Zbavte sa cukrovky 2. typu, lepšie zvládajte cukrovku 1. typu a vyhnite sa komplikáciám ako slepota, amputácie končatín či zlyhanie obličiek! [Viac info tu]

Nocebo efekt je skrytým motorom, ktorý poháňa psychologické operácie falošných pandémií


Nocebo efekt je skrytým motorom, ktorý poháňa psychologické operácie falošných pandémií

(Mike Adams, Natural News) Keď vám úrady povedia, aby ste sa báli vírusu, vaša myseľ dokáže spraviť príznaky skutočnými, aj keď neexistuje žiadny patogén.

Toto nie je konšpiračná teória; je to zdokumentovaná veda a už desaťročia sa používa ako zbraň proti verejnosti. Ide o takzvaný „nocebo efekt“, čo je zlé dvojča placeba. Ide o kľúč k pochopeniu toho, ako sa pandémie vytvárajú v podobe psychologických operácií.

Zbohom vysoký krvný tlak

Slovo „nocebo“ v latinčine znamená „ublížim“ a presne to tento jav robí: premieňa negatívne myšlienky a očakávania na skutočnú fyzickú ujmu.

Myšlienka, že sugescia môže spôsobiť ochorenie, je stará ako samotná medicína, no vedecký establišment ju zámerne ignoruje, pretože ohrozuje samotné základy modelu infekčných chorôb.

Výskum nocebo efektu v kontexte s falošnou pandémiou Covid-19 ukazuje, že pandémia vyvolala „nocebodemický efekt“ charakterizovaný masovou negatívnou interpretáciou lekárskej starostlivosti a liečby.

V kombinácii s naratívom strachu, ktorý šíria vlády a médiá, to vytvára dokonalú búrku psychogénnych chorôb, ktoré na vyvolanie symptómov choroby nevyžadujú žiadny skutočný vírus.

Inštitúcie, ktoré profitujú z chorôb, sa naučili tento efekt zneužívať ako zbraň v rozsahu, aký sme doteraz nevideli.

Ako funguje nocebo efekt: Myseľ nad hmotou a temná strana

Placebo efekt dokazuje, že viera môže liečiť, ale jej temné dvojča ukazuje, že viera môže aj škodiť.

V knihe „Prebuďte vnútornú silu“ hypnotizér Del Hunter Morrill vysvetľuje, že sugescie vytvárajú naše systémy viery a kultúrne mravy a ovplyvňujú to, ako myslíme, reagujeme a konáme.

Keď je sugescia starostlivo navrhnutá tými, ktorí sú pri moci, môže mať skutočné fyziologické účinky. Zoberme si zdokumentovaný prípad pacienta, ktorý po chybnom poslednom pomazaní sám seba presvedčil, že zomiera – a skutočne zomrel. Taká mohutná je sila nocebo reakcie!

Moderný výskum potvrdzuje, že negatívne očakávania týkajúce sa liečby môžu u pacientov spôsobiť vedľajšie účinky, ktoré nemajú biologický základ.

Štúdia z roku 2017 v odbornom časopise The Lancet dospela k záveru, že niektorí pacienti, u ktorých sa počas užívania statínov vyskytli nežiaduce účinky, v skutočnosti trpeli nocebo efektom: keď si pacienti a lekári boli vedomí užívania statínov, hlásenie nežiaducich udalostí bolo oveľa vyššie ako v prípade, keď si to neboli vedomí.

Mechanizmus je dobre známy: Ak mozog očakáva poškodenie, spúšťa uvoľňovanie neurotransmiterov a hormónov, ktoré môžu spôsobiť skutočnú bolesť, únavu a zápal.

Farmaceutický priemysel a vlády to zneužívajú ako zbraň tým, že verejnosť neustále zaplavujú varovaniami o príznakoch, úmrtiach a „variantoch“ vírusu, ktoré pripravujú populáciu na masové reakcie nocebo efektu.

