Prepuknutie opičích kiahní môže byť výsledkom zlyhania vakcín proti Covid-19


Print Friendly, PDF & Email

Prepuknutie opičích kiahní môže byť výsledkom zlyhania vakcín proti Covid-19

(Kevin Hughes, Natural News) Opičie kiahne sa zriedkakedy vyskytujú mimo afrických krajín.

Teraz, dva roky po údajnej pandémii koronavírusu (Covid-19), sú opičie kiahne zrazu v každej západnej krajine – a úrady verejného zdravotníctva, mainstreamové médiá a Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) to znova zveličujú.

Existujú dôkazy naznačujúce, že takzvané prepuknutie opičích kiahní môže byť v skutočnosti výsledkom neúspešného programu očkovania proti Covid-19. (Súvisiace: Opičie kiahne sú maskovaním (rozptyľovaním?) nežiaducich účinkov „vakcíny“ proti covidu, vrátane AIDS)

Výskyt opičích kiahní koreluje s vysokou zaočkovanosťou proti Covid-19

Každý štát, ktorý od mája 2022 hlásil výskyt prípadov opičích kiahní, je zároveň štátom, v ktorom prebehlo masové očkovanie proti Covid-19. Môže to byť náhoda, ale s najväčšou pravdepodobnosťou nie je.

Opičie kiahne boli prvýkrát objavené u ľudí v roku 1970 v Konžskej demokratickej republike u deväťročného chlapca a odvtedy boli prípady u ľudí hlásené v 11 afrických krajinách.

Až v roku 2003, teda po 33 rokoch od prvého výskytu v Afrike, bolo v Spojených štátoch zaznamenané prvé prepuknutie opičích kiahní mimo Afriky.

Vedci zistili, že rozlíšenie opičích a ovčích kiahní je mimoriadne ťažké. Vírus ovčích kiahní je technicky známy ako vírus varicella-zoster a rovnako ako vírus herpes simplex sa trvalo usadzuje v ľudskom tele.

Podobne ako genitálny herpes, ovčie kiahne môžu byť niekoľko rokov pokojné, ukrývajú sa vo vnútri nervových buniek a neskôr sa môžu znova aktivovať, aby spôsobili zmätok v podobe pásového oparu.

Oficiálne vládne údaje a dôverné dokumenty spoločnosti Pfizer silne naznačujú, že vakcíny proti Covid-19 poškodzujú imunitný systém, následkom čoho sa potom môže reaktivovať neaktívny vírus ovčích kiahní alebo herpes vírus.

To znamená, že momentálne možno nevidíme celosvetové prepuknutie opičích kiahní, ale skôr následky poškodenia zdravia vakcínami proti Covid-19.

Sú opičie kiahne len prezlečené ovčie kiahne, prípadne herpes?

Úrad pre potraviny a liečivá  (FDA) sa pokúsil oddialiť zverejnenie údajov o bezpečnosti vakcíny proti Covid-19 od spoločnosti Pfizer o 75 rokov napriek tomu, že vakcínu schválil len po 108 dňoch hodnotenia bezpečnosti dňa 11. decembra 2020.

Začiatkom januára 2022 však federálny sudca Mark Pittman nariadil FDA, aby vydávala 55 000 strán mesačne (Pfizer chcel len 500).

Prírodná liečba osteoartritídy

Od tej doby zverejnila organizácia Public Health and Medical Professionals for Transparency (Verejní zdravotníci a medicínski odborníci za transparentnosť) všetky dokumenty spoločnosti Pfizer na svojej webovej stránke. Posledná aktualizácia bola 1. júna 2022.

Jeden zo zaujímavých dokumentov obsiahnutých v dátovom výpise je o vedľajších nežiaducich účinkoch spôsobených vakcínou, vrátane herpetických vírusových infekcií.

Do konca februára 2021, len dva mesiace po udelení povolenia na núdzové použitie vakcíny Pfizer v USA, Veľkej Británii a Európskej únii, spoločnosť Pfizer dostala 8 152 hlásení týkajúcich sa herpetickej infekcie. No a 18 z nich viedlo k syndrómu dysfunkcie viacerých orgánov.

