Záhadná vlna narušila zemskú magnetosféru a na hodiny vystavila planétu nebezpečnému žiareniu


Print Friendly, PDF & Email

Záhadná vlna narušila zemskú magnetosféru a na hodiny vystavila planétu nebezpečnému žiareniu

(Kevin Hughes, Natural News) Záhadná nárazová vlna narušila v pondelok večer 19. decembra 2022 magnetosféru Zeme. Magnetosféra je oblasť, ktorá chráni našu planétu pred škodlivým vesmírnym žiarením.

Hoci pôvod nárazovej vlny nie je známy, astronómovia si myslia, že pochádza z erupcie energetického a vysoko magnetizovaného, ​​prehriateho plynu vypusteného zo Slnka, čo sa tiež nazýva erupcia koronálnej hmoty (CME).

Podľa stránky Space Weather (Vesmírne počasie), erupcia mohla pochádzať zo slnečnej škvrny AR3165, ktorá 14. decembra vystrelila do vesmíru najmenej osem slnečných erupcií, ktoré spôsobili výpadky prúdu nad Atlantickým oceánom.

Aj keď vedci zatiaľ nebijú na poplach, trhlina v magnetosfére mohla zostať otvorená celé hodiny a umožňiť prúdenie slnečného vetra až na zemský povrch.

Slnečnú škvrnu bolo vidieť 14. decembra syčať a potom spustila výbuch triedy M6, ktorý zasiahol Zem. Erupcie triedy M sú klasifikované ako stredne veľké udalosti a môžu spôsobiť krátke rádiové výpadky, ako sa to stalo nad Atlantikom.

Observatórium dynamiky Slnka (Solar Dynamics Observatory) Národného úradu pre letectvo a vesmír (NASA), čo je satelitná sonda analyzujúca Slnko, zachytila ​​erupcie zo slnečnej škvrny – tmavej oblasti chladnejšej ako ostatné časti povrchu, z ktorej vyvierajú prúdy plazmy.

Zo slnečnej škvrny boli pozorované brilantné záblesky svetla, ktoré pravdepodobne poslali narázovú vlnu smerom k Zemi. K šokovým vlnám dochádza, keď rýchly impulz slnečného vetra prenikne cez zaostávajúci predošlý slnečný vietor. Sú tvorené stlačenými a zohriatymi plynmi.

Erupcie koronárnej hmoty môžu z povrchu Slnka vypudiť miliardy ton korónového materiálu. Materiál obsahuje plazmové a magnetické polia. Tieto erupcie majú silu spôsobiť takzvané vesmírne počasie, ktoré môže zasahovať do satelitov a energetických sietí na Zemi a môže byť škodlivé pre nechránených astronautov.

Zemská magnetosféra sa nachádza v jej magnetickom poli, ktoré sa tiahne tisíce kilometrov od povrchu Zeme do vesmíru. Zemský magnetizmus ovplyvňuje všetko od celosvetovej komunikácie po migráciu zvierat a vzorce počasia.

Zdá sa, že Slnko prechádza do aktívneho obdobia svojho 11-ročného cyklu aktivity, ktorý sa začal v roku 2019 a podľa predpovedí dosiahne vrchol v roku 2025.

Slnečné erupcie, čo sú výbuchy elektromagnetického žiarenia šíriaceho sa rýchlosťou svetla (na rozdiel od erupcií koronárnej hmoty, ktoré sú omnoho pomalšie), sa bežne dostanú na Zem do ôsmich minút od objavenia v slnečnej atmosfére.

(Súvisiace:  Štúdia zachytáva životný cyklus slnečných erupcií, ale ako erupcie ovplyvňujú nás na Zemi?)

Najvýkonnejšou triedou sú erupcie X, po ktorých nasledujú erupcie triedy M, aké sme videli 14. decembra.

Stop Candida

„Tri ďalšie M erupcie: M6, M3 a M2 všetky z AR3165. To je dnes zatiaľ 8 erupcií triedy M. Zdá sa, že sa zväčšujú, blíži sa erupcia X? Sledujte nás naďalej!“ napísal solárny fyzik Keith Strong na Twitteri.

Nárazové vlny by mohli spustiť geomagnetickú búrku podobnú udalosti Carrington

Nárazová vlna, ktorá naruší zemskú magnetosféru, môže spustiť  geomagnetické búrky. Tieto geomagnetické búrky môžu deformovať magnetické pole Zeme a zrútiť satelity smerom na planétu. Môžu tiež zničiť elektrické systémy a vypnúť internet.

Geomagnetické búrky sa vyskytujú po slnečnej erupcii, ak uvoľnené energie zo Slnka dosiahnu priestor okolo Zeme prostredníctvom slnečného vetra.

Najväčšou geomagnetickou búrkou v nedávnej histórii bola Carringtonská udalosť v roku 1859, ktorá uvoľnila približne rovnakú energiu ako 10 miliárd jednomegatonových atómových bômb.

Po náraze na Zem silný prúd slnečných častíc vyprážal telegrafné systémy okolo zemegule a vytvoril polárne žiary jasnejšie ako svetlo Mesiaca v splne, ktoré sa objavili ďaleko na juhu, až v Karibiku.

Ak by k podobnému incidentu došlo dnes, varovali vedci, tak by spôsobil škody v hodnote biliónov (tisícok miliárd) dolárov, rozsiahle výpadky prúdu a boli by ohrozené tisíce životov.

NASA oznámila, že geomagnetická búrka v roku 1989 vyvrhla miliardu ton važiaci oblak nabitého plynu, ktorý spôsobil výpadok prúdu v celej kanadskej provincii Quebec.

Záver

Uvedené nemusí byť ani len špička ľadovca toho, čo je Slnko schopné spôsobiť na Zemi. Vedci tiež skúmajú príčinu série neočakávaných a masívnych skokov v úrovniach radiácie zaregistrovaných v starých letokruhoch stromov počas celej histórie Zeme.

Teória hovorí, že prudké nárasty mohli pochádzať zo slnečných búrok, ktoré boli až 80-krát silnejšie ako Carringtonská udalosť.

Sledujte stránku Space.news, kde nájdete ďalšie novinky o nárazových vlnách a slnečných búrkach. Tiež si pozrite video nižšie (v angličtine) a zistite, ako by slnečná búrka mohla zničiť svetový internet:

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Kevin Hughes, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Redakcia – „NASA oznámila, že geomagnetická búrka v roku 1989 vyvrhla miliardu ton važiaci oblak nabitého plynu, ktorý spôsobil výpadok prúdu v celej kanadskej provincii Quebec.“ ???

  He – že sa tento provinčák – vesmírny prd tak trafil! V akom pomere „slnečného Quebecu to bolo – jedna k jednej?! Začnam mať dojem, že Slnko má veľmi presnú mušku a riadne si z nás strieľa! Pri jeho veľkosti – ten oblak bol v „slnečných nanometroch“?!

  Útok HAARPom – nič? Lebo mi to pripomína podvod virologickej teórie – obdobne /ako na „vírusy“/ zvalovať všetko na Slnko! Začínam sa cítiť ako člen davu na dvore Faraóna pred zatmením Slnka – čoby hnevu bohov!

