CDC práve vydalo na opičie kiahne výstrahu 2. stupňa. V júni asi prídu cestovné obmedzenia


Print Friendly, PDF & Email

CDC práve vydalo na opičie kiahne výstrahu 2. stupňa. V júni asi prídu cestovné obmedzenia

(Ethan Huff, Natural News) Presne ako mnohí predpovedali, že sa stane, americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) stupňuje strach z opičích kiahní, ktoré sa javia ako ďalšia plandémia globalistov.

Podľa správ bola vydaná „výstraha 2. stupňa“, ktorá cestovateľom odporúča „vykonať zvýšené preventívne opatrenia“. Podobá sa to cestovným odporúčaniam vydaným na začiatku plandémie koronavírusu (Covid-19), ktoré sa nakoniec stali povinnými.

Detaily odporúčaní CDC

Nové odporúčania vyzývajú cestujúcich, aby sa vyhýbali ľuďom s „kožnými léziami“ alebo „genitálnymi léziami“, ďalej voľne žijúcim zvieratám a malým cicavcom, ako sú hlodavce (potkany a veveričky) a primáty (opice a ľudoopy).

Podľa CDC je tiež dobrý nápad nejesť ani nepripravovať žiadne mäso z voľne žijúcej zveri a nepoužívať akékoľvek produkty pochádzajúce z voľne žijúcich zvierat v Afrike, vrátane krémov, pleťových mliek a práškov.

Ak sa niekto domnieva, že môže byť infikovaný opičími kiahňami, zdieľa posteľ alebo prikrývky, týmto veciam by sa tiež mal vyhýbať, varuje CDC.

(Súvisiace: Drogový priemysel už miesi cesto na svoju novú dojnú kravu z opičích kiahní.)

„Riziko pre širokú verejnosť je nízke, ale mali by ste okamžite vyhľadať lekársku pomoc, ak sa u vás objaví nová, nevysvetliteľná kožná vyrážka (lézie na ktorejkoľvek časti tela), s horúčkou a zimnicou alebo bez nich, a vyhýbajte sa kontaktu s ostatnými,“ uvádza nový poradný panel CDC.

„Ak je to možné, pred návštevou zdravotníckeho zariadenia zavolajte. Ak nemôžete zavolať vopred, povedzte zamestnancovi hneď po príchode, že máte obavy z nákazy opičích kiahní.“

Prvá americká vakcína proti opičím kiahňam schválená v roku 2019 – aké príhodné!

V oznámení je uvedených dvadsať krajín ako „krajiny s prípadmi opičích kiahní“, vrátane nasledujúcich:

Austrália, Rakúsko, Belgicko, Kanada, Česká republika, Dánsko, Anglicko, Francúzsko, Nemecko, Izrael, Taliansko, Holandsko, Portugalsko, Škótsko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Spojené arabské emiráty, Spojené štáty americké

V súčasnosti CDC len odporúča, aby sa vakcíny proti kiahňam podávali ľuďom, ktorí pracujú v tesnej blízkosti vírusov, ako sú opičie kiahne – opičie kiahne súvisia s kiahňami, ale sú oveľa miernejšie.

Bidenov režim si už objednal zásielku vakcín Jynneos od firmy Bavarian Nordic, ktoré majú byť podávané niektorým zdravotníckym pracovníkom a laboratórnemu personálu. Vakcína Jynneos bola prvýkrát schválená v USA v roku 2019 na prevenciu nielen pravých, ale aj opičích kiahní u vysokorizikových dospelých vo veku 18 rokov a starších.

Liečba osteoporózy

Podľa predstaviteľov CDC ľuďom, ktorí boli nedávno v kontakte pacientami s potvrdenými opičími kiahňami, je už táto vakcína „ponúkaná“.

Očakáva sa, že po príchode ďalších dávok bude do očkovania tlačených oveľa viac ľudí.

Názory ľudí na situáciu

„Toto je nekonečná nočná mora,“ napísal niekto komentár na stránke Natural News o smere, ktorým sa to všetko uberá.

