Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Profesor objavil, že covidové vakcíny boli kontaminované miliardami kúskov cudzorodej DNA


Print Friendly, PDF & Email

Profesor objavil, že covidové vakcíny boli kontaminované miliardami kúskov cudzorodej DNA

(Expose News) Expert na genomiku rakoviny Dr. Phillip Buckhaults nedávno vypovedal v Senáte Južnej Karolíny o zistenej kontaminácii DNA v mRNA vakcínach proti Covid-19 od spoločnosti Pfizer.

V každej dávke vakcíny Pfizeru sa podľa neho nachádzajú odhadom stovky miliárd kúskov plazmidovej DNA. Tieto kúsky DNA sú zabalené v lipidových nanočasticiach, v podstate ide o syntetický vírus, ktorý je dodávaný bunkám zaočkovaných ľudí.

Dr. Phillip Buckhaults je profesorom na Univerzite v Južnej Karolíne. Má doktorát z biochémie a molekulárnej biológie a vedie výskum genomiky rakoviny. To znamená, že on a jeho tím sú špecialisti na odhaľovanie cudzích kúskov DNA na miestach, kde by sa nemali nachádzať.

Dňa 12. septembra 2023 vypovedal pred parlamentným výborom pre medicínske záležitosti Senátu Južnej Karolíny vytvorenom pre záležitosti Ministerstva zdravotníctva a kontroly životného prostredia.

„Vakcína od Pfizeru je kontaminovaná DNA z plazmidov. Nie je to len mRNA, má v sebe aj kúsky DNA,“ povedal Prof. Buckhaults.

Jeho kolega, ktorý mal na starosti očkovací program v Columbii v Južnej Karolíne, si nechal všetky fľaštičky Pfizeru, ktoré obsahovali zvyšky vakcín z dvoch použitých šarží. Z týchto zvyškov profesor Buckhaults sekvenoval všetku DNA, ktorá bola vo fľaštičkách.

„Vidím, čo je vo vakcínach a je prekvapujúce, že je tam vôbec nejaká DNA. Je možné zistiť, čo to je a ako sa to tam dostalo, a som trochu znepokojený možnými dôsledkami z hľadiska ľudského zdravia aj biológie,“ povedal.

„Táto DNA môže spôsobovať zriedkavé, ale vážne vedľajšie účinky, ako napríklad úmrtia na zástavu srdca. Uvedená DNA sa môže a pravdepodobne aj bude integrovať do genómovej DNA ľudských buniek, ktoré boli transfekované zmesou vakcíny.

Takéto veci bežne robíme v laboratóriu, keď kúsky DNA zaobalíme do lipidového komplexu, podobne ako je to u vakcíny Pfizer, nalejeme to do buniek a veľa z toho sa prepíše do bunečnej DNA, čo znamená, že sa táto vložená DNA stane trvalou súčasťou buniek.

Nie je to len dočasná záležitosť. Odteraz je v tejto bunke a bude aj v každom jej potomstvo a to navždy… Takže, preto som trochu znepokojený, že táto DNA je vo vakcíne. Je to odlišné od RNA, pretože to môže byť trvalé.“

Na základe solídnej teórie a praxe molekulárnej biológie je teoretická, ale odôvodnená obava, že táto cudzorodá DNA môže spôsobiť trvalý autoimunitný útok na postihnuté tkanivo.

„Existuje tiež veľmi reálne teoretické riziko budúcej rakoviny u niektorých ľudí. V závislosti od toho, kde v genóme tento kúsok DNA pristane, môže dôjsť k narušeniu supresoru (potláčateľa) nádoru alebo sa aktivuje onkogén,“ dodal profesor.

„Myslím, že to nebude príliš časté, ale riziko nie je nulové.“

„DNA je dlhoveká,“ vysvetlil profesor Buckhaults. „S čím ste sa narodili, s tým aj zomriete a odovzdáte to svojim deťom. DNA má trvácnosť stotisíc rokov… Takže zmeny v DNA tu zostanú veľmi dlho.“

Ako sa cudzorodá DNA dostala do covidových vakcín

Profesor Buckhaults vysvetlil, že vo vakcínach Pfizer je extrémne veľa kúskov cudzorodej DNA. Hoci niektoré majú dĺžku 5 000 či 500 párov báz, väčšina kusov má okolo 100 párov báz. To je ale irelevantné, pretože pravdepodobnosť integrácie kúska DNA do ľudského genómu nesúvisí s jeho veľkosťou.

„Vaše riziko modifikácie genómu je len funkciou počtu častíc,“ povedal profesor.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„Všetky tieto malé kúsky DNA, ktoré sú vo vakcíne, poskytujú mnoho možností na modifikáciu buniek očkovaného človeka. Kúsky sú veľmi malé, pretože počas procesu výroby vakcíny sa ich pokúsili rozseknúť – ale v skutočnosti len zvýšili riziko modifikácie ľudského genómu.“

Tím profesora Buckhaultsa zobral všetky tieto malé kúsky DNA a „zlepil ich dohromady“, aby sa pokúsil zistiť ich zdroj.