  • Tiez mi obcas vrta v hlave preco docela pravidelne sa objavuje tema slnecnych erupcii v tv – mejnstrime. Vzdy tam len hodia do placu – nejaku tu reportaz o slnecnych erupciach – co vsetko mozu sposobit. Trebas to pichnu do hlavnych sprav a tak. Vrtalo mi to hlave pretoze mi pripada divne ze je to docela velka tema – aspon ako to prezentuju ale nikdy to viac nerozoberaju, ziadne velke diskusie (ako ma vaclav moravec kde dokaze kecat o nicom a oblbovat vsetkych cele hodiny :)).
   Proste su tie spravy o slnecnych erupciach v zmysle: “ toto vsetko mozu tieto erupcie sposobit a to je vsetko co vam chceme o tom povedat. Viac to rozoberat nebudeme, budeme vam tu obohranu dosku pustat porad dokola“.
   Asi tak.

   • kvakcína je sloboda

    aj veta „…ohrozených by bolo tisícky životov…“ je dobrá, nie?! :DDD
    stovky tisíc, možno milióny sú postihnuté po cvočkovaných vlnách, ale nás trápi, že svieti slniečko!!!!
    redakcia!!!! ďalší článok do zoznamu „ZBYTOČNÝ“

    • kvakcína, absolútne súhlasím. Všímam si, že v poslednom čase prešli do totálneho strašenia, takže už si veľmi vyberám, čo mám a čo nemám od bádateľa prečítať! Ale pomaly mi to vychádza, že nič! Že radšej čítať vtipy… alebo rozprávky:)) – z ktorých som už dávno vyrástla, ale boli by príjemnejšie a poučnejšie…

     • Nestrašíme, opisujeme realitu. Lepšie byť pripravený ako zaskočený.

   • Jaroslav K.

    Naštuduj si cykle Slnka, keď sa stane “ Jaguárím slnkom“ plným škvŕn, a aj to, že Jaguár je symbolom smrti! Prečo je teraz pred OSN budovou Jaguár skrížený s Orlom ako dar Mexického štátu Oaxaca? Budeš prekvapený….

    • Jaroslav K.

     A či neboli vyhynutý “ Olmékovia“ ako predchodcovia Mayov ako Jaguárí ľud s Ohnivým obočím a očami? Či nie taký boh smrti v Indii ako Yama? A či nie je v biblii ten čo príde a BUDE MAŤ OČI NA OHEŇ?

  • len hlupáci sa vysmievaj[ teóriam, o ktorých nič nevedia,
   preto sa nikdy netrápim, ak niekto pochybuje o príspevkoch, dokonca nazýva pisateľa konšpirátorom, …

  • HAARP už mnoho rokov skúša na našej Zemi kadečo – čo jej a aj nám škodí

  • pozerám tvoje príspevky, je ich veľ, sú dosť fundované, … máš veľa načítané a napozerané, ,,, ale

   ak človek je pohltený informáciami, je totálne odstrihnutý od vlastného vyššieho ja,
   od svojej intuície, od svojej vnútornej múdrosti

   veľa informácií škodí

   • Z mojej strany – nemôžem byť šťastný, keď ma niečo trápí „vedľa“. Mám byť šťastný v nevedomosti, budovať záhradu, keď viem že niekto a niečo mi to chce zobrať? Depresia je
    neschopnosť vidieť a budovať budúcnosť!

    Ani náhodou! Ty máš nejaký špeciálny mix – ako budovať budúcnosť a netrápiť sa súčasnosťou? Žeby som si kúpil gulečník?

    Nie! Nepotrebujem mentálny odpočinok – potrebujem cieľ! A tým cieľom určite nie je blahobyt! Len idiot potrebuje blahobyt!

    Čo je to ten „zaslúžený odpočinok“?! Akože vypni, prestaň používať mozog aj svaly? Čo mi tu podsúvaš? Nespracúvať informácie, meditovať a byť v nirváne? Ďakujem! Život je príliš krátky, aby som ho prežil v nude!

 2. Zatial nikto

  Hm ze moze sposobit vypadok prudu a internetu?No ved to by chceli.Energie vieme preco a internet-no lebo socialne siete-aby tie dezinfo obmedzili.
  Takze ziadne Slnko ale oznamenie riadeneho vypinania

 3. Maroš, spíš niekedy?

  • Spím „natrhačku“- ako mačka a mačky sa neopýtam, či niekedy spí. Delfíny spia len pár sekúnd – inak by sa utopili – ako sled mikrospánkov, takže mozog máva rôzne možnosti vypnutia. Posledné „covidové“ roky sa to nedá – mi to nedá netrápiť sa – nespracovávať to – nie som ľahostajné zviera, t. j. bez svedomia. Svedomie nás odlišuje od zvierat. A od psychopatov. Kokot Matovič zaspával aj vlastné tlačovky – ten spí dobre, pretože je to psychopatické spokojné prasa bez svedomia a zodpovednosti.

   Myslím, že môj mozog teraz vysiela omnoho silnejšie emg pole ako PC, takže sa mi dobre zaspáva práve pri nejakých príbehoch – pustím si nejaký, kde nie sú výkyvné zvuky, stíšim na hranicu počuteľnosti reči a preberiem sa, keď to skončí. Vyslovene neznášam ticho – vtedy sa totiž preberiem a hrozí, že si začnem premietať vlastné príbehy a preto nezaspím. Je to taká náhrada rozprávok. Za socíku som najtvdšie zaspal ako dudok vždy pri telke a na koberci v obývačke. Inak nesrandujem – dávno dávno som čítal článok, že mnohých ľudí dokáže uspať zvuk vysavača – to zrovna nie je môj prípad. Ale v totálnom tichu ma zobudí aj šramot potkanov či ďubasenie mačiek na povale.Kontrolovaný zvuk – teda byť v ňom zorientovaný a nie plná tma mi vyhovuje najlepšie – aj plné svetlo – to mi nevadí. Spať naozaj treba – kvôli regenerácii všeobecne, takže ak nespím 2-3 dni – potom som grogy a ono to príde aj samo – jednoducho zaleziem do postele aj na pravé poludnie – po jedle a pospím si. Žijem tak roky. Základ je, že už nechodím do práce na nočné – to je to zabijácke, nie to, že občas nemôžem zaspať. Poučil som sa od Edgara Cayce – že spánok si netreba pestovať ako hyperaktívny mechúr- naši predkovia v divočine, alebo vo vojne tiež nespávali od 22,00 do 7,00. A my vo vojne sme! Od fyzickej únavy zaspím tiež rýchlo, ale je to potom taký bolestivý spánok, resp. pobyt v posteli s núteným budením s občasným čuraním a ochkaním lebo jajbolí.

   Dnes som si znovu pozrel tento film, lebo pri ňom som do 5 minút zaspal, aj keď je v tretej tretine trochu hlučný. Namakaný sci fi film o podstate Mesiaca – dutého, pretože je to archa, ktorú postavili naši predkovia a ktorý napadla umelá inteligencia, ktorú tiež stvorili naši predkovia a ktorá si uvedomila sama seba a ktorá sa už miliardy rokov snaží ľudstvo zničiť a teraz objavila Zem a jej archu Mesiac, ktorý plní úlohu stabilizátora a ochrancu. A chce prostredníctvom zničenia Mesiaca zničiť Zem aj Ľudstvo.
   Žiaden stupídny sci fi komix – pripadá mi to ako zrýchlená edukatívna skratka o našej realite – tá technologická predstava zo strany filmárov je úžasná! Sú tam trochu predimenzované dramatické situ, alebo príliš skratkové scény ako „a už sme zase spolu“ – ale inak namakaný film, v ktorom je určitý odkaz – trochu z Amenti, trochu z kozmologických teǒrií o pôvode ľudstva, niečo z misie Apolo 11 – odporúčam pozrieť si!

