Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

EÚ prijala zákon na cenzúru celého internetu a vypínanie stránok, ktoré obsahujú nepovolené názory


Print Friendly, PDF & Email

EÚ prijala zákon na cenzúru celého internetu a vypínanie stránok, ktoré obsahujú nepovolené názory

(Ethan Huff, Natural News) Zatiaľ čo vlády a médiá rozptyľujú ľudí rôznymi zástupnými témami, Európska únia v tichosti prijala nový zákon, ktorý oficiálne a navždy zmenil charakter internetu.

Vysoko invazívny zákon o digitálnych službách (DSA) nadobudol účinnosť len minulý mesiac a umožnil byrokratom, z ktorých mnohí sú nikým nevolení, kontrolovať internet a obmedzovať to, čo sa na ňom hovorí a zdieľa.

„Prinášame naše európske hodnoty do digitálneho sveta,“ hrdo vyhlásila šéfka Európskej komisie Uršuľa von der Leyenová, ktorá nedávno nepriamo naznačovala, že Rusko ku koncu druhej svetovej vojny zvrhlo atómovú bombu na japonskú Hirošimu. Samozrejme, všetci vedia, že bombu zhodili Spojené štáty americké a nie Rusko.

„S prísnymi pravidlami transparentnosti a zodpovednosti je cieľom nášho zákona o digitálnych službách chrániť naše deti, spoločnosti a demokracie. Od dnešného dňa musia veľmi veľké online platformy uplatňovať nový zákon,“ dodala von der Leyenová.

(Súvisiace: Pozrite si predchádzajúce spravodajstvo a zistite viac o tom, čo znamená DSA pre verejný prístup na internet v celej Európe.)

Globalisti sa boja, že sa svet spojí a postaví proti nim. Preto celá táto nová internetová cenzúra

V súvislosti s prijatím zákona o digitálnych službách sa DSA podľa Komisie EÚ „zameria na vytvorenie bezpečnejšieho digitálneho priestoru, v ktorom sú chránené základné práva používateľov a na vytvorenie rovnakých podmienok pre firmy“.

„Bezpečnejšie“ pre koho, pýtame sa?

Zatiaľ čo Komisia EÚ tvrdí, že sa jednoducho snaží podporiť lepší internet pre každého, DSA sa v skutočnosti zameriava priamo na umlčanie určitých hlasov a zosilnenie iných – to je mimochodom opak „rovnakých podmienok“ .

DSA sa konkrétne zameriava na online trhoviská, sociálne siete, platformy na zdieľanie obsahu, obchody s aplikáciami a online platformy pre cestovanie a ubytovanie a zahŕňa pravidlá, ktorými sa riadia online platformy fungujúce ako brány do internetu.

Prečo sa veci musia zmeniť v tejto oblasti? EÚ tvrdí, že existujú „problémy“, ktoré treba riešiť, najmä pokiaľ ide o „obchodovanie a výmenu nelegálneho tovaru, služieb a obsahu online“.

Inými slovami, údajný „zločin“ je dôvodom na likvidáciu slobody prejavu a združovania na internete.

„Online služby sú zneužívané aj manipulatívnymi algoritmami na zosilnenie šírenia dezinformácií a na iné škodlivé účely,“ tvrdí EÚ. „Tieto výzvy a spôsob, akým ich platformy riešia, majú významný vplyv na základné práva online.“

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Prvýkrát schválený v októbri 2022 s plánovaným nadobudnutím účinnosti v novembri 2022, je DSA prvý zo série zákonov, pretože jeho hlavné „zuby“ vstúpia do platnosti až takmer rok po jeho schválení.

