Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Trudeauov režim chce vykonať eutanáziu kanadskej ženy trpiacej miernym autizmom


Print Friendly, PDF & Email

Trudeauov režim chce vykonať eutanáziu kanadskej ženy trpiacej miernym autizmom

(Sean Adl-Tabatabai, The Peopl’s Voice) Trudeauov režim povolil lekárom eutanáziu 27-ročnej Kanaďanky s miernym autizmom, aby prestala byť záťažou pre štát.

Sudca Colin Feasby nariadil zrušiť preventívny súdny príkaz, ktorý doteraz bránil žene z Calgary podstúpiť asistovanú samovraždu. Otec ženy totiž predtým požiadal súd, aby eutanáziu preventívne zablokoval.

Portál 100percentfedup.com k téme uvádza:

„Sudca Feasby povedal, že jeho rozhodnutie nadobudne právoplatnosť o 30 dní, takže právnici otca ženy, identifikovanej iba ako MV, sa môžu ešte rozhodnúť, či podajú odvolanie.“

Aktivistka za život Libby Emmonsová situáciu komentovala na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) slovami, že „autizmus je teraz dôvodom na požiadanie vlády v Kanade, aby vás zabila“:

Noviny Calgary Herald píšu, že sudca uviedol, že musí zvážiť potenciálnu ujmu, ktorú by neumožnenie eutanázie spôsobil 27-ročnej žene s autizmom, oproti škodám, ktoré by utrpeli jej rodičia, ak by bol súdny príkaz blokujúci eutanáziu zrušený.

„Škody pre ženu, ak by bol zrušený súdny príkaz blokujúci eutanáziu, sa dotýkajú jadra jej bytosti,“ uviedol sudca Feasby vo svojom písomnom rozhodnutí.

„Príkaz by odoprel MV právo vybrať si medzi dôstojným životom alebo smrťou. Okrem toho by neumožnenie eutanázie postavilo MV do pozície, v ktorej by bola nútená vybrať si medzi životom, o ktorom sa rozhodla, že je netolerovateľný, a ukončením života bez lekárskej pomoci (samovraždou).

Toto je hrozná voľba, do ktorej by nemala byť MV nútená, pretože pokus ukončiť svoj život bez lekárskej pomoci by ju vystavil zvýšenému riziku bolesti, utrpenia a trvalej traumy.“

Portál The Post Millennial k téme poznamenáva:

Sudca povedal, že sa dokáže vcítiť do rodičov MV, ktorí chcú udržať svoju dcéru nažive. Minister zdravotníctva Trudeauovej vlády Mark Holland však v pondelok oznámil, že duševné zdravie bude nevyhnutne dôvodom na udelenie eutanázie v Kanade.

Prírodná liečba osteoartritídy

„Máte v úmysle stále umožniť eutanáziu osobám s duševnou chorobou, no len v dlhšom časovom rámci?“ spýtal sa reportér.

„To je pravda,“ odpovedal minister Holland na tlačovej konferencii.

„Sú ľudia, ktorí boli desaťročia uväznení vo svojich duševných mukách, v hroznej situácii, keď vyskúšali všetko a vyčerpali všetky možnosti a pod vlastným vedomím hovoria, že chcú prístup k eutanázii,“ pokračoval kanadský minister zdravotníctva.

Podľa zhrnutia súdneho rozhodnutia sa jej otec domnieva, že MV „je zraniteľná a nie je kompetentná urobiť rozhodnutie vziať si život“.

„Jej otec hovorí, že je vo všeobecnosti zdravá a verí, že jej fyzické symptómy, ak teda nejaké má, sú výsledkom nediagnostikovaných psychických stavov,“ uvádza CBC.

Portál CBC ďalej uviedol, že jediné známe diagnózy MV opísané na súde začiatkom tohto mesiaca boli autizmus a ADHD.

Dňa 11. marca 2024, keď právnici ženy požiadali sudcu o zrušenie predbežného súdneho príkazu blokujúceho eutanáziu, právna zástupkyňa otca naopak požiadala, aby blokovanie eutanázie pokračovalo a aby bolo nariadené súdne preskúmanie, ako jeho dcéra vôbec získala súhlas s eutanáziou.

V súčasnosti je legislatíva taká, že eutanáziu pacienta musia schváliť dvaja lekári alebo zdravotné sestry. Sudca Feasby sa dopočul, že MV pôvodne oslovila dvoch lekárov. Jeden súhlasil a podpísal žiadosť o eutanáziu, no druhý žiadosť zamietol.

