Fašizmus nevytvárajú fašisti (nie je ich dosť), ale ľudia, ktorí sa fašizmu podriaďujú. Prestaňte sa podriaďovať a celé toto šialenstvo razom skončí.

Krvná skupina Rh negatív: Sú medzi nami mimozemšťania?

Print Friendly, PDF & Email

Rh negatív: Sú medzi nami mimozemšťania?

Ľudia tu na Zemi nie sú až tak veľmi dlho. Život po Zemi krúžiacej okolo Slnka sa tu potuloval milióny rokov predtým, než sme sa tu zjavili. V porovnaní s časom existencie vesmíru sú aj tie milióny rokov len ako malé škvrny.

Je ťažké predstaviť si vôkol seba akýkoľvek iný život. Avšak pravdepodobnosť, že vo vesmíre nie sme sami, je asi taká veľká ako množstvo hviezd, ktoré vidíme na nočnej oblohe.

Liečba osteoporózy

Ešte prv, než sa pozrieme na hviezdy, preskúmajme fenomén, ktorý ľudia v súčasnosti nazývajú „mimozemským“ životom, práve teraz žijúcim medzi nami.

Rh-negatív: Čo to znamená?

Prv, než budeme pokračovať ďalej, chceme, aby ste vedeli, že nehovoríme o malých zelených mužíčkoch z Marsu. Ten, o kom hovoríme, sa pravdepodobne podobá na vás alebo na mňa.

Tí, o ktorých hovoríme, sú ľudia, presnejšie povedané ľudia, ktorých krvná skupina má Rh negatív.

Naše krvné skupiny hovoria o markeroch, ktoré sa nachádzajú na povrchu našich červených krviniek. Červené krvinky v krvi môžu byť A, B, AB alebo O.

Červené krvinky majú na svojom povrchu aj proteín, ktorý sa nazýva Rh. Ľudská krv tak môže byť buď Rh pozitívna, čo znamená, že máte Rh proteín.

Alebo môžete byť Rh negatívni, čo znamená, že nemáte Rh proteín. Takže vaša krvná skupina, spolu s Rh pozitívnym alebo Rh negatívnym faktorom, určujú vašu konečnú krvnú skupinu.

Ale prečo by sme mali predpokladať, že ľudia s Rh negatív sú z iného sveta?

Teória o mimozemšťanoch

Ľudský Rh- faktor je opradený záhadou hlavne preto, lebo táto krvná skupina sa vyskytuje veľmi ojedinele, približne len u 15% populácie.

Povedzme si, čo robí túto skutočnosť takou záhadnou. Je to otázka: ako sa títo ľudia dopracovali ku Rh-?

Zákony genetiky uvádzajú, že charakteristiky, ktoré máme, môžeme dostať len dedením od našich predkov, bez toho, aby tam boli obsiahnuté genetické mutácie.

Zbohom vysoký krvný tlak

Takže, ak ľudské bytosti a opice pochádzajú od toho istého predka, malo by sa to odrážať v našej krvi. Ale zatiaľ, čo všetky opice majú Rh+, nie všetci ľudia majú Rh+.

Faktom je, že najväčšie zoskupenie ľudí, ktorí majú Rh-, žije v baskickej oblasti v Španielsku; 30% populácie má Rh negatívny.

Odkiaľ pochádzajú títo tajomní ľudia?

Odkiaľ teda pochádza táto skupina ľudí s Rh negatívnou krvou? Zatiaľ čo ich pôvod je stále záhadou, vedci sa domnievajú, že prvýkrát sa objavili pred 35 000 rokmi.

Veľa o Rh- krvi bohužiaľ nevieme. Sú však veci, ktoré sú nám známe. Jednou z nich je, že ak má žena Rh- a je tehotná a čaká dieťa s Rh+, jej telo môže vnímať svoje dieťa ako cudzie teleso.

Krv s Rh+ a krv s Rh- sa nemieša, takže telo matky vytvára protilátky, ktoré sa snažia bojovať proti vnímanej hrozbe. Našťastie za pomoci modernej medicíny existuje liečba, ktorou sa dá pomôcť matkám, aby sa tomu zabránilo.

Ďalšou potenciálnou výhodou, ktorú majú ľudia s Rh- v porovnaní s ostatnými ľuďmi je to, že majú schopnosť odolávať určitým chorobám.

Predpokladá sa, že ľudia s Rh- môžu byť odolní voči niektorým účinkom parazita Toxoplazma. Tento parazit je veľmi rafinovaný.

Môže napadnúť ľudské telo a poškodiť mozog, najmä u dojčiat. Je toho veľa, čo nevieme o Rh- a je možné, že existujú ešte aj iné výhody, ktorými obdarili svojich nositeľov.

Liečba osteoporózy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora a v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky a komentáre môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ja mám AB Rb negatív, tak som ešte vzacnejsia,lebo
  nás je iba 5%

  • A cítíte se být jiná, Eriko? Já mám 0 negativní a jiná jsem, to je pravda. Ale prý mám apraxii, nebo mi zbyla hyperaktivita z dětství. Bylo by skvělé, kdybych se mohla vymluvit ještě na mimozemšťany. Ale asi ne. Pro ostatní budu stále obyčejná pozemšťanka, která je prostě jen šíleně nešikovná, levá na všechno, nepraktická, zbrklá atd., dosaďte si dle potřeb.:))))). Ale AB negativní, to z vás musí nemocnice cucat krev každý měsíc, ne?

