Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Dr. Madejová vydala šokujúce varovanie ohľadne monoklonálnych protilátok


Print Friendly, PDF & Email

(tapnewswire.com„Často vidím, ako ľudia z hnutia za slobodu, antivaxeri či ľudia, ktorí sú proti genetickým manipuláciám, sa v prípade nákazy zrazu predbiehajú, aby im boli podané monoklonálne protilátky a vravím si, och nemáte ani len tušenia,“ uvádza známa doktorka Madejová.

Medzi odporcami opatrení proti Covid-19 existuje značná odtrhnutosť od reality. Jednou z oblastí takejto odtrhnutosti sú aj monoklonálne protilátky.

Pre odmietanie experimentálnych liekov majú ľudia širokú škálu dôvodov – od zdravotných rizík cez poukazovanie na ich neúčinnosť až po teórie o možnej depopulácii. Niektorí ľudia majú náboženské dôvody, iní zasa z princípu nedôverujú vládam a farmaceutickým spoločnostiam.

Bez ohľadu na dôvody odmietania vakcín proti Covid-19, mnoho z týchto ľudí, keď ochorejú, tak bez zaváhania súhlasia s podaním monoklonálnych protilátok, ktoré považujú za bezpečný a účinný liek na Covid-19.

Dr. Madejová odhaľuje pravdu o monoklonálnych protilátkach

V nedávnej epizóde relácie The Midnight Sentinel sa doktorka Madejová vyjadrila k veľkému okruhu tém týkajúcich sa aktuálnej pandemickej situácie, medzi ktorými bolo pomerne veľa bombastických odhalení.

No a jedným z najzaujímavejších odhalení boli informácie o skutočnej podstate dnes tak populárnych monoklonálnych protilátok. S rastom vlny omikronu je táto téma o to viac pálčivá.

Tu nasleduje video (v angličtine) a pod ním uvádzame hlavné myšlienky preložené do slovenčiny.

Vo videu sa Dr. Madejová vyjadruje k monoklonálnym protilátkam nasledovne:

„Takže po prvé, ide o úplne nové, experimentálne lieky. Je k nim vykonaného len pomerne málo výskumu. V podstate si zavádzate do tela niečo, čo ešte nie je dostatočne preskúmané. Niečo však o nich predsa len vieme.

Ide o kokteil. Aké sú vlastne zdroje, z ktorých sa vyrábajú tieto protilátky? Jeden je ľudský zdroj. Čo to znamená? Je to niekto z ulice? Je to dostatočne vyčistené? To nevieme. Takže toto je prvá vec.“

Dr. Madejová pokračuje:

„Druhým zdrojom protilátok sú bunky z potrateného ľudského plodu. A ak hovoria, že nie, tak klamú. Hrajú sa so slovíčkami.

Používajú bunkovú líniu HEK-293, čo znamená Human Embryonic Kidney cells (ľudské embrionické obličkové bunky) a číslo 293 znamená, že línia pochádza v poradí z 293. živého novorodenca. Toľko ich usmrtili. Stále boli nažive, tĺklo im srdce. Potom ich vzali do chladného laboratória a tam ich zabili.“

(Poznámka redakcie: Podrobne sme o tom písali v článku: Boli covidové vakcíny vyvinuté pomocou tkanív zo zabitých živých novorodencov?)

„Potrebovali až 293 živých novorodencov na získanie požadovanej bunkovej línie. Potom získanú líniu zmenili na rakovinovú, aby sa donekonečna delila. Nechcú vám však povedať, že do vás aplikujú rakovinové bunky zo živých novorodencov, a preto to nazvú „nesmrteľné bunky“ – no nie je to krásne slovo? Alebo vám povedia, že sú to naklonované bunky.

Takže si to zhrňme. Necháte do seba podávať zaživa potratené ľudské deti, ktoré zabili v laboratóriu, potom ich premenili na rakovinové bunky, na ktorých vypestovali tie protilátky a nakoniec toto do vás vstreknú. Takže, toto sú dva zdroje monoklonálnych protilátok.“

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Doktorka Madejová ďalej vysvetľuje:

„Tretí zdroj pozostáva z ľudského a myšacieho genetického materiálu skombinovaného v myšiach, ktoré nainfikujú vírusom a následne takto vyprodukujú ľudské monoklonálne protilátky pochádzajúce z geneticky modifikovaných myší.

