Je to tu znova: Opičie kiahne sú ďalší strašiak vypustený do sveta na pretláčanie vakcín


Print Friendly, PDF & Email

Je to tu znova: Opičie kiahne sú ďalší strašiak vypustený do sveta na pretláčanie vakcín

(Ethan Huff, Natural News) Och, nie! Ďalšia strašidelne znejúca choroba nazývaná „opičie kiahne“ sa údajne šíri svetom.

V preklade do bežnej reči to znamená, že svetové mocnosti sa chystajú rozpútať ďalšie kolo plandemickej tyranie, ktorá určite bude zahŕňať ďalšiu magickú novú „vakcínu“ dodanú rýchlosťou blesku.

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO), o ktorej vieme, že sa aktívne podieľa na výskume biologických zbraní, iniciovala vo Veľkej Británii mimoriadne stretnutie, aby prediskutovala údajnú hrozbu opičích kiahní.

Organizácia Spojených národov očakáva, že „prípady“ ochorenia sa „zdvojnásobia“ z deviatich na 18, čo si vyžaduje intervenciu.

Vlády začali zbesilo nakupovať vakcíny

Úrady už hromadia ďalšie vakcíny proti kiahňam určené na liečbu ľudí, ktorí mohli byť vystavení opičím kiahňam.

Vláda Veľkej Británie má vo svojich existujúcich národných zásobách asi 5 000 vakcín a objednala ďalších 20 000. Vláda USA objednala dokonca až 13 miliónov vakcín.

Podľa „odborníkov“ sú homosexuálni a bisexuálni muži medzi šíriteľmi opičích kiahní číslo jedna, takže možno práve pre nich bude sprístupnený „liek“, ktorý pomôže zastaviť šírenie.

„Jedným z možných opatrení, ktoré je potrebné zvážiť, bude, či by sa pri kontakte s nakazenými ľuďmi malo použiť očkovanie vakcínou proti kiahňam vyrobenej spoločnosťou Bavarian Nordic, známou ako Jynneos v USA a Imvanex vo Veľkej Británii,“ uvádza Telegraph.

(Poznámka redakcie: U kiahní je možné očkovanie nielen pred, ale aj po kontakte s nakazenou osobou, nakoľko majú pomerne dlhú, niekedy až 21 dňovú inkubačnú dobu.)

„Vakcína na ochranu proti pravým kiahňam je schválená len vo Veľkej Británii – napriek tomu, že vírus bol eliminovaný od roku 1980 – ale môže sa použiť „mimo licencie“ aj na ochranu proti opičím kiahňam.“

Sú opičie kiahne choroba gayov?

Ivermektín a hydroxychlorochín (HCQ) boli úplne zakázané na použitie proti koronavírusu SARS-CoV-2, pretože by to bolo „mimo licencie“. U opičích kiahní sa však použitie vakcín „mimo licencie“ zdá byť úplne v poriadku.

„Odborníci“ tvrdia, že očkovanie proti kiahňam obsahuje jediný nereplikujúci sa vírus na svete proti pravým alebo opičím kiahňam, čo znižuje riziko ochorenia u človeka o približne 85 percent.

Zbohom vysoký krvný tlak

„Ak je osoba zaočkovaná do štyroch dní od infekcie, vakcína môže zmeniť priebeh ochorenia a zlepšiť jeho prognózu,“ tvrdí Telegraph.

„Rastú obavy z epidémie, ktorá aktuálne predstavuje najmenej deväť prípadov vo Veľkej Británie a ďalšie desiatky prípadov v iných krajinách.

Po celom svete boli nasadené zdravotnícke tímy, aby identifikovali a kontaktovali postihnutých ľudí, pričom gayov a bisexuálnych mužov vyzvali, aby venovali osobitnú pozornosť akýmkoľvek novým vyrážkam alebo léziám na svojom tele, najmä na genitáliách.“

Z deviatich prípadov opičích kiahní, ktoré boli doteraz identifikované vo Veľkej Británii, sa šesť z nich vyskytlo u mužov, ktorí mali sex s inými mužmi. To naznačuje, že opičie kiahne môžu byť chorobou homosexuálov (podobnosť s HIV/AIDS čiste náhodná).

„Vyzývame mužov, ktorí sú homosexuáli a bisexuáli, aby si všímali akékoľvek nezvyčajné vyrážky alebo lézie a aby v prípade obáv bezodkladne kontaktovali kliniku pre sexuálne prenosné ochorenia,“ oznámila Dr. Susan Hopkinsová, hlavná poradkyňa britského úradu verejného zdravotníctva (UKHSA).

