Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Od pondelka 10.1. sa na Mikasov pokyn opäť spúšťa masové mučenie detí


Print Friendly, PDF & Email

Od pondelka 10.1. sa na Mikasov pokyn opäť spúšťa masové mučenie detí

Tyrani a masoví mučitelia detí stále nemajú dosť. Stále nie sú dostatočne nasýtení adrenalínom z pocitu, ako mučia a ubližujú státisícom nevinných detí ich permanentným pridúšaním.

Pamätáte? Celé to začalo v júni 2020. Najprv dusítko nariadili nosiť len na chodbách a presunoch medzi triedami. Len na mesiac, nech si deti navyknú na ten pocit, že na tvárach musia nosiť náhubky ako nejaké psy.

Vlastne, horšie než psy, lebo keď si všímate, tak väčšina psov behajúcich po mestách a dedinách dnes náhubky nemá.

Potom prišla druhá fáza. September 2021. Dusítka nariadili už nielen na chodbách, ale aj počas vyučovania. Vraj len na 2 týždne, aby sa po prázdninách spomalilo šírenie údajného (zatiaľ stále neizolovaného) vírusu, ktorý pre deti nie je žiadna hrozba.

A neverte rečiam rôznym prokopovým, bražinovým, krištúfkovým, krčméryovým, jarčuškám a iným falošným prorokom o „dlhom covide“. Je to lož. Kolosálna tupá lož od kolosálnych tupohlávok. Pre zdravé dieťa je to nulová hrozba.

Prezradíme vám jedno veľké tajomstvo: takzvaný „dlhý covid“ je len premenovaný nedostatok vitamínu B1. Ale nie o tom sme chceli, vráťme sa k veci…

Onedlho, v polovici septembra 2020, prišla dusítková dupľa. Teraz opäť vraj len do konca mesiaca. Veď keď už si na dusítka detičky tak pekne zvykli, prečo v tom nepokračovať, že? No a na konci septembra zrazu ticho. Už sa ani len neobťažovali oznámiť, že dusenie detí bude pokračovať na neurčito.

Pár rodičov, ktorí sa ozvali, sa cítili priam trápne vôbec pýtať, čo ďalej s rúškami? Samozrejme, šlo sa ďalej. A z prvotných dvoch týždňov bol zrazu celý rok. Žaba sa postupne uvarila.

Potom prišiel september 2021 a nový školský rok. Žaby už boli dávno uvarené, no nie všetky. Tie prebudené sa začali hlasno ozývať. Rodičia odovzdali Mikasovi obrovskú petíciu so 60 tisíc podpismi proti dusítkam detí. Pri jej odovzdávaní aktivisti natočili na video, ako ani samotní Mikasovi poddaní dusítka na úrade nenosia.

V tom čase pobehovala okolo jeho úradu hyenikova maketa a dokonca vraj aj trošku obhorela, čo sa chudáčika nášho útlučkého tak dotklo, že na aktivistov až trestné oznámenie podal.

No napokon sa zadarilo, dusítka boli zrušené. Zrejme k tomu prispel ten protest a možno sa náš úbožiačik aj zľakol mašličky na svojom kŕčiku. Každopádne, psychopati, sadisti a mučitelia ustúpili a detičky sa mohli v škole po vyše roku znova slobodne nadýchnuť. Nie však na dlho.

Prišiel koniec novembra a umelo vyhecovaná hystéria z bežnej nádchy bola znova na vrchole. Takúto skvelú príležitosť si večne hladný hyenik nemohol nechať ujsť a náhubky deťom znova prikázal. Našťastie, rýchlo prišli Vianoce a s nimi chvíľková úľava.

Diabol, sadistický maniak a tyran však nikdy nespia. Ešte sme sa v novom roku ani len poriadne nerozhliadli a už je tu ďalší príkaz – od pondelka 11.1.2021 budú musieť niekoľko hodín denne nosiť dusítka už aj 6 roční prváčikovia!

Žeby už prachom zapadli dávnejšie zistenia, že deťom môžu dusítka vážne ublížiť? Zabudlo sa už na dvoch zomretých chlapcov v Číne, jedno mŕtve dievča v Nemecku a celé triedy gymnazistov v Česku, ktoré z dusítok odpadávali?