„Práve keď si myslím, že veci už nemôžu byť horšie, zistím, že som sa úplne mýlil.“

Na stránke Newsmax niekto iný napísal, že zodpovední jasne „dojili covid, ako len mohli“ a teraz „prechádzajú na niečo nové“.

„Nanešťastie pre nich, jediní ľudia, ktorí ich ešte počúvajú, sú liberáli, ktorí sa boja aj vlastného tieňa,“ dodal tento človek.

Ďalší poukázal na to, že sa naozaj nemáme čoho obávať ohľadne celého toho fiaska s opičími kiahňami. Každý, kto sa narodil pred rokom 1972, už dostal vakcínu proti kiahňam, a tak je chránený.

„Teda dovtedy,“ dodala táto osoba ako varovanie, „kým nám autoritárska vláda nepovie niečo iné.“

Ďalší špekuloval, že vláda sa tento rok opäť pokúsi o hlasovanie poštou (náchylné na podvody) kvôli opičím kiahňam, aby mohla zmanipulovať voľby do kongresu.

Najnovšie správy o opičích kiahňach nájdete na stránke Outbreak.news.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. adamkratochvil

  nech idu s opicimi kiahnami do opicovej riťu…

 2. Mt Athos News

  Znama cely zivot zdrava bez problrmu
  Nalitla propagandou nechala se chudinka 4x vakcinovat
  Minuly mesic se neprobrala pry krevni srazeniny
  Nechapu zapadni vyspele covilizace pomalounku vymiraji sbycj puvofnich obyvatel s nizkou populace vcetne zapadni EU az Japonsko
  ZAVER SATANASI neni trebavase ZHN

  NADPOPULce v muslomskych Zach Afrika India a pod
  V mnohych nejsou uxivit rofiny.
  EU nepotrebuje dalsi Anglo saske triky blokad manipulaci sstanskych sociopatu..
  At je prezidentem lrgalni Trump
  Bude po pandemii valkach embargach
  Zdrazovani inflaci bidy
  Ekonomika pojrok pujde Dale v novych ofvrybich vcetne nove energetiky ,,,superzelene ,,, Skonceni Satanove synagogy souxeni
  Maji dost nepotrebuji vice jiz pak k samozniceni
  Vakcinace muze znamenst kpnec civilizace Nuklearni Argamrdon do kyereho Bidenovci stale manipuluji
  Ofstranme ty
  KDE jsou Vahnetovci Bile klobouky
  .

  • Myšleno dobře, ale příště po sobě přečíst a opravit prosím. Kdo to má luštit? Hrozné.

  • ETOS,ziadne biele klobuky neekzistuju,je to zakerna propaganda od Q-anon a inych spojenych s tajnymi sluzbami,ako je cia,mosad,etc.

 3. Este stastie, ze nic take neexistuje, iba skoda, ze ludia maju doma stale to ‚doveryhodne‘ TV.
  https://rumble.com/vr9a25-virotologick-crkev-virologie-vyvrac-koronu.html
  https://ulozto.sk/file/k43BuiJS/anita-petek-o-ockovani-slovenske-titulky-avi

 4. Budú nielen lockdowny, ale na základe vymysleného šírenia vírusu zo zvierat na človeka nám chcú zakázať chodiť do prírody, kde si oni v obrovských nedotknutých rezerváciach chcú stavať svoje vily, aby tam boli nedotknuteľní.

  • A stále píšeme komentujeme a oni to robía , tak kto je tu potom hlúpy? Veď oni sami vedia ,že ľudia nič neurobia

   • Ale prosím ťa ja som nanich sral vtedy a aj teraz nech prídu zabavime sa. Je však pravdou že väčšina si nechala na hlavu… Ale to nieje môj problém ja som zodpovedný za seba a nikomu nič prikazovať nemôžem.Ani nechcem.

    • A to je tá chyba, veľká chyba. Len ja, len mne, len mňa a ja, ja, ja…. Jednotlivec nič nedosiahne. V spoločnosti jednotnej a pevnej je sila.

