V očakávaní toho, čo príde, miliardári skupujú veľké bunkre a vybavenie na prežitie


Print Friendly, PDF & Email

V očakávaní toho, čo príde, miliardári skupujú veľké bunkre a vybavenie na prežitie

(Ethan Huff, Natural News) Autor knihy Survival of the Richest (Prežitie najbohatších) Douglas Rushkoff publikoval nedávno v denníku The Guardian príspevok o tom, ako sa svetoví technologickí miliardári, hrabúci peniaze, aktívne snažia vybudovať bunkre na prežitie, aby prekonali prichádzajúcu apokalypsu, ktorú pomáhajú spoluvytvárať.

Rushkoff hovorí, že bol nedávno pozvaný na tajné stretnutie piatich technologických miliardárov niekde v púšti, počas ktorého sa ho pýtali najrôznejšie otázky o tom, ako postaviť najlepšie a najbezpečnejšie podzemné bunkre.

Zdá sa, že najväčšou starosťou týchto miliardárov bolo, ako zabezpečiť, aby sa proti nim nezačali obracať ich vlastné bezpečnostné zložky v dobe, keď nastane kolaps.

Tým, že títo technologickí miliardári demonštrovali svoj úplný nedostatok empatie, potvrdili, že sú sociopati.

Oni jednoducho nedokázali pochopiť, že ak sa dnes budú k ľuďom dobre správať, to im poslúži oveľa lepšie ako snaha o násilné zabezpečenie vlastného prežitia na úkor všetkých ostatných.

„Ako si udržím autoritu nad mojimi bezpečnostnými silami po udalosti X?“ spýtal sa generálny riaditeľ jedného maklérskeho domu, pričom uznal, že Rushkoff vie niečo o prežití a logistike okolo toho. (Súvisiace: Odkedy je covid, obchod s bunkrami súdneho dňa prekvitá)

„Udalosť X. To bol ich eufemizmus pre environmentálny kolaps, sociálne nepokoje, jadrový výbuch, slnečnú búrku, nezastaviteľný vírus alebo zlomyseľný počítačový hack, ktorý všetko zničí,“ vysvetľuje Rushkoff vo svojom príspevku o primárnom zameraní týchto technologických miliardárov.

Keď sa všetko zrúti, nikto nebude chcieť chrániť technologických miliardárov

Ukázalo sa, že väčšina času tohto tajného stretnutia sa sústredila na otázku bezpečnosti a na to, ako udržať vlastné bezpečnostné zložky zaplatené, nakŕmené a šťastné, aby naďalej chránili práve tých technologických miliardárov, ktorí sú v prvom rade zodpovední za zničenie sveta.

Jeden z nich navrhol jednoducho uzamknúť svoje jedlo v trezore zabezpečenom číselnou kombináciou, ktorú by poznali iba oni.

Druhý z technologických miliardárov navrhol prinútiť svoje bezpečnostné tímy, aby nosili elektrické obojky, ktoré by zabezpečili ich poslušnosť.

Ďalší prišiel s myšlienkou vyrobiť robotov, ktorí by slúžili ako strážcovia a pracovníci v ich podzemných, dystopických „rajoch“, od ktorých očakávajú, že im zabezpečia prežitie v dobe, keď sa spoločnosť zrúti.

Rushkoff, ktorý sa označuje za „marxistického mediálneho teoretika“, sa pokúsil s mužmi prediskutovať, že prosociálnejší prístup zameraný na partnerstvo a solidaritu je najsľubnejší na zachovanie „našich kolektívnych, dlhodobých výziev“.

Stop Candida

Ukázalo sa však, že nikto z nich nechcel nič z toho počuť.

„Vysvetlil som im, že spôsob, ako prinútia svojich strážcov prejavovať lojalitu v budúcnosti, je práve teraz s nimi zaobchádzať ako s priateľmi,“ píše Rushkoff o tom, čo povedal technologickým miliardárom.

„Neinvestujte len do munície a elektrických plotov, investujte do ľudí a vzťahov, povedal som im. Prevracali však nad tým očami, muselo im to znieť ako filozofia hippies.“

Nakoniec Rushkoff prišiel k poznaniu, že miliardárski technologickí magnáti budú v krízovom scenári „v skutočnosti porazení“. Po prepuknutí kolapsu budú pravdepodobne prví, ktorí skončia, pretože my ľudia vieme, čo sú zač.

Záver

Na záver to celé Rushkoff zhodnotil nasledovne:

„Miliardári, ktorí ma zavolali do púšte, aby som posúdil ich bunkrové stratégie, nie sú ani tak víťazmi ekonomickej hry, ako skôr obeťami jej zvrátene obmedzených pravidiel.

Viac ako čomukoľvek inému podľahli myšlienke, že „víťazstvo“ znamená zarobiť si dosť peňazí na to, aby sa ochránili pred škodou, ktorú spôsobujú zarábaním peňazí týmto spôsobom.