Po zložení 100 000 kúskov DNA sa im podarilo určiť, že pochádzajú z plazmidov (čo sú cirkulárne DNA molekuly v baktériách a mikroskopických organizmoch), ktoré je možné kúpiť online od Agilentu. Ide o kalifornskú spoločnosť pôsobiacu v oblasti biologických vied, ktorá bola založená v roku 1999 ako dcéra spoločnosti Hewlett Packard.

„Je zrejmé, že Pfizer vzal tieto plazmidy a potom do nich naklonovali RNA hrotového proteínu. Ide o proces, pomocou ktorého vytvoríte veľa kópií mRNA… Potom vezmete túto mRNA a zmiešate ju s činidlom na transfekciu lipidových nanočastíc. No a teraz máte mRNA vakcínu.

Avšak nepodarilo sa im dostať cudzorodú DNA von skôr, ako to urobili… Vyvinuli síce určité úsilie, aby ju rozsekali na kúsky, avšak všetky tieto malé kúsky DNA boli zabalené spolu s mRNA. To, čo sa v skutočnosti stalo, je jasné z forenznej analýzy sekvenovania DNA,“ povedal profesor Buckhaults.

Profesor ďalej vysvetlil, že tento proces nie je rovnaký ako proces, ktorý bol použitý v úvodných vakcínach na získanie schválenia na ich núdzové použitie.

V šaržiach použitých na klinické testy ešte pred spustením hromadných očkovacích kampaní teda nebola žiadna cudzorodá DNA. Problém s kontamináciou DNA nastal až vtedy, keď Pfizer po získaní schválenia svojej vakcíny masovo zvýšil výrobu na miliardy dávok pre verejnosť.

„Môžeme kvantifikovať, koľko tejto DNA je vo vakcíne… Odhadujem, že v každej boli asi dve miliardy kópií jedného kusu plazmidu, ktorý hľadáme… Ak vidíte dve miliardy kópií z jedného kusu, potom máte pravdepodobne asi 200 rôznych kusov tejto plazmidovej DNA v každej dávke vakcíny,“ povedal profesor Buckhaults.

Dokopy stovky miliárd kúskov plazmidovej DNA sú zapuzdrené v lipidových nanočasticiach, takže všetko je pripravené na ich dodanie do buniek.

„To je zlý nápad,“ povedal profesor. „DNA je v podstate zabalená v syntetickom víruse, ktorý je schopný preniknúť cez bunkové membrány a vložiť svoj obsah do jadier buniek.“

Odporučil, aby sa očkovaní ľudia otestovali, či sa plazmidová DNA integrovala do ich genómov. Toto poškodenie je možné dokázať. Pri iných poškodeniach spôsobených vakcínami je možné mať pochybnosti ohľadne časovej súvislosti, avšak pri plazmidovej DNA viete poškodenie dokázať s istotou.

„Túto vec viete dokázať, pretože zanecháva stopu. Ak tú stopu nájdete v kmeňových bunkách poškodených ľudí, je to rovnaké, ako keby ste našli určitý typ olova u niekoho, kto je teraz mŕtvy. Potom bude celkom rozumné predpokladať, že práve to spôsobilo smrť,“ povedal profesor.

Záver

Úplné svedectvo profesora Buckhaultsa pre parlamentný výbor Senátu Južnej Karolíny si môžete pozrieť vo videu nižšie.

Dr. Jessica Roseová poskytla niekoľko ďalších myšlienok o jeho svedectve v článku na Substacku, ktorý si môžete prečítať na tomto odkaze.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. No a teraz si ujasnite dôsledky alternatívnej agendy, že vakcinácia by mala byť dobrovoľná a nie zakázaná! Dodnes túto agendu – naposledy ku GMO – hlása aj Lichtner na Infovojne – že to je každého vec, čo bude žrať – či GMO, alebo nie! No a genóm 40% národa je poškodený! No – tak tu budeme mať 40% maródov a invalidov, a poškodenú mladä generáciu! Však čo – že lichtner! Že Badatel!

  Ide o to, že keby sa organizovala namiesto „slobody vakcinácie“ celonárodná vzbura – tak by tú vakcínu možno nedostali ani tí najväčší idioti aj keby chceli – jedine že by cestovali za ňou do Rakúska! Ku.va – viete, čo sa stane s týmto národom 50:50?! Hlavne že Lichtner je proti všetkým zákazom! Tak nech si jeho dcéry pichajú legálny heroín ku.va!

  Konceptuálne myslenie v zmysle dôsledkov úplne v prdeli! Nech deti chodia so sáčkami a toluénom do školy! Nech je to každého vec!

