Japonsko uvádza na trh samoreplikujúce sa mRNA „vakcíny“ – biozbraň novej generácie


Print Friendly, PDF & Email

Japonsko uvádza na trh samoreplikujúce sa mRNA „vakcíny“ - biozbraň novej generácie

(Rhoda Wilsonová, Expose News) Pred dvoma týždňami sa Japonsko stalo prvou krajinou na svete, ktorá schválila novú samoreplikujúcu sa mRNA vakcínu („sa-mRNA“). Po jej schválení sa teraz vývojári snažia aj o autorizáciu v Európe. Rozhodnutie regulátora sa očakáva budúci rok.

Samoreplikujúca sa RNA (“sa-mRNA”) je vytvorená tak, aby po dodaní do buniek vytvorila viac kópií samej seba. Kóduje teda dve veci – požadovaný antigén, napríklad covidový hrotový proteín, aj proteíny, ktoré umožňujú replikáciu samotnej vakcínovej RNA.

Spoločnosť s názvom Meiji Seika Pharma uverejnila vyhlásenie dňa 28. novembra 2023, v ktorom oznámila, že japonské ministerstvo zdravotníctva schválilo výrobu a predaj ich Kostaive sa-mRNA covidovej vakcíny, tiež známej ako ARCT-154 (alebo vo Vietname VBC-COV19-154).

Spoločnosť Meiji Seika Pharma uzavrela exkluzívne partnerstvo na distribúciu svojej vakcíny s farmaceutickou firmou CSL Seqirus, jedným z najväčších výrobcov vakcín proti chrípke na svete.

Schválenie bolo udelené napriek stále prebiehajúcej 3. fáze klinických skúšok, ktoré financuje japonská vláda a testovaniu produktu len na 838 ľuďoch, ktorí predtým dostali tri dávky vakcíny.

Okrem toho, ako uvádza portál ZeroHedge, výsledky štúdie neboli zverejnené. Podľa správy o 3. fáze klinických skúšok je rukopis v štádiu „prípravy“. Vakcína vyžaduje podanie 2 dávok, pričom druhá dávka sa podá 28 dní po prvej. Pre dospelých vo veku 18 rokov a viac sa podáva aj tretia posilňovacia dávka.

Vakcína Kostaive sa-mRNA bola vyvinutá spoločnosťou Arcturus Therapeutics, ktorá podľa Crunchbase je financovaná 3 investormi – Nadáciou cystickej fibrózy, japonskou vládou a Úradom pre pokročilý biomedicínsky výskum a vývoj (BARDA).

BARDA je pobočkou Ministerstva zdravotníctva a sociálnych služieb USA, ktorá zodpovedná za vývoj lekárskych protiopatrení proti bioterorizmu, CBRN hrozbám, pandemickej chrípke a novým chorobám.

Vakcína Kostaive okrem koronavírusového hrotového proteínu kóduje ďalšie štyri proteíny, čo umožňuje amplifikáciu pôvodného vlákna RNA, akonáhle sa obsah vakcíny dostane dovnútra bunky. Replikačný mechanizmus a extra proteíny pochádzajú z vírusu známeho ako „vírus venezuelskej konskej encefalitídy“, ktorý je patogénom prenášaným komármi.

Ako dôvod vývoja tohto nového samoreplikačného typu vakcíny uvádza článok uverejnený v časopise Nature: „pretože sa môže použiť v nižšej dávke, takže môže mať menej vedľajších účinkov ako iné terapie založené na mRNA technológii“.

Ďalším dôvodom, ako poznamenal Portland Press, je zníženie nákladov na vakcíny.

Rozdiel medzi covidovou mRNA vakcínou a covidovou sa-mRNA vakcínou je v tom, že pri prvej vakcíne bunkový mechanizmus produkuje hrotový proteín tak dlho, dokým tieto inštrukcie pretrvávajú (čiže dokým mRNA nie je rozložená bunkovými enzýmami), kým vakcína sa-mRNA ide o krok ďalej.

„Integruje gény potrebné na replikáciu a syntézu RNA kódujúcej hrotový proteín, čím efektívne vytvára biologický tlačiarenský lis na výrobu vakcíny vo vnútri buniek,“ dodáva časopis Nature.

Vo videu nižšie (v angličtine) Roman Balmakov vysvetľuje viac:

Ako smrteľná je šarža vakcíny, ktorú ste dostali vy?

Craig Paardekooper je známy svojím vyšetrovaním šarží vakcín proti covidu v roku 2021, keď zistil, že za všetky úmrtia po očkovaní je zodpovedných len asi 5% šarží vakcín. Tieto sa stali známe ako „šarže smrti“ a jeho databáza smrteľných šarží vakcín sa označuje ako „How Bad Is My Batch“ (Ako zlá je moja šarža).

