Dr. McCullough: „mRNA technológia práve vstúpila do úplne novej, oveľa temnejšej fázy“


Print Friendly, PDF & Email

Dr. McCullough: „mRNA technológia práve vstúpila do úplne novej, oveľa temnejšej fázy“

(Niamh Harris, The People‘s Voice) Dr. Peter McCullough, americký kardiológ, ktorý bol otvoreným kritikom covidových vakcín, tvrdí, že dodávky potravín môžu byť manipulované zdravotníckymi úradmi, aby ovplyvnili stav populácie.

McCullough hovorí, že odhalil alarmujúcu vedeckú štúdiu od čínskych vedcov z Quan Zhang s s názvom: „Orálna vakcína pre SARS-CoV-2 na základe RBD mRNA-exozómov získaných z kravského mlieka, ktoré spúšťajú reakciu neutralizujúcich protilátok in vivo (v živom organizme).“

Tvrdí, že jeho pozorovania ho priviedli k záveru, že technológia mRNA práve vstúpila do úplne novej, oveľa temnejšej fázy vývoja… Podľa neho Číňania práve urobili prvý z krokov, ktoré budú pre svet v budúcnosti pravdepodobne oveľa nebezpečnejšie než tomu bolo doteraz.

Správa portálu TGP uvádza:

Dr. McCullough je lekár, ktorý liečil pacientov s myokarditídou v prvej línii, preto by ste jeho varovania mali pozorne počúvať.

Deti môžu byť cielené ako prvé pre túto perorálnym dávkovaním ľahko podávateľnú vakcínu. Potenciálne môžu takto dostať do detí mRNA cez mlieko pri školských obedoch a iných jedlách bez dozoru.

Pre tých, ktorí užili jednu z vakcín proti Covid-19, by mliečne vakcíny v stave pre „núdzové použitie“ umožnili ešte väčšie zaťaženie tela syntetickou mRNA, ktorá bola preukázaná ako odolná voči ribonukleázam (enzýmom na jej odbúranie) a môže sa natrvalo stať súčasťou ľudského tela.

Technológia mRNA práve vstúpila do úplne novej, oveľa temnejšej fázy vývoja. Očakávajte ďalší výskum a odpor ľudí voči mRNA v našich potravinách.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Číňania práve urobili prvý krok, ktorý bude pre svet pravdepodobne veľmi nebezpečný.

Ako sa chrániť pred mRNA

V skutočnosti sa nedávno objavilo veľa správ o farmároch v USA a EÚ, ktorí používajú vakcíny založené na mRNA technológii na svojich hospodárskych zvieratách, aby „ich pomohli chrániť pred chorobami“.

Našťastie sa môžete chrániť bez ohľadu na to, odkiaľ mRNA pochádza. Podľa doktora McCullougha je najznámejšou obranou proti hrotovým proteínom a mRNA denná dávka voľne predajnej nattokinázy.

„Nattokináza je enzým, ktorý sa vyrába fermentáciou sójových bôbov baktériami Bacillus subtilis variant natto a je dostupný ako perorálny doplnok stravy.

Nattokináza odbúrava fibrinogén, faktor VII, cytokíny a faktor VIII a boli skúmane aj jej prínosy pre kardiovaskulárny systém. 

Zo všetkých dostupných terapií, ktoré som použil vo svojej praxi, a spomedzi všetkých navrhovaných detoxikačných činidiel verím, že nattokináza a jej príbuzné peptidy sú v súčasnosti pre pacientov najväčším prísľubom.“

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Niamh Harris, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „„Nattokináza je enzým, ktorý sa vyrába fermentáciou sójových bôbov baktériami Bacillus subtilis variant natto a je dostupný ako perorálny doplnok stravy. “ –

  čiže len znovu pripomínam komentár jedného írskeho trolla – že sa mám vysrať na bacillus subtilis, ktorý je základom ruského VETOMu!

  Ako sa detoxikovať a vyliečiť z očkovania_RU probiotikum VETOM a Nattokináza.pdf
  https://ulozto.net/file/yEbn1ZQvel31/ako-sa-detoxikovat-a-vyliecit-z-ockovania-ru-probiotikum-vetom-a-nattokinaza-pdf#!ZJHkMQR2ATWzZmNjMGxmMTAyZwqxMGRmoTH4YxHmHJqXHGNjZN==
  ——————————
  Samozrejme – nejaký farmakokottroll túto informáciu už označil „lajkom“ mínus.

  • Sebastian

   Je Vám vlastné nerozumieť písaným textom. Nič s tým už neurobíte, upevnili ste si vo svojom vnútri rytmus a tento rytmus stal sa hypnotickým.

   V minulosti sme si písali o liečbe chorôb, nie o mRNA.

   Napíšem to halabala, nechce sa mi Vám venovať energiu. Stále platí, pokiaľ si vyliečite črevnú výstelku, budete mať dostatok myeloperoxidázy, ktorá je zastúpená v organizme v dennom limitovanom množstve. Táto substancia je 50x efektívnejšia pri oxidovaní, ako antibiotikum. Z toho vyplýva, že Vaša imunita bude mať dostatok vlastných látok na opravenie tela, pretože vo Vašom organizme stopnete samozamorovanie.

   Už som Vám povedal, najprv riešte podstatu a až potom čerešničky na torte, inak sa nikam nedostanete.

  • Sebastian

   Znova nerozumiete, čo píšete.

   Vy kotkodákate a splietate a premosťujete nezlučiteľné.

   Subtilis nerozklada mRNA.

   1) mRNA technicky označme ako nosič.

   2) V bunke sa vytvorí proteín.

   3) Proteín vytvára krvne zrazeniny

   Jeden z týchto proteínov, ktorý sa podieľa na tvorbe krvných zrazenín je fibrín. Tento fibrín natokináza rozkladá. Jedzte natto a môžete z mysle vypustiť nejaký subtilis.

   Neviete, v akej expresii je produkovaný proteín, čiže nemáte poňatie koľko natokinázy potrebujete.

   Ciže Vaša čerešnička je neadresná.

   Základ je vybudovanie zdravej črevnej výstelky, k tomu potrebujete kvantá stavebných materiálov a vynechanie každej molekuly potravy, ktorá sa nestrávi, čo Vy máte v hnojnom množstve v strave.