Potom bol MV ponúknutý tretí lekár „rozhodca“, ako ho opísali právnici Zdravotníckej služby v Alberte (Alberta Health Services).

Jej otec mal však problém s tretím lekárom, ktorý podpísal súhlas s eutanáziou, „pretože nebol nezávislý ani objektívny“.

Na pojednávaní 11. marca 2024 Sarah Millerová, poradkyňa otca, nazvala situáciu „novým právnym problémom pre Albertu“, pretože provincia prevádzkuje systém, v ktorom neexistuje žiadny odvolací proces a žiadne prostriedky na preskúmanie súhlasu osoby s eutanáziou.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. treba pouzit OSR#1, ktore bez reabsorcie z nej extrahuje toxicke kovy z vakcin

 2. Sursum Corda!

  V súvislosti k včerajšej diskusii ohľadom Putina a rôznych zavádzajúcich odkazov k Rusku, vrátane velebenia „patriota“ Stalina a jeho neľudského režimu dávam do pozornosti výbornú analýzu ohľadom vzniku Slovenského štátu a jeho agresoroch (tiež vrátane Stalina) voči nemu a národu. Môžete si tam všimnúť ten rozdiel medzi katolíckou ústavou Slovenského štátu (moc pochádza z hora – od Boha) a súčasnou demokraticko-slobodomurárskou ústavou SR kde už moc pochádza zdola – teda od satana. Smutné, ale veľmi poučné čítanie. Kam sme sa to až dostali…

  https://christianitas.sk/slovensky-stat-1939-1945-a-partizansky-chodnik-do-bruselskeho-nevestinca/

  • To určítě, katolícka cirkev má všechny směry už pěkných pár pátků pozpřeházené. Kataři, křižácké výpravy, čarodějnice, vždycky hořely hranice, no pěkně děkujeme. Ostatně všichni uzurpátoři světa vždycky deklarují údajného „boha“ na své straně, i když se vzájemě mlátějí po tlamách, až stříká do nebe krev. Že je to nejsprostější myslitelné rouhání, jim absolutně nevadí.
   Strč si výňatek fašistické ústavy do sběru, fantasto. Raděj si rozeber význam toho, co zapsali, že řekl moudrý prorok: „dejte císařovi, co je císařovo“. Pak pochopíš, že moc pocházející od lidí není automaticky od temných démonů. Naopak chvástání, že „vrchnost“ je de facto „bůh“ je prachsprostá pýcha.

   • Sursum Corda!

    Nemusíš sa báť, doba temna je už preč. Teraz nastala doba svetla, slobody. už nám nikto nebráni nechať sa obohacovať migrantami, šíriť a propagovať satanizmus, homosexualitu, čarodejníctvo atď. Takže môzeš byť pokojný.

  • Nebyť osoby J.V.Stalina a hrdinských činov Červenej armády by si tu teraz nevypisoval také hovadiny. Západ sa NIJAKO nepričinil o likvidáciu Fašizmu pretože ho plne podporoval a keď sa mu vymkol z rúk tak ešte Curchill žiadal J.V.Stalina aby ich Červená armáda zachránila – ich „hrdinských špičkovo vycvičených“ vojakov, ktorých na území Nemecka prach drvili nemeckých jednotky pozostávajúce zo starcov a detí. Vylodenie západných vojsk v Normandii bolo len kvôli ukradnutiu a prisvojeniu si zásluh Červenej armády a kvôli tomu aby J.V.Stalin nepokračoval v čistení FAŠIZMU až do Portugalska a GB pretože tam Západ odvážal ešte použiteľných nemeckých vojakov aby ich Červená armáda všetkých nepobila – aby sa Západ mohol s čo najväčším potenciálom po skončení 2. svetovej vojny hneď vrhnúť na Rusko a to spolu s Japonskom. A nestalo sa to len zásluhou J.V.Stalina pretože napriek obrovským stratám ktoré Rusku spôsobil Západ s pohúnkom Hitlerom (ktorému ten Západ vložil celý súhrnný potenciál Európy) – tak napriek tomu malo Rusko na konci 2 sv.vojny ešte dosť síl, zdrojov a ľudského odhodlania a tiež dostatočne silné delostrelectvo aby ten Západ s jeho spojencami znova rozprášilo. Toto vyhodnotili samotní Západní kurátori inak by sa na Rusko znova vrhli ako to predtým urobili rukami Nemecka. A to, že sa to na nestalo a že tu máš možnosť ty Cum Cum Korda vypisovať hovadiny, ktorými len priťahuješ ďalšiu vojnu – za to môžeš poďakovať V V..Stalinovi.
   Možno ti je bližší Štefan Hríb alebo Kotleba či Uhrik a stovky ďalších odrodilcov, ktorí dávajú od Ruska a jeho skutočných dejín ruky preč aby im Západný páníček po nich nedal palicou.