Liečba osteoporózy

Na svojej webovej stránke Howbad.info zhromaždil Paardekooper množstvo informácií o vakcínach sa-mRNA. Stránka Howbad.info uvádza:

„Samoreplikujúca sa RNA generuje 64-krát väčšie množstvo antigénu (hrotového proteínu) v porovnaní s nereplikujúcou RNA a v dôsledku toho vytvára oveľa silnejšiu imunogénnu odpoveď. Okrem toho, že produkuje viac antigénu, samoreplikujúca sa RNA produkuje antigén počas dlhšieho času.“

Paardekooper ďalej poznamenáva:

„Pri samoreplikujúcej sa RNA kóduje RNA hrotový proteín a tiež kóduje polymerázu, ktorá potom vytvára ďalšiu kópiu molekuly RNA. Tento proces sa potom exponenciálne opakuje.

Čo však uvedený proces zastaví?

Ak sa proces exponenciálne samozosilňuje a nezastavuje sa, potom môžeme očakávať v priebehu času nepretržitú produkciu hrotového proteínu, čo spôsobí nepretržité a kumulatívne poškodzovanie organizmu, až kým nedôjde k zlyhaniu orgánov.

Zdá sa, že neexistuje žiadna vnútorná kontrola obmedzujúca produkciu hrotového proteínu. To znamená, že účinok samoreplikujúcej sa RNA je ekvivalentný užívaniu opakovaných dávok vakcíny donekonečna!“

mRNA cunami – „očkovanie“ bez konca

Paardekooper nie je jediný, kto vyjadruje obavy, pokiaľ ide o možnosti večnej replikácie RNA. Mike Donio, zakladateľ webovej stránky pre vedecké vzdelávanie Science Defined, komentoval „vakcínu“ Kostaive sa-mRNA na Twitteri takto:

„Istú dobu som tvrdil, že vakcíny proti covidu prvej generácie boli len začiatkom nadchádzajúcej vlny mRNA terapií,“ povedal.

„Najprv nám hovorili, že mRNA nebude v bunkách dlho pretrvávať. Teraz uvoľnili samoreplikujúcu sa mRNA „vakcínu“, čo znamená, že sa sama rozmnožuje. Zaujíma vás, ako dlho to bude trvať? Možno navždy? A teraz mi povedzte, že sa nechcú aspoň pokúsiť dobabrať naše gény.“

Nielenže by sme sa mali obávať, že replikácia RNA nebude mať žiadny vypínač, ale tí, ktorí nepreukázali žiadne obavy o bezpečnosť mRNA technológie, nehovoriac o technológii sa-mRNA, chcú rozšíriť používanie sa-mRNA.

Časopis Nature poznamenal, že v súčasnosti je v klinických skúškach viac ako tucet kandidátov na sa-mRNA „vakcínu“ pre celý rad aplikácií – od injekcií proti pásovému oparu a chrípke až po vakcíny proti rakovine.

Portland Press uvádza medzi ďalšími možnými aplikáciami sa-mRNA technológie infekčné choroby, ako sú chrípka, besnota, HIV-1, malária, Chlamydia trachomatis, Ebola, RSV a vírusy Zika, ako aj onkologické aplikácie, ako sú melanóm a karcinóm hrubého čreva.

Okrem infekčných chorôb a rakoviny už výskumníci zvažujú širšie využitie tejto technológie. Jonathan Smith, ktorý ako vedúci vedecký pracovník spoločnosti VLP Therapeutics vyvíja vakcíny sa-mRNA, povedal, že „ľudia pomerne tvrdo pracujú“ na rozšírení rozsahu tejto platformy.

Záver

A aké je z toho celého ponaučenie pre vás?

Že už viete, čo máte robiť – DRŽAŤ SA ĎALEKO od injekcií sa-mRNA a vlastne od akýchkoľvek génových terapií, či už mRNA alebo DNA.

Stop Candida

Autor: Rhoda Wilsonová, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A taky držet se dál od lidí. Mnoho lidí si stále neuvědomuje závažnost sexu s očkovanou osobou a tak ve výsledku ani nevíme, jak moc můžeme věřit někomu, s kým se seznamujeme a tvrdí nám, že očkovaný/á není…
  Tohle je ale dost velkej průser.

  • …a ak bude mať v krvi samoreplikujúcu sa mRNA , tak už aj obyčajný dotyk s geneticky pozmnenou osobou môže spustiť „za určitých okolostí“ nechcené infikovanie sa samoreplikujúcou mRNA a zmenu genómu zdravej osoby na továreň samoreplikujúcich sa génov. Tomu sa bude hovoriť už PANDÉMIA. 🙁 🙁 🙁 s cieľom genocídy obyvatľstva planéty.

