Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Príbeh 11 ročného chlapca s nádorom v hlave


Print Friendly, PDF & Email

Pred uverejnením samotného príbehu chceme dať do vašej pozornosti emailovú komunikáciu, ktorá prebehla medzi Damiánom z Kampane za pravdu v medicíne a pánom Júliusom, ktorý nám tento príbeh zaslal.

* * * * * * Emailová komunikácia * * * * * *

Zdravím Damian !

V priebehu leta sa nám podarilo alternatívnym spôsobom úspešne doriešiť problém 11 ročného chlapca, ktorý mal nádor v hlave. Máme o tom klinické dôkazy vo forme CD -čiek z magnetickej rezonancie.

Ten nádor v jeho hlave tam voľakedy bol a dnes, vďaka CDS a MMS2, tam už nie je.

Jeho mama opísala celý priebeh jeho liečby, ktorý som čiastočne upravil. Bol by som rád, keby ste ho mohli publikovať na stránke Bádateľa, aby si aj iné mamy mohli pomôcť pri podobných nádorových ochoreniach.

Mám súhlas jeho rodičov na publikovanie tohto príbehu.

S úctou

Július

– – – – – – – –

Dobrý večer pán Július,

Ďakujem za email. Veľmi povzbudivý príbeh!

Keďže počas čakania na operáciu sa chlapcovi podávala okrem MMS aj chemoterapia, oponenti to môžu považovať za úspech chemoterapie, keďže podľa nich nie je jednoznačné, že za úspechom bolo MMS, hoci samozrejme moje presvedčenie je, že rakovinu zničilo MMS.

Čo Vy na to?

Damián

– – – – – – – –

Dobré skoré ráno !

Toho chlapca liečili doktori  rádioterapiou a chemoterapiou v podstate 2 roky po operácii, ktorá bola 30.4.2010 a nádor nikdy nezlikvidovali. Ten  nádor stále rástol.

Preto sa ho snažili zbaviť  2 operáciami, avšak neúspešne. Preto navrhli lekári na onkológii aj tretiu operáciu v Prahe, lebo sa  sami vyjadrili, že ten nádor sa nedá zničiť chemoterapiou.

„Následne na to bol manžel s mojím bratom v Prahe v nemocnici v Motole, kde im povedali, že je to veľmi riskantná operácia s ohľadom na možné následky. Môže  sa totiž stať, že prestane hovoriť, alebo chodiť. My sme váhali a nevedeli sme sa rozhodnúť, že čo máme urobiť, ale na odporúčanie doktorov z onkológie sme s tým súhlasili, lebo že ten nádor sa chemoterapiou nedá zničiť.“

Preto ho za 2 roky ani nezničili.

S tým druhým cyklom chemoterapie súhlasili rodičia toho chlapca len preto, aby ho nevyškrtli zo zoznamu pacientov, čím by prišli o všetky plnenia, ktoré poskytuje zdravotná poisťovňa a tým pádom aj o zaplatenie tej operácie v Prahe, ktorá sa nakoniec nekonala, lebo nebolo už čo operovať.

 „Vzhľadom k tomu, že sme už mali k dispozícii CDS, tak sme začali synovi podávať roztok CDS a MMS2 v súlade s protokolom J. Humbla. Po mesiaci  sme išli do Bratislavy na 2. cyklus chemoterapie. Synovi som však aj počas chemoterapie podávala roztok CDS a MMS2 a chemoterapiu znášal veľmi dobre. Po troch týždňoch sme išli domov  „.

Tu znovu platí vyjadrenie lekárov, že ten nádor sa nedá zničiť chemoterapiou, ale k jeho zničeniu došlo až po aplikácii MMS.

A keby kritici znovu namietali, tak v podstate ide o to, aby si ďalší ľudia mohli týmto spôsobom pomôcť aj cenu toho, že budú musieť brat aj chemoterapiu z vyššie uvedených dôvodov /aby ich nevyškrtli zo zoznamu pacientov/.