Profesor Kevin Fenton, tiež z UKHSA, dodal, že chce, aby si každý bol vedomý „príznakov a symptómov, ktoré zahŕňajú vyrážky okolo úst, ako aj okolo genitálnej oblasti.

Zaver

Nové prípady opičích kiahní sa údajne, presne podľa plánu, objavujú tiež vo Francúzsku, Taliansku, Švédsku a Austrálii, ako aj v Spojených štátoch, Španielsku, Portugalsku a Kanade.

Vzhľadom na spôsob, akým médiá hovoria o opičích kiahňach, nebolo by prekvapením, keby sa z nich stal nový „covid“ – plný príkazov na nosenie rúšok, sociálny dištanc (odstupy) a nakoniec zavedenie povinného očkovania.

Teraz by sa však už nemuselo čakať rok na vyvinutie nových vakcín, nakoľko už existujú schválené vakcíny proti príbuzným pravým kiahňam.

Ďalšie súvisiace spravodajstvo o tejto najnovšej infekčnej chorobe pod falošnou vlajkou môžete nájsť na stránke FalseFlag.news.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. adamkratochvil

  mna neznicia, mna znici iba rusky Kindzal alebo Avangard, ktory padne do mojej zahrady, inak nic…

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,ak sa budete zapredanci pracujúci na diablových eliťákov a zadĺžujúci svojích potomkov a ničiacích túto planétu takto verejne vychvaľovať pred zrakom diabla o vašej všemohúcnosti-tak skončíte ešte horšie než je v pláne,,,,bacha na to vy ovce zadĺžené idiotské nenapraviteľné,,,,ONI totižto všetko vidia a všetko o vás už vedia-nemáte žiadnú šancua ešte aj onen boh vás hodí cez palubu bez kúsku ľútosti,lebo mu za to nestojíte!

  • Fero Čnajda

   Vakcína na opičie kiahne vyvinutá už v 2019
   jj 22 hodín ago 2022 opičie kiahne 1 Comment 1,119 Views

   Pri výrobe množstva vakcín sa opakovane vyskytlo množstvo chýb. Či úmyselných alebo neumýselných je otázne.
   V Japonsku po smrti viacerých ľudí, stiahli státisice vakcín z obehu, lebo obsahovali látky, ktoré nemali.
   https://www.teraz.sk/…/japonsko-po…/572978-clanok.html
   Milióny vakcín skončili v koši, pomýlili si ingrediencie. https://www.techbyte.sk/2021/04/15-milionov-johnson-johnson/
   Vo vakcinách na COVID-19 našli heat shock proteín a iné proteíny vyskytujúce sa v ľudskom tele. Po podani takejto vakcíny s veľkou pravdepodobnosťou vzniklo autoimunitné ochorenie.
   https://www.inenoviny.sk/vo-vakcinach-sa-naslo-mnozstvo-veci-ktore-tam-nemali-byt/

   Odkaz na FDA: https://www.fda.gov/…/fda-approves-first-live-non…
   V každom prípade všetky tieto informácie sú súčasťou manipulácie a strašenia ľudí za účelom vzniku psychických problémov, šírenia strachu a s cieľom znižovať sebestačnosť človeka a kontakt s prírodou…každý rok tu niečo bude, nové príbehy, nove strachy, nove obavy z ovládnutia ľudstva..tak ako to tu bolo tisíce rokov…je dôležité nemať strach a nebrať to vážne. Takéto informácie vedia byť samovražedné…
   MUDr. Radoslav Čičala

 2. Miroslav Čižmár

  Vo Wuhane už pracujú na PCR teste.

  • Ivan Herda

   Aj ja pracujem na PCR ,už mi v skleníku kvitne, asi by to bola najlepšia vakcína pre buzerantov ,aby tvrdo pracovali v skleníkoch na pestovaní PCR a nevenovali sa zvrhlému životu, z ktorého pochádza len zlo, ako duchovné tak i zdravotné.

 3. Súhlasím s VK z Aeronetu, že opičie kiahne sú – ako na rozdiel od neviditeľného „covidu“ – tým už viditeľným strašiakom! Len sa pýtam – prečo nie lepra! Nech ľuďom odpadávajú nosy a nech musia pred supermarketmi kričať „Som nečistý – som nečistý!“

  Dobre – a sleduje niekto zdravotný stav opíc? A ľudia sú DNA bližšie K BANÁNU než k opiciam!