   • Miluše Dvořáková

    Jj, mám B- a opravdu mi nemocnice volala na odběry velmi často…. až jsem se stala anemickou a teď musím užívat železo a to mi nedělá vůbec dobře, ale žiju😜MD

 2. ja som RH+, moja sestra je RH-, máme spoločných rodičov, ona trpí rôznymi chorobami – alergie, tráviace problémy, s krvným tlakom, ja som vzhľadom k veku relatívne zdravá
  čo to teda znamená?!
  že na toto prišli určite americkí vedci :DDDD

 3. já mám Rh negativní a můj otec je z Velké doliny pri Nitre..))),matka pak z Čech ..takže jsem nefalšovaný čechoslovák ))

 4. Jozef Jozefovič

  Ešte toho hodne nepoznáme, takže by som si odpustil takéto závery. Keby som však písal sci-fi poviedky, tak by som túto teóriu rozvinul….

 5. Ja mám 0 – Rh – a som iný,vyčnievam z radu,každému do očí hovorím pravdu a som vzdorovitý voči nadvláde,preto celý život som dostával po papuly a teraz na penzii si ma už nik nevšíma a má ma na háku.

  • Ja mám to isté 0-Rh- a opísali ste ma ako keby ste ma poznali. Mám tie isté vlastnosti. Neznášam nadvládu ,každému poviem pravdu do očí a som tak isto vzdorovitý . Môj život sa od detstva niesol s tými to vlastnosťami.

  • Ja tiez Milan 0 rh negativ a tiez som ina a hovorim ludom pravdu do oci aj ked sa im to nepaci 😊

  • Som 0 RH: negatív. Verná kópia.

 6. Katarína Virosteková

  Ja mám tiež AB Rh- 🙂 myslíte že psychickú chorobu čo mám od 17 rokov môže s tým súvisieť? IQ mám vysoké ale ničí ma OCD ochorenie 🙁 a mám silnú empatiu 💝

 7. Katarína Virosteková

  ❤ ❤ ❤

 8. Dr. Dusan Belacik

  KRVNA SKUpina RH- kedze sa nachadza u cc.30% ludi okolo BALTIKU a Spanielska,tak je pravdepodobne ze pochadza od ldi Neandertalcov ktory existovali do toho casoveho ondobia v tej zemepisnej sirke a potom sa vytratili pravdepodobne skrizenim s novym druhom cloveka prichadzajuceho z vychodu s Kromagnonskym clovekom.Kedze sa tato krvna skupina dedi geneticky.To je moje vysvetlenie na zaklade doterajsich vedeckych poznatkov.

 9. Moja matka A Rh – nás mala 6 detí. Všetky Rh+. Mala psichické problémy po celý život. Ako nás vynosila neviem. Ona je matka manželka v dome.. Skoro akoby žila v klauzure. Je iná. Veľmi uzavretá a tiež rada povie pravdu ale s citom. Ja sa cítim akoby som už dávno nebola jej dcérou. A podobne aj niektorí moji súrodenci. Akoby nás len vynosila a vychovala. Ona je dušou už v nebi.:)

 10. Neskutočná koncentrácia nezmyslov na rozsah textu.

 11. Aj ja mam O Rh negatív neznášam nadvládu a ľuďom poviem co si myslím….

 12. Anka Košičanka

  S krvnými skupinami nie je žiadna sranda. Nielen Rh negatív ohrozuje plod v tele matky,ak ten plod je rh pozit. Matka tvorí proti vlastnému dieťaťu protilátky a vlastne mu poškodzuje telo už pri vývoji. Samozrejme neúmyselne. Teraz to už medicína vie ako-tak liečiť. Nevidela som ešte štatistiku takých detí. Ako dlho žijú, aké majú chyby, či nie sú viac závislé na alkohole a pod.
  Ale aj iné inkompatibility krvných skupín poškodzujú plod. Napríklad matka má 0 krvnú skupinu. Jej dieťa má A, B alebo AB. Aj táto matka tvorí protilátky proti plodu. Toto sa však nedá liečiť. Najmä po viacerých tehotenstvách. Akosi tu chýba genetické poradenstvo pre snúbencov. Nielen matky s rh negat, ale aj matky s krvnou skup. 0 by mali dopredu vedieť a poradiť sa s lekárom o rizikách. V tomto smere veľmi fandím tzv. svadbám na prvý pohľad- resp. výbere partnerov odborníkmi. Ale mali by sa dlhšie spoznávať a aj viacerých partnerov im vybrať a nehnať ich hneď do svadby. Samozrejme genetika je veľmi komplikovaná a krvná skupina u dieťaťa sa občas vytvorí iná ako u rodičov, ale genetici to už vedia- že kedy je to v norme.

  • Len malá poznámka – matka s krvnou skupinou 0 nemôže mať dieťa s krvnou skupinou AB. To ibaže by to dieťa nebolo jej a išlo by o prípad tzv. „prenájmu maternice“.

 13. veď hovorím, že som z Ráhu 🙂

Pridajte komentár

*