   Ďalej mikrobiom. Ak chcete fermentované produkty, tak kľudne aj to natto, ale lepšie je kimchi. A najlepšia je transplantácia črevnej mikroflóry.
   https://www.youtube.com/watch?v=Awn3haOpfcI

   Ak si vyliečite túto tortu, Vaše telo bude produkovať dostatočné množstvo enzýmov, ktoré sú schopné rozkladať fibrín a iné látky, ktoré sa podieľajú na tvorbe krvných zrazenín. V opačnom prípade sa tieto enzýmy stanú nedostatočným tovarom, pretože ich telo produkuje v limitovanom množstve a Vy organizmus zamorujete a nútite imunitu používať tieto látky na odmorovanie, pričom ich máte nedostatok na opravu tela, čiže aj krvné zrazeniny.

   • „A najlepšia je transplantácia črevnej mikroflóry.“ – stále tvrdím, že si zožral hovno svojej matky – pri pôrode sa to stáva. A podľa tohoto mikrobiómu – ktorý zásadne ovplyvňuje aj psychiku – aj funguješ – hovno na tróne, ktoré si o sebe myslí, že je torta!

    „Nattokináza je enzým, ktorý sa vyrába fermentáciou sójových bôbov baktériami Bacillus subtilis variant natto“ – teda až produkt b.s.! A b.s. produkuje o. i. aj koenzým Q a interferón A, B, čo sú základné protilátky imunitného systému!

    „A protilátky sú preto protilátky, lebo sú to protilátky!“ – Heger vlastnou hubou.

    Vetom – Probiotikum vytvorené prírodou
    Prírodná medicína 26.01.2021
    „Existuje veľké množstvo probiotík, ale aby boli účinné, je dôležité aby prežili cestu do čriev. Nezáleží len na tom, či dávka probiotík obsahuje 10, 30 alebo 50 miliárd baktérii, rozhodujúca je ich miera prežitia v žalúdku.

    Probiotika Vetom sa považujú za jedny z najsilnejších probiotík. Majú za sebou 40 rokov výskumu, čo dokazuje, že tento produkt má široké spektrum pozitívnych účinkov.

    Vetom probiotiká – sú patentované produkty, ktoré pozostávajú výlučne z prírodných látok a prirodzene produkovaných bakteriálnych kmeňov. Bakteriálne kmeňe, ktoré sú sučasťou baktérii Bacillus subtillis a Bacillus amyloliquefaciens, pochádzajú zo sibírskych krajín, kde ich evolúcia formovala milióny rokov. Tieto baktérie majú vlastnosti, ktoré poskytujú telu schopnosť udržať úroveň mikroflóry v norme, optimalizovať metabolizmus a zásobovanie tela biologicky aktívnymi látkami.

    Baktérie, ktoré obsahujú prípravky Vetom sa množia v tráviacom trakte 2 až 5 dní. Následne si v tele spravia prieskum a označia choroboplodné vírusy a baktérie. Zároveň v tele tvoria prírodné probiotikum, ktoré dokáže zničiť škodlivé bunky a tým riešiť príčinu ochorenia. V žalúdku tieto baktérie nehynú, lebo sú vo forme spór a tým sú vysoko odolné voči účinkom žalúdočných štiav. V ústiach tenkého a hrubého čreva sa transformujú do vegetatívnej formy, množia sa a produkujú biologicky aktívne látky, čím potláčajú rast a vývoj hnilobných a patogénnych mikroorganizmov. Po vyčistení tráviaceho traktu a zničení nežiaducich baktérii sú baktérie vylúčené z organizmu.

    Kmeňe baktérii Bacillus subtillis a Bacillus amyloliquefaciens sú schopné vyrábať enzýmy, ktoré ničia toxíny a škodlivé bunky. Vetom pomáha telu vysporiadať sa s chorobou, naštartovať imunitu, je to tzv. imunokorektor. Vykazuje svoje jedinečné vlastnosti pri liečbe črevných infekcií, či otravy jedlom. Podporuje štruktúru črevnej sliznice a normalizuje mikroflóru pri zachovaní vysokej aktivity pri priechode agresívnym prostredím v žalúdku. Pomáha telu bojovať proti väčšine známych ochorení. Prípravky Vetom sú jednoducho vhodné pre liečbu a prevenciu bakteriálnych a vírusových infekcií, korekciu imunitnej nedostatočnosti, stimulujú imunitu, normalizujú metabolizmus.

    Tento komplex prírodných antibiotík sa vstrebáva cez steny čreva do krvi a šíri sa do všetkých orgánov, vďaka ktorým sa samy uzdravujú. Obranné sily tela, ktoré boli predtým vynaložené na boj s infekciou, smerujú teraz svoju energiu na liečbu zdanlivo dobre nesúvisiacich chorôb. A „ZÁZRAK“ sa stane – vetom údajne lieči zo všetkých chorôb. To ale tak nie je, jednoducho len zdravé telo začne oveľa účinnejšie bojovať nielen s bakteriálnymi, ale aj vírusovými ochoreniami !

    To je dôvod pre nadšenie. Ak má človek problémy s mikroflórou čreva, vetom mu pomôže. Ak je všetko v poriadku s mikroflórou, vetom obsahujúci Bacillus subtilis, produkujúci ľudský interferón môže zvýšiť imunitu. Navyše Bacillus subtilis aktívne pôsobí proti reprodukciu húb, blokuje ich životnú aktivitu a mykotoxíny uvoľnené hubami prestávajú pôsobiť negatívne na telo, čo je ďalší spôsob, ako ozdraviť telo.

    Všetky tieto dôvody vyžadujú špecifickosť použitia preparátov prípravku vetom – v malých dávkach často a pravidelne, aby „rozdrvila“ patogénnu mikroflóru.

    Vetom je vhodné užívať pri:

    žalúdočno-črevných ochoreniach
    bakteriálnych a vírusových ochoreniach
    gynekologických ochoreniach

    Vetom pomáha telu vysporiadať sa s chorobou a obnovuje jeho vlastnú silu.

