Francúzi sú pobúrení zo smrti 12 ročného chlapca, ktorý po očkovaní proti HPV skolaboval na podlahu školy


Print Friendly, PDF & Email

Francúzi sú pobúrení zo smrti 12 ročného chlapca, ktorý po očkovaní proti HPV skolaboval na podlahu školy

(Lance D. Johnson, Natural News) Napriek tomu, že v USA, Indii, Japonsku, Kolumbii, Španielsku a Francúzsku existuje viacero súdnych sporov dokazujúcich, že vakcína proti HPV je nástrojom smrti a skazy, farmaceutické spoločnosti a nadnárodné organizácie naďalej financujú po celom svete kampane na očkovanie proti HPV priamo na školách.

Celoštátna očkovacia kampaň proti HPV bola spustená aj vo francúzskych školách 19. októbra 2023 a bola zameraná na školákov vo veku 11 až 14 rokov.

Nielenže bol tento toxický injekčný jed na báze hliníka aplikovaný každému žiakovi, ale už aj spôsobil smrť 12-ročného chlapca menom Elouan.

Smrť 12-ročného chlapca po vakcíne Gardasil vyvolala celonárodné pobúrenie

Mladý Elouan skolaboval len pár minút po podaní vakcíny Gardasil proti HPV na Saint-Dominique College, súkromnej škole v Saint-Herblain neďaleko Nantes. Po kolapse chlapec utrpel traumu hlavy a bol prevezený do univerzitnej nemocnice v Nantes. V nemocnici sa jeho stav zhoršil a 27. októbra 2023 skonal.

Regionálny zdravotnícky úrad v Pays de la Loire (ARS) oznámil, že Elouan po očkovaní „ťažko spadol na zem“, pričom zadnou časťou hlavy narazil na „tvrdý povrch“ v miestnosti, kde sa očkovanie uskutočnilo.

ARS uviedla:

„Napriek zásahu prítomných sestier sa Elouanov stav v nasledujúcich dňoch v súvislosti so závažnosťou poranenia hlavy zhoršil.“

Tieto tragické udalosti podnietili vyšetrovanie zo strany prokuratúry v Nantes. Prokurátor Renaud Gaudeul sa snaží „určiť, či lekárske ošetrenie tohto maloletého – pred očkovaním, počas neho a po ňom – bolo vykonané v súlade so zdravotníckymi predpismi“.

Gaudeul povedal pre médium Ouest France:

„Chceme pochopiť, ako mohol za týchto okolností zomrieť mladý chlapec. Zúčastnené osoby sú vyšetrované pre neúmyselné zabitie.“

Francúzski zdravotnícki úradníci odmietajú priznať zjavné fakty, aby ochránili škodlivé HPV vakcíny

Na druhej strane ARS okamžite poprela akúkoľvek súvislosť medzi smrťou chlapca a vakcínou proti HPV. ARS tvrdí, že nevoľnosť môže nastať zo stresu vyvolaného očkovaním.

ARS ďalej hovorí, že chlapcova nevoľnosť a odpadnutie nemôžu súvisieť s vakcínou ani s chybou kvality farmaceutického produktu. Unáhlená odpoveď ARS poukazuje na tendenciu vlády prehliadať zjavné nepriame dôkazy na zakrývanie poškodení zdravia spôsobených očkovaním a zatajovanie akýchkoľvek ďalších aktov lekárskeho pochybenia.

Popieranie život ohrozujúceho poškodenia zdravia spôsobeného vakcínou v podaní ARS vychádza z definície odpadnutia po očkovaní vytvorenej Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO).

WHO uznáva, že mdloby sú potenciálnym nežiaducim účinkom očkovania a definuje tento problém ako „dočasnú stratu vedomia s rýchlym zotavením“, čo je „reakcia súvisiaca so stresom pacienta z očkovania“.

Zbohom vysoký krvný tlak

Inými slovami, WHO tvrdí, že mdloby alebo odpadnutie sú psychologického pôvodu a nie vinou samotnej vakcíny.

Francúzsky minister zdravotníctva Aurélien Rousseau už chlapcov prípad zamietol. Francúzskemu národnému zhromaždeniu povedal, že Elouanova „nevoľnosť“ je „hlavným nepriaznivým účinkom akejkoľvek formy očkovania a nemá žiadnu súvislosť s injekčne podávanou látkou“.