Covid-19: Najväčšia operácia nocebo efektu v histórii

Pandémia Covid-19 je dodnes najextravagantnejšou masovou operáciou noceba eefektu, aká kedy bola vykonaná.

Dokumentárny seriál „Koniec COVIDu“ tvrdí, že koronavírus SARS-CoV-2 nebol skutočnou vírusovou pandémiou, ale umelo vytvorenou krízou, a spochybňuje myšlienku, že choroby sa šíria vírusovým prenosom.

Moja vlastná reportáž odhalila, že PCR testy sú podvodné – nedokážu diagnostikovať infekciu a boli použité ako divadlo na presvedčenie ľudí, že sú chorí. Oficiálna teória o choroboplodných zárodkoch sa pod drobnohľadom rúca, pretože nikdy nebol izolovaný žiadny čistý vírus, ktorý by spôsoboval nákazlivé ochorenie.

Zbohom vysoký krvný tlak

(Poznámka redakcie: Podľa tejto teórie vírusy nie sú vírusy, ale exozómy – pozostatky mŕtvych buniek – ktoré v ostatných bunkách spúšťajú proces detoxikácie, čo sa prejavuje ako príznaky choroby.)

Zažili sme sociálnu nákazu strachu, nie vírusovú nákazu. Napriek tomu tam bol skutočný toxický prvok: ako som už opakovane uviedol, chemické látky uvoľnené ministerstvom obrany spôsobovali u niektorých populácií skutočné príznaky, ale naratív obviňoval fiktívny vírus.

Potom prišli smrteľné experimenty v nemocniciach s použitím ventilátorov a remdesiviru, ktoré zabíjali pacientov za účelom zisku, pričom to nazývali „covid“. Nakoniec, mRNA injekcia bola propagovaná ako „vakcína“, ale fungovala ako biologická zbraň, pričom poškodenia boli neskôr premenované na „dlhý covid“.

Rozhovor s Alecom Zeckom a Mikom Winnerom jasne ukazuje, že všetko o údajných vírusových dôkazoch – genómové sekvencie, PCR testy, snímky z elektrónového mikrofotografie – je postavené na uvažovaní v kruhu a logických klamoch.

Skutočnou pandémiou nebol covid; bola to pandémia umelo vytvoreného strachu, ktorá mala vyvolať chorobu za pomoci nocebo efektu v globálnom meradle.

Test poslušnosti a čo odhaľuje o spoločnosti

Karantény, povinné nosenie rúšok pre deti, nálepky na podlahách s upozornením na sociálny odstup a nútená izolácia sa nikdy netýkali zdravia. Bolo to iracionálne divadlo, ktoré malo otestovať, ako ďaleko sú ľudia ochotní zájsť v poslúchaní autorít.

Ako som poznamenal v rozhovore so Samanthou Baileyovou, naratív okolo infekčných chorôb a pandémií poskytuje vládam a štátnym orgánom významnú kontrolu nad životmi ľudí prostredníctvom opatrení, ako sú karantény, sociálne odstupyy a povinné očkovanie.

Strach vyvolaný týmito naratívmi je mocným nástrojom, ktorý ospravedlňuje rozsiahle opatrenia, aj keď nie sú podložené silnými vedeckými dôkazmi.

Počas psychoaktívnej epidémie Covid-19 s nocebo efektom sa svet ukázal ako neuveriteľne dôverčivý. V priebehu niekoľkých mesiacov miliardy ľudí akceptovali masívne pozastavenie občianskych slobôd, ekonomickú deštrukciu a injekcie experimentálnych génových terapií do svojich rúk.

Trauma z lockdownov a nosenia rúšok v školách bude pravdepodobne prenasledovať tých, ktorí to prežili, ešte mnoho rokov. Globalisti však už plánujú ďalšiu akciu. Ako som varoval v rozhovore s Thomasom Renzom, pracujú na ďalšej pandémii, ktorá sa pravdepodobne objaví približne v čase, keď bude pandemická zmluva WHO plne implementovaná.