    Hlavné prednosti Vetomu:

    regeneruje organizmus
    stimuluje a obnovuje imunitu
    čistí črevný trakt
    normalizuje črevnú flóru po celej dĺžke gastrointestinálneho traktu, zlepšuje trávenie
    udržiava v tele prospešné baktérie
    podporuje proces samočistenia organizmu – účinne zbavuje telo toxínov
    pomáha pri prekyslení, má antioxidačný účinok
    je vhodný nielen na regeneráciu organizmu, ale aj ako prevencia pri širokej škále ochorení
    nie je návykový a je vhodný aj pre deti
    cenovo dostupný
    nemá vedľajšie účinky

    Vetom 1.1 podporuje normálne fungovanie imunitného systému.

    Vetom 1.1 sa používa najmä na podporu optimálnych funkcií imunitného systému a tráviaceho systému. Ale rovnako tak je vhodný aj pri problémoch s dlhotrvajúcou únavou, pri rôznych zažívacích ťažkostiach a najmä po užívaní antibiotickej liečby.

    Vetom 1.1 obsahuje patentovaný a benígny bakteriálny kmeň Bacillus subtilis VKPM B-10641 (DSM 24613). Baktéria Bacillus Subtilis je vo forme spór, čo umožňuje cestu až do črevného systému.

    Bakteriálny kmeň Bacillus Subtilis sa reprodukuje v črevnom systéme a vytvára prospešné mikróby, ktoré bojujú proti vírusom a baktériám spôsobujúcim choroby. Podporná funkcia trávenia umožňuje schopnosť čriev absorbovať látky, ako je železo, vápnik, benígne tuky, aminokyseliny, triglyceridy, bielkoviny, dipeptidy, soli zo žlčovej kyseliny.

    Baktéria Bacillus subtilis je spôsobilá produkovať 2-alfa-leukocytárna ľudský interferón. V ľudskom organizme je tento typ interferónu produkovaný leukocytmi a lymfoblastmi pri vírusovej infekcii. Je faktorom nešpecifickej rezistencie organizmu. Hrá kontrolne-regulačnú úlohu v zachovaní homeostázy v ľudskom organizme a má nasledujúce základné typy aktivity:

    protivírusový efekt
    antiproliferatívny efekt (brzdí rozmnožovanie buniek)…
    potláča rast a rozvoj vnútrobunkových infekčných patogénov (chlamýdie, baktérie, prvoky)
    Pre optimálny účinok sa odporúča nasledovné dávkovanie:

    10 dní – Vetom 4 – to sú 2 balenia – každý deň postupne 10 kapsúl, po 1-1,5 hodine jednu kapsulu zapíjať dostatočným množstvom vody!
    10 dní pauza
    10 dní – Vetom 3 – to sú 2 balenia – každý deň postupne 10 kapsúl, po 1-1,5 hodine jednu kapsulu zapíjať dostatočným množstvom vody!
    10 dní pauza
    10 dní – Vetom 1.1 – to sú 2 balenia – každý deň postupne 10 kapsúl, po 1-1,5 hodine jednu kapsulu zapíjať dostatočným množstvom vody!
    10 dní pauza

    Zmena poradia vetom 3 a vetom 4 je možná, pre optimálny účinok je však dobré sa poradiť. Poradie a druhy prípravkov je potrebné prispôsobiť aktuálnemu stavu vášho organizmu. Vetom vždy zapíjame vodou v dostatočnom množstve. Vetom je bezpečný produkt. Vedľajšie účinky neboli preukázané. Neboli pozorované žiadne problémy ani pri nadmernom užívaní.

    Pomocou Vetomu získame čistenie a rekonštrukciu nielen tráviaceho systému, ale postupne celého organizmu. To so sebou prináša sprievodné javy ktoré sú úplne prirodzené. Nejde ale o vedľajšie účinky! Zvýšenie imunity tela sa prejavuje aj tým, že imunitný systém odhaľuje staré, zamaskované infekcie aj ich pôvodcov, ložiská mikroorganizmov, ktoré v zdravom tele nemajú čo robiť.

    Možné, ale bezpečné prejavy pri užívaní probiotík Vetom:

    Pri užívaní týchto probiotík možno niekedy sledovať zosilnenie prejavov – vznikajú bolestivé pocity v rôznych orgánoch. Môže sa objaviť bolestivý signál z miest lokalizácie „chronických defektov“. Napr. môže začať bolieť zub, prst, členok, čokoľvek.
    Niekedy sa objaví hnačka alebo zápcha; nakoniec sa však stav vždy normalizuje. – Tento prejav je spojený s procesom normalizácie mikrobiocenózy v tráviacom trakte. Jeho rôznorodosť je daná mnohorodosťou mikrobiotického spoločenstva v tráviacom trakte u jednotlivých ľudí, a následne nejednoznačnou reakciou organizmu na priebeh jeho rekonštrukcie.
    Často možno sledovať zmenu farby a zápachu moču, zmenu zápachu a intenzity vylučovania potu. – Tento efekt je spôsobený intenzívnym vyplavovaním toxínov z organizmu. Po ukončení kúry má byť moč priehľadný, bez viditeľných prísad a bez ostrého zápachu.
    Niekedy sa pri procese na koži objavia osýpky alebo vyrážka. Pravdepodobná príčina tohto javu je nadmieru aktívne vylučovanie toxínov cez kožu. V rámci procesu po terapii vyrážka vždy pominie.
    https://biopotravinyraj.sk/vetom-probiotikum-vytvorene-prirodou
    ———————————-
    Poznámka – samozrejme môžete VETOM užívať podľa odporúčania výrobcu – ale podľa príbalových letákov – o zložení jednotlivých typov – stačí úžiť len VETOM2 /ako prvý/ a VETOM1 – ušetríte tak polovicu peňazí. Tieto 2 dávky 2 x 50 ampulí stoja aj s dopravou cca 50 eur a vystačia pre 2 osoby.

    Je to zásadne iné probiotikum ako mliečne baktérie v jogurtoch! Odporúčam! Treba sa vyhnúť užívaniu systémových antibiotík – VETOM užiť až po ich odznení. Pozor na lekárov, ktorí na ranu na prste /alebo na sopeľ – „keď už ste v tej našej ambulancii – niečo vám pre našu istotu predpíšeme a vy blbec to samozrejme zožeriete“/ predpisujú systémové antibiotiká a nie lokálne antibiotiká. Systémové antibiotiká prakticky zničia všetku užitočnú mikroflóru v organizme vrátane črevného mikrobiómu. A ten tvorí 90% našej imunity.

