Chcela vláda viac obetí? Podľa štúdie, nosenie rúška zvyšuje riziko úmrtia na covid!


Print Friendly, PDF & Email

Chcela vláda viac obetí? Podľa štúdie, nosenie rúška zvyšuje riziko úmrtia na covid!

(Ethan Huff, Natural News) Nový výskum z Brazílie zistil, že nosenie tvárového rúška v skutočnosti zvyšuje riziko, že človek ochorie a prípadne zomrie na infekciu.

Beny Spira, docent na univerzite v São Paule, vyhodnotil koreláciu medzi používaním rúšok a mierami chorobnosti a úmrtnosti počas zimnej sezóny 2020-21 v Európe. To, čo našiel, je v rozpore so všetkým, čo nám vláda tvrdila počas plandémie koronavírusu (Covid-19).

Čo zistila štúdia

Spira zozbieral údaje z 35 európskych krajín počas šiestich mesiacov. Potom to analyzoval a krížovo skúmal, aby našiel vzorce možnej korelácie (súvislosti) medzi nosením rúška a zdravím.

Zistil, že rúška na tvár nezabraňujú chorobám ani neznižujú riziko úmrtia na infekciu vírusom SARS-CoV-2.

Výsledky boli zverejnené v časopise Cureus Journal of Medical Science dňa 19. apríla 2022.

„Zistenia prezentované v tomto krátkom oznámení naznačujú, že krajiny s vysokou úrovňou dodržiavania povinnosti nosenia rúšok nedosahovali lepšie výsledky v porovnaní s krajinami, kde sa rúška používali málo počas šesťmesačného obdobia, ktoré zahŕňalo druhú európsku vlnu Covid-19,“ povedal Spira.

„Nedostatok negatívnych korelácií medzi používaním rúšok a nákazami a úmrtiami na Covid-19 naznačuje, že rozšírené používanie rúšok v čase, keď bolo toto opatrenie najviac potrebné, teda počas silného vrcholu vlny v jeseni a zime 2020-2021, nedokázalo znížiť prenos Covid-19.“

Povinné nosenie rúšok spôsobilo „škodlivé nezamýšľané následky“

Celkovo sa medzi používaním rúšok a úmrtiami súvisiacimi s covidom našla „mierna pozitívna korelácia“. Inými slovami, čím viac sa používali rúška a respirátory, tým väčšia bola úmrtnosť.

„Pozitívna korelácia medzi používaním rúšok a mierou infekcie nebola štatisticky významná (rho = 0,136, p = 0,436), zatiaľ čo korelácia medzi používaním rúšok a úmrtiami bola pozitívna a významná (rho = 0,351, p = 0,039),“ odhaľuje štúdia.

„Korelácia medzi rúškami a úmrtiami podľa Spearmana bola podstatne vyššia na Západe ako v krajinách východnej Európy: 0,627 (p = 0,007) a 0,164 (p = 0,514).“

Iné mätúce faktory, ako napríklad „očkovanie“, sa z hľadiska ovplyvnenia výsledku považovali za irelevantné. Je to preto, lebo počas hodnoteného časového obdobia očkovanie proti Covid-19 ešte nebolo spustené.

Stop Candida

Spira sa tiež zaoberal tvrdením, že vyššie úrovne infekcií covidu mohli viesť k väčšiemu používaniu rúšok, čo viedlo k tomu, že krajiny s vyšším používaním rúšok zaznamenali väčší počet infekcií.

„Aj keď toto tvrdenie je určite pravdivé, netreba zabúdať, že niektoré krajiny s vysokou mierou infekcie, ako napríklad Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Portugalsko alebo Španielsko, mali od prvého kvartálu 2020 zavedené povinné rúška,“ hovorí Spira.

„Okrem toho počas šesťmesačného obdobia, na ktoré sa vzťahuje táto štúdia, všetky krajiny prekonali vrchol infekcií Covid-19, takže všetky znášali podobné tlaky, ktoré mohli potenciálne ovplyvniť úroveň používania rúšok.“

Koľko ľudí zomrelo práve kvôli noseniu rúšok?

Spirova štúdia bola zverejnená v rovnakom čase, keď sa Bidenov Biely dom zaviazal bojovať za obnovenie nedávno súdom zrušenej federálnej povinnosti nosenia rúšok cestujúcimi v hromadnej doprave (lietadlá, vlaky, autobusy).

„Koľko ‚obetí covidu‘ skutočne zomrelo na jeden z 10 či 20 zdravotných problémov, pretože boli nútení nosiť rúško ‚na ochranu ostatných‘,“ opýtal sa niekto z čitateľov stránky Natural News .