Je to ako keby chceli postaviť auto, ktoré ide dostatočne rýchlo na to, aby uniklo jedovatým výparom z vlastného výfuku.“

Avšak tento únik zo Silicon Valley, nazvime to „Mentálne nastavenie“, povzbudzuje jeho prívržencov, aby verili, že víťazi môžu nejakým spôsobom nechať nás ostatných za sebou.“

Najnovšie správy o nadchádzajúcom ekonomickom a spoločenskom kolapse nájdete na stránke Collapse.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nezdá sa vám, že Rusko /RŽK/ pomohlo zastaviť imigráciu černochov do východnej Európy tým, že špeciálnou operáciou na Ukrajine vyhnalo konkurenčnú BIELU lacnú pracovnú silu z Ukrajiny na Západ? Len v ČR ich je 400 tisíc.

  K článku – bunkre musia mať vonkajšiu ochranu – inak im niekto odstaví „prieduchy“?

  • Prieduchy môžu byť niekde schované a zamaskované v lese či v skalách. Alebo už existujú aj uzavreté systémy vzduchotechniky.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,bunkre si nestavajú elity sami,ale stavajú im ich otroci a roboši za peniaze,,,,keby mali otroci a roboši rozum a česť,tak miliardári nemajú kde bývať a kam sa ukryť,,,,a takto je to so všetkými vilami megastavbami na slovensku i všade-roboši im to postavili,,,,pracovnú silu z ukrajiny si klub 500 na slovensku objednával už pred konfliktom asi 2roky a náborovanie a verbovanie stálo slovákov-daňových poplatníkov veľa peňazí,len tu sa nikto neprizná,lebo občan znesie povinne všetko,,,,

  • Turecko „vypustilo“ uprchlíky! Je jich víc než za migrační krize
   10.9.22

   Česká republika:
   Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) varuje, že migrační situace se v Evropě rychle zhoršuje. Je to prý hlavně tím, že Turecko otevřelo své hranice. „Záchyty uprchlíků jsou teď vyšší než při krizi v roce 2015,“ uvedl Rakušan.
   Situace je sice vážná, ale podle Rakušana plně pod kontrolou. „Česko zareagovalo velmi brzy a reagujeme na všech frontách, které máme. Posílili jsme kapacity Správy uprchlických zařízení, posílili jsme výkon policie především ve Zlínském a Jihomoravském kraji, v nejdotčenějších regionech,“ ubezpečil Rakušan.
   „Stáhli jsme také některé policisty z naší mise v Severní Makedonii a budeme je posílat do blízkosti česko-slovenské hranice, aby tady posílili výkon služby. Otevřeli jsme dvě registrační centra pro uprchlíky, kde je dbáno především na to, aby byla zachována bezpečnost lidí v ČR,“ uvedl dále, že v těchto centrech uprchlíci procházejí podrobnou lustrací a jsou zanášeni do evidencí evropských informačních systémů.
   https://zvedavec.news/vezkratce/19086/
   původně – parlamentnílisty

   • Logická protioperácia toho, čo som spomenul hore – ak je islamizácia a výmena obyvateľstva Európy plánom globalistov – takto sa Turecko demaskuje – a do Európy – mimo geograficky – nepatrí! Turecko otvorilo SVOJE HRANICE – takže imigranti by mali zostať vysieť na ostnatých a žiletkových plotoch tej „našej“ hranice – o čom rozhoduje tá nie naša vláda. Koridor na južnú Moravu má viesť cez Maďarsko – ktoré má vo vlajke zelený pás islamic green..

 2. Pozrime sa na súčasnú situáciu iluminátov, resp. Kabaly na Zemi. „Ľudské“ elity, ktoré istí mimozemštania tak dlho podvádzali, sa začínajú konečne obracať proti svojim doterajším falošným radcom, s ktorými ich už nespája žiaden spoločný cieľ. Ale kvôli tomu, že nemôžu preniknúť cez ochrannú bariéru okolo Slnečnej sústavy, pokúšajú sa skryť v podzemných vojenských základniach (DUMB) na našej Zemi. Urputne bojujú o miesta v luxusných podzemných zariadeniach elity v Ázii, Afrike, Južnej Amerike a Austrálii, pričom najdôležitejšie podzemné zariadenia pre západné elity sa nachádzajú v Brazílii.

  Žiadne z týchto podzemných miest však nie je bezpečné tak, akoby si elity priali, pretože v rámci prebiehajúcich energetických premien na Zemi, by sa nikto nemal dlho zdržiavať mnoho km hlboko pod zemou.

  Mnohí príslušníci elity sú naprogramovaní tak, že sú posadnutí vierou v nevyhnutnosť veľkých obetí v rámci nastolenia NWO na Zemi. Operáciami pod falošnou vlajkou sa pokúšajú vyvolať 3. svetovú vojnu – teda previesť tzv. veľký obetný rituál.

  To sa však už s – vysokou pravdepodobnosťou – nestane. Šelma je nebezpečnejšia, ak je smrteľne zranená – asi tak môžeme popísať aktuálny stav negatívnych elít. Títo ľudia prepadli panike, lebo vedia, že stratia nadvládu nad svetom, ktorú držali v rukách neuveriteľne dlho.