  Ku.va – o čom je zákaz predaja alkoholu a cigariet maloletýn a mladistvým?! O tom by mal byť aj zákaz všetkých látok potenciálne ničiaci genóm národa! A nie sloboda! Ja nevidím rozdiel medzi idiotmi, ktorí do seba pchajú drogy, a idiotmi, ktorí do seba nechali napichať cudzorodú látku len preto, že to niekto zhora zlegalizoval, ale nikto sa to ani nepokúsil zastaviť, a pristúpilo sa na kompromic – tak nech je to dobrovoľné! Veď aj eutanázia bude dobrovoľná.

  Keby to chceli napichať nasilu – došlo by k vzbure. Takže to „nakoniec dobrovoľne“ bol od samého začiatku plán ako to dostať aspoň do polovice národa!

  https://www.interez.sk/populacia-slovenska-sa-drasticky-znizi-studia-v-casopise-lancet-odhadla-kolko-nas-bude-v-roku-2100
  Populácia Slovenska sa do roku 2100 drasticky zníži | interez.sk
  Štúdia hovorí, že nás bude iba 2,56 milióna, pričom interval je stanovený medzi 1,93 až 3,47 miliónov obyvateľov. Pri pohľade na plodnosť vidíme, že kým v súčasnosti je na úrovni 1,39, v roku 2100 to bude 1,3. Znamená to, že 10 Sloveniek v roku 2100 porodí iba 13 detí.

  No a keď bude problém nájsť si neočkovaného partnera – tak to bude 0,50 x 0,50 = 0,25 x pôrodnosť!
  Na zachovanie národa na 100% treba 2,1 dieťaťa, takže tých 1,3 = 0,62%

  0,25 x 0,62 = 0,16
  Čiže len 16% z potrebných 100% rodivosti na zachovanie súčasnej populácie! Vidíte ku.va – že prečo stačí opichať len polovicu – ako to rapídne skočí? No a ešte pri 15-minútových mestách klesne pravdepodobnosť, že si nájdete toho neopichaného a zároveň akurátneho partnera na založenie rodiny na minimum! „Vakcína je sloboda!“

  • Marek Košice

   Skracuješ si život, Maroš. Tým neustálym rozčuľovaním. Zomrieš asi na infarkt…..
   Kašli na to ako ja. 😉 … Proste sa neočkuj, neláduj sa odpadom (škodlivé potraviny, antiperspiranty s hliníkom, zubné pasty s fluoridom, atď…), aspoň trochu športuj, a ….. S*R NA TO čo sa deje….. Satan sa teší z každého tvojho rozčuľovania sa a z každej tvojej nenávisti. Kŕmiš ho tým.

   • Miroslav Čižmár

    Hlavné je nevypúšťať semeno.

    • Marek Košice

     Miroslav, ale srandu z toho by si si robiť nemusel. 😉 … Chodiť na vodu s vedrom s deravým dnom je rovnaký nezmysel, ako miesto kultivácie sexuálnej/duchovnej energie tú energiu skratovať orgazmami, a k tomu ešte nadarmo v 99,9% prípadoch, ak nie ešte častejšie, nakoľko zmysel to má len v období rozmnožovania sa.
     Ľudia musia mať v sebe veľmi silný zvierací program, keďže to nie a nie pochopiť (napr. mnohí z vás tu na fóre). A ten silný zvierací program (ktorý nemá v plytvaní konkurenciu asi NIKDE INDE) by vami nemal byť ospravedlňovaný či dokonca podporovaný, ale mal by byť PREPROGRAMOVANÝ. Prečo? Pretože svet NEBOL STVORENÝ DOKONALÝ.

     Niektorí tu tvrdíte, že TENTO SVET JE ŠKOLA, kde treba odlíšiť dobro od zla, kde treba pochopiť toto a toto, kde treba niečo „zahodiť“ a niečo „prijať“……..Prečo ste ale presvedčení o tom, že zbytočné skratovanie sexuálno-duchovnej energie nie je PRÁVE TOU „ŠKODNOU“, ktorá tak oslabila ľudstvo po duchovnej stránke? Pretože si nepripustíte že chybujete v tak veľkej veci dlhé roky až dekády?…
     V tom prípade nikto z vás nemá právo kritizovať EGO ako také, keď to vaše je enormne veľké z dôvodu popierania tejto „do neba volajúcej“ skutočnosti.

