Dánska premiérka utiekla ako zločinec, keď bola konfrontovaná pravdou o vakcínach a masových vraždách


Print Friendly, PDF & Email

Dánska premiérka utiekla ako zločinec, keď bola konfrontovaná pravdou o vakcínach a masových vraždách

(Lance D. Johnson, Natural News) Počas škandálu s Covidom-19 dánska premiérka Mette Frederiksenová ohrozovala práva jednotlivcov, z hystérie zabíjala zvieratá a opakovane porušovala ústavu svojej krajiny.

Spolupracovala pri tom aj s vládami Rakúska a Izraela na rýchlom vývoji škodlivého očkovacieho programu mRNA vakcínami, ktorý dnes ničí svetovú populáciu.

Dánska premiérka Frederiksenová sa označila za „predsedníčku vlády pre deti“, pričom deťom nanucovala škodlivé „vakcíny“. Keď ju nedávno konfrontovali aktivisti v uliciach, vystrašene sa rozbehla a privolala svojho ochrankára, aby zabránila ďalšiemu kladeniu otázok.

Dánska premiérka sa bojí, keď je konfrontovaná s pravdou

Zdanlivo bezmocnú premiérku konfrontoval Kent Nielsen, líder novej dánskej politickej strany s názvom The Freedom List, v holandčine Frihedslisten (Zoznam slobôd).

Freedom List je relatívne nová politická strana, ktorá vznikla počas škandálu s Covidom-19. Posolstvo strany sa stalo populárnym tvárou v tvár lekárskej tyranii, keď jej lídri bojovali za práva jednotlivcov, vedeckú integritu a pravdu o podvodných „vakcínach“ proti Covidu-19.

Strana, ktorú založil Fleming Blicher, sa zúčastnila volieb v 26 obciach vo všetkých piatich regiónoch Dánska. Freedom List v súčasnosti vypočúva a berie na zodpovednosť tých vládnych predstaviteľov, ktorí presadzovali nezákonné pandemické opatrenia a depopulačné experimenty pre „väčšie dobro“.

Keď Nielsen na ulici konfrontoval premiérku, išiel priamo po jej hrdle (metaforicky) a spýtal sa:

 • „Ako sa cítite ohľadne toho, že ste o ľudskej imunite rok klamali?“
 • „Ako môžete v noci spať, keď viete, že škodíte a zabíjate Dánov?“
 • „Musíte sa cítiť vinná, Frederiksenová.“

Nielsen povedal opätovne zvolenej premiérke, že 83 000 Dánov zabili kontroverzné vakcíny a viac ako 150 000 ľudí utrpeli poškodenie zdravia.

„Takže žena, ktorá tvrdí, že je „premiérka detí“, vraždí dánske deti a vraždí dánskych dospelých,“ povedal.

Nielsen neustúpil a pokračoval:

„Nie je vám ťažké žiť sama so sebou, keď vraždíte a ubližujete vlastným ľuďom? Alebo len máš srdce z ľadu? Ľadová dáma, ktorej je jedno, že zabíja a zraňujete iných ľudí?“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Frederiksenová rýchlo vyrazila k svojmu autobusu. Nielsen pokračoval:

„Nápis na vašom autobuse hovorí: „Postarajme sa o budúcnosť!“ Takže žena, ktorá tvrdí, že je „predsedníčka vlády pre deti“, vraždí dánske deti a vraždí dánskych dospelých. A potom pred tým všetkým utečie. To je šialené.“

Frederiksenová odmietla odpovedať. Člen jej ochranky sa rýchlo presunul, aby zastavil dialóg a zastrašil aktivistu. Prinútil Nielsena zastaviť natáčanie, identifikovať sa a poskytnúť číslo svojho sociálneho poistenia (obdoba rodného čísla).

Nielsen s ochrankou spolupracoval, ale predtým, ako prestal nakrúcať, ešte raz zvýšil hlas: „A potom utečie vo svojom autobuse zabíjania, je to hnusné!“

Pravdivé a dôsledné vypočúvanie je nevyhnutné v ďalšej fáze vojny

Nielsenovo verejné vypočúvanie dánskej premiérky poskytuje vynikajúci plán, ako sa v nadchádzajúcich časoch vysporiadať s „nedotknuteľnými“ vládnymi, korporátnymi a zdravotníckymi zločincami.

Zločiny proti ľudskosti musia byť stíhané s výzvami k spravodlivosti a prísnym trestom. Nebude žiadna amnestia. Pravdivý a silný jazyk (a niekedy aj verejné zahanbenie) budú nevyhnutné, aby sa títo zločinci mohli zodpovedať.

Nikto nie je nad zákonom. Ak súdy pomaly uznávajú dôkazy o masových medicínskych podvodoch a vraždách, potom tí, ktorí sú presvedčení a odvážni, musia zločiny a ich páchateľov adresne verejne pomenovať.

Masová vražda je masová vražda, či už bol úmysel spáchať vraždu alebo nie. Odnímanie ľudských a občianskych práv, masová diskriminácia a ohrozovanie životov je viac než dostatočným dôkazom na preukázanie úmyslu ublížiť.

Keď sa obete „vakcín“ proti Covidu-19 hromadia, zločinci vo vláde musia byť postavení pred súd. Treba ich prinútiť zodpovedať sa za medicínske násilie a porušovanie práv, ktoré spôsobili miliónom rodín na celom svete.

Liečba osteoporózy

Autor: Lance D. Johnson, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ti co té vakcinační genocidě jakkoliv napomáhali jsou vinni, stejně jako vrazi v koncentračních táborech za války. Jsem přesvědčený, že trestu neuniknou. Bohužel jsou to ale jen vykonavatelé. Ideologové a organizátoři si umyjí ruce.

  • Vakcinácii pomáhali aj tí, ktorí ju presadzovali ako slobodné rozhodnutie – proti nebol verejne nikto!

   • Bolí velké protesty , ale média nám opat nič neukázali,,bol prisny zákaz,, . A široká verejnost nevolá o ničom upovedomena.

    • Hej – len to boli protesty proti POVINNEJ vakcinácii – nie protesty proti vakcinácii vôbec! Tam mali protestovať hlavne lekári – a tí dostávali za pichnutie 28 eur! A celá alternatíva bola za „slobodné“ rozhodnutie! Ja hovorím o ŽIADNEJ KAMPANI „ZASTAVME VAKCINÁCIU“! Tak teraz nech všetci slobodne žerú cvrčky a múčne červy! Už to u nás propagujú deťom na školách!