   Moonfall (2022) CZ dabing.mp4
   https://ulozto.net/file/diVCvi2qj23d/moonfall-2022-cz-dabing-mp4#!ZJH4ZGR2ZmL0ZGN0ZGH1ZwIxZJD4MzDmZzcTLyMDoTITZ2DmAN==

   PODVRH JMÉNEM APOLO 11!MĚSÍC PLNÝ MIMOZEMŠŤANŮ__ZÁHADY života Konspirace.mp4
   https://ulozto.net/file/bKQrTqJcneTE/podvrh-jmenem-apolo-11-mesic-plny-mimozemstanu-zahady-zivota-konspirace-mp4#!ZJRlZwR1MGp1LGx3BQD4ZmywL2Z4EIEyoxyDJxEKsyyxMwV5

   • kvakcína je sloboda

    ty už radšej nezdieľaj „zaručene kvalitné“ videá!!! moonfall je dobrý akurát tak na jedno pozretie!!!!
    Eternals je dobrý film, podobne aj „Jupiter vychází“ – kto sú naši „bohovia“ a načo nás pestujú ako zvieratá na farme!!!

    • Mě docela překvapil film Chata v horách.Sice vypadá jako blbost ,ale varuje se zde před v podzemí ukrytými démony,kteří žádají lidské oběti.Archeologie těmi vytahováním mumií na světlo a zkoumáním je uvolňuje plno temných sil, které mají spát v klidu v zemi.Jistě ne náhodou naši předci označili podzemí za sídlo pekla. Reptiliáni??

    • kvakcína je sloboda – ty už radšej nezdieľaj „zaručene kvalitné“ videá!!!
     – kto sú naši „bohovia“ a načo nás pestujú ako zvieratá na farme!!!
     —————————–
     Toto mám už za sebou – Moonfall (2022) je na rozdiel od tvojho otrokárskeho programovania pohodové sci fi o riešení technického problému spôsobeného agresívnou umelou inteligenciou, v ktorom padne tá najdôležitejšia pointa – že bez sebaobetovania a spolupráce to nejde – všeobecne! Film v skratke varuje pred umelou inteligenciou – ktorá ti zjavne nevadí. Tak sa nauč zobať svojím bohom Farmy z ruky a nezdieľaj tu odkazy na tých tvojich „bohov“. Kvakcína je lafleš!
     https://www.vetis.sk/blog/laflesky-luciferove-sliepky-b310.html

    • kvakcina-dopozeral som film -jupiter vychazi-podla mojich pocitov tak to znanie na zemi nastalo,keby sa tu nic nedialo,bral by som to ako fantaziu,ale deje sa a my ,,pozemska farma,,si to musime dat do suvislosti.presne ako jupiter,ked sa dostala do inej dimenzie nedokazala chapat co sa s nou deje a s nami je to to iste aj ked sme doma,nechapeme co sa s nami v tomto case deje a ake su naozajstne umysli niekoho.dakujem za film

   • Mna obcas stve jedna vec – niekedy ked zaspavam alebo sa budim tak akoby sa spamatam a zacnem byt pri plnom vedomi (v tej hladine medzi snom a realitou) a zacne byt akesi divne ticho ale s tym, ze su normalne pocut okolite zvuky z izby ci z vonka. Akorat ze su tie zvuky trocha „prekonvertovane“ ale ja viem co je to za zvuky (napr. vietor, auto, hlas ludi ci vtakov).
    Ale co ma stve je to, ze pocujem okolo mojej postele ci po izbe doslova nieco pobehovat, „cupitať“.
    Pocujem ako to pobehuje, v nepravidelnych intervaloch a pocut tie velmi rychle kroky na dlazke. Vzdy sa snazim co najrychlejsie zobudit ale niekedy to nejde. Ale aj ked sa zobudim hned tak samozrejme nikde ziadny „votrelec“. Mys to nieje, to viem. Ono to skor vydava zvuky ako nejaky dvojnohy tvor s pazurmi, nieco ako sliepka ale taka mala. Reku tusim si do izby namontujem nejaku kameru ale ani tak to kamera nemusi zachytit.
    Inak ked si vezmem kolko entit vsemoznych druhov okolo nas zije – ak by sa nam otvorili oci a videli by sme ich – tak by sme sa asi mnohi zblaznili.
    Raz na aeronete (moc ho nemusim ale obcas tam zajdem) bol v diskusii jeden komentar:
    „Ak by si vedel pravdu o vsetkom co sa na nasej planete deje, ak by ti v televizii ukazali skutocnu pravdu o tom co sa tu vlastne deje, o com ty a vacsina ludstva nema ani ponatia – tak keby ti to vsetko ukazali – tak sa zblaznis“.

    • Vidět všelijaké „neviditelné“potvůrky se dá naučit.Ale nepřipravený člověk by to neměl dělat, protože to by se zbláznil.Pacienti v blázinci by mohli vyprávět.Je to určitá ochrana.Stejně třeba slyšet kdeco co není z našeho světa .Velmi citlivý jedinci jsou samotářský a v dnešním světě je žít pro ně utrpení.Čarodějnice a léčitelky vždycky žily dál od lidí.
     S těmi entitami,mám taky trochu zkušenost.Jednou jsem se vzbudila v noci a nemohla pohnout.Jasně jsem slyšela šustění jakoby celofánu a bzukot včel. Pak jsem ztratila vědomí.Byl asi leden.Jako náhodou jsem kdesi četla,že pomáhá upřímná modlitba.Za pár dní se to opakovalo,zase jsem byla neschopná pohybu,viděla jsem jak do pokoje oknem se přibližuje nějaká koule(klidně to mohla být světla aut) ,záclony se i přes zavřená okna začaly vlnit.Bzukoz .Začala jsem se v duchu modlí,světo se začalo vzdalovat a já v klidu usnula.Od té doby mám klid nebo si dávají bacha.

     • No prave su potvurky a potvurky. Je tu cela rada prirodnych bytosti tzv. „bytostnych“, ktori su v kazdej rastline, kriku, strome, skale, v kazdej kaluzi, pototku, jazere, mori, v ohni, lave, vzduchu. Maju na starosti udrziavat chod prirody, vznik a rozklad hmoty a to nielen na Zemi ale v celom vesmire. Myslim, ze ak niekto nahodou ma na chvilu moznost ich zahliadnut (napr. v lese nejakych bytostnych vily ci skriatkov) a je nepripraveny tak sa ich moze aj dost zlaknut a mysliet si, ze vidi mimozemstanov alebo nejake nepriatelske entity.
      Prave stratou schopnosti vidiet a komunikovat s prirodnymi bytostami sme sa dostali do pozicie, ze prirodu nechapeme a stojime proti nej samej.
      Dalsia vec su prapodivne zazitky v spankovej paralyze, ktoru popisujete -tam sa pravdepodobne vynaraju obrazy a zazitky z podvedomia a dostavaju sa na uroven vedomia a sme s nimi konfrontovani. Teda fakt nic prijemneho.