  Inak – všetko je zase ojeb, pretože vďaka darwinistickej lži si väčšina ľudstva myslí, že pochádza z opice a teda – keď to majú opice – môžeme to nachytať aj my – pravdaže po patričnej laboratórnej úprave!

  https://focus.hnonline.sk › politika-s-spolocnost › clanok › 2237627-vyskytuje-sa-v-europe-malomocenstvo
  Vyskytuje sa v Európe malomocenstvo? – HNonline.sk
  Posledné leprosárium v Európe sa nachádza v rumunskej dedine Tichilesti v delte Dunaja. Funguje tam od roku 1875. V súčasnosti tam stále žije niekoľko obyvateľov. V médiách sa pritom ešte aj dnes objavujú správy o nových prípadoch lepry. Ročne pribudne zhruba štvrť milióna prípadov. Aktuálne na ňu trpia zhruba tri milióny ľudí.

  https://tech.sme.sk › c › 6863498 › lepra-sa-za-starocia-vobec-nezmenila.html
  Lepra sa za stáročia vôbec nezmenila – Tech SME
  To ukázalo, že jeden druh malomocenstva v Európe spred tisíc rokov je rovnaký ako dnešný druh na Strednom východe. A zároveň naznačilo, ako sa lepra šírila. „Vedie to k posilneniu dôkazov, že nákaza sa rozšírila počas križiackych výprav,“ povedal podľa BBC Johannes Krause z nemeckej University of Tübingen.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,opicou sa stávaš-ak sa na ňu začínaš podobať a toto je doba robotických nanotech a umej inteligencie a nie iba baktérií,ktoré niesú schopné takto konať,baktéria je iba primitívna bunka,ktorá má iba všetko prežiť,ale nie sa rozvíjať a robiť úkony podobajúcim sa a značne prevyšujúcim schopnosti a možnosti ľudstva,,,,

 4. hľadač pravdy

  Pre tých, čo tu nižšie uvedené ešte nevideli – pripájam pár odkazov na aktuálne videá:

  1.) Danny Kollár, Opičie kiahne – začiatok, video (57min,54s)
  https://odysee.com/@dannykollar:d/opicieKiahne:0

  2.) Danny Kollár, OPIČIE KIAHNE, časť 1.00, video (8min,11s)
  https://odysee.com/@dannykollar:d/opicxie1:f

  Čo sa pripravuje na jeseň?

  3.) Rudolf, video (33min,41s)
  https://www.gloria.tv/post/En6rr74rRZu83cJuFUzEsjAX7#5

  *U P O Z O R N E N I E*
  – psychicky labilnejšie osoby nech radšej nepozerajú nasledujúci video príhovor…

  4.) Milan, video (17min,3s)
  https://www.gloria.tv/post/Lq88HvT76AaX4Wb4Po2ypuTZ3

  • Miroslav Čižmár

   Dannyho Kollára si ani nepúšťam, lebo je nácek. Toho druhého som stopol, lebo si veľa vymýšľa, a ten tretí nepovedal nič k veci, nič konkrétne, žiadne dôkazy, len uhýbal pohľadom doľava.
   Prečo by človek nahrával videá o politike? Buď je za to platený, alebo chce robiť politiku.

   • MČ – práve si dokázal, že si konceptuálny IDIOT!
    Existuje IQ, EQ – a existuje CQ – konceptuálny inteligencia, pomocou ktorej CQ využíva IQ, EQ, vedomosti a intuíciu na riešenie problémov, predchádzanie problémom, a – presadzovanie sa – presadzovanie svojich záujmov = asertivita! Psychopat Matovič – hoci nemá IQ ani EQ vyvinuté – má vyvinuté CQ – avšak výhradne vo svoj prospech, čo je známka relatívne nízkeho CQ – aj keď vyššieho ako jeho IQ a EQ /= jeho emocionálny potenciál je len k nemu samému – plačko akebo zúrivec/, pretože konceptuálne nechápe význam kolektívnej bezpečnosti ako sociálnej bezpečnosti VŠETKÝCH! Keby toto chápal – nemusel by v budúcnosti nariekať, keď bude visieť či už dole hlavou, alebo dole nohami nad drvičkou kameňov – aby konečne oľutoval – kvôli sebe – čo urobil iným!