„V tomto bode som prekvapený, že viac ľudí nezomrelo kvôli pandemickým opatreniam,“ napísal ďalší.  „Imunitný systém je zázračná vec, ktorá dokáže odraziť útoky… ale vakcína kosí ľudí a to ešte ani nemáme jeseň.“

Ďalší vysvetlil, že v Argentíne v určitom čase boli občania pokutovaní viac ako 850 dolármi za to, že nenosili rúško.

(Poznámka redakcie: To je nič, na Slovensku mohla byť pokuta za nenosenie rúška až do výšky 1650 Eur a niektorých ľudí kvôli tomu dokonca hádzali policajti o zem, ako napríklad v piešťanskom Lidli).

„Nikdy nedovoľte niečo také vo vašej krajine,“ dodal tento človek a varoval, že fašizmus sa šíri, keď sa dobrí ľudia proti nemu odmietnu postaviť.

Najnovšie správy o podvodných medicínskych opatreniach, ako sú napríklad rúška na tvár, nájdete na BadMedicine.news.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Za dva roky som mala rúško na sebe asi 1 hod. I to mi prišlo moc.

 2. Stejně jako v případě Španělské chřipky. Tehdy se říkalo Uncovered buried the covered. (Nezarouškovaní pohřbívali zarouškované). To je vcelku známá věc. Oni dobře věděli, že to zabíjí.

 3. Táto téma sa už preberala miliónkrát. Aj téma škodlivosti vakcín, ako aj téma sprisahania (konšpirácie) elít za účelom zníženia populácie sveta. Existuje tisíce článkov, štúdií… a napriek tomu sa nedej žiaden posun k lepšiemu. Práve naopak. Pandémia skončila, ľudstvo “nevyhynulo”, no napriek tomu sa chystá sanitárny teror skrze právomoci WHO. A keď k tomu príde, a ľudstvo bude NAPRIEK TOMU zomierať v násobných počtoch oproti minulej plandémii, nikomu to nebude divné. Bude to pripisované vyššej infekčnosti a smrtnosti vírusu, nie opatreniam ani narýchlo vyvinutým vakcínam proti nemu. Lebo nebude existovať referenčná vzorka. Bude jeden svetový postup. A bude sa strašiť tým, že keď sa nebudú dodržiavať opatrenia WHO, bude horšie. Ale keďže NIKDE sa nebude dať NEDODRŽIAVAŤ opatrenia WHO, nebude sa dať zistiť, ako účinné sú tieto opatrenia. Rovnako, ako keď budú zaočkovaní všetci. Nebude sa dať porovnať/vyhodnotiť účinnosť vakcín – nebude to s čím porovnať.
  Treba svet znova rozdeliť na “východ” a “západ” a nech sa ľudia rozhodnú, kde chcú žiť. Či v technologicko-technokratickej spoločnosti elít, ktoré budú viesť svoje ovečky k hyperliberálnemu modernému odľudštenému svetu na kolobežkách a laboratórnom mäse, alebo chaotickému neusporiadanému zaostalému východu s klasickými rodinami, sliepkami, mužmi a ženami…
  Lebo akosi takto vnímam súčasnú vojnu svetov na Fuckrajine. Nie voju NATO a Ruska. Vojnu o rozdelenie sveta na koncentrák a divočinu. Ja osobne budem radšej odovzdaný osudu v divočine, ako hračkou v rukách nejakého miliardára, ktorý bude rozhodovať o tom, čo budem jesť a či budem ešte zajtra žit.

  • Áno, dnes sa nachádzame v bode zlomu. Taký tu tu nebol už 3000 rokov. Rusko po ponúka svetu zbavit sa konečne západného banditizmu, satanizmu a El-itárstva a to CELOSVETOVO, proste začať budovať ľudský svet. Celý svet sa sa však bojí teraz pridať sa na stranu Ruska, boja sa že ak by západ/usa Rusko porazil tak by mali potom po chlebe. Ďalšia vec je, že aj samotní Globalisti už západ s USA nepotrebujú, potápajú ho. A tak tá zúrivosť USA bude ešte narastať u krysy zahnanej do kúta. Celý politický svet by sa mal už konečne spamätať, pridať sa na stranu Ruska, zhodiť obojok od USA/GB a zachrániť seba a svoje obyvateľstvo.

  • provokater

   treba ich začať trestať, mám povedať ako!!!

 4. TERAZ je ten čas kedy by mal svet podporiť Rusko a vykašľať sa na USA/západ. Pridať sa na stranu Ruska a vyčistiť planétu od Západných parazitov – tyranov, ktorí vraždia ľudstvo ICH PODVODOM ZVANÝ C19, vakcinami, rúškami, respiratormi a ich všemožnými satanistickými pomockami či rituálmi ako rituálnym umývaním rúk v obchodoch a pod. A s kolaborantmi si potom urobíme poriadok každý vo svojej krajine/obci raz dva, vieme kto je kto.