„Všetko bude samozrejme preskúmané a zverejnené,“ povedal Rousseau.

„Do času, keď s vami hovorím, bolo podaných približne 20 000 dávok. Toto je jediná vážna, tragická nepriaznivá udalosť, ktorú sme zaznamenali.“

Nie je to však pravda. Len v USA vyplatil Program kompenzácií poškodení spôsobených očkovaním viac ako 70 miliónov dolárov ako odškodné deťom poškodeným vakcínou Gardasil.

Vyvodia francúzski prokurátori zodpovednosť očkovacieho priemyslu za zabíjanie detí?

Odpadnutie je len jedným z mnohých závažných nežiaducich účinkov vakcín proti HPV.

Podľa Rosenberga je vakcína Gardasil spojená s „autoimunitnými chorobami a poruchami, dysautonómiou, neurologickými poruchami, reprodukčnými poruchami a ďalšími následkami“ vrátane, ale nie výlučne:

 • syndrómu chronickej únavy a chronickej bolesti
 • fibromyalgie
 • Guillain-Barrého syndrómu, imunitnej trombocytopénie
 • lupusu
 • syndrómu posturálnej ortostatickej tachykardie (zrýchlený srdcový tep)
 • neuropatie (odumieranie) malých nervových vlákien
 • smrti

Napriek uvedeným bezcitným vyjadreniam zo strany predstaviteľov verejného zdravotníctva, prokuratúra nalieha na vyšetrovanie a skúma podmienky, za ktorých bola vakcína podaná – lekársky dohľad nad dieťaťom a podmienky zdravotnej starostlivosti o dieťa po vzniku život ohrozujúceho úrazu.

Podľa jedného francúzskeho rodiča boli dni očkovania vyhlásené v marci 2023 a následne bolo očkovanie vykonávané od 2. októbra mobilnými tímami s aj bez prítomnosti lekára.

Didier Lambert, prezident Združenia vzájomnej pomoci pre pacientov trpiacich myofascitídou makrofágov (E3M), hovoril o svojom vyšetrovaní v rozhovore pre magazín Nexus.

Lambert povedal, že združenie E3M podalo žiadosť o vyšetrenie prítomnosti hliníka a DNA HPV vírusov v Elouanovom mozgu, a že E3M už niekoľko mesiacov žiada „moratórium na očkovanie proti HPV na stredných školách“. Lambert tiež nalieha na verejného prokurátora, aby vykonal pitvu, ktorá bude hľadať fragmenty DNA HPV vírusov a hliníkové adjuvanty.

Masová očkovacia kampaň na francúzskych školách však pokračuje aj napriek rastúcemu odporu verejnosti.

Záver

Na Slovensku sa začala vakcína Gardasil nedávno plne preplácať tínedžerom. Neočkuje sa síce priamo na školách, no rovnako ako v iných krajinách, aj tu beží silná kampaň na podporu tohto očkovania.

Rodičia by si mali dvakrát rozmyslieť, či svoje dieťa vystavia tomuto nebezpečnému o toxickému očkovaniu, o ktorom sme nedávno priniesli samostatný článok.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Lance D. Johnson, Zdrfoj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Sú pobúrení, lebo skolaboval na podlahu?

 2. Nevolnost pocitujem aj ja, a zahadne vtedy,, ked dochadza k slnecnej erupcii, ako napr vcera, na zvracanie, spat sa nedalo

  • Borovička – už to vyskúšaj, ja si nerobím prdel! Alebo si kúp sušené plody borievky – treba požuť 4 bobule denne.
   S borovičkou som vyslovene v pohode – a žiaden absťák po nej. Všeliek! Na zadnej etikete fľaše musí byť klauzula, že obsahuje borievkový destilát. Ber to ako homeopatikum.

   • Ale ved borovica je uz vyskusana, mal so borec s horcom, pohoda

   • Zijem v objati borovic, experimentujem s nimi.

   • Plny dvor borovic mam zo semien sisiek vselijakych

   • Ked je s kym dat si pol deci a pokecat, tak je to fajn.