Názvy sa zmenia – „vírus opičích kiahní“, „hantavírus“, „ebola vírus“ alebo niečo iné, ale vzorec zostáva rovnaký: vytvoriť strach, spustiť reakciu za pomoci nocebo efektu, požadovať dodržiavanie predpisov a využiť chaos na presadzovanie agendy depopulácie a digitálneho dohľadu.

Prelomenie kúzla: Ako povedať nie nocebu a chrániť si zdravie

Vaša najlepšia obrana proti tomuto zbraňovému systému ovládania mysle je jednoduchá: odmietnite autoritu a prijmite skepticizmus. Nenechajte strach diktovať vaše rozhodnutia.

Nocebo efekt je poháňaný negatívnymi očakávaniami, preto ho vyhladujte tým, že odmietnete konzumovať strašidelnú propagandu z korporátnych médií.

Ako sa uvádza v psychologickom výskume, nocebo efekt nastáva, keď kontext liečby vytvára negatívne očakávania, ktoré vedú k horšeniu zdravotného stavu. Ak sa odmietnete podieľať na naratíve, odmietate mu dať moc nad svojím telom.

Žijem týmto prístupom už desaťročia. Neberiem žiadne vakcíny, žiadne lieky na predpis a vyhýbam sa nemocniciam ako moru. Namiesto toho sa spolieham na prírodnú medicínu – vitamín D, zinok, ivermektín, liečivé bylinky a skutočné potraviny.

Jem biopotraviny, vyhýbam sa spracovaným toxínom a trávim čas na slnku. Moje zdravie nikdy nebolo lepšie, zatiaľ čo tí, ktorí dôverovali systému – ktorí stáli v rade na každú dávku, ktorí poctivo nosili rúška, ktorí sa krčili od strachu – trpeli a zomierali v alarmujúcom počte.

Záver

Princípy sebestačnosti, prirodzeného liečenia a kritického myslenia nie sú len voľbou životného štýlu; sú to mechanizmy prežitia vo svete, ktorý sa vás aktívne snaží spraviť chorým prostredníctvom sugescie.

Povedzte nie nocebu. Odmietnite sa zúčastniť na čarodejníctve masovej sugescie. Zlomte kúzlo a budete žiť dlhšie, slobodnejšie a zdravšie, než ste si kedy predstavovali.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Marek Košice

    A nes*rie si tak náhodou Redakcia do huby? Či len „mainstreamové strašenie“ je nocebo a na „strašenie alternatívy“ to neplatí?

    • Presne sme očakávali túto vašu reakciu. Okrem noceba efektu majú mnohé škodlivé látky aj reálny účinok a o tom píšeme. Alebo chcete povedať, že aby sme minimalizovali riziko nocebo efektu, tak nemáme radšej písať o ničom? To môžeme potom rovno zavrieť stránku.

      • Redakcia a aký efekt vzniká u tých na ktorých nocebo absolútne neplatí, vedia presne o čo ide a zároveň vidia ako nocebu väčšina podlieha a tiež keď vidia ako sú nachystané hyeny akokoľvek zapojené do falošnej akcie s vedomím, že ide o podvod?
        Človek sa pozerá okolo seba a na jednej strane vidí vystrašených ľudí a na strane druhej odporné satanské fašistické tvory, ktoré sú v rôznych pozíciách nachystané v rôznej forme dohliadať na dodržiavanie „nariadení“. Popisujem stav na začiatku kovidpodvodu. Stačilo by aby veľké množstvo ľudí kládlo odpor a ZÁROVEŇ si bolo SPOLOČNE vedomé ako BEZKRÍZOVO postupovať ďalej keďže ohlas nadnárodného riadenia by na seba nenechal dlho čakať, respektíve aby nedošlo k nejakej vnútornej kríze, občianskej vojne keďže fašisti by sa chceli dostať/postaviť do čela odporu a odviesť jeho energiu inam.
        Videl som/zažil som ako ľudia absolútne neznalí riadenia, úplní „sedliaci“ intuitívne vycítili, že ide o podvod, nátlak a veľmi veľké zlo hodné potrestania vojenskými súdmi. Nepotrebovali k tomu nič len cit. A práve to chýba mnohým ľuďom lebo aj keby ich niekto viedol v odpore v čase plandémie tak aj tak sa nebudú schopní udržať ako stabilný celok… a tak ani tí ktorí by sa v dobrej viere postavili do čela odporu nebudú mať v nich odporu akú by potrebovali.