     • Marek Košice

      Keby bol svet stvorený dokonalý, niečo ako modlivka, ktorá pri párení odkusne samcovi hlavu a často krát ho aj celého zožerie, BY NEMOHLO EXISTOVAŤ……..Veď to je doslova JOKE obrých rozmerov vyprodukovaný „Umelou Inteligenciou“, ktorá nás stvorila. Rovnako v prípade takého leňochoda. Zmysel jeho ultrapomalého pohybu je aký? Doslova ŽIADEN. Je to proste len KONŠTRUKT „Umelej Inteligencie“…………NIE KONŠTRUKT DOBROTIVÉHO BOHA STVORITEĽA. Dobrotivý Boh Stvoriteľ tvorí len DOKONALOSŤ. To, čo potrebuje byť zásobované potravou, vodou, vzduchom, potrebuje relaxovať, spať, byť pravidelne a harmonicky (aby sa vyvíjalo a udržiavalo komplexne) fyzicky zaťažované, TO NIE JE DOKONALÉ. Pretože tomu treba OTROČIŤ od narodenia po smrť. DUŠA ale je dokonalá. Jej nešťastie (duševné nešťastie) vytvára len pobyt duše v pekle, a teda na Zemi. VŽDY, V KAŽDOM PRÍPADE je to Peklo. Ale niekedy maličké, niekedy „priemerné“, niekedy obrovské a neznesiteľné. Pretože aj ten najšťastnejší človek na svete proste musí mať strechu nad hlavou, kvalitné jedlo, a tiež byť chránený pred poveternostnými podmienkami mimo strechy nad hlavou………….TOTO NIE JE DOKONALOSŤ, to je buď CHYBA „Umelej Inteligencie“, alebo jednoducho – strasti PEKLA menom Zem. 🙂

     • Tolko popísat okolo xkerimentu je mimoriadne nápadné

     • Miroslav Čižmár

      Ak má človek zvierací program, pud, tak prečo nie je sexuálne aktívny len v období párenia? Človek dokáže optimalizovať svoje rozhodnutia. Ľudský program obsahuje algoritmus optimálneho výberu. Dokonalosť máme v programe. Otročina je práca na zveľaďovaní cudzieho majetku, ale keď človek pracuje na svojom tele, nie je to otročina.

     • Marek Košice

      Miroslav : No vidis, mozno ta IQ dovedie k tomu, aby si to konecne pochopil. Na ceste k tomu uz si….
      Takze : Preco ma clovek na rozdiel od zvierat sexualny pud aktivny celorocne? … ABY CELOROCNE DUCHOVNE RASTOL. Aby to vsak bolo mozne, sex musi byt bez orgazmov a z lasky. Samci zvierat ejakuluju len v obdobi parenia, a teda len vtedy podliehaju ROZMNOZOVACIEMU pudu. Rozmnozovaci pud a sexualny pud su dva ROZDIELNE pudy. Bohuzial „intelektualne zviera“ & „neprebudeny clovek“ to neoddeluje. Rovnako ako to neoddeluju zvierata. TIE ALE NEZIJU DUCHOVNE, duchovny rast u nich je nemozny, PRETO maju len urcite obdobie v roku pocas ktoreho sexuju (ROZMNOZOVACIM typom sexu). Uz to zacinas chapat, Miroslav? Takze do toho – optimalizuj svoje rozhodnutia…

      K otroceniu : nemyl si otrocenie fyzickeho typu ako take (nejakemu panovi/systemu), s otrocenim na vlastne telo. Oba druhy su otroceniami. Pri otroceni ja vlastne telo ti je panom telo. Comu na tom nerozumies?

     • Marek Košice

      Miroslav : (dodatok) : Ked chce telo jest, pit, spat/oddychovat, a ty naplnas tieto jeho potreby, otrocis mu (si vazalom, ao mu nebudes otrocit, predcasne zomries, v mukach…)… Ked chces byt velky svalnac, beries steroidy alebo sa prinajmensom prezieras a prilis vela cvicis („vyzmykany“ po treningoch), otrocis egu. Otrocit telu = primerane sportovat/cvicit. Otrocit egu = necvicit/nesportovat vobec, alebo nadmieru (s negativnymi nasledkami, pravidelne oslabovanie CNS, atd. …). Zivot na Zemi = NEUSTALE otrocenie bud telu, alebo EGU.

     • Marek, znovu – po dlhšom čase – si sa tu na tomto fóre nechal uniesť s Tvojou – akože – asexualitou.

      Normálne by si mal požiadať liberálov, aby Tvoju sexuálnu „animozitu“ zaradili do programu LGBT.., ako človeka – ani nie asexuálneho (podľa Tvojho „honkania si ho“), ale ako človeka – bez-ejakulátového a bez-orgazmového. Rozmýšľam, pod akým písmenom by Tvoja sexuálna „identita“ mala byť podpísaná v sekte LGBT, pretože takých ľudí nie je až tak veľa.. (daj návrh..)

      Teraz predsa len trochu „Srandy“ (joke) do danej témy:

      „Učiteľka v triede 10-ročných detí si netrúfa vysvetľovať o sexe a tak ich požiada, aby to spracovali ako domácu úlohu. Malý Mareček ide za otcom, ale ten začne rozprávať niečo o bocianovi. Babička prehlásila, že ho našli v hlávke kapusty a prababička sa zapýri a pošepká, že deti pochádzajú z veľkého oceánu Existencie. V nasledujúci deň je malý Mareček učiteľkou vyzvaný, aby porozprával o danej téme. A malý Mareček povie: „Mám strach, že v našej rodine je nejaký problém. Už celé tri generácie zjavne nikto nesúložil.“

      P.S: 1- Marek, prosím – buď tolerantný k ostatným ľuďom, pretože ak Ťa chceli pochopiť, tak už sa tak dávno stalo. A ak nie, tak sa skús s tým zmieriť a ŽI si tak, ako to Tebe vyhovuje.
      Ty tu tiež nedokážeš akceptovať názory druhých ľudí a máš za to, že len tá Tvoja pravdička, je tá pravá – „orechová“.. Ale ver, že nie je tomu tak.

