Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Považujete bio potraviny za drahé? Porovnajte ich s nákladmi „konvenčných“ a rakoviny


Print Friendly, PDF & Email

Považujete bio potraviny za drahé? Porovnajte ich s nákladmi „konvenčných“ a rakoviny

Pacienti s rakovinou majú dvakrát vyššiu pravdepodobnosť, že ohlásia bankrot, než tí, ktorí sa držia bio (organickej) stravy a zdravého životného štýlu.

Napriek tomu ľudia nariekajú a plačú nad „nákladnosťou“ bio potravín, tvrdiac, že sú „príliš drahé“.

Korunujme to najnovšími štatistickými údajmi, ktoré dokazujú, že štyria z piatich onkologických pacientov, ktorí ohlásili bankrot, majú VYŠŠIU pravdepodobnosť úmrtia na túto bunkovú poruchu šíriacu v dnešnej dobe ako mor.

Nemôže to byť tým, že stres z finančného „zlyhania“ prispieva k vzniku ďalších rakovinových buniek? Môžete staviť svoju poslednú stodoeurovku, že je to tak.

Je načase spojiť sa so svojou účtovníčkou a obľúbeným výživovým poradcom, lebo slová „prvotriedny onkológ“ znejú dnes, v roku 2019, skôr ako rozsudok smrti než nejaké uistenie.

Ak sa nad tým skutočne zamyslíte, bežné potraviny sú rozhodne podvodnou Ponziho schémou

Pre prípad, že si nie ste istí, Ponziho schémou je to, keď vás nejaký obchodný agent či firma nahovoria investovať vaše peniaze do ich produktu alebo služby, o ktorých tvrdia, že vám prinesú obrovský zisk. Čiže jednoducho, „pyramídová hra“.

Malú časť vašich peňazí vám potom vrátia ako „zisky“ alebo „výnosy“. Ste vzrušení. Funguje to! Potom vám dajú o čosi vyššiu peňažnú čiastku, ako ďalšie „výnosy“.

Onedlho však „zisky“ rýchlo vyschnú a hádajte, kto zmizne s väčšinou vašich peňazí?

Až na to, že pri bežných potravinách neprichádzate len o všetky svoje peniaze, ale aj o zdravie a život.

Totiž, pomysleli by ste si, že stojí za to kupovať bežné potraviny namiesto bio, lebo sú lacnejšie a „veľmi sa nelíšia“. Avšak v oboch prípadoch by ste sa veľmi mýlili, čo vám teraz – a tiež ako – ukážeme.

Dnes bežné výrobky a obilniny sú takmer všetky geneticky modifikované, aby v génoch rastlín obsahovali pesticídy. Potom sú postrekované karcinogénnym herbicídom a pri spracovaní často ošetrené rakovinu šíriacimi chemikáliami, aby zahubili baktérie a predĺžili trvanlivosť, skracujúc pritom život ľudí, ktorí ich konzumujú.

A tak vás vaša „investícia“ do šetrenia peňazí za jedlo stojí všetko, čo máte a tradičná potravinová Ponziho schéma plne funguje u veľkých biotechnologických, potravinárskych a farmaceutických spoločností.

Podľa štúdií, vykonaných Rakovinovým centrom Freda Hutchinsona v Seattli, môžu pacienti s rakovinou trpieť rovnako kvôli ÚČTOM za liečbu rakoviny , ako kvôli tejto bunkovej poruche a tradičným, toxickým liečbam prinášajúcim úbohú trojpercentnú mieru úspešnosti.

Vravíte, že na Slovensku sa za onkologickú liečbu neplatí? Mýlite sa! Nedávno v správach na Markíze dávali, že na Slovensku si jeden pacient za chemoterapiu musí mesačne priplácať vyše 200 Eur, pričom s Ministerstvom zdravotníctva to ani nehrklo!

A vraj máme v Ústave garantovanú zdravotnú starostlivosť zadarmo, respektíve zadarmo na základe zdravotného poistenia… Zabudnite na to! Ak nemáte peniaze, nechajú vás kľudne umrieť bez liečby, prípadne na váš pošlú exekútora ešte predtým ako umriete.