     2022-12-02 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
     https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-12-02-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

     • DeŤom na školách nech nemutia mozgy aj tak sa im už nechce učit a deti to už nebaví zvykli si len sediet pri mobiloch a vymýšlat bajačiny na to majú rozumu viac ako všetci čo
      su tam okolo PC ako osy na bonbone @6

 2. mariankosmac

  Tak čo iné mohla ,,chudera“ urobiť, než utiecť. Nech sa len boja.

  Inak fakt už je tých úmrtí nejak pomerne podozrivo dosť, tatranka Lenka Rusnáková (35), spevák Jake Flint (37) pár hodín po svadbe zomrel v spánku, herec Brad Wiliam Henke (56) zomrel v spánku, no začína to byť desivé.

 3. Treba davat pozor aj na krv v nemocniciach. Poznam uz viacero ludi co isli na rutiinu operaciu, dostali krv a do dvoch tyzdnov boli mrtvi.

  • To aby človek zháňal aj darcu krvi 🤦

   • tak na to se pripravte, to je realita

   • – a ešte so zhodnou alebo aspoň kompatibilnou krvnou skupinou…ani ja sama neviem, akú mám, ani o svojom Rh faktore nič netuším…
    no bude to tu ešte zaujímavé

    • Marek Kosice

     Tak teraz si sa „ukazala“, Emily… . Odbornicka „na vsetko“, ale nepozna svoju krvnu skupinu…

     • nie že ja som odborníčka „na všetko“
      to ty si neúnavný kritik všetkého, aj ničoho

    • holistický prístup

     Emily,

     prezentuješ sa ako žena a matka, preto MUSÍŠ poznať svoju krvnú skupinu a Rh faktor – až taká stará nie si – všetky 70+-ročné ženy to mali v tehotenstve povinne zisťované.

     Na ČO sa tu hráš?!? – len ukazuješ svoj „egoizmus“ – to si nikdy vo svojom bytí neuvažovala nad tým, že niekomu môžeš svojou „krvou“ pomôcť v zložitej situácii?

     • A ty sa tu hráš na KOHO?!? Na spravodlivého sudcu?
      Moje deti dávno pracujú a žijú v zahraničí, takže v prípade úrazu by im moja krv asi príliš nepomohla. Okrem toho, rozbor krvi by sa mal robiť priamo pred darovaním, a to aj z iných dôvodov, ako je krvná skupina a Rh faktor.
      Myslíš, že pri transfúzii krv tečie priamo od darcu k príjemcovi? Čistá pôjde vyvoleným, a zaplieskanou spike proteínmi obdarujú tých najväčších rebelov.
      Mimochodom, k lekárom už dávno nechodím a nemusím si pamätať všetko, čo som po celý čas nikdy nepotrebovala.
      P.S.: Voči inteligentnej kritike nemám najmenšie výhrady, práve naopak – tá posúva vpred. No na invektívy (tvoja asi najobľúbenejšia v podobe „psíčko-mačičkového guľášu“…dnes si ju výnimočne zabudol použiť) – si nájdi iný terč. Najlepšie neživý.

     • holistický prístup

      Emily,

      Ty si skutočný unikát – ako jedinej tehotnej nikdy pri žiadnom tehotenstve v ČSR nezisťovali krvnú skupinu, alebo si za izolovala na odľahlom mieste a tam si vrhla mladé, ktoré nikto nikdy nevidel.

      V tunajších „diskusiách“ sú aj takí, ktorí dokážu niečo odovzdať (seneca, Maroš) – Ty k nim nepatríš – stačí prečítať jeden príspevok od Teba a všetky ostatné sú jeho klony, napriek tomu píšeš často a veľa aj keď nemáš o čom a nikdy nie k veci – napíš knihu o mnohých stránkach – aj to bude unikát – všetky stránky s rovnaké … si tiež unikátne vzťahovačná, hádavá, kopajúca okolo seba, … snáď by si mohla nad sebou čuť-čuť podumať.

     • Stupila som ti na otlak? Lebo zachytiť sa o nepodstatnú malichernosť (hoci vyjadrenú možno hyperbolou) a naťahovať ju donekonečna ako žuvačku – to tiež o niečom svedčí…
      Keď ta to tak veľmi zaujíma, moja, takmer tristostranová kniha (v náklade 1000 výtlačkov) je vypredaná a nemá s náboženskou tematikou nič spoločné.
      A nestaraj sa do mňa; viem, o čo ti ide

   • na planovanu operaciu si treba dat odobrat vlastnu krv, aby pouzili v pripade nudze tvoju vlastnu…

    • …a s týmto by som ja mala mega-problém.
     V dávnej minulosti po jednej hypotonicko-hypoglykemickej vakcíne (vďaka ktorej som skončila s mŕtvicou) mi biele plášte tak sekli TK aj hospodárenie organizmu s cukrom, že po odbere krvi som opakovane skolabovala. Takže som im prestala veriť už dávno-dávno pred „covidom“; čo je z určitého uhla pohľadu dobre. Držím sa už jedine alternatívy. No na našich (hoci klasických) priekopníkov/bojovníkov (MUDr. Janco, Jancová, Piják, Lipták, Bukovský a kopa ďalších) nedopustím.

    • ja,
     keď som v minulosti bola na transfúzke opýtať sa, či mi vedia odobrať krv prirodzeným odtekaním, ich odpoveď bola, že oni to nerobia. (To je inak aj obojstranne výhodný spôsob darcovstva – príjemcu zachraňuje, darcu omladzuje.) Životodarnú tekutinu odberajú rýchlo, striekačkou, vo veľkom množstve naraz…a tak krv je (o.i.) aj plná stresových hormónov. Plus skladovanie… Chudák Hippokrates, keby vedel, čo všetko sa dnes deje pod jeho prísahami!
     Myslím, že vhodným transfúznym postupom by mohlo byť priame prepojenie vhodného darcu s príjemcom: čerstvá, nekonzervovaná krv má odtekať aj natekať prirodzeným spôsobom, aj prirodzenou rýchlosťou. A určite nie pred splnom mesiaca či dokonca počas splnu. Lenže to by sme asi museli žiť na inej planéte…alebo aspoň v starovekej Indii.

