Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

HPV vakcíny sú plné toxických látok. Tlačiť do detí ich začalo už aj Slovensko


Print Friendly, PDF & Email

HPV vakcíny sú plné toxických látok. Tlačiť do detí ich začalo už aj Slovensko

(Ethan Huff, Natural News) Jeden z dôvodov, prečo sú vakcíny proti ľudskému papilomavírusu (HPV), ako je Gardasil od farmaceutickej firmy Merck, také nebezpečné a smrteľné, súvisí s „vylepšenou“ verziou toxínu, ktorý obsahujú.

Skutočný rozsah devastácie a škôd týchto vakcín za posledných 90 rokov zakrývajú neetické štúdie.

Uvedenou „vylepšenou“ zložkou je hliník a jeho vážna toxicita sa objavila už v auguste 2006, keď sa u oviec v Európe začala objavovať a šíriť katarálna horúčka spôsobená vírusom katarálnej horúčky (BTV).

Prepuknutie tejto choroby viedlo k povinnej európskej očkovacej kampani, ktorá prebiehala v rokoch 2007 až 2010. V tom čase bola predstavená „nová a vylepšená“ vakcína proti BTV, ktorá obsahovala ako prídavnú látku hliník (Al) v dávkach 2,08 miligramov na mililiter injekčnej tekutiny.

Hoci kampaň povinného očkovania údajne zastavila šírenie BTV, no zároveň spustila „záhadný“ nárast ťažkých chorôb oviec v celej Európe. Symptómy zahŕňali telesnú slabosť a celý rad závažných neurologických symptómov – rovnakých, aké sa spájajú s Gardasilom a inými HPV vakcínami, ktoré tiež obsahujú hliník ako prídavnú látku.

Bola potrebná až nezávislá štúdia Dr. Lluisa Lujana zo Španielska, aby sa zistilo, že prudký nárast chorobnosti spôsobil hliník, ktorý sa v patentovanej forme nazýva Alhydrogel.

„Ovce, ktoré dostali vakcíny obsahujúce Alhydrogel, sa stali agresívnejšie, vykazovali viac stereotypov a vyššiu mieru stresu,“ uvádza portál The Epoch Times, ktorý publikoval viacdielnu sériu článkov o hrozbe Gardasilu a ďalších HPV vakcín.

„Takže pre mňa áno – dôvodom, prečo zvieratá ochorejú po očkovaní, je to, ako sa telo vysporiadava s hliníkom,“ uviedol Dr. Lujan v dokumentárnom filme EpochTV s názvom „Pod kožou„.

(Súvisiace: HPV vakcíny, ako je Gardasil, spôsobujú ťažké poškodenie zdravia a úmrtia na celom svete – prečo by ich niekto bral, zaujímalo by nás?)

Klinické skúšky Gardasilu spôsobili, že u zaočkovaných pacientov sa vyvinula silná únava a rakovina

V 3. fáze klinických skúšok Gardasilu (štúdia FUTURE II), ktorá sa uskutočnila v Dánsku, dievčatám podávali buď vakcínu, alebo „placebo“, hoci sa neskôr ukázalo, že placebo v skutočnosti nebolo placebom, pretože obsahovalo hliník rovnako ako Gardasil.

„Mala som vtedy veľké problémy. Bola som študentkou na univerzite a bolo pre mňa veľmi ťažké navštevovať prednášky, pretože som počas celého dňa od únavy zaspávala,“ povedala Sesilje Petersenová, jedna z účastníčok štúdie, u ktorej sa po očkovaní vyvinulo 40 rôznych symptómov a jedným z nich bola extrémna únava.

„Napísala som zoznam všetkých svojich symptómov – bolo ich viac ako 40 a niektoré z nich boli veľmi vážne. Mala som aj nádor na hypofýze.“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Petersenová, ktorá netoleruje hliník a špeciálne používa aj deodorant bez hliníka, aby sa mu vyhla, povedala, že nikdy nebola informovaná o tom, že „placebo“ obsahuje hliník. Výrobca vakcíny, spoločnosť Merck, klamal účastníkom, že je to len „fyziologický roztok“, respektíve slaná voda.

„Neboli sme informovaní o použití hliníka,“ povedala Sesilje. „Slovo hliník nebolo spomenuté ani v opise klinickej skúšky, ani v telefonickom súhlase.“

Ukázalo sa, že „placebo“ je amorfný hydroxyfosfát síran hlinitý (AAHS), ktorý bol prvýkrát použitý v ľudských vakcínach v roku 1932 a zostal jedinou prídavnou látkou povolenou na použitie v licencovaných vakcínach približne 70 rokov.

Keď sa AAHS vstrekne do svalového tkaniva, absorbuje sa do krvi takmer na 100 percent. Potom prechádza cez hematoencefalickú bariéru a hromadí sa v mozgu a iných životne dôležitých orgánoch.

Hliník je „zabíjač buniek“, ktorý vybudzuje imunitný systém, aby prehnane reagoval na iné zložky látky a telesné tkanivá. Poškodzuje tiež energetický reťazec, DNA, mozog a nervový systém.

Na očkovanie nikdy nie je dobrý dôvod. Viac sa dozviete na stránke ChemicalViolence.com.

Záver

Vakcíny proti HPV sú na Slovensku dostupné už veľa rokov, no vzhľadom na ich vysokú cenu (okolo 300 eur) bola miera zaočkovanosti pomerne malá.

Od roku 2022 však štát začal tieto vakcíny plne preplácať 12 ročným deťom a časť ceny hradí aj starším deťom. Zároveň ministerstvo zdravotníctva spustilo propagačnú kampaň, ktorej výsledkom bolo zvýšenie zaočkovanosti detí.

Na našej stránke sme sa téme HPV vakcín v minulosti venovali pomerne veľa. Vzhľadom na to, že štát začal v súčasnosti tieto nebezpečné vakcíny tlačiť deťom, je nutné si ich riziká znova pripomenúť.