Toto nazývame aj chiméra. Chiméra je, keď sa dva odlišné živočíšne druhy skombinujú do jedného.“

Hrozivé varovanie z minulosti

Už v tomto bode rozhovoru som mal obavy z povahy monoklonálnych protilátok. No až v nasledujúcej časti vyjadrení doktorky Madejoval som ostal úplne šokovaný.

„Je tu aj problém s ľudsko-myšacou bunkovou kultúrou. Jej obchodná značka sa nazýva VelocImmune.

Spomenula som si na časy, keď som pracovala v pomerne veľkej klinickej praxi v štáte Georgia. Mala som rôznych pacientov, aj komplikované prípady a dokonca aj onkologických pacientov. Mnohé z nich boli ženy s rakovinou prsníka, ktorým podávali nový druh chemoterapie nazývanej „imunoterapia“.

No a používali tú istú ľudsko-myšaciu bunkovú kultúru. Vzali túto kultúru a vložili ju do chemoterapeutickej látky. Spočiatku boli na tom pacientky dobre, dalo by sa povedať, že tým ženám sa darilo fantasticky. Vraveli, že sa cítia dobre, nádory sa im zmenšili.

Čo sa však stalo do jedného až troch rokov? Niekedy to trvalo až päť rokov, no zvyčajne 1 až 3 roky.

Tie pacientky dostali alergickú reakciu, ako to nazvali a po nej sa rakovina mohutne vrátila. Vyzeralo to, akoby sa všetky vnútorné orgány zliali do jedného. Ani ja, ani rádiológ nedokázal odlíšiť jeden orgán od druhého. Bola to hrozná reakcia. Liečba zlyhala.

No a teraz používajú na výrobu monoklonálnych protilátok tú istú ľudsko-myšaciu bunkovú líniu. Je to hrozné a hoci ľuďom podávajú len jednu či dve dávky týchto protilátok, nemôže to byť dobré!“

Nie, skutočne to nemôže byť dobré.

Ako novinár by som sa mal vždy snažiť získať na tému aj druhý názor, preto som si tieto informácie overil. No a všetky podozrenia sa dokonale potvrdili. Inak rovnaká bunková línia HEK-293T bola použitá aj pri výrobe vakcín od Moderny a AstraZenecy.

Na webových stránkach týchto firiem sa píše, že použité bunkové línie nepochádzajú z potratených plodov, ale že sú „darované“. Je vskutku komické sledovať túto hru so slovíčkami!

V rozhovore doktorka Madejová odhaľuje ďalšie závažné skutočnosti. Dokonca sme hovorili aj o Biblii, čo je vítané osvieženie v porovnaní s inými podobnými rozhovormi. Bol to jeden z mojich najlepších rozhovorov, čo je aj dôvod, prečo trval plné 4 hodiny.

Monoklonálne protilátky na Slovensku

Dnes (piatok 4.2.2022) vyšla správa ministerstva zdravotníctva, že sa u nás obmedzuje používanie monoklonálnych protilátok, pretože sú menej účinné proti omikronu.

Nedajte sa však zmiasť. Obmedzenie nenastalo kvôli problémom, ktoré uvádza tento článok, ale jednoducho preto, že sa príliš zmenil vírus oproti pôvodnému, na ktorý boli protilátky vyrobené.

Je preto možné predpokladať, že farmaceutické firmy práve teraz horúčkovito menia nastavenia svojich výrobných liniek na variant omikron a keď vyrobia nové monoklonálne protilátky na tento variant, tak ich začnú znova používať.

Na ich problematickosti to však nič nemení. Výrobný proces totiž zostane úplne rovnaký, len spomínané problematické bunkové línie namiesto detla variantom nakazia omikronom a všetko sa znova vráti do starých koľají.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: tapnewswire.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mám to chápať tak, že omikron urobil niekomu škrt cez rozpočet lebo ľudia neumierajú v takom množstve ako pri delte? Je omikron málo smrteľný a je potrebné ho upgradovať?

