Advokát zverejnil dôkaz, že mRNA vakcíny boli navrhnuté tak, aby pokračovali v zabíjaní po celé generácie


Print Friendly, PDF & Email

Advokát zverejnil dôkaz, že mRNA vakcíny boli navrhnuté tak, aby pokračovali v zabíjaní po celé generácie

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Advokát Thomas Renz zverejnil dôkaz, že mRNA technológia vakcín proti Covid-19 bola navrhnutá tak, aby pokračovala v zabíjaní očkovancov a ich potomkov po celé generácie s cieľom znížiť globálnu populáciu.

Popredný americký právnik preskúmal dokumenty amerického Úradu pre potraviny a liečivá (FDA) pod názvom “Guidance for Industry” (Smernice pre priemysel), v ktorých odhalil bombastické dôkazy o vopred premyslenej vražde v priemyselnom meradle.

„Neexistuje žiadny iný záver, ktorý by som mohol vyvodiť. Toto je definitívny dôkaz o ich vedomosti, že produkty génovej terapie, ktoré zamaskovali ako „vakcíny“, majú schopnosť šíriť sa medzi ľuďmi, spôsobovať rakovinu a zabíjať,“ povedal Renz.

Renz začal vysvetlením, že mRNA vakcíny proti Covidu-19 v skutočnosti nie sú vakcíny ako také. „Je dôležité, aby ľudia pochopili, že injekcie Covid-19 sú génovou terapiou,“ napísal v článku zverejnenom pred pár týždňami.

Následne svojich poslucháčov previedol dôkazmi naznačujúcimi, že americké úrady si boli veľmi dobre vedomé toho, že jednotlivci zaočkovaní proti covidu, môžu prostredníctvom očkovania prenášať toxíny na iných, vrátane tých, ktorí nedali súhlas s očkovaním.

Renz poukázal tiež na to, že úrady už od roku 2006 mali vedomosť, že génové terapie povedú k explózii výskytu rakoviny. Potvrdila to aj štúdia z roku 2023 o jedincoch, ktorí prežili takzvaný „dlhý covid“.

Okrem pochybení farmaceutických firiem, regulátorov a spolupáchateľských vlád, Renz upozornil aj na vedecký dokument odhaľujúci, že navrhovaný liek určený na problémy spôsobené rakovinotvornými účinkami covidových injekcií je ďalším produktom génovej terapie.

„Je alarmujúce, že príjemcovia tejto terapie majú potenciál prenášať chorobu na iných, čím sa v blízkej budúcnosti vytvorí pre ľudstvo potenciálna špirála smrti. Toto dokazuje, že ide o sprisahanie,“ uzavrel Renz.

Žiadne vakcíny, ide o génovú terapiu

Advokát Renz neustále upozorňuje verejnosť, že takzvané „vakcíny“ sú v podstate produkty génovej terapie. Veľké farmaceutické spoločnosti a globálne vlády si boli vedomé toho, že tieto produkty génovej terapie nesú riziko spôsobenia rakoviny, dokonca aj roky po „zaočkovaní“.

Dokument, ktorý vydali FDA, HHS a CBER v roku 2006, odhalil, že produkty génovej terapie predstavujú vysoké riziko nepriaznivých účinkov na normálnu funkciu buniek s možným oneskorením prejavu o mesiace alebo roky, spolu s integráciou ich genetického materiálu do genómov príjemcov.

V smerniciach pre priemysel, v časti „Klinické skúšky génovej terapie – Pozorovanie subjektov z hľadiska oneskorených nežiaducich udalostí“, z novembra 2006, na stranách 2 a 3 sa uvádza:

„Jedinci vystavení technológii prenosu génov môžu mať riziko oneskorených nežiaducich udalostí. Pretrvávajúca biologická aktivita by mohla mať nepriaznivé účinky na normálnu funkciu buniek, čím by subjekty boli vystavené riziku vzniku nežiaducich udalostí, z ktorých niektoré môžu byť oneskorené o mesiace alebo roky.

Faktory, ktoré pravdepodobne zvýšia riziko oneskorených nežiaducich udalostí po vystavení sa technológii prenosu génov, zahŕňajú pretrvávanie vírusového vektora, integráciu genetického materiálu do genómu hostiteľa, predĺženú expresiu transgénu (na hrotový proteín) a zmenenú expresiu pôvodných génov hostiteľa.