Viac našich článkov o HPV vakcínach nájdete na tomto odkaze.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Zlociny proti ludskosti sa nepremlcuju! Nezabudajme prosim na to a vlada nech kona, kym pachatelia este ziju!
  https://zemavek.sk/vakciny-na-covid-velky-vysmech-proti-ludstvu/

  • Penťácka ministerka zdravotníctva Dolinová sa ti na to môže akurát tak vysrať. Kto si myslí, že táto vláda zmení niečo k lepšiemu, je na omyle. Oni ľudí uplatia pár sociálnymi balíčkami a pôjdu globálnu agendu ďalej. Ľudí s vysokým protisystémovým výtlakom vo voľbách prakticky odstavili, a do vlády mohli prejsť len tí schválení hore. Za Čaputovej to inak ani nemohlo dopadnúť. Odbočím – VK z Aeronetu pár krát poznamenal, že celá ruská generalita si buduje zázemie na Západe – domy, deti im študujú tam, veľká časť rodiny tam. Šimkovičová, ktorá sa „priznala, že sa musí v kultúre zorientovať“ – má byt v Rakúsku, dcéru aj s vnukom na Floride. Ale to neva, základ, že je orientovaná na Západ. Kompetentná byť nemusí – to by bol pre Chazarov v kultúre prúser. Hlas prakticky nominoval do kresiel väčšinu zmrdov. Staré páky Smeru ani nespomínam, tobôž tie ich ku.vy v EU parlamente. Pozornosť je neustále odvádzaná inam, a oni tak pretláčajú agendu 2030 ďalej. Taraba obhajuje svoje kompetencie k životnému prostrediu tým, že vie menežovať – čiže rezort opäť ako firma. A asi s ochrankou a obrneným vozom nepočíta, pretože proti tej mafii nepôjde. To najhoršie na tom je, že tí zmrdi sa počas covid teroru naučili pracovať so zámienkami. Takže môžme očakávať tie ich zámienky.
   ————–
   K článku – kultúrny marxizmus tu vyložene podporuje vysokú promiskuitu. A ňou sa šíria všetky šáchory.
   Vakcína za 300 eur je dobrá investícia na výrobu nových pacientov. Ako to, že je účinná proti papiloma vírusom u detí, keď nedokáže vyliečiť dospelých?
   https://www.komhelp.sk/parazity-v-nas/

   • Škoda že nie si v parlamente, dobre by si dopĺňal s tvojou kritikou Matoviča.

    • Vieš, prečo pstruhovi nenatečie voda do riti?
     Lebo pláva proti prúdu!

     Keďže netrpím spasiteľským komplexom /moci/ – nemám ani očakávania spasenia niekym iným. Problém spočíva v tom, že v okamihu, keď sa niekto stane ministrom – už sa s ním ani nemáš – ako obyčajný človek, nie oligarcha – spojiť v záujme spoločnej veci, a môžeš sa tak akurát prizerať, ako to opäť ide všetko inak, ako kto sľuboval a ty si ho volil kvôli očakávaniam. Ide mi o to MY – po voľbách MY končí. Al ty ovečka kľudne vzhliadaj k novej vláde. Stále vám nedocvakáva – ako ju ku.va budete ako chránené zvieratá kontrolovať! Lebo všetci majú za ušami! A hovno ti pomôže tvrdiť, že ja som ťa súdruh, súdružka volil! No a čo!

     Toto boli zrejme moje posledné voľby – a len kvôli pár ľuďom, ktorých ihneď odstavili. Nekrvavou cestou tu vždy skončíš ojebaný.
     Pritom štát je organizované násilie! Ale ty ho v rukách nemáš. Prestaň s tým primitivizmom a nemávaj mi pred nosom Matovičom! To nie je kritik, ale zlodej, ktorý kričí chyťte zlodeja – a takých sú tu tisíce. A čo s tým spravíš? Keby neboli vydierateľní, tak sú pre nadnárodných lotrov nepoužitelní.

     • Nechcem obhajovať ani Šimkovičovú, Remišovú ani nikoho iného. Nepoznám konkrétne ich vlatnícke pomery a ako k nim prišli. Preto chcem dať fakty a nie kritiku ala Matovič. Pohraničie s Rakúskom a Maďarskom je plné nehnuteľností, ktoré vlastnia Slováci. Napr. v takom Wolfstahli, Kitsse, Hainburgu, Rajke boli ešte pred nedávnom nehnuteľnosti lacnejšie než v Bratislave a okolí. Samozrejme, že tí šikovnej to aj využili. Je pravda, že už v súčasnosti to také výhodné nie je. Netreba hneď ľudí hádzať do jedného vreca len preto, že bývajú v zahraničí a využili príležitosť . Alebo žeby to bola len taká naša typická vlastnosť, závisť?

     • Trafená hus zagágala.. Takže s tým podobenstvom s Matovičom som mal pravdu. Len Kritizovať, kritizovať a druhých dehonestovať, zosmiešňovať. Rovnaká metóda akú používa Matovič. Mal by si tiež vyhľadať psychiatra.

     • „Trafená hus zagágala“ – aké dôvtipné! Že musíš tú hus najprv trafiť! Ty idiot! Gágajúce husy zachránili Rím! Prečo?! Lebo boli ostražité! Lebo boli na stráži seba samých! Ty prispatý a zhypnotizovaný!

      Kreténi sa tu domáhajú práva na názor, pretože toto „právo“ v nich vymasírovali židomédiá! Kreténi sa preto už nedomáhajú práva na PRAVDU! Lebo pravdu ani nehľadajú, a ak tak, očakávajú, že im tú pravdu niekto pohodlne naleje do hlavy.

      Čo znamená tá tzv. strata kritického myslenia?! Ako mám ku.va prejaviť svoje kritické myslenie, ak nie kritikou niečoho ty idiot!