    Politikum je „predmet“ – „vec“ záujmu. Politika je presadzovanie tohto záujmu! Ide o to, či osoba je subjektom riadenia – teda riadi a presadzuje svoj záujem = politikum, alebo je objektom = nič neriadi, na ničom, čo sa týka jej záujmunepracuje – nepresadzuje, a iní – aktívni presadzujú ten svoj záujem na úkor tejto osoby! Teda ešte raz – čo to znamená „robiť politiku“? Byť námedzným politikom, ktorý za peniaze a podiel na moci presadzuje politiKUM jeho najímateľov, alebo „nebyť politikom“ – a presadzovať ten svoj záujem – aktívne! Prejavovať svoju vôľu! Pretože ešte aj Občiansky zákonník pozná paragraf, podľa ktorého „Občan presadzuje svoju vôľu a záujem konaním, alebo nekonaním!“ – v tejto jedinej vete je celá politika!

    Teda – ako konceptuálny idiot si ani nepozrieš, nevypočuješ aktívnych ľudí, ktorí podľa teba chcú „robiť politiku“ /čo je výraz, ktorý podľa mňa znamená, že sa chcú stať nájomnými politikmi – a preto aj študujú politológiu napr. – chcú sa stať kádrami presadzovania vyšších záujmov/ – aby si mohol zistiť, čo ťa prípadne s nimi spája na prípadnom spoločnom presadzovaní aj tvojho politika /politikum/, aby si to mohol anylyzovať odkiaľ-pokiaľ máte spoločný záujem, a potom si zistiť, či tí ľudia zavádzajú, kanalizujú tvoj záujem-problém, že prípadne klamú, atď.
    Aktívny prístup vyžaduje komunikáciu a súčasťou komunikácie je aj počúvanie!

    A tak prešlapuješ a prešlapuješ a prešlapuješ! Lebo konceptuálny idiot je zároveň doživotne nerozhodný, neschopný, neasertívny! Predátor je úspešný približne v jednej tretine svojich útokov! Poisťovací agent 1:80, zvodca žien 1:20. rebel 0:1 alebo 1:1 – a?

    „Ak sa nebudeš zaujímať o politiku – politika sa bude zaujímať o teba!“ – je to samozrejme metafora, pretože politika ako taká je objekt, vec, predmet – nie subjekt, ktorý riadi a presadzuje a treba voliť správne slová, že ak sa ľudia nebudú zaujímať o presadzovanie vlastnej politiky – na ich úkor budú iní presadzovať tú svoju politiku!

    • Skús to prosím dať do jednej vety verím, že si toho schopný Maroš

    • Miroslav Čižmár

     Koľko politických videí si už natočil a dal na internet? Bežný občan nemá takú potrebu, je to robenie politiky.

     Danny Kollár je neonacista, vyjadruje sa k téme covidu, ale k téme banderovcov sa nevyjadrí. Nech ide do Moskvy a ukáže tam svoje gesto WP, keď je frajer.

     Ďalší dvaja vo videách len kecajú, robia politiku.

 5. Ja som dnes počul o jednom so žltačkou – neviete, či už vyhlásili pandémiu žltačky? Keď deväť prípadov zo 67 miliónov je predobrazom pandémie, potom aj jeden z päť miliónov môže byť začiatkom pandémie!
  Fascinujúce! Očakávam, že citlivosť médií sa ešte zlepší, a budú hlásiť jeden prípad z miliardy. Aj to môže byť predsa začiatok pandémie! Veď každá pandémia nejako musí začať. A pochybujem, že sa objavia dva alebo tri prípady NARAZ! Nie, objaví sa JEDEN prípad. Potom druhý, tretí, atď.
  Takže je správne, že už keď sa objaví JEDEN (alebo deväť) prípadov na celej zemeguli, treba to brať vážne! Môže z toho predsa vzniknúť pandémia! Takže treba okamžite konať! Čím skôr, tým lepšie! Ak to vezmeme prísne matematicky, pred jednotkou je nula, takže podľa mňa prebieha pandémia nepretržite, pretože každá pandémia nezačína prvým prípadom, ale NULTÝM! Najprv prebieha pandémia tak, že je NULA prípadov (len sa o nej hovorí), potom je JEDEN prípad, a už to ide! A keď sa hrozivé čísla blížia k deviatim, alebo ehm, trinástim, nebodaj dvadsiatim!, tak už treba aspoň milión vakcín! A pri päťdesiat a viac prípadoch na miliardu obyvateľov už treba celoplošné očkovanie.