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Nie, večne hladný hyenik nezabudol. On to veľmi dobre vie. Je však hrozne nenažratý. A nielen po slanine. Nenažratý je hlavne po tom slastnom pocite a zimomriavkach, ktoré sa mu hektolitrami jeho sádla šivnú, keď vidí detské utrpenie.

Toť, večný to údel závislých sadistických satanistických beštií. Intervaly medzi dávkami adrenalínu sa skracujú a objem vyžadovaného utrpenia detí sa zvyšuje.

Ako ďalej?

Rodičia, do kedy chcete ešte znášať týranie vašich detí?!

Ak by ste ich nútili nosiť rúška pred pár rokmi vy, išli by ste do basy za týranie detí. Dnes vaše deti mučí a týra priamo štát a jeho sadistickí služobníci. Už včera bolo neskoro sa tyranom postaviť a povedať hlasné: „A dosť!“

O spôsobe, ako sa brániť, sme rozsiahlo písali vo viacerých článkoch:

Dá sa to aj však jednoduchšie…

Napíšte v pondelok list alebo email riaditeľovi školy, nech vám poskytne 2 veci. Prvá vec – dôkaz, že rúško predchádza šíreniu údajného vírusu. Druhá vec – dôkaz, že dlhodobé nosenie rúška nemá nepriaznivé fyzické a psychické zdravotné následky na dieťa.

Nič z toho vám riaditeľ školy nedá, lebo tieto dve veci prosto neexistujú.

Ešte riaditeľovi napíšte, že nech vás neodkazuje na ministerstvo školstva, ministerstvo zdravotníctva, hladného hyenika ani zriaďovateľa školy. Škola má právnu subjektivitu a riaditeľ je jej štatutár. Ak škola nosenie rúška vymáha, tak tieto dva dôkazy musí doložiť riaditeľ. A ak ich nedoloží, tak nech si to rúško strčí… veď viete, kam.

Jednoducho, ak uvedené dva dôkazy nedodá, nemá právo ani nič vyžadovať. Keď nevie zaručiť účinnosť a zdravotnú bezpečnosť dlhodobého nosenia rúšok, tak žiadne rúška nebudú. A basta.

A dajte mu aj písomne potvrdiť zodpovednosť za prípadnú škodu (rovnako, ako každému učiteľovi, ktorý bude rúška od vášho dieťaťa na hodinách vyžadovať).

Formulár nájdete TU.

Záver

Tieto nezmysly na nás hrajú už takmer 2 roky. Dva roky!

Už naozaj stačilo! Nech už idú do prdele! Treba im to dať všetkým jasne a sebavedome najavo!

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Redakcia – stále horšie a horšie – s vami!
  1/ Nebude ten delegovaný zmrd Mikas – bude iný – ale stále ostávajú delegáti – zmrdi UČITELIA!

  Tak tu ku.va neukazujte prstom na Mikasa! Kde vám vypadol Lengvarský, Heger, Matovič! Toto je delegované násilie psychopatov! Treba ho zastaviť buď na úrovni vlády – alebo priamo v školách! Z Mikasa bude onedlho pytel sračiek – podľa kruhov okolo očí mu odcházajú obličky! Ale zostávajú tu delegovaní zmrdi – učitelia! A na tých majú ľudia okamžitý fyzický dosah! A?

  • Keď sa upratuje, tak treba upratať všade, nielen tam, odkiaľ bordel vychádza. Po Lengvarskom ideme tiež dosť tvrdo. Zatiaľ nie tu na stránke, ale na Facebooku – pozrite si, ak tam máte účet. Aj tu však začneme čoskoro.

   Keď nebude Mikas, áno, bude iný. Ale ak uvidí, že jeho predchodca zle dopadol, bude mať aspoň strach a snáď sa bude aspoň trocha krotiť. Ideálne by bolo, aby Mikasova pozícia bola natoľko zdegradovaná, že jeho robotu nebude chcieť nikto robiť (vieme, nejakého psychopata vždy nájdu).