   • Sursum Corda!

    Len tak mimochodom, Solženicin tvrdí, že stalinisticko-komunistický režim si vyžiadal v Rusku až 50 mil. obetí. Teda približne dvojnásobne viac ako padlo Rusov počas 2. svetovej vojny.

    • Áno, „stalinisticko – komunistický režim má na svedomí veľa obetí ale z vôle J.V.Stalina nezomrel neprávom ani jeden jediný človek. Všetko mali na svedomí prozápadní Trockisti, ktorí sa s Boľševikmi+J.V.Stalinom pretahovali v štáte o moc. Preto nemal J.V. Stalin dlhé roky páky proti Trockistom, ktorí sa v beštiálnom besnení proti Boľševikom – vlastencom a vlastnému obyvateľstvu dopúšťali tých najhorších zverstiev…to oni Trockisti posielali na smrť nepohodlných ľudí… posielali ich do gulagov úplne nevinných a to koľkokrát nielen preto, že boli akokoľvek nepohodlní – im Trockistom = západu ALE AJ Z ČISTEJ NENÁVISTI K RUSKÉMU NÁRODU, KTORÝ PREKAZIL PLÁNY ICH PÁNÍČKA ZO ZÁPADU NA OVLÁDNUTIE RUSKA POMOCOU HITLEROVSKÉHO NACIZMU A FAŠIZMU (TAKÍTO TROCKISTI SEDIA EŠTE AJ DNES V RUSKU NA TÝCH VNAJVYSSICH POSTOCH – Pozrime na „vlastenca“ Medvedeva – má stále plnú hubu vlasteneckých rečí, vyhráža sa Západu ale v skutočnosti je orientovaný na západ a jeho želanie a činnosť smeruje k vyvraždeniu Ruského národa. Lenže nechápe, že by bol medzi nimi – ak by k takému niečomu došlo). Nakoniec však v štáte vyhrali Boľševici a tie zločiny, ktorých sa dopúšťali aby ich hodili za vinu J.V.Stalinovi a Boľševikom – tak ich otočili proti nim. A tak sa musel taký Lev Davidovič Trockij na pozore aj s celou Žido – mafiou, ktorá dovtedy na účet J.V.Stalina likvidovala Rusko a Ruský národ. Potom v Rusku začal skutočný rozvoj – výnimočný svetlý bod v živote civilizácie za tisícročia a bol z Globálnej úrovne rukami Žido – západu ukončený smrťou J.V.Stalina. PRAVDA o J.V.Stalinovi a Boľševikoch je tou najstrašnejšou nočnou morou všetkých elít na Zemi. Je to PRAVDA o tom ako by mohol vyzerať svet bez Parazitov.

     • Súhlasím s tebou.
      Tí, ktorí prežili vojnu a bojovali v nej (paradoxne PROTI Rusku) mi o tom hovorili.
      Cítim sa veľmi “podivne”, pretože som bol vychovávaný PROTI-rusky. Dedo bojoval pod Stalingradom proti Rusom, svokre komunisti zabavili polia a zvieratá. Napriek tomu dnes Rusom fandím a prajem si ich víťazstvo! Zažil som komunizmus na vlastnej koži, ale proti súčasnosti to boli “škôlkari”. To, čo predvádza KoZa v súčasnosti je abslolútne dno!

     • Lada Dordová

      Mám podobný úhel pohledu, Super 🙂

    • Počet obetí tzv. stalinistických čístiek nezodpovedá demografickým údajom, teda, „preložené do slovenčiny“, sú zveličené.

     • mariankosnac

      Áno, treba nad všetkým matematicky štatisticky a odborne premýšlať a nie len ako dobytok prežúvať – konzumovať informácie ktoré dakto vypustil. Obzvlášť nejaký Solženicin ktorý má LOŽ už v mene 🙂

   • Sursum Corda!