      P.S: 2- A ešte jeden dodatok. Je zaujímavé, že nám tu ide „kázať“ o „sexualite“ človek, ktorý roky nežije vo vzťahu, pričom si (pravdepodobne) nevie ani predstaviť, čo reálne – znamená – ľúbiť, čo znamená – zdieľať, čo znamená – milovať sa s celou Dušou, čo znamená – odovzdávať sa z Lásky – Jeden – druhému.

      Myslím, že Ti neprináleží to Právo, aby si tu niekoho učil a hlavne iracionálne odsudzoval ľudí, ktorí majú od Teba toho oveľa viac – životne – prežitého..

      Pochopila som, že v Tvojom živote – obsahový pojem – „POKORA“ – nie veľmi – rezonuje.

      A ako Ty rád hovoríš – „Neber si to osobne, lebo je možné, že to tu práve píšem Tvojmu biorobotovi.“

      Vďaka za Tvoje porozumenie!

     • Bez lásky a milovania nie je život. Sú iba 2 pohlavia, má niekto dôkazy o tom, že to tak nie je? Všetci, čo tu píšu sú plodom milovania muža a ženy.

     • Marek Košice

      Ajša : Ako dlho si budeš brániť (tvoju duchovnosť vybíjajúce) orgazmy? Bez ich zažívania by si upadla do megadepresie… NA ROZDIEL ODO MŇA, pričom som s nimi mal VEEEEĽMI bohaté skúsenosti, a do veku 20 rokov som orgazmoval takmer denne.
      Si orgazmová narkomanka, ale máš „podporu mainstream vedy“ (zrazu sa ti to hodí? :D) a podporu ĎALŠÍCH orgazmových narkomanov. Nech sa páči, skratujte svoje duchovné možnosti, ALE POTOM DRŽTE PAPUĽKY a „neplačte“ nad tým, ako ľudstvo ide „do kopru“… Pretože…..MU V TOM POMÁHATE… Do Akáše totiž neprispievate ničím duchovným. A teda „do spoločného taniera“ prispievate len drístami „do vetra“ a životom „intelektuálneho zvieraťa“. Takže…..tvoje vyjadrenia na túto tému majú nulovú hodnotu. Pretože Satan si ťa pekne stiahol do závislosti na skratovaní sexuálnej & duchovnej energie. A tak ti to pomútilo „rozum“, že to budeš obraňovať tak, ako obraňujú slniečkári Gatesa, Soroša či Čaputku.

     • Marek Košice

      Vladimír : Píšeš : „Bez lásky a milovania nie je život. Sú iba 2 pohlavia, má niekto dôkazy o tom, že to tak nie je? Všetci, čo tu píšu sú plodom milovania muža a ženy.“

      A čo tým chcel „básnik Vladimír“ akože povedať? …
      1. Bez lásky môžeš splodiť dieťa, takže život bez lásky existuje (hoci stojí za prd)
      2. Rozmnožovací typ sexu je sex určený LEN A JEDINE na rozmnožovanie sa. Akurát ľudia sa ešte nestali Ľuďmi (a neuvedomujú si to), takže drvivá väčšina z nich tento druh sexu praktizuje v podstate každý alebo takmer úplne každý krát keď ho majú….

     • Marečku vyhoň si, udiera ti to negatívne na mozog. Ajša ti dala pred časom krásne školenie, ale ty si sa nepoučil a stále tu vedieš nadržané reči o duchovne. de-bill gates má z teba obrovskú radosť, lebo mu dobrovoľne pomáhaš s agendou 2030. Orgazmovanie pomáha zdraviu fyzickému aj duchovnému, ale to ty nepochopíš, lebo nevieš čo je to láska.

     • ku komentu: Marek Košice
      18/11/2023 at 21:48

      Mareček, nechcem sa tu opakovať, ako Ty, n-tý krát k jednej a tej istej téme, pretože potom to už každý berie na hlucho i na slepo, zbytočne tu spamuješ a si tu taký anorganický trolko.

      Vieš, je to podobné, ako keby ja som tu hlavou-pätou na tomto fóre presadzovala každý deň
      v 5-tich komentoch – mnou životne overenú vlastú axiómu – „ŽIŤ v myšlienkach TU a TERAZ“, ergo využívať k Životu – Prítomný okamžik, lebo, to je pre mňa výsostne relevantné, zabezpečujúce mi – vlastný duchovný pokrok a zaistenie si Pokoja v Duši, pričom o ďalších duchovných „benefitoch“, sa písať dá len veľmi – veľmi ťažko, lebo to treba v každej sekunde – ŽIŤ (a netárať o TOM.)