      Takže – ak vy tu progresívci máte právo na názor – rovnaký s prúdom – ja nemám právo na kritiku – proti prúdu?! Ja keď ťa trafím, tak si odhryzneš jazyk a nezagágaš!

      https://sk.hoboetc.com › obrazovanie › 26944-kak-gusi-spasli-rim-ili-zoologiya-v-istorii.html
      Ako husi uložili Rím, alebo Zoológia v histórii
      Odvtedy hovoria, že husi Rím zachránil. Odvtedy prešlo viac ako 1000 rokov. Ale ako husi zachránili Rím, jeho obyvatelia si pamätajú. Na počesť tejto udalosti v Ríme dodnes sa usporadúva sviatok, počas ktorého celá krajina vyznamenáva spásonosnú húsu a zabije psa, ktorý sa dopustí len jeho príslušnosti k psovi.

   • Nechcem obhajovať ani Šimkovičovú, Remišovú ani nikoho iného. Nepoznám konkrétne ich vlatnícke pomery a ako k nim prišli. Preto chcem dať fakty a nie kritiku ala Matovič. Pohraničie s Rakúskom a Maďarskom je plné nehnuteľností, ktoré vlastnia Slováci. Napr. v takom Wolfstahli, Kitsse, Hainburgu, Rajke boli ešte pred nedávnom nehnuteľnosti lacnejšie než v Bratislave a okolí. Samozrejme, že tí šikovnej to aj využili. Je pravda, že už v súčasnosti to také výhodné nie je. Netreba hneď ľudí hádzať do jedného vreca len preto, že bývajú v zahraničí a využili príležitosť . Alebo žeby to bola len taká naša typická vlastnosť, závisť?

    • To, ťo viem o Korzike a Korzičanoch je, že neexistuje, aby Korzičan predal nekorzičanovi pôdu a dom bez toho, že by neexistovali nejaké rodinné väzby smerom ku Korzike. Prečo práve tí bohatí Slováci nekupujú domy – často už vyľudnené – na Slovensku, aby tak udržali domáce osídlenie? Ja myslím, že bohatí sa boja tohoto štátu – prečo, vedia oni. Ale tak ho vybudovali práve oni – bez vzťahu k domovine. Mať niečo v zahraničí je pre nich atribút úspechu. A honba za úspechom je základom exploatácie, odnárodnenia, a bezohľadnosti k ostatným. Ide o to, že takáto „expanzia“ na Západ nie je tá pravá slovanská expanzia kmeňov západných Slovanov, ale ich asimilácia so Západom a neslovanskými národmi – súčasť multikulty mixu. A tak sa stráca jednotné myslenie kmeňa – a o to ide. No tak budeme mať „svetovú“ kozmopolitnú ministerku „multikultúry“.
     Každá choroba než vypukne, začne určitými príznakmi. Niekto ich vníma, iný nie.

     • No Ty by si kritizoval aj „svätého za dedinou“,máš to proste v krvi. Tie tvoje večné kritiky mi už lezú na nervy. Keď si taký NAJ …..prečo nevylezeš z tej svojej diery a nejdeš ukázať všetkým Slovákom ako sa to robí? Len tláchaš a tláchaš ….!!!

     • A ty si odkiaľ z pi.i vyliezol – ty klbko nervov?! Mám bojovať za tvoje právo chodiť k židovi do Kauflandu?! Chceš viac práv?! Chceš návod ako na to?! Ty si v akej pi.i diere?! Čo ťa serie – že nie som Jožo Pročko?! Však ty buď Jožo Pročko! Nech tu nieje nuda! Lebo teba to tu už nebaví! Mám v pi.i, že ťa to tu nebaví! Ja nie som tvoj bavič, ty debil!

  • Miroslav Čižmár
 2. Nuz myslela som si, ze aspon troska inteligentnejsi sedia ci pracuju v tom OSN. Nuz ale po tomto
  https://www.hlavnydennik.sk/2023/10/25/osn-varuje-vsetci-sme-odsudeni-na-zanik viem, ze tak primitivna a zufala sebranka sa len tak nenajde. Tomu mozu verit skutocne len debily.
  Oj, ako len velmi zase chcu nejaku tu vynimocnu situaciu, aby nas mohli strašit, zavriet, segregovat, oznacovat ako dobytok a pod. Psychopati ubohi… Lenze im uz z principu ziadny clovek so sedliackym rozumom neuveri! A po covid games uz vobec!!!

  • „Šéfka Evropské komise na summitu G20 v září navrhla vznik globálního digitálního průkazu, který by měl nahradit všechny cestovní pasy na světě a obsahoval by všechny údaje o jedinci, od očkovacího statusu, přes objem peněz v bance, až po osobní spotřebu a úroveň emisí CO2 a NOx produkovaných cestováním, pohybováním a nakupováním! Děsivý eurosociální kredit chce EU zavést již počátkem roku 2030 a systém by mohl fungovat po čase na celém světě!

   Bývalý vůdce Brexit party Nigel Farage vystoupil na americké televizi Fox News a varoval před neuvěřitelným návrhem, který na summitu G20 v Indii již minulý měsíc přednesla šéfka Evropské komise Ursula von der Leyen. Na summitu představila a prezentovala chystaný systém Evropského průkazu digitální identity (EUDI), který by měl platit od roku 2030 a měl by nahradit všechny doklady totožnosti všech 27 členských států EU, ale ne naráz.

   Půjde to postupně v čase, jak budou lidem v EU končit platnosti jejich současných cestovních pasů a občanských průkazů, přičemž dojde postupně ke zrušení většiny dokladů v celé EU, jak minulý týden v této souvislosti informovala na tiskové konferenci právě Ursula von der Leyen. Všechny registry by měly být sloučeny do jedné super-databáze a vzniknout by tak měla mobilní aplikace, která by poskytovala informace o jedinci všem orgánům a organizacím v jednotném informačním systému.“
   https://www.infovojna.bz/article/video-nigel-farage-varoval-pred-neuveritelnym-navrhem-ursuly-von-der-leyen-globalniho-digitalniho-prkazu-totoznosti

  • By si sa možno čudovala, koľko idiotov ešte derie topánky vo svete.