Syndróm multiorgánovej dysfunkcie je systémová, dysfunkčná zápalová reakcia, ktorá si vyžaduje dlhý pobyt na jednotke intenzívnej starostlivosti (JIS-ke). Vyznačuje sa vysokou úmrtnosťou v závislosti na počte postihnutých orgánov a môže byť spôsobená aj herpetickou infekciou.

WHO bolo hlásených viac ako 1 600 prípadov opičích kiahní

Medzitým WHO oznámila, že v desiatkach krajín, kde táto choroba nie je endemická, bolo identifikovaných už viac ako 1 000 prípadov „opičích kiahní“.

Niektoré indície naznačujú, že prípady sa šíria už aj komunitne.

„V súčasnosti bolo WHO hlásených viac ako tisíc potvrdených prípadov opičích kiahní z 29 krajín, ktoré nie sú endemické pre túto chorobu. Doteraz neboli v týchto krajinách hlásené žiadne úmrtia,“ oznámil generálny riaditeľ WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus na brífingu 8. júna 2022.

Väčšina týchto prípadov bola objavená u mužov, ktorí mali sex s mužmi, aj keď WHO poznamenala, že choroba sa nenašla len v tejto demografickej skupine. Niekoľko prípadov je hlásených aj u žien.

Záver

Sledujte stránku Pandemic.news pre viac noviniek o opičích kiahňach.

Tiež si môžete nižšie pozrieť video, ktoré hovorí o odpočítavaní času do vypuknutia pandémie opičích kiahní:

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Kevin Hughes, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nie, nie a nie! Opičie kiahne k nám ťahajú OPICE ako minister “ ochrany“ Jaro Naďfas, ci Korčok v zasranej americkej riti, a im podobné verejné “ opice“ ako Čaptavá, Šmatlovič a iné krive nohy a charaktery zo Slovenskej skladky odpadu, odkiaĺ sa cez korupciu a postele “ vyšvihli“ do politiky zlodejov, úchylakov, parazitov a megaklamárov-podvodníkov!!!

  • zapredana SR

   Čo dodať, keď je sprostá hlava, trpí celé telo. V preklade, keď sú sprostý rodičia, trpia aj deti. Odporúčam 3,4,5,6…. dávku vakcíny, nech sa dieťa netrápi. Tam už nie je čo liečiť. Zaliečovať a dúfať, že sa dožije aspoň dospelosti.

 2. A aby bolo budúci rok veselšie, dávam do pozornosti aj toto: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nahoda-seznam-97-podivnych-pozaru-dodavatelu-potravin-v-roce-2021-2022/ ! V EU sa podnikajú podobné kroky, aby sa nakoniec začali stavať Gatesové závody na genetickú umelú stravu ! Takže dobrí ľudia, začnite si robiť zásoby jedla – kým ho je v predaji dosť, lebo ceny rastú a kvalitných potravín už bude IBA ubúdať, možno ich bude čoskoto vo všeobecnosti nedostatok ! *Great reset spustili svine naplno !!!

  • zapredana SR

   Keď to ľuďom nedochádza, čo k tomu dodať. Zlatá miliarda a ešte lepšie pol.

  • Chcem sa opýtať Vás múdrych, ako si máš robiť zásoby jedla, po prvé keď ledva teraz prezijes, pozri koľko stojí zásoba trvanlivých potravín, tu sa neodstraňuje príčina, stále sa len riešia následky a neviem či má zmysel žiť v takom svete ako ho očakávate

   • Kúp si napr. pri každom druhom nákupe o balenie dva špagiet či ryže viac a odlož, a takto postupne. Ak máš záhradku, tak vieš aj strukoviny a pod. Múka býva v akcii, rovnako ryža či mäsové konzervy. Takže postupné dopĺňanie a nie šokový nákup. To je len návod… ;o)

  • Robiť zásoby jedla? 😁 😁 😁 😁 Súhlasím. Ale povedzte, na aké obdobie? 1,2…5,6…10,20…50…rokov? A povedzte, ako tie potraviny uskladniť (kde) v obytnom dome?
   Poradíte, ako si uskladniť 100 kg ryze, 50 kg cukru, že 200 pohárov medu, cestoviny, mäsové výrobky a podobne? Keď ma rodina povedzme 2 deti?

   • Cukor a med vám vydržia nekonečne, len ich treba mať v suchu. Ryža rok, maximálne 2, cestoviny tiež cca 2 roky, mäsové konzervy aj 5 rokov (neoficiálne aj dlhšie). Neoplatí sa skladovať múku, tá po 6 mesiacoch začína tuchnúť.