      A každý, kto tu tak nečiní, tak by som ho kriticky posudzovala, ako to veľmi rýchlym a zároveň primitívnym spôsobom – robíš Ty, že – je sluha Satana, ev. je intelektuálne zviera, ev. podporuje Gatesa a iné stupidity, o ktorých trepeš vyššie..
      Aké jednoduché a plytké zároveň, je v Tvojom ponímaní – poslať človeka k Satanovi, však ?!

      P.S: 1 -Tvoja pravá ani ľavá hemisféra nie je, žiaľ – schopná absorbovať to, že každý z nás tu má inú Úlohu, iné Poslanie a ja nie som si vôbec istá, či Ty svojím – neorgazmovaním – či vlastne tým pomôžeš z pohľadu – duchovného – aspoň sám sebe, nehovoriac o ľuďoch okolo Teba, nebodaj Matičke Zeme, ako sa to snažíš prezentovať Ty.
      Ver, že nie som vôbec presvedčená o konštruktívnosti Tvojho počíňania a je možné, že za nejaký čas, ak dovtedy sexuálne nevybuchneš, tak Ti to udrie na mozog. Lebo NIČ prirodzené v tom, čo konáš – NIE JE!

      Určite takto nie je postavená Príroda, aby pri lásky-plnom milovaní sa dvoch ľudí, bol „zákaz“ orgazmu!!

      A ešte Niečo a zapamätaj si to, prosím! Každý z nás sa bude zodpovedať v daný Okamžik Sám za Seba, takže viacej sa staraj o „prosperitu“ svojho Ducha..

      P.S: 2 -Teba by mali postaviť ako bodygarda k Borkovi Kollárovi, aby si u neho bránil satanistickému orgazmovaniu a patologickej promiskuite a nie tu čosi-kdesi vyčítať človeku, o ktorom nevieš NIČ, akým spôsobom sexuálne žije.. Sú to len Tvoje vlhké sny, ktorými tu zbytočne otravuješ ovzdušie..

      P.S: 3 – Mareček, viem, že si z toho textu veľa nepochopil, ale aspoň to skús, prosím.. A ak sa Ti mentálne dá – eliminuj túto tému a bude tu Svätý Pokoj! Amen!

     • Ajša, ďakujem za čas a trpezlivosť s pacientom Marečkom. Je ešte mladý a neskúsený, ale ináč dobrý chlapec, ktorý sa musí naučiť chápať.

     • mariankosmac

      ,, Rovnako v prípade takého leňochoda. Zmysel jeho ultrapomalého pohybu je aký?“

      Lenochod sa nepotrebuje za ničím naháňať ani ponáhlať do práce. Vďaka ultrapomalému pohybu šetrí energiu a je neviditelný pre dravce čo ho lovia. Má sa dobre, nemusíš mať starosti.

     • MČ – leňochod občas niečo potrebuje a to vysrať sa! Keď leňochod serie, tak vyserie 40% svojej hmotnosti – 40% svojej podoby – bobkov. Leňochod je v podstate kráčajúce hovno! Dá sa to dohľadať, len treba vedieť anglický názov leňochoda. To je fakt podívaná – vysrať sa z podoby! Kokos!

     • Vážení spolučitatelia / spolupisatelia, aký zmysel má v tejto háklivej, intímnej, rýdzo osobnej téme presadzovať za každú cenu tú „svoju“ sex-nesex pravdu spôsobom vzájomného ponižovania či osočovania sa? Minca nemá len jednu stranu. Aspoň v tomto jedinom smere by bolo fajn rešpektovať vlastné pocity a skúsenosti toho druhého, aj keby od tých našich boli akokoľvek odlišné.
      A ešte jedna vec: Jedinečná a zaručená Pravda nemusí zásadne byť len tam, kde ju vidí väčšina. Ako je to v tomto prípade, priznám sa, že neviem. Dosiaľ som nemala dostatočný časový priestor na dôsledné preskúmanie OBOCH uhlov pohľadu, preto sa jednoznačne konkrétne radšej nevyjadrujem.
      P.S.: V minulosti som čítala knihy od viacerých východných odborníkov, podľa názoru ktorých sa prerušovanou súložou kumuluje napätie, čo neskôr zvyšuje kvalitu prežívania orgazmu. Tento fakt – pohybujúci sa kdesi medzi uhlom pohľadu Mar(e)ka a oproti nemu ostatných komentátorov, môžem potvrdiť.

  • Miroslav Čižmár

   V rómskych osadách sa nájde stále veľa neočkovaných, a aj pôrodnosť je tam vysoká. Budúcnosť národa je zachránená.