 5. …dendy, to budúce ,,rozdel.sveta“ ponímam podobne….

 6. vakcína je sloboda

  a teraz vymysleli nové strašidlo – opičie kiahne, hoci podľa tých pľuzgierikov mi to pripomína pásový opar, ktorý je tiež infekčný, tak som zvedavá, kedy začnú strašiť ľudí aj s týmto a mnohí, žiaľ, tomu strachu podľahnú

  • Nejako sa poponahlali https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/fda-schvalila-lek-na-prave-nestovice-ktery-by-mohl-lecit-i-opici-nestovice/ ! Mozno spustia aj vtaciu chripku. Inak uz ani Brazilia nepodpise pandemicku dohodu s WHO, rovnako ako Rusko

  • Všimnite si tú tuposť, nekompetentnosť a NESUBJEKTNOSŤ všetkých tých, čo v médiách orodovali za farmavrahov sionsloganom “ vakcína je sloboda“. Oni ani jeden netušili, že onedlho celé to beštiálne kovit divadlo vo svete a hlavne v Európe dočasne USA utlmia kvôli zoskupeniu zdrojov európskych štátov na boj proti Rusku.
   (A teraz vyzerajú tí „naši“ bojovnici za vakcínu ako idioti s veľkým „I“ , tak veľkým, že to „I“ až varovne trčí z dejín totalitných tyranií ako schátraný pomník neľudských rúchačov k nebi. Je vidiet z neskutočnej diaľky, nič ho nezatieni. Proste sa predviedli čo sú zač a aké majú úmysly).
   A aby sa im ten ich podvod c19 nemotal zbytočne pod nohami, tak to USA teda utlmili. A aj aby mohli usporiadavať koncerty a demonštrácie na podporu propagandy o O-krajine.
   To ešte Čačutová, Matlovič a 5 kolóna v SR netušili, že až tak rýchlo dostanú od USA pokyny zabudnúť na plandemiu, vakcíny ktoré jediné prinášajú slobodu.
   Žeby tak zrazu tá ich „strašná pandémia čo ohrozuje civilizáciu na planéte Zemi“ rýchlo zmizla sama od seba? Ak áno, tak sa stal skutočne zázrak!
   Teraz každý normálny človek pozerá na tú našu vládu a plandemických „odborníkov“ ako na debilov, ktorí ešte nedávno hrozili zánikom civilizácie a teraz ich už c19 nezaujíma, zaujímajú ich kšefty na trase O-krajina – SR.
   Vláda SR, veď vy už neoklamete ani ožratého bezdomovca váľajúceho sa pod mostom!
   Nik vám už neverí! Jediná šanca pre vás je ďalej nás držať vo fašistickom zovretí, v tyranii, ktorú vy nazývate „prosperujúcou krajinou“.

   • By si sa divil, koľkí sú stále zadubení. Je neuveriteľne mnoho ľudí, ktorí sa Z PRINCÍPU nepozrú na stránku infovojny, badatela, cz24 alebo iného podľa nich závadného webu. Podľa nich sú to stále výmysly… ja osobne nechápem ich spôsob myslenia, pretože je kopec prepojených indícií, je váha motívov, je k dispozícií kopa reálnych faktov. Oni sú proste leniví uvažovať. Stále veria elitám, tz. odborníkom, expertom.
    Ich VÔBEC neprekvapí koniec kovidu “v stredu o 16:30”! Ako keby niekto zapol svetlo, a skončil v kine film. Zo dňa na deň, z hodiny na hodinu.
    Sú ochotní žiť v mraze a bez potravín, len aby potrestali niekoho, o kom médiá ktoré platí jedna skorumpovaná strana povedali, že je agresor. Nie sú schopní rozlíšiť vojnu od vojenskej operácie.
    Kto normálny by počas vojny nezlikvidoval celú infraštruktúru protivníka, nevypol komunikačné kanály… ani sa mi to nechce všetko vypisovať.
    Komu není zhůry dáno, v apatyce nekoupí…
    Najhoršie je, že rozumní budú intelektuálne vždy trpieť – pretože vidia, ako médiá a socsiete manipulujú masy hlupákov – s vedomím, že to funguje a nedá sa s tý nič robiť. Že tak primitívna a priehľadná manipulácia FUNGUJE aj na vzdelaných a relatívne rozhľadených ľudí! Je to ako droga, masy ju dobrovoľne neopustia.
    Koľkokrát slovenská vláda porušila zákony a ústavu za posledné dva roky!?! Serie to niekoho z nich? Nie, obhajujú to situáciou. Ako keby som mohol porušiť zákon a ukradnúť auto, lebo som v situácii, že sa rýchlo potrebujem dostať do miesta X.
    Bože, daj vzdelaným múdrosť a hlúpym vzdelanie aj múdrosť. A hlavne schopnosť rozoznať čo je pre spoločnosť užitočné, a čo škodlivé.