     • Nepochopil si to keby každý odmietol sám za seba nič také by neexistovalo. Egoizmus je vydať sa vlastnou cestou na úkor ostatných to nerobím.

  • Raslav,je to UN agenda 21-2030 a WILDLAND PROJECT,kde ludia nebudu moct is do prirody,aby si to elity mohli naplno uzivat

  • Prídeme ich navštíviť keď nás už nebude baviť tá hra na plandemie.

 5. Epidemiologický harmonogram z Davosu:
  rok 2001 – choroba šialených kráv
  rok 2014 – vtáčia chrípka
  rok 2017 – prasačí mor
  rok 2020-2021 – netopieria chrípka
  rok 2022 – opičie kiahne
  rok 2023 – slonia nádcha
  rok 2024 – mačací kašeľ
  rok 2025 – psia hnačka
  rok 2026 – delfíní zápal pľúc
  rok 2027 – hadia obrna končatín
  rok 2028 – pštrosia padúcnica
  rok 2029 – konská predčasná ejakulácia
  rok 2030 – paviánie hemoroidy
  rok 2031 – oslí zápal mozgu
  Dobrá správa nakoniec: Bill Gates i Pfizer už majú na všetky tieto pandémie vakcínky namiešané (samozrejme – len čírou náhodou!!)
  https://cz24.news/zakerne-rafinovane-manipulovani-youtube-nezna-mezi-proc-se-inteligentni-lide-odhlasuji-anebo-nepouzivaji-youtube-google-facebook/

 6. zvrhlý deduško večerníček

  „Nové odporúčania vyzývajú cestujúcich, aby sa vyhýbali ľuďom s „kožnými léziami – ja mám kožné lézie zakaždým keď vidím v telke Čaputovú ! Čo robiť ?

 7. …ajša tlieskam, si to úplne vystihla :-(…:-)…

 8. Ad prečo práve opičie kiahne? Okrem toho fuj fuj – pravé kiahne oficiálne zmizli zo sveta – pracovné vzorky by mali byť prísne a bezpečne uložené len v 2 konkrétnych biolaboratóriách, takže keby vypustili pravé – usvedčili by sa z organizovaného zločinu! Navyše – vakcíny proti pravým majú iné zloženie ako potrebujú, takže preto „opičie“ – lebo nová formulka zloženia a samozrejme nový copyright. Ako šmejdom im vôbec nezáleží, čo si už o tom myslíme – na nimi vytipovanú skupinu obyvateľstva to funguje stále ako osvedčený karusel. A neprestane to, pokiaľ šmejdov nevyhladíme – úplne – bez uloženia nejakej ich vzorky DNA. Osobne si myslím, že v spolupráci s temnými mimoňmi na nás implantujú tie ich smradľavé modifikované „potničky“!
  https://www.informacnavojna.tk/article/video-nas-pohlad-na-svet-sa-bude-menit-vyhlasil-reziser-noveho-dokumentarneho-filmu-o-existencii-ufo-inych-civilizacii-vo-vesmire-blizkom-stretnuti-tretieho-druhu-k-teme-mimozemstania-sa-vyjadril-aj-profesor-stanek

  • Udaj asi cca 5 rokov stary – v nasom pozorovatelnom vesmire sa nachadza 100 miliard galaxii – ani nepoznam tak velke cislo ja neviem bilion na biliontu potencionalnych planet pre zivot ( a nie len vo forme aku pozname) a zdoraznujem „len “ vo vesmire ktory sme schopny pozorovat. Zaver nech si urobi kazdy sam…

 9. Rubeolu som mal po 20tke. , Covidu som sa zatiaľ (asi) vyhol, chrípky,tie som mával zvyčajne v decembri a marci , Kia hne? Tie ku nám kto dotiahne,zase Macek od mauacek?