    • Těstoviny a rýže, když jsou dobře uskladněny vydrží mnohem dýl.Dobrý je i pytel pšenice.Dá se normálně vařit jako ryze a je určitě výživnější.

    • Kto vám dal také informácie, že ryža vydrží rok, max 2? Veď už iba z vlastnej skúsenosti musíte vypozorovať, že je to nezmysel. Ja mám ryžu odloženú 5 rokov v garáži, múku a cestoviny podobne a nič tomu nie je.
     Treba to držať iba v suchu s minimom svetla. Potraviny nesmú naťahať vlhkosť zo vzduchu, inak sa tam vytvorí predpoklad množenia plesni.

     • Ryža sa po 2 rokoch dobrého skladovania nepokazí doslova, ale zatuchne. Skúsenosť. Ale zrejme to závisí aj od kvality tej ryže a ako bola prvotne spracovaná. Tiež je ťažké nájsť ideálne skladovacie podmienky celoročne. V lete často stúpa vlhkosť vzduchu a samozrejme aj teplota, takže by ste museli mať klimatizáciu a kontrolované prostredie, čo väčšina bežných ľudí nemá.

 3. P.s.: Len na doplnenie: https://www.napalete.sk/rusko-tvrdi-ze-opicie-kiahne-siri-usa-z-biolaboratorii-v-nigerii/ ! I keď myslím, že všetci čitatelia tejto stránky dobre vedia už dávno, odkiaľ fúka vietor hniloby !

 4. Kamarátkine dieťa (17) po očkovaní rieši poškodenie centrálnej nervovej sústavy. Nedávno mu zistili vysoké protilátky na varicellu (herpetický vírus)… Lekári nevedia, čo s tým.

  • Čo s tým? V prvom rade už sa nikdy nenechať očkovať. V druhom – začať pracovať na očiste tela od jedov, odsťahovať sa na vidiek, jesť čo najviac zeleniny pestovanej vo vlastnej záhradke, miesto antibiotík bylinky, veľa pohybu na čerstvom vzduchu a vyčistiť si hlavu od strachov a stresov.

   • Nemyslím, že sa to dá napraviť. Účinok týchto „vakcín“ sa nedá vypnúť…

   • Pán Zbraslav ako sa to bude riešiť pri zdravotne postihnutých na ktorých každý kašle a nemôžu si dopestovať nič, či stále je to len o tom pokiaľ susedovi skape koza dobre je mňa sa to netýka. Či tiež majú len právo prežiť tí čo sú silnejší ale potom ste takí istí ako zaoredane elity

    • Ako som písal, každy podľa svojich možností. Niekto má karty lepšie a niekto horšie. Je nehovorím že to je fér, ale proste takto to je. Hráme s kartami ktoré máme. Ale zase sú veci za ktoré si môžeme sami – napríklad to že sme umožnili zlu obrátiť svet naruby, alebo to že nedokážeme držať spolu a každý kope len za seba – nechali sme sa rozdeliť peniazmi. Najhoršie je keď aj jednotlivé rodiny sa nechajú rozdeliť, kvôli názorom, alebo kvôli peniazom. Vtedy zlo triumfuje…

    • Tí, ktorí inklinujú k vidieku to majú v sebe – hodnotový systém atď. Je to suma drobných rozhodnutí – prečo nie mesto, alebo prečo preč z mesta. Keď moji dediči zahodia-predajú zázemie na vidieku, lebo peniaze a ľahší život – potom môžu kňúrať, že nemajú kde čo posadiť. Kto býva na dedine, keď je mešťan v svrabe – môže za to ten vidiečan? Mesto láka ľahším a veselším životom – treba len tie lówe! Tak si niekto vybral a potom sa tak vezú aj jeho deti. Tým nevynechávam násilne vysťahovanie z dedín v minulosti – to bolo o inom. Každý kto pozná plány globalistov a ich snahu koncentrovať ľudí v mestách – vie, že má z mesta VYPADNÚŤ!

     Rakúsko začína nasúvať nepodmienený príjem!
     Rakúska vláda v utorok predstavila balík opatrení zameraných na zmiernenie vplyvu vysokej inflácie. V rámci neho dostanú všetci obyvatelia príspevok 500 eur a nové poplatky za emisie oxidu uhličitého odložia o tri mesiace.