  • mariankosmac

   Ak je to krv od dobrovoľných darcov potom je to asi blbé, lebo darovať krv chodia slniečka = očkovanci.

   • Dobrovoľne darovať krv chodia aj neockovani, ja som jednou z nich a nie som slniečkar…
    Keď som sa spýtala pracovníčky čo robia s krvou ockovanych ,odpovedala,že ju dávajú pacientom v nemocniciach ,aby sa z c@v vyliečili skôr …sama tomu neverila…
    Dnes už aj dýchať vzduch je asi rizikom. Používať šetrné žiarovky, ktoré vylučujú toxíny, jesť Gmo potraviny…

    • Tak si dovoľte, a začnite dýchať vzduch od zdroja, V-Z-DUCH. Vzduch plný svetla a najvyššej kvality, jedlo plné svetla. Kto je to „jedlo“.

     A môžete sa poďakovať za také jedlo a vzduch, tomu, KTO je obsiahnutý v každom atóme, kvarku…a pocítite to…

     A ešte aj Vim Hoff sa bude čudovať…

 4. Narodenie – „starého“ – dieťaťa (viď odkaz – video č. 1)
  Ide o genetickú „poruchu“? alebo je to výsledok splodenia potomka – oboch vaxnutých rodičov?!

  P.S. Musela som si to porovnať s obrázkom zdravého novorodenca – (viď odkaz -foto č. 2).

  https://www.youtube.com/shorts/WSC8gDp1QvE

  http://obrazky.4ever.sk/ludia/deti/novorodenec-171292

  • Boli také veci už aj pred „plandémiou“, ale je pravdepodobné, že bude anomálii všetkého druhu pribúdať.

   Sestričky z DFN BA majú plné oddelenie plačúcich deťí. Deti majú ešte iné senzory, deti vnímajú, že niečo neni v poriadku s ich šmakuládovými rodičmi. Ešte všelijaké zaujímavostí možno vyplávajú na povrch, pokiaľ sa nenájde niečo „zaujímavejšie“ do správ , aby sa to preložilo nejakou ďalšou vojnou, utečencami, exodom, poprípade vypnú voľačo, keď už to bude fakt neúnosné pre nich. A nakoniec ich síce aj tak predhodia davu, ale to ešte budú naťahovať nejakú tú chvíľu…

   Možností ajajááj. Peňazí dosť a asi každý ma svoju cenu, nevzdelané obecenstvo – vďačné obecenstvo, strach môžu vyrobiť na každom kroku a za každým rohom…matrix ponúka neprebernú paletu možností. Rezidentke v kozom paláci sa vyliahnu z vajec jednorožce ( aj cenu za to možno nejakú dostane )….ono sa už voľačo nájde a obecenstvo zožerie aj s navijákom…keď k tomu ešte dostanú zadarmo pivo a super-párky z kostnej múčky a možno aj s nejakou tou šmakuládou.

   No prosto šaráda v plnom prúde s možnosťou zakúsiť to na vlastnej koži. Šak preto sme aj tu.

   Ale kto chce, ten môže aj inak a pre neho bude mať momentálny matrix inú kvalitu…

  • moze sa jednat o chorobu progeria. je to velmi vzacne sa vyskytujuce ochorenie, mozno zo desat ludi na svete… bolo aj pred plandemiou

 5. V súvisiacich článkoch nad komentármi neprehliadnite hlavne v poradí 3. odkaz zhora na Bádateľov príspevok „Každý národ, ktorý neochráni svoje deti pred démonickými vakcínami, zažije hnev Boží“. Medzi KVANTOM vynikajúcich linkov je tam „Výbušné přiznání Dr. Fauciho: Vakcíny nefungovaly tak, jak bylo propagováno a očkovaní jsou dnes ve velkém nebezpečí.“ Linkami (zozbieranými našimi spolučitateľmi) by sa zišlo prispatému, drístajúcemu mainstreamu vytĺcť oči, keďže sa im ešte – po celý dlhý čas – naschvál neotvorili… lenže ako to urobiť? Kým nebude neskoro…

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,vo svete celkovo môže niesť akýkoľvek podiel viny na očkovaní,nosení rúšok,nekonečnom pretestovávaní možno aj 15% populácie od politikov cez zdravotníkov až po moderátorov v médiách a tzv.dobrých susedov a kolegov z práce,,,,vo svete je to jednoducho tak-niekto je nadriadeným a niekto podriadeným,pointa je asi taká,že ste všetci niekam zaradený a poberáte za to mzdy a výhody,,,,onedlho bude G5 a potom sa začne druhé kolo toho čo dokáže s človekom napáchať neviditeĺná sila,,,,tento boj o počty nikdy neskončí a každý by si to mal uvedomovať a príjimaním otroctva v neslobode a množením sa len prilievate kvapky do už aj tak plného džbánu,,,,inak dojemná fotečka tam hore-raz by mohla byť z tohoto dievčatka len ďalšia doktorka,či politička,alebo aj niečo iné a možno aj ohavnejšie,,,,

 7. V správach už ide, že „vedci a odborníci“ už zase našli ďalšie nové super zombie vírusy v topiacej sa tajge, veveričky mali párty a tam sú ďalšie nové, tučniaci mali ľadovú revue a neupratali po sebe-a z toho budú ďalšie a medvede sa pobili so sobmi, kopec krvi, tuleň im tam cvrkol a vlk to olízal, fukol líšku a tá mala mladé a….všetko to hádžu na netopierov.

  Trocha neskoro už je pre niekoho do určitej miery a kolotoč začne naberať na obrátkách.

  Treba začať vedome žiť a poznávať, dokedy sa bude dať v tomto leveli matrixu, lebo to bude dosť a už aj je dosť zaujimávé.

 8. Kedy sa už začnú valiť trestné oznámenia na mikasa, Čaputovu,lengvarskeho,policajtov,sbs karov.na všetkých ktorí túto genocídu podporovali.

  • Okoloiduci

   Ja si myslim, ze asi nikdy. Uz mal zacat Norimberg 2 a kde nic tu nic. Uz mali byt vsetci usvedceni a stale nic. Tak som skepticky.