 3. Keďže som tu nedávno propagoval kyselinu jantárovú ako elixír života bez vedľajších účinkov – nie je to celkom pravda – existujú aj reálne kontraindikácie.

  Článok je zjavne strojový preklad.
  Kyselina jantárová: vlastnosti a kontraindikácie, ako užívať
  https://lifestyle.htgetrid.com/sk/zdorove/yantarnaya-kislota-svoystva-i-protivopokazaniya-kak-prinimat.html#i-19
  ——————————
  Kyselina jantárová je zakázaná v nasledujúcich prípadoch:

  odchýlky v hladinách krvného tlaku;
  choroba urolitiázy;
  glaukóm;
  vred tráviaceho traktu;
  Alergická reakcia;
  ischemická choroba srdca.

  Kontraindikácie
  Hlavné kontraindikácie pri používaní kyseliny jantárovej a jej derivátov: precitlivenosť, akútne zlyhanie pečene, renálna insuficiencia, žalúdočný a duodenálny vred, zvýšený krvný tlak.

  Cytoflavín je navyše kontraindikovaný pri liečbe pacientov mladších ako 18 rokov; Reamberin – s traumou na lebku a edémom mozgu; Gelofusin – so zlým zrážaním krvi a akútnym zlyhaním srdca.

  Vedľajšie účinky Prípravky s kyselinou jantárovou

  Kyselina jantárová môže spôsobiť alergie (sčervenanie kože a svrbenie), hnačka a zvýšená ospalosť.

  Okrem toho použitie mexipridolu, mexidolu a limonaru môže spôsobiť suchosť v ústach, nauzeu a zvýšenú kyslosť žalúdočnej šťavy hypersekréciou kyseliny chlorovodíkovej. To môže vyvolať bolesť v žalúdku.

  Intravenózne podávanie môže sprevádzať parestézia končatín, zmeny krvného tlaku, bolesti hlavy, anafylaktický šok.

  Interakcie s inými liekmi

  Pri liekoch s inkompatibility kyseliny jantárovej so sedatívami zo skupiny barbiturátov, trankvilizérov a svalových relaxancií.

  Prípravky s etylmetylhydroxypyridín-sukcinátom potencujú pôsobenie činidiel na liečenie epilepsie a Parkinsonovej choroby.

  Cytoflavín nie je predpísaný súbežne s antibiotikami, hormónmi štítnej žľazy a kôrou nadobličiek.

  Škodenie kyseliny jantárovej pre ľudské telo
  Ale, ako viete, absolútne neškodné drogy sa nestávajú. Pred 40 rokmi však Americká správa pre potraviny a liečivá uviedla, že „neexistuje žiadny dôkaz, že kyselina jantárová je nebezpečná pre ľudí alebo zvieratá. Okrem toho zvieratá, na ktorých boli vykonané experimenty, preniesli kyselinu jantárovú v dostatočne veľkých dávkach. Avšak primeraná priemerná denná dávka kyseliny jantárovej pridaná do potraviny by nemala byť vyššia ako 0,01 mg na kilogram telesnej hmotnosti za deň. Toto je rádovo menší ako množstvo sukcinátu, čo spôsobuje toxické symptómy u experimentálnych zvierat. “

  Ak existovali toxické príznaky, znamená to, že by mohli poškodiť kyselinu jantárovú? A na pokusných zvieratách podľa správ výskumných pracovníkov sa vyskytlo gastrointestinálne krvácanie, hnačka, letargia, strata hmotnosti; poškodenie očí; erytém a opuch kože – tu je poškodenie kyseliny jantárovej pre kožu (nakoniec sa prejavujú väčšina jednoduchých mono- a dikarboxylových kyselín týmto spôsobom).

  Indickí biológovia poskytli túto kyselinu potkanom a u 36% hlodavcov sa v močovom mechúre mesiac neskôr vytvorili kameň. A výsledky štúdie o vplyve kyseliny jantárovej na sliznicu hrubého čreva u potkanov boli publikované v The Journal of Gastroenterology. Ukázalo sa, že čím je vyššia hladina kyseliny jantárovej v tele, tým intenzívnejšia je tvorba erózie sliznice hrubého čreva. Bolo navrhnuté, že poškodenie sliznice je spôsobené znížením prietoku krvi a infiltráciou sliznice polymorfonukleárnymi bunkami, ktoré vytvárajú superoxidové radikály. V dôsledku toho reaktívne druhy kyslíka viedli k vzniku oxidačného stresu a apoptózy buniek.

  Jantárová kyselina je výživový doplnok, ale je veľmi biologicky aktívny

  Ale späť k ľuďom. Register FDA (2004) je uvedené, že kyselina jantárová je prídavnou látkou (E363), kyslosť reguláciu potravín a povolené priamym pridaním do nich, v prípade, že počet nie je väčší než primerane potrebné objemy (6 g na kg produktu).

  Endogénne kyselina jantárová, je jedným z hlavných degradácie inhibičný neurotransmiter GABA katalyzátorov, avšak ako exogénne zložky, to môže viesť k zvýšenej psychomotorického miešania. V tomto prípade je zrejmé, že škoda kyseliny jantárovej pre deti, ktorú rodičia dávajú s dobrými úmyslami, ale bez rady lekára. Sukcinát chová aktívne a schopné vyvolať nielen nespavosť, závraty, horúčku a diurézu, ale aj k poškodeniu zubnej skloviny, zvýšenie žalúdočnej kyslosti (a tým k poškodeniu jej sliznice); bolesť svalov a kĺbov; problémy s pečeňou, obličkami a močovým mechúrom.

  Berte na vedomie zoznam kontraindikácií pre lieky, ktoré obsahujú kyselinu jantárovú ako hlavnú aktívnu zložku. Ide o gastritídu s vysokou kyslosťou a žalúdočným vredom (a dvanástnikovým vredom); urolitiáza; koronárne arteriálne ochorenia; funkčné zlyhanie obličiek atď.