  Občania tejto Zeme by sa preto mali sústrediť na pozitívne veci a udržanie sebakontroly nad svojím životom. V žiadnom prípade by nemali mať pred čímkoľvek strach, čo produkuje energiu loosh, ktorou sa živia negatívne bytosti.

  P.S. Netreba zabúdať na to, že je pred nami tzv. „skoková vývojová hra“, ktorá nemôže trvať tiež nekonečne dlho. Prichádza Čas skúšky, akési rozhranie. Dnes sa tomu hovorí – Žatva.To je čas, keď sa ľudstvo po získaní množstva poznatkov v hrubo-hmotnom svete, priblíži k poznávaniu sveta jemno-hmotných. To je Bod zvratu. Vo vývoji sveta dôjde ku skokovej zmene vo vedomí, vo vnímaní sveta. A človeka-kov, ktorí nevyrástli v jemno-hmotnej rovine, nebude možné pustiť ďalej. A – už niet cesty späť! Všeobecný vývoj vesmíru, galaxie a slnečnej sústavy nedovolí ľudskej spoločnosti – stáť na jednom mieste!

  • toto co pises myslis vazne?

   • zvrhlý deduško večerníček

    Pravdaže to myslí vážne. V júéséj je veľa takých chytrákov čo vymýšľajú takéto kktiny a dobre na tom zarábajú . Topkvarkové bomby, galaktická konfederácia a „event“ ktorý je tu čo nevidieť, dávajú falošnú ale zato sladučkú nádej všetkým ktorých život gniavi . S týmto konceptom „blízkej zmeny“ sa operuje odjakživa, od biblie až po kadejaké sekty .

    • Všímam si človeka, ktorý útočí na iného človeka. A to len preto, že sa bojí toho, čo vidí! Vidí totiž – seba samého!
     Pozerá sa – na obyčajného – prízemného zvrhlíka..

     • zvrhlý deduško večerníček

      Jáj moja, je to ešte horšie ako píšeš ! (vidíš, teraz útočím na seba) 😀

     • zvrhlý deduško večerníček

      Inak keby si namiesto pomlčiek použila bodky, bolo by to …. vieš…. tak trochu …. dramatickejšie . Akože : Pozerá sa …. na obyčajného …. prízemného …. ZVRHLÍKA !
      Ale talent máš, len ho troška vycibriť ! 😛

    • Objektívne

     Máte pravdu, že s konceptom „blízkej zmeny“ sa operuje odjakživa. To odjakživa je asi 12 tisíc rokov staré. Vtedy sa niečo stalo a to niečo sa stane znova, pretože je to periodický dej. Je opísaný v rôznych svätých knihách a tiež aj mytológiách napríklad Číny a Indie kde existujú záznamy o troch predchádzajúcich vekoch. Ak máte nejaký problém s Bibliou, pozrite si tieto veci. Rovnaká téma je rozpracovaná aj v Hinduistickej knihe, Bhagavata Purana. Hovorí nám, že existovali štyri predchádzajúce veky, ktoré skončili požiarom, potopou a hurikánom. Indické knihy, Ezour Vedam a Bhaga Vedam, tiež píšu o štyroch predtým vypršaných vekoch. V knihe Visuddhi Magga (Svetové cykly) sa píše: „Existujú tri zničenia: zničenie vodou, zničenie ohňom, zničenie vetrom.“ Vyspelosť a normálny náhľad na deje okolo nás je možné spoznať podľa odpovede na otázku: Boli američania na Mesiaci?

     • zvrhlý deduško večerníček

      A boli ? Oni tvrdia že hej. Väčšina ľudí tomu verí. Súhlasím že odpoveď na túto otázku môže dať indikát o úrovni človeka : hlupák povie že áno alebo nie. Ako povedal myslím že Geoethe : hlupák si je vždy všetkým istý, inteligentný človek je vždy plný pochybností . Ja si myslím že je to ďaleko komplikovanejšie ako dostať človeka na obežnú dráhu. Niekoľkonásobne ! Zem sa v každom momente pohybuje rýchlosťou 368 km za sekundu pričom tento pohyb nie je lineárny ale výslednica viacerých špirál v priestore. Opustenie obežnej dráhy zeme je nekonečná matematika vektorov a zotrvačností ktoré sa stále menia . Čo ma zaráža je že vždy keď si chcem pozrieť nejaké ozajstné zábery zo sondy, napr Voyager 2, všetky výsledky hľadania sú vlastne len CGI (computer generated graphic) a ak aj nejaké reálne zábery sú tak sú to rozmazané sračky. Veľa ľudí ani netuší ze sa pozerajú na CGI .

  • Kde čerpáte, ajša?
   Máte zaujímavý zdroj, rád by som sa na to pozrel a evidentne nie sám.

   Dosť z toho je na tartaria.sk

   • Robo, dobrá otázka!
    Zdroj – verím, že je Ti známy:
    Jason Mason + Jan van Helsing – Můj otec byl MiB (Man in the Black) – je to taká „útla“ 775 str. knižôčka – ale fest zaujímavá..