     Ročná miera inflácie v Rakúsku dosiahla v máji 8 %, čo je podobná miera ako v iných európskych krajinách. Vláda pod vedením kancelára Karla Nehammera vyčíslila hodnotu okamžitých opatrení na približne päť miliárd eur, pričom do roku 2026 pôjde na tento balík zo štátneho rozpočtu celkovo 28 miliárd eur.

     Kabinet tvrdí, že cieľom balíka je priniesť úľavu ľuďom s nízkymi príjmami, nezamestnaným a osobám s nízkymi dôchodkami. Tí dostanú ďalších 300 eur nad rámec spomenutej 500-eurovej pomoci. Medzi ďalšie opatrenia patrí napríklad aj kompenzácia cien elektriny v prípade podnikov.
     https://www.informacnavojna.tk/article/rakuska-vlada-predstavila-balik-opatreni-na-zmiernenie-vplyvu-inflacie-kazdy-obyvatel-dostane-500-eur-a-dochodcovia-este-viac

     • „pričom do roku 2026 pôjde na tento balík zo štátneho rozpočtu celkovo 28 miliárd eur.“ – he – 4-ročná eutanázia? Tí zmrdi si fakt myslia, že sú „podľa plánu“ nesmrteľní?! Akože mimo realitu občianskej vojny? A to si chcú rozdať s ľuďmi na celom svete naraz! OK!

  • zapredana SR

   Čo dodať, keď je sprostá hlava, trpí celé telo. V preklade, keď sú sprostý rodičia, trpia aj deti. Odporúčam 3,4,5,6…. dávku vakcíny, nech sa dieťa netrápi. Tam už nie je čo liečiť. Zaliečovať a dúfať, že sa dožije aspoň dospelosti.

  • Už sa povráva aj o tom, že covid bude čoskoro prekvalifikovaný na chrípku a identické očkovacie látky budú podávané ako prevencia proti chrípke! Už sa pracuje na povinnom očkovaní v EU od budúceho roku ! Takže skutočná vojna je ešte len pred nami ! Nacistická EU povedala jasne, neočkovanej proti covidu 1/4 populácie EU je priveľa !

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,neočkovaného nevpustia na pracovisko a ani do banky,ani do špitálov a ani do supermarketov,,,,takže ak si tu mnohí namýšľate,že to zvládnete-tak odporúčam eutanáziu,alebo hladovkový tráning a pozbierať už teraz bylinky a naučiť sa s nimi narábať,samozrejmej ďalšiou témou bude miešaná domácnosť očkovaných a neočkovaných-čiže prijaté zákony o ohrozovaní zdravia blízkej a zverenej osoby,,,,takže izolačné tábory budú mať svoj význam,,,,rodiny sa budú rozdeľovať a neočkovaných bude každý opíchanec nenávidieť a opovrhovať ním-ešte stále plánuješ vzdorovať?? toto nieje scifi,toto je eu v XXI.storočí.

    • Je to scifi v reále ktoré sa deje a to je smutné.

    • Ale my nežije v Portugalsku, kde je 89% ľudí opichaných, ale v SR, kde je to 50:50… okrem toho si veľmi slaboverný. Keby som zmýšľal ako ty, musel by som žiť z depresie… ;o)

    • „ešte stále plánuješ vzdorovať?“ – panikárov treba strieľať v prvom slede! Sa vyfarbujete – trolli – dvojití agenti „alternatívy“! Našťastie ste slabodúchí, a tak vam praskajú tie mechúry s jedmi predčasne! Máš zlý timing kovidbarón – u mňa si sa už odpísal! A stačila na to jedna v nemocnici „omylom“ pichnutá dzigačka! Zombie!
     Nemáte na V.I.Lenina, ktorý aj so syfilisom vyžratým mozgom dokázal písať dvomi rukami naraz rôzny obsah – bohužiaľ robil pre druhú stranu.

     Sanquinik prechádza v rauši do cholerického záchvatu a smeruje k vražde – flegmatik prechádza do ťažkej melanchólie a smeruje k samovražde. ??? Chceš nás stiahnuť so sebou?!

     • KOVIDBARÓN!