  • neblazni! ake zaloby? ved farmafirmy si ako prve vybavili indemnitu este pred opichavanim a opichani podpisovali papier, ze preberaju za vsetko plnu zodpovedost…

   • Presne tak. Čo už. Môžu ich možno akože za klamstvo, podvody a vedomé zavádzanie iné nejaké veci žalovať, ale len čas ukáže. A sú pripravené ďalšie scény a predstavenia. A väčšina obecenstva, nehovoriac o šmakuládových, má pamäť 2 mesiace (a to ešte nie sú plno aktivované nanočastice v tele). To bude ešte len zaujímavé…

   • ja,
    ani o chlp sa nemýliš… a s týmto tzv. „informovaným súhlasom“ nabehli už po „nežnej“ (čiže dávno naplánovanom, organizovanom štátnom prevrate): ak sa niekto zdráhal, či ho podpísať, alebo nie, v prípade rebelov tohto zvráteného systému (aj ich rodinných príslušníkov!!) neváhali použiť ani citové vydieranie, a po podpise nasledoval „liečebný proces“ zachráň sa, ako vieš! Mohla sa volať záchranka hoci aj trikrát po sebe v cca štvrťhodinovom odstupe – myslíš, že prišla? Ani ju nehlo.
    Ešte že aj zázraky sa dejú a znenazdania sa ocitne vo dverách milujúci (a milovaný) človek, ktorý je nútený svojho polonebožtíka po prvýkrát (dúfajme, že aj posledný) priadne preplieskať, aby ho nakopol k vedomiu.
    Prezradili sa sami. Dnes už celý svet môže vidieť, že za všetkými odrodami náboženstva aj politiky (sú to evidentne synonymá) stojí jeden a ten istý samovyvolený boh Sionu. Škoda, že v minulosti zakazovali ľuďom čítať bibliu; mohli byť „ovečky“ dávno v obraze.

   • Galaxia andromeda

    Podpísanie informovaného súhlasu je to iste ako podpísanie zmluvy s diablom. Vôbec si neuvedomujú že zapredali nie len svoje telo ale aj svoju dušu. Satan žne duše. Žiadne odškodné a nikoho nemôžu žalovať zúčastnili sa totiž experimentu podľa zákonov DOBROVOĽNE. Hriechy sú na tých ktorí dali napichat svoje deti! Tých trest neminie !

    • …a pre nevedomých rodičov bude ich bezhlavé, nezvrátiteľné poškodenie či dokonca smrť ich vlastného dieťaťa tým najvyšším trestom; vyšší si už ani nemožno predstaviť…

 9. kvakcína je sloboda

  chcem sa vydať na cestu do stredu Zeme, už asi viem, kde je a nie je to severný pól ani južný

  • Existuje ešte zaujímavejšia cesta – cesta do stredu svojho Srdca a tam sa dá údajne objaviť VŠETKO…

   • kvakcína je sloboda

    ono to vzájomne súvisí, musíš mať otvorené srdce a aj myseľ;
    a možno by som tam stretla aj Aztékov a Mayov, ktorí tak záhadne zrazu zmizli

    • A ešte všeličo a všelikoho…to sú tie dvere v matrixe, cez niektoré mohol Merovingian (nesvetlý mág), ale nie cez všetky. A pokiaľ má človek kľúče (Poznanie), tak sa množstvo dverí (možností) zvyšuje úmerne kvalite a vedeniu (vedma-Oracla) a koľko je dverí (levelov) …?

     To už potom začína mať matrix úplne inú výpovednú hodnotu. Ľudia si sami vyberajú, ako sa chcú učiť a poznávať, no a momentálne to má príchuť školy trocha dosť na tvrdo. Dá sa aj inak, len to treba hľadať, bádať, ňúrať, čítať…a presne otvorená myseľ…a dovoliť si, že môže byť aj niečo ne-možné.

     Všetko je už stvorené. Aj princíp magnetizmu, elektriny, jadroveho štiepenia je tu odkedy je hmota hmotou, Akurát dinosaury a opice ho nepotrebovali. Stačí správne kľúče a veci sa začnú meniť…

     Ten kto vymyslel tento matrix…klobúk dolu…

 10. Nikdy se nikdo za nic zodpovídat nebude. Zodpovídá se snad Gates, Biden, a stovky a tisíce politiku, jako Merkelova, Trudeau, atd. Nikdo se trestat nebude ani gauner Fauci. Nemocní lidé nebudou mít sílu jít k soudu a soud řekne, že vakcína byla přece dobrovolná a nikdo lidi nenutil. Tady musí být zásah vyšší moci. Zbidaceny a nemocný lid bojovat nemůže a darebaci v tomto režimu vládnou, protože vlastní isoudy.

  • V tomto leveli matrixu je to asi dosť pravdepodobné, že to bude ako naznačujete. Ale kto vie, možno aj motyka vystrelí….

   Ale karma není zdarma…(plus mínus autobus nie síce úplne presne vyjadrené, zažijú v nejakom inom leveli, aby im docvaklo.)

   To čo robíš tomu najmenšiemu, ako by si mne ( sebe ) činil.

   • Marek Košice

    „Ale karma není zdarma“……. Najväčší problém s karmou je ten, že „obete bezprávia“ môžu práve zažívať svoju KARMU……. A ten, kto im im ubližuje (napr. naše vlády ubližujú bežným ľuďom – nám), ten je VYKONÁVATEĽ karmy. Môže byť niekto VYKONÁVATEĽ karmy (čiže niekto, bez koho by nebol človeku aktivovaný „karmický trest“ za „hriechy“) a zároveň byť potom za to VYKONÁVANIE karmy dostať KARMICKÝ TREST pre seba???………..DÁVA TO NIEKOMU LOGIKU????
    To by znamenalo asi toľko : „Poď, použijem ťa na to, aby prostredníctvom tvojich činov a rozhodnutí niekto splatil svoju karmu tým, že ho prinútiš očkovať sa proti covid….. Ale potom ťa za to potrestám, pretože si spáchal určitý typ genocídy…..a teda si pošpiníš karmu, ktorú potom splatíš pravdepodobne tým, že znova tebe niekto nejakým vážnym spôsobom ublíži…..“………a tak dokolečka dokolečka……
    DÁVA VÁM TO LOGIKU?????? KARMA JE JEDINÁ – SPADNUTIE DO „HMOTY“ TU NA ZEMI (narodenie sa v tele)……Ostatné karmy sú MÝTUS……
    „Najlepšie“ je, ako sa karmou oháňajú tí, ktorým je niekym ubližované……. Na ubližovanie reagujú formou „Karma si ťa nájde, uvidíš, o tom niet pochýb, Boh je spravodlivý!!!“……. A ja sa pýtam : PREČO OBEŤ VYZNÁVAJÚCA KARMU NEPRIZNÁ, žE ONA SAMA SI PRÁVE TERAZ „VYŽIERA“ SVOJU KARMU?
    Totálny nonsens….