    • A ešte v mojom príspevku od P.S. – nižšie.
     Nedávno vyšla kniha – Tajraga 1 a Tajraga 2 – Cesta svetlých.
     Autor – Ivan Andrjušenko (jedná sa o životný príbeh ruského volocha s odkazom pre ľudí v tejto dobe, ktorú žijeme).

     • Volchv… Kniha takto na prvý pohľad od teba zaujímavá, pozriem.

      Tí dvaja vyššie…. Tuším van Helsing ma doviedol k Fulfordovi a to je prešľap jak hovado. Okrem toho, „mib“ ma nezaujíma, veď my sami sme starým pôvodom ani nie odtiaľto..

      Ale jak hovorím, čo píšeš, sa dosť zhoduje s tým, čomu verím..

      A ďakujem!

     • Amenti jsem normálně našla na Googlu. Je to česky a nic jsem nemusela stahovat

    • Nedávno jsem narazila na Amenti 1pdf. Tajemství Amenti 1 – Láska. Jsou tam dějiny lidstva, vývoj a útoky Soupeřů – mimozemských ras. Mně to přijde hodně zajímavé. Četl to někdo?

     • Na You Tube by mali byť strojovo-hlasové preklady podľa rovnakého názvu – ak už nie sú – potom na Uložto.. Určite zaujímavé – o našom konkrétnom kozmickom pôvode.

     • Objektívne

      Čítal som to pred 8 rokmi. Vtedy sa mi to zdalo ako úžasná vec, dnes by som to už tak nehodnotil. Problém je, že veľa vecí z toho sa nedá vôbec potvrdiť, alebo nezávisle overiť. Informácie tam publikované pochádzajú z channelingu a ten je sám o sebe kontroverzný. Hneď na začiatku sa čitateľ môže dozvedieť, že predkladané informácie sú prekladom z CDT diskov. To je tiež problém, nikde sa nedá dohľadať miesto nálezu tých diskov, už vôbec nie fotografie miesta nálezu, niekoho, kto to prekladal, na akom zariadení, pomocou čoho atď… Je možné sa domnievať, že všetko okolo tých diskov je channelovaná informácia.

   • Zaujimave citanie je aj Christina 1,2,3 od Bernadette von Dreien

   • zvrhlý deduško večerníček

    Už nikde ! Doebalo sa mi čerpadlo !

  • „Vo vývoji sveta dôjde ku skokovej zmene vo vedomí, vo vnímaní sveta. A človeka-kov, ktorí nevyrástli v jemno-hmotnej rovine, nebude možné pustiť ďalej. A – už niet cesty späť! Všeobecný vývoj vesmíru, galaxie a slnečnej sústavy nedovolí ľudskej spoločnosti – stáť na jednom mieste!“
   ————————————————–
   Na Zemi je toto bohviektorá humanoidná civilizácia. Na jednej strane tvrdenie, že ľudstvo je v karanténe Temných síl, ktoré okupujú Zem a blokujú jeho vedomie. Na druhej strane tvrdenie, že ľudstvo je v karanténe kvôli nízkej úrovni vedomia a zlým vlatnostiam – chamtivosti napr. MOTOR EXPLOATÁCIE, pretože ľudstvo vypustené do kozmu by sa správalo koristnícky a exploatačne – podobne ako Temné sily tu. Ujasnime si.

   Ludstvo tu je orientované na exploatáciu vlastnú, ako aj exploatáciu iných. Hromadenie – koncentrovanie – je teda medzistupeň získavanie niečoho, čo plynie vyššie – niekam. Napr. úlohou oligarchie je hromadiť pre tých nad nimi. O tom, kto sa stane oligarchom rozhodujú negatívne elity. Hromadenie a túžba po zlate – ono opäť niekde koncentované končí niekde. Pozemské elity očakávajú návrat Anunnaki a pripravujú pre nich tribút za delegovanú moc na Zemi. Teraz inak.

   Človek vyšľachtil výberom a krížením množstvo úžitkových plemien psov. Pre iných je aj ľudstvo designované ako úžitkové plemená. Pes je nedospelý infantilný vlk – dobrovoľný otrok za žrádlo. Otázka – nakoľko je teda ľudstvo dospelé, keď v záujme svojej exploatácie dovoľuje ukrajovať svoje slobody pre svoj osobný vývoj? Akože potom prídu svetlonoši = luciferiáni, a tí potom zachránia dobrovoľne zotročené ľudstvo a posunú ho na vyššiu úroveň?

   Vlk vie čo bude – bude musieť loviť! Pes vie čo bude – nášup žrádla, ak na neho pániček nezabudne.
   ————————–
   Očakávajte stále viac a viac zámienok na nasunutie Total Control! Bez problému s porušovaním zákona pre tých, ktorí presadzujú túto agendu – vláda a miestne samosprávy! Covid – zámienka. CO2 zámienka. Maximum dovoleného tepla – zámienka. Protipožiarne kontroly – zámienka. Žumpy – zámienka. Spotreba vody – zámienka. Naša „bezpečnosť“ – zámienka! Terorizmus – zámienka. A komisie na kontrolu dodržiavania týchto zámienok už rastú ako huby po daždi – nevadí, že nie sú oprávnené podľa zákona – stačí, že ich niekto vymenuje – starosta, primátor. A udavačstvo je profesia! Marxizmus je profesia! Svetoví revolucionári sú profesia! Aj demagógovia, politruci a svetlonoši sú profesia!