   • provokater

    a treba ich odmeniť, na prach

 7. lubomír lubomir

  Fašizmus a násilie sa bude šíriť za predpokladu, že ho naďalej bude podporovať vládnuca garnitúra so svojimi mocenskými prostriedkami. Tak ako tomu bolo za Slovenského klérofašistického štátu s prezidentom Tisom a ľudákmi s Hlinkovou gardou a neskoršie pozostatkami v Bielej légii , tak ako to bolo s oživením aktivity nacionalizmu a Banderovcov na Ukrajine, diviziou SS v Pribaltike, Estónsku, Lotyšsku a Litve a teraz v Poľsku.

  • A budeš si tu pretláčať názor liberálnych fašistov na Prvú slovenskú REPUBLIKU – ty idiot! Naštuduj si svedectvá o zločinoch Čarnogurského staršieho – pôvodom ukrajinskí židia z Halíča /aškenázi/, ktorí sem prišli cez Poľsko a vždy to hrali na dve strany – s Poliakmi – ktorí počas Malej vojny po napadnutí Slovenska Maďarmi chceli anektovať sever Slovenska! Čarnogurský ml. je členom rádu nemeckých-teutonských rytierov = protislovanských, ktorí slúžia Rímu-Vatikánu – keď už tu spomínaš Pobaltie – na násilné pokresťančovanie a germanizáciu mečom – a teraz pretláčajú islamizáciu Pobaltia!

   „za Slovenského klérofašistického štátu s prezidentom Tisom a ľudákmi s Hlinkovou gardou a neskoršie pozostatkami v Bielej légii “ – čo má ku.va Hlinka s Hlinkovou gardou?! Že si prisvojili jeho meno?! To, či bol Tiso klérofašista alebo nie – zistíš práve zo svedectiev o zločinoch Čarnogurského a Tuku! Ty magor! Tiso bol predovšetkým asketický kňaz, ktorý spával na železnej posteli a až potom bol prezident! Už si poznal viac proslovenského prezidenta po roku 1945? Lebo Husák bol predovšetkým komunista, až potom Slovák.

   Vadí ti ty liberálna kozmopolitná sračka, že niekto je Slovák?! Liberálni fašisti vždy označujú za fašistov tých druhých! Ty troll poje.aný, indoktrinovaný, nedovzdelaný, nevedomý! Ku.va! Urobil si si tu „geopolitologický a historický “ záver! Sprostý človek!

   https://www.upn.gov.sk › data › pdf › ustava1939.pdf
   S l o v e n s k ý z á k o n n í k
   S l o v e n s k ý z á k o n n í k Čiastka 41. Vydaná 31. júla 1939. Ročník 1939. 185. Ústavný zákon zo dňa 21. júla 1939 o ústave Slovenskej republiky. Slovenský snem sa usniesol na tejto ústave: Slovenský národ pod ochranou Boha Všemohúceho od vekov sa udržal na životnom priestore mu určenom, kde s pomocou Jeho, od …

   https://www.youtube.com › watch?v=l0vK_lip3pg
   Šokujúce svedectvo o zločinoch Čarnogurského – YouTube
   Osobná výpoveď žijúceho svedka p.Ondrejka z Trenčína

   • „Fašizmus a násilie sa bude šíriť za predpokladu, že ho naďalej bude podporovať vládnuca garnitúra so svojimi mocenskými prostriedkami. Tak ako tomu bolo za Slovenského klérofašistického štátu s prezidentom Tisom “ – ty tupelo!