  No a aby sme to doviedli k dokonalosti, keďže sme dokázali, že pandémia je aj pri počte nula prípadov, a chorôb a vírusov je nepreberné množstvo a každý deň vyrobia a zmutujú nové, tak nemôžeme hovoriť o jednej pandémii, ale o nekonečnom množstve pandémií prebiehajúcich naraz!! Takže navrhujem nové slovo MULIPANDÉMIA (neskôr môžeme začať používať aj slová superpandémia a megapandémia).
  To znamená, že svet je v permanantnom ohrození prebiehajúcou multipandémiou so zatiaľ nulovými prípadmi, ale je to jasný a dokázaný dôvod pre lockdowny a permanentné očkovanie!!
  Médiá to nezverejnili len zo strachu pred panikou a samovraždami. Aj keď – čím viac samovrahov, tým menej samovrahov!
  Veľa zdravia v chorom svete želá váš Dendy!

 6. EŠTE NIEČO NA PRIPOMENUTIE: https://cz24.news/bill-gates-varuje-pred-bioteroristickymi-utokmi-po-pandemii-je-to-vyhrazka-co-spravi-ak-ho-zavru-za-rozputanie-falosnej-pandemie-a-pokus-o-celosvetovy-puc/ ! O tomto už mainstrem písať nebude… lebo Gates je ICH hrdina a nie terorista !

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,treba vám ešte viacej naložiť,lebo kovid vám nestačí a vy stále besniete a nemáte pred ničím rešpert,ale sila rešpektu nakoniec porazí vaše egá,,,,ONI-elta vám naložia tak,že nebudete už o sebe ani len vedieť a bude vám už vo vašej slabosti a oslabení všetko jedno a vtedy začnete požierať aj vlastné telo-nielen vaše deti,,,,

 8. KOVIDBARÓN!

  ,,,,ľudstvo v takejto súčastnej podobe-nieje možné napraviť a vylepšiť bez resetu a bez zákroku za pomoci mimozemšťanov,ktorí mimochodom o večšinu z vás nemajú záujem (neuvádzam o všetkých,lebo by to zhrútilo vaše životy)

  • Ešte že o teba majú tak obrovský záujem.Zas ti dávajú dvojitú dávku.🤣🤣🤣.Len neukazuj ako ti to myslí lebo ti začnem závidieť tvoju vševedúcnosť. 😃

 9. A už Bill Gates začína.chodte už volade s vašimi chorobami.WHO je svetová teroristická organizácia.nedal som sa očkovať proti kovidu a proti tomuto sa už vôbec nedám.a bu….zeranti nech sa opichavaju čím chcú.

 10. vakcína je sloboda

  HIV bol tiež umelo vytvorený v labáku

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,človek bol umelo vytvorený v lone služobníčky temnoty-inak by bol ztvorený z hliny či prachu ako adam-čo by bol ten lepší osud,,,,

  • hľadač pravdy

   Pár vybraných citátov od Robin de Ruitera…
   ————————————————————————————————————-
   ,,Existuje nespočet důkazů, že AIDS (Acquired Immune Deficienty Syndrome) je druhem uměle vytvořeného „černého moru“. Tato choroba narušuje přirozený imunitní systém těla a pacient s AIDS obecně umírá na nejrůznější formy infekce.“

   ,,Jsou zde i spolehlivé údaje, že virus na způsob AIDS již dlouho nedával spát mnoha vědcům. V roce 1969 bylo zjištěno, že americké ministerstvo obrany požadovalo dodatečných deset milionů dolarů na vyvinutí nové epidemie s účinkem na imunitní systém.
   Dr. MacArthur, jeden ze tří vědců, vypovídajících před kongresovým výborem, tehdy mj. prohlásil, že přední biologové budou během pěti až deseti let schopni vytvořit mikroorganismus, který by byl zcela odolný proti imunologickému a terapeutickému obrannému mechanismu. Tyto mikroorganismy se kromě toho výrazně liší od všech dosud známých organických původců chorob a v přírodě se nevyskytují.“

   ,,Roku 1985 experti na virologii a mikrobiologii, Jacob a Lili Segalovi, vydali drobnou
   brožuru o 52 stranách s titulem „AIDS jako v USA vyrobená a nikoli z Afriky doveze-ná choroba“

   ,,Možná, že zde řečené někomu pořád ještě nestačí. Nuže, pak by měl vědět, že „Iluminátské protokoly“ [https://www.badatel.net/od-pondelka-10-1-sa-na-mikasov-pokyn-opat-spusta-masove-mucenie-deti/#comment-123386] z roku 1897 také mluví o plánovitém očkování nakažlivými chorobami!
   Protokol 10 doslova říká:
   „Musíme proto celý svět rozeštvávat hádkami, nesváry, zápasy, nenávistí a velkou chudobou, musíme vyvolávat hladomor a očkovat choroby,…“