   Berte tento článok ako jeden z dokumentov do Mikasovho trestného spisu, keď bude neskôr súdený.

   • Súhlasím s redakciou, vždy sa medzi týmito korona diktátormi nájde vhodný náhradník. Trestný register hladného hygienika sa postupne plní a basa bude riadna foďokúra! Viac ma hnevá očkovanie bezbranných detičiek nad 5 rokov, ich premotivovanými, hlúpymi rodičmi.😬

  • Zdravím.. uz „dlhsie“ sledujem Vase komentare…. netvrdim ze suhlasim so vsetkym co tu pisete , ale ak si najdete chvilu cas …zaujimal by ma Vas nazor na toto:
   https://www.podtatransky-kurier.sk/za-zrkadlom/smrt-nadosah
   Dakujem a vsetko dobre v novom roku prajem.

   • Sama mám z toho zmiešané pocity…..

   • neber ten clanok vazne.Ista skupina ludi nie je dobra…. velmi zavadzaju. Pletu jedno z druhym,
    Viac nemozem povedat.
    Sustred sa na kazdodenny zivot. Deti su dolezite pre prezitie naroda, musime ich chranit.

    • Pani lenka noze sa s nami podelte preco viac nemozete povedat? Lebo viac neviete? Podobnu retoriku pouziva moja trojrocna dcera….
     Mna by zaujimalo ktora ista skupina ludi nieje dobra? Tak ako pre zida nie je dobry gojim tak pre gojima nie je dobry zid. Tak nam povedzte ktora ista skupina ludi podla vas nie je dobra. Je to dolezite a tiez ci vyznavate nejake nabozenstvo, lebo pre takych su taketo clanky samozrejme neprijatelne.

     • holistický prístup

      kraken,

      článok je z tartárie – Laubert – SLOVIENI KULTÚRA NEPODLIEHAJÚCA ČASU – takže tzv. „LENKA“ má Slovienov za zlých – podľa jej vyjadrenia:

      „Ista skupina ludi nie je dobra…. velmi zavadzaju. Pletu jedno z druhym, Viac nemozem povedat.“

      Týmto svojim vyjadrením sa dokonale predstavila … viem, kam si smeroval svojou otázkou,ale takíto beštiáno-parazitickí smradi sem prídu len troliť … tartária sú v podstate najkompexnejšie stránky v slovenčine … aj keď …

   • Tí, ktorí sú vnímaví tak vedia, že tieto a podobné systémy boli samozrejme na Slovensku v posledných asi 6 rokoch použité. Intenzívne vždy v 2-3 dňoch pred Vianocami, a počas víkendu Veľkej Noci. Vedomie ľudí drasticky po týchto dňoch pokleslo zhruba o 10 a viac percent! Ľudia boli jak omámení počas celého nasledovného týždňa. Na druhej strane, tí ktorí žijú v nízkom vedomí už tak nepadli, nemajú kam.

   • Reálne.
    Poznámka – zmeskovia – sú deti zo zmiešaných žido-gójimských manželstiev. Za socializmu bolo údajne uzavretých takýchto manželstiev 60%. Otázka – židia sa obvykle takýmto zväzkom s nežidmi vyhýbajú, takže išlo a ide vždy o plánovitý proces. Napr. prienik židov medzi šľachtu prostredníctvom ich „krásnych“ dcér – ich potomkovia sa automaticky stávali židmi /aj keď neortodoxnými/ lebo židia vždy po matke. Vysoká promiskuita židoviek – až u 30% detí v zmiešaných zväzkoch manželia nie sú biologickými otcami týchto detí = úplný rozvrat rodových línií Gójimov – istá je len matka. Vysoký podiel rozvodovosti manželstiev za socializmu, „Zlaté“ pravidlo – židovka ti Gójimovi porodí 2 cudzie deti, potom ťa opustí s iným, potom ti tie deti zoberie a poštve ich proti tebe! Syndróm zavrhnutého rodiča, ktorého boom začal práve v 80-tych rokoch! Pozor – to je skrytý program rozvratu práve v marxistami ovládaných krajinách!