Integrácia genetického materiálu z vírusového vektora do genómovej DNA hostiteľskej bunky zvyšuje riziko malígnej transformácie.

Predĺžená expresia transgénu môže byť tiež spojená s dlhodobými rizikami vyplývajúcimi z neregulovaného bunkového rastu a malígnej transformácie, autoimunitnej reakcie na vlastné antigény a nepredvídateľných nežiaducich udalostí. Zmenená expresia hostiteľských génov môže tiež viesť k nepredvídateľným a nežiaducim biologickým udalostiam.“

Malígna transformácia“ označuje proces, prostredníctvom ktorého sa zdravé bunky stávajú rakovinovými.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Napriek množstvu skalopevných dôkazov sa takzvaní „overovatelia faktov“ stále pokúšajú presvedčiť dôverčivé masy, že mRNA vakcíny nemenia vašu DNA, tvrdí Renz.

Renz navyše poukázal na štúdiu vykonanú v roku 2023, ktorá skúmala bunkovú DNA jedincov, čo prežívali „dlhý covid“. Vedci identifikovali gény výrazne spojené s „vakcínou“ Pfizer v krvinkách účastníkov. Renz uviedol:

„Ich objavy poskytujú dôkaz, že mRNA vakcíny proti covidu sa trvalo integrujú do DNA určitých jedincov, ktorí boli „zaočkovaní“ proti covidu.

Jednoducho povedané, regulačné úrady vedeli, že tieto produkty sa môžu integrovať do hostiteľského genómu, spôsobiť rakovinu (malígnu transformáciu), autoimunitné poruchy a nežiaduce udalosti roky po „očkovaní“.

Zvážte tiež, že aj keď sa tieto produkty neintegrujú do genómu, kontinuálna expozícia tela v dôsledku rozsevu môže zvýšiť riziko rakoviny.“

Technológia zabíjania

„Vytvorili produkt na génovú terapiu, predávali ho ako „vakcínu“ a následne plánovali, nútili, podplácali a klamali, aby ho dostali do čo najväčšieho počtu ľudí. Vedeli, že to môže spôsobiť rakovinu – aj roky po aplikácii – a teraz, keď tu máme epidémiu rakoviny, prekvapivo majú pripravené „riešenie“ na ňu,“ povedal Renz.

A ich „riešením“ je ďalší produkt génovej terapie, ktorý sa šíri a rozsieva!

Ako dôkaz Renz citoval článok publikovaný v prestížnom akademickom časopise Nature Cancer Gene Therapy z roku 2015, v ktorom sa uvádza:

„Rýchlo sa meniaca oblasť génových terapií sľubuje množstvo inovatívnych liečebných postupov pre pacientov s rakovinou. Pokroky v genetickej modifikácii rakovinových a imunitných buniek a používanie onkolytických vírusov a baktérií viedli k početným klinickým skúškam liečby rakoviny, pričom niekoľko z nich postúpilo do neskorého štádia vývoja produktov.

Tento článok pojednáva o rôznych typoch CGT produktov proti rakovine (genové terapie rakoviny), ktoré reguluje Úrad pre bunkové, tkanivové a génové terapie.

Produkty CGT predstavujú možnosť vylučovania vírusov alebo baktérií, to znamená prenos/sekréciu/rozsev vírusových častíc alebo baktérií, ktoré by sa mohli preniesť na iných jedincov. Hoci vírusy a baktérie na báze produktu nemusia byť také infekčné alebo virulentné ako rodičovský kmeň vírusu alebo baktérie, možnosť prenosu vyvoláva obavy o bezpečnosť.

Analýza údajov zozbieraných od pacientov v štúdiách klinickej génovej terapie preukázala, že v praxi dochádza k vylučovaniu vírusových vektorov a je to determinované najmä typom vektora a spôsobom podávania vektora.

Kvalitatívny model prezentovaný v štúdii môže pomôcť určiť riziko vylučovania, ku ktorému dochádza prostredníctvom rôznych ciest vylučovania. (Zdroj: Husain, S., Han, J., Au, P. a kol. Génová terapia rakoviny: Regulačné úvahy pre schválenie. Cancer Gene Ther 22, 554–563 (2015). https://doi.org/10.1038/cgt.2015.58)“

Ako tvrdí Renz, ide o degradáciu a výsmech informovaného súhlasu.