    • Ak čítate moje príspevky pozorne, tak to tam nájdete. A nie jeden krát. Šak jasné, že si to pekne zažívam aj Ja na vlastnej koži vlastnú ne-múdrosť, blbosť, aby som dobre pochopil.

     A ako som naznačoval, podľa môjho momentálneho poznania, je to len veľmi zjednodušene popísané akože s tou karmou. (Ak by som sa mal rozpísať o určitom pohľade na karmu, tak to už by Vám úplne nesedelo)

     Kvantové záležitosti nemajú nič spoločné s logikou a predsa fungujú a sú tu.

     Priestor medzi elektrónmi, protónmi a neutrónmi je totálne krpatý, že temer až neexistuje, ale energia v ňom dokáže vyhodiť do luftu aj zemegulu – to dáva logiku … ?

     Keby sa stretneme v dobách Galilea, alebo Sokratésa a ja Vám poviem, že elektrika, autá, mobilné aplikácie, laser, tak budete rovnako reagovať a v iných dobách skončím v mučiarni a potom na hranici, lebo sa spolčujem s diablom.

     Tá prťka odvážnych, čo bola ochotná hľadať, bádať, ňúrať, učiť sa a bola odvážna ísť s kožou na trh, tak boli vždy bližšie k Poznaniu sveta a aj seba.
     To sú historické fakty, s ktorými sa dokonca ešte aj inkvizícia vystatovala.

     Je to iba moje osobné poznanie a názor. A môže to byť ešte aj inak. Je len na Vás, ako naložíte s informáciami a tak bude aj váš osobný matrix vypadať.

     Viete ako stvoriť strom ? Čerešňu, bunku, atóm, kvark ?

     Lebo ja nie.

     Budem sa baviť s Teslom o torzných poliach a étery a budem mu tvrdiť, že neni možné, aby len tak Megavolty mohol bez drôtov preniesť tisíce kilometrov niekde inde, a že voľná energia a všeličo iné, a vedecky vzdelaný a na určitej duchovnej úrovni vyspelý pán Tesla sa len usmeje…

     Ja som sa rozhodol časť svojho života tráviť s múdrejšími, rozhľadenejšími ako som ja, a je mi jedno, či je to prof. MUDr. Ing, liečiteľ, bylinkár, baník, 100, 200 alebo 2000 rokov stará múdrosť.

     Verte, neverte si čomu len chcete.

     Aj cirkev a inkvizícia svätá tvrdila, že to nemôže byť inak, len TAK, že všetko ostatné sú len mýtusy a bludy.

    • zatial nikto

     Vsetky karmy su mytus-na kontrolu oviec.Karma na nas nema vplyv ak jej neverite.Elity vladnu po tisice rokov a ziadna karma.Budicek.
     Neznamena ze ked na karmu neverim tak som zly clovek a pacham zlo-mozem ale nemusim.

     • Každý dobrý skutok musí byť – a bude – spravodlivo potrestaný! Za dobrotu na žebrotu!
      Kurvy nám robia zle – a majú sa dobre!

     • ani zlý, ani hlúpy – zatiaľ nikto – práveže rozhhľadený…
      to len pre nich sme zlí, hlúpi a hlavne nežiaduci

 11. Marek Košice

  Povie mi niekto, čo sleduje relácia „RAzhlas – férovky“ týmto videom???
  Nepozrel som si viac než minútu, nedokázal som…
  https://www.youtube.com/watch?v=Jv797JdAD3U

  Čo za umeliny a „gay look“ (inak nič proti gayom) tam vystupujú?? Vo formáte, ktorý má byť O PRIRODZENOSTI A SLOVANSTVE???

  Vie sa k tomu niekto vyjadriť?

  • mariankosmac

   To nie sú umeliny a ,,gayovia“ ale slovanky a slovania. Ako by mali vyzerať, ako Jean-Claude van Damme? Zo žien ma nejaká ktorá by vyzerala ,,prirodzene a slovansky“ ani moc nenapadá.

   • To nie sú árijky? Keď len slovanky, tak smola.

    • „Dhahanu, Ladakh – Brogpovia (alebo Drogpovia) žijúci v Ladaku, v Kašmíre spravovanom Indiou, tvrdia, že sú poslednými Árijcami. Turistov – domácich i zahraničných – výskumníkov a návštevníkov láka „posledná árijská dedina“ nachádzajúca sa v odľahlých Himalájach.

     Sú skutočne poslednými z toho, čo rasoví teoretici z éry nacizmu považovali za čistokrvnú „hlavnú rasu“? Alebo bola propagovaná exotická identita na podporu rasovej turistiky?

     Žijú v dedinách Dha a Hanu (bežne nazývané ako Dhahanu), Darchik a Gahanu – ktoré sa nachádzajú 163 km juhozápadne od Lehu, administratívneho hlavného mesta Ladakhu. Asi 5000 členov jej komunity vyznáva tibetský budhizmus.

     Jedna teória hovorí, že prišli z Gilgitu v Pakistane v siedmom storočí; populárny príbeh je, že sú potomkami Alexandrovej armády, zatiaľ čo mnohí tvrdia, že Árijci sú domorodými obyvateľmi Indie.

     Na rozdiel od väčšiny Ladakov s tibetsko-mongolským vzhľadom majú Brogpovia indoárijské črty.

     30-minútový dokument Sanjeeva Sivana „The Achtung Baby – In Hľadaj of Purity“ skúma tradíciu tehotenskej turistiky: Nemecké ženy cestujú do Dhahanu, hľadajú mužov s modrými očami, vysokými lícnymi kosťami, dlhým nosom a vynikajúcou inteligenciou – v nádeji, že sú impregnované poslednými čistými árijskými spermiami.

     Podľa Mony Bhan, docentky antropológie na DePauw University, Indiana, teóriu árijskej identity možno vysledovať k „Britom, ktorí boli posadnutí rasovou kategorizáciou a spájali jazyk s rasou“. Tá komunitu dokumentuje už viac ako desaťročie.