 2. mariankosmac

  Zníženia populácie Slovenska by som sa neobával, máme predsa stály prísun migrantov ktorý to tu ,,doplňujú“. Takže ak raz slováci zaniknú tak na miešanie sa s inými národnosťami a vznikne nový typ miešanca a možno aj zdravý tak ako u psov bastardi bývajú zdravší než vyšlachtený originál.

  • Majú to dobre vymyslené, posledným nezaočkovaným podsunú židovky a môže prísť koniec sveta

   • Svoje ku.vy židovské dcéry najprv podsunuli feudálom. No a tie ich židoboľševické-monarchistické „medziprodukty“ dnes riadia svet.

    • Kazda zidovka je prostitutka, uz ta ich Ester s tym zacala, a vieme co sa deje s takym clovekom v ktorom sa bije normalne so zidovskym.

 3. zapredana SR

  Kontaminované by znamenalo, keby tam neboli vpravené úmyselne. Ale keď tam boli vsunuté úmyselne za určitým ucelom, tak sa to volá plánovaná genocída. A preto treba konať, akurát že súdy, phafirmy, médiá, všetko patrí blackrocku a vanguard. Čiže všetci zaockovaní hlupáci môžu len čakať a plakať. My rozumnejsí musíme byť v nekonečnom strehu, lebo toto je len začiatok.

 4. Moderna přiznává, že mRNA vakcíny proti COVID-19 způsobují RAKOVINU, v lahvičkách se našly miliardy fragmentů DNA

  https://aktax.cz/moderna-priznava-ze-mrna-vakciny-proti-covid-19-zpusobuji-rakovinu-v-lahvickach-se-nasly-miliardy-fragmentu-dna/

 5. Ľudstvo sa správa na Zemi ako zločinecký votrelec. Takže je vlastne v pohode, že uvoľní priestor NORMÁLNYM tvorom.

  p.s.
  Všimli ste si, že v prírode skoro zmizol hmyz, a aj vtáky ? Vy, ktorí si pamätáte prírodu pred 50 rokmi , vám to musí biť do očí.

  • Vieš čo ty debil – odprac sa so svojimi židokorporáciami do pi.e – a budú tu lietať motýle a spievať sláviky!

   • Doplním – odprac sa do pi.e so svojimi INDUSTRIÁLNYMI židokorporáciami, ktoré zajebávajú túto planétu!

    • teraz nechápem, prečo si sa do neho pustil-
     Nič nové nepovedal, nič o židokorporáciach nepovedal.
     Aj ja tvrdím, že tu v tejto simulácii je 60-70% BioRobotov, naprogramovaných, chodiacich ľudských tiel bez duše.
     Výsledok je taký, ako „ktosilný“ tvrdí.
     Skús ešte raz prečítať, čo napísal.
     Ja tam žiadne žudikorporácie, ani skryté, nevidím

     • Marek Košice

      jop : Ktosilny ale nema problem s tym, ze ta väcsina ludi (ak pokapu na nasledky NWO a jeho agiend, zlocinov) pokape vo velkom utrpeni. Miesto toho aby „elity“ ucili (alebo tomu aspon nezamedzovali) ludstgo ako zdravo telesne a duchovne zit, zenu ludstvo do zahuby. „Ktosilny“ si vo svojej tupote neuvedomuje, ze ti „bioroboti“ su len slabsi jedinci (nechali sa zmanipulovat klamstvami, vkrocili na zlu cestu), ktori ked boli malymi detmi, boli UPLNE ROVNAKI ako on. „Ktosilny“ je vlastne tak pomyleny, ze este bude dakovat Schwabovi, Gatesovi, WHO, atd, ze vyludnili tuto megaZem mozno na tretinu (ak nie menej) sucasneho poctu jej obyvatelov. Polutujme ho.

     • „Ľudstvo sa správa na Zemi ako zločinecký votrelec. “ – čo ku.va ľudstvo?! A kde je to jedno promile tých zmrdov, ktoré sa snaží obviniť to ľudstvo, aby malo zámienku na likvidáciu „toho ľudstva“?!

      Židovstvo je ľudstvo ku.va?! No iste – lebo všetko ostatné je zvieratstvo, ktoré likviduje túto planétu prdmi!

      Kto ku.va spustil technologickú – industriálnu civilizáciu, kto potreboval mať nadprodukciu-nadspotrebu – ľudstvo?! Choď do riti!