 2. Vážená redakcia, ďakujeme za tieto informácie. Viaceré videá s Dr. Madejovou som videla, (vždy vynikajúce informácie), ale o tomto čítam po prvý krát.

 3. Mám tomu rozumieť že je to chemoterapia a rakovina?

  • Nie, monoklonálne protilátky nie sú chemoterapia. Chemoterapia bola tá predošlá liečba rakoviny nazvaná „imunoterapia“, ktorá využívala chemoterapiu a bunkové línie. Monoklonálne protilátky používajú tiež tie bunkové línie, ale už bez chemoterapie. Existuje však riziko, že niektoré (nie všetky) vedľajšie účinky „imunoterapie“ a „monoklonálnych protilátok“ budú rovnaké.

   • Čiže „len“ rakovina?

    Bohvie čo je v tej vodičke. Zdravie nemôže prísť cez ihlu. Len blázon si dá čokoľvek pichnúť. A vrahovia si príležitosť nenechajú újsť.

   • hladacsvetla

    a co biologicka liecba?

    • Biologická liečba je široký pojem. Biologická liečba je aj keď prinútite telo vyrábať vlastné toxíny napríklad proti rakovine alebo iným bunkám. Biologická liečba sa nerovná nejakým bylinkám alebo bio potravinám. Je to ovplyvňovanie funkcií buniek tela.

 4. Na nyc pohotovosti mne vryly zezadu necekne do nosu spelling az krvaceni a ihned positioning.
  Dodnes se v noci budim dusenim paK stale obtezuji s vockovani a sikanovanim.
  Jestli ski nepotism kriminalnik, chaparral. Drogpriznivec prispechej do Astorie Tam si koupis ochranu a bezpeci zajistenou pres agentury coz nebylo ani za dictator nazi a komunizmu .

  Nyni zacinam fotit veterans bezdomovce nikdy NE v SSSR nevidane…. vyvrazdili pres 120 million Indians, eskymaky, zotrocili take Havaj … anyni vrazdi take Slovany pres Vakcinace a mixovani przneni ras…

  • ano tak to robia,vitaj naspat

  • Vera Paryzkova

   Ano, máte pravdu….Nikdy jsme se neměli nedozvědět, jaká zvěrstva napáchali na původních obyvatelích Ameriky tzv. objevitelé nového kontinentu….Ano,Slované jsou na pořadu, ale nejen Slované..Pusťte si videa od právníka Reinera Fuelmicha, pávě dnes začíná globální porota v Americe v udávání důkazů o covidovém fašismu….Držme palce!!!

  • zozadu ti to mohli strcit tak akurat do riti, nie do nosa. Keby si nebol pako a nenechal si nos vysparat nemusel si byt pozitivny.

 5. Německý právník Reiner Fuellmich v tomto rozhovoru skvěle vystihuje podstatu toho, o čem je „covid pandemie”, jak a proč začala, a jaký je konečný cíl celé této krize společně s očkováním. Kromě toho Reiner mluví o velkém soudním řízení, o nevyvratitelných důkazech o spáchaných zločinech během této pandemie, a mnohem víc.

  https://nastub.cz/w/3facS3quQd7SkJBDB6N97z

 6. Z toho co sa taktiež potvrdilo a co som našiel, je, že obsahuju aj opici gen a samozrejme grafen. Totálna zmena DNA. Transhumabiznus. Pred 10 rokmi som videl vedca na YouTube, ktorý popisoval, že grafen bude v modernej medicíne využívaný viac a viac. Aby ľudia boli pripojený k inej sieti. Už to video samozrejme neexistuje.

 7. v našej obci na južnom Slovensku máme DSS-ku, doteraz vždy bol problém sa tam umiestniť, iba cez poradovník, no a tento týždeň denne v obecnom tlampači ponúkajú umiestnenie klienta, lebo majú voľné miesta!!!
  hmmm, ako sa im to podarilo?!