    Ruský VETOM je pôvodne vojenské antidotum proti bio zbraniam hromadného ničenia, vyvinuté v 80. rokoch. Po rozpade ZSSR zradcovia predali jeho tajomstvo a špeciálne kmene, takže firma ho už vyrába len na komerčné účely. Osobne by som sa chcel dostať práve k starým vojenským uloženkám VETOMu, pretože obsahujú aj baktérie pomáhajúce odstraňovať následky choroby z ožiarenia – inak na to sú bylinky – palina dračia a palina čierna – ľudovo černobyľ. Ruskí špecialisti nasadení v Rhodézii vďaka antidotu VETOM prežili bez ujmy útok bojovým antraxom – a to mnohí užili VETOM až 3 dni po útoku. /Útok bol cielený na celú skupinu obyvateľstva, kde Rusi pôsobili/. Teraz do takýchto oblastí smerujú Wagnerovci – moskovské židovské kancelárie majú tiež záujem o africké nerasty.

    • Mne tu nemusíte spamovať múdrosti.

     Všetko závisí od fyziologického stavu organizmu.

     Fyziologický stav organizmus je závislý od črevnej výstelky a mikrobiomu a trávenia.

     Potom Vám telo produkuje dostatočné množstvo plasmínu, urokinázy, streptokinazy ( mikrobiom), tPa, metalloproteázy, kallikreínu, enzým Hageman faktor, kys. hyaluronovej, mastné kyseliny (trávenie), ktoré stimulujú fibrinolýzu aktiváciou plasminogenu, antitrombim III a podobne.

     Všetko zavisí od trávenia, črevnej výstelky, potravín, ktoré jete, mikrobiomu, takže Vaše spamy si nechajte pre slabomyseľných.

     Nemáte vyriešené,čo píšem, môžete sa aj zadrhnút subtilisom, iba si poškodíte ešte viac mikrobiom, lebo ho rozladíte a nič nevyriešite.

    • inak, Vy napíšete, že 90% imunity je založenej na mikrobiome a zároveň nechápete, že ten mikrobiom má mnohonásobne väčší podiel na genetickej informácii v organizme, ako naše telo, zároveň z triliónov bakterií a všetkého, čo žije v tele, vytiahnete subtilis. Ak chcete používať subtilis, tak ten sa používa na masy hnijúcej stolice v čreve. Rozumný človek zje dostatočné množstvo subtilisu v strave. Neexistuje žiadna zázračná látka, ktorá Vám vyrieši problém, len správny fyziologický stav organizmu, ktorý zabezpečíte jedine správnym trávením a správnym vystavovaním sa prostrediu, v ktorom žijete.

     Vy vytiahnete jednu látku, napríklad z paradajky, píšete o nej traktáty a aj tak sa nikam nedostanete.

    • Když jsem měla možnost dostat se k čerstvé syrovátce z kravského mléka,dělala jsem si kvas z vlaštovičníku podle Bolotova.Byl tak výborný,že bych ho mohla pít po litrech.Perfektní na střevní mikroflóru.

 2. „Nattokináza je enzým, ktorý sa vyrába fermentáciou sójových bôbov…“

  Vie to niekto porovnať s Tamari?
  https://www.countrylife.sk/tamari-sojova-omacka-200-ml-bio-country-life

  • Sójovú omáčku by sme s nattokinázou veľmi neporovnávali. To máte ako porovnávať resveratrol (silný antioxidant) s koňakom. Obe pochádzajú z hrozna.

   • Dr.Jozef Tlamka

    Obaja rivali chodia okolo horúcej kaše….ľudská bytosť je systémový subjekt s
    agregačným genómovým orgánom a jeho funkčnosťou, ale je to na dlhšiu reč
    mimo rámec tohto článku…….vážená redakcia fandím Vám a vy určite viete o čom hovorím….

    • Tlamko – kápni božskou! Napíš článok – ale bez tých „einsteinovských“ novognóz – ja si to lajsnem!

     „Obaja rivali chodia okolo horúcej kaše“ – to čo je za vetu – s akým významom! A pre mňa ten írsky troll nie je rival, ale rýpal! Kľudne ho zadusím aj v tej horúcej kaše! Žiadne chodenie okolo! Okolo okolo je to, čo tam ide ko.ot do toho!

     Máša a kaša – ruská mňamka! Odbočím – ako to, že proruský COOP Jednota akože predáva ruskú zmrzlinu – má to na letákoch – ale nikde ju v obchode reálne nemajú – ani ako ukrajinsku!
     http://gigavideo.sk/masa-a-medved-ruzova-kasa/

     • Keď budete potrebovať pomoc, tak Vás zachránim, ale najprv si za to poriadne zaplatíte. Ak máte čím.

      Ujo, ešte sme sa nepriblížili k limitom, ktorými disponujem. Kľudne ma zaškrťte, ak na to máte. Veľa šťastia.

      Ozaj, ako chcete vyriešiť veľké problémy, keď ani vlastný chronický kŕč sympaticko-parasymatického systému neviete uvoľniť.

      Ako môžete písať o zdraví, keď sám seba neviete ovládať a vyliečiť, dostať do kľudu.

      A čo tie Vaše dekády pod vplyvom návykových látok? V strese na mol opitý dlhé roky a ešte aj z pokožky Vám sálal smrad od cigariet. Morálka nulová, hlavne že sa tu snažíte „budovať“ spravodlivý svet, keď ani sám seba nemáte zmáknutého.

      Ale ja Vám fandím, som tolerantný. Držte sa, veľa zdravia.

  • Než mi schvália komentár – neviem prečo – dôležité je pre prípravu nattokinázy je použitie kultúry bacillus subtilis var. natto – je to ako použitie rôznych kultúr mliečnych baktérii pri výrobe rôznych jogurtov – napr. gruzínskeho.