    Fašizmus vzniká vtedy, keď konceptuálni idioti, dav s IQ baranidla – zvolia spomedzi seba politickým marketingom a médiami lžami stvorené „politické celebrity“ – kvázi „vodcov“, ktorí sú schpní všetkého zlého v záujme korporácií a oligarchov, pre ktorých sú nájomnými politikmi v nájomnom štáte, t. j., keď ospostený zhypnotizovaný dav zvolí svoje davo“elity“ a odovzdá im moc nad voličmi! Potom je len otázkou času a technológie – kedy táto moc prerastie ako zväzok moci viacerých vrstiev a štruktúr do totality = fašizmu! Tiso v žiadnom prípade nebol zdrojom fašizmu! Tiso mal za úlohu udržať životaschopnosť samostatného Slovenska v prostredí ovládanom prostredníctvom fašizmu a nacizmu a ten zdroj hľadaj v Dome Sionu a vo Vatikáne ty magor! ako každý liberálny debil označuješ následok za príčinu, pretože príčinu nevidíš, lebo ju vidieť NECHCEŠ! Nepotrebuješ argumenty! Stačí ti tvoj vymletý názor! A hlavne sem potrebuješ podsunáť to fuj na prvú Slovenskú republiku – ktorej ústavu /zákon č. 185/1939/ si si ani neprečítal, a ktorá mala väčší sociálny charakter, než komunistická ústava ČSSR! A toto neustále vadí týmto fašistickým liberálnym židomarxistickým boľševikom v súčasnosti!

    Rozvratný „kresťan, demokrat, liberál“ smeruje opakovane na Ukrajinu! Ešte k nemu chýba vatikánsky súdruh Mikloško – kalergiovec-sorosovec z KDH! Idú obnovovať krajinu, ktorú začali aktívne rozvracať Makdanom 2014!
    Toto nie je fašizmus?! A ako súvisí s Mikloškom Sulík?!

    Mikloš bude na pozvanie banderovského režimu v Kyjeve pôsobiť v poradnom výboru pre obnovu Ukrajiny
    https://www.informacnavojna.tk/article/miklos-bude-na-pozvanie-banderovskeho-rezimu-v-kyjeve-posobit-v-poradnom-vyboru-pre-obnovu-ukrajiny

    „Rusofil“ so sion-vatikánskou kravatou – záväzkom!

    https://veci-verejne.sk › clen-radu-nemeckych-rytierov-carnogursky-nema-nazor-na-plandemiu-a-dalsie-zaujimavosti
    Člen Rádu nemeckých rytierov Čarnogurský nemá názor na …
    Bývalý predseda KDH a súčasný predseda Slovensko-ruskej spoločnosti Ján Čarnogurský sa v roku 2003 na modlitebnom stretnutí v trnavskej Katedrále Sv. Jána Krstiteľa, ktoré osobne viedol pápež Ján Pavol II., objavil v kostýme Rádu nemeckých rytierov. Oblečený mal dlhý čierny zamatový plášť s čiernym krížom na bielom podklade na ľavom rukáve.
    ——————————-
    https://www.lidovky.cz › noviny › atentat-na-tisa-slovensko-by-nebylo.A100323_000046_ln_noviny_sko
    Atentát na Tisa. Slovensko by nebylo | Noviny | Lidovky.cz
    Slovenský štát atentát na Tisa jako dílo sovětských teroristů propagandisticky využil, nacisté na místě útoku zastřelili tři údajné atentátníky. Po válce, kdy se zničení Kyjevskopečerské lávry stalo i součástí Norimberského procesu, razila Moskva verzi, že útok a zničení chrámu bylo dílem nacistů.
    https://veci-verejne.sk/clen-radu-nemeckych-rytierov-carnogursky-nema-nazor-na-plandemiu-a-dalsie-zaujimavosti/
    ————————————
    Otázka – kedy osprostení Slováci začnú reálne chápať korporátofašizmus?! Sionfašizmus?!

    • Fasizmus vznika vtedy ked mnozstvo chudoby prekroci kriticku mieru a zacina destabilizovat spolocnost. A ziada si ho samotna stredna trieda aby uz niekto urobil poriadky s tou vyrevujucou zobrotou, Vysie triedy im to zradostou vyplnia a urobia poriadky aj so strednou triedou a preberu moc v celej spolocnosti.

     • Obdobie medzi WW1 a WW2 /VOSR/ a samotná WW2 prebiehali ako sociálny experiment 2 konceptov – nacionálneho socializmu – nacizmu, a internacionálneho socializmu – boľševizmu – podľa prof. Antony Suttona údajne z dielne Rádu Lebka a kosti 322, ktorý vznikol v Yale – liahni slobodomurárov v roku 1932! Samozrejme v spolupráci s bankármi z Wall Street a Domom Sionu. Marxizmus vznikol až na ich objednávku u skompromitovaných buzerantov Marxa a Engelsa, keďže Marx si vydržiaval Engelsa za peniaze svojej ženy /9mil. mariek/. A všetko to stmeloval darwinizmus tiež na objednávku! Dnes je do toho zapojená globalizácia a nástroje krízového riadenia! Zámienky! Svet totality, v ktorom niet tých dobrých alebo zlých – len zámienky a lži! Internacionálna debilizácia – elity proti celému ľudstvu! „Socializmus“ elít! Hypnóza socializmom a sociálnou „spravodlivosťou“! 1 promile vlastniace 99% zdrojov planéty bude 7 mld ľudí „spravodlivo“ prerozdeľovať to jediné percento zdrojov! Ha! Na chudobe nezáleží, pretože fašizmus nevzniká z chudoby – tá tu bola tisícročia! Fašizmus je riadený manipulatívny proces riadený z GMS!