    Achnaton, Ty si asi žil za Stalina v Rusku, keď vieš ako to tam fungovalo. Skús si prečítať Súostrovie Gulag od jeho väzňa Solženicina, ktorú do slovenčiny preložil ďalší väzeň Gulagu, bývalý minister kultúry Dušan Slobodník, ktorý bol tak nenávidený slniečkármi.

    • Solženicin rovná sa čisto antiruský projekt. Západu rovnako ako Navalnyj, Kličko, Litvinenko a dlhá rada ďalších. Inak aj Rakúsko-uhorsko bol antiruský projekt. A dnes aj to Rakúsko-uhorsko č2. ktoré nám vzniká pred očami (ktoré USA elity ako projekt Globalistov nechápu) má byť tiež antiruské – je to čisto antiruský projekt. Preto sa lídri V4 snažia držať V4 pokope. ČR a Poľsko – tam je ešte ten rozkol Globalistov a USA – tam sú u ešte kormidla pohúnci USA ale v blízkom čase sa to aj tam zmení a budú mať vládu Globalistickú – „vlasteneckú“ ako u nás na Slovensku, v Maďarsku a do istej miery a je v Rakúsku, ktoré má byť tiež súčasťou RU č2. Tá antiruskosť trčí všade a odvšadiaľ ako tráva na lúkach.

     http://worldcrisis.ru/crisis/1949284

  • Objektívne

   Už za nedlho okúsiš tú moc od Boha. Boží hnev stihne všetkých nepripravených.

  • mariankosnac

   Katolícka propaganda, nič viac. Rozdiel medzi katolíckou a tou komunistickou je len v tom, že jedni velebia zidealizovaného Boha + Ježiša a druhí nejakého reálneho zidealizovaného človeka. Vo výsledku je to zajedno, nespasí vás ani jeden.

 3. Zvěrstvo v koncertní síni Crocus: Není cesty zpět

  https://aktax.cz/zverstvo-v-koncertni-sini-crocus-neni-cesty-zpet/

 4. Mám doma knihu, nespomeniem si na názov (dodám, keď budem doma, cca. 400 strán), napísal ju nejaký lékár, plus kopec ďalších autorov. Zaujímavé čítanie. Vedeli ste, že Tiso mal pomník v Izraeli ako záchranca židov. Plus kamošov otec, lekár sa dožil 92 rokov (7 rokov do zadu sa pobral) pri plnom mentálnom zdraví a porozprával o SNP úplne iné veci, ako sa to tu prezentovalo a aj o Tisovi a do kostola nechodil.

  A kde je Pravda ?

  Džingischán, Karol IV, Amenothep, Saládin…..pre niekoho to, pre iného iné.

  Zase platí, že čo človek, to iná skúsenosť, to iný pohľad a názor. Ale každý sa bude sám za seba a svoje skutky zodpovedať. A nie „svetskému“ ale inému hodnoteniu. A aj o tom je Poznanie…

  Rés, non Verba.

 5. Povedal by som, že je to vražda!
  Trud a spol. (zákonodarcovia – (:- ))) – aký eufemizmus!) ešte nevedia čo ich v živote čaká – čo ak ich potomci sa narodia postihnutí? Čo potom budú robiť?

 6. Objektívne

  Rušenie GPS samozrejme nemajú na svedomí rusi ako by sa mnohí domnievali…
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/zahadne-ruseni-gps-v-evrope-zasahlo-vice-nez-tisic-letadel/

  Podobne ako záhadné požiare po celom svete aj táto vec je dosť pravdepodobne zapríčinená efektom slnečnej búrky. Tá istá vec pravdepodobne mala za následok výpadok energie na tej lodi, ktorá narazila do mosta.
  https://www.youtube.com/watch?v=u1VZkQR1_WU

  Globalisti vedia o týchto veciach, ukázali nám to vo filme „Nech svět světem“ z r.2023 v produkcii Baracka Obamu.

 7. Ešte niečo málo si dovolím doplniť k otázke vládnutia a manažmentu volieb v tzv. „suverénnych národných štátoch“:

  Na zasadnutí WEF v Davose sa už predsa celkom otvorene hovorilo o depopulácii planéty, k čomu sa súhlasne vyjadroval i šéf fy Pfizer. „Úprimne“ sa rozpráva o potrebe nových celosvetových opatrení proti pandémii, o tzv. novej Pandemickej zmluve. Mnohí politici, ekonómovia a tzv. vedci sú kvôli vystúpeniu na zasadnutiach vládnucich elít a v médiách ochotní podporovať aj najhrubšie nebezpečné procesy v oblasti vakcinácie, akože – ochrany zdravia ľudí.