  • Ako píše redakcia, nedá sa to porovnávať. Ale namiesto nattokinázy (obvykle 2000 FU) je možné užívať nattoenzýmy. Osobne užívam nattoenzýmy 6750 FU.

 3. +763 „celebrit“ zemřelo .. po „vakcíně“ „jen“ další video, kterých bude přibývat:

  kla.tv/index.php?a=showlanguage&lang=cz&id=25859&date=2023-04-22

  +v 58 letech zemřel nečekaně hokejista Petr Klíma, který ještě letos v únoru hrál za česko ve výročním zápase ČR-SK u příležitosti 25. oslav Nagana. A jako obvykle – nic s ničím nesouvisí..

  +Podívejte se na termografický snímek z blogu Grega Reese (převzatý ze starší zprávy doktorky Ana Marie Mihalcei), který ukazuje, jak vypadají krevní sraženiny očkovaného 23letého atleta, asymptomatického, zatím bez příznaků…:

  telegra.ph/file/2e033ce0cd19de94ff235.png

  Ty celebrity výše na videu jsou jen vrcholkem ledovce se zprávami o „nečekaných“ úmrtích, protože se o nich vždycky něco napíše.
  Drtivá většina je tím svinstvem opravdu napíchaná, mnozí opakovaně, jejich ego jim nedovolí přiznat si chybu, tuhletu možnost zatlačují někam do podvědomí..

  • A preto sa tento rok tak spustila naplno v pozadí aj migrácia na západe… (pápež podporujúci a propagujúci očkovanie krásne skritizoval Maďarov za to, že nechcú otvoriť brány do Európy aj na východe!) lebo vedia, že čoskoro tam už nikto z tých opichaných národov nezostane a namiesto nich prídu ľudia s nízkym vzdelaním a IQ, ktorých si slobodomurársky satanisti myslia, že ľahšie spracujú, skrotia a zmanipulujú. Kresťanov bolo treba vyhubiť, lebo to čo sa napĺňa je presne Apokalipsa podľa Sv. Jána (spresnená posolstvami Panny Márie), či sa to tu niekomu páči alebo nie, či mu je to smiešne alebo spiatočnícke. Noví MOslimáci nevedia a netušia, čo to je a o čo tu ide (boj o duše), preto budú lepším materiálom pre projekt Satana a jeho transhumanizmus, ľudstvo bez slobodnej vôle – vecami ! ZLÉ a TEMNÉ časy len prichádzajú, pomaly, rafinovane a lákavo… skrz nové technológie, tak príťažlivé pre mladých závislých na mobiloch a PC-čkách !

   • plno toho sdělili i ve filmech,, ale málo kdo se zamyslí nad tím, že by nás to mohlo čekat/potkat….
    https://aluska.org/pomalu-prichazi-budoucnost-kterou-si-vysnili-spisovatele-science-fiction/

   • Sebastian

    Dobre ste spomenuli, sú to ľudia s nízkym IQ, ktorí si neuvedomujú následky vlastných činov. Ak docielite, aby títo ľudia prestali vyhadzovať odpadky do prírody, nadmerne spotrebovávať zdroje a likvidovať zvieratá, nadmerne sa množiť, tak vyhráte. Ale to nie ste schopní, lebo znova myslíte len na seba a neriešite podstatu. Problém s týmito ľudmi na planéte.

    • Tvoj archontský foter a matka ťa mali prestať množiť ako prví! Používaš tú istú technológiu ako ostatní! A kvôli tejto technológii drancujú planétu a zotročujú a debilizujú a likvidujú ľudí tvoje nenažraté židovské banky a korporácie! Po tom, čo planétu vydrancovali a zasrali – už toľko ľudí nepotrebujú – ty zasratý korporátny troll!
     Odjeb sa ako prvý! Toto je naša planéta – nie tvoja! Toto sú naši ľudia, nie tvoji! Keď mali ľudia 7-14 detí – nikomu to nevadilo, pretože nosatí kapitalisti potreboval veľa otrokov do fabrík a dolov, a vojakov na svoje koristnícke vojny. Východoindická spoločnosť napr. bola čisto židovská! Spôsobený hladomor v Bangladéši, kde zomrelo 12 miliónov ľudí, si nevedel vynachváliť Winston Churchil – rozviedčik a zástupca londýnskych kancelárií Domu Sionu. Psychopat Buffalo Bill – populárny z kántrenia miliónov bizónov a genocídy indiánov v severnej Amerike bol maďarský žid! Zabíjanie ako zábavu a dobrodružstvo a kolonizáciu už vtedy spopularizovali médiá vo vlastníctve židov z londýnskych kancelárií. Tak stvorili Ameriku, americký sen, USA ako nástroj svojej globálnej moci a okupačného teroru a totálnej exploatácie nežidov! Ak si myslíš, že ako židák máš automaticky vyššie IQ ako Gójim – daj si ho zmerať do tej vašej podrbanej židovskej Mensy, ktorá potrebuje nalákať práve inteligentných nežidov – aby sa tých najschopnejších mohli zbaviť ako prvých, alebo ich „usmerniť“ na exploatáciu. Žid makať rukami a tvoriť hodnoty nebude – bude ich len skupovať, vlastniť a draho predávať – a tak sa jebom ako ty zdá, že všetko to pozitívne, čo vymyslelo ľudstvo – vymyslel ten tvoj parazitický korporátny žid. Hovno! A opakujem znovu – snaž sa skapať ako prvý! Stvorila ťa tvoja nepodarená matka 3D tlačiareň s nepodareným tonerom tvojím otcom. Si vyprdnútý nepodarok – otravný šunt!

     • Sebastian

      Kľud, máte príliš vystúpené žily na čele. Keď ste mali 14 detí, bolo menej ľudí. Keď ste mali 14 detí, boli ste rovnako chamtiví, len menej schopní. Keď ste mali 14 detí, nevedeli ste si nič vymyslieť, tak ste sa spoliehali na múdrejších, aby to za vás vymysleli a vy to mohli používať, napríklad aj ten internet, ktorý sa tvoril tými „Židmi“, ktorých tak radi dávate na piedestál. Rád si užívate všetko dobré, čo ste nevytvorili. Neskapem, budem žiť v priemere dlhšie, ako žijete vy, lebo poznám „židovské“ tajomstvá.