    • Mily Achnaton, dakujeme ti za podrobny popis tvojich spankovych potrieb a aj celu analyzu. Urcite nas to bude inspirovat sa nad nim zamysliet. Len tak mimochodom sk mozes prezrad nam svoj vek.

     • 540 let.

     • Dnes ked som cital badatela tak som citil, ze mi sem niekto napise kolko mam rokov. Vazne. A nieje to „klasicky“ diskuter. Vidim, citim vas na dialku tak ako redakciu badatela vsetko okolo nej.

     • zatial nikto

      Som podobne „postihnuty“ ako ty ale som na seba hrdy-taka Barbara z nas musi mat obrovsku radost-ako jasnych psychosov.
      Achnaton-no znie to tak starobylo-nebol to faraon?Preto sa ta pytaju na vek asi.Inak blahozelam je to uctyhodny vykon 500 rokov ale keby si mal med-pod,tak mozes frcat teoreticky donekonecna aj ked isti mimoni sa vecnym zitim unavia a tak med pod nepouziju.
      Ja pozeram oblohu kazdu noc-hadam sa po mna este zastavia,ked sa uz predtym na mna boli pozriet-3D je shit.
      Hadam by som mal zmenit moj skromny nick-Achnaton sem Ramzes tam,sami velikani.

     • veď už dávno som ti navrhovala, aby si si v pseudonyme zmenil „nikto“ na „niekto“ – a ty nič (preto som ti zvykla do nicku namiesto chýbajúceho „e“ vsúvať bodku)

      ale zas – skromnosť je sympatická vlastnoť

 4. A to teraz ste na to prišli? V RD nám to hovoria desaťročia

 5. Nie v RD, malo to byť veď nam to hovoria desaťročia

 6. Trepeme ti všetci dva na päť, a výsledok je zatiaľ veľká nula

 7. Objektívne

  Rok 2025 môže byť zaujímavý, ale zujímavejší bude kombinovaný ~88 ročný Gleissbergov slnečný cyklus vzhľadom na to, že sa oslabuje magnetické pole Zeme. To, že Slnko spôsobuje výpadky vf komunikácie sa zdá niekomu nemožné, ale iné kraviny sú v pohode ako tá, že mimozemšťania v r.1977 prekryli TV vysielanie na veľkej časti územia Británie svojim vysielaním z lode Galaktickej federácie.

 8. Slnko môže byť – teoreticky i prakticky -„zodpovedné“ za – narušenie zemskej magnetosféry. V každom momente zo Slnka vystupuje prúd plazmy, nazývaný slnečný vietor, ku ktorému sa z času na čas pridajú slnečné erupcie, ktoré – ak smerujú k Zemi, môžu spôsobiť geomagnetické búrky, s možnosťou následných lokálnych výpadkov elektrickej energie.

  ALE – i keby sa tak hneď – zajtra ráno – stalo, tak či tak, za všetkým hľadaj – Putina!

  Ako sa vyjadrila dnes (27.12.2022) rakúska ministerka vojny – Klaudia Tannerová:
  „Pre Putina je nabúranie sa do západných zdrojov energie prostriedkom hybridnej vojny. Nesmieme sa tváriť, že ide len o teóriu. Musíme sa pripraviť na výpadky elektriny v Rakúsku a inde v Európe. Otázkou nie je, či výpadok príde, ale kedy – príde! Rozdávame ľuďom malé brožúrky s radami, čo robiť v prípade výpadku prúdu a ako sa včas zabezpečiť, napríklad ako – skladovať určité potraviny,” povedala.

  https://www.hlavnespravy.sk/rakuska-ministerka-varuje-pred-putinom-musime-sa-pripravit-na-vypadky-elektriny-v-rakusku-a-inde-v-europe/3000034

  P.S.1 – Ako hovorí klasik – televízor budeme pozerať – pri sviečkach!

  P.S.2 – Nie Putin, ani Slnko, ale choré – eko-teroristické zdegenerované zelené mozgy, budú mať za následok – kolaps elektrickej siete v EÚ!

  • Mohol by niekto vysvetliť ako ta plazma, teda ten slnečný vietor, sa môže šíriť cez vákuum?

   • kvakcína je sloboda

    opýtaj sa killa gejtsa, on vie všetko

   • Nie je vietor ako vietor a snečný vietor jenesprávne pomenovanie. Design Lexikon. Otázka na teba – môže v kozmickom vákuu existovať eter? Nehovorím Éter = chemikália.

  • zatial nikto

   Najkrajsi a najlepsi televizor je vypnuty-hlavne led alebo lcd.Vyzera ako nejaky druh magickeho zrkadla.Mozno by sa hodil na ucely nejakej imaginacie-vypnuty.Ista vestkyna mi odporucala trenovat so zrkadlami.Hovori,ze po kratkom zahladeni sa do zrkadla vidi rozne tvare.
   Ide to asi ale aj bez zrkadla,ked sa sustredim,tak mi prichadzaju rozne obrazy mentalne.Medzi snom a spankom je imaginacia tiez fenomenalna.Entity okolo nas pobehuju rozne,ked si clovek zvysi frekvenciu tak toho vidi viac.Najtazsie sa mi zda predstavit si urcitu mimozemsku planetu 5D,spociatku sa mi nedarilo ale uz mi prichadzaju obrazy.
   Zaspavanie so zapnutym vysavacom ma pobavilo-spolubyvajuci a susedia by mali z takeho spaca velku radost 🙂

   • S tím upřeným pohledem do zrcadla si nehrajte.!Kdoví co přivedete do svýho života nebo skončíte v Bohnicích.. Nedoporučuje se ani brát si domů stará zrcadla a dívat s do nich.Na zámkách se radši do nich nedívám.Dříve se dost pracovalo s magií.

    • Je dobrá učebnica : František Bardon – Brána k opravdovemu zasvěceni. Môžete si ju stiahnuť : http://www.ulozto.sk

     • Od toho istého autora –
      bardon-frantisek-klic-k-opravdove-kabale_compress.pdf
      —————————
      Takže asi o tom to je – o židovskom okultizme!

     • Zatial nikto

      Bardona som cital,zaujimave diela,no neskor som tiez zacal mat vyhrady voci symbolom ktorymi sa zaoberal.
      Snazim sa bez symbolov-aj ked tie mimozemske pozitivne su mi prijatelnejsie.
      Napr.Red Bull znak je ukradnuty mimozemsky symbol Taygety-Plejady.

     • Od toho istého autora je dobrá kniha : Frabato. Môžete si ju stiahnúť z http://www.ulozto.sk
      Je tam aj o
      Slobodomurároch (svobodnych zednařoch).

    • zatial nikto

     Bohnice nepoznam ale tipujem ze ide o urad Dr.Chocholouska (psychiatria) a ten je nebezpecny,takze budem opatrny.