    Už som spomínal, že židovstvo nie je národnosť ale sekta. Teda – aj Gójim/ka – ktorá aj v nevedomosti prijíma židovský chtonizmus, presvedčenie, hodnoty, názory, idey /marxizmus aj na nevedomej úrovni = okultné spôsoby riadenia/ – funguje ako nevedomý žid, židovka. O tom je celý feminizmus-komunizmus za socializmu.
    V podstate vlnová genetika. V ríši hmyzu – existuje určitý druh ôs, ktoré dokážu falšovať feromóny včiel, takže bez problému parazitujú na včelách. Spôsob prieniku – keď sa židovka tvári ako nežidovka – viď kamufláž neortodoxného liberalizmu a najmä frivolnosti! Dnešný liberalizmus je práve táto preberaná forma židovského chtonizmu. Aj idea equality – rovnosti, „humanizmus a tolerancia“ – aby včely tolerovali osy v úle.

    Osobne si myslím, že tzv. zmeskovanie je jednak spôsob rozvratu gójimských rodových línií, jednak spôsob, ako použiť takýchto potomkov ako živý štít židov pred Gójimmi – veď predsa Gójimovia nepôjdu proti „svojim“ deťom!

    Túto tému dobre rozpracoval Grigorij Klimov. Absolútna väčšina svetových vodcov sú a boli „položidia“! Žid ako taký je v tejto pozícii všeobecne neakceptovateľný. Položid áno, a zároveň je proti židom v pozadí osoba 2. kategórie, teda odstrániteľný, nahraditeľný – Kaddáfi, Andropov, Stalin a? Áno aj ten!

    Ešte by som odporučil naštudovať si obdobie Torquemadu – obdobie pogromu židov v Španielsku – myslím film sa volal Meč spravedlnosti, keď Torquemadu presvedčili, že je tajný potomok židovskej matky a tým ho použili ako štít.

    Ostatné veci v článku nekomentujem – sú to technikálie. Reálne!

    • holistický prístup

     Maroš,

     ZMESKOVIA sú VŠETCI miešanci – chazari a tí, ktorých „ideológiu“ prevzali, sa zamerali na „miešanie“ špeciálne s BIELYMI – človekami – má to viac úloh – potrebujú si vylepšovať svoj hlúpy, primitívny, parazitický „genofond“ a zároveň ničiť čisté genofondy (tu patrí aj tzv. „právo prvej noci“ – KONy RITA) – ide o to, aby sa dostali v energetických rovinách do vyšších sfér – potrebujú to za účelami čiernej mágie – zmeskovia sa v podstate nemajú kam vrátiť – uviaznu v rôznych medzistupňoch a tých kadejakých zmeskov je obrovské množstvo a každý z nich ostane osamotený … mieša sa to piate cez deviate …

     „Biblický projekt“

     • Takto – židia sa sami delia na tzv. čiernych – semitských židov a na tzv. bielych – chazarských, aj keď Chazari sú turkistické, a teda nie biele plemeno. Počas WW2 išli nacisti a sionisti po tzv. čiernych – semitských židoch. Preto – zdalo sa, že „Európa sa zbavila väčšiny židov a bude od nich pokoj“ – avšak opak je pravdou, pretože to tu prevzali „nenápadní“ bieli židia, ktorí pokiaľ nepraktizovali judaizmus – neboli považovaní za židov. Chyba lávky! Pretože mätúce je-bolo práve to, že podľa čoho poznáš „čierneho“ žida – a na pozadí holokaustu to tu prevzali „bieli“ Chazari. A práve oni a ich gójimskí židoposkokovia inklinujú k sionizmu. Známe pravidlo – na to, aby si bol sionistom – nemusíš byť žid! Je to sekta v sekte!

      Židovská chtonizmus znamená – všetko cez matériu a bez Boha a svedomia. „Dobré je len to, čo je dobre pre mňa!“ Asi tak.