  • To je dobre vedieť , žiaľ
   To treba šíriť ďalej Otvárať oči
   Ja to robím , snažím sa , mám príbehy ani sa pýtať nemusím a dostanú sa mi
   Ľudia sa budia, už to môžem na 80% povedať Už keď to vnímajú sami ockovaní .. čo dodať
   Ešte pár mesiacov , možno pol rok a dôkazy budú nepopierateľné

 8. John, mne je srdečne jedno ako si ten vírus, čo poškodzuje pľúca nazveš.
  Popieranie akéhokoľvek vírusu je detinské.

 9. More than 10 years ago an American Governor Jesse Ventura and a female doctor who treated presidents and top politicians said that government will, in near future, create pandemic and all the people will be forced to take deadly vaccine because globalist want to depopulate the planet to maximum 500 million. I do not understand that people still do not know this today.

 10. Všecky tyto viry jsou patentované a mají svá čísla registrace, tedy jsou vyrobené v laboratoři.

 11. …vďaka za výbor.infor.od dokt.Madejovej….všetky vírusy sú ,,vymyslené“ na podob.princípe, akurát sa volajú každú chvíľu inak, aby sme si ich ,,neplietli“ :-(…:-)…

  • Let’s upland 115 toku co USA napadli vykradli vrazdili nevinne znzsilnovali a terorizovali Rusky Dalny Vychod.
   FINANCUJETE COVID,???

   Jak dopadlii ve Vietnamu az Afganistanu … pane Joe, vy jste za 7 agreement, BLM, od Jugoslavie az po terrorismus chcete znicit USA, delat puce vrazdit zakonne vlady
   Policies terorizuje a napada bez vyberu a kripluje take seniory pak zdroguje k smrti bez lekarske pomoci, ja jsem jeden z mnoha obeti

 12. Z textu.. ktorí sú proti genetickým manipuláciám…vlastne priznala, že vakcína je genetická mutácia.

 13. Let’s upland 115 toku co USA napadli vykradli vrazdili nevinne znzsilnovali a terorizovali Rusky Dalny Vychod.

  Jak dopadlii ve Vietnamu az Afganistanu … pane Joe, vy jste za 7 agreement, BLM, od Jugoslavie az po terrorismus chcete znicit USA, delat puce vrazdit zakonne vlady
  Policies terorizuje a napada bez vyberu a kripluje take seniory pak zdroguje k smrti bez lekarske pomoci, ja jsem jeden z mnoha obeti

 14. Let’s upland 115 toku co USA napadli vykradli vrazdili nevinne znzsilnovali a terorizovali Rusky Dalny Vychod.
  FINANCUJETE COVID,???

  Jak dopadlii ve Vietnamu az Afganistanu … pane Joe, vy jste za 7 agreement, BLM, od Jugoslavie az po terrorismus chcete znicit USA, delat puce vrazdit zakonne vlady
  Policies terorizuje a napada bez vyberu a kripluje take seniory pak zdroguje k smrti bez lekarske pomoci, ja jsem jeden z mnoha obeti

 15. ..A ještě dodám tuhle informaci:
  „Hodím sem jedno zajímavé video s právničkou z Anglie, která je silně cenzurována všude! Hovoří o spolupráci právníků i z dalších evropských států a odborníků z medicínských oborů ohledem žaloby na „Vaxery“, propagátory vakcín, politiky… Věc je koncipována na rovině osobní:“
  https://worldtruthvideos.website/watch/using-the-law-to-prosecute-the-covidians-vaxxers-feb-2-2022_guxjA6c6G8Gpds9.html

 16. Bez Maroša je to tu ako na funuse

 17. vynimocni jedinci……?

 18. redakcia:
  preco to nefunguje tak sko by maslo? ked pisem reakciu napr. Milsnovi, tak by to malo byt pod jeho komentarom, ci nie?!

 19. Evidentne nenastačíte, redakcia.
  Všade označenie HP za rasistu svedčí o vašom absolútnom nepochopení a ignoracii toho, čo píše. O ignoracii vašich vlastných predkov.

  • Nejde len o rasizmus, ale aj iné veci. Nebudeme to tu ďalej podrobne rozoberať, už sme sa vyjadrili. Povieme len toľko, že kým prvotný ban mohol byť dočasný, tak svojím následným správaním (ktoré vy nevidíte), z neho spravil ban trvalý.