  Kyselina jantárová nie je transformovaná do pečene do metabolitov: jej molekuly sú čiastočne zakotvené medzi molekulami fosfolipidových bunkových membrán. Taktiež sa zistila schopnosť kyseliny jantárovej lokálnej intersticiálnej (extracelulárnej) akumulácie v poškodených a ischemických tkanivách pečene, obličiek, mozgu a tiež v krvnej plazme.

  Pred niekoľkými rokmi bol klasifikovaný metabolický receptor sukcinátového GPR91, ktorý je exprimovaný v obličkách a viaže sa ako ligand sukcinát. To môže viesť k uvoľňovaniu renínu pomocou glomerulárneho aparátu efektorových buniek obličiek a k aktivácii renín-angiotenzínového systému. Toto je vývoj hypertenzie indukovanej kyselinou jantárovou.

  A akumulácia kyseliny jantárovej a jej zlúčenín v parenchýme pečene (tiež s receptormi GPR91) je plná proliferácie spojivového tkaniva, to znamená fibrózy.

  Možno, že všetko, čo je potrebné mať na pamäti, že prínosy a škody sú antagonistu, takže poškodenie kyseliny jantárovej a jeho výhod je potrebné študovať, skôr než absolútna, zavádzajúce ľudí, ktorí sú náchylní k verí v uzdravenie.
  https://sk-m.iliveok.com/health/skodenie-kyseliny-jantarovej-pre-ludske-telo_123419i16052.html
  ———————–
  Perspektívne je využitie kyseliny jantárovej ako rastlinného a pôdneho stimulátora – čo myslím aj v súvislosti so spádom chemtrails. Zálievka nie na listy – ku koreňom – 1 až 2 gramy v 10 litroch vody.
  —————–
  Kyselina jantárová je lacný stimulátor rastu rastlín. Vodné roztoky kyseliny jantárovej sa používajú na namáčanie semien, odrezkov, ošetrenie koreňov a postrek listov.

  Kyselina jantárová je regulátor rastu rastlín a stresový adaptogén: zvyšuje odolnosť proti nepriaznivým vplyvom na životné prostredie, urýchľuje kvitnutie a zvyšuje produktivitu.

  Rýchlo sa rozkladá v pôde a neznečisťuje životné prostredie. Najväčší účinok sa dosahuje pri spracovaní mladých rastlín.
  https://kak-svoimi-rukami.com/sk/2016/05/yantarnaya-kislota-dlya-rastenij/

  • ne O kyseline Jantárovej je treba vediet všetko pd A -Z nielen povrchne °° Vo velkom množstve je to opak kladných účinkov +++ preto vždy všetko overovat&&&

   • Kdysi dávno jsem o omlazujících účincích kyseliny jantarové četla v časopise. Stálo tam,že ji mimo jiné obsahuje i nezralý angrešt . Protože mi bylo asi kolem osmnácti,tak jsem to omlazení urgentně potřebovala .
    Naládovala jsem se odporně nezralým angreštem.Naštěstí skončilo jen u jednoho jediného pokusu.

   • to je jedno kto

    hlavne pokial ten, co tu taketo veci tapetuje, nema z toho nic odskusane, ale prave nasiel genialny navod na nete a chce sa s nim okamzite podelit, aby rec nestala, lebo uz davno nic nepostol, to tu VOBEC NEMA CO DAVAT! nemas vlastnu skusenost? tak to vsetko najskor vyskusaj a potom poskytuj info! toto nie je prvy krat, co sa tu nieco taketo objavilo, bez akehokolvek vyskusania.

    • „aby rec nestala, lebo uz davno nic nepostol“

     Ty anglosaský troll! Čo je to postovať, postnúť?! Nie náhodou ZDIEĽAŤ?! Ty kretén – tebe vadí zdieľanie informácií?! Ale veď presne toto vadí globalistickým zmrdom – aby ľudia nezdieľali informácie! Však sa zapoj do zrušenia alternatívnych webov priamo! Čo tu robíš ty hovado! Tento web čítajú tí, ktorých zaujíma práve diskusia a zdieľanie! Čo si tu ty kedy zdieľal, okrem tvojich štekov!

     Čítaš – kvôli predsudku voči mne – s neporozumením – máš vlčiu tmu! Ja som venoval dobrý mesiac tomu, aby som preštudoval informáciue o kyseline jantárovej! A nemôžem za to, že aj vyhľadávač duckduckgo je už nastavený tak, že uprednostňuje obchodníkov a ich prezentácie k výrobkom a téme a až potom zaradí kritickejšie texty. Potom som bol dlho v tom, že existuje len jediný dovozca k. j. z Ruska a aj ostatné weby dávali odkaz na neho – a ten je zároveň vypredaný. Potom som konečne dospel k iným dovozcom a k 10 x lacnejšiemu produktu z Poľska. Až potom som dospel ku kontraindikáciám! A tie som sem okamžite dal ako korekciu! A ty ma ideš zjebať za čo? Že som doteraz nezožral dve kilá kyseliny jantárovej a až potom som to tu neuverejnil?! Ale niekto ich môže zožrať bez následkov – iný nie! Tak kde je pravda! Však ty zožer dve kilá cibule a dve kilá cesnaku a napíš, čo to s tebou urobilo!

     Si zadrbaný troll a informačný PARAZIT! Ja tu budem stále zdieľať to, čo uznám za vhodné a ty s tým neurobíš nič! Choď sa postnúť do pi.e na iné stránky!

     Tu je český článok ku kyseline jantárovej – bez kontraindikácií, ktorý sa mi podarilo vďaka možnosti komentovať korigovať tiež. Bez možnosti zdieľať by to nebolo možné! Ja na rozdiel od parazitov, s informáciami aj pracujem!
     Ale to niekoho serie! A ja na takých seriem tiež!
     https://www.rehabilitace.info/zdravotni/kyselina-jantarova-a-jeji-ucinky-na-zdravi/?unapproved=16175&moderation-hash=2134065e13e87e15718048faf4f02765#comment-16175

 4. Vladimír
  • A bolo si z čoho vyberať? Počas celej 30 ročnej existenciej sme mali možnosť voľby menšieho zla pred väčším. Ešte bola jedna možnosť neísť voliť a to je v podstate to isté. Vie niekto dať lepšiu radu?