     • Oprava – mätúce je okrem hore povedaného to, že existuje mýtus o židovskom národe, teda o židovstve ako o rase! Na toto zabudnite! Semita kresťan je napr. Armén – mate niečo proti arménom? Lebo Mladí Turci v roku 2015 áno – a za ich holokaustom stála francúzska vetva Rotschieldov. Je známe, ž Rotschieldovci nepraktizujú judaizmus – oni len využívajú doktrínu sionizmu – ako ovládač na priorite svetonázor. To je to isté, ako keď mali komunistickí papaláši na háku celý komunizmus – ten bol určený ako ovládač nám!

    • Aj počernejší sú židia, tak je to asi sekta, nie genetika. Židov robí židmi aj obriezka = poníženie a zásah do intimity.

   • Ďakujem za článok. Ľudia sú bohužiaľ naivní a manipulativni. Trum vs putin – noví zachranci. Je to podvod na ludi, aby mali nádej.
    Toto cele co sa deje ma iné pozadie. Siaha to ďaleko.

    • Rado sa stalo…. je to tak ..siaha to daleko mozno dalej ako si vobec dokazeme predstavit…. mozme len “ hadat, tipovat, predvidat spajat puzzle atd“ a mozno ani tak sa nedozieme „pravdu pravducu“ koniec koncov – vsetky informacie pokial niesu overene na vlastnej kozi – su len niekym/ niecim „podsunute“….preto asi treba byt obozretny ake info berie clovek “ za svoje“..
     Ja som sa nedavno dostal k tomuto ( pravdepodobne to poznate ) Allatra ( sem tam som nieco precital sem tam nejake video) .. ako to co prezentuju navonok je pekne a atd. ..ale aj tak mi na nich nieco „nesedelo“ a potom som sa dostal k tomuto :

     https://aluska.org/allatra-nove-reptilianske-hnuti-odhalilo-komu-slouzi-anastasia-novych-neexistuje-past-na-lidstvo-sklapla/
     .. a potom mi to aj celkom davalo zmysel ( teda za predpokladu ze verite ze mi ludia niesme jedina „inteligentna“ forma zivota)
     …samozrejme nic netreba brat doslova … ale treba si na veci „vytvarat svoj vlastny nadhlad“ Chcel som tym len povedat ze mozno mnohe veci ktore sa navonok zdaju alebo skor maju zdat pre nas dobre …dobre byt v skutocnosti nemusia preto treba byt obozretny. Vela stastia a pevne nervy vsetkym 🙂

     A Maroš… dakujem za Vas komentar

     • Akoze necital som clanok, ale na aluska.org by som moc informacie nehladal, a uz vobec nie odvtedy co sa dala dokopy s tym co ma tadesco (co je podla mna dalsi grc na zavadzanie).

     • Skuste teda Napisat v azbuke do googla Allatra Secta… Alluska, len prelozila a doplnila jeden z mnohych clankov v rustine…. a ano mam osobnu skusenost s tymto hnutim a poznam mnoho ludi ktorim to znicilo civoty…. pozor na nich…. nie kazda vec v krasnom obale je naozaj aj ten najlepsi bonbon…

   • provokater

    nuž všetko dobré CELE ZLE , to vieš, ale to je jedno, skapeme všetci, hlúpaci si melú svoje , MAROŠ sa snaží o kultivovanú kataklizmu, ale aj tak mu to pali, no ja verím že vred praskne a hnis vyte
    čie do stoky. No čo, dajte si vakcinku, kokoti, na zdravie, ja si nedám

  • Donald Trump

   Tejto obéznej svini treba ukázať Rozhodnutia Ústavného súdu, a potom guľovnicu k jeho obéznej tekvici!!! Inak to asi nepôjde!!!

 2. Mikas nie je ten, čo o niečom rozhoduje. Je to len úbožiak, zbabelec, ktorý plní to, čo mu prikážu. Rozhoduje vždy niekto v pozadí, ešte väčší zbabelec a úbožiak, ktorý sa bojí priznať svoje činy. Neviem čím je Mikas vydieraný, ale bude to niečo strašné, čoho sa bojí viac, ako naštvaných občanov. Ten zmrd v pozadí si myslí, že všetko sa zvezie na Mikasa. Keď bude najhoršie, jednoducho ho odpravia. Je dosť obézny, aby sa mu prihodilo hoci čo.