      Ujo Maroš, môžem hrať Vašu hru a všetko nazývať židovské, aj keď všetky národy sveta boli spútané Rímom a jeho svetovou šľachtou, čiže mnohonásobne viac chamtivým spôsobom života, ako tie Vaše pomotané výrazy.

      A teraz šup, zmerať tlak a ísť pohladkať dážďovku na ukľudnenie do záhrady.

     • Sebastian

      Joj, skoro som zabudol. Ak si myslíte, že sa tých najschopnejších treba zbaviť, tak utekajte za mrkvou.

      A svet je toho, kto je silnejší, ak je to Váš svet, gratulujem. Teším sa na keď použijete taktické zbrane a vykynožíte chamtivosť. Predpokladám, že začnete mnou, potom všetkými, ktorých spomínate a necháte za sebou spravodlivý svet.

      Len nezabudnite, že všetkých vykynožili vojaci, čiže bežná čeľaď. Nikto im nezakazoval kolektívne povedať nie, nejdeme vraždiť a drancovať. Určite Vám potom táto primitívna čeľaď poďakuje, že ste im doručili svet ako tácke a potom Vás zabije ona, čeľaď chamtivých agresorov.

 4. Klimatický podvod je len jedným z ústredných nástrojov inkvizičnej manipulácie, podobne ako “korektná politika”, “hate speech” (nenávistné prejavy), transgender ideológie, imigrácia moslimov do EÚ, vydieranie antisemitizmom, dezinformácie a hoaxy, slúžiace ako dôvody globálneho zavádzania cenzúry a prenasledovania.
  Sú to kolosálne podvody okultného globalistického epicentra, kontrolujúceho emitovanie peňazí, centrálne banky, farmakartel, spravodajské služby, vojensko-priemyselný komplex aj korporátne médiá a to všetko spolu vytvára v zrýchlenom tempe vojensko-policajné režimy s centralizovanou mocou.
  Je plán, že masy budú kontrolované prostredníctvom kreditného systému v plne digitalizovanej a bezhotovostnej spoločnosti, kde budeme môcť existovať a voľne sa pohybovať len ako vlastníci osobnej ID karty s režimom on a off.
  Cieľom okultnej Agendy je vytvoriť zdanie o “antropocéne”, v ktorom sa stane hlavne – biely človek – stredodobom nenávisti, ktorú budú šíriť noví vierozvestci – “grantoví vedci”- ako kňazi 21.storočia.
  Zažili sme dva roky p(l)andemického neofašizmu – podoba budúcnosti totalitného sveta už bola poodhalená. V nej opäť zohráva kardinálnu úlohu – NEVEDOMOSŤ – más, ako elementárna podmienka k ich kontrole.

  P.S. Cez to všetko chcem dúfať, že aspoň niektorí z tých, ktorí počas Covidu + vakcinácie duchovne – spali, že aspoň nejaké % z nich, dostalo Zhora – „kladivom po hlave“ – a v tejto dobe Temna – precitli..

  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/342775257_773067724142180_8801730357603128777_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=vFHN8LCd7xsAX8oEG16&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=03_AdTM2_5LfYekZ3dWsY10kjZJHfbBBkXF-eKDbHrCvDTYgg&oe=647B62ED

 5. Takzvaná rekatolizace – doba temna kdy katolíci násilně nutili „kacíře“ z pozice síly přestoupit na římskokatolíckou víru .Neváhali použít mučení, zabíjení, konfiskace majetku .Dále pak pálení nevinných žen za čarodějnictví a to všechno ve jménu Ježíše .Nedivím se že lidé nechtěli patřit k víře vrahů a zločinců ale neměli na výběr . V bibli tupím ovcím předem napsali program co je čeká a oni se nad ním teď vzrušují jak to všechno sedí. Křesťanům se vrací vlastní medicína a to co šířili po celém světě, ani Indiány nenechali na pokoji.

  • O inkvizicii odporucam citat odbornu literaturu od univerzitnych profesorov aspon 50 rokov starsiu, rovnako o krizovych vypravach, kedze manipulacie s histor. faktam nadobudli za poslednych 50 rokov giganticke rozmery. Viete ze napr. najviac ludi upalili v inkvizicnych procesoch protestanti a nie katolici alebo ze vacsinu odsenych spanielskou inkviziciou stretlo dozivotne vazenie a nie upalenie? Svatska moc dominovala v tychto zalezitostiach viac, nez sa zda, ale chce to podrobne samostudium… Dobrym prikladom je aj 4. krizova vyprava na Konstantinopol presadena Benatkami a jej panmi kupcami a rytiermi, pricom vsetci ucastnici boli nasledne papezom exkomunikovani za nu a pod. Dejiny nie su tak jednoduche, jednoznavne a priehladne, ako sa zda, najma ak su prezentovane mainstreamom a v TV!

   • Sebastian

    Presne tak. Tam je jadro moci sveta.

    Aj dnes sa všetci musia upísať svetskej moci, inak sa nikam nedostanú.

   • Magdalena

    Když budu mít možnost ráda si přečtu pravdivé dějiny našeho národa .
    Zajímavá info z wikipedie o KONech a to se divím že tam vůbec něco je .
    KON (zřejmě ze staroslověnštiny) Meze přípustného chování (to, co zřejmě nesprávně označujeme za mravnost, nebo morálku), viz konání. Za mezemi konu je „za-kon“ zákon a tam nastává skon (smrt) nebo konec. Na rozdíl od dnešního pojetí morálky je kon závazný a vymahatelný.
    To znamená že všechny zákony které si tady na nás vymýšlejí jsou proti našim KONUM ,které porušují .
    Co se týče všech náboženství mám jasno ,historii kvůli tomu studovat nebudu . Moje reakce byla na jiný příspěvek /nějak to přeskočilo/ ,protože hlavně křesťané si neodpustí doteď cpát všude nasilím svou víru, bibli a Ježíše, přesně jako kdysi.

    • Sursum Corda!