Špecializovaná webová stránka DSA stanovuje, že nasledujúcich „17 veľmi veľkých online platforiem (VLOP) a 2 veľmi veľké online vyhľadávače (VLOSE), ktoré dosahujú aspoň 45 miliónov aktívnych používateľov mesačne“, musia dodržiavať zákonné nariadenia. Medzi tieto subjekty patria:

 • Alibaba AliExpress
 • Amazon Store
 • Apple App Store
 • Booking.com
 • Facebook
 • Google Play
 • Google Mapy
 • Nákupy Google
 • Instagram
 • LinkedIn
 • Pinterest
 • Snapchat
 • Tik tok
 • Twitter (X)
 • Wikipedia
 • YouTube
 • Zalando

A dva veľmi veľké online vyhľadávače sú:

 • Bing
 • Google

Všetky tieto digitálne platformy teraz budú musieť v súlade s DSA vynútiť a „ponúkať“ svojim používateľom tieto veci:

1) Na platformách sa musia zobrazovať jasné informácie, ktoré používateľom odporúčajú, aby určitým informáciám verili, hoci používatelia majú právo odmietnuť to, ak sa tak rozhodnú.

2) Prijať opatrenia na riešenie „rizík“ spojených so šírením nezákonného obsahu online.

3) Predložiť jasné zmluvné podmienky a dôsledne ich presadzovať.

4) Vytvoriť mechanizmus, pomocou ktorého budú používatelia označovať nezákonný obsah, a potom okamžite po prijatí upozornení konať.

5) Analyzovať svoje platformy pre špecifické riziká a zároveň vytvárať opatrenia na zmiernenie rizík, t.j. vytvárať nástroje na zastavenie šírenia „dezinformácií“.

Záver

Súčasťou konečného cieľa globalistov je umlčať svet prostredníctvom technologickej cenzúry. Viac sa dozviete na stránke Censorship.news.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Azet.s si už v predstihu plní tieto povinnosti – minimálne od predvčera, keď som po dlhšej dobe poslal príbuznej kvôli voľbám mail na azet, z ktorého trčali linky na alternatívne weby – neprešiel opakovane ani raz. Potom som jej volal a našťastie to sleduje aj sama, takže sme na spoločnej vlne. Čiže zabudnite na to, že sa to bude týkať len sociálnych sietí nad 10 miliónov užívateľov – agilite v prospech globalistov sa medze nekladú! Veľké ryby si veľmi uvedomujú, že ich existencia je závislá práve na malých rybách.

  Neviem, čo je s Infovojnou – ešte včera to po pokuse ísť do článku predhodilo reklamu – po odchode z nej sa článok otvoril – dnes reklama a z nej sa nedá odísť a zároveň otvoriť článok. Neviem či to Lichtner prerába a dočasne to kvôli príjmu takto zahltil reklamou, ale reálne mimo úvodnej stránky je Infovojna nefunkčná.

 2. Aj mne na infovojne naskakujú len reklamy.

 3. Redakcia – zobrazuje to tu 2 komentáre, ale je tu len môj a teraz tento. Ten druhý nebol môj, takže kam zmizol?

 4. Považan
  Môj komentár sa nezverejnil

  • Ale započítaný bol.

   • Domyslíme si ho..

    • Dúfam, že v kontexte dnešného redakčného článku – cenzúry Netu, nám tá satanistická EÚ – myslím postupne časom – nezruší komenty tu na Bádateľovi. Chcem veriť, že to má redakcia spoľahlivo – ošetrené..

     P.S: Pretože až toľko (skrytých) komentov – by som si už – fakt – domyslieť – nedokázala..😉

     Ale verme – raz i DOBRE – bude!

     • Vypíname 3G
      “ Volania a SMS
      Pokiaľ iba voláte alebo posielate SMS, nemusíte sa starať v podstate o nič. Tieto služby sú k dispozícii aj v 2G sieti, ktorá je dostupná všade tam, kde dnes máme 3G. Ak však chcete v budúcnosti komfortne využívať všetky naše služby naplno, odporúčame vám výmenu SIM karty a prípadne aj výber nového zariadenia.
      Dáta
      Pokiaľ chcete aktívne využívať aj dátové služby mobilného internetu, odporúčame vám výmenu SIM karty a prípadne aj zariadenia za novší typ. Starú 3G SIM kartu si môžete vymeniť na počkanie v Telekom Centre alebo požiadajte o výmenu SIM karty online a nechajte si ju zaslať štandardnou listovou zásielkou na svoju adresu, príp. si ju prevezmite na odbernom mieste Packeta“
      https://www.telekom.sk/wiki/internet/3g
      ——————————-
      Čiže nás zastaralých systém nebude môcť kontrolovať rýchlo. Vadí komu? Mne nie.