    • Zaujímavé je, že keď niekto pije tvrdé alebo kyslejšue víno tak sa po vypití štamperlíku/pohárika zamračí či zvrasčí sa mu tvár a niekedy aj vydá z hrdla taký zvuk akokeby prekonal nejakú tažobu… a ja niekedy todyčnému že načo to piješ keď ti to robí zle?:). A dvarazy sa mi stalo, že to dotyčný priznal sám so slovami „a vieš že máš vlastne pravdu?..no ale čo už, treba aj niečo vytrpieť“.
     A tiež sa mi stalo, že mi iný človek povedal, že mu to vôbec nerobí zle. A ja mu na to, že : no ale keď pregĺgas slivovicu tak vyzeráš ako keby si pri tom trpel a ešte pri tom zatváraš oči. A on že „trochu áno ale to nevadí“.

     Inak k tej borovičke.. absolútne odporná je Spišská – je tam pridaná akási silná protichuť, z ktorej ma vždy napínalo (keď som ešte pil alkohol). Neviem kto taký hnus vymyslel.

     • mariankosnac

      Borovička je Spišská a Spišiacka. Tá druhá je vraj hnusnejšia. Neviem posúdiť, mne stačí obyčajná najlacnejšia, aj tak v tom luhujem nedozreté orechy orechovku. Kto nemá rád alko miesto borovičky dobrý je Polovnícky čaj ale z neznámeho dôvodu je docela drahý a pomerne slabý sa mi zdá.

     • Spišská bola za socíku exkluzívna. Dnes je oničom. Ani ako vodka – spišská sa už nedá chuťovo zadefinovať. Treba si uvedomiť, že sú to liehoviny, do ktorých sa niečo pridáva. Ak môžem posúdiť, tak tá kedysi výčapná „smradlavá“ borovička je na dnešné pomery tá naj – lebo má najväčší pomer aromatického destilátu, a o ten ide. Dnes konzumná, klasická a pod. Ja kupujem len akciový alkohol – ide o dosť peňazí – napr. ak ušetrím 2 eurá – mám za to džúsy ku tomu. „Hegerove“ vodky sú tiež riadny humus – pozrite ten cukor a arómy. Odkedy pijem borovičku – nemám problém s alkoholom. Myslím to vážne. Niečo v tom je. Počúval som reláciu o resveratrole – jeho nadbytok údajne dokáže eliminovať aj dychovú skúšku na alkohol. Zrejme takýchto inhibítorov alkoholu v tele bude viac – a jeden je aj v borovičke. O tom to je. Chémia.

     • Keď som bol cca 5 rokov nazad marod (silná nádcha – štípanie podnebia, slizníc až opuch dutín (to je pre mňa horšie ako angína či chrípka)) tak sa mi do rúk dostala do fľaša (ako darček) a bol v nej mix vodky, zázvoru, medu a citrónu – pre mňa dovtedy neznáma liečebná pijatika. Bolo to cca 1 mesiac odležané a chodil som na to do špajze to cuckať a celkom mi to pomáhalo – uvoľňovalo mi to dýchacie cesty a ešte mi to aj chutilo…a lieky som na tej PN vôbec nebral aj keď som ich mal kúpené.
      Aj dobre urobené varené víno pri nádche a vyčerpaní… najlepšie keď už na druhý deň nemusím do práce.
      Alkohol nepijem vôbec už cca 4 roky ale nedávno keď som bol chorýb a malátny tak som si dal trocha vareného vína a úplne ma to uvoľnilo a zaspal som ako mimino..a spal som po tom víne uvoľnený s takým pocitom bezpečia akokeby som bol ešte mame v bruchu. Iba varené víno (a nemuselo ho byť veľa na opicu) ma vždy aj v minulosti uvoľnilo ako nič iné a to jak v nemoci alebo aj keď som bol zdravý.

   • Ja mam domacu,tiez vyborne na zaludok

 3. Bešenstvo (2023) cz dabing /rabies angl./
  ——————-
  Ruský film podľa skutočných udalostí, ako sa v určitej oblasti rozmohla besnota vlkov, a v tejto oblasti – nevediac – otec chcel vyliečiť syna na chate zo závislosti na drogách, nakoniec tam uviazli.
  Viete niekto, kde sa to dá stiahnuť – ukážky majú drajv!