   • 🙂 To neznáš jezevčíky, vodiče myslivců jak mají zmáklý revír i dvounohou smečku.

     • Nemôžeš si do neho kopnúť!

     • Doma už bys ho nemohl mít nebo by tě potrestal, jsou sakra ostrý a rychlí. A sakra si pamatují. A vždyť oni mají na jezevce a kdybys strčil jezevcovi ruku do nory tak jsi bez ní. No taky kopírují pány že jo a pejsek od babky je bačkora. 🙂 Kámoš co se mu smáli že mu chodí srnky do města k popelnicím protože nedává krmení do jeslí, dělal hospodáře sdružení a jezdil jsem mu závozníka v trambusu a tedy ještě s autojeřábem jako vazač, nikdy nevěděli kde jsem. Mobily nebyli, mi povídal že v němedku s těch mysliveckých sdružení vyhrál cenu drsnosrsťáka za 30. tisíc za výsledky, dnes tak čtvrt melouna a říkal že se mu jednou na cvičáku zaběhl a vodil tam rotvajlera. Pes prý jezdil po prdeli a brzdil čumákem který měl už krvavý a jeho majitel si mu stěžoval že mu zřídil psa pod obraz, šampióna na výstavě. Poslal ho někam když ho neposlouchá. No ale stratég to měl pod kontrolou a využíval setrvačnost kdy na krátkých hrabacích nožičkách byl s to dělat ostré úhly s malou vahou. A můj zevec klidně vyjede i na vlčáka a pes má bojara když mu jde po krku zespodu tak má tendenci uhýbat krk a když se otočí tak může už jen prchat. Jsou vychcaní. 🙂

     • Jazvečík je niečo ako tiger šablozubý – na psa má najväčší pomer tesákov k hlave – ostrých ako ihly. Čupakabra.

     • Dokonalý dravec i manipulátor, smečku ale milují, ale nesmí si to u něj rozházet. To není pes pro dementy. Taky mi našla kost skloubem hladkým jak sklo tak 5.cm a skřípala po něm zuby až mi jezdil mráz po zádech. Nechtěl bych být skousnutý. 🙂 au

  • Objetívne

   Naučil som sa nikdy nepodceňovať znalosti mocných tohoto sveta, ktorí toho vedia oveľa viac ako celá veda dohromady keďže ju držia pod palcom. Tých naozaj mocných je len zopár. Môžeme tomu hovoriť tajné, alebo aj super tajné informácie, ktoré nikdy nevyjdú na povrch sveta. DUMBs neboli postavené primárne za účelom obchodovania s ľuďmi. To je len bokovka používania do čias kedy budú tieto veci potrebné na pôvodný účel. Ak by ste boli vládcom sveta a blížila by sa apokalypsa zničenia celého sveta od dopadu veľkého zabijáka asteoridu dali by ste informáciu do médií? Osobne si myslím, že nikoliv. Keď to má prísť, tak to príde, načo sa psychicky týrať už niekoľko desaťročí dopredu. Zverejnením takejto informácie by nastal kolaps civilizácie zo dňa na deň. Je celkom pochopiteľné, že informácie takéhoto typu nebude nikdy zverejnená. Je ale možné, že niektorí ľudia včítane vedcov, ktorí to myslia dobre a chcú aby sa zachránilo pokiaľ možno čo najviac ľudí zverejnia svoje zistenia. Bohužiaľ im nebude takme nikto veriť. Bod obratu civilizácie je skutočný – prichádza. Každý to cíti, len takmer nikto nevie čo to naozaj znamená.

   • Ak by sa to vedelo desaťročia dopredu, tak je šanca, že ľudstvo za ten čas nájde spôsob, ako tomu zabrániť. Dokonca aj rok môže stačiť, napríklad odklonenie dráhy o milimeter môže spôsobiť, že asteroid nakoniec Zem minie.

    • Objektívne

     Ako by sa to mohlo vedieť keď je to super utajovaná informácia? V súčasnosti sa to už vie, ale vie to len zopár ľudí aj keď je informácia verejne dostupná. Problém bude ale s tým, že tomu málokto uverí, že sa to stane práve takto.
     Udalosti ktorej budeme ako ľudstvo čeliť nie je možné zabrániť. Príde to zo Slnka. Určite ste zachytili, že sa hovorí o niečom ako slnečný záblesk. Na tento typ udalosti boli postavené DUMBs a naozaj ich nikto nezničil ako sa to pokúšajú oznámiť podaktoré skupiny „Q“. To, ale čo mocní tohoto sveta nevedeli keď ich stavali, že je potrebné vybrať správnu lokalitu. Mnohé sú vybudované tak, že sa z nich nedostanú von a budú ich hrobom. Ľudstvo má možnosť sa s týmto typom udalosti popasovať, ale zrejme až vtedy, keď nebude zotročované. Či to stihne je otázne. Niekto to určite prežije. Tiež vyvstáva otázka akí ľudia budú zakladať budúcu/nasledujúcu civilizáciu.