   • Telegónia – ako sa mužská sperma vstrebáva do ženského tela a toto DNA ovplyvňuje ženský mozog a aj povahu narodeného dieťaťa – biologický otec nie je potom jediný otec.

    Inak – tak ako boli kedysi povolené manželstvá výhradne jednej rasy – ak je v pláne globalistov miešanie rás – môžeme sa dočkať, že budú povolené len zmiešané manželstvá za účelom bastardizácie. Programovanie už funguje.
    https://www.biosferaklub.info/telegonia/

    Takže samoreplikujúce sa mRNA „vakcíny“ možno vnímať aj ako programovacie nástroje potláčajúce individualitu jedinca – čo je vedecký komunizmus v praxi.

    • Maroš:
     Dnešní ženy už nezajímá telegonie, tam je důležitý vyměnit co nejvíc partnerů a ideálně už od 13 let. Takže jestli do sebe dostanou energetický a genetický otisk mimozemšťana už bude asi fuk. Žena, co si vybírá špatně své sexuální partnery, nebude asi stejně dobrou matkou, protože si neváží muže a bere ho jako ponožky. Je to taková štafeta, dostat do sebe co nejvíc akce a mužského ega, aby žena něco znamenala, protože není schopná to vše získávat ze své duše. Stejně je lidstvo u konce už jen svým chováním, tak asi je to už jedno. Spíš jde o to, co bude s těmi silnými dětmi, které tu ještě mají být. Vyrůstat někde bez oblečení v jeskyni nebude asi dobrý start pro „zlatý věk“.

    • Niečo o tom hovorí scifi film Immortal.

    • Je to dôležité vediet .Dostat sa do situácie takej je velmi zllé kedže láska si nevyberá a tak treba si vyberat vymyslené je to skutočne trefne a °°°°°°°°°°

   • Galaxia andromeda

    Nakaza spike proteinom sa prenasa krvou uplne rovnako ako virus HIV aj preto udajny virus obsahuje sekvencie Virusu HIV rovnake sekvencie obsahuje mRNA smakulada ktora sa podvodom nazyva vakcina!!!
    V podstate si niektori dali pichnut aids !!!

    • Galaxia andromeda:
     Nákaza spike se přenáší vzduchem, ne pouze tělními tekutinami. Problém jsou hlavně nanoroboti, radioaktivita a jiné umělé přísady a živočichové. Takže je prostě problém dát dnes někomu pusu..Je pak težké, když se nám někdo líbí a přesto ho nemoct políbit..Člověk nechce být uplně do konce života sám…Taky záleží, kdo jak má ten konec dlouhý.

   • navi
    Ano, tam už je ho horší. Něco jiného bude upocená ruka a něco zase suchá. U těchto je ale i problém energietický otisk očkovných, který může vniknout přes auru a zanechat otisk nákazy. Něco jako když je shnilé jablko vedle zdravého. Taky to přenese na zdravé. Teď záleží, zda si jejich energetickou nákazu chceme nechat, nebo to přebijeme zdravou, naší.

 2. Kedy to začne vyrábať Honda? Ako turbo?

  • „Vakcína vyžaduje“ – ??? A.I.?
   Inak už je u nás antrax považovaný za vírus – nech sa to virodebilom nepletie.
   https://www.cas.sk/clanok/2878623/mieri-k-nam-dalsi-nebezpecny-virus-odbornici-panikaria-pri-tychto-priznakoch-zbystrite/

    • VETOM 2

     Nás ani tak nie.

     https://www.zdravie.sk › choroba › 48784 › antrax-slezinova-snet
     Antrax – slezinová sneť – ZDRAVIE.sk
     Antrax (slezinová sneť, modré kiahne, toxémia dobytka) je infekčné ochorenie teplokrvných zvierat (kravy, ovce, menej kozy, kone, ošípané, hydina) prenosné na človeka. Pôvodcom antraxu je Bacillus anthracis. Je to grampozitívna, aeróbna, spurulujúca hrubá palička.