 4. Na dobru noc
  https://www.youtube.com/watch?v=-h_57eUqh1I
  Copy Dreams Lauter
  Liquid Space

 5. Ako je to s vypínaním 3G sietí. 2G ostávajú funkčné pre hovory a SMS. Ale treba si všimnúť zmienku, že v USA operátori vypli aj 2G – čo je otázka času aj u nás. So 4G SIM si treba zaobstarať aj mobil podporujúci 4-5G. Takže nás tlačia do 5G!
  Inak odporúčam si niekam prepísať adresár stálych kontaktov – keď mi Telekom zrušil jednu simku, zrušil mi aj dáta na mobile. Treba zvážiť prechod na pevnú linku!
  https://www.telekom.sk/wiki/internet/3g
  https://www.telekom.sk/volania/pevna-linka
  ——————-
  Než dnes kľakne Uložto, odporúčam film
  Uprostřed ničeho CZ Dabing.mp4
  https://ulozto.net/file/nWSWX13iSHAX/uprostred-niceho-cz-dabing-mp4#!ZJIyAQR2AQZ0MQyxAGH3LGAzAzDkL1uOFSZlraEEEmAkrQtlZD==
  ——————–
  Film začína desivou hláškou, ako Španielsko už nemá zdroje na podporu svojich obyvateľov /PREDIKCIA HLADOMORU?/ Nastáva vlna utečencov z krajiny, ktorú zneužívajú prevádzači. Manželský pár – muž a jeho tehotná žena sa pokúšajú utiecť na kontajnerovej lodi, kde ich posádka začne fyzicky likvidovať, a neskôr zhádže do oceánu aj kontajnery s ľuďmi. Žena prežije a v kontajneri aj porodí. Pokúša sa privolať pomoc a dostať sa von. „Zázrakom“ nájde pár užitočných vecí a začína bojovať o život.
  Budete z toho veľmi nervózni. Je tam dosť nelogických a podľa mna aj nereálnych vecí, ktoré „prehluší“ samotná dramatizácia.

 6. Ak tomu správne rozumiem, služba FREE na Uložto bude dostupná. Zmeny sa od 1.12.2023 týkajú len prístupnosti k vkladaným súborom

  Je Ulož.to Disk k dispozici zdarma?

  Ano, Ulož.to Disk ve variantě FREE je k dispozici zdarma. Využívat můžete nahrávání, sdílení i stahování souborů. Jako registrovaný uživatel můžete své soubory spravovat zdarma.

  Pomalé stahování zdarma je omezeno rychlostí 300 kB/s a navíc nemůžete stahovat více souborů najednou. Pokud vás nebaví čekat, můžete si přikoupit Datový balíček nebo upgradovat na některý z plánů a využít Rychlé stahování, které je limitováno pouze rychlostí vaší internetové linky.
  https://uloz.to/faq#freeUlozto

 7. Moje reakce na „pondělní stávku“ v ČR, která, pokud jim nevyjdeme naproti nim do ulic, nikam nikdy nepovede, připomenu, že veškeré DEMONSTRACE JSOU POVOLENY, JSOU ŘÍZENY DLE SIONSKÝCH PROTOKOLŮ. Stejně jako fakt, že VEŠKERÁ POLITIKA JE POUZE DIVADLO, VŠECHNY STÁTY JSOU JEN DIVADLEM!

  + Jedna (dle mě dobrá) zpráva:

  Včera 29.12.2023 zemřel „jeden z nich“ – Abraham ben Elazar, někde jsem zahlédl titulek, že zemřel, ti, kdo neví, znáte ho pod jménem:

  Henry Kissinger, also known as Avraham Ben Elazar, was a prominent figure in the development of the =NEW WORLD ORDER=

  + „Der Friedensnobelpreisträger Avraham Ben Elazar (alias Henry Kissinger)“

  Kdo stále neví .. nějaké info, např. tu:

  https://www.elespectador.com/opinion/columnistas/reinaldo-spitaletta/el-genocida-henry-kissinger/

  Krátký výňatek z překladače do CZ:

  „Na dobrém úseku nesčetných hanebností 20. století, nejstrašnějšího v dějinách Západu, jak varoval britský filozof Isaiah Berlin, se nachází genocidní muž, který právě dovršil sto let bezduchého života, v němž paradoxně získal v roce 1973 Nobelovu cenu míru a má za sebou miliony mrtvých v konfliktech vysoké i nízké intenzity. Řeč je o bývalém americkém ministru zahraničí a poradci pro národní bezpečnost, židovském Němci a gringovi Henrym Kissingerovi. Sto let krvavé existence. Sto let genocidního muže, který byl spoluviníkem, spoluautorem a aktérem neslýchaných masakrů v Asii, Africe a Latinské Americe. Narozeniny zločince by se samozřejmě slavit neměly. Je třeba je odsuzovat a zpochybňovat a je to příležitost přečíst si kapitoly o jeho rozsáhlém zapojení do spiknutí, zásahů do vnitřních záležitostí mnoha zemí, bombových útoků a státních převratů….“