    • Dosť spoľahlivým indikátorom vývoja a ukončenia (?) dejín ľudstva je sionistická biblia. Samozrejme tá jej verzia, ktorá bola určená výlučne pre duchovných obsadzujúcich tie najvyššie posty. Idú presne podľa jej (svojho?) scenára; zatiaľ sa neodchýlili ani o chlp.
     Bežne dostupné biblie sú skrz-naskrz zmotané – mám pocit, že preto, aby sa ľudia od ovčínca ďalej nedostali.
     Z prekladov, ktoré som čítala, je najznehodnotenejšia asi biblia svedkov Jehovových – títo úprimne pravdu hľadajúci ľudia museli vrchnosti poriadne ležať v žalúdku, keďže im v biblii s podtitulom „Preklad nového sveta“ podsunula absolútne neupotrebiteľný odpad…
     A čo ak sa naplní jeden z citátov tejto zlátaniny Pravdy so Lžou – „Poslední budú prví, a prví budú poslední“?

     • Objektívne

      Zdá sa, že nakoniec Biblia bude našou spásou. V prvých 5.knihách Starého zákona je posolstvo pre našu dobu, posledných 50 rokov pred eventom. Je silne kódované, ale existuje človek (primárne archeológ ktorý sa hrabe v zemi, nesedí doma na prdeli, ale aj človek mnohých iných vedeckých disciplín), ktorý prvý krát po 2600 rokoch našiel spôsob ako správne prečítať Biblické odkazy a ako im rozumieť. Zaujímavé čítanie o tom kto boli Adam a Eva, rajská záhrada, čo je v skutočnosti desatoro prikázaní, archa zmluvy, čo bude postavené na hore Sion, aké je tajomstvo vykúpenia a mnohé iné záležitosti. V konečnom dôsledku dáva odpoveď na najťažie otázky vo vesmíre:
      – Prečo vznikol vesmír?
      – Ak Boh stvoril vesmír, kto potom stvoril Boha?
      – Prečo bol človek stvorený a aké je jeho miesto vo vesmíre?
      https://www.amazon.com/Abraham-Jacob-Decoding-Hebrew-Scriptures-ebook/dp/B06X6MLCZQ
      https://www.amazon.com/Exodus-Finding-Decoding-Hebrew-Scriptures/dp/0930808207

     • Objektívne, vďaka za objektívnu reakciu. To minimum čistej, logickej Pravdy, ktoré sa z biblie v spleti Lží, poloprávd a nezmyslov vynára, nám zaručuje to, čo všetci od života očakávame: dokonalosť, vzájomnú bezpodmienečnú lásku a, samozrejme, život bez pocitu strachu z umierania.
      Pravý Ježiš (ktorý mal IBA mimozemského Otca; matku nemal) zrušil po príchode na našu Zem všetkých „desatoro“ prikázaní pozemského, samozvaného boha Sionu, a nahradil ich jediným trojslovným odporučením: „Milujte sa navzájom.“ Ak toto Ježišovo jedno jediné želanie dodrží každý jeden z nás, tak potom celá zvyšná fúra tých rozvláčnych, prekomplikovaných, despotických PRÍKAZOV čipovacieho boha Sionu môže ísť na smetisko dejín.
      Pravda je priama a jednoduchá. Zamotaná býva Lož.

    • Objektívne

     Kuknite sem, zdá sa, že už aj na webe exopolitiky nás pripravujú na túto udalosť. Tam sú ovšem presvedčený, že celé ľudstvo bude zachraňovať milióny vesmírnych lodí veliteľstva Ashtar.
     https://exopolitics.org/revelations-of-an-extraterrestrial-walk-in-contactee/

     Píše sa tam:
     Marc hovorí, že komunikuje s velením Ashtar a bol varovaný pred plánmi Deep State na mimozemskú udalosť pod falošnou vlajkou. Bolo mu povedané, že po tom, čo ľudstvo porazí Deep State, bude si užívať desaťročie mieru a prosperity, kým mikronova zasiahne Zem niekedy pred rokom 2046, čo odštartuje novú éru pre vznik ľudstva ako galaktickej spoločnosti.

     Obávam sa, že to tak nebude, pretože to sú všetko channelované informácie, ale ten dátum je dosť presný. V NASA to vedia tiež, že zo Slnka sa stane Nova a to už nejakých 50 rokov. Na tento účel boli postavené DUMBs. Existujú zozbierné informácie zo svätých kních a rôznych mytológií kde sa táto udalosť opisuje, takže sa vie ako sa to stane, tiež celý priebeh udalosti. Ak máte záujem, môžem poskytnúť odkaz kde sa dozviete o hodne viac.