     • Ja to s tými tými infekčnými ochoreniami hospodárskych zvierat nejako nechápem – veľa tokov som choval králiky a sliepky. Ich príbytky boli od seba 1,5 m. Králiky žili síce v kralikarnach ale dával som ich do vyrobeného výbehu na zem na trávu kde bolo xxx kurincov, ovčincov a určite aj výkaly od psov a mačiek.
      Králiky ani sliepky nebrali, žiadne veterinárne prípravky a ani výživové doplnky… jedine trocha pšenice a vodu vzor studne. Raz za čas bolo v médiách, že sa niekde šíri králici mor alebo nákaza u hydiny a taktiež občas v neďalekých obciach mi známi hovorili, že prišla nejaká nákaza a kapú im králiky. Ja neviem čo s tými zvieratami robili ale mne sa to celé roky vyhyýbalo a aj keď ma známy varoval, že sliepky nemôžu byť spolu s kralikmi tak aj tak sa NIKDY nič nestalo – nič nekapalo. Záhrada, absolútne b je z chémie bola obrovská, oplotená a tak sa tam tie sliepky uživili a pravidelne sa vracali ku kurínu. Ten pozemok bol pod horami na polosamote a na 95 percent „tiekol“ vzduch smerom z hôr k nám a potom do dedín a miest, boli sme proste vyššie než ostatní.
      Mne to nejde do hlavy jak mňa to obchádzali celé roky (a ešte obchádza) a známych dole v obciach to neobchádza – tie nákazy či mor.
      Alebo že by to bolo, tým, že do tých zvierat tlačia kvantum chémie a ich imunita kolabuje? Neviem. Už prestávam veriť aj na tie zvieracie mory a infekcie…

     • Problém s králikmi môže vzniknúť u chovateľov, ktorí sa snažia z výstav doniesť domov niečo na oživenie krvi, ale pritom prinesú nákazu, na ktorú bol odolný daný chov, ale nie už ten domáci. Viem, že v Austrálii museli vyvinúť nejaké veľmi virulentné kmeňe, aby to začalo hubiť divoké králiky, ktoré získali imunitu voči bežnej myxomatóze.

      „Až v padesátých letech (dočasně) zafungoval virus myxomatózy – během dvou let se populace králíků zmenšila na 100 milionů. Králíci však postupně získali odolnost a v sedmdesátých letech začaly jejich počty opět stoupat. V roce 1995 unikl z výzkumné stanice calicivirus, původce králičího moru. Šířil se rychlostí 8 km za den a během dvou měsíců zabil deset milionů králíků (Vesmír 75, 136, 1996/3), o rok později následovalo i cílené vypuštění viru, úspěšné především v suchých oblastech.

      Ale ani toto řešení nepřineslo zásadní úlevu, populace králíků se opět stabilizovala. Loni v březnu nasadili Australané do boje nový kmen caliciviru původem z Koreje. V místech použití se populace králíků snížila v průměru o 42 %, ale na konečné vítězství to nestačí. Jde spíše jen o dalšího pomocníka ve snaze udržet králíky alespoň trochu na uzdě.“
      https://vesmir.cz/cz/casopis/archiv-casopisu/2018/cislo-9/niceni-kraliku-australii.html
      —————–
      Inak jeden lesník mi odporúčal chovať morča – divoký typ, ale to vyžaduje vysoký prídel vitamínu C a iné. Ak rozoberáme hladomor – tak možno hady.
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Mor%C4%8De_divok%C3%A9
      https://www.zoohit.sk/magazin/male-zvierata/druhy-malych-zvierat/morcata#ako-vies%C5%A5-chov-na-%C4%8Do-mus&iacutem-d&aacuteva%C5%A5-pozor-ak-chcem-zvierat%C3%A1-chova%C5%A5

     • Jana Šípková

      Já tady osobnè mám nyní pochybnosti o sliepkach 🤔 už je chovám několik let, ale poslední 2roky problém. Nesou první rok a pak nic….

 3. Hlavně se držet daleko od těch blbců, kteří si to nechají aplikovat. Z nich se stanou přímo chodící biolaboratoře.

  • Měli jsme jakýsi firemní večírek na oslavu výročí firmy.Jedlo se,pilo se a hlavně tancovalo se.Bylo to koncem listopadu.Ani ne po týdnu mě to schvátilo.Musela jsem to přechodit,ale ještě dnes si občas zakašlu.A to každé ráno cucám česnek.Spike proteiny tam lítaly ostošest.Má kolegyně,též bez očko to měla podobně.

   • Já už dovolené odpískal několik let dozadu. Prostě jakmile s nimi jsem v kontaktu, jsem na pár dní odepsanej a raději budu doma na zadku, než mít zase zdravotní následky. Plno lidí si stále neuvědomuje závažnost situace a i když jim nic není, neznamená to, že v sobě nic nemají. Jen mají blbě nastavenou imunitu, která se nějak nebrání. Těm, co nic není si myslí, že jsou siláci, ale opak je pravdou.

   • Kupte si a berte kazdy den kurkumin alebo jedzte pravidelne zltok z vajicka, oboje vylucuje z organizmu spike proteiny. 😉👍
    Kurkumin je inak aj dobra prevencia pred rakovinou.