   • Voľby sú systémová hra, ktorú si vymysleli aby zapojili na krátku chvíľu do deja aj OBČANA. Neísť voliť je základom zodpovednosti za seba samého. Ako si potom s tými hlasmi potom narábajú je pre mňa irelevantné. Prečítaj si zbierku zákonov a zistíš, že si otrok. A ešte sa tešíš, že si otrok, hoci o tom nevieš. Politik, rozumej parazit, nikdy nemal riadiť ani fanklub Zory Kolínskej, nieto ešte štát. Toto nechce nikto pochopiť a stále si hľadáte spasiteľa v parazitovi, otrokárovi. Zisti si ako tento „demokratický“ ojeb funguje, potom ťa prejdú chúťky na voľby a na živenie parazita.

    • Nemusíš ma poúčať, už som toho dosť zažil. 40 rokov v totalite a teraz v tejto takzvanej demokracii. Viem kriticky myslieť a analyzovať súčasnosť z poznatkov z histórie. Dlhodobo som kritikom volebného systému zdedeného po Mečiarovi. Ak poznáš históriu, tak existuje ešte jedna možnosť rýchlej zmeny tohto chorého systému a tou je násilná cesta, revolúcia. Veľké riziko ale spočívá v tom, aký systém potom vznikne. Vieme ako také dve veľké revolučné zmeny vo Francúzsku a Rusku v konečnom dôsledku dopadli. Pokiaľ tu bude tento volebný systém založený na politických stranách, k lepšiemu sa nič nezmení. Mnohí už hovoria o priamej demokracii, voľieb zdola. To si však vyžaduje zmenu myslenia a zmena myslenia sa dá dosiahnuť len výchovou od narodenia po dospelosť. Ako vidím dnešnú mladú generáciu, ja sa toho už určite nedožijem. Takže za mňa asi toľko vážený Juraj.

    • Juraj – „svätá“ pravda.
     Celé minulé, súčasné aj budúce dianie – presne naplánované aj postupujúce podľa nariadení „boha“ sionu – zaznamenáva aj žido-sionistická biblia, teda „slovo“ tohto „boha“: čo si tento samovyvolený a všemohúci narcista naplánoval, to sa aj pod jeho nadvládou (resp. pod jeho ukradnutou mocou) koná:
     „Lós sa hádže do lona, ale každé rozhodnutie závisí od Hospodina. (Príslovia 16:33) “

     Stvoriteľ Otec – naopak – nám ponechal slobodnú vôľu, takže naše skutky si riadime my sami.

     Znova opakujem: Mimozemský Stvoriteľ menom Otec nie je „boh“ sionu. A takisto sionom odsúdený a umučený / zavraždený mimozemský Ježiš nemá ani slovkom ani skutkami nič, ale vôbec nič spoločné so „z mŕtvych-vstaným“ jeho falošným zástupcom – ježišo-kristom.
     Odporúčam (kvôli pochopeniu) prečítať si tú najstaršiu možnú verziu biblie, teda ak sa ju – v tomto obrovskom kontajneri lží a podvodov – podarí ešte niekde zohnať.

     • (môj posledný odsek je adresovaný VŠEOBECNE; Juraj je v obraze celospoločenského diania zorientovaný)

     • Je zaujímavá kniha o Koptskej cirkvi : Etiopská kniha mrtvých od Jaromíra Kozáka. Ale od toho istého autora je aj kniha : Hermetismus – Tajné nauky starého Egypta a to je veľmi zaujímavé čítanie.

    • STALO sa JURAJ

   • Dávat rady je to naj jednoduchšie , počkat ako to dopadne a ked to dopadne uvidíš to H2 O V NO

 5. Redakcia – prosím o vysvetlenie. Ako je možné, že v komentároch na českej stránke o zdraví mi uverejnilo rovnaký štempel, ako mám tu na Badatelovi. Čiže otázka – tvoríte nejaký webový holding s centrálnou zbernicou meta dát diskutujúcich?
  https://www.rehabilitace.info/zdravotni/kyselina-jantarova-a-jeji-ucinky-na-zdravi/?unapproved=16175&moderation-hash=2134065e13e87e15718048faf4f02765#comment-16175

  • Nie, nejde o žiadne sprisahanie. Táto stránka, tak ako 80% iných stránok na internete, beží na platforme WordPress (open source). WordPress pri komentároch využíva zobrazovanie avatarov (dá sa to aj vypnúť). Svojho avatara si môžete dokonca sám zvoliť – zaregistrujete sa na istej stránke (https://gravatar.com), tam si pre svoju emailovú adresu nahráte obrázok a následne na všetkých webových stránkach, ktoré používajú tento systém avatarov, tak vám zobrazí pri vašom mene na základe uvedeného emailu daný obrázok. Ak si všimnete komentátorov „dendy“ alebo „CZkotas“, tak oni majú nahratý svoj vlastný obrázok. Ak žiadny obrázok si nenahráte, tak vám systém pridelí „štempeľ“. No a ten štempeľ bude tiež rovnaký na všetkých stránkach používajúcich ten avatarový systém, ak v komentári uvediete váš email.

   • Ďakujem. Nechcem byť avatar, ani mať s ním niečo spoločné. Stačí mi razítko „výsekové mäso“.

    IP adresa v označení hrá rolu? Vstup do diskusie z inej adresy?

    • Nie, IP adresa s tým nemá nič. Ten obrázok je generovaný jedine podľa použitej emailovej adresy.