     Boh dal každému človeku slobodnú vôľu a neželá si aby Ho človek prijímal na silu. Avšak povinnosťou človeka je hľadať Pravdu! Kto Vám prosím Vás v dnešnej dobe „cpe násilím kresťanskú vieru“ v tomto odkresťančenom svete presiaknutom satanizmom kde už aj verejný nesúhlas s páchaním sexuálnych a iných zvráteností sa v niektorých krajinách Západného sveta tvrdo postihuje?

     • Každému kdo je jako nemluvně pokřtěný a nemůže se proti tomu bránit ,asi ví proč to tak dělají tak brzo . U Amíšů se křtí až v dospělosti se souhlasem křtěného. Zvráceností se dopouštějí hlavně knězi a jiní cirkevní zaměstnanci na svých nevinných ovečkách hlavně dětech, tak kde je ten satan, ve Vatikáně který tito zvrácenosti kryje ? Ve Vatikáně je sídlo zla a černých jezuitů. Na to aby měl člověk v srdci lubov ,byl hodný nepotřebuje kecy černoprdelníků ani bibli .Všechno co člověk potřebuje má v sobě přirozeně od narození.

 6. Jsou pesticidy i ve slovenské mouce?
  Maďarský starosta se nemaže s Ukrajinci.
  Satanisti a jejich symboly.
  Ukrajina není legitimním státem, protože nemá mezinárodně zaregistrované hranice.
  Jediná cesta ven z pekla NWO je obnovení právního státu Československo.
  co nám řekli v aktechX a zajímavé fotečky
  https://www.facebook.com/100084617054786/videos/jsou-pesticidy-i-ve-slovensk%C3%A9-moucema%C4%8Farsk%C3%BD-starosta-se-nema%C5%BEe-s-ukrajincisatani/558831049668862

 7. Hladač pravdy

  Redakcia si serie do huby čím ďalej viac. Tak najprv:

  https://www.badatel.net/100-dokazov-o-skodlivosti-soje/

  https://www.badatel.net/vedci-zistili-ze-soja-namiesto-prevencie-rakoviny-prsnika-urychluje-jej-priebeh/

  https://www.badatel.net/vedecka-sprava-varuje-soja-a-produkty-z-nej-vam-mozu-totalne-rozhadzat-hormony/

  A zrazu abraka-dabra sú produkty z nej zdraviu prospešné?
  Idioti, nedokážete si ani prečítať vaše minulé články, ale hlavná vec, že pániček prikázal, tak sa mu vopchám do riti

  • Je rozdiel jesť celú sóju s fytoestrogénmi a jeden jej extrakt, navyše produkovaný fermentačnými baktériami. To je ako porovnávať konzumaciu cukru a liečivého nápoja kombuchy, ktorú z cukru vytvoria baktérie a kvasinky. Alebo ešte jednoduchšie, aby ste to pochopili aj vy – je rozdiel konzumovať bio ražný kváskový chlieb a ražnú pálenku. Do huby si kadíte jedine vy a len dokazujete, ako ničomu nerozumiete.

  • Zhrniem v rýchlosti, čo je v uvedených linkoch a pridám pár vlastných riadkov. Mám viac striktný názor na sóju.

   V prvom rade je sója veľmi veľký biznis a veľké percento biznisu používa GMO sóju. Pretože je veľmi lacná na pestovanie, tak ju pridávajú do mnohých polotovarov.

   Sója je naozaj veľmi ťažká na strávenie a obsahuje mnoho antinutrientov, ktoré poškodzujú zdravie.

   Zo sóje sa vyrába proteínový izolát procesom, ktorý je nešetrný k zdraviu. Chemickými procesmi sa vytvorí prášok skoro bez chuti, ktorý sa pridáva do mnohých sójových a aj nesójových výrobkov. Po procese ostáva v prášku mnoho chemikálií.

   Sója je ťažký goitrogén. Goitrogén je látka, ktorá potláča funkciu štítnej žľazy tým, že bráni využitiu jódu v tele. Keďže má väčšina ľudí poškodené trávenie, čím aj pravdepodobne „neviditeľnú“ hypotyreózu, sója prispieva k rozvoju týchto súčiniteľov výrazne.

   Sója obsahuje výrazné množstvo fytátov, ktoré majú silnú schopnosť viazať na seba minerály, čím sa stávajú neabsorbovateľnými. Ľudia s poškodeným trávením už aj tak majú nedostatok nutrientov, čím sa sója v diéte stáva multiplikátorom problémov.

   Sója je alergén pre mnoho ľudí, aj bez vonkajších prejavov.

   Sója obsahuje fytoestrogén.

   Sója je podľa mňa jedno z jedál, ktoré spúšťa autoimunitu.

   Kým si ľudia neobnovia črevnú výstelku, trávenie, ja by som aj fermentované produkty zo sóje vypustil z jedálnička.

   Natto obsahuje aj vitamín K2, ktorý je nutný napríklad na zabudovanie vápnika do kostí, inak sa zabuduje do mäkkých tkanív. Ale ak si človek vylieči črevnú výstelku a obnoví mikrobiom, tento mikrobiom mu bude vytvárať dostatočné množstvo vitamínu K2.

   Toľko v skratke.

 8. …vďaka za príspevky aj článok…teraz je mnoho prípravkov, kt.ľudia potrebujú, zrejme k nim patrí aj VATOM…vďaka za pripomenutie…áno, teraz je možné všetko, NIELEN vládni agenti čítajú naše maily a odpočúvajú naše rozhovory a pritom sa NEDOKÁŽU alebo NECHCÚ??? s Vami porozprávať priamo z očí do očí, PREČO asi???…no zrejme preto, že ich pohnútky majú dáky ,,zádrheľ „, ktovie? možno sa mýlim a možno ani nie……. a možno NIEKTO urobí ten ústretový krok a vysvetlí mi, ako to vlastne je……..ak tak urobí, budem tomu rada, ak nie, nie je čo zvažovať………….prajem nám všetkým peknú nedeľu ! :-)……

 9. Živý člověk vs OSOBA,OBČAN https://www.youtube.com/watch?v=BgyCNLKS5uM

  • Vy ste ina vymleta nihilisticka kacirka ! Nezabudajte, ze nenavist plodi len nenavist !

   • Jsem ráda že si svou nenávist uvědomujete ,já nemám potřebu nikomu psát že je vymletý ale to je váš osobní problém ,ne můj .