 3. Pokiaľ sa nemýlim, prvé články o nákupoch atómových krytov psychopatmi samozvanými elitami sa objavili koncom 2019, t.j. pred spustením prvej etapy depopulácie a cielených sankcií proti Rusku. Osobne si myslím, že atómová vojna je len otázkou času, lebo ONI ju skutočne chcú, lebo cítia, že inak ich vlhký sen o zlatej miliarde a vlastnení všetkých zdrojov so svetovládou sa nepodarí uskutočniť. „Skrotiť“ tak veľa ľudí, ako je teraz na Zemi a premeniť ich na skutočné bioroboty je nemožné ! Takže tu máme zámerne všetky tie krízy, ktoré majú v decimovaní populácie len pomôcť a nakoniec, keď sa zbavia väčšiny vlastného obyvateľstva príde atómový ohňostroj. Ach jo, dúfam, že sa mýlim, veľmi by som si to prial… žiaľ mi to ale takto vychádza…

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,ľudia sa mimo iného delia na-pozemšťanov a podzemšťanov,pozemšťania fungujú výhradne po zemi a žijú systémom prežívania v nedostatku a skromnosti a podzemšťania nemajú úctu ku určeniu človeka a majú zo všetkého veľmi veľmi veľa a stále im je málo a urobia čokoľvek,aby im to nikto nevzal a aby im furt pribúdalo,,,,a potom ešxistuje ešte jedna drobná skupina ľudí,ktorí sú skôr mimozemšťania a sú tu iba omylom a proti svojej vôli,,,,správne načasovanie svojho života-čo najskôr došzudovať a vypadnúť z rodičovského hniezda a čo najskôr mať všetko skôr a v hojnosti to,čo majú starší a majetnejší a je to jedno,ktorej banke sa upísať,,,,a takáto súťaživosť bez rozumu robí z ľudstva parazitov v obmedzenom priestore,lebo planéta sa nedá zvečšiť a ani rozšíriť či nafúknuť,,,,človek sa takto stáva neprijateľným pre využívaný (okupovaný) priestor.

 5. kvakcína je sloboda
 6. kvakcína je sloboda
 7. …ďakujem moc za zaujím, príspevky, tá pieseň je pekná….

 8. XXL naozaj sa mýliš ten ohňostroj sa neuskutoční, všetky tie jadrové hlavice pôjdu do reaktorov JE a premenia sa na jadrové palivo kde vznikne energia a využije sa na mierove účely pre ĺudstvo +++

  • Osobne by som to uvítal!

  • Žiaľ ono je to opačne. Takmer všetky súčasné jadrové reaktory sú schválne zvolenými typmi reaktorov, ktoré produkujú štiepny materiál na výrobu jadrových zbraní. Inak by sa už dávno používali tóriové reaktory, ktoré sú účinnejšie a bezpečnejšie, ale neprodukujú užitočný štiepny materiál na výrobu A-bômb, a preto sa nepoužívajú. Takže silne pochybujem, že sa bude „páliť“ štiepny materiál z jadrových zbraní. To iba v tom prípade, ak by pokročilosť zbraní prevyšovala účinnosť tých jadrových, teda by sa stali nepotrebnými. Ale tiež verím že ku globálnemu jadrovému konfliktu nedôjde.

   • Myslíš zrejme plutóniový program, v ktorom sa Rusko zaviazalo dodávať USA toľko uránu, koľko potrebujú – na oplátku Rusko spracúva 90% vyhoretého paliva práve s možnosťou použitia na jadrové zbrane – takže JE neslúžia priamo k výrobe nukleárnych zbraní. USA nemali jadrové reaktory pred výrobou jadrových zbraní použitých v Hirošime a Nagasaki. Zrejme si si nepozrel to interwiev s jadrovým fyzikom Ostrecovom.

    • Ja som ten rozhovor už pred časom videl, ale zatiaľ ho nemám dôvod „prevziať“.
     Dá sa nejako zistiť, čo hovoril?
     Pôsobil na mňa totiž trochu nedôveryhodne.

 9. Švédska dementná piča – hovorkyňa svojho otca slobodomurára – vypúšťa pokusné balóniky! K palivovému drevu bude treba prikúpiť si samopal a bedničku streliva!

  Greta vystoupila proti palivovému dříví – chytne se toho EU a dřevo příští týden v hlasování zakáže?
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/09/greta-vystoupila-proti-palivovemu-drivi-chytne-se-toho-eu-a-drevo-pristi-tyden-v-hlasovani-zakaze/

  • He – aká irónia!

   https://cs.wikipedia.org › wiki › Švédský_stůl
   Švédský stůl – Wikipedie
   Švédský stůl ( švédsky smörgåsbord) je způsob podávání jídla pocházející ze Skandinávie. Spočívá v tom, že se nejrůznější pokrmy vyloží na jeden velký stůl, odkud si každý strávník bere, na co má zrovna chuť.

 10. A čo sľuďmi, čo na to nemajú ? Ako a kde si postavia tie „bunkre“ ?

  • 1/ A načo – kvôli humbuku?
   2/ Z plezíru – vykopať si bunker – zemlianku, králičiu noru – krompáč a lopata – a na to majú.