      Otázka – ak poznáme absolutizmus a totalitu už v dávnej histórii – prečo hovoríme o nacizme a fašizme a komunizme až v 20. storočí? No lebo je to naplánovaný cieľ a riadený proces, pričom niekto konkrétny vlastní všetkých hráčov zúčastnených na tomto experimente s desiatkami miliónov obetí. Toto v žiadnom prípade nebol výsledok „normálneho“ vývoja spoločnosti /rebélie/ – tak ako to nebola ani Francúzska revolúcia. Hlúposti o historickom „vývoji“ skokom si nechajte pre žabožrútov skokanov zelených.

      Dobre – zvíťazil internacionálny socializmus v boji proti nacionálnemu socializmu – vo Veľkej vlasteneckej vojne národov ZSSR – ale – „všetkých nás oslobodili USA“ a oslobodzujú ich „liberalizmom“ stále – lebo tak to chce Wall Street! Totiž víťazstvom strán jedného konceptu vzniká automaticky nerovnováha – takže čo teraz s tým internacionálnym komunizmom? A čo s tým povaleným komunizmom? Znovuvyrastá fašizmus! No treba železnú oponu! Kde ju vziať v globalizovanom unisex svete?

      Dnes prebieha „súťaž“ dvoch marxistických konceptov – liberálneho a „konzervatívneho“ marxizmu, aby sa do NWO už išlo s jasnou predstavou toho životaschopnejšieho /Čínsky kapitalistický komunizmus zatiaľ funguje!/. Preto si neobte ilúzie o boľševikoch Smeru a zároveň počítajte s rozvratníctvom liberastov, pretože oni konštruktívny koncept /v zmysle pokroku spoločnosti – preto sa drzo nazývajú progresívcami, čo znamená v ríši krivých zrkadiel presný opak! Prostredníctvom nich chce GMS len vychytať muchy – tzv. damage control – nacionálneho socializmu, pretože ide sa podľa konceptu Jedna ríša – jeden vodca, a na národoch vôbec nezáleží! Skrátim to – ako zdokonaliť fašizmus, aby znovu neprehral.

      https://www.youtube.com › watch?v=92Bi7l3BqPk?list=PLB223BE6467B77DD2
      Prof. Antony C. Sutton DrSc. – Řád Skull & Bones 322 …
      Doporučuji film The Good Shaphered(Dobrý Pastýř) Příběh na motivy života James Jesus Angletonazakládajícího člena CIA v USA.

      Prečo sa ficoboľševici nikdy neodlepia od kleptomanov a oligarchie!

      https://www.youtube.com › watch?v=sv_ebWlWH4E
      Finance Oligarchs Love Socialism — Professor Antony C. Sutton
      A classic interview by Professor Antony Cyril Sutton, who taught economics at California State University, and was a research fellow at Stanford University’s…

     • Oprava – liberálny koncept NIE JE KONŠTRUKTÍVNY – len deštruktívny, takže nemôžeme hovoriť o skutočnom progerese spoločnosti, ale naopak – je to búracie kladino!

      Jedna ríša jeden vodca – koncept NWO vychádzajúci z drakoniánskeho „spoločenského zriadenia“ – keď celá tá ich banda podlieha jedinému mozgu super alfa samici – ako centrálnemu riadeniu! Preto potrebujú ľudstvo zombifikovať, aby zlikvidovali naše kolektívne vedomie! Bez ohľadu na vysokú inteligenciu drakoniánov – ani mozog ich super jedinca nedokáže prekonať kolektívne vedomie ľudstva! Preto tu prebiehajú koncepty na jeho vyraďovanie – cenzúra, zákaz spoločenskej komunikácie /covid 19/ – lebo problémy sa riešia komunikáciou, zákaz spájania sa, stretávania sa, a všetky totalitné páky, zastrašovanie, = „hypnóza kurčaťa vyvolaná desom“ – hororum mirabeli – behaviorálny experiment z roku 1778, Taliansko.