J. Humble sám prehlasuje, že MMS je možné užívať aj počas chemoterapie, lebo vie, ako je to potom s plneniami zo strany zdravotných poisťovní. J. Humble však ďalej hovorí, že nakoľko sú chemoterapeutiká jedy, tak MMS ich bezpečne likviduje a tým pádom sa chemoterapia ľahšie znáša.

V podstate mi ide o to, informovať ľudí, aby sa mohli uzdraviť, aj za cenu toho, že budú na to použité rôzne postupy.

Skúste teda v tomto zmysle upraviť ten príspevok. V každom prípade by som však bol rád, keby bol publikovaný, lebo môže pomôcť ďalším ľuďom k ich uzdraveniu.

Vedie ma k tomu totiž  nepríjemná osobná skúsenosť, nakoľko dvaja moji veľmi dobrí známi už zomreli na tento druh ochorenia /podobný nádor v mozgu/, nakoľko verili len doktorom  a do poslednej chvíle odmietli vyskúšať MMS. Nech im je zem slovenská ľahká.

Počas liečby toho chlapca pomocou CDS a MMS2 som sledoval jeho živú a uschnutú krv pod mikroskopom.

V prílohe Vám posielam jeho snímky počas liečby, ako aj príklad, ako vyzerá zdravá a nezdravá krv a krvinky. Dosiahnutý výsledok u toho chlapca už posúďte podľa toho sám.

S úctou

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Július

* * * * * * Dole pokračuje samotný príbeh * * * * * *

Príbeh, ktorý teraz píšem, sa stal 9-ročnému chlapcovi.

Začalo sa to tak, že dostal chrípku. Mal nádchu a hovoril, že ho bolí hlava. Išli sme k obvodnej lekárke, ktorá nás poslala na krčné oddelenie, aby zistili, či nemá upchaté nosné dutiny.

Ukázalo sa, že má, ale z toho ho hlava nemohla tak bolieť. Potom začal vracať a aj veľmi schudol.

Všimla som si, že stráca rovnováhu na jednu stranu. Pochopila som, že to nie je len chrípka. Išli sme na pohotovosť do nemocnice v Topoľčanoch, kde mu spravili komplexné vyšetrenia.

Na CT sa ukázalo, že na malom mozgu má tmavý fľak. Na druhý deň ho previezli do Bratislavy a pomocou magnetickej rezonancie zistili, že na malom mozgu má nádor veľký ako päsť. 30.4.2010 ho operovali.

Operácia trvala 4 a pol hodiny. Dopadla veľmi dobre, syn nás hneď spoznal a rozprával. Dva dni bol na ARE, a potom ho previezli na onkológiu. Na onkológii mu urobili potrebné vyšetrenia a dva týždne sme čakali na výsledky z histológie.

Ukázalo sa, že je to zhubný nádor. Diagnóza znela: Meduloblastóm zadnej jamy.

Pred liečbou mu odobrali kmeňové bunky, ktoré mu dávali vždy po každej chemoterapii. Prvú liečbu mal rádioterapiu, ktorú absolvoval 36-krát. Potom mal prestávku 6 týždňov.

Po tejto prestávke mal 4 cykle chemoterapie. Jeden cyklus trval tri týždne, po každom skončení chemoterapie mal transplantáciu kmeňových buniek.

Liečbu rádioterapiou znášal ťažko. Nechutilo mu jesť, schudol a zoslabli mu nohy. Museli sme s ním cvičiť a chodili sme s ním na rehabilitácie. Chemoterapie znášal takisto zle. Liečbu skončil deň pred Štedrým dňom.

Po skončení liečby sme každý mesiac chodili do Bratislavy na kontroly a raz za štvrťrok na magnetickú rezonanciu. Celý rok aj pol sa mal dobre, chodil aj do školy, ale prišiel máj 2012. Všimla som si, že začal zle rozprávať.

Doma na chodbe z ničoho nič spadol. Išli sme k obvodnej pediatričke, ktorá mu odobrala krv a ukázalo sa, že krvný obraz má dobrý.