      ,,,,z paniky si vznikol aj ty-tvoj otec a tvoja rodička urobili niečo,čo sa na paniku náramne podobá a zdedil si aj agresivitu potrebnú pre ďalší dej,,,,teplomilný lenin tu nenechal nič,iba pochybnosti a kopu obabraných rusov,,,,medzi ruským cárom a komunistickým vodcom nieje rozdiel-každé davy šli za svojími vodcami iba do hĺbin priepasti a tam idete taraz aj vy so svojou prehnanou odvahou-nikto z vás ešte neprežil nič čo by sa vyrovnalo utrpeniu a šoku,,,,toto nieje počítačová hra-ale realita v nereálnom priestore,pretože tento svet nieje skutočný,ale namodifikovaný do zmyslov človeka s presvedčivými pocitmi a zlyslamy.

    • Áno, plánujeme vzdorovať do posledného náboja a do posledného noža. A berte si príklad od cigánov, ktorí sa správajú ako svorka. Pretože prežijú len veľké skupiny, kde si každý ctí toho druhého ako seba samého a bude mu kryť chrbát za každých okolností. Radšej umrieť na nohách s hlavou hore, ako na kolenách. Mor ho!

  • They should ask dr. Mengele aka bill gates and others mass murderers

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,za posledných pár rokov sa postupne stupňuje agresivita ľudí inak pred tým ešte ako tak kľudných pováh,a ak sa ich opýtate na opíchanie-tak sa dozviete,že už sú opíchaní,,,,a dokonca a samotná polícia je akokeby zhovievajšia a tolerantnejšia voči agresívcom,,,,a toto sa bude ešte stupňovať-cesta k upírstvu,,,,

 5. Je smutné, že Mike Adams, který ví, že viry neexistuji, dovolí psát takové bludy na svých stránkách. https://odysee.com/@resetheus:5/Cowan-Kaufman-Adams:0

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,nastal čas zberu úrody a triedenia od nepodarkov,,,,inteligentné systémy,inteligentné vírusy,inteligentné vakcíny si už poradia so všetkou burinou,,,,pred vírusmi sme si všetci rovní,,,,základnou otázkou je samotná krátkovekosť človeka oproti napríklad mnohím druhom zvierat,,,,že prečo to tak je-lebo keby to tak nebolo,všetko by trvalo ešte dlhšie a ešte za horších podmienok,,,,je čas otočiť list v knihe ľudstva a dejín a netváriť sa,že všetko je v poriadku a že sa to nejako zvládne,,,,

 7. Dodám tohle, mimo téma, ale…:
  Převážná část lidí jsou vážně hloupí jedinci, bez vlastního myšlení, prostě ovce…vykazující stádové chování, protože, nás jsou miliony a těch loutek desítky..aneb je to tady kůli lidské tuposti opět. Části Pekingu jsou po 74 zjištěných případech idiotismu ko*kovid opět v režimu uzamčení:
  https://www.shtfplan.com/headline-news/parts-of-beijing-on-lockdown-after-74-omicron-cases-in-24-hours

  Části čínského hlavního města Peking byly uzavřeny poté, co bylo během 24 hodin zaznamenáno 74 případů, jehož původcem je infekčnější varianta B11529 omicron. Úřady uzavřely několik oblastí ve městě, včetně různých obytných čtvrtí. Bylo také zintenzivněno testování na COVID-19 a osoby, u nichž se objevil pozitivní výsledek testu, byly převezeny do karanténních center. Nejnovější výluka v Pekingu následovala po pěti dnech, kdy bylo hlavní město bez omezení. Město se dostalo z pětitýdenní výluky, která začala koncem dubna. Tehdy byly uzavřeny parky, školy, nákupní centra a restaurace a v celém Pekingu byla pozastavena veřejná doprava. Více než 300 nedávno zaznamenaných případů – včetně 74 případů – souvisí s jednou událostí, která způsobila superinfekci. Zdrojem nákazy byl muž, který vedle několika dalších nočních podniků navštěvoval 24hodinový bar s názvem Heaven Supermarket..
  VIDEO:https://www.brighteon.com/de77108c-d027-42c7-94ed-eb124917a048

  Komunistická strana Číny se stále drží zásady nulového ko*kovid. To je jak držet se zásady nulového zasmrkání. Nemůžu si pomoci, ale toto je ukázka debilismu, protože, kdyby všichni ti lidi vyšli ven, svrhli by ten útlak okamžitě.. Celý svět to nechává chladným, brzy všude, včetně česka?