 10. A tu https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/hluboky-stat-je-v-kreci-bud-a-nebo-novinar-rika-ze-potrebuji-vsechny-vydesit/ je pekné zhodnotenie aj toho, čo sa na nás čoskoro vyrúti na jeseň ! Nesmieme podľahnúť strachu, vyhrážaniu a manipuláciám, ktoré budú podobné, ale ešte horšie ako za posledné dva roky ! Nesmieme cúvnuť a zľaknúť sa ich. Už vieme, kto sú, ako pracujú a čo chcú dosiahnuť ! Preberajte ďalších a ďalších ľudí !!! Žiadne lock down-y, buzeráciu, zatváranie a vyhrážanie sa ľuďom, žiadny teror už nesmieme pripustiť ! Satanisti slobodomurárski hrajú VABANK ! Len si spomeňte, keď začal covid, tak (napr. v Afrike či niektorých častiach USA), kde boli hneď útoky a vypaľovanie masonských lóži, bolo aj najmenej tlaku na očkovanie ! Hlavní nepriatelia sú slobodomurári, ktorí všetko logisticky zabezpečujú a riadia (od politikov cez novinárov až po špičkových lekárov a farmaceutov !) !!!

 11. „Nové odporúčania vyzývajú cestujúcich, aby sa vyhýbali ľuďom s „kožnými léziami“ alebo „genitálnymi léziami““

  No predovšetkým tie genitálne lézie bude treba kontrolovať pred vstupom do supermarketov, že? 🙂

  • Na toto som sa chcel zamerať aj ja… slečna, prosím vás, chcete tu nakupovať kde aj ja – nemáte náhodou genitálne lézie?
   Niekto vám tam lézié?

  • Každá ženská pipina sa v podstate vyvíja ako lézia – indiáni, keď sa narodí dievčatko – ukážu to zásekom hrany ruky /“sekery“/ do dlane – teda vyhýbajte sa pipinám a nebudú sa cez tie ich lézie ani rodiť vadné deti. A pozor! Aj veľká riť – o strijami, čo vie očariť, je veľká lézia! Preto sa hovorí „môžeš mi vyléziť“!

   Osobne by som týchto štváčov a hypnotizérov zavrel do klietky s pár nasranými šimpanzmi – tie by ich raz dva „digitalizovali“ – odtrhli im ručičky nožičky hlavičky!

  • to by sa na tom vyzivali, ti pochybni,ako lgbt,atd.

 12. ..A já sem dodám toto, na úvod: Tak už se to pomalu dostává do zpráv a přesně tak, jak jsem vás informoval a předpovídal, začne se „to“ odehrávat postupně během léta, nejpozději podzim.. Nezapomeňte, já toto „dění kolem potravin a paliva atd.“ sleduji od února, ještě před „konfliktem“ a všechny kolem sebe jsem varoval.

  Dokonce teprve až po třech měsících už začínají první střípky toho, co bude, co by mohlo přijít (= 100% přijde, stejně tak psali takto i vše okolo kovid) už i na klasických sračkometech typu: seznam a vlastně se to dostává postupně „oficálněji“ i na veškeré prolhané masmédia typu čt, idnes, prima… Jen z dnenšího dne, co jsem objevil:

  V létě může přijít nejhorší krize od války, předpovídají ekonomové:
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-v-lete-muze-prijit-nejhorsi-krize-od-valky-predpovidaji-ekonomove-204614#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=GIq5tJzcAVx-202206020847&dop_id=204614&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  + Prahu postihl masivní výpadek proudu („přípravy?“):
  https://www.idnes.cz/praha/zpravy/vypadek-elektrina-centrum-vinohrady-nusle-tramvaje-stoji.A220602_090447_praha-zpravy_klu

  Pravda je neustále pod útokem, čtěte nezávislé (alternativní) zprávy, dokud ještě můžete.. A nedůvěřujte vládě, vyhněte se všem masmédiím.

 13. Ing. Staněk na jednej tlačovke s bývalým ministrom financií SR Kamenickým odpovedal na otázky Great rest a spomenul, že vraj EU už v tichosti pripravuje legislatívne špeciálne a povinné očkovanie pre všetkých obyvateľov EU, ktorí dostanú na ruku kerko v ktorom bude všetko, vrátane digitálnej identity. Vraj proti nejakému vírusu X… Neviete niekto niečo bližšie na túto tému? Pýtam sa, lebo všetci EU poslanci, ktorí sa tvária národnými a nie liberálnymi nejako záhadne o tom mlčia. Prečo asi? Ďakujem.