 8. Studie: Masky N95 vystavují uživatele nebezpečným koncentracím toxických sloučenin způsobujících rakovinu a záchvaty

  https://aktax.cz/studie-masky-n95-vystavuji-uzivatele-nebezpecnym-koncentracim-toxickych-sloucenin-zpusobujicich-rakovinu-a-zachvaty/

 9. Prečo je najmladšia generácia Izraelcov blonďatá?
  Deti v Izraeli už zďaleka nepôsobia ako typickí Židia – čierni, kučeraví, snedí. Väčšina z nich má blond vlasy. Ako je to možné?
  Izraelské ženy si cielene berú Európanov, aby skvalitnili svoj genofond, keďže biela rasa je nositeľkou najvyššej inteligencie a kreativity. Ich deti sú podľa rabínskych zákonov 100perc. židia, keďže sú zo židovskej matky. Ale gény sú už obohatené.
  Naproti tomu európske národy majú byť podľa globalistov premiešané s pričmudencami, aby stratili svoje kvality. Nakoniec jediný belošský národ bude Izrael, ktorý bude vládnuť svetu a ostatní budú kakaová masa s IQ pod 90. Také sú plány globalistov.

  • O tom je nevakcinácia Chazarov a Fínov, resp. oni nedostali modeRNA! Fíni ako to biele plemeno, ktoré má byť zachované na „vybielenie“ turkistických Chazarov!

 10. Plán Římského klubu proti růstu usiluje o globální socialismus a urychlený populační kolaps

  https://aktax.cz/plan-rimskeho-klubu-proti-rustu-usiluje-o-globalni-socialismus-a-urychleny-populacni-kolaps/

 11. Oxidy hliníku jsou neuro- karcinogenní. Dítě snese denní max. dávku v řádu jednotek mikrogramů a ve vakcínách bývá jeho množství ve stokách miligramů.

 12. Krátke Zamyslenie sa na dnešný – posledný -novembrový večer:

  „Človek má neustály pocit, že to najpodstatnejšie ešte len príde, že rozuzlenie zápletky na neho ešte len čaká. Žijeme v presvedčení, že Nebo a Peklo je kdesi mimo nás, pričom každý deň a každú noc sme ich súčasťou. Jestvujeme vo Svete plnom tragédií, no my v ňom túžime žiť šťastne. A tak sebecká túžba po Šťastí stvorila vôľu k Moci. Jej princípom je rozdeľovať ľudí.

  Mnohí z nás si začínajú uvedomovať, že táto Epocha zrodila najväčšiu nezmieriteľnosť, vyvierajúcu z ohromujúcej záplavy informácií – no tie veľa-krát akosi neprinášajú porozumenie, ale naopak – povrchnosť, predsudky, nenávisť a chaos.

  Zjavila sa obludná trhlina a v Dušiach vytvára dva neľútostné svety. V každom z nich žijú ľudia oklamaní o vlastnej pravde. Spoliehajú sa na Vedomosti, no nevidia ich v celej veľkoleposti tapisérie, utkanej z vlákien Múdrosti Vekov.

  Nejeden sa snaží dozvedieť čo najviac, niekto pre vlastnú Pýchu, iný preto, aby získal Moc nad ostatnými.

  Pravda je však taká, že Vedomosti v konečnom dôsledku vôbec nemusia predstavovať vytúžené naplnenie – naopak, mnohé z neznalostí (vecí, o ktorých nič nevieme), sú štítom pred tým, čo by nás mohlo zmárniť.

  Kráľovstvo a Múdrosť celého Univerza nosí každý v Sebe, pretože tento Svet je presne to, čo sme MY, nič viac neexistuje.

  BYŤ VEDOMÝ – je vlastne – nekonečný zápas s – NEKONEČNOM“.

  Vďaka za pochopenie!

 13. Zasmiala som sa s chuťou nad výrokom Harabina že Lipšicovi netečie do topánok ale do gatí °°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Pridajte komentár

*