 20. Aj keď nebol vírus SARS-Cov-2 dodnes izolovaný, neznamená to, že neexistuje. Tak to bolo aj s vírusom HIV, ktorý po prvý raz popísal Luc Montagnier v roku 1983. Choroba AIDS sa však objavila skôr, v polovici 70. rokov. Nikto však nevie, ako sa vírus HIV medzi nami zjavil. Naozaj sa len tak preniesol v Afrike zo zvieraťa na človeka? Alebo vznikol (umelo?) kombináciou niekoľkých vírusov? Dnes si kladieme tieto otázky v súvislosti s vírusom SARS-Cov-2.

  • hľadač pravdy

   Niečo k AIDS, HIV, a tak podobne…

   ,,Existuje nespočet důkazů, že AIDS (Acquired Immune Deficienty Syndrome) je druhem uměle vytvořeného „černého moru““

   Viac v citovanom texte nižšie, odkaz na zdroj je uvedený na konci…

   ,,Podle „State of World Population 1991” dosáhne světové obyvatelstvo v roce 2050 hranice deseti miliard. A to je pro ilumináty příliš mnoho! Již před mnoha lety vypracovali ilumináti tři studie, zda a jak by mohla „populační exploze“ stát v cestě jejich plánům. Všechny tři došly ke stejnému závěru, že nárůst obyvatelstva musí být zredukován.
   Během zasedání iluminátů se Georgi Huntovi dostal do rukou dokument, z něhož jednoznačně vyplývá, že se světovládci rozhodli za všech okolností zamezit růstu obyvatelstva. Tak např. iluminát a zakladatel „Římského klubu“ dr. Aurelio Peccei se již po mnoho let vehementně přimlouval za použití nové epidemie, podobné „černému moru“.

   V uplynulých dvaceti letech se objevilo mnoho nových vysoce nakažlivých chorob. Neodbytně koluje pověst, že mnohé z nich byly uměle vyvinuty v laboratořích jako např. nový druh tuberkulózy, odolný vůči antibiotikům, zcela nová odrůda cholery, smrtící typ streptokokové infekce, tzv. virus Hanta, který se nedávno objevil ve Spojených státech, virus Ebola, hepatitis C a dokonce i pověstný AIDS. Jejich účelem není jen udržovat lidstvo v neustálém neklidu a obavách, ale také reduko-
   vat obyvatelstvo naší planety!

   Existuje nespočet důkazů, že AIDS (Acquired Immune Deficienty Syndrome) je druhem uměle vytvořeného „černého moru“. Tato choroba narušuje přirozený imunitní systém těla a pacient s AIDS obecně umírá na nejrůznější formy infekce.
   Roku 1981 byl oficiálně oznámen nástup nejzhoubnější epidemie dvacátého století. První případy AIDS byly zaregistrovány u dvou skupin homosexuálů v New Yorku a Los Angeles. U pacientů v New Yorku měla choroba rakovinový průběh, začínající poškozením pokožky a končící zničením vnitřních orgánů, zatímco oběti v Los Angeles umíraly na vzácnou formu zápalu plic.

   Když smrtelných případů přibývalo a symptomy obou forem AIDS se již šířily po celé zemi, začalo se mluvit o ohrožení homosexuálů… Když však epidemie zasáhla i narkomany, Haiťany a lidi s chorobami krve, začala v tisku propukat panika. Co měly tyto infikované skupiny společného?
   Jednou z nejsměšnějších teorií o příčině AIDS, která se dokonce nějakou dobu brala vážně, bylo povídání o „afrických opicích“. Uvádělo se, že k nakažení došlo tím, že člověk byl pokousán opicí, nositelkou AIDS. Také se nám tvrdilo, že lidé snědli nakaženou opici a dokonce se také mluvilo o sexuálním poměru domorodců s opicemi, infikovanými AIDS. Nakažení Afričané pak chorobu přenesli na bílé Severoameričany, s nimiž měli homosexuální styky.

