Vitamín B17: Najväčší utajený prípad v celej histórii rakoviny


Print Friendly, PDF & Email

vitamin-b17

My, ľudia žijúci v súčasnom modernom svete, máme oproti minulým generáciám obrovské šťastie, pretože disponujeme prístupom k najnovším výdobytkom vedy a techniky.

Pristáli sme už aj na Mesiaci a dokonca dnes máme už aj mobily s vyšším výkonom než bol počítač v lunárnom module, ktorý riadil jeho pristávanie. Napriek tomu stále nemáme liek na rakovinu. Alebo máme?

Je všeobecne známe, že konvenčná onkologická liečba poškodzuje telo a v mnohých prípadoch jej priamym účinkom býva smrť.

Existujú však mnohé prírodné terapie na rakovinu, ktoré takéto zničujúce účinky na telo nemajú. Navyše, na rozdiel od klasickej chemoterapie či ožarovania, ich miera úspešnosti vyliečenia je pomerne vysoká.

Prírodným terapiám na rakovinu sa na našej stránke venujeme pomerne často. Nájsť ich môžete pod značkou terapie na rakovinu.

Dnes vám prezradíme jednu ďalšiu prírodnú metódu, ktorá je zahrabaná v histórii. Skutočne sa však na ňu úplne zabudlo?

Jej veličenstvo – marhuľové jadierka

Počuli ste už niekedy o vitamíne B17? Ide totiž o liek na rakovinu, ktorému sa budeme podrobnejšie venovať v tomto článku.

Tento vitamín je viac než si mnohí myslia. Dokonca sa občas za vitamín ani nepovažuje.

Ide o látku, ktorá je známa aj pod názvami ako leatrile, amygdalin, purasín či leavorotarór. Skladá sa z dvoch molekúl – cukru a kyanovodíka.

Zrejme ste sa teraz pri pojme kyanovodík vyľakali. Jeho množstvo v marhuľových jadierkach (a iných jadierkach kôstkového ovocia) je však pomerne malé.

Na to, aby sa prejavili škodlivé účinky na váš organizmus, by ste museli zjesť viac než 65 jadierok denne.

No a práve kyanovodík je tá látka, ktorá rakovinové bunky usmrcuje.

Ako funguje vitamín B17

Mechanizmus fungovania vitamínu B17 je nasledovný:

Rakovinové bunky pre svoje prežitie potrebujú veľké množstvo glukózy. Keďže vitamín B17 obsahuje aj molekulu glukózy, rakovinová bunka ho do seba príjme.

Na uvoľnenie glukózy použije enzým, ktorý zároveň s glukózou uvoľní aj kyanovodík, ktorý ju následne usmrtí. Zdravé bunky uvedený enzým neprodukujú, preto vitamín B17 je pre ne neškodný.

Ide tak v podstate o cielenú chemoterapiu, ktorá ničí rakovinové bunky, no zdravým bunkám neublíži.

Samozrejme, po usmrtení rakovinovej bunky sa z nej kyanovodík môže uvoľniť do krvného obehu. Odtiaľ je však vychytávaný a odbúravaný v pečeni.

Preto terapiu s vitamínom B17 je potrebné robiť pomaly, aby telo malo dostatok času na spracovanie nielen uvoľneného kyanovodíku, ale aj ostatných zvyškov po usmrtených rakovinových bunkách.

Utajený prípad farmaceutickým priemyslom

Vedci mali možnosť podrobne preštudovať účinky vitamínu B17 na ľudský organizmus. Bohužiaľ, svetová verejnosť ich výsledky už nikdy nezazrela.

Stop Candida

Takáto extrémne cielená chemoterapia, navyše čisto prírodná a teda nepatentovateľná , totižto ohrozovala zisky farmaceutických firiem, ktoré vyrábajú klasické a pre telo toxické chemoterapeutiká.

Niektorí lekári praktizujúci alternatívnu medicínu začali u svojich pacientoch používať vitamín B17, avšak americký úrad pre kontrolu liekov a potravín (FDA) ho čoskoro zakázal.

Mnohí sú toho názoru, že to bolo práve preto, že by mohlo dôjsť k ohrozeniu ziskov nielen farmaceutických firiem, ale celej rakovinovej loby – vrátane onkológov, onkologických centier či dokonca aj zdravotných poisťovní (tlak verejnosti za znižovanie poistného).

Veď predsa nemohlo byť dovolené zaviesť do praxe liek, ktorý sa nedal patentovať.