     • Ajša

      Ešte stále je dobre ! Veľmi dobre ! Aj pri tom blázninci, čo sa tu deje. Toto mali v USA už dávno. Policajný štát, aj keď sa tam nežilo zle (lebo vykorisťovali ostatný svet), po dvojičkách sa to zmenilo (vlastná skúsenosť).
      Som všetkým hovoril (neverili mi), že keď sem príde amerika, ešte budeme plakať. A aj inde vo svete (Ázia, samozrejme nie všade, to neni med lízať). To len politici si na rečiach ohrievajú polievku, aby sa tam dostali. My sa fakt máme ešte stále dobre (otázne je, ako dlho ešte) ale škola sa zmení, lebo ľudia sa potrebujú naučiť.

      Kto chce si dopestuje svoje, niekto má to šťastie (prečo asi ?) a má od gazdu čo chová prasiatka, býčkov, kravky, domáce mlieko na jogurt, syry, vajíčka, mäso, údeniny, za ovocie čo to vymení zase od susedov, len nech im zdravie praje a ešte ich to baví, inak budem zase vegetarián.

      Sú krásne dni, treba sa tešiť a ďakovať, že vôbec je…tak ako ešte je…Najvyššia prozreteľnosť myslela na všetko, aj na spravodlivosť , na všetko. Tam treba uprieť snahu a myseľ a srdce, od tade pramení poznanie a najvyššia kvalita.

      Treba bádati ako tunáka na Bádateľovi. Teraz je paleta tém rôznorodá k danej spoločenskej situácii, ale vďaka, že ten priestor poskytujú a nech sa im tiež darí, najlepšie ako potrebujú, ako aj nám všetkým.

      Také filozofické komédie s Petrom Sellersom , mne sa páčili :

      https://ulozto.sk/file/p5GRfbP5wH07/bol-som-pri-tom-being-there-1979-cz-avi#!ZGEuAQR2AQuxBGV3ATAvMQuzBGR3LmpjFUqFG0A0ZK5SGTSzZt==

      https://ulozto.sk/file/oL9m9o7RH/dr-divnolaska-alebo-ako-som-sa-naucil-nerobit-si-starosti-a-milovat-bombu-cz-dabing-mpg#!ZGZ3BQR2ZGx0MGAzBQqyZ2L0ZwR4ZHuFA28lFmALESMHYzV5LD==
      Sú ešte také černošské niektoré vynikajúce, ale neviem či majú dabing, lebo ja ich mám rád v origináli,( 3 mesiace aj v Alabame som strávil, total černošský štát a kým som im začal rozumieť niečo) tak pašvaria anglinu, niečo ako vychodniarčina, a parodujú spôsob života v Usa, tak v európe sa moc nechytili, ale ja som sa pobavil.

      PS: buďme radi, že máme len „cigáňov“, lebo černoši, je úplne iná káva (Maimi getá, Mongomery getá a iné…to ani na you tube nevidíte, policajt nás zobral do auta, že či nám nešibe, že ideme pešo tadiaľ, sme ešte nevedeli…ja osobne som som nemal problém, ale kamoš dostal kvér pod nos pred bankou za bieleho dňa.

      Fakt sa ešte stále máme relatívne dobre, aj keď niektorí majú aj na SK Havaii, alebo raj na zemi. Ale tú cenu, ktorú zaplatili…júúúúj, ale budú prekvapkaní….tak ako aj my,

      Čo zasejeme, to zožneme.