Ale mne sa to nezdalo, tak sme išli na neurologické vyšetrenie do Topoľčian, odkiaľ nás poslali do nemocnice. V nemocnici mu urobili komplexné vyšetrenie, vrátane vyšetrenia na CT.

Vyšetrenie na CT ukázalo, že má v hlave znovu tmavý fľak. V ten deň ho previezli do Bratislavy, kde mu pomocou magnetickej rezonancie zistili, že má sedemcentimetrový nádor na malom mozgu. Bol to pre nás šok!

Lekári nám na onkológii povedali, že sa mu to vrátilo. Do týždňa ho čakala operácia v Bratislave, kde nás však odmietli.

Pán doktor na neurochirurgii si najprv vymyslel, že má zlú zrážanlivosť krvi. Vrátili sme sa na onkológiu, kde mu spravili vyšetrenia. Primár hematológie potvrdil, že syn nemá zlú zrážanlivosť krvi.

Pán doktor na neurochirurgii sa napriek tomu správal voči nám odmietavo, a tak sme sa s manželom rozhodli, že vybavíme operáciu v Nových Zámkoch. Tam nás síce prijali veľmi srdečne, ale synovi vybrali len určitú časť z nádoru.

Mal to na nebezpečnom mieste, kde by mu pri vybratí celého nádoru mohli ohroziť reč, chôdzu a myslenie. Po šiestich dňoch ho previezli do Bratislavy, kde syn absolvoval jeden cyklus chemoterapie.

Po tejto operácii a chemoterapii bol veľmi ubolený. Doktori z onkológie však neboli spokojní s tým, že mu v Nových Zámkoch nevybrali celý nádor a tak nám navrhli, aby sme si vybavili operáciu v Prahe. Tam majú totiž prístrojové vybavenie, ktoré umožňuje, aby mu vybrali celý nádor.

A tak sme s týmto návrhom súhlasili.

Následne na to bol manžel s mojím bratom v Prahe v nemocnici v Motole, kde im povedali, že je to veľmi riskantná operácia s ohľadom na možné následky. Môže sa totiž stať, že prestane hovoriť, alebo chodiť.

My sme váhali a nevedeli sme sa rozhodnúť, že čo máme urobiť, ale na odporúčanie doktorov z onkológie sme s tým súhlasili, lebo že ten nádor sa chemoterapiou nedá zničiť.

V Prahe nám povedali, že ho budú operovať, ak to schváli poisťovňa. Poisťovňa nám vyšla v ústrety a schválila nám operáciu syna v Prahe. Na operáciu sme však museli čakať, lebo prišlo leto a doktori mali dovolenky, čo nám vyhovovalo. Získali sme tak čas potrebný na to , aby sme mohli začať liečbu pomocou MMS.

Vzhľadom k tomu, že sme už mali k dispozícii CDS, tak sme začali synovi podávať roztok CDS a MMS2 v súlade s protokolom J. Humbla. Po mesiaci sme išli do Bratislavy na 2.cyklus chemoterapie.

Synovi som však aj počas chemoterapie podávala roztok CDS a MMS2 a chemoterapiu znášal veľmi dobre. Po troch týždňoch sme išli domov. Dátum operácie sa však presunul o 25 dní neskôr. Toto nám vyhovovalo a tak sme ešte aj tento čas využili na to, aby sme mu mohli aj naďalej podávať CDS a MMS2, a to od 8. júla do 20. septembra 2012.

A tak sme 20.septembra 2012 išli na magnetickú rezonanciu, kde sa zistilo, že nádor sa zmenšil na veľkosť hrášku.

S týmto výsledkom sme šli do Prahy. V Prahe boli doktori veľmi prekvapení, že čo sa za ten čas udialo s tým nádorom a rozhodli, že ho teda operovať nebudú, ale že mu o mesiac spravia kontrolné vyšetrenie pomocou magnetickej rezonancie.

Aj po tejto priaznivej správe syn naďalej užíval CDS a MMS2 v súlade s protokolom J.Humbla, t.j. počas celého dňa so striedaním CDS s MMS2 v hodinových intervaloch. Od 14.10.2012 sme už prešli na udržiavací režim, a to 3-krát za deň kombináciu CDS a MMS2.