   Robin de Ruiter

   Viac v tomto príspevku, prípadne v knihe na konci príspevku uvedenej:
   https://www.badatel.net/dr-madejova-vydala-sokujuce-varovanie-ohladne-monoklonalnych-protilatok/#comment-126803

  • Príďe čas na krátku chvílu kedy budeme mať možnosť vidieť všetkých ukrytých anonymných elitárov spoza opony, tie najvyššie zločinecké kruhy. Existujú záznamy o tom kdo to je, kde sú, čo robia a aké majú plány.. Všetkých do jedného budeme mať možnosť vidieť, budú identifikovaní. To už nebudú len vývesné štítky ale hlava hydry. Oni osobne budú musieť viesť ľudstvo v ich zkazonosnych plánoch do finále lebo už nebude možnosť aby ich niekto zastupoval ako celé tisícročia. Súvisí to z uzavretím karmického kruhu celého ľudstva. Pretože vedia, že budú na očiach musia nás mať dovtedy úplne v hrsti.
   Rusko im v tom zotročení ľudstva bráni, je veľmi pravdepodobné, že v čase keď budú vládnuť viditeľní na svetovej scéne ešte nebudú mať ľudstvo podrobené. A z toho môžu mať veľké problémy v otázkach riadenia. Ono totiž im neustále zrýchľovanie karmy a do bodu konca času zoberie skoro všetky štruktúrne nástroje.
   Takže ten ich sen o superultratenkej superelite ovládajúcej všetkých tam dole bez akýchkoľvek práv nemusí vyjsť, nemusia to stihnúť a začnú byť lovnou zverou pre celé ľudstvo, keďže v tom čase sa všetci a všetko prejaví v nahote a oni už budú verejné známi.
   Preto tak WHO a všetci satanistickí degenerati ponáhľajú, oni nemajú čas. Nám stačí ten tlak karmy nejako ustáť ale oni ten luxus nemajú.

 11. Inak, kiahne sa prekonávajú v detskom veku. Človek má ten vírus v sebe celý život. A keď mu náhodou zoslabne imunita (po transplantácii, onkologickom ochorení alebo 3. dávke mrna roztoku) tak sa môžu objaviť aj v dospelom veku. Pravé kiahne tu zatiaľ nemáme, a či už ovčie alebo opičie… to je jedno. Skôr sa zamyslite nad tým, prečo sa vôbec začali objavovať – prečo klesla imunita…
  Aj keď si myslím že tie horibilné čísa by boli po zaokrúlení na stovky iba nula.

 12. Epsteinův kamarád Bill Gates varuje, že by se mohla objevit smrtelnější varianta kovidu nebo další „pandemie“… Náhoda? Na náhody už nevěřím, vy ano?

  Tato přicházející novodobá hypochondrická nemoc současnosti je ještě populárnější, než „dlouhý kovid“ https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=45
  Monkeypox = vzhledem k množství peněz, které na ní farmaceutické společnosti vydělají, by se tato „nemoc“ měla přejmenovat na Moneypox.
  https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=5&t=109

  Nicméně mainstreamová média se baví a nepochybně na pokyny šíří opět spoustu lží a dezinformací. Podle jednoho listu poznáte, že máte opičí neštovice, pokud máte: teplotu, bolí vás hlava, svaly, záda a cítíte se unavení. A později se objeví vyrážka, která vypadá jako „pravé“ neštovice, i když nikdo neví, jak neštovice vypadají, protože od roku 1980, kdy byly oficiálně prohlášeny za vyhubené, se neobjevil žádný případ, s výjimkou podivných lahviček s virem, které se uchovávají v laboratořích, aby si vědci mohli hrát.

  Vymizení pravých neštovic nemá nic společného s vakcínou proti neštovicím.
  Jiná zpráva o opičích neštovicích vyměnila na seznamu příznaků „pocit únavy“ za „bezvládnost“. přidala na seznam oteklé žlázy – čímž získala další dva miliony lidí s bolestmi v krku.
  V ČR už teď může být pár milionů lidí s těmito příznaky. A protože se vyrážka objeví až za několik dní, nikdo jim nebude schopen říct, jestli mají chřipku nebo opičí neštovice. Nastane panika, strach a nekonečné televizní pořady o očkování. Už zase…
  Novináři také šíří informaci, že opičí neštovice můžete dostat konzumací masa. Supermarkety budou muset nepochybně stáhnout z regálů opičí kotlety.