     • ku komentu: seneca – 30/09/2023 at 11:37

      Seneca,
      je to určite uhol relatívneho pohľadu, ale v podstate – áno, ešte stále sa máme (materiálne) veľmi dobre.
      Ľudia nakupujú v reťazcoch plné vozíky „JEDiva“, mnohí Slováci doteraz spomínajú na svoje predražené prímorské – all inclusive – dovolenečky, ďalší ľudkovia si stihli vymeniť v t.r. svoje 4 ročné auto za fungel nové v hodnote 50 tis + €, atď..

      P.S: 1 – Vždy, keď skončí kalendárny mesiac (rovnako, ako je tomu i dnes), tak s Pokorou v duši poďakujem Vyšším duchovným silám, rovnako tak i sama sebe, že som ho prežila v relatívnom zdraví, v pokoji, nik ma v septembri 2023 – našťastie – neznásilňoval si dať pichnúť zabíjackú vakcošku (ako tomu bolo v r. 2021), chválabohu, bomby nám tu zatiaľ na hlavu ešte nepadajú, stále sa môžem voľne pohybovať, ísť do prírody, na pizzu bez QR kódu v mobile, napísať do komentára vlastný názor. Zatiaľ..

      Ale predsa – je tu pre mňa – jedno veľké ALE..
      Nie až tak mnoho ľudí sa duchovne zamýšľa nad sebou, PREČO som akurát teraz na tejto planéte, kto vlastne som a prečo žijem práve túto Existenciu? A prečo je dnešná duchovná situácia práve v takom marazme, v akom je? Čo je to súcit, láska (vo všeobecnosti), energia, sila (duchovná, mentálna..)

      Viem, že Nik iný nemôže prešľapať Cestu za nás, jedine – MY sami. Znalosti, Poznanie, životné Skúsenosti, Intuícia, Viera, nám majú slúžiť v našom živote – ako pevné oporné body a spoľahlivé majáky. Pretože – sme viac ako obyčajní ľudia, sme de facto – nesmrteľné duše, nepochádzajúce zo Zeme.
      Ak dokážeme vedome a konštruktívne používať („optimalizovať“) svoje myšlienky, pocity, priania a z toho vyplývajúce reálne činy a skutky, vtedy si kreujeme sami svoj vlastný Život a to Život bez obáv a strachu, s pokojom v Duši, súc si vedomý, že mojou smrťou – NIČ nekončí..
      Tu umieram, na inom mieste – sa rodím..

      P.S. 2 – A keď spomínam dovolenky – All exclusive – práve včera v noci som ešte objavila výbornú komédiu s Richardom Clavierom (na ktorej som sa fakt, ale že fakt – nasmiala) a volala sa: „Léto All exclusive“ z r. 2015.

      https://film.kukaj.io/leto-all-exclusive

      Seneca, vďaka za Tvoj príspevok!

     • Ajša

      Nápodobne.

      Poľská komédia Chlapi neplačú, doporučujem v poľštine, lebo sú tam nadherné dialógy.

      https://ulozto.sk/file/AnMz45teEM1n/chlapi-neplacou-avi#!ZGL5AmR2ZmEwZTMzZmL5ZmAzZmVmZT4kGHI0ryb5L0cIMwDjAD==

     • Veľmi aktuálne a „srandovne“ – na odľahčenie dnešnej volebnej témy v zmysle, že „raz i DOBRE – bude“..

      P.S: Ale inak – zábavné..

      https://www.youtube.com/watch?v=yplnEeMzOxk

     • Ajša a Seneca – mluvíte mi z duše, mám to taky tak. Seneco – díky za tip, koupila a přečetla jsem si knihu Christiana- Vize dobra. A komedie Smlouva s ďáblem nemá chybu.