     • Chodiacich bez duše…

      Práve, že oni tú dušu – rozum majú ale ich duch je tak zakrpatený, že akoby ani neexistoval… On zostal zakrpatený a nevyplnil – nepreduchovnil telo a ani tú (jemnohnotnú/astralnu) dušu.
      Sú to v podstate „hmotari“ a veľa z nich má aj vysoké vzdelanie a sú zároveň veľmi inteligentní…- mnohí dokonca obdivuhodne prenikajú do systému chápu ho a aj ho kritizujú ale nemajú úprimný záujem ho zmeniť k lepšiemu – sú jeho súčasťou.
      Poznáme ich okrem iného aj tak, že po odhalení nejakej ich špinavosti či nedôstojnosti sa nehanbia, neospravedlnia ale so zvýšeným úsilím budú bojovať proti.
      Navonok to vyzerá, že to sú akési astrákne zhluky v tele ale to tak nefunguje, vždy musí tam byť ešte zdroj – napríklad oddelená časť nejakého vyššieho prebyvajuceho ducha v astrále pričom tá väčšia časť „dáva“ pozor na tú menšiu na Zemi aby „nezíšla“ z cesty (negatívnej) a neprestala plniť úlohy z Temna a zároveň neprestala všemožne škodiť ľuďom. Na Zemi tá menšia časť ich ducha má síce s tou väčšou časťou spojenie ale nakoľko hmota aj im zahmlieva pamäť z ich predošlých existencií tak aj oni musia byť pod neustálou kontrolou. Aj im sa darí a nedarí a prežívajú v živote hocičo – ale to len z dôvodu prípravy na ich temné poslanie.

  • Nie ľudstvo ale sionistická satanistická sekta je ten votrelec. Oni rozhodli o tom, že sa začali vyrábať miliardy ton plastov a ďalších sajrajtov, ktoré škodia prírode a ľuďom na Zemi. Oni žijú pod zemou. Oni sú zodpovední za vytváranie vakcín, ktoré teraz zlikvidujú na planéte Zem miliardy ľudí. Oni financujú vývoj sajrajtov na likvidáciu fauny a flóry tejto planéty, oni financujú CHEMTRAILS, DEW, HAARP A ďalšie… A z čoho to financujú? Zo ziskov korporácii, ktoré vykorisťujú tvoriacich ľudí, ktorý za svoju plácu iba živoria.

 6. OSN a WHO plánují totální zotročení lidstva prostřednictvím „globální zdravotní diktatury“

  https://aktax.cz/osn-a-who-planuji-totalni-zotroceni-lidstva-prostrednictvim-globalni-zdravotni-diktatury/

 7. Takže Krčméry sa už toho nedožil… ako vravel: do piatich rokov od plného očkovania (vtedy 2 dávky) vraj budeme o vedl. účinkoch viac…
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/11/pilot-varuje-pred-katastrofou-pro-letecky-prumysl-kvuli-covidovym-injekcim/
  Takže sa asi skutočne zníži lietanie do sveta a na dovolenky…

 8. Darček pod stromček? Nech sa páči tip na zaujímavú knižku:
  https://www.institutvk.cz/clanky/2524.html

 9. Tak to to všetko vyzerá, ak ľudstvo chce byť pánom prírody a takto bez zábran zasahuje do jej zákonov! Tým pádom vyhubí samo seba. Pravda, my sa toho nedožijeme:))… lebo i tak umrieme. S covidom aj bez, s vakcínou, aj bez… A že niektorí budú mať od tých vakcín s DNA rakovinu? No, nad tým som sa fakt pozastavila: poznám veľké množstvo ľudí, čo posl. 50 rokov (pred týmto očkovaním!) zomreli na rakovinu! Nechápem, k čomu slúži toľko článkov, čo večne s nimi len strašíte?! Bežný človek ich i tak nečíta… a žije svoj pudový život… lebo dnes už nie je taký spoločenský život ako dakedy… Dnes sú ľudia už ako roboti: iba makajú a makajú a nemajú čas na nič… takže zbytočne sa rozčuľovať, či sa nebudú množiť kvoli vakcinám alebo kvoli tomu, že nemajú čas na sex! Mám z toho všetkého už naozaj dosť a už iba občas sa tu začítam, aj to hlavne kvoli názorom iných – aj tie sú dosť deprimujúce.

 10. Takmer nikdy , ani zo strany redakcie Bádateľa, nie je krika adresná – t.j. nikdy sa menovite nespomína človek, ktorý za SR tieto zdravotnícke negatíva podporuje. Bill Gates, Max Schwab a ďalší sú mimo dosah našich štátnych orgánov. Vo WHO nás zastupuje profesor Šuvada, známy očkovací guru (aj keď menej známy ako nebohý prof. Krčméry), ale na toho som tu menovite žiadnu zdrvujúcu kritiku nečítal. A práve uňho je veľmi otázne a dôležité, ako sa ku globalistickým plánom WHO postaví. Viac v krátkom videu M. Herodoša …

  • holistický prístup

   Úplne všetky tzv. „organizá-cie“ (aj tzv. OSN, EK, …, dokonca aj „štáty“, RE-PUBLIKY, …, …, združenia, …, úrady, súdy, vlády, parlamenty, …, …) sú súkromné „firmy“ (a ich oddelenia), ktoré sami seba označili za „svetové“ – úplne rovnako, ako MÍĽNIK z Trnavy dal na seba nálepku SLOVENSKO – majú len také „právomoci“, ako sme ochotní prijať …

Pridajte komentár

*