Urinoterapia – liečba len pre vyvolených (časť 5)


Print Friendly, PDF & Email

Zlatý dážď – URINOTERAPIA – 3 . časť

V predošlých príspevkoch sme si povedali niečo o tom, ako sa máme stravovať a ako postupovať pri začatí aplikácie urinoterapie a ako postupovať pri klystíre – výplachu čriev. Ak to niekto z vás skúsil tak mu touto cestou gratulujem a prajem všetko najlepšie na ceste samoliečby pomocou „zlatého dažďa“.

O urinotrapii by sme mohli popísať ešte mnoho strán, ale najradšej by som vám, milí priatelia, ponúkol ešte niekoľko dobrých rád na konkrétne využitie tejto zázračnej tekutiny.

Vonkajšie využitie:

K vonkajšiemu využitiu je najvhodnejší tzv. starý moč, ktorý sa ešte prípadne aj opatrne ohreje. Urina by mala byť zhruba štyri dni (až osem, pozn. Kampane) stará, môžme však použiť čerstvu ak stará nie je k dispozícii. Strarý moč ma veľmi ostrú arómu, čo môže byť pre mnohých nepríjemné. Veľmi pomôže ak si uvedomíte, že táto aróma je spôsobená vysokým obsahom čpavku. A čo cesnak, alebo niektoré druhy syrov, alebo nepríjemná vôňa a chuť niektorých liekov, ktoré denne užívame, alebo odpudzujúci zápach nikotínu, nad ktorým sa takmer nikto nepozastaví, veď aj na čo, keď ho prerazí smog okolo nás.

Vrátme sa však k meritu veci a skúsme pomôcť trochu nášmu telu, aby sme preventívne touto skvelou metódou odstránili vznikajúcu resp. existujúcu disharmóniu a energetické blokády v našej duši a tele, v ktorom táto duša na chvíľu opäť prebýva.

1 ) Masáže urinou

Urina sa jednoducho nanesie na pokožku a votrie sa do nej. Je možné ju použiť prarkticky pri všetkých kožných problémoch, od praobyčajnej vyrážky cez ekzém až po rakovinu kože. Odporúča sa prevádzať pravidelné masáže aj keď žiadne potiaže nemáte. Moč má totiž neprekonateľné vyživujúce schopnosti (a nevyrovná sa mu žiadny kozmetický produkt na svete pozn. Kampane). Pri liečbe chronických nemocí a počas pôstu je táto masáž neodeliteľnou súčasťou terapie.

Masáže prevádzame jemnými kruživými pohybmi vžda smerom k srdcu. Zvláštnú pozornosť venujme chodidlám, hlave, tvári, chrbátu a miestam, kde sú lymfatické žľazy.

Poznámka Kampane: Masáže močom sa odporúčajú hlavne pri lymfedémoch (opuchy spôsobené blokádou lymfatických ciest), pri zápaloch svalov, stuhnutosti, skleróze multiplex, psychiatrických ochoreniach, alergiách, migrénach a mnohých iných. Miesta zasiahnuté rakovinou sa masírovať nesmú, keďže rakovina sa nesmie dráždiť.

2 ) Obklady s urinou

Moč ohrejte tak, že nádobu resp. fľašu postavte do hrnca s horúcou vodou.Vezmite šatku, kúsok obväzu namočte ju do uriny a priložte na postihnuté miesto.

Obklady sa používajú na otvorené rany na opuchy a odreniny.

Odporúčam tiež obklady na zatrhnuté a hnisajúce nechty. Budete milo prekvapení rýchlosťou hojenia a perfektným účinkom „zlatého dažďa „ lieku, ktorý si vyrábate sami. 

Poznámka Kampane: Obzvlášť sa odporúča obkladať miesta, kde sa nachádza rakovina, psoriáza, plesne, myómy, krčové žily a pod. Z hľadiska účinku je dobre použiť čo najstarší moč, ktorý je zohriaty. 

Akné a moč je samostatná kapitola. Dostávame nespočetné emaily s neuveriteľnými skúsenosťami s močom a jeho účinkom na akné. Používajte čo jajstarší moč, najlepšie na noc (po umytí tváre teplou vodou bez mydla) a ráno umyte chladnou vodou. Podľa potreby možno použiť kokosový, olivový, alebo ľanový olej, nie kozmetické produkty. Pri koži platí veľmi stará zásada, že čo nemôžete jesť, nedávajte ani na kožu. Túto absolútnu pravdu vám žiadny dermatológ nepovie.

Ak nie je účinok moču pri kožných ochoreniach 100 percentný, potrebná je kompletná detoxikácia tráviaceho traktu. Hlavne pri akné a psoriáze sa odporúča kombinovať s orálnou urinoterapiou.

3 ) Kúpele v urine

Kúpeľ v urine je vynikajúci prostriedok, ktorý pomáha  ako prevencia proti rôzným druhom plesní, podporuje krvný obeh, stimuluje reflexné zóny a tým poôsobí na celé telo. Pôsobí aj ako afrodiziakum v boji proti impotencii. Odstraňuje potiaže pri problémoch v oblasti pohlavných orgánov a konečníka a pri hemoroidoch. Ako si pripraviť „Šívovú kúpeľ„? Jednoducho, do pripravenej vody vo vani si nalejte min. 2 – 3 litre starej uriny a vykúpte sa. Ak máte čas, doprajte si aj trochu masáže v partiách,  ktoré považujte za potrebné. Po istom čase a praxi budete veľmi dobre vedieť, kde  ako masírovať.