    • Díky Olgo, budu si kupovat kurkumin a jíst denně žloutky.
     Tauri, my taky nikam nejezdíme. A jsem ráda, že ve svém věku nemusím hledat partnera a případně sex

    • Jana Šípková

     Já tady osobnè mám nyní pochybnosti o sliepkach 🤔 už je chovám několik let, ale poslední 2roky problém. Nesou první rok a pak nic….

     • http://www.zooenc.eu/sk/kacica-kampbelka/
      https://topden.sk/top-6-plemien-kaciek-ktore-su-dobre-na-produkciu-vajec/
      ————–
      Takto. U sliepok by mal byť prvý produktívny rok 100% znáška – záleží, kedy si ich kúpite, pretože ak sa dostanú do pohlavnej zrelosti práve na jeseň – vplyvom krátkeho dňa a pŕchnutia – začnú znášať až po zimnom slnovrate. Dá sa to obabrať umelým svietením a zatepleným chovom. 2. rok by mali dať 70 %, 3. rok 40%, čo je pri predpokladanom kŕmení vyslovene neefektívne, preto sa ponechávajú len kvočky.

      Kačky na vajcia sú relatívne dlhoveké, určité zdroje uvádzajú okolo 20 rokov, avšak ide len o vajcia na tepelnú úpravu – lebo salmonelóza. Inak hmotnosť a počet vajec oproti slepačím presahuje hmotnosť slepačích vajec, takže z hľadiska potreby bielkovín sú určite efektívnejšie. Tieto „vajco“kačky majú vyslovene potlačenú potrebu vychovávať mladé – sedieť, čo komplikuje chov. Preto sú ich oplodnené /ak vôbec/ vajcia pomerne drahé /cca 7-8 eur kus/ a treba ich nechať vyliahnuť v inkubátoroch, Výhodou týchto kačiek je, že nesadajú na stromy a tým ich nelikvidujú. Problém – sliepka zožerie všetko – kačka nie, resp. nie mimo prirodzeného vodného prostredia. Sliepka jahody zožerie – kačka ich znečistí.

   • Marek Kosice

    Kazde rano cesnak? Stoji ti to za to? 99 percentam ludi takto smrdis…. Imunitu si upevnis aj uzemnovanim. Prirodzene riedi krv… Nakupuj na uzemnise.cz

    Raz som mal rande (prechadzka) so zenou, ktora takmer denne konzumuje cesnak. Druhe uz nebolo. Napachnuta nim bola cela.

    • Aspoň nemusím od sebe chlapy odhánět vidlema.😂
     Ale princip je takový,že se česnek nerez nožem nařeže na tenký plátky,nechá se asi pět minut a asi půl hoďky se cucá a polykají sliny s česnekovým arómem.Neškodí to žaludku a čistí krev.Dobré i na ledviny.Starý ruský recept nebo čínský,už nevím.

    • °Rande je neprijemné kto konzumiuje cesnek ten kto vydrží rande s takou dámou alebo pánom
     musí mať silný žalúdok alebo už viac nerandí koniec °° finito dalšej stretávke i napriek tomu že má cesnek liečivvé účinky na tande sa ho treba vzdat…………

 4. Môže sa zísť PDF
  Kniha Zohar a Židovský svetový poriadok NWO
  https://dspace.cuni.cz/bitstream/handle/20.500.11956/110974/140075768.pdf?sequence=1

  https://www.martinus.sk › 402919-kniha-zohar › kniha
  Kniha: Kniha Zohar (Michael Laitman) | Martinus
  Volvox Globator, 2011. Počet strán. 700. Kniha Zohar je považována za stežejní kabalistickou práci. Kniha je psána ve forme alegorických příběhů, jejichž prostřednictvím je však sdělován mnohem hlubší význam. Ve svém komentáři rav Laitman jasně vysvětluje jazyk kabaly… Čítať viac. Pevná väzba.
  ——————-
  Poznámka – to PDF treba najprv rozklikať všetky kapitoly, inak to stiahnete len ako úvodník. Globálny a EU židokomunizmus a zničenie európskej bielej rasy a kresťanstva. Niečo ako Protokoly Sionu, len rozsiahle.

 5. Možno som zle pochopil alebo niečo prehliadol. Podľa článku sa-mRNA sa sama replikuje, takže by mala byť účinná veľmi dlhú dobu, resp. „navždy“. To je však v rozpore s vakcinačným biznisom. Ten potrebuje dodávať na trh stále viac a viac nových vakcín v čo najkratších časových intervaloch.

  • Cieľom týchto vakcín nie je zarobiť, ale vyhubiť.

   • V poriadku, ale potom na kom bude farma biznis zarábať?