     Pre komunitu je cestovný ruch vzrušujúcou ponukou. „Brogpovci nespájajú svoje árijstvo s jeho „špinavou a krutou“ históriou v Nemecku a inde, hoci ich nemožno oddeliť,“ povedal Bhan pre Al Jazeera. „Je tu tiež základný prúd na znovuzískanie určitého druhu nacionalistickej hrdosti a mužnosti, ktorá sa spolieha na telá Brogpa, aby posilnili nadradenosť indických génov.“

     Príbehy, ako je tehotenská turistika, sú vyrábané outsidermi, „aby podporili ich pokračujúcu posadnutosť rasou a exotikou“.

     Pre mnohých miestnych obyvateľov prináša trvalá zvedavosť dodatočný príjem počas letnej turistickej sezóny. „Teraz si od turistov účtujeme 5 dolárov za pózovanie na fotografiách a viac za nosenie tradičného oblečenia a oveľa viac, ak chcete natáčať videá,“ povedal Thinley Aryan, ktorý sa chváli zmenou svojho priezviska na árijské, aby zapôsobil na cudzincov.“
     https://www.aljazeera.com/gallery/2014/7/14/in-pictures-the-last-aryans/

     Iná verzia

     ariáni

     Ariáni alebo Areiovia (staroperzsky Haraiva ): staroveký kmeň žijúci v západnom Afganistane. Ich meno znamená „šľachtici“.
     Mapa Hyrcania/Parthie/Arie
     Mapa Hyrcania/Parthie/Arie

     V historických dobách žili Ariáni v krajine pozdĺž rieky Arios (moderný Hari Rûd), ktorá je viac-menej totožná s afganskou provinciou Herât. Úrodné údolie rieky obklopovali veľké púšte.

     Je možné povedať niečo o prehistórii Ariánov. Museli to byť kočovníci zo strednej Ázie, ktorí sa koncom druhého tisícročia usadili v Iráne. Po nejakom čase vznikli nové kmeňové koalície: na západe Médovia ; na juhu Peržania; na východe Baktrijci a v strede Ariáni.

     Od konca siedmeho alebo začiatku šiesteho storočia pred Kristom boli Ariáni poddanými Médov a ich krajina sa stala satrapiou Achajmenovskej ríše , keď kráľ Kýros Veľký porazil Médov (550 pred Kr.).

     Počas občianskej vojny 522/520 sa zdá, že Ariáni zostali ticho. Pod perzskou nadvládou začali Ariáni žiť v mestách; grécky geograf Ptolemaios Alexandrijský uvádza, že v údolí rieky bolo veľa miest a dedín a že v horách žili nomádske kmene. poznámka Centrom perzskej vlády bol palác v Artacoane, ktorý sa zvyčajne stotožňuje s moderným mestom Herât.
     Arián
     Arián

     V septembri 330 pred Kristom macedónsky kráľ Alexander Veľký dobyl Ariu v prenasledovaní vodcov perzského národného odporu, kráľa Bessusa a posledného satrapu Arie, Satibarzanesa . Alexander použil obliehacie veže na dobytie Artacoany; obyvateľov zabíjali alebo predávali ako otrokov. Prázdne mesto bolo prestavané a nazvané Alexandria.

     Po Alexandrovej smrti (v roku 323) sa Aria na viac ako pol storočia stala stabilnou súčasťou seleukovskej ríše, ktorej vládla macedónska dynastia. Po roku 240 sa však susedné krajiny Baktria a Parthia osamostatnili od svojich macedónskych vládcov. Aria bola súčasťou nového baktrijského kráľovstva, hoci seleukovskému kráľovi Antiochovi III. Veľkému sa v rokoch 208 až 190 podarilo rozšíriť svoju ríšu na východ. Jeho syn Antiochus IV. Epifanes poslal v roku 167 generála Eukratida, aby urobil to isté. Partský kráľ Mithradates I. Veľký ho prekabátil a zmocnil sa takmer celého Afganistanu. Odteraz bola Aria súčasťou Partskej ríše.

     V staroveku bola Aria známa svojím vínom. V Aveste sa spomína ako jeden zo špeciálnych výtvorov Ahuramazda.“
     https://www.livius.org/articles/people/arians/
     —————————————————
     Faktom je, že v Kašmíre žije výrazne indoeurópska /nie semitská/ skupina ľudí označovaná ako poslední Ariáni, čo neznamená kočovníci, ale ORÁČI, teda usadený poľnohospodársky národ. Boli násilne islamizovaní. Majú veľmi zaujímavé krásne svetlé oči všetkých odtieňov – teda nielen modré. Veľmi zdobené kroje. Dokument na You Tube neviem po rokoch nájsť – treba vyhľadávať pod slovom „Aryans“

     • Ariáni v Kašmíre síce oficiálne prijali islám, aby sa vyhli pogromu, ale ho nepraktizujú – niečo ako naši kresťania, ktorí sa hlásia ku kresťanstvu, ale nie sú členmi cirkví a nechodia na bohoslužby.

  • Čo za umeliny a „gay look“ (inak nič proti gayom) tam vystupujú?? Vo formáte, ktorý má byť O PRIRODZENOSTI A SLOVANSTVE???
   *****
   Je to taky hlavně! o odchodu z firmy Česká republika…..následně SLOVANSTVÍ.

   Mojmír s Renatou byli zváni do společných vysílání, které realizovat Pavel Zítko http://www.sprov.cz problém nastal, když se Pavel Zítko rozhodl kandidovat na prezidenta firmy Česká republika, čímž ho následně Mojmír hodil přes palubu…..