   Tvoja otázka je otázkou ľudí, ktorí sa vždy spoliehajú, že ich problémy vyrieši vláda.

 11. Stretli sa blázni lebo jadrová katastrofa a jej následky by zničili ľudstvo
  Vedecký výskum v osemdesiatych rokoch objasnil účinky jadrového výbuchu na prírodu. Prach a dym by blokovali väčšinu slnečného svetla, ako aj slnečné teplo zo zemského povrchu.
  Neprítomnosť slnečného svetla na povrchu Zeme by spôsobila, že teplota na planéte bude nižšia ako počas poslednej doby ľadovej, pred 18 000 rokmi. Chladenie Zeme o viac ako 20 ° C by bolo veľmi rýchle na veľkých územiach Severnej Ameriky a vo väčšine Euroázii viac ako 30 ° C. Chladenie Zeme by trvalo 1 až 3 roky, čím by sa zabránilo poľnohospodárstvu, a teda aj potravinám. Globálne zrážky by sa v dôsledku predĺženého chladu znížili v priemere o 45%. Ozónová vrstva by bola z väčšej časti zničená, čo umožní ultrafialovým lúčom preniknúť do Zeme. To by zničilo ďalšiu veľkú časť života ľudí, zvierat a rastlín. Vzniklo by veľké množstvo rádioaktívneho spadu, ktorý by sa rozšíril po celom svete.
  Aké by boli dôsledky pre život ľudí a zvierat
  – Požiare by vytvorili obrovské mraky toxického dymu znečisťujúceho ovzdušie a spôsobujúce ochorenia dýchacích ciest. Skladované chemikálie by sa uvoľňovali do životného prostredia.
  – Rýchle zmeny teploty a zrážok spolu so znečistením životného prostredia by znemožnili prežitie mnohých živých bytostí.
  – Zemský a morský život vo všeobecnosti by sa zrútil v dôsledku kolapsu ekosystémov.
  – Väčšina ľudí, ktorí prežili pôvodnú katastrofu, by umrela hladom, nemocami z ožiarenia , keď by nemohli pestovať potraviny alebo ich získavať z prírody..
  – Nepriaznivé prostredie povojnovej jadrovej vojny by tiež malo za následok, že prežitie tých, ktorí sa ukrývajú v upravených prístreškoch, je nepravdepodobné. Zariadenie s vodou, potravinami, liekmi a energiou už roky nezabezpečuje prežitie v inertnom svete
  V dôsledku toho by sa Zem zmenila na tmavú a studenú v určitej trvalej arktickej zime, čo by viedlo k vyhynutiu človeka.
  Záver – blázni snívajte v úkrytoch a bunkroch

 12. Najlepšie sa sníva s vedomím , že spíte bez vedomia

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,ľudská duša bola vytvorená pre pokojné snenie v láskavom uspokojení a pre nehmotný svet bez potrieb aké musí každý v ľudskom tele bežne vykonávať,alebo skôr musí,,,,duše boli ukradnuté a uveznené v nedokonalých ľudských telách k poníženiu čistoty duší s pomocou temnoty,,,,v tomto svete temna sú duše bezbranné a zotročované a nepripravené sa brániť pri plnom vedomí,lebo to duša nepozná,,,,skoro všetci ľudia veria v potrebu mať telo ako nutnosť a mnohí sa o telo starajú prednostne a o dušu nemajú záujem,,,,nepríjsť počas tohoto podstrčeného a nanúteného života o dušu-je cestovným lístkom na cestu speť,,,,duše boli stvorené ako dych večného života,ale pre iný svet a iné jestvovanie v inej podobe,pre svetlo,,,,je to ako s diamantami-trvá to dlho kým sa vyšľachtia do čistoty a krásy neopísateľného lesku a odolnosti,,,,

   • Opustila som svoje telo do ktorého svoje myšlienky vysielam telepaticky do tela ktoré som opustila moja duša vidí telo vlastne je to už iba vozidlo

    mojej duše +++

   • zatial nikto

    100 %.
    A dovolim si to prelozit po mojom.
    „pokojné snenie v láskavom uspokojení a pre nehmotný svet“
    -tzv.4.dimenzia

    „duše boli stvorené ako dych večného života,ale pre iný svet a iné jestvovanie v inej podobe,pre svetlo,,,,je to ako s diamantami-trvá to dlho kým sa vyšľachtia do čistoty a krásy neopísateľného lesku a odolnosti,“
    -5. a vyssie dimenzie (mimozemstania a vyssie nehmotne svety)

    „v tomto svete temna sú duše bezbranné a zotročované a nepripravené sa brániť pri plnom vedomí,“
    -tzv 3.dimenzia

 13. Ukraino= ŽNEC po latinsky, čo Prichádza ZOŽAŤ ĽUDSKÉ DUŠE skorumpovaného sveta…A Rus bude čakať yroezlivo do roku 2025 a potom corner a zožne USAtana aj s jeho North American Terrorist Organisation..

Pridajte komentár

*