        • Achnaton,

          on ten problém není tak složitý, horší je ho takto, nepřirozeně, vysvětlit.
          Každý jsme tu sám za sebe, ale ve společenství. Myslím, že pokud by se přestalo stále počítat, a každý by jednal skutečně jen za sebe, potom by byl výsledek jiný.
          Mám pocit, že takto se vlastně vzájemně oslabujeme.
          A to úplní “ sedláci“ skutečně nejsou hloupí lidé, navíc jsou ve spojení s přírodou, musí vnímat, to co mnoho lidé ztrácí, nevidí.
          A je tu ještě jedna zásadní věc, a to je čisé lidství. Většina z nás už je „poloumělá“.

          • No ono ten cit je aj v takých hraničných situáciách u ľudí plošne potrebný aby sa vedeli zhodnúť na tom čo je normálne a čo už nie lebo bez citu by to neviedlo k dobrým výsledkom.
            Je také porekadlo – „nedopusť okolnostiam aby Ťa donútili vyslovil to čo nechceš vysloviť.“
            Skrátka aby ľudia, ktorí spoločne čelia nejakému teroru – aby sa spoločne nedopúštali toho čo v duši bežne odmietajú. A to dokážu len na základe citu – a ten je univerzálny – úplne tých ľudí spojí a posilní…

      • Obhajca pravdy

        Vážená redakcia , tento článok je úplne perfektný a plne sa zhoduje aj s mojimi poznatkami a skúsenosťami ! Prakticky všetko , čo je v ňom napísané , je podľa mňa pravda . Aktuálne čítam knihu od austrálskeho vedca Daniela Roytasa , ktorá má názov : „Je prechladnutie nákazlivé ?“ Autor v nej presvedčivo dokazuje, že mnohé nákazy , vrátane chrípky , sa neprenášajú z človeka na človeka a samozrejme prechladnutie už vôbec nie . Ale takýchto literárnych zdrojov mám viacej . Dospel som k poznaniu , že choroba sa prejaví vtedy , keď organizmus už vyčerpal všetky možnosti kompenzácie nerovnovážneho stavu do ktorého sa dostal , teda porušenia homeostázy . Čo sa týka témy tohto článku , už dávnejšie som si vymyslel takýto slogan: „Strach je vrátnik , ktorý vpúšťa do nás choroby.“ Možno ho teraz aj upraviť „strach= nocebo“ …
        A čo sa týka vašej reakcie na príspevok tohto Mareka . Nedajte sa nim vôbec vyprovokovať a znechutiť . Robíte úžasnú prácu ! Drvivá väčšina vašich príspevkov má vysokú hodnotu . Nemám vždy čas sledovať komentáre Vašich čitateľov a čítať všetky príspevky , ale všimol som si , že Marek reaguje na vaše príspevky často a často aj excentricky, hoci som občas zachytil od neho aj rozumný postoj …

    • MzK, na alternatívne stránky chodí veľa liberálov z rôzneho dôvodu a tiež na liberálnlo – fašistické stránky chodí veľa alternatívcov a to tiež z rôznych dôvodov. Na liberálnlo – fašistických stránkach sa čriepky pravdy používajú aby sa dosiahla ich dôveryhodnosť.
      Na podvodnej alternatíve sa pozornému čitateľovi buď hneď alebo časom vyjavi, že objem pravdivých informácií a pravdivé informácie samé alebo ich podanie samé nie sú vždy zárukou že tam nie je skrytý zlý zámer – lebo aj tak sa dá konať Zlo.
      Alternatívnav celom jej kvalitativnom spektre je však aj tak stále oveľa hodnotnejšia/prínosnejšia ako liberálnlo fašistické médiá lebo u nich je Zlý Zámer VŽDY. Ideálne čítať všetko – liberálnlo fašistické stránky aby mal človek prehľad aj o druhej strane.. rovnako ako to robí veľa liberálov chodiacich na alternatívnu a do jej komentátov. MzK, to my sa musíme prehrabávať k Pravde lebo ak tak nerobíme tak aj keď vznikne stránka kde je všetko popísané pravdivo tak aj tak nás nezaujme/nič nám nedá.