  • „Nemecká vláda chce na diaľku obmedzovať vykurovanie, či nabíjanie elektro-áut v domácnostiach.
   Nemecká federálna sieťová agentúra, zodpovedná za reguláciu elektriny a plynu v krajine, oznámila nový plán, ktorý má umožniť prevádzkovateľom elektrických sietí na diaľku obmedziť používanie tepelných čerpadiel a nabíjačiek pre elektromobily bez toho, aby mal na to spotrebiteľ vplyv. Kompetentní plán vypracovali v odozve na to, že nemecká energetická sieť v najväčšej európskej ekonomike, je čoraz viac zaťažovaná rastúcim počtom nabíjačiek pre elektrické autá a tepelných čerpadiel, ktoré sú síce považované za ekologické, ale zároveň sú energeticky náročnejšie. Vládna agentúra opatrenie vysvetľuje slovami, že za súčasných okolností sa vyžaduje – „akceptovanie nevyhnutných obmedzení komfortu“ – zo strany širokej verejnosti. Opatrenie sa má zaviesť do januára roku 2024“.

   https://standard.sk/297558/nemecka-vlada-chce-na-dialku-obmedzovat-vykurovanie-ci-nabijanie-e-mobilov-v-domacnostiach/

   P.S.1 – Zdravo – uvažujúcemu človeku, mala byť – zrozumiteľná – masová kampaň v r. 2020-2022 na kúpu elektro-autíčiek. A dnes – dúfam, že to vlastníci týchto predražených el. áut – už pochopili (a možno i kúpu – oľutovali), o čo – elite – ide. O regulované obmedzovanie mobility občanov, tzv. energetický lockdown. Dajú im prídel v kW na 38 km/deň (t.j. do – a z otrokárne – domov) a budú to nabíjať 2 ½ hod. A zelené mozgy budú s tým spokojné, ako krásne zas – vy*jebali – s ľuďmi..

   Takže dnes – znovu. Nie Slnko, ale satanisti – sú a budú – zodpovední za riadený nedostatok el. energie a tým – spôsobený – nevídaný pokles – životnej úrovne ľudí v 21. st.

   P.S.2 – Defenestrácia – NEVYHNUTNÁ!

  • Suhlas s ⬆️

 9. mariankosmac

  Ale je zaujímavé že podobné problémy predpovedala Baba Vanga na rok 2023. Predpovedá, že na Slnku vypuknú silné solárne búrky, pri ktorých dôjde k masívnym výronom plazmy. Má to podľa Baby Vangy zasiahnuť našu planétu. Na základe toho má prísť na Zemi k masívnym výpadkom elektrickej energie a tiež k narušeniu komunikačných služieb. Táto situácia by mala trvať niekoľko rokov. Odkiaľ to Baba tak presne mohla vedieť? No, možno to vôbec nepredpovedala a dopísali si to tam elity podľa svojich plánov. A možno je to len plané strašenie. Aktivita Haarpu je tiež možná: Spojené štáty sužovalo v uplynulých dňoch extrémne mrazivé počasie. V meste Havre na severe štátu Montana namerali neuveriteľných -39 stupňov Celzia, výstrahy pred nízkymi teplotami však platili aj pre väčšinu územia na pobreží Mexického zálivu vrátane Floridy. V „Slnečnom štáte“ dokonca zaznamenali mimoriadne podivný úkaz – zo stromov padali zamrznuté leguány!
  https://m.dromedar.zoznam.sk/cl/1002011/2439443/Apokalypsa-na-Floride–Zo-stromov-padali-zamrznute-leguany–VIDEO-

  • Chtělo by se zeptat zesnulé baby Vangy, do jakého období lidstva, spadá její předpověď, nejspíše bychom se divili všichni…..

   Nostradámova proroctví si novináři a různí vykRadači vykládají po svém, nikdo totož dodneška nedokázal zcela přesně určit pro jaké období nostradamovy předpovědi jsou určeny….
   https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nostradamovy-predpovedi-na-rok-2023-svetove-valky-zanik-monarchie-prichod-antikrista/

  • kvakcína je sloboda

   všetci títo jasnovidci dostanú nejaké obrazy, ktoré potom podľa svojich mentálnych možností interpretujú a potom sa nájde niekto, kto to zasadí do, už prebehnuvších situácii;
   baba Vanga tiež vravela, že budeme mať dve slnká – jedno toto, čo svieti a jedno umelo vytvorené – no a teraz to rozveď!
   číňania sa vraj už o to pokúšali, zatiaľ našťastie neúspešne

  • Vďaka za zaujímavé info – škoda, že v článku neuviedli aj telesnú teplotu leguána v štádiu jeho zmznutia (ak počas tohto zaujímavého úkazu je teplota živočíchov vôbec merateľná).
   No, zdá sa, že príroda dokáže naozaj všeličím prekvapiť. Mohla by sa teraz zamerať na našich tyranov a zmariť ich veľký plán vyhladovenia a zmrznutia ľudstva.

  • Baba Vanga zároveň predpovedala koniec sveta v roku 2012. Dobre si pamätám tie stovky článkov. Alebo to predpovedal nejaký šikovný novinár.
   V každom prípade sa tomu nedá veriť ani omylom.

 10. anallytik

  Vyľudniť Ukrajinu sa už podarilo. teraz na smrť povolávajú poliakov, neskôr nemcov. V mlynčeku Donbas sa zabíjajú biely proti bielym. A zatiaľ z Afriky prichádza veľa černochov, ktorý na Donbas nikdy bojovať nepôjdu. Netreba byť génius aby človek videl skutočnú vojnu.

 11. tie leguany neboli zamrznute, pis len co vies, prosim. ziadnebludy….

  • mariankosmac

   Zamrznutí boli, ale nie tak ako by sme si predstavovali. Ja som mal predstavu že budú zamrznutí na kameň a pri dopade zo stromu sa na zemi rozbijú. Tiež som bol z toho videa trochu sklamaný ale tak aspoň leguány prežili.

   • Tie leguany boli podchladene…na Floride este asi mrazy neboli. A ked sa oteplilo tak padali zo stromov ako hnile hrusky…

 12. .. zo stromov padali zamrznuté leguány! To nám nehrozí ale máme tu ošípané. 🙂
  https://pbs.twimg.com/media/FlAhh-KXoAAJt72?format=jpg&name=small

  Jinak pokud si myslí papíroví čerti a diskalkulici že mohou škodit v zemi jak dlaničce kde to jde a budou mít ten blahobyt s rypáčky v plném korýtku tak se formanti inkluzek zatraceně mýlí ale třeba si myslí že na ně jako pátou kolonu jinde vroucně čekají jako na talenty. Trha mamona: zmar devest beznaděj.

  • Kto príde o všetko – nemá už čo stratiť! Marx!
   Kto príde o všetko a má v sebe dostatok zloby – ostáva mu už len POMSTA!

   preto nás kurvy hypnotizujú, posýpajú, otravujú, ožarujú – aby sme boli plem plem! Oni veľmi dobre vedia, čo ich čaká a všeobjímajúca láska to nebude! Niekto ich zabije v zlobe z pomsty! My ich musíme začať zabíjať preventívne – a v blaženosti! Nech sa tak stane amen!

  • zatial nikto

   Leguany a chameleony mame-vo vlade.Staci vyhnat v pyzame na strom,obkolesit dole a okolo elektrickym drotom a pockat kym odpadnu.

  • Preji si dozit se okamziku, az na ty „osipane“ prijde ten pravy! mraz – a bude klid na normani existenci na Maticce Zemi.