   Vzdor neschopnosti virologů uvést nějakou paralelu mezi primární infekcí a virem AIDS, platila tato teorie dokonce za oficiální a dr. Robert Gallo ji představil takto: „AIDS vznikl mezi opicemi, z nichž se přenesl na několik haitských profesorů, kteří jej dále přenesli na prostitutky a homosexuály na Haiti, a ti pak zase na okruh takových osob v Americe.”

   Brazílie byla druhou zemí, v níž se AIDS objevil, a netrvalo dlouho, kdy epidemie zpustošila střední Afriku, kde však téměř žádný z infikovaných nebyl homosexuál.
   Počet obětí AIDS v Africe je dnes otřesný. Odhaduje se, že množství infikovaných smrtícím virem se pohybuje mezi 40 až 50 procenty! V některých zemích černého kontinentu jsou nemocniční lůžka obsazena z 50 až 80 procent pacienty s chorobou AIDS. Světová zdravotnická organizace OSN nepochybuje o tom, že i to představuje pouze příslovečný vrcholek ledovce. V důsledku toho je třetina obyvatelstva afrického kontinentu do nějakých deseti let odsouzena k smrti.

   List „Saturday Star“ v jihoafrickém Johannesburgu roku 1992 psal o přesvědčení mnoha lidí, že AIDS je tajným spiknutím Západu k oslabení Afriky a zločinným vynálezem na omezení porodnosti černého obyvatelstva kontinentu.
   Noviny „The Patriot“ z New Delhi 4. července 1984 napsaly: „AIDS je prostředkem chemicko-biologické války, vyrobeným v ,‚Chemical Biological Warfare Laboratorium“ armády Spojených států ve Fort Detricku u Fredericku ve státě Maryland.“ Podle citovaných novin se projekt nazývá „Operation Firm Hand“ (Operace Pevná ruka).
   Ruské noviny „Litěraturnaja gazeta“ přetiskly 30. října 1985 výše citovaný výrok indického „Patriotu“. Vláda Spojených států to samozřejmě ihned dementovala tvrzením, že jde o protiamerickou propagandu. Jestliže však byl AIDS skutečně uměle vytvořen v laboratořích a homosexuálové byli vybráni za smírnou oběť, jakým způsobem se mezi ně dostal?

   V knize „Secret & Suppressed. Banned Ideas & Hidden Story“ expert na AIDS, G. J. Krupey, prohlašuje, že se možná dopověď skrývá za akcí Národního zdravotního institutu USA proti hepatitis B, která skončila v listopadu 1978 v New Yorku. Očkovaní kandidáti pokusu byli všichni muži ve věku mezi 20 a 40 lety. Kniha Wavese Fostera dokazuje, že homosexuální kandidáti dostali jinou očkovací látku než ostatní! Tímto způsobem bylo „ošetřeno“ 1 040 až 1 085 homosexuálů. O dva měsíce později již onemocnělo na AIDS mezi 25 až 50 procenty homosexuálů, očkovaných pochybným sérem. Experiment pokračoval a v roce 1982 bylo očkováno dalších 1 402 homosexuálů v Chicagu, Denveru, St. Louis a San Franciscu.

   Pokud však bylo zmíněné očkování příčinou AIDS mezi homosexuály, jak si potom vysvětlit epidemii této choroby v Africe? Již citovaná kniha „Secret and Suppres-sed“ na str. 236 uvádí, že virus AIDS byl do Afriky zavlečen v rámci série očkovacích akcí Světové zdravotnické organizace proti neštovicím, aby se tak světové obyvatelstvo zredukovalo na snadno ovladatelný počet. Noviny „London Times“ přinesly 11. května 1987 na titulní straně následující zprávu: „Očkování proti neštovicím iniciátorem AIDS. Očkovací program byl proveden v sedmdesátých letech v Africe Světovou zdravotnickou organizací. Nejvíc jsou AIDS zamořeny přesně ty oblasti, kde Světová zdravotnická organizace realizovala svůj program očkování proti neštovicím.“
   Je tedy i Světová zdravotnická organizace OSN v rukou iluminátů? Její bulletin z roku 1972 dokazuje zájem tohoto institutu o selektivní působení viru na imunitní a rezistentní funkce lidského organismu!“