Napriek zákazu viacerí lekári, ako napríklad Dr. John Richardson či iní, ilegálne aj naďalej liečili svojich pacientov pomocou vitamínu B17.

Boli o tom dokonca publikované aj knihy, ako napríklad Historické prípadové štúdie Leatrilu: Klinické skúsenosti s rakovinou Dr. Richardsona (Laetrile Case Histories: The Richardson Cancer Clinic Experience).

Jeden reportér z magazínu Sloan-Kattering sa pokúsil publikovať originálne výsledky štúdii s vitamínom B17, no napriek tomu, že bol veľmi úspešným reportérom, bol z práce následne vyhodený.

Ďalšou známou knihou je Svet bez rakoviny: Príbeh vitamínu B17 (World without Cancer: The Story of Vitamin B17).

Čo môžete robiť

Nenavrhujeme, aby ste sa liečili leatrilom nelegálne. Našim cieľom je informovať verejnosť o všetkých možnostiach liečby – či už oficiálnych alebo neoficiálnych.

Existujú však už aj dnes kliniky, zvyčajne v Mexiku, kde sa liečba vitamínom B17 oficiálne vykonáva. Tam aplikujú čistý vitamín B17 vnútrožilovo.

Vtedy je však potrebné pacientovi súčasne podávať aj zinok, ktorý slúži ako nosič vitamínu B17 a vitamín C, ktorý podporuje jeho účinok.

Nikto vám však nemôže zakázať užívať vitamín B17 vo forme marhuľových jadierok. Tie už obsahujú aj zinok aj vitamín C, preto nie je potrebné ich dodávať telu osobitne.

Marhuľové jadierka sa dajú kúpiť v niektorých obchodoch so zdravou výživou, prípade cez internet. Jedným z nami overených obchodov, cez ktorý sme už v minulosti sami marhuľové jadierka objednávali, je nemecký eshop dryfruit.de.

Ako užívať marhuľové jadierka

Konzumáciu marhuľových jadierok začínajte vždy postupne, aby si na ne telo zvyklo. Začnite s 5 ks na deň a postupne zvyšujte.

Na prevenciu stačí užívať 5 až 8 jadierok denne. Na liečbu rakoviny užívajte 15 až 30 ks jadierok denne.

Samozrejme, závisí to na štádiu ochorenia a tiež od telesnej váhy. S vyšším počtom než 30 ks buďte opatrní a nikdy nechoďte nad 50 ks denne.

Podľa mnohých pacientov konzumácia týchto jadierok u nich nevyvoláva žiadne nepriaznivé účinky, pokiaľ sa dodržujú odporúčané dávky. Je dobré sa však sledovať a v prípade negatívnych reakcií okamžite ich vysaďte alebo znížte dávkovanie.

Pre optimálne výsledky ľudia zvyknú kombinovať užívanie marhuľových jadierok so stravou chudobnou na sacharidy.

Záver

Sú marhuľové jadierka skutočným liekom na rakoviny? Kto vie…

Hoci nie je dostupná oficiálna nemocničná liečba pomocou čistého vitamínu B17, vždy môžete konzumovať jadierka ako doplnok stravy. To vám uprieť nikto nemôže.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marie Machálková

  Dobrý den, já bych se ráda zeptala na váš názor na molekulární vodík od firmy Seven Points. Je opravdu účinný nebo to je jen tahání peněz z lidí?

  • Boužiaľ, netušíme, čo je to molekulárny vodík. Teda, ak nemyslíme na ten horľavý plyn, ktorým sa kedysi plnili vzducholode.

 2. Najvacsi „utajeny pripad“ je prave na zaciatku clanku spominane pristatie na mesiaci… a pad dvojiciek….

 3. Zvariková Kata

  rada by som pridala k liečbe rakoviny toľko chýbajucy KREMIK – ideálne je ho podávať dlhodobo vo forme čaju z prašličky roľnej a nechtik lekársky zeleninové šťavy – mrkva, zeler, cvikla – pomer 3 -2 -1 . koloidné striebro na zlikvidovanie parazitov v tele a zapálovým procesom. prajem všetkým VEĽA ŠŤASTIA . Naša strava je náš liek, Veľa pohybu na čerstvom vzduchu nie v telocvičniach!!! , každý deň aspoäň 5 km pešo .

 4. Dobrý deň, posuniem ďalej injekcie, tabletky B17 po liečbe onkologického ochorenia, vitamin B15, Enzymy originál z Cytopharmy Mexiko, infúzny vitamín C, infúzie, injekcie vitamín C, v prípade záujmu správa na
  [email protected]

Pridajte komentár

*