   Pavel Zítko kandidoval hlavně z těchto důvodů: aby se dostal do televize, kde by mohl sdělit data o Vakcinaci obecně, o COVID19 a jeho cílech a následcích, o sagtanismu, pedofilii,…. jeho FB
   https://www.facebook.com/pavel.zitko.prezidentem/
   ***
   Ber to jako můj názor, který se může mýlit:
   Mojmírovi se společné vysílání velmi zalíbilo (ješitnost, EGO,…být na výsluní – středem pozornosti,…) a tak si sehnal „několik příznivců“, kteří mu pomáhají společné vysílání realizovat.
   *****
   Primární problém těchto spolků, aktivistů, nadšenců je ten, že hlásají, že jenom ta jejich cesta je ta SPRÁVNÁ v angličtině THE BEST OF a vzájemné pomlouvání mezi jednotlivými členy těchto uskupení!
   …a další problém je ten, že odmítají vzájemnou spolupráci, pokud někdo řekne nebo udělá co se „těmto realizátorům“ nelíbí okamžitě ukončí spolupráci a přestanou s dotyčným jakkoliv komunikovat…..
   ****
   pro štouraly – Mojmíra sleduju déle jak rok,l problematikou odchodu ze systému, MATRIXU,…. jsem ze zabýval také velmi dlouho, takže mám i osobní zkušenosti s jedinci z těchto různých spolků!

 12. Israismael

  https://stopworldcontrol.com/

  https://stopworldcontrol.com/jury/

  Pre tých, ktorí sa k tomu ešte nedostali
  Tu je na týchto link je to všetko čierne na bielom, co s nami plánovali a plánujú … Treba použiť prekladač

  • Israismael príáve som dočíala to chystané svinsto chystané na nás je to ohavné nemám slov

   • opravujem dočítala

   • Israismael

    Áno žiaľ sú to ohavnosti pustosenia, co chystajú!
    Možno ťa toto záujme viac v odkaze . Už som raz tento odkaz sem dával.. ale možno si to pozrú aj iní ľudia, ktorých zaujíma fatimske posolstvo
    https://vitazstvosvetla.org/fatimske-zjavenie-sfalsovane-proroctvo-ktore-nema-nic-spolocne-s-pannou-mariou-3-cast/

    • hľadač pravdy

     ,,Israismael“,

     Si bezbožník, neznaboh, mimoriadne zatvrdnutý bludár so zatemnenou mysľou!

     • Israismael

      Ďakujem za,, poctu“.. Teší ma to.. Lebo tam kde sú svetle hodnoty tam vždy zaútočí temno…temno nikdy nebude znášať svetlo, vieš?? Ja sa takého,, bludarstva “ ako píšeš ty nikdy nezrieknem..ty keď chceš blud si kade chceš, ty mňa nepoznáš a ani nikdy nebudeš . Ani ma nikdy takýmto niečím neurazís…

     • Israismael

      Za to ze si pravdepodobne katolík,akože kresťan ešte neznamená ze si našiel Boha.. nemáš právo urážať ľudí .. Kto ti dal to právo na také urážky keď hľadáš pravdu a ešte si ju nenašiel?.(no podľa teba asi áno ze si ju našiel) . Ty máš odkial právo súdiť.??? .. Vies kto bude mať o malú chvíľu to právo Sudcu?… No zdá sa mi ze ty sa budeš musieť skrývať do mysacej diery a aj ta ti bude v tej chvíli príliš veľká keď príde Sudca… Potom sa azda preberies, ze ty na to právo nemáš., a to z dôvodu že si sa hrozne mýlil v ľuďoch .. A čo ak si odsúdil niečo čo nie je na odsúdenie?.. Co potom?…

 13. Israismael

  Hľadač akože Pravdy… Vysvetli mi prosím ta v com som bludar, neznaboh a ešte ďalšie tie tvoje nevhodné slová.. Nehodné sú to slová od hľadača pravdy…

  • Israismael, ešte si nepostrehol, že sem prispievajú aj čitatelia s viac ako jedným nickom? – na podporu svojho vlastného, žiaľ, neraz dehonestujúceho vyjadrenia. To, že Nikto nemá právo osočovať kohokoľvek, má tento typ ľudí v paži. Zabrániť tomu nemožno, aj keď nie je ťažké ich odhaliť; veď idiolekt každého z nás je jedinečný.
   Škoda sa nad tým rozčuľovať, takým to nevysvetlíš: oni to vedia. Kašli na to.
   A chodí sem aj kopa tajnášov… bodaj by nie!
   Tí, ktorí úprimne hľadali Pravdu, boli odnepamäti osočovaní a prenasledovaní aj vtedy, keď ju ešte ani nenašli. A budú čím ďalej viac. Ale niet sa čoho báť, Pravda nakoniec zvíťazí.
   „Nič nezostane skryté, čo má byť odkryté.“ (2022 rokov starý výrok mimozemského Ježiša predtým, ako bol za prínos Pravdy na planétu Zem popravený)
   P.S.: Tá tvoja záverečná veta, Isra, je absolútna Trefa.

   • Israismael

    Áno Emily všímam si mnohé tu.. Tvoj príspevok sa mi páčil.. Správne si to všetko vyjadrila, ze koľko zla sa skrýva pod vznešenosťou,, akoze“.. Ja som vedel ze mnohi, ktorí si prečítajú o tom fatimskom posolstve budú veľmi silno kričať.. Lebo Pravda vie zasiahnuť dvojakým spôsobom.. bud bolestivo alebo aj oslobodzujuco!

    • Israismael

     *myslel som tým akúsi vznešenosť pod vznešenosťou nicku.. Pretože o slovách vznešenosťi v príspevku nemôže byť ani reči… Človek by rád pomôcť k Poznaniu ale temno bráni aby ľudia dospelí k Poznaniu.Skor človeka vysmeju alebo zhania .. Ved vidíme co sa deje vo svete, aj u nás.. Malo ludi chápe, ze keď sa nezobudi duch človeka do par rokov, keď nespozná čistú Pravdu v com sme boli a sme klamani a hlavne v tom co požaduje Zdroj Najvyšší,v jeho zákonoch (nie Desatoro je myslene ale tie ktoré riadia tvorstvo, všetky svety a vesmír), tak to skončí katastrofou a zachráni sa hŕstka ľudí v pomerne k 8 miliardam…

    • Pravda je odjakživa zámerne zneprehľadňovaná, prekrúcaná, blokovaná, zmetaná pod koberec… a hlavne PO CELÝ ČAS kruto prenasledovaná. Nie div, že dezinformované ľudstvo už nevie, komu a čomu má veriť. Nemám problém otvorene priznať, že poznám iba veľmi malú časť Pravdy, a to som prečítala (a porovnala so skutočnosťou) kvantum literatúry. Celú Pravdu poznajú jedine tí, ktorí ju pŕznia a po celý čas pevne držia v hrsti. Zato Lož zo dňa na deň narastá geometrickým radom a nevidia to už iba sedmispáči a mŕtvi.
     Čo sa týka židovky Márie a jej „syna“ – tu, na Zemi, záhadne narodeného krista – od tejto, logicky nepodložiteľnej teórie, sa odzačiatku dištancujem. Keby Ježiš bol „vstal z mŕtvych“, boli by ho zavraždili znova: oni nepotrebovali zabiť nejakého mimozemského človeka; ich jediným cieľom bolo „zabiť“ a NAVŽDY pochovať Pravdu. A potom v mene Pravdy podstrčiť „ovečkám“ Lož: živý Falzifikát na kríž pribitej Pravdy. Veď čo židovský kristus priniesol? To, čo mimozemský Ježiš – metaforicky povedané – búral: náboženstvo a kostoly, plus poplatky, odpustky…
     Zatiaľ sa v tom samovyvoleným mocným – pre mňa nepochopiteľne – darí. Uvidíme dokedy.