     • No – keďže ja som na protone, viem, že napr. spamovanie z protonu môže mať za následok zrušenie všetkých kont na protone, ktoré boli založené z jednej IP adresy. Takže – ak chcem svojej príbuznej – IT trúbe založiť účet z mojej IP adresy, a domov jej poslať heslo a nick – proton toto vyhodnocuje ako mŕtvu schránku, čo je u nich zakázané, pretože proton má protokol, podľa ktorého aj služba VPN sa vzťahuje – výberom – len na PC z konkrétnej „materskej“ prihlasovacej adresy. Áno – dá sa vybrať VPN aj mo domácej IP adresy, ale mimo má zabezpečenie menšie parametre a zároveň je to spoplatnená služba. Opravujem – VPN aj na MAC zariadenia – notebook, mobil.

      Limitujú počet anonymov, hoci nevyžadujú ani telefón, ani inú mailovú adresu. Takže schválne redakcia – dajte sem fejkový komentár akože Maroš – ako sa to zobrazí.

 6. zapredana SR

  Časy, kedy som veril vakcinam sú dávno preč. A odmietam aj banálne vakcíny ako proti kliešťovej encefalitíde. Pharmamafii už neverím a už do mňa a deti nedostanú žiadnu globalistický mňamku.

 7. O straníckom poprepletanci – ako sú starí spolupáchatelia upratovaní na ministerstvá novej vlády!
  Dnešná Infovojna 26.10.2023
  Prakticky 24 hodín a kopa hnoja! Kabaret SNR pokračuje!

  • O čom by potom médiá písali a čitatelia čítali? Bolo to vždy tak pri každej zmene vlády a vždy to tak bude. Jedni nadávajú a iní sú spokojní. Kabaret SNR pokračoval v rytme Matoviča.

 8. Vážená redakcia, tak ako má parlament svojho Matoviča, aj Vy máte na kometároch svojho Matoviča. Dlhodobo sa prejavuje vo svojich príspevkoch pod menom Maroš. Dúfam, že to nebude dotyčný brať ako urážku. Každý človek má totiž svojím spôsobom pre spoločnosť význam.

  • holistický prístup

   Hansi,

   TY si tým pyšniacim sa OTROKÁROM a „MATOVIČOM“ v diskusii – Marošovi v poznaní „sveta“ siahaš leda ako po podrážky jeho nôh.

 9. mimo téma .. Pokud azrael + júesej mají v úmyslu vést proti Gaze totální válku, při níž nakonec zahynou potenciálně desítky tisíc civilistů. Současný počet obětí se pohybuje kolem 5 800 Palestinců, včetně 2 400 dětí. Jen včera se počet mrtvých zvýšil o 700 během 24 hodin.. Přibližně 40 % civilních obětí v Gaze tvoří děti!

  „Situace se každým dnem zhoršuje. Děti zažívají těžká traumata z neustálého bombardování, jejich pitná voda je znečištěná nebo na příděl a brzy se může stát, že rodiny nebudou schopny je také uživit. Kolik toho ještě mají obyvatelé Gazy vydržet?“

  ZA MĚ POKUD BUDE AZRAEL KONFIKT STÁLE ESKALOVAT, TAK TAKTO:

  1) IDF zažijí zničující ztráty, které daleko přesahují jejich simulované výsledky, a to kvůli nedostatečnému výcviku. A emerické vojenské základny budou napadeny a zničeny po celém Blízkém východě. Hizballáh a další skupiny z Jordánska, Sýrie a Íránu se připojí k boji proti Izraeli. USA a Izrael značně podceňují sílu a vojenské schopnosti arabských národů.

  2) Ceny energií na celém světě prudce vzrostou, protože vývoz energií bude přerušen nebo na něj bude uvaleno embargo, což se dotkne také ropy a zkapalněného zemního plynu. Rusko získá obrovský příliv příjmů z energií díky rostoucím světovým cenám energií. Muslimské skupiny se zaměří na křesťanská a židovská centra ve světě. Júesej zdvojnásobí tisk peněz, aby se pokusily financovat válku na třech frontách (okrajina, Izrael, Tchaj-wan). v Evropě dojde k prudkému zrychlení inflace v důsledku zdvojnásobení a následného ztrojnásobení cen energií.

  3) Pokud do války vstoupí Hizballáh, Sýrie, Turecko nebo Írán, Izrael jako první zahájí jaderné útoky. Nedávno i Rusko nacvičovalo provedení masivního odvetného jaderného úderu! Írán, Rusko nebo dokonce Turecko pravděpodobně odpoví vlastními jadernými zbraněmi.

  4) Většina lidí bude mít své úspory, penze a investice zcela zničené, lépe řečeno ZRUŠENÉ. Globální dodavatelské řetězce se budou dále hroutit. Všude bude nedostatek energie, kdy i čerpací stanice začnou přidělovat pohonné hmoty. Volby (nejen) v júsa se zruší a Bidenův režim vyhlásí národní stav nouze a pokusí se o úplnou cenzuru internetu v kombinaci s celostátní konfiskací zbraní a postavením munice v rukou civilistů mimo zákon..

  • Žiadna pozitívna správa sa neukazuje už niekoľko týždňov, tak to dopadne podobne ako píšeš. Musíme sa pripraviť na to najhoršie, ak chceme prežiť.

  • Rozbehlo sa to. A zrúti sa aj celý ich sionistický krátkozraký systém, len vydržať. Už veľa vieme, preto potrebujú roztrieštiť nás na všetky strany za pomoci všetkých možných prostriedkov tak, aby sme sa nemohli spolčovať, ani medzi sebou neobmedzene komunikovať. Nakoniec ich vlastný vynález skazy zvalcuje aj ich, len samoľúbosťou zatemnený mozog im nestihol vymedziť dostatok priestoru na to, aby dôsledky svojich morbídnych plánov a, žiaľ, aj skutkov domysleli až dokonca.
   Rozdeľ, a panuj – ten prvý príkaz „boha“ sionu vo veľkej miere už naplnili, len ho ešte doraziť. A ten druhý – dúfajme, že im už v plnej miere nevyjde; v ich ukradnutej moci utopená schopnosť dovidieť si ďalej od špičky nosa im to až tak veľmi nedovoľuje. Pritom nie sú ani mocní, ani múdri… sú to len otroci svojho zvráteného myslenia, posadnutí ukradnutou, úbohým spôsobom zneužívanou a dúfajme že v krátkom čase navždy končiacou sa falošnou „mocou“.