  Mimochodem, novináři a strašáci by si měli uvědomit, že opičí neštovice jsou nakažlivé, nikoliv infekční. Aby to nemuseli hledat, znamená to, že se přenáší kontaktem (a proto se nesprávně spojuje s pohlavně přenosnými chorobami).

  O co jde? Nadšení mainstreamových médií od dob ko*kovid, která se s tímto tématem vytasila, opět naznačují, vystrašit všechny k smrti, aby dál nosili masky, ignorovali, co se děje ve skutečném světě, a drželi se dál od zoologických zahrad.
  Mohlo by to být proto, aby připravili hlupáky, kteří si vzali očkovací látku proti idiotismu kovid, na to, že se budou muset nechat očkovat proti opičím neštovicím, jakmile budou zřízena očkovací centra proti opicím. Šéfové velkých farmaceutických firem už nepochybně řeší své bonusové šeky a přemýšlejí, kolik nul se dá na šek vtěsnat, aniž by jich pár spadlo.

  Možná je to součást plánu, jak WHO ovládne svět a bude předchůdcem nové světové vlády, o kterou usilují už dva roky. Nebo je to všechno dohromady.

  • Presne tak. Vyzerá to, akoby niekto na vrchnej polici postrehol, že ľudia síce čoraz horšie dôverujú očkovaniu na kokotvid, ale stále dobre reagujú na recenzie v zmysle „aj ako decko si dostal vakcínu proti kiahňam a tie vďaka tomu vymizli“ a tak sa rozhodol jedno s druhým elegantne prepojiť, kedy každý kto má nejakú výražku alebo nebodaj len bolesť hlavy by mal začať špekulovať či to nebude „tá nová choroba“.

   Mimochodom na niektorých stránkach si uvedomelé prvoplánovo očkované ženy v diskusii už dávnejšie vymieňali názory, že majú akési čudné výražky po očkovaní a kovide (asi následnom- čo ja viem?) Len som nechápavo krútila hlavou. Nemám ani chuť sa pozrieť čo si tam píšu teraz a budú písať do budúcnosti kvôli tejto fraške.

   Osobne by som rada povedala svoj názor aj na tie dávne naše československé očkovania- ja nemyslím, že to bolo dobré. Skôr sa zamýšľam prečo ako decko keď ma mama ťahala po lekároch som trpela čoraz horším zdravotným stavom a prečo naopak ako dospelá celkom bez liekov a riadiaca sa radami ako napr aj niektoré tu na tejto stránke som sa dostala z nepríjemnosti ako napr. ekzém a teším sa zdraviu.

 13. zapredana sr

  Stačí si pozrieť film 12opic. S B.Willisom. a máte celý plán ako to šíria. Ľudia zobuďte sa a zničte bioteroristu Gatesa. Nemyslím slovákov.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,áno-ľudia ovce zobuďte sa a splaťte svoje dlžoby,aby ste sa oslobodili,,,,ja myslím aj slovákov,hoci slovák ako suverénny človek neexistuje,lebo buď je to počierné neviem čo,alebo mygyarón,alebo rusnák,alebo čechoslovák,alebo mixér aziata či araba,,,,a ako má ten slovák vlastne vizerať a kde vlastne má žiť a ako,,,,? slovák nieje ako rus,čičíňan,lebo toho hneď spozná každý černoch.

 14. Už sa teším keď „slobodu“ bude mať len osoba s kompletným opičím passom!

 15. Je to úplne jednoduché. Divide ET impere. Div sa a oper. V pôvodnom preklade. Ľudia už moc slobodne rozmýšľajú,a to aj napriek všadeprítomnej kontrole. Aj prostriedky kontroly sa dajú využiť na kontrolu kontrolórov. A to začína byť problémom. Kuba to už vzdala, ešte chvíľu to vydrzi v Ázii,no predvidavo treba odviesť pozornosť na plazy,mimonov,premudrele počítače,koid,opice,len nech čo najlepšie zabraňovať reálnym ľudským kontaktom,feminizmus najhrubšieho zrná sa tiež skvele hodí,znižovanie libida, plodnosti,rozostvavania ,uni-koncepty,atď. Viac hláv,viac problémov pre vládcov s obmedzený mi víziami,tapkajucimi sa na pár miliónoch štvorcových kilometrikov….