    • Absolutely brilliant maros. Hat Down
     I knew tiso brother personally. Very humble man

     • Janko – Tiso nevyhovoval nacistom, pretože vedeli, že nacizmus ako taký odmieta – Tiso sa riadil sľubom kňaza – preto aj v Banskej Bystrici vyznamenal plieškami nemeckých vojakov, aby po vyprovokovanom útoku „partizánov“ vedených zo ZSSR na nemeckú armádu – zabránil zbombardovaniu B.Bystrice, Zvolena a Brezna – a v tomto doslova ukecal veliteľa nemeckých vojsk na Slovensku, a ten sa nechal ukecať, pretože ho k tomu UPROSIL!!! kňaz! – čo by bolo za iných okolností pre prezidenta nedôstojné prosiť cudziu mocnosť – a Tiso sa neskôr vyjadril, že tie pliešky za to stáli, aj keď niektorí-mnohí ním za to pohŕdali!

      V tom čase vybombardovanie 3 miest by sa rovnalo zrovnaním so zemou! Tak držte huby debili!

      Tiso bol pre Nemcov „mäkký“ – sám podpísal pre židov tisíce výnimiek na základe ich hospodárskeho nasadenia a kňazi vtedy spolupracovali na vyhotovení množstva matričných dokladov, že títo židia nie sú židia, ale kresťania a pod., lebo to bola otázka života, alebo smrti. Pre Nemcov bol vtedy ideálny Vojtech Tuka – totálny vriťolez, dnes by sa do neho zmestili psychopati s komplexom moci ako Matovič, Heger, a zároveň konceptuálne tupelá ako Čaputová, Remišová. Hipster a agilný politický idiot! Viď jeho nekompetentné vyhlásenie vojny USA 12.12.1941, ktorého dôsledky si vyžierame aj dnes!

      Tiso dostal od sovietov návrh – pripojiť Slovensko k ZSSR – čo rázne odmietol! O tejto veci ako o alternatíve rokoval Beneš v Moskve o budúcom usporiadaní ČSR. Beneš sa vyjadril, že budúce československo nemôže mať dvoch prezidentov – čo bol rozsudok smrti pre Tisa! Tiso bol popravený, hoci popravený nesmel byť vôbec – a súdený len za vlastizradu – so stratou úradu – ktorej sa nikdy nedopustil – na rozdiel od súčasnej chátry! A Tisa museli obesiť na 2 krát – čo bolo tiež protizákonné! Komunisti z judikatúry prvej Slovenskej republiky po roku 1945 vyzobali len to, čo vyhovovalo im – ostatnú judikatúru neuznali – ani činy v súlade s touto judikatúrou! Už to bol signál budúcej totality!
      Preto na Slovensku komunisti v roku 1946 utrpeli fiasko a keby nevznikla ČSR – a žid Fielinger keby neodovzdal hlasy českých demokratov komunistom – nikdy by sa k moci nedostrali! Dva ku jednej – „demokratický“ boľševický spôsob ako sa dostať k moci!

     • Maroš,

      ako mnohí iní, tak aj tzv. „Tiso“ bol a navždy ostal len a len vojakom (OTROKOM) JEZUITOV – dokonca ako „farár“ JEZUITA mohol byť súdený a popravený len a len tzv. „VATIKÁNOM“ – je toho oveľa viac, ale to je jeho hlavná úloha – OTROK JEZUITOV a dnes je to tu stále (od dôb „pokresťančovania“ všetkých KULTÚR „Zeme“ OHŇOM a MEČOM) – preto bol prvý v poradí po puči dosadený beštiálny „MEČIAR“ za tzv. „SK“ – aj tzv. “ ČARNOGURSKÝ“ je otrokom „VATIKÁNU“, nie však priamo, ale sprostredkovane (viacerými linkami) – daj si to do súvislosti a uvidíš úplne iný obraz – možno mnoho popísať, ale schéma je pri každom rovnaká – KTO „presadil“ tzv. „Zmluvu s Vatikánom“ a mnohé iné „chuťovky“?!? – ja to vidím jasne a verím, že ak použiješ svoj mozog a srdce, tak prehodnotíš napísané – tento plátok sporadicky čítam len z dôvodu, že ma zaujímajú Tvoje myšliekové pochody.