  • Úplne súhlasím!!! ZOBUDTE SA LUDIA !!!🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰

   • TPrivatte

    Tiež v to dúfam, aby sa čím skor ľudia prebudili, ale čo si v poslednom čase všímam keď som vonku, tak stretávam niekoľko ľudí, aj starích aj mladích, ktorí nosia respirátori VONKU a neviem či títo ľudia už nemajú odumretých vačšinu buniek v mozgu
    Stále verím, že je po celom svete vačšina ľudí, ktorí to nedodržiavajú a že pravda nakoniec výjde na povrch a vyhráme.

    • Keby len vonku,ale ide chlap v aute úplne sám a má handru na papuli.Čo povedať.

     • Tú „handru na papuli“ môže mať aj preto, že pri odchode z obchodu alebo z nemocnice si ju zabudol dať dole, najmä ak je niečím v mysli zaujatý. Aj mne sa to občas stalo. Nemôžem však pochopiť, ak ju má niekto respirátor na tvári pri športovaní. Nedávno som videl pekné, mladé dievča, ktoré behalo s respirátorom. Nedalo mi to a poklopal som si na čelo, „či je normálna“.

    • Nedodrziavam nic cely rok a som zdravy a aj moje okolie..

 3. Zapredana SR

  Ovciam/rodičom je to úplne jedno. Nás málo, ktorý sú majiteľmi mozgu, to nedokážeme zvrátiť. Je mi z toho do plaču, keď ráno odovzdávam dieťa do školy. Myslíte si, že keď som dal posledny link o škodlivosti rušok na detský organizmus, že čo urobili tie tupé ovce/humánne svine. Nič, ale keď tam pridá riaditeľ potrebnost rušok tak lajkuju ako malé deti na Facebooku. Hanba ovciam, ktore si dobrovoľne zabíjajú potomstvo. V tomto bode som ozaj priklonený k zníženiu populácie. Takéto degeneratívne poškodenia v spoločnosti nastávajú presne pri premnožení populácie. Či sú to myši, alebo ovce, alebo humánne svine. https://youtu.be/HNKhzTHdtgs

  • Nepoužývaj ypsylón ak to nevyeš.

  • tiež pridávam sa k tomuto tvrdeniu – degenerácia spoločnosti presiahla medzu samoopraviteľnosti. Tu už nie je čo naprávať. Áno, my, čo nám ostali mozgy v hlavách z dôvodu, že ešte stále sa snažíme myslieť, my už nezmôžeme asi nič. Bol som dnes po 10 rokoch (!!! čestné slovo) v nemenovanom veľkom zdravotníckom zariadení v BA. Tušil som, že to, čo uvidím, ma skolí. Ale skutočnosť bola omnoho, omnoho horšia. Pozoroval som národ a štípal som sa do ruky a hrýzol do pier….. A potom som niečo potreboval od svojej všeobecnej. Pani doktorka sa ma s výčitkou opýtala, že PREČO nie som zaočkovaný…. Poraďte, čo som mal odpovedať?

 4. Pavelkovych Milan
 5. Emilia Švelanová

  sviňa ten Mikas týrať nevinné deti svinstvo mali by ho zavrieť do chlieva

 6. Vlastimil Nejedlý
 7. Fašizmus nemôže existovať bez vykonávateľov. Pár zvrátených ľudí na vrchole pyramídy samo nič nezvládne. Vinní sú všetci, ktorí príkazy dávajú aj vykonávajú. Bolo to vidno na Norimberskom súde. Všetci sa vyhovárali na príkazy Adolfa. Výhovorka „bol to rozkaz“ neospravedlňuje zločiny.

  • Koreňom fašizmu vždy bola frivolná demokracia – fašizmus sa sám zhasne tým, že potlačí demokraciu a ľudské práva. Tým sám nemyslím, že bez odporu, ale že vyvolá spätnú väzbu.

   Fašizmus je knôt sviečky zapálený v nevedomosti následkov, ktorý by chcel horieť večne bez vosku. Fu!