 16. Pozrite, s čím vyšli tí primitívni kokotskí covidoví despoti von, tváriac sa, že ich jedovaté „vakcíny“ pomáhajú: https://www.topky.sk/cl/13/2318073/Vedci-nacrtli-tri-mozne-scenare-vyvoja-pandemie-KORONAVIRUSU–Takto-by-malo-vyzerat-najblizsich-pat-rokov ! Takže tlačení mňamiek bude na jeseň paralelne pokračovať!

 17. Je to na neuverenie, že stále existujú covidofili, ktorí sa teraz vzájomne ubezpečujú, že za náhle zmiznutie tejto strašnej choroby môže prirodzený pokles respiračných ochorení pred letom. Keď im teda zo dňa na deň povedia, že kokotvid je tu opäť a začína sa veľké ( a v súvislosti s respiračným ochorením vlastne úplne nelogické ) zatváranie podnikov spokojne prikývnu.

  • No – ľudia sa prirodzene spájajú proti spoločnému nepriateľovi – a teraz si vďaka nemu začínajú užívať tú covid súdržnosť! Nesrandujem, pretože lockdowny, ktoré ľudí izolovali – musia byť saturované niečim kvázi „sociálnym“. Chýba ti kamarát, lebo si sociálne vyčlenený? Rodičia sa ti nevenujú? Tak chceš psa! Niekto chce macíka covida! Zaspávať s covidom – mojkať sa s kovidom, baviť sa o kovide. Covid nás spája!

 18. Tie kurvy niečo chystajú: https://necenzurovanapravda.cz/2022/05/ministri-zdravotnictvi-g7-a-who-simuluji-novou-pandemii-leopardi-nestovice/ ! Som zvedavý, aké inštrukcie dostal pičús Heger v Davose. Predpokladám, že bude brutálne tlačiť očkovanie, keďže už ak EU komisia to naznačila, takže do zbrane! Už im nebudeme viac tolerovať ich klamstvá a sadizmus !!! Za očkovaním proti covid je niečo úplne iné ako zdravie či ochrana pred nebezpečnou chorobou ! Vladnu nám satanisti, nacisti !!!

 19. …vďaka za článok aj príspevky…áno, všadeprítom.kontrola je ,,všadeprítomná“….keď nás chce niekto strašiť, urobí bársčo…je to ozaj ,,vizitka“, hlavne ak u niekoho vieme, o čo ide a u niekoho aj nie…priama komunikácia, kt.vie veľa vysvetliť, je tu totiž ,,veľká neznáma“….

 20. Paniku treba udržiavať za každú cenu. Ľudia to asi majú radšej ako udržiavať hygienu tela aj ducha (a s prepáčením nesúložiť so všetkým čo sa hýbe).
  Mimochodom, som očkovaná proti pravým kiahňam tak ako väčšina starších ľudí u nás.

 21. Fero Čnajda

  Vakcína na opičie kiahne vyvinutá už v 2019
  Pri výrobe množstva vakcín sa opakovane vyskytlo množstvo chýb. Či úmyselných alebo neumýselných je otázne.
  V Japonsku po smrti viacerých ľudí, stiahli státisice vakcín z obehu, lebo obsahovali látky, ktoré nemali.
  https://www.teraz.sk/…/japonsko-po…/572978-clanok.html
  Milióny vakcín skončili v koši, pomýlili si ingrediencie. https://www.techbyte.sk/2021/04/15-milionov-johnson-johnson/
  Vo vakcinách na COVID-19 našli heat shock proteín a iné proteíny vyskytujúce sa v ľudskom tele. Po podani takejto vakcíny s veľkou pravdepodobnosťou vzniklo autoimunitné ochorenie.
  https://www.inenoviny.sk/vo-vakcinach-sa-naslo-mnozstvo-veci-ktore-tam-nemali-byt/

  Odkaz na FDA: https://www.fda.gov/…/fda-approves-first-live-non…
  V každom prípade všetky tieto informácie sú súčasťou manipulácie a strašenia ľudí za účelom vzniku psychických problémov, šírenia strachu a s cieľom znižovať sebestačnosť človeka a kontakt s prírodou…každý rok tu niečo bude, nové príbehy, nove strachy, nove obavy z ovládnutia ľudstva..tak ako to tu bolo tisíce rokov…je dôležité nemať strach a nebrať to vážne. Takéto informácie vedia byť samovražedné…
  MUDr. Radoslav Čičala – zdroj: inenoviny.sk

Pridajte komentár

*