Záver

Tí, ktorí ste sa dali “zaočkovať“ proti covidu, koľkým z vás boli poskytnuté tieto vopred známe informácie? Informovaný súhlas totiž vyžaduje, aby známe riziká boli pacientom vopred oznámené.

Ak vám oznámené neboli, potom došlo zo strany očkujúceho zdravotníka a očkovacieho centra o trestný čin a vy môžete na nich podať trestné oznámenie!

Liečba osteoporózy

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Neverím, pretože toto celé udržiava pri živote vieru vo vírusy! FUCK You pane učiteli!

  • holistický prístup

   Veď jedine lžou sú si schopní zabezpečiť luxusné živobytie – sú to všetko klamári udržiavajúci tak „sofistikovane“ vytvorenú a drzo udržiavanú mantru o „vírusoch“ – príkazy svojho temného pána sťa oddaní otroci držia pri „živote“ a dostanú za to odmenu – to isté o škodlivosti životodárneho CO2 – bez neho nie je možný život – a mnoho iného … pravdu zatĺkajú, zatĺkajú, … – sú to UPÍRI sajúci životnú energiu …

 2. Zajímavé je, že o nepříznivých účincích „vakcín“ se všude psalo, jakože se něco nepovedlo stala se chyba a pod. Nikdo se neodvážil napsat že šlo o předem připravený záměr. Ale taková byla ve společnosti atmosféra – všichni se zdráhali uvěřit tomu, že by to mohli být takoví sviňáci.

 3. mariankosnac

  Žeby bolo niečo vo vode? ,,Aj keď legionella sa preukázala iba u nás, nechce sa mi veriť, že by nikde inde nebola. Rovnaký kašeľ a teploty malo veľa ľudí a susedov v okolí.“ Tak už radšej budem piť asi len kávy čaje príp pivo víno a na noc mlieko.
  https://kosice.zoznam.sk/matka-v-soku-dcerka-sa-nakazila-smrtiacou-bakteriou-doma-z-pitnej-vody-v-meste-prijali-opatrenia-ako-sa-ochranite/

  • zapredana SR

   Skús si zistiť kde najbližšie v okolí máš 5g sieť. Dá sa to pozrieť na nete.

  • Legionela vznika v zeleznych trubkach vodovodneho potrubia pri teplote asi do 60 stupnou celzia hlavne v klimatizacii ale moze vzniknut aj domacom boileri.

 4. zapredana SR

  Takže pre obnovenie pamäte odporúčam pozrieť programovacie filmy od Ridley Scotta, prometheus a votrelec covenant. Tiež tam je na genocídu použitá čierna látka podobná grafenu. Samozrejme je to jeden prvok z týchto filmov, lebo je to stále film votrelec, ale vyhladenie populácie na planéte a nefilim sú tam tiež zobrazený. A za ďalšie si je treba pozrieť výrok Adama Bourlu z WEF 2023, kde to jasne povedal, že v roku 2019 si dali za cieľ( asi farmafirmy a globalisti) znížiť populáciu o 50%, a cieľ sa konečne začína napĺňať. Preto gratulujem všetkym očkovaním hlupákom, ktorí nevidia viac do budúcna ako na 2 týždne.

 5. Ruské príslovie – „Keď nechceš chovať vlastných vojakov – budeš chovať cudzích!“
  Čaputovej milovaní americkí vojaci odchádzajú z vojenského výcvikového strediska v Lešti so sekerou. Naši drahí spojenci z USA dlhujú Slovensku vyše milióna eur
  https://www.infovojna.bz/article/caputovej-milovani-americki-vojaci-odchadzaju-z-vojenskeho-vycvikoveho-strediska-v-lesti-so-sekerou

  • Miroslav Čižmár

   Peniaze sa nestratia. Keď budeme vtiahnutí do vojny s Ruskom, američania nám predajú vyradené zbrane so zľavou.