    • Peniaze nie sú najvyššia méta. Tí, ktorí si môžu natlačiť peňazí koľko chcú, nepotrebujú zarábať na vakcínach. Im ide o moc a aby celá Zem patrila im a nemuseli sa o ňu deliť s ďalšími 7 miliardami neužitočných jedákov. Doteraz ich potrebovali na prácu, ale odteraz väčšinu tej práce zvládnu humanoidné roboty s umelou inteligenciou.

     • No konečne! Kedy už masy pochopia, že táto generácia oligarchov už nepotrebuje 7 mld. chudobných aby boli bohatí! 10 mld. humanoidnych robotov je mnohonásobne lacnejších z pohľadu prevádzkových a reprodukčných nákladov a navyše nepotrebujú živiť démona súhlasu alias de. okraciu na ich ovládanie!

     • To nie je také jednoduché a prevediteľné v krátkej dobe. I keď dnes sa mnohé veci menia neuveriteľne rýchlo. Aj tie, ktoré včera boli nepredstaviteľné. Okrem toho vstupujú do toho ďalšie faktory. Cieľ môže byť zameraný na depopuláciu, ale má to ešte veľa premenných. Tlačenie stále väčšieho množstva nekrytých peňazí nie je možné donekonečna. Veď uvidíme. Neviem síce, ktorá generácia. Ja to ale určite nebudem.

     • Veď ani depopulácia neprebieha naraz skokovo, ale postupne. So zavádzaním umelej inteligencie sa postupne budú „vyraďovať“ ľudia. Depopulácia nemôže byť prirýchla, lebo by si to ľudia všimli a vyprovokovalo by to protireakciu. Je to proces, ktorý bude trvať roky, možno desaťročie. Ale globalisti majú čas.

    • Dnes na nejakom rádiu som podprahovo zachytila – v rámci krátkych správ, ako moderátor veľmi sucho – štatisticky – informoval, koľko nevyužitých (rozumej: nenapichaných) vakcín proti C-19 v štátoch EÚ, musia – žiaľ – „zneškodniť“.

     Zamerala som sa na Slovensko a to číslo bolo cca 4 mln vakcín, ktoré zostali v zásobách MZ SR – chvála Bohu – nevstreknuté – do organizmu Slováka.

     A ak si vezmeme, že cena 1 vakcínky je cca 20-30 € x 4 000 000 = 80-120 mln € vyliatých do nejakého chemického kontajnera.

     Tieto prebytočné vakcíny idú likvidovať, lebo – zrejme – čas expirácie od r. 2021 (a skôr – vypršal).
     Teraz by ma zaujímalo – z pohľadu Životného prostredia (a to určite rôzne tie Sorošovsko-Šimečkove neziskovky tento probém – zaujímať nebude), akým „enviromentálne-čistým“ spôsobom má v pláne EÚ tieto nadbytočné a preexpirované vakcíny, plné jedov a zabijackých satan-nano-technológií + chemikálií – bezpečne zlikvidovať a to – bez ujmy na Prírode?!

     P.S. Takže, Hansi, i tie nespotrebované a v t.č. likvidované vakcínky, Matovič + Heger (Krajčí, Lengvarský) musel z našich daní zaplatiť.

     Lebo – na čierno počmárané texty v Zmluve s Pfizerom a Vládami EÚ – Ti zrejme – nedávajú veľmi na výber!

     P.S: 1- Myslím, že oni (bývalá vláda SR) doteraz nevedia, čomu sa Satanovi – zaviazali a že – či nám tu napr. do konca I.Q 2024 nepríde nová zásielka vakcín v počte napr. 1-2 mln ks s povinnosťou úhrady do 30 dní od dodania „zásielky“..)

     P.S: 2 – Mnohé vecí už vychádzajú napovrch, ale veľmi veľa dôležitých informácií sa k ob(v)čanovi nedostane nikdy. Už tu bol odkaz na to, ako NCZI chce „nadobro“ zlikvidovať dáta o špajchlovaní a očkovaní (zahladenie stôp páchateľa, atď..

     • Náhlá úmrtí dokument o devastujícím dopadu COVID vakcín! CZ DABING
      https://odysee.com/@PetrCibulka:0/N%C3%A1hl%C3%A1-%C3%BAmrt%C3%AD-dokument-o-devastuj%C3%ADc%C3%ADm-dopadu-COVID-vakc%C3%ADn-CZ-DABING:7
      ———————–
      Existuje dokument o reálnej snahe otráviť zdroje pitnej vody. Obávam sa, že ak tieto patoky boli koncipované ako biologické zbrane proti nám – existuje aj koncept ich efektívnej likvidácie – ako biologických zbraní proti nám. Dnes sa koncept likvidácie zastaralých zbraní proti nám prezentuje na UK-RF vojne. Čiže – ak nechceme aby s nami vyjebali – mali by sme to svinstvo zlikvidovať sami!