Liečba osteoporózy

šťastná mama

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. dobrý deň…som veľkým zastáncom alternatívneho liečenia, keďže sama som sa dostala síce z inej diagnózy, nie tak strašnej ako je rakovina (skleróza multiplex, podľa neurológov postupujúca a samozrejme podľa nich nevyliečiteľná),ale v môj otec jej podľahol, kedˇuveril onkologičke, že musí prestať užívať všetko ostatné okrem chemoterapie…ale ide mi o to, že vôbec netuším, čo je to „CDS a MMS2 v súlade s protokolom J.Humbla“…takže ste mi nepomohli, keby som chcela niekomu pomôcť a poradiť, pretože aj „google“ mi nájde iba tento váš článok… ja by som neznáme skratky určite podrobne vysvetlila lebo ináč „podľa mňa“ tento článok nemal žiadny význam a neviem, či niekomu vôbec poradí a pomôže…. želám Vašemu synčekovi trvalo pevné zdravie a nech sa vám stále darí 🙂

  • Ahoj Susan, zajímaly by mne podrobnosti o Tvé skleroze multiplex. Mám také diagnostikovanou MS letos od května, MMS užívám rovněž od konce května. Zatím je to dobré, jen nějaké drobné slabosti končetin a brnění. Ale rovněž věřím , že MS je léčitelná a MMS je na ni ten správný bič. Pokud budeš mít zájem, písni mi na mail [email protected]

 2. MMS a CDS je v podstate to isté. MMS znamená skratku pôvodného anglického názvu Master Mineral Solution. CDS je skratka pre Chlorid Dioxid Solution (kysličník chloričitý). MMS/CDS sa pužíva tak, že sa aktivuje kyselinou citrónovou obsiahnutej napriklad v citrónovej šťave. Roztok sa potom takto užíva a má to silné protirakovinové, antivirálne a celkovo antipatogénne účinky.

  Podrobnejšie je to popísané napríklad v tomto článku o MMS na našej stránke.

 3. Pouzivat chemo ci ozarovanie je obrazom zaostalosti ‚skolskej mediciny‘ a polobohov v bielom plasti.
  Pri takychto chorobach sa vysetrite na: linka1; linka2
  Tu je o CDS/MMS: linka1; linka2
  Tu je prispevok ohladom primitivnosti existencie chemo: linka;…
  Pozor na vyzivu: linka1; linka2; linka3

 4. Casopis Nova Regena sa venuje MMS a CDS, vychadza raz za mesiac venuje sa zdraviu a alternativnemu lieceniu.

 5. Množství lidí si léčí rakovinu všeho druhu právě s pomocí MMS/CDS.
  Jsou o tom i zdokumentované případy.
  To je skvělé, že se chlapec uzravil. Mám radost s celou jeho rodinou a gratuluji 🙂

 6. Skúste si pozrieť niečo o strave a čistení tela http://www.zdravi-az.cz

 7. Google vyhlada o MMS aj ine clanky, o.i. aj oficialnu cesku stranku Hummblea. Okrem toho vysla jeho nova kniha (4.vydanie), ktoru prave citam. Je perfektna.

 8. Prosim Vas kde sa da zohnat ten MMS? Mamina je chora (mala chemo minuly rok ale nevyliecili jej ho a zasa sa jej to vracia) chcem jej pomoct, dakujem za kazdy prispevok

 9. Ak by niekto chcel MMS, nech sa obráti na tuto e-mailovu adresu.

 10. podla mojho nazoru je mms uz trochu zastarale, chemicka reakcia prebieha este v zaludku preto jeho uzivanie mnohi nezvladaju. Da sa zohnat stabilizovaný oxid chloricitý,o ktorý sa jedná u MMS aj CDS. Princíp je jednoduchý, je to slabý oxidant, ktorý reaguje s kyslými bunkami tak, ze im z blany odtrhne 5 elektronov, cím ju otvorí a tak zabije. Kysle su aj virusy, bakterie a parazity. Crevnej mikroflore neublizi lebo je zasadita. Rakovinové bunky spotrebujú 15x viacej glukózy ako bunka zdravá. Produkuje kyselinu mliecnu, ktorá sposobuje bolesti ako pri svalovici, zdravým bunkam zabranuje prijmu glukozy, cim clovek chudne. Dobre s nou reaguje MSM, ktorý je beznou sucastou vyzivovych doplnkov. Rakovinova bunka je nesmrtelna, iba sa rozmnozuje. Zije bez pristupu kyslika, cim su mitochondrie, ktore zabijaju stare a poskodene bunky nefunkcne….