  • Draslik,99% poslancov,su podplateni,ten CIP,je uz davno naplanovany,Trumpov ZAT-zzidak Kushner,ma na 666 Park Avenue- Lucid Industries,na vyrobu Cipov,jeden z dovodov,preco Trump,velmi agresivne podporuje „ockovanie“,vraj je to najvacsi zazrak v histórii sveta a on tym,zachranil zivoty milionom ludi-uzasna Loz. Ten cip sa tiez bude pouzivat na Digital Currency(digitalne peniaze),atd.

 14. kvakcína je sloboda

  všade sa píše o opičích bolákoch, ale včera v našej dedine v obecnom tlampači hlásili akési opatrenia smerom k vtákom a hydine – bolo to samé „zakazuje sa to …., zakazuje sa ono…, takže nám sem šupli dve plandémie naraz?! nemám žiadnu hydinu, iba vrabci, hrdličky, drozdy a podobné „nebezpečné“ vtáctvo navštevuje môj dvor

  • Vo svete paralelne beží vtáčia chrípka a vybíjajú sa milióny kusov hydiny. Je to súčasť vytvárania hladomoru.

   • Nám začala kvočať sliepka, budem mať kuriatka!
    A keď si po ne príde líška, budeme mať aj líšku na kožuch na zimu, keď budeme konečne vyhrávať nad Putinom!

   • Ešte že nie psia chrípka. Ak by mali vyhubiť nespočetné množstvo psích miláčikov, možno/pravdepodobne by to ľuďmi pohlo k revolte.

  • zaobstaraj si chytac na vtakov,tiez veverice,atd, takysto musis mat aspon vzduchovku aby si mohol strielat tie hrdlicky,na potravu,tym si zachranis zivot,tiez by si ich uz mal zacat krmit,aby boli tucne. Tyto vrahovia chcu znicit drobnych chovatelov,hlavne sliepky,je to zamozrejme loz,takzvana slepacia chripka,cau

 15. Bohatí a mocní sveta vedia čo robia. Vedia že ľudia sú tupá masa a tých 234 467 108 čo sú “prebudení” a chápu čo sa deje to nezvráti. Aj vlci vedia nahnať stádo koní do priepasti… ale nie všetky kone do nej skočia… tie prežijú, tie dole požerú vlci. Keď sa ale (opatrné) kone budú vyhýbať a skrývať pred vlkmi, vlci vydochnú.
  Život je o prioritách. Ak chcete pohodlne prežívať v meste kde nemožno parkovať, stáť v supermarketoch pri pokladniach, ležať v obývačke na gauči a 2 hodiny browsovať po 4378 programoch a aj tak nenájsť pozerateľný film, stáť v zápchach v meste aj na diaľnici, cestovať na dovolenky, potom musíte obetovať život a dať si pichnúť niektorú z posledných vakcinačných technologických noviniek… 4 v 1! Kovid, kiahne, chrípka, tubera! Štvorkombinácia pre Green Deal a budúce desaťročie!
  Nepremeškajte!
  My ostatní budeme divá zver… slobodná, ale lovená.

 16. Pozrite co sa deje v Portugalsku, rozbieha sa zase covid sialenstvo a ockovanie (necenzurovanapravda.cz) !!!
  Bonus: https://necenzurovanapravda.cz/2022/06/v-portugalsku-nejproockovanejsi-zemi-v-eu-sili-hlasy-volajici-po-zavedeni-tvrdsich-covidovych-restrikci/

  • Olinka, teror sa bude zvysovat,Portugalsko ma pobrezie,krasnu prirodu a Elita si nepraje aby to nejaka domaca zberba spinila,samozrejme ze sa to rozsirli po celom svete,spolu s ostatnymi podvodmi a ovecky budu poslusne sami pochodovat,priamo na Bitunok

 17. ….vďaka za informácie…

Pridajte komentár

*