TEMNÁ PRAVDA o cene bežných potravín, rakoviny, operácie, chemoterapie a ožarovania

Rakovina NIE JE choroba. Nemôžete ju dostať od iných ľudí (s výnimkou HPV). Rakovina je bunková porucha. Establišment chce, aby všetci verili tomu, že je neliečiteľná, zdedená, ale „zvládnuteľná“.

K rakovine dochádza na bunkovej úrovni, keď konzumujete alebo vstrebávate chemické látky a cukor, a to je nevyvrátiteľná pravda. Je to boj.

Prírodná liečba osteoartritídy

Je to vojna prebiehajúca vnútri vášho tela. Budete rakovinu kŕmiť palivom, ktoré potrebuje pre svoje víťazstvo, alebo ju vyhladujete a rozhodnete sa pre bio? Čo je lacnejšie? Čo vás stojí zdravie a život, a to podstatne skôr?

Fakt: Takmer každý liek na rakovinu, ktorý schvália v USA, stojí ročne vyše 100 000 dolárov. Míňate na bio potraviny o toľko viac peňazí, než by ste míňali na bežné?

Uf. To musíte mať obrovskú rodinu. Taký účet vám nespraví ani prihlásenie sa do peknej posilňovne alebo na vychytené lekcie jogy.

Fakt: Milióny pacientov si myslia, že im poistenie pokryje väčšinu nákladov na rakovinu. Neskôr ale zistia, že musia doplácať tisíce Eur za lieky.

A to sa pohybujeme len po povrchu hororového príbehu. Nasledujúce informácie vás presvedčia, aby ste odteraz kupovali všetko organické a k tomu VŠETKU svoju pitnú vodu filtrovali.

Úplná strata príjmu a potom „ubytovanie“ v zariadení na liečbu rakoviny privádza ľudí priamo k bankrotu a potom zvyčajne pod zem

Od radikálnej obojstrannej mastektómie (odobratiu prsníkov), cez pobyt v nemocnici, až po injekcie chemoterapeutických liekov a „infúziu“ sa môžu náklady pacientov vyšplhať na tisíce Eur, než lekári vôbec zistia, na čo sa pozerajú.

Je tá sivá škvrna na vašej röntgenovej snímke rakovinový nádor, alebo rozmazaný odtlačok prsta lekára?

Dostali ste už svoje falošne pozitívne výsledky z toho švindľo-grafu (mamografu)?

Možno je čas, podľa všetkých „odborníkov“ na rakovinu, použiť nôž a všetky vaše zlé bunky vyrezať. Nebojte sa, všetci onkológovia na to majú veľmi technické vysvetlenia, hneď čo si zistia váš finančný profil.

Najväčšie FINANČNÉ TSUNAMI z výdavkov za liečbu rakoviny

1. Takmer 70 % všetkých výdavkov za liečbu rakoviny je neliečebných.

2. Hotovostné výdavky na rakovinovú starostlivosť dosahujú stovky Eur mesačne kvôli ušlým mzdám, návštevám lekárov, šarlatánskym liekom (chemoterapii) a cestovaniu po inštitúciách, a to áno, aj s poistným krytím, vrátane tých strašných, mozog poškodzujúcich liekov na predpis.

3. Práve teraz stojí rakovina pacientov a štát miliárdy Eur ročne a za posledné desaťročie nastal vyše 40-percentný nárast.

4. Ceny liekov na rakovinu sú dvakrát vyššie než pred desiatimi rokmi.

5. Najmenej 1/5 všetkých rakovinových pacientov nad 65 rokov už na rakovinovú „starostlivosť“ minula všetky svoje úspory.

6. Peniaze utratené za chemoterapiu takmer ŠTVORNÁSOBNE prevyšujú výdavky na všetky ostatné liečby a zaberá len zriedka.

7. Neexistuje spôsob, ktorým by sa dalo vyčísliť množstvo STRATENÝCH peňazí z dôvodu predčasného úmrtia.

Záver

Pre viac informácií o tom, že konvenčná liečba rakoviny môže byť rovnako smrteľná ako sama bunková porucha, si nalaďte stránku Oncology.news.

Je načase znova prehodnotiť „cenu“ bio jedla, lebo je v skutočnosti vašou záchranou, ktorú treba analyzovať.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*