   • Aká demokracia? Nepoznám ani jeden striktne demokratický štát. Parlamentná demokracia, vlastne partokracia (Slovensko je modelovým príkladom), je len záludný nástroj na ovládanie más tým, že sa ľuďom vsugeruje, že vo voľbách o niečom podstatnom rozhodujú.

 8. páči sa mi opis osoby hlavného hyenika redakciou. Bravo!!! Chov prasiat sa spomína aj v Čiernych barónoch! Ja som si tú fotku aj vystrihol a odložil. Snívam o tom, že raz ju ponesiem ako transparent na popravisko. A myslím pritom na chudáka Ceaucesca. Spomínate?

 9. …takže to opäť pokračuje…priznám sa, mám už ,,veľké deti“, no to, čo robia s tými malými deťmi v škôlkách a školách je až teroristické a trestuhodné….som z toho veľmi sklamaná, že si to tak málo ľudí uvedomuje a ostávame pri tom ,,predch.“príkaze :-(, stále sa mnohí nezobudili a stále spia…veľmi ma zaujal prísp.o podtatrans.kuriérovi, kokrétne to, že momentál.sme v tej 3.fáze- kedy je rozpútaná glob.vojna…áno Zem patrí človekom, a ak ich tu nebude, nebudú ju mať komu odovzdať….je tu dobre spomenutá, ako sa títo človekovia delia. sú človek., kt sa ,,vezú“ a človekovia, kt.na sebe pracujú…pri práci na sebe treba mať na to čas a chuť, to je samozrejmé…tak isto je to aj s naším národom – Slovanmi- nestačí ním vyzerať, treba ním byť, treba byť Slovanom aj človekom súčasne, no chce zrejme viac času venovať sa hlavne sám sebe, a to po duchov.stránke, aby sme si mohli viac upevńovať naše duchov.hodnoty….tiež je zaujím.fakt a teda aj realita, že ,,putinovci! a EÚ sú na 1 lodi, a im je úplne jedno, čo sa s ostat. tými jednod.ľudmi udeje….a mnohí tí jedn.im radi robia za dáky úplat.posluhovačov :-(…..viem, že my sami to máme v rukách- práve tým svojím jasn.postojom nie – tomuto koronocirkusu….je to náročné, sama to zisťujem…zostala som doma na pn aj kvôli chrb., ale aj kvôli podpís.petície,,Desatoro pre občanov“….v práci je z toho chaos, nemá ma kto zastúpiť….potrebujú pokračovať, no už som ,,nestihla“ dorobiť uzáv.za 12 + invent.+štatistiku. v leta som mala toľko práce, že som zostávala aj počas svojho voľna…myslela som, že bude lepšie…no ono nebolo,,chvíľu tá trieda odhl., zachvíľu iná, no k tomu deti z in.školy, kaž.mes.iná, kopec roboty naviac, kvôli koronocirkusu- vymysl.pandémii…. bolo mi navrh.od môjho nadr., keby som si aspon tieto veci za 12 mes.dorobila….myslela som si, že urobím ,,rázny rez“, že ľudia sa uvedomia, že nie je normálne v tom pokračovať, no oni aj tak pokračujú, berú si prácu aj domov, aj s ńou možno spia :-(((…..a ako to bude celé pokračovať, uvidíme v blíz.budúcn…… myslím si, že všetko sa veľmi prenesie aj do naších životov a vzťahov…stále verím, že sa bude čoraz viac ľudí prebúdzať, no podľa moj.doter.skúseností s touto pn sa prebúdzajú veľmi pomaly, nakoľko sme mnohí v stále nevedomosti,,,,

 10. Lebo Pelle!😀

 11. Prosim, ak mate moznost precitajte si knizku, ale orginalnu nie hlupe preklady “ SPRISAHANIE SIONISTOV“ Preklad z knihy Protokoly zo shromazdenia sionskych mudrcov. Urcite budete mat ovela jasnejsie odkial toto svinstvo prichadza a kam to smeruje. Vsetkych konatelov tejto genocidy povazujem len za panackov ktori su vopred odsudeny do zahuby = na smrt.

Pridajte komentár

*