  Vyvstáva tu otázka, kto formuje všetky tieto procesy?! Je to prepojenie zvláštnych služieb, sion-politických elít, skupiny Bilderberg, Iluminátov, Trilaterál, či niektorých ďalších skupín, ktoré sú v centre pozornosti médií?

  Alebo samotné zasadnutie skupiny Bilderberg, WEF a pod., je len manévrom na odvádzanie pozornosti od skutočného rokovania elít, ktoré sú nám neznáme? Známa je téza, že nejnebezpečnejšia je neviditeľná vláda, lebo neviete, kto je jej súčasťou a ako voči nej bojovať.

  Faktom ostáva, že vývoj na planéte Zem sa už pomerne dávno formuje a určuje nie na národnej, ale na nadnárodnej úrovni, kde fungujú prepojenia a kombinácie zvláštnych služieb, politických elít, vybraných osobností a mediálnych korporácií a využívajú sa technické, materiálne i nemateriálne nástroje na ovládanie vôle ľudí. K tomu postupne pribudli aj nové technologické možnosti, umožňujúce ovplyvňovať človečenské myslenie na podvedomej i vedomej úrovni a to vyvolávaním strachu, nenávisti, závisti vr. toho, aby ľudia napokon volili tým „správnym“ spôsobom.

  Prechod na elektronické hlasovanie je fantastický spôsob, ktorý na jednej strane zachováva zdanie normálnych volieb, kde ide – akože – o súťaž politických strán a ich konceptov a súťaž o voličov, ktorí rozhodnú o tom, kto vyhrá voľby. Ale na druhej strane – pomocou technických systémov – pomôže dosiahnuť žiadúce výsledky volieb. Tlak na povolenie elektronického a korešpondenčného hlasovania je potom pochopiteľný, pretože vytvára možnosti pre preformátovanie volebných výsledkov.

  Aké výsledky volieb sú žiadúce? Akí kandidáti sú obyčajne zvolení? Vplyv globálnej neviditeľnej vlády, vojensko-priemyselného komplexu a mediálnej sféry, je dnes vysoko citeľný a pre mnohých už aj jasne čitateľný.

  Vyberajú si a formujú kandidátov, vhodných politických lídrov. Existuje tzv. liaheň, inak povedané – Akadémia mladých globálnych lídrov, ktorá vedie k tomu, že títo lídri akoby „čírou náhodou“, následne obsadzujú pozície predsedov vlád a výkonných orgánov v jednotlivých štátoch. To znamená, že ovplyvňovane oficiálneho procesu zloženia nových vlád a voľby nových lídrov, je determinované dávno pred samotnými voľbami. Mediálny tlak a vytvorenie potrebného imidžu potom umožňuje, aby boli zvolení „lídri“, ako je Trudeau, Macrone, Scholz, Rutte, Tusk, zo Slovenska – Kiska, Čapútová, Korčok, Šimečka..

  Problémom však je, že veľkej časti ľudí sa zdá, že systém demokracie je zachovaný, pretože občan môže predsa voliť. To, že ich priestor voľby je už dávno ovplyvňovaný, preddeterminovaný zapredanými mediálnymi kampaňami, sociálnymi sieťami, si natoľko už neuvedomuje.

  V konečnom dôsledku aj výber lídrov a voľby sú ovplyvňované tými istými silami a politickými elitami na nadnárodnej úrovni za pomoci zvláštnych služieb a organizovaného zločinu. Všetky vyššie uvedené systémy musia vytvárať zdanie, že ide o prospech každého občana, že prijímajú vedecky podložené rozhodnutia, zdanie, že nie sú možné iné alternatívne spôsoby riešenia daného problému. Výsledkom toho je potom doslova povinné prijatie takých politík a dokumentov, ako je Európska zelená dohoda, ev. v t.č. vysoko aktuálna Pandemická Zmluva, vr. agendy eutanázie, ktorú otvorene presadzuje v Kanade Treudeao (viď redakčný článok).