 13. zapredana SR

  Každý deň nás posypaju, skúšajú silnejšie frekvenci 5g siete, do potravin pridávajú karcinogénne konzervanty, do zubných pást a vody pridávajú fluorid, ovce si nechali aplikovať mRNA, chcú aby ste konzumovali chrobáky, ktoré obsahujú chinin a máme sa báť slnka? To je to najmenej čo nás musí trápiť. Nás nepriateľ nie je slnko, ale globalisticky satanisti pri moci. Hodiny žiarenia proti desiatkam rokov genocidy. Každému rozumnemu je jasné kto je nepriateľ, a slnko to nie je.

  • Sursum Corda!

   Súčasťou chemtrails by mal byť program Open Sky (Otvorené nebo). Oficiálne sa však o tom nehovorí. Nevšimol som si ani, že by o chemtrails hovoril niekto z opozičných politikov. A pritom je to vážna biologická zbraň namierená proti ľudstvu a všetkému živému. Môžete si to všimnúť ako sa to negatívne prejavuje na vami vypestovanom ovocí či zelenine, ale aj na zvieratách. Napr. domáce králiky strácajú schopnosť rozmnožovať sa, pretože ich krmivo (seno) bolo vystavené chemtrailsu.

   Viac o tom si môžete vypočuť od Prof. Anny Struneckej v rozhovore „Čo robí chemtrails s vaším mozgom“:
   https://cz24.news/prof-rndr-anna-strunecka-co-dela-chemtrails-s-vasim-mozkem-video-cz-1-hod-51-min/

   • Objektívne

    Chemtrails má viacero účelov. Jedným z ďaľších je posílenie funkcie zahorizontálnych radarov. Bežne detekujú letiace objekty aj na viac ako tisíc kilometrov. Z doby pred 89 je známy sovietsky radar Duga pri Černobyle. https://en.wikipedia.org/wiki/Duga_radar
    V súčasnosti majú dosah do 3000 km ako je možné sa dozvedieť tu:
    https://www.gloria.tv/post/UTqiPojhMNgY6BKKpD2p4eq8D
    Z toho sa dá dedukovať, že ak budú existovať znepriatelené strany, tak sa bude chamtrailsovať aj naďalej.

    • Dnes sme mali chemtrail oblohu nie ako HAARp „barančeky“, ale ako krupicu! Takéto štruktúry na vodnej hladine dokážu spôsobiť krokodíly a aligátory v čase párenia svojím „vrnením“ – kvapky vody doslova vyskakujú z hladiny! Ide o to, že takéto signály vníma tzv. plazí mozog, čo v mozgu človeka predstavuje mozgový kmeň. Teda – išlo o vysielanie aplikované na obyvateľstvo? A chemtrail boli dnes fest husté – v tej hmlovine bolo aj plno tenkých čiar – ako pavučiny.
     https://img-aws.ehowcdn.com/700x/cdn.onlyinyourstate.com/wp-content/uploads/2015/11/14178374390_f5aba78fa3_k-700×467.jpg

     https://www.youtube.com › watch?v=9q8ZBsumfZQ
     Alligator bellowing!!! – YouTube
     Alligators bellow to convey size information to surrounding gators for breeding, social, and territorial reasons. They bellow year round but with much more frequency in the breeding season. The…

   • Proti chemtrails ZHN sa vzopreli hneď od začiatku posypov predstavitelia hádam všetkých súčasných opozičných strán. Problém je v tom, že ničenie mozgových závitov spojené s ďalším, aj fyzickým postupným vyvražďovaním ľudstva nie je v rukách predstaviteľov jednotlivých štátov, ale v neobmedzenej moci globalistov, proti ktorým naše nevládne (a rovnako aj vládne) figúrky nemajú žiadne slovo…na tomto dávno naplánovanom konci života Pozemšťanov. Jedine, že by zasiahla Vyššia Moc, o ktorej však toho ani dodnes veľa nevieme… skutočná a Celá Pravda je – zatiaľ – stále pribitá na kríži.

   • Zahadne mi zmizna kniha o Montauk projekte, ale da sa urcite najst v pdf…tam sa xozviete ako dlho uz spekuluju nad manipulaciou ludi…vojaci, nie cvokari…ale urcite tam mali svojich….

  • Souhlas ⬆️

 14. kvakcína je sloboda

  redakcia!!!! nemusí byť zo mňa baba vanga, aby som prišla na to, prečo sem dávate aj takéto debilné články!!! ste to vy tam riadni vykukovia!!!
  čím debilnejší článok, tým zaujímavejšia diskusia pod ním, však?!
  radšej si kuknem svodku MO RF, koľko lietadiel zostrelili ukronáckom

  • Ale veď my sme tu na to, aby sme tieto ôpravdy“ spochybňovali! Zámerne hovorím nie sizyfovsky, pretože tomu blbcovi ten šuter vždy padol na hlavu, lebo ho tlačil namiesto aby ho ťahal. Pokiaľ viem – horolezci odjakživa zraneného druha ťahajú a nie tlačia.

   Takže čo chceš kvakcína – nalievať lievikom pravdu? Pravdu treba vedieť vyryžovať z hlušiny! Článok je samozrejme zavádzajúci, pretože to tak na tomto webe má byť, pretože toto je web pre prežúvajúcich mysliteľov – naša potrava sú nekvalitné informácie – zaplesnené seno!

  • ,,kvakcina,,co je to za koment? prave slnko moze sa stat jednym zo sposobov,ako mozu nastat zmeny na zemi.s tym,ze dojde k erupcii na slnku,ktora zasiahne nasu planetu dojde k naruseniu elektromagnetizmu,ktory nas ochranuje od vesmirneho ziarenia- nasledok:vsetko na zemi zacne horiet a to su aj urcite predpovede,ze take nieco nastane a su tu aj ine moznosti nie pre nas nove,prepolovanie,rozpinanie zemskeho jadra,opakujuci sa cyklus. MAROS,ACHNATON-super o tom spanku ja som mal dnes v noci sen,ktory nazyvam ,,zivy,,-bol som v nejakom priestore horach a stratil som smer,kade dalej ist.pri tom hladni som sa nasiel v nejakej opustenej starej budove,kde boli vo vnutri tramy po ktorych som prechadzal,podomnou bola velka hlbka,nedokazal som z tade najst cestu von.

   • kvakcína je sloboda

    vyhladaj si kanál Vibes of Cosmos – je na YT a aj na Odyssee

   • Spánok v spánku býva riadna haluz – mal som asi 3-4 krát v živote – vždy v tom bol dôležitý odkaz na hroziace nebezpečenstvo! Niečo ako pohľad na inú realitu, keď je vedomie odpojené od striebornej nite s telom. V takých prípadoch je človek fakt mimo a má problém trafiť „domov“. Mávam takéto sny – myslím o blúdení, v mne totálne neznámych priestoroch – vždy sú to sídliská s absolútne presnými detailami, ľudia fungujú ako naozaj. Veľmi časté mávam „exkurzie“ v neznámych historických mestách – vždy v „bielych“ európskych – nikdy nie na inom kontinente. A pritom mi sú akoby dávno známe. Najväčší problém je potom – kam to vlastne idem? A načo som tu? Aby som sa zorientoval – snažím sa dostať na kraj mesta – lenže keby sa dalo – vždy sa nejak vrátim na už „známe“ miesto, ale tam zároveň zmizne vtedajší orentačný bod, a teraz čo? Obvykle nemávam paniku – skôr musím časom čurať a hľadám kam sa zašiť, alebo sa snažím nejako si prebúrať cestu cez „obchody“ a vtedy sa konečne prebudím šťastný, že som doma! A to neopisujem haluze, keď niekam cestujem MHD a neviem zohnať cestovné lístky – zrejme je to tým, že som mal v Blave celý život električenku a tak ma desia práve tie cvikačky a neustály stres zo sebakontroly – či som si v 29. minúte už cvikol nový lístok! Neznášam kontroly a kontrolórov a tie ich prepady a vydieranie a požadovanie úplatku niekde cestou na políciu! Im stačí ukázať skrytú strelnú zbraň a električenku nepotrebuješ!