   V bulletinu Světové zdravotnické organizace č. 47 se píše o viru, který by zcela cíleně dokázal zničit systém T-buněk: „Měl by se podniknout pokus o zjištění, které viry mají konkrétní účinky na funkci imunitního systému např. působením na systém T-buněk místo na funkce B-buněk. Měla by se vzít v úvahu také možnost, zda se reakce imunitního systému na tento virus zhorší, nebo zda buňky začnou vytvářet odpovídající protilátky.“
   „Federation Proceedings“ Světové zdravotnické organizace roku 1972 uvedla: „Tyto látky budeme testovat vložením do našich sér, aby se zjistily jejich účinky.“ Co tedy dnes známe jako AIDS, je epidemie, odpovídající konkrétním cílům a objevila se v přesně stanovenou dobu.

   Jsou zde i spolehlivé údaje, že virus na způsob AIDS již dlouho nedával spát mnoha vědcům. V roce 1969 bylo zjištěno, že americké ministerstvo obrany požadovalo dodatečných deset milionů dolarů na vyvinutí nové epidemie s účinkem na imunitní systém.
   Dr. MacArthur, jeden ze tří vědců, vypovídajících před kongresovým výborem, tehdy mj. prohlásil, že přední biologové budou během pěti až deseti let schopni vytvořit mikroorganismus, který by byl zcela odolný proti imunologickému a terapeutickému obrannému mechanismu. Tyto mikroorganismy se kromě toho výrazně liší od všech dosud známých organických původců chorob a v přírodě se nevyskytují.
   Může to být jenom náhoda, že MacArthur podle všeho již tehdy mluvil o původci choroby, který byl identický s pozdějším virem AIDS?

   Experti na výzkum v oblasti AIDS psali, že virus je složen z různých genů, majících souvislost se dvěma známými retroviry, vyskytujícími se u krav a ovcí. Další z nich se nazývá „visna“. Má se za to, že zmíněné viry byly laboratorně zkříženy, čímž vznikl „virus bovinevisna“, který je identický s virem AIDS.
   V proslulé dokumentaci „Monkey Bussines“ má slovo jistý profesor, který na vývoji viru AIDS spolupracoval, protože byl přesvědčen o jeho použití jen v případě války. Podle něj to byli Američané, kteří si vymysleli historku o přenosu AIDS africkými opicemi.

   Roku 1985 experti na virologii a mikrobiologii, Jacob a Lili Segalovi, vydali drobnou brožuru o 52 stranách s titulem „AIDS jako v USA vyrobená a nikoli z Afriky dovezená choroba“, která byla rozšiřována hlavně v anglicky mluvících afrických zemích. Jakob Segal později prohlásil, že jej 10. října 1986 navštívili dva agenti CIA, protože státní department byl velice znepokojen možností, že by mohla být odhalena lež o původu AIDS. Oficiálně ovšem státní department poslal zmíněné agenty k Segalovi proto, aby jej upozornili na (údajné) omyly v jeho informační brožuře.

   Je dosti podezřelé, že tentýž dr. Robert Gallo, který sám pustil do oběhu oficiální verzi, pouhý rok po začátku pátrání po původu AIDS objevil jako příčinu choroby zcela zvláštní virus HIV (Human Immunosuppresive Virus). Je třeba dodat, že dr. Gallo spolupracoval s „Biological Warfare Labor“ ve Fort Detricku, tedy právě s institutem, který byl velmi pravděpodobně skutečnou kolébkou AIDS.
   Ve Spojených státech je nyní AIDS hlavní příčinou úmrtí mezi muži ve věku od 25 do 44 let!
   Na 10. mezinárodní konferenci o AIDS v Japonsku (srpen 1994) dr. James Curran z „Centres of Diseae Control and Prevention“ v Atlantě prohlásil: „Epidemie HIV teprve pořádně začíná.“

   Možná, že zde řečené někomu pořád ještě nestačí. Nuže, pak by měl vědět, že „Iluminátské protokoly“ z roku 1897 také mluví o plánovitém očkování nakažlivými chorobami!
   Protokol 10 doslova říká: „Musíme proto celý svět rozeštvávat hádkami, nesváry, zápasy, nenávistí a velkou chudobou, musíme vyvolávat hladomor a očkovat choroby, takže Nežidům potom jako cesta z toho zůstane jediné východisko: touha po našich penězích, to jest po naší vládě.“