  P.S. Ešte že si – ZATIAĽ – môžem rozhodnúť vo vlastnej kuchyni, či upečiem 1 alebo 2 plechy Veľkonočnej baby, či to bude ananásová torta, ev. čokoládová a či štrúdla bude jablkovo-maková, alebo orechová. V tom ešte stále cítim možnosť slobodnej voľby a akú-takú vnútornú integritu. Takže tak..

  Apropó! Prajem všetkým čitateľom a komentujúcim na Bádateľovi, ako i ostatným ľuďom dobrej vôle – POKOJNÉ – prežitie Veľkonočných sviatkov a Mier za oknom, ako i Mier v Duši!
  Pozn.: Čo sa týka duchovného aspektu prežívania sviatkov, tak ja osobne, žiaden kostol k tomu – nepotrebujem!
  Vďaka za porozumenie!

  • Israismael

   Na margo dnešného Veľkého piatku ,podľa RKC dňa, keď bol ukrižovaný Ježiš ..Teraz nejde o presný dátum spred 2tisic rokov( áno stalo sa to v piatok ale určite nie 29 marca ),pretože u RKC je každý rok iný dátum ,stanovený podľa splnu mesiaca v prvú nedeľu po jarnej ROVNORODOSTI ..Ide o to že dnes sa pripomína Deň smrti Ježiša ,a na druhej strane dnes je to zaroven aj oslava 20 výročia vstupu Slovenska do NATO ,keď na prezidentskom hrade oslavujú tento deň vztycenim bojovej zástavy NATO …čiže taký je to dnešný kontrast ..Svetlo versus temno !
   Popravde však poviem ….že to ,čo urobilo ľudstvo pred 2tis rokmi ,tiež nie je na nejakú oslavu pripomínať si dnešný deň Veľkého piatku ..Veď
   je to deň Veľkého previnenia človeka voči Najvyššiemu ,že jeho Syna pribili na kríž,zabili ako zločinca a ešte tu bezprecedentnú vraždu povýšili na spásu ..A teraz katolíci (aj ja som krsteny) hajde do mňa ,že čo to píšem…Sa treba konečne raz a navždy spamätať a správne si vyložiť tu bibliu,pretože túto udalosť a vstup Božieho syna na Zem zachytilo SLOVO v knihe správne,ale ľudstvo si to vysvetlilo nesprávne ( v mnohom je navyše biblia skomolena ) …hovorím vám ,Ježiš neprišiel na Zem preto aby podľa biblie vzal všetky hriechy ľudstva na seba, a žeby sa človek oslobodil od hriechov a vykúpil pribitim jeho Božského tela na kríž ..Prišiel ,aby ukázal ľuďom tej doby cestu z týchto nížin sveta ,aby človek na základe jeho slov a v poznaní nastúpil cestu obratu a nasmeroval svoj vývoj smerom k výšinám ..To bol účel a nemal byť zabitý a príbity na kríž ..To je ruhanie, že sa to takto traduje toľko storočí … To bolo obrovské previnenie ľudí , že ho ľudia nespoznali a zavraždili..Áno zavraždili lebo to bola vražda ako každá iná na zemi ,ktorú vykoná človek vo svojej zločinnosti!! ..PRISLA DOBA KED VSETKO FALOSNE SA BUDE MUSIET ROZPADNUT NA TROSKY ABY NASTALO OSLOBODENIE OD VSETKEHO CO NIE JE PRAVE A V BOZEJ VOLI ..ONI TO VEDIA Že sa to stane ..Oni to vedia ..a aj to vedia ,že kto sú TO ONI …

   • Vyšší bytosti sem chodí pomoci těm nižším, aby dostali šanci se rozvíjet. Jenže hodně duší chce zůstat tam, kde je. Proto je tu pořád takový bordel, protože nikam už nemají moc šancí se inkarnovat a zde je odpad z celého vesmíru. Líp nebylo a nebude, dokud se sem budou inkarnovat. Nejlepší by bylo dát takovým duším konečné ultimátum, jinak by jim hrozil zánik, nebo by museli zpět do zdroje a příště by z nich byla třeba kráva na maso a nazdar. Na lepší věci stejně takové duše nemají. Tohle už skutečně hraničí s výmazem duše, moc možností už totiž není a celý vesmír trpí díky nim.