  2. Mňa skôr zaujíma, že si nikto nevšimol že západ cez mob operátorov po nákupné centrá,banky atď každý mesiac odčerpava také zdroje že sa divím že Česko Slovensko sa už dávno nerozpadlo. Keďže tieto peniaze sa nevracajú do systému a pár jednotlivcov užíva to čo mal užívať národ plošne v menšej miere.

    • Aby otrok prežil tak ho treba kŕmiť…ale len v miere aby mohol prežiť (ak je ovšem otrok ešte potrebný). Tak Západ (ale aj Východ) pristupuje ku všetkým. Niekto v tom nevidí nič zlé ale naopak – že Západ dáva svetu pokrok. Národy Severnej Ameriky boli pre Západ iba akási necivilizovaná divoká zver a naviac vyhlásil, že sa „nachádzajú na našom území s našimi zdrojmi“ – taký odkaz poslali Briti domov odkaz keď začali s kolonizáciou Ameriky. Vyvraždili na planéte čo im stalo v ceste alebo aj nestálo a je tomu až dodnes. Horšie ako nepriateľstvo s anglosasmi je iba priateľstvo s nimi – znie známa veta.
      Každý kto sa s nimi zamotá v zlom či v „dobrom“ NAKONIEC dopadne zle.
      Najhoršie je stať sa ako oni – takto si už môže človek popredu vybaviť lístok pre svoju dušu v pekle.

  3. Cieľ mali jasný, koncom sa už aj neraz preriekli a robili čokoľvek, aby čo najviac ľudí napichali a čo najväčším počtom mRNA jedmi! Teraz čakajú na to, čo predpovedal s úsmevom šéf Pfizeru, že do 2030 vypukne globálne tsunami rakoviny… a toto sa zrejme už žiaľ aj začína…
    https://necenzurovanapravda.cz/2026/05/predni-onkolog-upozornuje-na-injekce-mrna-a-turbo-rakovinu-toto-je-material-pro-novy-norimbersky-tribunal-video/

    • Marek Košice

      A keď sa tak nestane? Tak ako v každom prípade vy zaslepení alternatívci (ja nepatrím nikde) len mávnete rukou a poviete „Tak čo…ale boli sme o tom presvedčení…“? A nepadne žiadne, že „Mali by sme brať s veľkou rezervou informácie od našej alternatívnej Biblie….“….

  4. Marek Košice

    https://koktejl.azet.sk/clanok/ECjcY0a/podozrenie-na-ebolu-v-rakusku-pacienta-prevazaju-do-viedne/

    No čo? Bude to do konca roka „Plandémia č.2“? Dúfajme, že NIE! Ak áno, tak jej odštartovaním asi dostanem záchvat smiechu, ktorý sa u mňa začne každé ráno, a skončí každý večer… Pretože to bude moja reakcia na tento gigamarazmus….

    • Dám vám jednu technickú radu: Keď kopírujete link a je veľmi dlhý, pozrite sa, či sa v ňom nenachádza znak „?“ (otáznik). Ak áno, všetko čo je za ním, vrátane otáznika, môžete vymazať. Nachádzajú sa tam zvyčajne len referenčné značky, že odkiaľ ste na ten článok prišli – či z emailu, z Facebooku, cez nejakú reklamu a podobne. Pre načítanie článku to nemá žiadny vplyv, len to prezrádza veci o vás a zbytočne zaberá veľa priestoru. To sa týka nielen na vás, ale každého, kto pridáva linky do diskusie.