   • To je od nich šľachetné len či budu aj funkčné ved ani nie je treba stačí iba aby naplašili DDD)°°

 6. Možné nasazení jednotek NATO na Ukrajině se může stát sebevražednou misí pro tyto vojáky

  https://aktax.cz/mozne-nasazeni-jednotek-nato-na-ukrajine-se-muze-stat-sebevrazednou-misi-pro-tyto-vojaky/

 7. Pokolra Veluk

  Zaočkovaní sú začipovaní
  https://pokolraveluk.info/2022/02/13/zaockovani-su-zacipovani/

  Ich potomkovia sú tiež, keďže sa to ako „infekcia“ prenáša z matky na dieťa.

  Ak nie ste zaočkovaný, tiež snažte sa minimalizovať čas strávený v blízkosti zaočkovaných v uzavretých priestoroch. „Inteligentný nanografén“ sa prenáša aj dychom (shedding), a pokiaľ sa dostatočné množstvo dostane aj do vášho tela, snaží sa samoorganizovať do nanoštruktúr (čipov), a časom sa aj vy stanete „zaočkovaným“. Ak je to možné, tiež sa vyhýbajte blízkemu kontaktu sa zaočkovanými vrátane sexuálneho. Pokiaľ vaše telo nevysiela frekvencie a MAC adresy, všetko je ale fajn.

  Pozrite si toto od 23:00 minúty: https://anamihalceamdphd.substack.com/p/bombshell-news-do-we-still-need-proof Do vzorky krvy v skúmavke vstrekli mRNA vakcínu, a po hodine a pol krv začala vysielať elektromagnetické signály a v nich zakódované digitálne informácie (MAC adresy)

  Podľa mna „oni“ teraz čakajú na to, kým sa všetci „nenainfikujeme“, a potom može nastúpiť čisto digitálny finančný systém založený na CBDC menách, kde platiť budete „svojim telom“ pomocou tej „nanošpiny“ čo zaočkovaní už majú vo svojich telách. Tiež budú monitorovaní 24 hod za deň. Obávam sa ale, že najprv budú musiet silne redukovat svetovú populáciu v tretej svetovej, až potom može nastúpit tyrania a „total control“. Totálne ovládať masu 8 miliárd ľudí by bolo zložité.

  • Osobně nechápu chytráky co se zaočkovaným vysmívají,že to mají za pár.Kdyby se všichni očkovanci v krátké odpravili do věčných lovišť,tak ten zbytek snadno spacifikují.
   Aby opravdu neplatilo to,že živí budou závidět mrtvým.

 8. Vakcíny proti COVID-19 oslabují imunitu, způsobují poruchy mozku a rakovinu

  https://aktax.cz/vakciny-proti-covid-19-oslabuji-imunitu/

 9. Kopa subjektívnych názorov, ale ani jeden exaktný dôkaz o tom, že spike proteíny (či dokonca nanočipy) očkovaných mRNA vakcínami sa prenášajú na neočkovaných. Konkrétny návrh ako ochrániť na Slovensku 1/2 populácie od tej druhej neexistuje a ani nemôže existovať, lebo nikto nemá na čele napísané či má v sebe mRNA vakcínu, alebo nie.

 10. Rostas o aktivácii zoznamov občianskych protifašistických aktivistov určených k likvidácii.
  https://www.infovojna.bz/article/video-rostas-o-banderovskych-zoznamoch-namierenych-proti-infovojne-zemvek-a-dalsim-obcianskym-mediam

 11. Objektívne

  Daľšie ničenie ohňom v Chile… zničené sú stovky domov…
  https://www.youtube.com/watch?v=hKthxXqMGR0

 12. Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 5.2.2024

  https://aktax.cz/q-the-storm-rider-zpravy-ze-dne-5-2-2024/

 13. BONUS: https://kryptomagazin.sk/caka-nas-v-roku-2024-ekonomicka-apokalypsa-odbornik-predpoveda-bankovu-krizu/ . Od polovice roka sa zacnu diat vecicky! A nakupovanie zlata centralnymi bankami tiez skonci, lebo jeho cena vystreli! Ale tieto veci vacsinu oveciek nezaujima… 🤭

 14. Kto ďalší najde odvahu a začne otvorene hovoriť?
  https://vk.com/wall-205669967_83406

Pridajte komentár

*