   Jsme neustále vystavováni vymývání mozků, když se nám sugeruje, že náš vychvalovaný a pokročilý lékařský establishment usiluje výhradně o naše zdraví. Jsme vychováváni k důvěře v naše lékaře a vlády, a jsme většinou také skutečně přesvědčeni, že se o nás dobře starají. A stejně tak se mnozí lidé skálopevně domnívají, že masmédia jsou na naší straně! Skutečností však je, že ve všech těchto bodech podléháme obrovskému omylu!

   Medicínský establishment neustále propaguje očkování. Politici na této kampani ze všech sil spolupracují a neustále zdůrazňují, že epidemie představují pro lidské tělo velké nebezpečí. Temná stránka „očkovací kampaně“ se už ovšem veřejnosti nepředkládá! Očkování totiž slouží také k vyvolávání chorob a to je (kompetentní stranou!) potvrzený skutečný důvod pro jeho užívání! Očkování se tak dnes stalo hlavní příčinou chorob a utrpení lidstva. Nemoci jako rakovina, syfilis a mnoho dalších jsou často přímým důsledkem kontaminovaného očkování. Nejčastější příčinou vzniku rakoviny jsou různé rakovinotvorné látky, které se očkováním dostávají do krevního oběhu.

   Roku 1991 „Americká společnost proti rakovině“ předpověděla, že kolem r. 2000 již každý třetí člověk onemocní rakovinou. Roku 1901 to byl ještě jeden člověk z dvacetipěti, což znamená, že dnes zažíváme nárůst případů rakoviny o plných 800 procent!
   Nucené očkování, otravování krevního oběhu lidského těla zvířecí lymfou pod záminkou, že se tím zabrání šíření neštovic, bylo ve skutečnosti jedno z nejtemnějších míst v historii posledního století! Na základě důkladného prozkoumání věrohodných zpráv a mnoha faktů, která jsou v souladu s pozorováními a zkušenostmi lékařů, lze tedy spolehlivě konstatovat, že místo ochrany dotyčných osob před neštovicemi vyvolává očkování naopak nejrůznější vážné choroby.

   Vlády celého světa dnes požadují povinné očkování všech dětí sérem hepatitis B. To je pouze jeden z příkladů medicínské kontroly iluminátů. Zmíněné očkování je právem považováno za krajně kontroverzní a nebezpečné. Vybraní lékaři se starají o to, aby očkovací látka mohla být kontaminována mikroorganismem, který je původcem AIDS. Vlády však přesto (resp. právě proto) chystají příslušné kroky, aby každé nově narozené dítě bylo nejpozději do dvanácti hodin očkováno touto látkou! Automaticky vyvstává otázka: Proč? Hepatitis B je přece virus, který převážně napadá prostitutky, homosexuály a nitrožilní narkomany.

   Dalšími prostředky k redukci obyvatelstva je mj. používání pesticidů, herbicidů, antibiotik, hormonů, nejrůznějších přísad do potravin a ostatních drog. Všechny velké chemické koncerny jsou ovládány ilumináty. Daly by se popsat tuny papíru o všech možných kontaktech v tomto sektoru, o jeho kontrole i vzájemných provázáních.

   Iluminátům vůbec nejde o způsoby léčení rakoviny nebo jiných takových chorob a nákaz. Ve skutečnosti jim naopak znamenitě slouží k redukování lidstva a současně jsou pro ně zdrojem pohádkových zisků z používaných drog.“

   Uvedené je citácia bez odkazov a vysvetľujúcich poznámok z knihy:
   Robin de Ruiter, Třináct satanských pokrevních dynastií, I.díl, Příčina tolika bídy a zla ve světě, 1999, kapitola 17 – Redukce lidstva, str.81-86.

 21. Žiadny „len rasizmus“.
  Písal o našej dlhodobej genocíde.
  Ako hovorím, nič nechápete.
  Alebo nechcete?

Pridajte komentár

*