      Poznámka: Jediná výnimka je, ak vkladáte odkaz na google vyhľadávanie (ako pridala napríklad Pavlína) – vtedy za otáznikom sú vyhľadávacie slová, bez ktorých link nebude fungovať.

  5. K téme: „Strach (vo všeobecnosti) – Brána do Pekla!“

    Strach je najzložitejší zo všetkých ľudských pocitov. Nikdy nežije v človeku sám, vždy je obklopený húfom špinavcov, rovnako rozkladajúcich duchovný svet jedinca ako samotný strach.

    Strach infikuje nielen človeka, ale aj okolité prostredie napĺňa ťažkými vibráciami, z ktorých každá je jedovatejšia ako kobra, slúžiaca ako výdatné energetické negatívne krmivo pre astrálne démonické entity.

    Ten, kto je plný strachu, je potlačený ako aktívna, slobodne mysliaca bytosť. Konštruktívna myšlienka môže prúdiť iba vtedy, keď správne zachytáva dianie intuíciou a keď celá bytosť človeka funguje harmonicky a v rovnovážnom stave všetkých zložiek organizmu.

    Ak je naša myseľ uzavretá v kamennom sude strachu, nedokáže sa vtedy človek odpútať od živočíšnej časti organizmu a duch človeka sa neotvára.

    Ľudia, ktorí sú poháňaní na zemi strachom, nie sú plnohodnotné ľudské bytosti – s Božskou iskrou (pozn.: sorry, Achnaton..). Nedokážu robiť veľké veci, formovať a tvoriť nový život.

    P.S: Takže – liberálno-faši-elita si je plne vedomá deštruktívnych účinkov systému: „Nocebo-Strach..“🤔

    • Ajša, ja k tomu ešte pridám jedno – niektorí ľudia a je ich veľa z dôvodu ich neschopnosti aspoň na chvíľu nabyť stav duchaplnosti sa v ťažkých konfrontáciách spoliehajú a na to isté čím sú od niekoho zakončení – teda na vyvolaní strachu v druhom. Napríklad nejaký bitkár a násilník niekoho napadne a snaží sa ho zlomiť strachom (vyvolať ho nu neho). Lenže ten koho napadol je ešte väčší grázel a bitkár a v tú chvíľu začne používať tú istú metódu kontroly/obrany a tak ten prvý sklopí uši a začne byť mäkký az úslužný. To je princíp na ktorom frčí kdekdo, nielen kriminálnici.
      Iná situácia je keď grázel napadne človeka duchaplného, ktorý aj v takej situácii nepodľahne strachu vyvolávaného od útočníka a zároveň v útočníkovi nepotrebuje vyvolať strach na to aby si udržal kontrolu nad situáciou a nad ním a komunikuje úplne inak – a to jak s útočníkom tak aj so sebou.
      Ten prvý prípad je len o používaní strachu voči druhým ako nástroja obrany kvôli nízkemu sebavedomiu a kontrole a práve na toto si mnohí zvykli lebo zistili že to väčšinou funguje.
      Ďalšou takou záležitosťou kje keď sa vyvrhelovi do cesty postaví človek, ktorý sa nedá zlomiť strachom – a v prípade keď ide o veľa – tak nastupuje fáza kedy vyvrhel kontaktuje ďalšiu spodinu a začnú snažiť ho zlomiť ORGANIZOVANE rôznym spôsobom.
      S takýmito praktikami – manuálmi sa zaoberá/koncipuje hlavne britská ambasáda – tam sú na to odborníci – tí rozdávajú svojím otrokom manuály po celej planéte (ale to je len taká odbočka). Málokto dnes jedná duchaplne v ťažkých situáciách, väčšinou sa necháme vtiahnuť do cudzieho scenára…

      • Stach je vrátnik ktorý vpúšta do nás choroby ,Obhajca pravdy obhájil si to dobre súhlasím +++ Strach treba zničit a bojovat proti nemu °° hlavne nepodlahnút strachu …

Pridajte komentár

*