 11. AK potrebujete MMS1 cena 11€,alebo MMS2 tiez 11€ tak sa ozvite bud mailom na [email protected],alebo na t.č. 0905 327725 Milan

 12. Najnovšie je už k 20.1.2013 75 detí vyliečených s autizmu pomocou MMS. V prípade záujmu o informácie,MMS1 a MMS2 treba poslať dotaz cez stránku http://www.mms1.wbl.sk.

 13. Ja som si tiež kúpil MMS1 a MMS2 na stránke http://www.mms1.wbl.sk a som veľmi spokojný. Je to super prípravok na všetko.Doporučujem si pozrieť uvedenú web stránku, kde sa dočítate veľa užitočného.Prajem Vám príjemný deň.

 14. Prosím vás, ako je to so stravovaním počas užívania mms/cds? Ak ho užívate každú hodinu, ako sa dá rozvrhnúť jedlo a mms, aby sa to nebralo hned po jedle? A ako je to s potravinami obsahujúcimi antioxidanty? Lebo je toho veľa čo by sa muselo vylúčiť. A taktiež doplnky, ktoré sú zároveň antioxidantmi.

 15. Ja som zacala uzivat MMS1 aj MMS2, aj na parazitov, mala som rozne zdravotne problemy , zastavila som sa v Seredi u pana Milana 0905327725, da sa aj emailom [email protected], staci cinknut a dohodnut sa….lekari mi roky nevedeli pomoct…

 16. Dobrý deň. Dnes som sa dopočul, že ten chlapec, ktorého príbeh sa tu opisuje nedávno zomrel 🙁 Chudáčik, toľko toho prekonal, ale nakoniec aj tak podľahol. Úprimnú sústrasť rodine.

 17. Ten chlapec zomrel na zlyhanie srdca.Zomrel v spanku.

  • Dobry den, hladame kontakt na p. Juliusa Š., ktory bol v dokumente z CR. Ste to vy? potrebujeme velmi urgentne poradit, mame v nemocnici otca v zlom stave

 18. Dobry vecer,

  chcem sa opytat na nieco ohladom liecby. Mojej mamke diagnostikovali rakovinu 4.stupna v septebri 2012, stav sa ale zhorsil.

  Mozem vas kontaktovat? Ako?
  Vdaka!

 19. http://www.pluska.sk/zdravie/preparat-mms-neuzivajte.html

  čO poviete na toto??? :-(((
  žeby konkurencia??

  • Klasické úradné – všetko, čo odporuje nimi propagovaným produktom (konvenčné lieky od svojich farmaceutických sponzorov) treba pošpiniť a očierniť.

 20. Dobrý deň pán Julius mohol by ste sa aj mne ozvať ďakujem veľmi pekne.
  Mám problém s dnavou artrítídou, mám pocit, ako by som bojoval sám proti sebe.

 21. Dobrý deň, možete sa mi prosím ozvať? ĎAKUJEM.

 22. gastropain

  Zdravim Pan Julius
  Mozete sa mi prosím ozvat?
  Dakujem

 23. gastropain

  Moj email
  [email protected]

 24. Dobrý den,

  pan Julius mohl by jste se mi ozvat, potřebuji poradit ohledně léčby cds.
  [email protected]
  Děkuju

 25. MMS s CDS je slabe a prekonane, vyvoj ide dalej. Je tu CDS2. viac na fejsbuku v skupine uzivame CDS, alebo web http://uzivamecds.webnode.cz/

Pridajte komentár

*