   • holistický prístup

    Olga,

    čítaj po sebe, čo si napísala – vypovedáš o sebe – si pyšný OTROK diabla a budeš ho hájiť zubami-nechtami.

 10. „Už žádné peníze, jedno stisknutí tlačítka a máte to, CBDC,“ podle McCollougha. „Jedno stisknutí tlačítka a už nemůžete vstoupit do obchodu. Jedno stisknutí tlačítka a policista bude za vámi, když se dostanete mimo své 10, 11 nebo 15 minutové město.“

  „To vše je připraveno,“ zdůraznil advokát.

  „Je to tady. Testovali to během pandemie. Informace jsou k dispozici a jsou dostupné. Všechno je to propojené. A vlády, zejména vláda USA, a mnoho zpravodajských služeb, má k těmto informacím přístup. Nepotřebují k tomu povolení.“

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/pravnik-varuje-pred-nebezpecim-15minutovych-mest-musime-se-stat-neviditelnymi-video/

 11. Redakcia, mohli by ste pridat nejaky clanok na temu Smart cities, tzn. 15 minutovych mist na Slovensku (ani nevieme, ktore vsetky sa uz v tom vezu) kedze ide o eko a nielen podvod, kde nas pod ruskom dobrych zamerov planuju uzavriet na zaklade pripravovanej Pandemickej dohody WHO a Agendy 2030? Dakujem.

  • Čo vieme, tak Bratislava momentálne vypracováva nejaké politiky. Ostatné slovenské mestá okrem Košíc sú v podstate také malé, že už teraz sa dajú prejsť za 15 minút, takže v nich by nemalo nejaký zmysel zavádzať túto agendu, aj keď to neznamená, že sa o to nebudú snažiť.

   Okrem toho slovenské mestá sú štruktúrou iné, ako napríklad v USA alebo vo Veľkej Británii. Na Slovensku je jedno centrum a okolo sídliská. Nemôžete zavrieť ľudí na sídlisku, keď pracujú v meste. Na Západe majú takzvané suburbs, čiže štvrte, z ktorých má každá vlastné malé centrum a rezidenčné zóny okolo. Tam dáva väčší zmysel zatvárať ľudí v rámci tých suburbs, aby nechodili do iných suburbs.

  • Objektívne

   Tých 15 min sa myslí ako? Pešo, na kolobežke, autom? a akou rýchlosťou? Je možné ísť aj 220 km/h ako môj bývalý šéf, ktorý do Tatier menej ako 200 po dialnici nikdy nešiel?

   • u auta, motorky, autobusu,… je stanovená rychlost, kterou se jezdí v obcích a městech – momentálně je to 50 km/hodinu.

    • holistický prístup

     Z toho dôvodu sa vytvárajú tzv. „pešie zóny“, „rezidenčné zóny“, Brno je v tom po uši namočené – MHD zo základnej minutáže 45min. prešlo na 15 min. pri zvýšení sadzby a mnoho ďalšieho – podobne na tom budú všetky väčšie mestá a monitorovanie každého pohybu je už aj na vidieku … a nielen tam.

   • Objektívne, ako to, že váš bývalý šéf už nie je v base? Aha, pre niektorých zákony neplatia a ani platiť nebudú. Raz som dostal za prekročenie rýchlosti (niečo nad 70 km/h pri limite 50 km/h) 165 EUR pokutu a to akože policajt prižmúril oči (podľa jeho slov). W. W. Dyer má pravdu, keď píše, že rovnaká spravodlivosť pre všetkých je mýtus. Nikdy neexistovala a ani existovať nebude.

   • Pešo – to je zhruba ten kilometer, čo povolili na vychádzky počas locdownov – sociálny experiment.
    A do prírody? Načo! Nedajbože by ste chceli ozdravný pobyt v Shumanovej frekvencii, nazbierať si liečivé bylinky, černice, huby, nazbierať si drevo na kúrenie – nedajbože by ste chceli prežiť rybačkou a pytliactvom! FUCK You gojims!

 12. Len v skratke – medzi rečou:
  Odvolaný premiér + odvolaný multi-minister SR – Heger s celou jeho pro-americkou vládnou suitou, po rozkrádačkách z EÚ fondov a miliónov iných politicko- hospodárskych prehmatov, konečne (pod tlakom Čapútovej, ktorá už nemala inú alternatívu) opúšťa potápajúcu sa loď – pod názvom – SR.
  Občanov „Tejto krajiny“, čaká tzv. úradnícka vláda do termínu riadnych volieb k 30.9.2023.

  V odkaze nižšie – sú neoficiálne uvedené mená členov Čapútovsko-úradníckej vlády.

  https://cz24.news/slovensko-buduci-tyzden-ma-padnut-cela-vlada-a-toto-by-mal-byt-novy-premier/

  P.S. Show must go on!

  • Nebojte, Jaternica už dostala v Londýnskej stoke patričné pokyny na pokračovanie demontáže Slovenska a národa. Skôr mám väčšie obavy z Pandemickej dohodoy a smart cities, vrý´átane problematiky povinného očkovania mRNA sajrajtom, čím plánujú nielen preriediť populáciu ale aj premeniť zvyšnú na transhumanoidy bez slobodnej vôle ! Doba temna len prichádza, či už tu niekto verí v Boha a stojí na skale, alebo tu mudruje na svojom piesočku bez pevných základov. Uvidíme, kto bude silnejší a prežije ! ;o)

  • Ve krátkém videu mluví Matovič o SR jako o akciové společnosti .
   https://zivyclovek.sk/je-sr-akciova-spolocnost/

  • Teraz ich zviditelnia, pripíšu im nejaké úspechy, sem tam nejaká PR akcia – a ovce ich zvolia ako starých známych! Tie životopisy budú zaujímavé – hlavne čo v nich nebude! Podľa ksichtu – úradnícky premiér – démon – nulová charizma /=bezcitný psychopat/ – čo považujem za plus-hnus pre nás. To oni nemajú čas – my ten čas máme! Ak majú títo zmrdi dokončiť rozklad – tak žiadne budovateľské úspechy nebudú! FUCK You USA!

 13. To tu ešte nebolo SR ako akciová spoločnost sro °°°

Pridajte komentár

*