   • Na jednej strane Globalisti riadia svet celé epochy ale trvale to nedokážu – veď kam to na Zemi doviedli – ich výtvory teraz ohrozujú aj nich samých. Naproti tomu spravodlivá spoločnosti riadiaca sa zákonmi Stvorenia môže existovať navždy – ale presnejšie do až „žatvy“. V podstate obyčajný dobrý človek – duchovne čistý – javiaci sa ako naivný a neznalý neznalý ich metód riadenia je a aj bude v KONEČNOM DÔSLEDKU na tom lepšie ako oni sami.

    • Presne vystihnutý záver, Achnaton, podopretý nimi zámerne zneprehľadnenou bibliou.
     Citujem: „Pýcha pred­chádza skazu a na­mys­leného ducha predc­hádza pád.“
     Príslovia 16:18

     – Ešte že nestihli zmanipulovať úplne celú pôvodnú verziu biblie… vo veľkej miere sa im to už vo viacerých prekladoch podarilo. Robia tak úmyselne: výroba „oviec“.
     Že sa nehanbia!

  • Na to najhoršie sa my ženy pripravujeme už ododňa ako začalo svitať s nádejou že im to nevíde °°DDD

 10. Mezinárodně schválená nekonečná genocida v Gaze

  https://aktax.cz/mezinarodne-schvalena-nekonecna-genocida/

 11. Globalisté ze Světového ekonomického fóra chtějí využít krizi s vodou k vytvoření světové vlády

  https://aktax.cz/globaliste-ze-svetoveho-ekonomickeho-fora-chteji-vyuzit-krizi-s-vodou-k-vytvoreni-svetove-vlady/

 12. A nie len česky rezident, ale aj nova liberalna vlada v Polsku sa vyjadrila, ze zrusenie prava veta a federalizaciu EU podporia! Mierime do horsieho ako Sovietsky Zväz !!! A ako to zvladne Fico a spol?
  https://cz24.news/ustavni-vybor-ep-odhlasoval-zruseni-prava-veta-a-odebrani-dalsich-kompetenci-evropskym-statum/

  • Zobrať právo veta na tie najdôležitejšie rozhodovania ako je obrana, zahraničná politika a energetika? Začiatok konca toho mnohými označovaného skvelého projektu.
   https://standard.sk/458937/petr-pavel-navrhuje-v-unii-zrusit-pravo-veta

   • Vzdanie sa práva veta má ďalekosiahle dôsledky!

    Nakoľko došlo k zmenám formulácií paragrafov Občianskeho zákonníka a boli doňho vsunuté slová, ktoré – nič nie je bez zámeru – prekrúcajú vyjadrenia blízke prirodzenému právu, tak len zopakujem podstatu:

    1/ Občan mohol prejaviť svoju vôľu a zámer konaním, alebo nekonaním. Nekonanie myslené ako aktívne nekonanie, ako zámer – viem prečo nekonám. Toto aktívne nekonanie bolo nahradené ako opomenutie, čo už v sebe obsahuje „zabudnutie“ konať. Alebo neschopnosť konať.

    Ak sa to prenesie do „vôle štátu“ – Slovenská republika mohla aktívne nekonať proti Rusku. Pri použití slova opomenúť – je to nonsens, pretože štát má taký aparát, ktorý priamo vylučuje opomenutie – vy na stretnutí premiérov nemôžete tvrdiť, že ste si zabudli domácu úlohu, resp. ste to celé prespali.

    2/ Právny úkon, v ktorom sa občan vzdal svojich práv, je neplatný úkon – opäť je to preformulované do tzv. formálnej podoby takéhoto úkonu, ktorý má byť potom neplatný.

    Vzdať sa práva veta – pre štát je nonsens – pre občana znamená vzdať sa práva vyjadriť odpor, nesúhlas. Z pohľadu Časového menežmentu – jedným z najdôležiteľjších nástrojov menežéra je jeho moc a možnosť odmietnuť – niečo. Toto takto NIE!
    Čiže vzdanie sa práva veta znamená vzdanie sa práva riadiť – menežovať vlastnú krajinu, vlastný štát, vlastný politický záujem! V konečnom dôsledku sa to premietne až do paralýzy občianskych práv!

    Dôsledky? Vzhľadom na nacistické korene vzniku EU a prítomný fašizmus, čo je prepojenie štátu, vlády s oligarchiou a nadnárodnými korporáciami, ide o jednoznačné pretláčanie korporátneho „práva“ – zvôle, na úkor občianskeho práva, na úkor práv a slobôd občanov. A toto sa už – zvnútra – presadzuje zmenami v občianskom zákonníku, zákonníku práce, obchodnom zákonníku, a v iných právnych predpisoch. Tieto zmeny unikajú tým, ktorí sa o tieto zmeny nezaujímajú.

    Otázka – koľko percent obyvateľstvo serie na právo právo veta a nezaújíma dôsledky? Čo s tým urobí nielen SMER, ktorého tie ku.vy v EU parlamente zahlasujú za vzdanie sa suverenity Slovenskej republiky?! V takom prípade tých ľudí treba za vlastizradu POPRAVIŤ podľa zvykového práva!

    • Ak by nás prevalcovali vzhľadom na množstvo poslancov, SMER s tým neurobí nič aj keby chcel. Museli by sa dať všetky menšie krajiny dať dokopy, pokiaľ sa ale nebudú správať ako český generál. Je pravda že ľudia sa málo o to zaujímajú, spamätajú sa až keď pocítia dopady. Všetky štáty by si mali uvedomiť o čo ide, že budú rovní a rovnejší ktorí si presadia čokoľvek a rozhodnú o čomkoľvek. Dúfam že to neprejde.

Pridajte komentár

*