  • Dobre napísané, ale vôbec nespomínaš referendum. Problém hlasovania sa netýka len volieb ale všeobecne verejného rozhodovania. Zastupiteľský systém NIE JE DEMOKRACIA! V súčasnosti sa otázka dôveryhodnosti presunula z možnosti niekoho zvoliť na možnosť zmanipulovať akékoľvek masové hlasovanie o čomkoľvek.
   To znefunkčňuje akékoľvek snahy o zavedenie skutočnej demokracie a kontroly volených politikov.

   • dendy,
    ďakujem za spätnú väzbu, s ktorou určite súhlasím!

    Čo sa týka referenda v SK, tak chápajúci Slovák rozumie tomu, že je kvôli 50,01%-nému kvóru – a priori – neplatné. A čo je ešte väčšia tragédia je to, že nakoniec, ak by sa – nebodaj nejakým „zázrakom“ – dostavilo min. 50% +1 oprávnených voličov, tak pošle politik občanovi arogantnú spätnú mesidž, že i tak to nie je pre neho právne záväzné, iba doporučujúce a že to vraj funguje len ako určitý tlak voliča na voleného poslanca, čo sa týka budúcich volieb do NR SR. Celé ZLE!!

    A ďalšia vec je tá, že ak by úspešné referendum nevyhovovalo opozícii v danom volebnom období, tak si vyrobí právny argument, že formulácia referendovej otázky nie je v poriadku a postupuje sa „TO“ ďalej na ÚS, čím sa stane – dovtedy i ten disciplinovaný volič – absolútne zhnusený – a povie si, že už se*e na to.. Takže, áno agenda REFERENDA je takmer v absolútnosti niečo, čo za súčasných podmienok fungovať nemôže a ani NEBUDE!!

    Pozn.: Slovák sa referendovo správa pomerne negativisticky a keby bolo nebodaj – referendum o tom, či vyslať Slovákov do vojny na Ukrajinu, tak sa obávam, že i plebiscit takéhoto vážneho obsahu – za súčasných podmienok – by bol z dôvodu nesplnenia kvóra, ergo neúčasti dostatočného počtu voličov – neplatný!!

    P.S: 1 – I to jediné referendum a to o vstupe SR do EÚ, bolo s vysokou pravdepodobnosťou „hacknuté“, lebo Dzurinda a spol. si nemohli dovoliť „medzinárodnú hanbu“.

    Takže áno, súčasný zastupiteľský i volebný systém je pre mňa – vysoko sprofanovaný a o nejakej „demokracii“ – ani rečí! Jedná sa totiž o tzv. Západnú zhnitú kapitalisticko-oligarchickú demokraciu.

    Pozn.: Pamätám i na „demokratické“ voľby v socialistickej spoločnosti, kde zas bola „dobrovoľná“ účasť voličov 99,95% (takže tam neexistoval problém „kvóra“) a všetci si – „zhodou okolností“ – zvolili tú jednu – jedinú Stranu.. Takže si teraz uvedomujem, že som ešte v žiadnej skutočne – nie že – demokratickej, ale SLOBODNEJ spoločnosti zatiaľ – nežila.. A to už mám „nejeden“ krížik na svojich ramenách..

    P.S: 2 – Posledné (neplatné) referendum, ktoré bolo v SK, bolo 23.1.2023 o skrátení volebného obdobia, kde bolo účastných 27,25% voličov (čo je pre SK – celkom dosť..), v absolútnosti to znamená – 1 193 198 voličov z celkového počtu oprávnených voličov: 4 377 565. Takže zníženie kvóra na 25%, aby malo to referendum určitú občiansko-legislatívnu váhu a z toho samozrejme nadpolovičná väčšina by bola ZA, vtedy by bolo referendum úspešné!
    Pozn.: Nezabúdajme, že pred referendom je nutné ešte vyzbierať 350 tis. občianskych podpisov, aby sa vôbec mohlo konať.. Fakt – choré!

    P.S. 3 – Ako som sa teraz chvíľu „ňúrala“ na stránke ŠÚ SR, tak som si demograficky uvedomila, že od volieb zo dňa 29.2.2020 do NRSR, po voľby prezidenta SR dňa 23.3.2024, to znamená za 4 roky +1 mesiac, nám klesol počet zapísaných voličov o – 68 348, to znamená, že za 4 roky – ako keby nám vyhynula celá Trnava (vr. Matoviča). No comment..

 8. Pekne, pekne! Namiesto toho, aby ykonali eutanáziu Trudeaoua ktorý trpí ťažkou demenciou!

Pridajte komentár

*