  + Státem podporovaný bulvární deník Beijing Evening News v komentáři odsoudil epidemii v supermarketu Heaven Supermarket a připsal nákazu způsobenou omikron „mezerám a samolibosti v prevenci epidemie“. Varoval, že pokud bude epidemie pokračovat, „následky by mohly být vážné a takové, které by nikdo nechtěl vidět“.
  https://i.postimg.cc/FRH8XGKG/Clipboard02.jpg

 8. Covidfašisti sa začínajú opäť prebúdzať. Žeby už obdržali manuál zo zhnitej úchylnej EU, ako naočkovať zvyšnú 1/4 populáciu? https://www.topky.sk/cl/10/2330619/KORONAVIRUS-Matematik-Kollar–Caka-nas-dalsia-vlna–udrie-uz-pocas-leta–TOTO-ju-nezastavi–apel-na-ludi Keby mi prišiel do rany, mal by vážny problém, a to každý, kto ma bude buzerovať očkovaním ! Som tu dva roky zdravý ako ryba a kolegynie po 2-3 dávkach mali covid aspoň 2 a aspoň raz ťažký, pričom sú neustále nachladnuté, zasopľavené, kašlúce… a to nemáme jeseň či zimu. Čo budú robiť potom, keď už teraz ich prirodzená imunita odchádza?
  Za tie 2 roky som sa poučil, z princípu neveriť žiadnej očkovacej látke dobrovoľne vnucovanej / či nedobrovoľne, kampani and úplná strata dôvery politikom, novinárom či redaktorom (médiám), sudcom a lekárom ! Najskorumpovanejšie profesie !!! Byť zodpovednými znamená, nenasledovať rady a pokyny zapredaných amatérov a mediálne nuly !

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,tak ako je účinná pomalá vojna,tak isto je aj účinnejšie postupné dávkovanie jedov,aby si na to človek zvykol a nevšimol si na sebe tie zmeny,,,,ak sa budete zapodievať všetci stále iba prácou a profitom,tak vám unikne dej tohoto divadla a matrixu,cez ktorý aj sa vám nepodarí predrať,tak vás to pohltí a „koniec kariéry“,,,,digital je hnusná studená vecička-všetko dokáže ovplyvniť a všade sa vopchá a bude skutočne všade aj vo vás samých,,,,najhoršie s vami je to-že neviete čo vás čaká a na čéo všetko sa je treba pripraviť a koľko času ste už pritom premrhali,,,,kovid tu bude dovtedy-dokiaľ tu bude človek,netýka sa to označených ľudí-niečo odíjjde do svetla a niečo tu ešte zostane na posledný boj s pozemskou temnotou a nanotech pod asistenciou digitálu,,,,z digitálu vzniká to „ono“-umelá inteligencia ako predátor,,,,

  • Draslík,dýchaj kyslík,……..byť zodpovedný znamená byť k tým hajzlom tolerantný, dopriať im Kráľovstvo nebeské, prečistí si mozgové závity a devinu

   • Začni sa prečisťovať sám a potom tu rob kázne iným, „prorok“… Každý má slobodnú vôľu a podľa nej si vyberá aj svoju cestu života. keby naši predkovia zmýšľali ako ty, už by tu bolo dávno Turecko a žiadny kresťania… príkladmo!

  • Galaxia andromeda

   Nie ste jediný presne tento pribeh mame viaceri, dokonca sme neni ani prenašači, overene v praxi experimentom minimalne 6 x ako by to vobec neexistovalo pre niektorých ľudí. Ano napichanci trpia zníženou imunitou. vyzera to ze prave preto ich búdu pichať co pol roka lebo zomru( dávka predĺženia života) to je teda business a hra na BOHA!

 9. Anthony Moravian

  Potom by ale „opičí neštovice“ mohly být oněmi vředy z Bible-Knihy Zjevení, které Hospodin pošle na ty, co přijali znak šelmy???

 10. …ďakujem Portál bádateľovi aj ostatným za informácie…bývať na dedine je dobrá možnosť, no ak ju človek nemá, býva v meste na byte …asi tak.

Pridajte komentár

*