4 ) Ošetrenie vlasov a hlavy

Moč je nenahraditeľný prostriedok proti lupinám a koľko ušetríte za drahé šampony, ktoré pomáhajú len v raklamách. Ručím vám za to, že aplikáciou uriny vám lupiny zmiznú natrvalo a dokonca smelo budem tvrdiť, že zabránia vypadávaniu vlasom a tvorbe lysín. V takýchto prípadoch vtierame starú urinu do pokožky na hlave a nechajte pôsobiť cca. pol hodiny. Potom hlavu opláchnite bez použitia mydla,  alebo šampónu. Účinok bude výraznejší, ak urinu nebudete oplachovať vôbec, to však okolnosti nie vždy dovoľujú. 

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Toto nie je samozrejme záruka na nový zázračný prostriedok proti vypadávaniu vlasov, lebo plešatosť môže byť spôsobovaná rôznými faktormi, ktoré často nesúvisia s pokožkou hlavy. Môžete si však byť istý, že Vaše vlasy budú pevnejšie a krajšie, dlhšie si uchovajú svoju prirodzenú farbu často do vysokého veku.

5 ) Kloktanie (doplnenie Kampane)

Kloktanie čerstvým močom je vhodne pri rakovinách ústnej dutiny a hrtanu, polypoch, zápaloch ústnej dutiny, paradentóze, vredoch (afty), poraneniach, zväčšených mandliach, vytrhnutých zuboch a, najčastejšie pri angínach. Kloktanie sa odporúča čo najčastejšie až do kompletného ústupu choroby. Odporúča sa najskôr kloktanie sódou (zásaditosť) bikarbônou a o pol hodiny močom.

6 ) Kvapky do nosa a uší (doplnenie Kampane)

Pri nádche a zväčšených mandliach kvapkáme čerstvý moč (niekoľko kvapiek) do nosa a oboch uší. Pri zápaloch uší stačí kvapkať len do uší. Kvapkánie sa odporúča čo najčastejšie až do odstránenia choroby. Kvapkanie do nosa sa odporúča kombinovať roztokom voda a sóda bikarbóna.

7 ) Vdychovanie výparov (doplnenie Kampane)

Vdychovanie výparov moču sa odporúča pri všetkých chorobách dýchacích ciest, obzvlášť pri rakovinách, astmách a bronchitídach. Moč zohrejeme na vysokú teplotu, takú, aby sa vyparoval a vdychujeme. Vhodné je aj namočiť vatu do veľmi teplého moču (pozor na popálenie), priložiť k nosu a vdychovať výpary.

8 ) Klystír pošvy (doplnenie Kampane)

Odporúča sa čerstvý moč a to pri akýchkoľvek ochoreniach pošvy, najmä rakovine (vrátane rakoviny krčka maternice), vírusu HPV, chlamýdiách, kvasinkách a pod.

Tak to je všetko v krátkosti o urinoterápii. Prajem všetkým tým čo majú odvahu to vyskúšať veľa šťastných a harmonických chvíľ pri samoliečení svojho organizmu a tým, čo odvahu na to nemajú, prajem silu, vieru a vôľu ju v sebe nájsť. Veď viete, že viera uzdravuje.

  

T.A. Ing.Tibor Antony, [email protected],  mobil 00421905905873

Ďakujeme T.A. za tento príspevok a za to, že sme ho mohli použiť na našej informativnej stránke!

  

Poznámky

ak ste sa rozhodli urinoterapiu využiť, alebo ak sa liečite a nie ste si istý, aký spôsob je najvhodnejší, odporúčame vám knihy MUDr Partykovej z http://urinoterapie.sweb.cz/

ak máte pochybnosti o urinoterapii, vedzte, že je prehlasená úradmi za bezpečnú a existuje o nej dostatok odborných publikácii. Pozrite si článok Liečba len pre vyvolených – 6 – dôkazy 

Liečba osteoporózy

 

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Dobrý večer Pani doktorka….. mam vyrazky zaroven lupiny a vypadavaju mi sem tam vlasy. Fakt mi nato pomoze moč??? odpiste co najskvor Dakujem vopred..

  2. Dobry den,
    chcela by som sa opytat ako dlho mozem moc skladovat ci ho treba menit za niekolko dni alebo cim dlhsie tym lepsie, pouzivam ho na akne…Dakujem

  3. dobry den chcem si urobit obklad na myomy. idem si odkladat moc vraj ma byt tri dni odtaty. mam ho zatvorit v sklennej flaske alebo necht otvoreny po dobu tych troch dni. dakujem za odpoved

  4. rada bych vedela, po jak dlouhe dobe prestanou byt vlasy sedive
    s masazi urinou,dekuji

  5. Dobrý deň na pravom veľkom palci sa robí pravidelne mión každý druhý týždeň , chcem si urobiť obklad na myómy. idem si odkladať moč, vraj ma byt tri dni odstáty. mam ho zatvoriť v sklenej fľaške alebo nechať otvorený po dobu tých troch dni. ďakujem za odpoveď

Pridajte komentár

*