     • Israismael

      Skus ešte toto prečítať…https://pravelidstvi.cz/index.php/clanky/67-komentar-k-novemu-zakonu/1207-1-evangelium-podle-matouse-1-cast,
      ci ti to pomôže niekam sa posunúť a spoznat..tam sú falošné veci verus pravda (čiže porovnania).. Keď chceš prelož si to z češtiny do slovenčiny Ja nikdy nebudem ovplyvňovať tvoje osobne poznanie.. To je len tvoje… či už bude dobre alebo zle… Emily ved ja som ta ani minule nechcel ovplyvňovať.. na všetko musí prísť človek sam, svojim skúmaním a hlavne citom nie pocitom, resp duchom nie čiste rozumom, ktorý ovláda len hmotné a vyššie nad pozemskost sa poznaním nikdy nedostane ..

     • Israismael, už prvá veta nezapadá do skutočnosti – Pozemšťana sionkrista stotožňovať s mimozemským človekom Ježišom nesedí ani chronologicky, ani biologicky, ani logicky…a z hľadiska ich (navzájom nezlučiteľného) myslenia aj konania už tobôž nie…veď preto je toľko náboženstiev, že z tej židokresťanskej zlátaniny nikto nevie, čo je skutočná pravda…
      verím, že časom sa to postupne vyčistí a ešte sa budeme možno veľmi diviť, čo všetko vypláva napovrch

 14. Israismael

  Emily veľmi pracuješ rozumom, ducha máš tiež a to je absolútne vyššie než rozum.. TO JE TVOJE JA, on DUCH, AKO AJ KAŽDÉHO JEDNÉHO ČLOVEKA A NIE Rozum, KTORÝ PO SMRTI BUDE TAK NEČINNÝ AKO AJ HRUBOHMOTNE TELO .. TO ZE HO ČLOVEK NEMÔŽE SPOZOROVAŤ(svojho ducha) , NEZNACI ZE NIE JE… ON JE A PREJAVÍ SA PO TOM CO SA ODLUCI POZEMSKA SCHRÁNKA (pozemské telo).. Čiže už v astrale bude činný, ale domov to nie je astralny svet… Nebudem už teda písať keď už zavrhujes v prednom mozgu cez rozum tie vyššie veci, mysliac si ze sú to odo mňa bludy .. Asi naozaj je to márne . Keď človek priliz veľa ,, egoizue“ nemá šancu pochopiť to co si tam čítala a ani Posolstvo Grálu, bez zapojenia ducha.. NEVADÍ.. ale aspoň nie si ako ten Hľadač Pravdy ktorý sa prejavil tak ako sa prejavil.. AHOJ TEDA.. VIAC SA UŽ NEBUDEME VYJADROVAŤ K TÝMTO ZÁLEŽITOSTIAM ALE KLUDNE MOŽME K INÝM TÉMAM..
  LUCIFER = je TEN,, sionsky boh“ ako si naznačovala.. NIK INÝ..Je to vysoký PADLY archanjel ale nemá nič spoločné s bozskostou.. Logicky.. Ini bohovia nie sú.. to boli nazývani mylne napr Zeus na vrchole Olympu vo Valhale, lebo ľudia ich tak v dávnych dobách pomenovali ako BOHOV, i keď patrí len o poschodie vyššie do Bytostnej sféry..
  JEZIS BOL LEN JEDEN AKO AJ BOH JE LEN JEDEN LEBO POCHÁDZA Z BOZSKEHO..
  VŠETKO OSTATNÉ JE BUĎ DUCHOVNÉ ALEBO BYTOSTNE ALEBO POZEMSKÉ, CO JE PODSTATNE NIŽŠIE NEŽ BOZSKE.. POCHOP TO .. NEMÔŽU BYŤ DVAJA NAJVYŠŠÍ BOHOVIA CI AJ VIAC AKO SI MYSLIA ĽUDIA, TO JE NEPRÍPUSTNÉ V TEJ BOŽSKEJ SFÉRE.. NEEXISTACNE…

  • – nehovorím, Israismael, že píšeš bludy (to by som si nedovolila, ani keby som si to myslela…to v žiadnom prípade)
   Hovorím niečo iné. My, bežní Pozemšťania, sme len NEVEDOMÍ (aj vrátane mňa, samozrejme), pretože tí – stojaci na vrchole pyramídy – Skutočnú a Celú Pravdu pred nami zatajili a taja ju dodnes…
   Metaforicky povedané – Pravdu pribili na kríž – a zatiaľ ju úplne Celú pravdepodobne poznajú jedine tí, ktorí ju na ten kríž pribili. Verím, že už čoskoro sa ju celú (a očistenú od všetkej súčasnej špiny) dozvieme úplne všetci.

   • Israismael

    Aby už temno nevitazilo konečne na tejto Zemi, ale aby bolo odhalené a porazené( to jest doba temna od papezstva až po dnešné Global elity smrti ) , tak stvoriteľ poslal na Zem Ducha Pravdy tesne pred konečným súdom pred príchodom Syna Človeka,aby ľudstvo spoznalo smer bytia a pravdu .stalo sa tak pred 142 rokmi .Už nič nie je zatajene ,nič tajné ani nič nevedome ,pokiaľ len človek chce , tak všetko sa dozvie ,len čo otvorí svojho ducha ,a nebude len čiste rozumar ..Skôr nie .Skôr sa mu nedostane Poznanie..

Pridajte komentár

*