 5. Poďme dnes voliť – pokúsiť sa zmeniť a ochrániť naše slovenské hodnoty.

  • Mali by sme si tu otvoriť – takú – už len cca 22 hod. stávkovaciu „kanceláriu“, že aké a koho %-tuálne tipy, sa najviac budú podobať Skutočnosti (ktorej prípadné zmanipulovanie, dúfam, že si konkrétne politické strany – ustrážia)..
   Cez poštu hlasovalo cca 54 tis. cez-hraničných, sorošovské mimovládky – vypravili zadara vlak z Prahy do BA, tak – prečo by sa Čecho-Slováci nezviezli ? No, nie?

   • A spiatočnú cestu si už vraj budú hradiť sami, hlavne odvoliť. Nechajme sa prekvapiť, voľby vždy dopadnú inak ako tie rôzne agentúrne prieskumy.

  • A aké sú to tie slovenské hodnoty? Ako pamätník „citlivo vnímam“, že sa menia pri každých voľbách do NR SR. Všimol som si, že v predvolebných diskusiách už nikto nehovoril o zmene zákona o referende, takže dnes máme iba možnosť vhodiť lístok do urny a dúfať, že víťazné politické strany aspoň časť svojich sľubov dodržia. Ak nie, nič sa im nestane, ako vždy. Stále tu máme len jeden volebný obvod pre celé Slovensko a pochybujem, že to niekto v nasledujúcom volebnom období zmení. Takže nech už voľby vyhrá ktokoľvek, blavocentrizmus bude pokračovať.

   • Ja myslím, že na odstrel budú konkrétne osoby z tzv. národných či vlasteneckých síl. Tieto voľby sú podľa mňa – tak to cítim – posledná príležitosť, ktorú títo „národovci“ dostali, aby niečo napravili. Ak znovu zradia – zomrú! Progresívci a liberasti sú naši otvorení nepriateľia – s nimi ja zradu neriešim.

   • Každý vníma hodnoty inak, ale hlavne aby sme sa nestali vazalmi iných štátov-obranná dohoda s USA? Načo, veď sme sme súčasťou NATO, v ktorom sú aj USA.
    Ďalej ochrániť si sebestačnosť v tom čo máme a odmietnuť to čo nám vnucujú ……..Dôležité bude aby všetky štáty v EU rozhodovali stále jednotne bez rozdielu či je to menší alebo väčší štát.
    Ale máš pravdu, z toho čo sa nasľubuje sa všetko nesplní, natrepú toho až až. Dúfajme že nezabudli aj na zmeny o referende.
    My občania máme dnes 1 deň vplyv na to aby sme niečo zmenili, potom budeme asi znova nadávať, ale dnes by mi urobilo radosť ak by niektoré strany zostali tesne pred bránami parlamentu.

   • Volebný obvod – ako okres. Dvaja poslanci za každý. Zrušiť strany, ale obnoviť stavovské organizácie – tam je skutočný legitímny záujem – a nech si aj lobujú. Každý kto sa bude chcieť uchádzať o miesto poslanca – musí predložiť kvalifikačné kompetencie, víziu rozvoja – ako volebný program, a miestoprísažné prehlásenie – súhlas s trestom za spôsobené národohospodárske škody, súhlas s prepadnutím majetku. Ostatné vynechávam – viete kam mierim. No a potom nech sa snažia – kto bude chcieť byť poslancom prvý krát – bude musieť roky dopredu prinášať prospech miestnej spoločnosti. Teda už žiaden Sulík-Pročko volený vďaka médiám od Bratislavy po Košice! A zákaz volebných reklám, zákaz vplyvu médií! Nech si to rieši každý kandidát po vlastnej ose. Majú stále možnosť používať domy kultúry a stretávsť sa face to face s občanmi. Čiže už žiadna židovina – len občina. A už žiadni sprostí v politike! Sprostý kandidát nedokáže za takýchto podmienok existovať!

 6. Takže predsalen sa niečo chystá…
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/prisne-tajny-projekt-americke-vlady-ve-kterem-pomoci-hologramu-dokazi-na-obloze-vytvorit-cokoliv/ !
  Náboženstvo je ako droga užitočná na ovládanie más, aj preto toto…

  • Marek Košice

   Prečo ac24 používa QR platbu, ktorá je bližšie k otroctvu než klasický platba kartou? Pretože ac24 je RIADENÁ OPOZÍCIA.