     • pieseň – Modlitba za Ľudskosť – Kristína.
      Text: Kamil Peteraj.

      https://www.youtube.com/watch?v=QsWKBQFUd1A&list=PL3DDAD190DCFC0871&index=50

      „Nevyjedz z taniera, čo patrí iným,
      Mysli na chudákov uprostred zimy,
      Dožič aj inému kus jeho šťastia,
      A ver, že dobré sny sa ti raz vrátia.

      Neklam, že nemáš dosť, máš, čo ti stačí,
      To, čo máš navyše, musíš vždy strážiť,
      Pohlaď svet dlaňami, na to ich máme,
      A prilož dobrý liek vždy k ľudskej rane,
      Neober celý strom, neotráv studňu,
      Aj keď si vysoko, skloň sa k nej ku dnu,

      Hlt vody tomu daj, kto o ňu prosí,
      A v srdci nos len to, čo pútnik bosý,
      Čo spadlo z neba, do neba sa vráti,
      Kto iným nedal, akoby sám, akoby sám stratil.

      Pozri sa do očí deťom a chorým,
      Tým, čo sa chytajú aj slamky v mori,
      Skús plachtu rozprestrieť, keď niekto mrzne,

      A daj mu kus tepla, vždy ľahšie usneš,
      Otvor si náručie, môžeš im chrániť,
      Tých, čo svet vyháňa a sú tu sami,
      Nie, nikdy nešliapme po ľudskej biede,

      Všetci sme pútnici a nikto z nás nevie,
      Čo prišlo z neba, do neba sa vráti,
      Kto iným nedal, akoby sám, akoby sám stratil.

      Čo prišlo z neba, do neba sa vráti,
      Kto iným nedal, akoby sám, akoby sám stratil.

 6. V minulosti sa vakcíny vyrábali,aby ochránili ľudí pred chorobami,ktoré devastovali populáciu.Dnes sa vyrábajú práve pre devastáciu narastajúcej populácie.Áno,pokrok nezastavíme,ale strácame spolupatričnosť s prírodou,ktorá sama vedela populáciu na zemi udržať na prijateľnom stave.Slabí jedinci odchádzali a silnejší zostávali.Dnes aj tých silnejších likvidujú,aby bolo čo najviac slabých,ktorých ľahšie zlikvidujú.Žiadny robot nikdy nenahradí človeka,ale postupne človek zlikviduje sám seba.

  • Marek Kosice

   Blablabla….NIKDY sa vakciny nevyrabali na ochraju pred chorobami….

   • Ja by som to tak nevidel – v Sovietskom zväze sa určite všetky nepoužívali proti zdraviu človeka. Nanič je to, že v ZSSR v riadiacej sfére pôsobili dve sily: trockisti a boľševici – a každý mal inú predstavu o prístupe k človeku a jeho zdraviu.

 7. Objektívne

  Kremeľ ukazuje paralelnú realitu Ruska na Putinovej tlačovej konferencii…
  https://www.themoscowtimes.com/2023/12/15/kremlin-showcases-russias-parallel-realities-in-putin-press-conference-a83436

  Prezident Vladimir Putin sa snažil využiť svoju koncoročnú tlačovú konferenciu na to, aby presvedčil Rusov a svet, že verí v seba, v priazeň ľudu a v porážku Ukrajiny, keďže začína svoju snahu uchádzať sa o piate funkčné obdobie prezidenta.

  Napriek tomu sa počas štvrtkového maratónskeho podujatia zdalo, že Putin (71) ide cez gestikulácie, predstieral reakcie a vyhýbal sa nepríjemným otázkam, čím upozorňoval na nesúlad medzi realitou Kremľa a realitou zvyšku Ruska.

 8. Nezdá sa, že by existovala žiadna vnútorná kontrola obmedzujúca produkciu hrotového proteínu.
  Takže nejaká existuje?
  Ste ako Gejc – počítač vypnite tlačidlom Štart.

  • Existuje. Zastavenie prísunu látok pre metabolizmus a produkciu kópií RNA. Napríklad smrťou jedinca.

   • Marek Kosice

    Redakcia je asi prepracovana…. 😀 … LEBO NEPOCHOPILA, na co Dendy narazal. „Existovala ziadna“ je slovne spojenie, ktore je nonsensom. Predpokladam, ze na to Dendy narazal.