    Čo sa týka škriatkov – zažil som ich zo začiatku v kúpenom starom dome – bývali v obývačke v akejsi pivnici pod podlahou – raz sa mi ukázali v polospánku – pozeral som do ich rozvietenej pivnice rovno z postele – hnusoby – nezľakol som sa ich – bol som veľmi agresívny, takže sa hneď „uzavreli“ a mám od nich pokoj, až na prípad pred pár rokmi, keď mi tiež nejaký cupotal po byte a myslel som, že je to chrčok /už som v byte mal/ alebo potkan – ale bol to vydesený škriatok! Chudák zatúlaný. Tak som ho pustil. Teraz už nič. Inak tým škriatkom predchádzal stav, ktorý niekto vysvetľuje spánkovou paralýzou, akurák to nie je o tom, že sa nevieš pohnúť, ale o tom, že sa nevieš pohnúť, lebo ťa niekto tlačí nadľudskou silou a cítiš jeho prítomnosť, aj tie ruky. Faktom je, že moja matka dostala skrat a v 9. roku môjho života ma chcela zadusiť vankúšom – už vtedy brala psychotropné „lieky“ – ale s tým som sa vyrovnal dávno – teraz hovorím o démonoch! Oni vás pustia, keď v sebe nájdete silu klásť odhodlaný aj mentálny odpor! Nikdy som ich neprosil! Zúrivosť je vždy lepšia ako strach a treba vedieť prekonať aj ten najväčší hnus z nich!

    Ešte jeden prípad spred asi 10 rokov – pri plnom vedomí – som sa po polnoci prebral zo spánku – žiaden sen v sne – a po povale mi prúdili zelené plamienky – mal by to byť vril. Chvíľu som to pozoroval, potom som si povedal, že asi mám halucky a zaspal som. Potom som sa znovu prebral – a bolo to tam stále. Potom som znovu zaspal a odvtedy nič takéto. A akokoľvek nadrbaný takéto sny nemávam.

    • Ešte raz – v polospánku vykonáva všetky takéto akcie s inými realitami naše vedomie, nie mozog. Až v plnom spánku funguje lucidné snenie a to je produktom mozgu a podvedomia, ktoré spracúva problémy a podnety. Samozrejme vedomie má kontrolu nad mozgom – len ten nesmie byť od vedomia odpojený v zmysle „porucha je vo vašom prijímači“ – lieky, choroba, nejaká iná chémia, emg žiarenie. Lucidné sny sú fajn, aj keď sú dramatické – cez ne sa vysporadúvame s problémami. Preto ráno múdrejšie večera.

     • Objektívne

      Blúdenie na cestách v sne znamená: Neoddávaj sa klamnej nádeji, že správnu cestu nájdeš bez boja.

     • Zatial nikto

      Objektivne netrep čipoviny a daj sa zapičovať.
      Zartujem.Len som potreboval niekomu vynadat tak aby sa neurazil.
      Pravdu mas.Aj ja bludim po cestach v snoch.

     • Sen vo sne som mal len raz v zivote: spal som u starych rodicov k ich posteli bol moj divan na kant – bol som u ich noh (ale ich manz. postel mala vysoke cela takze ma „nekopali“. Snivalo sa mi, ze som v tej izbe v ktorej som naozaj spal. A v tom sne som zada zaspal na tom divane a nasledoval sen: nieco alebo niekto ma vzal za mohutneho dunenia do hlbin oceanu kde to dunenie ustalo, akoby ma drzal a pocul som jeho hlas : tu maju zakladne, tu docasne byvaju…Plavali sme cca rychlostou cca100km/h cca 200m nad tymi objektmi. To mesto boli akesi biele krabicovite domy – doslova krabice a kazda mala cierny kruhovity bod v strede (teda akoby na streche).
      V obrovskom nesmiernom podmorskom priestore som zacinal mat pocit hrozy co bude dalej a tak som naliehal aby som sa mohol vratit domov. Tak sa aj stalo – otvoril som oci na tom divane a vydychol som si ze fuj to bol ale strasny sen! Pozrel som do dveri a moja teta (neviem preco tam bola ale umyvala riad ) z kuchyne cez tie dvere mi povedala: klud uz je po vsetkom, uz ti nic nehrozi. Lenze opak bol pravdou! Dvere sa pomaly sami zlovestne zavreli a ja som si uvedomil ze este stale niesom skutocne zobudeny. A tak som sa silamocou snazil prebudit ako to len islo. Ked som sa prebral naozaj tak som vhupol starym rodicom do postele so slovami: mozem si k vam lahnut. Stara mama odvetila ze samozrejme. Ani netusila aku hrozu bsom zazil.
      Velmi casto sami sniva isty cas dopredu co sa stane. Ci to boli dvojicky v usa alebo kovid teror v cine kef uzavreli 20 mil. mesto alebo je to nejaka buracka alebo stretnutie s neznamymi ludmi. Uz to dokazem aj vcelku dobre spracovat a vyvarovat sa nejakym zlym veciam dopredu. Zacalo to mat poslednu dobu jedno „ale“.
      A to je to ze ak sa silamocou snazim a vyhnem sa nejakemu pruseru co sa mi snival tak sa to prejavi inak alebo inde ale vzdy sa ma to nejako tyka.
      Minule sa mi zasa snivalo ze mam pokrutene echy ns mojom aute a ze to bude daka nehoda. Tak som si daval sakra pozor na cestach a vsetko bolo ok. Vyhol som sa o chlp roznym nehodam. A tak som sa tomu vyhybal ako ninja. Za par dni sa pozriem na manzelkino auto a vidim na nom tie pokrutene plechy co som videl vo sne na mojom aute. Reku, jeho anciasa, tak predsa si to naslo cestu!
      Reku to bude ako s nejakym pupakom – zatlacim ho na nejakom mieste a za chvilu sa objavi na inom.

  • 👍✊💪

 15. Vladimír
 16. Objektívne

  Odhadovaná sila RTG žiarenia pri udalosti Carrington v r.1859 bola X45, v súčasnosti na taký istý efekt, ktorý to urobí na zemi bude stačiť oveľa menšia slnečná búrka. V tej dobe to zapalovalo telegrafné stožiare, prepaľovalo dráty na stĺpoch ničilo telegrafy a pod. V tej dobe ešte neboli prenosové sústavy elektrickej energie. Tie padnú prvé.

  • Velké epidemie chřipky se vyskytovaly při elektrickém narušení atmosféry.Prý nahromaděná elektřina způsobuje v těle chřipku.(Heinrich Schwein)Lidi napíchani grafenem, nedostatek antibiotik,kdy vlivem oslabení organismu bakterie jsou pro lidi životně nebezpečné nebo mohou i rychle mutovat a stávat se agresivnějšími.
   Zajímavé informace o elektřině a vlivu na zdraví Neviditelná duha.Arthur Firstenberg.Mám ji staženou z uložto.