   • QR kód sa používa pre vyplnenie políčok v bankovom prevode. Pre platbu kartou musíte mať na stránke naištalovanú platobnú bránu od banky alebo platobného operátora. Ide o dve technologicky úplne odlišné spôsoby platby.

    • Marek Košice

     To je jedno, proti QR kódu sa brojilo ako tu na badatel.net, tak na aeronet a podobne….A zrazu „alternatívna stránka“ otvárajúca ľuďom oči ho používa? 😀

     • Problém nie je QR kód, ale na čo sa používa. Ak na covid pasy, tak je zlý. Ak na zakódovanie dát, ktoré vám predvyplnia nejaké políčka v aplikácii, tak je neškodný. Ani atómová energia nie je inherentne zlá alebo dobrá. Závisí na čo sa použije. V elektrárni je dobrá, v bombe zlá.

 7. Výzva pre novinárov, ktorým ešte zostala aspoň štivka svedomia a rozumu:
  https://www.hlavnespravy.sk/prestante-hltat-rozpravky-o-tom-aka-je-vakcina-bezpecna-a-ucinna/3274148 !

 8. Ešte donedávna prevládal názor kritikov, že EÚ treba reformovať. Teraz už je jasné, že EÚ je neroformovateľná a bola.vytvorená podľa plánov a cieľov globalistov. Je to obdoba komunistického projektu, jedna ideológia, jedna vláda, jeden európsky národ – euroobčan a absolútna kontrola nad ľuďmi. Vzorom snáh globalisovi je Čína.

 9. Voľte 21 a nebude vás trápiť EU ani WHO.

  • Súhlasím, ale tak by musela rozmýšľať väčšina národa. Bude musieť precieť ešte veľa vody Dunajom, než dôjde k prebudenie tohto apatického národa.

   • Voľby treba kontrolovať. Myslí tak veľa ľudí. Skopírujte si volebné listiny aspoň zo svojho volebného obvodu. Nik iný to nespraví.

  • Strata pamäti národa!1000 eur pokuta za nenosenie rúška!

   https://www.aktuality.sk › clanok › 853839 › policia-chce-zamedzit-mobilite-obcanov-za-minuly-rok-rozdala-tisice-pokut
   Polícia chce zamedziť mobilite občanov. Za minulý rok rozdala tisíce …
   Sankcie sú vo výške ako doposiaľ, v blokovom konaní do 1000 eur a v správnom konaní do 1659 eur. Od začiatku epidémie koronavírusu na Slovensku do 31. decembra polícia zaznamenala v tejto súvislosti tisíce prípadov porušenia zákona.

   Za hlasovali aj poslanci 21! Tak mi nejeb mozog!
   https://www.akohlasovali.sk/
   ——————–
   Treba si to dohľadať – ja si to veľmi dobre pamätám!

 10. Konecne bude platiť len jedna pravda, dlho sme na to čakali a je to tu,

  • Pravda,nie,ale iba jeden názor.

  • Pravda nevíťazí. Silný víťazí. Netreba čakať či to za nás spravia iní.

  • Hovorí sa, že každý má svoju pravdu. Niekto sa dokáže tvrdo oháňať pravdou tak, aby ňou zakryl svoje klamstvo. Nemyslím si že budem čítať len pravdivé informácie, tá lož v nich bude ukrytá.

 11. Marek Košice

  Ľudia, je to v konečnom dôsledku jedno, či SMER alebo PS? Skúste napísať svoj názor, ďakujem.

 12. Pravda nezviťazí, Silný zvíťazí °° PS?

 13. Zajtra sa začne skutočné divadielko ! Kde ? V USA !
  https://akw.sk/americky-shutdown/ ! A čo bude so sľúbenými prachami pre Alzáka?
  Ach joj, och joj… :o)))

Pridajte komentár

*