    • aha, až teraz som si všimol ten jazykovo logický prešľap.
     Redakcia, opravte si to

    • Práveže výraz „existovala žiadna“ je logicky správnejší než gramaticky správny „neexistovala žiadna“. Vo výraze „neexistovala žiadna“ je dvojitý zápor, čiže v podstate znamená „existovala“ (lebo v matematike a v logike platí, že „-“ . „-“ = „+“). Ale v slovenčine sa používa „neexistovala žiadna“ pre označenie neexistencie javu.

     • Sémantika – ktorú nepoznajú anglosasi /u nich existovala neexistovala – „does not exist“ – najprv musí niečo existovať, aby to mohlo potom neexistovať/.

     • Čo sa týka tvorenia záporov – v tom je naša gramatika skutočne postavená na hlavu (napr. nevidím nikde nič).
      Som zvedavá, čo by z takejto prestrelenej zlátaniny vydedukoval napr. Angličan.
      No a ktože tento jazyk k nám priniesol?
      A podobne (hlavne obsahovo) domotaná je aj celá biblia. Hlavne, že pre vrchnosť sme práve MY tie „ovce“. No tak dobre. Lenže kto ich z nás po celý čas vyrába?

     • ku komentom vyššie, týkajúcich sa gramatiky v SJ: tzv. – „duplované zápory“.

      Titulok zo dňa 18.12.2023 z HD:

      „ÚS nekonštatoval nedôvodnosť trestného stíhania v dozore prokurátora ÚŠP“.

      https://www.hlavnydennik.sk/2023/12/18/lipsic-us-nekonstatoval-nedovodnost-trestneho-stihania-v-dozore-prokuratora-usp

      P.S. Nejde mi v t. č. o obsah, ale o gramatický význam, kde v jednej vete sú 2 zápory. Pre lepšie moje pochopenie robím tak, že z obidvoch slov zoberiem zápor „NE“ a mala by som sa dopracovať k podstate veci. Čiže:

      „ÚS konštatoval dôvodnosť trestného stíhania v dozore prokurátora ÚŠP“,

      si myslím, že je to tak – obsahovo – správne, či?

      P.S: 1- Inak treba uznať, že slovenská gramatika je pre rodu-verného Slováka náročná záležitosť, nie to ešte pre cudzinca, žijúceho v SK.. Preto klobúk dolu pred každým človekom, ovládajúcim bezchybne slovenskú gramatiku.

  • Marek Kosice

   „GejC-19“ 😁

 9. Scholzova rána pod pás: Řekl Orbánovi, aby si během hlasování o Ukrajině „skočil na kafe“

  https://aktax.cz/scholzova-rana-pod-pas-rekl-orbanovi-aby-si-behem-hlasovani-o-ukrajine-skocil-na-kafe/

 10. Japonští vědci nalezli nezvratný důkaz, že všechny varianty COVID-19 jsou vytvořeny člověkem

  https://aktax.cz/japonsti-vedci-nalezli-nezvratny-dukaz-ze-vsechny-varianty-covid-19-jsou-vytvoreny-clovekem/

  • Hovadina! Vyjadrím sa neskôr. Ty si medzitým nájdi a pozri dokument Plandemic 2 s Dr.Judy Mikowits, aby si pochopila, aký má význam patentovaný a nepatentovaný „vírus“ – ktorý nikdy nebol izolovaný a preskúmaný – pre zisky z patentovaných „vakcín“! A to celé na udržiavanie PSY OP „covidu“!

   „Síce to nebola pravda, ale ja vo svojom svete predstáv som to ako pravdu videl!“ Vydrbané židácke konfabulačné psychopatie sa v praxi a v médiách používajú ako reálne manipulácie! A prečo títo dvaja ko.oti japončíci neukázali smerom, kto toto patentované odkiaľ vypustil?! Základ je, nech „covid“ stále žije! Či z netopiera – či z pračky! Zuza – pozri si dostihy chrtov! No a bež bež bež bež! Do riti!

 11. A čo na to povie pán HULIAK a spol? Slovenskú vládu to nezaujíma??? Blaha mlčí? Kedy to bude témou dňa? Dočkáme sa? Predošlá vlastizradná vláda nám zničila kontrolu neba (lietadla a rakety darovali ako svoje mačence Ukrajincom) a zase nikto zo zodpovedných politikov nie je stíhaný (keby aj bol, nebol by tradične odsúdený), ako vo všetkých kauzách a kauzičkách od vzniku SR !!! Karavána ide ďalej, ďalšie divadeľné predstavenie o demokracii pre ovečky beží…
  https://zemavek.sk/chemtrails-geoinzinierstvo-5g-jedy-a-nanotechnologie-skuma-to-niekto/

 12. Predstav si, že je válka a nikto na ni nepôjde …

 13. S tebou by som si zarandila keby si chcel,no tebe by to vadilo …

Pridajte komentár

*