      Pozn.: Klérofašizmus na tzv. „SK“ stále trvá a dokonca aj minimálne jeden priamy potomok „Tisa“ je dnes na „výslní“. Sleduj KTO pred KÝM kľačí, KTO KOMU bozkáva nielen ruku (prstene), ale aj … Indícií a dokonca priamych otvorených dát je priveľa, stačí si poskladať OB-RAZ. Všetky tie „rády“. „náboženstvá“, sekty, „strany, organizácie, … sú riadené z jediného centra cez najvernejších OTROKOV – JEZUITOV …

     • Vlkodav – zvažoval som tam ešte vsunúť poznámku o tom, že ak je niekto príslušníkom katolíckej cirkvi, tak je zároveň prílušníkom vojenskej organizácie /jezuitov/, ale to by som potom Tisa preklopil práve do tejto polohy a nemusel som o ňom písať nič! Aj paranoja má svoje hranice – hoci je inak potrebná. Takže inak – predstav si, že vstúpiš do armády! A vstúpiš tam preto, pretože si DNA DEFENDER – máš prirodzenú potrebu chrániť ostatných, chrániť vlasť! Na úrovni svojho poznania, resp. nepoznania si neuvedomuješ, ako a kým je armáda riadená /Armáda nie je subjekt! Armáda je objekt!/ a ako ju môže niekto zneužívať v mocenský prospech. Detto polícia. A? Čiže – každý vojak s úprimným srdcom a vierou, ktorý – detto dobrovoľník – vstúpi v určitej naivite do „armády spásy“ – je zmrd, lebo tomu šéfujú zmrdi a on je ich otrokom – vedomým-nevedomým?

      Tvoja argumentácia absolútne nepripúšťa to, že Tiso BY MUSEL presne vedieť, komu v skutočnosti slúži, hoci za kňaza išiel, aby duchovne slúžil ľudu a z celého učenia si vybral to, čo cítil, že je správne. Ty môžeš vyštudovať vysokú školu poľnohospodársku a tiež nemusíš vo svojej praxi používať práve ortuťnaté prípravky proti plesniam, či glyfosát – či?

      Klérofašizmus sa u nás prejavil v podobe podpory očkovania „proti civid 19“ zo strany cirkví – nielen tej katolíckej. Tiež si treba uvedomiť, ako slobodomurári ovládli Vatikán, aké sú tam frakcie, a kto z čiernej šľachty ovláda-vlastní!!! celý Vatikán!

      Stále platí, že na úrovni svojej nevedomosti slúžime tým, ktorí nás našou nevedomosťou ovládajú. Aj Tiso bol vedomý odtiaľ-potiaľ, avšak Boh nie je výkonový manažér a najdôležitešiu úlohu hrá úmysel – aj keď v nevedomosti dobrý úmysel môže skončiť ako medvedia služba. Tisa chápem-vnímam viac pozitívne ako negatívne, a rozhodne najpozitívnejšie spomedzi všetkých slovenských prezidentov po ňom. Na úrovni mojich vedomostí – cítenia a intuície na úrovni mojej nevedomosti.
      https://informacnavojna.tk/article/historie-slovan-byla-vymazana-historiky-na-zakazku-rimske-rise

     • Vlkodav – ešte niečo – Tiso podľa teba porušil celibát /resp. ho splodil pred vstupom/, keď hovoríš o jeho potomkovi, alebo si tým myslel iného Tisa? Keďže telo Tisa je uložené na neznámom mieste, aby sa nestalo pomníkom martýra – mám pochybnosti, že by režim nezlikvidoval aj jeho potomka – aj v zahraničí.

      Mám rozoberať Č. ml. ako Husákovho syna? Je telo M.R.Štefánika v zigurate-mohyle na Bradle – alebo je uložené pod dlažbou jeho pamätníka v Prahe?!
      https://ulozto.net/file/yU4YSzFQ0z6l/caputova-na-hrobe-stefanika-v-prahe-20-6-2019-mp3#!ZGt1AGR2ZmHjZmR3MQL0ZzZlZQZ2Z2j2rwOaI0kiMKuGMwR0BN==

 8. Teším sa,že sme takí roznorodi tuná na 49tisickmstvoc.Kovidnekovid,rúško, či rusko,Anka,či Hanka.Ja osobne ho znostalgie a stereotypu a hlavne v robote,keď vidím,ako slnečné lúče presvetluju hmyriace sa nečistoty v prevádzke,nasadím na tvár,a hneď mám dobrý pocit, že som niečo spravil pre svoje zdravie. Čo sa týka Mikuláša,treba si už pripravovať pôdu na okrojenej Ukrajine,on je na to najvhodnejší,a najprijatelnejsi aj pre slovákov, čo si myslia, že sú usaci , a budú mať možnosť sa prejaviť geneticky ,čiže pochopiteľne v náš prospech. Aký národ, takí politici, v tom sme genialni, každý, ktorého sme vyprodukovali,sa nám na niečo hodil, hodí alebo bude hodiť. Jasné, že sa o tom dá polemizovať, dobré je to však robiť až z odstupom času a v širšom zábere,howgh.

 9. …vďaka za infor.od Portál Bádateľa aj ostatným tu píšucim….

Pridajte komentár

*