   • Objektívne

    Ďakujem za námet, zaujímavá problematika.

    • Nenapsala jsem tam to nejdůležitější,že se to tělo v době velké sluneční aktivity.Skvrny na slunci.

   • Žijeme doslova medzi doskami kondenzátora, kde jedna platňa je ionosféra a druhá zemský povrch, s priemerným napätím medzi nimi asi 300kV a priemerným stálym prúdom medzi nimi asi 2000 A. Každú sekundu udrie na Zemi priemerne asi 50 bleskov, ktoré tento kondenzátor dobíjajú. Ak by elektrina spôsobovala chrípku, tak sme všetci dávno po smrti..

    • Jak jsme se tu vyvíjeli,tak jsme na určitou intenzitu zvyklí.Ale teď se přidávají různé druhy vysílačů atd.Kovové šperky nemůžu trvale nosit.Je tu toho dost.Zkuste si přečíst aspoň začátek knihy.
     A všiml jste si,že poslední větší epidemie chřipky byla v roce 1995.Zaváděly se mobilní sítě.Lidské tělo se neustále přizpůsobuje,ale asi nestíhá.

     • No ale to už je o inom, písali ste „nahromadená elektrina“, čo evokuje statickú elektrinu. Elektromagnetické vlnenie je kapitola sama o sebe a mejnstrímová veda podceňuje vplyv rôznych frekvencií na ľudské telo. Mejnstrím pozná iba ionizujúce + tepelné účinky a úplne zanedbáva netepelné účinky. Existujú isté frekvencie, ale najmä ich kombinácie (modulácia jednej frekvencie na nosnej vlne inej frekvencie), ktoré majú devastujúce účinky na biologické procesy. Bolo to tuším v Rusku, kde napr. prišli na moduláciu pomocou ktorej je možné vyslať hlas tak že ho počujeme priamo v hlave, pritom sa úplne obchádza sluch. Isté frekvencie môžu byť vnímané telom ako jed a ich dlhodobý (ale aj krátkodobý) vplyv môže spustiť očistnú reakciu, ktorá má priebeh ako chrípka. A samozrejme čím ideme na vyššie frekvencie a väčší výkon, tým častejšie sa to bude diať. Frekvencia 60 GHz má už napríklad priamy vplyv na kyslík, ktorý túto frekvenciu absorbuje, čím sa stáva pre náš krvný obeh ťažko vstrebateľný. Človek lapá po dychu a nakoniec kolabuje..

    • Mne je to tiez trochu divne, ze stale niekto odvadza pozornost na elektrinu..nemyslim ze je pricinou vsetkeho…

    • Objektívne

     Zemský elmg.systém sa nabíja z kozmického žiarenia, nie z bleskov. Blesk je výboj, čiže hovoríme, že sa kondenzátor vybíja. Teraz, keď sa magnetické pole Zeme oslabuje, do zemského systému môže vstúpiť viac energie častíc z kozmického žiarenia. Zem a vesmír si udržiavajú určitú elektromagnetickú rovnováhu, ktorá je normálne udržiavaná prostredníctvom jemných magnetosférických a ionosférických procesov s pomocou silných bleskov v globálnom elektrickom obvode atmosféry a zeme. Keď Zem prijíma viac energie v dôsledku slabšieho magnetického poľa, musíme viac vybíjať, a to sa deje v čoraz energeticky deficitnejšom vesmírnom prostredí. Obe tieto zmeny znamenajú, že Zem musí urobiť oveľa viac vo fáze vybíjania, aby udržala elektrodynamickú rovnováhu s priestorom v blízkosti Zeme.

     • Ono to je relatívne. Bleskovými výbojmi sa vyrovnáva potenciál medzi búrkovým mrakom a povrchom ale aj medzi búrkovým mrakom a ionosférou, či dvoma búrkovými mrakmi. Dokonca existujú blesky z povrchu zeme do mraku. Bleskom sa teda môžu „platne“ aj nabíjať aj vybíjať.

      Ionosféra je v kontakte s medziplanetárnou plazmou a slnečným vetrom. Okrem bleskov sa potenciál vyrovnáva aj ionosférickými a troposférickými elektrickými prúdmi najmä v horných vrstvách atmosféry kde je riedšia a teda vodivejšia. Ďalej existujú tzv. telurické prúdy – sú to elektrické prúdy v zemi, ktorými sa tiež vyrovnávajú rozdiely potenciálov na povrchu a pod povrchom Zeme. Zemské jadro má teplotu absolútnej nuly a je v stave supravodivosti. Tečú v ňom obrovské elektrické prúdy, ktoré sú zodpovedné za planetárne magnetické pole.

      Vesmír je elektrický organizmus.

 17. MAP 1552 Zahajte jadernou válku, zaznělo z Kyjeva! USA prý obětují ruskému odvetnému úderu tři země NATO! Hádejte které!
  Plukovník Leonid Kasinskij, 25.12. hlásil, že rakety Iskander se “speciálními hlavicemi” jsou už v Bělorusku připraveny k provedení odvetného úderu proti zemím NATO v jejich dostřelu – krom Pobaltí, jen Polsko, Česko a Slovensko!
  Washington podle Macgregora plánuje, že obětuje 3 země východního křídla NATO, a ty mají Ukrajině přijít “dobrovolně” na pomoc. Macgregor jmenoval Polsko, (vládne tam prý šílenec, který chce vstoupit do dějin jako politik, který rozpoutal III. světovou válku), a Rumunsko. Třetí zemi nejmenoval, ale tvrdil, že musí mít ochotné vedení. To v Maďarsku není. A protože pobaltské země zaútočit nemohou, protože nemají takřka žádné armády, a Rus by je zmydlil a obsadil za týden, a ještě by při tom pozajímal spoustu Britů a Němců, tak definici třetí země odpovídá nejvíce Slovensko, a nebo Česko!
  https://www.michalapetr.com/map-1551-zahajte-jadernou-valku-zaznelo-z-kyjeva-usa-pry-obetuji-ruskemu-odvetnemu-uderu-tri-zeme-nato-hadejte-ktere/

  • mariankosmac

   ,,definici třetí země odpovídá nejvíce Slovensko, a nebo Česko!“
   Oni nás stále berú ako Československo takže tá tretia zem môže byť kľudne česko + slovensko.

  • Majú smolu, lebo ruský odvetný jadrový úder pôjde v prvom rade na USA.

   • Bude záležať na tom, čo tie kurvy americké navláčia k nám na základne – aké návnady!

    https://www.startitup.sk › v-blizkosti-slovenska-mozu-pribudnut-americke-jadrove-zbrane
    V blízkosti Slovenska môžu pribudnúť americké jadrové zbrane. Naši …
    4. 4. 2022Poľsko ale tiež čelí ruskej jadrovej hrozbe z Kaliningradskej oblasti, asi 50 kilometrov od poľských hraníc sa má nachádzať sklad na jadrové zbrane. V oblasti sa pritom nachádzajú raketové systémy, letecké základne či námorná základňa zahŕňajúca ponorky, torpédoborce, fregaty a korvety schopné niesť jadrové zbrane, uvádza Federácia amerických vedcov .

 18. kvakcína je sloboda

Pridajte komentár

*