Občianska vojna na spadnutie, štátny terorizmus a polícia, čo chce podpaľovať autá!


Print Friendly, PDF & Email

Občianska vojna na spadnutie, štátny terorizmus a polícia, čo chce podpaľovať autá!

Vážnosť situácie na Slovensku eskaluje. Spád udalostí za posledných pár dní naberá prudko na obrátkach.

V stredu 9. februára 2022 koaliční vlastizradcovia v parlamente schvaľujú okupačnú zmluvu s USA. Falošná advokátka a skládková aktivistka Čaputová završuje dielo skazy a vytvára svetový časový rekord, keď v ten istý deň podpisuje okupačnú zmluvu.

Rozzúrení občania zverejňujú zoznamy zradcov a pred domami niektorých z nich vylepujú plagáty. Premiér Heger, koaliční politici a médiá hlavného prúdu šalejú, chcú zvolať bezpečnostnú radu štátu.

Jeden z hlavných kritikov zločineckej vlády, poslanec za stranu SMER Ľuboš Blaha, dostáva ban (zablokovanie) na Facebooku.

Na svetlo sveta sa dostávajú šokujúce informácie, ako policajti z NAKA (Národnej kriminálnej agentúry) chceli podpáliť auto vyšetrovateľky z Inšpekcie ministerstva vnútra za to, že ich vyšetrovala. Organizovaná zločinecká skupina bujnie priamo v srdci polície.

Zdá sa, že Slovensko je vzdialené už len milimetre od vypuknutia otvorenej občianskej vojny!

Pán poslanec Blaha zverejňuje cez facebookový účet svojej strany status, kde pospisuje šialené udalosti posledných dní.

Naša stránka je politicky nezávislá, no informácie v statuse pána Blahu sú natoľko závažné, že sme sa rozhodli celý jeho status v plnom znení publikovať.

Status Ľuboša Blahu o udalostiach posledných dní

Robert Fico dnes odpálil najväčšiu bombu slovenskej politiky v 21. storočí. Elitní vyšetrovatelia NAKA dostali za úlohu zlikvidovať stranu Smer.

1. Potvrdila to Generálna prokuratúra. Prípad sa týka Čurillovcov, ktorých sa prednedávnom verejne zastala prezidentka Zuzana Čaputová. Toto je škandál ako hrom!

2. Čurillovci podľa legálnych odposluchov plánovali, že zapália auto inej vyšetrovateľke Santusovej za to, že ich vyšetrovala. Vulgárne jej nadávali a chceli ju nakopať do p…e.

3. Takéto zverské metódy prikryla svojou váhou prezidentka Slovenskej republiky, keď sa za Čurillovcov vlastnou hruďou postavila. Totálne tým zdehonestovala úrad hlavy štátu.

4. Tak čo, pani prezidentka, toto je ten Váš slávny boj za práva žien? Keď sa niekto o Vás ako političke vyjadrí trošku kritickejšie, tak tu Vaše liberálne médiá vyvreskujú, vraj sme mizogýni.

5. Ale keď Čaputovej milovaní Čurillovci chcú nakopať iné ženy do p..e., tak je prezidentka ticho a čuší ako voš pod chrastou. A to isté všetci farizeji z Denníka N a zo SME.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

6. Robert Fico to dnes na tlačovke čítal celé. Všetky dôkazy, ktoré jasne usvedčujú túto vládu, že vytvorila policajnú mafiu, aby zničila opozíciu. Sú v tom namočení všetci – od Mikulca až po Lipšica.

7. A myslím, že asi málokto na Slovensku po tomto ešte verí rozprávke o tom, že Milan Lučanský spáchal samovraždu. Presne ako dnes povedal Robert Kaliňák – zabili ho.

8. Ak Hamranova polícia za asistencie Lipšica a Mikulca rozpráva o tom, že zapáli auto nepohodlnej osobe a že zlikviduje opozíciu, je celkom logické, že podobné a možno aj horšie veci mohli páchať aj v iných prípadoch… A my vieme, že generál nespáchal samovraždu.

9. Viete, čo je na tom najšialenejšie? To ticho. Dnes sa Slovensko dozvedelo, že štát uniesla zločinecká skupiny na čele s Matovičom, Lipšicom, Mikulcom a ďalšími. A že to celé kryje prezidentka.

10. A médiá nič. Liberálne médiá riešia, že si Ľuboš Blaha dovolil uverejniť tváre koaličných politikov, ako keby pracovali v utajení. Vraj je zločin, keď označíte tých, čo hlasovali za americkú okupáciu, za vlastizradcov.

11. V Denníku N už hecujú políciu, aby ma zavreli do basy. Vymýšľajú si paragrafy, šíria strašnú zlobu. A vraj ma treba zastaviť. Ako Milana Lučanského? Tak ma treba zastaviť? Alebo mi podpálite auto? Budete volať Čurillovcov?

12. Liberálne médiá šíria takú nenávisť voči mojej osobe, že takú nešíril ani Adolf Hitler voči Židom. Ak si niekto zaslúži skončiť v base za podnecovanie, je to redakcia Denníka N.

13. Ale keďže polícia je dnes v rukách vládnej mafie, ničoho sa báť nemusia. Ich úloha je likvidovať opozíciu. Aby si sem vláda mohla veselo pozývať okupačné vojská z USA. A Čaputová tieto zločiny obhajuje a Čurillovcom tlieska v stoji.

14. Ja viem, že pravda sa im počúva ťažko. Tak ako nechceli počuť pravdu o očkovaní, tak nechcú počúvať pravdu o amerických vojnách a lipšicovskej mafii.

15. Dnes ma na 24 hodín zablokovali na sociálnej sieti – nemusím asi zdôrazňovať, že táto sociálna sieť pochádza z USA a jej korporátni zamestnanci sú slniečkarski liberáli… Blaha musel byť potrestaný. Za pravdu sa dnes trestá.

Milí priatelia,

chcú nás zlikvidovať. A majú mocných spojencov. My nemáme za sebou miliardy zo sorosovských mimovládok ani americkú administratívu. Ale máme pravdu – a tá nakoniec vždy zvíťazí!

Prosím, priatelia, šírte tento status, kým sa nebudem môcť vrátiť na svoju vlastnú stenu – ukážme im, že nás nezastavia. Ďakujem! Vencerémos!

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: facebook.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Žiaden politik na Slovensku nikdy nekopal za občanov.
  Prečo by občania mali viesť občiansku vojnuna záchranu politikov? Nech sa politici postrieľajú a vyvraždia navzájom. Každý z nich má svoj diel viny na tom, že sme tam, kde sme. Určite za to nemôžu občania! Už za Mečiara sa odrezávali hlavy policajtom a dávali na kapoty áut. Prečo by si občania mali špiniť ruky krvou politikov?
  A ak bysi ich mali šiniť, potom by mala byť občianska vojna občanov proti politikom, sudcom, policajtom, vysetrovateľom, prokurátorom! Pretože ONI sú spoločne zodpovední za súčasný stav. Oni sú tí, čo zneužili delegovanú moc, funkcie, vplyv a postavenie, nie občania! A navzájom sa kryli, kým sa dalo! Blaha, ak si bez viny, prvý hoď kameňom! Fico detto. Pelle detto. Každý jeden politik od ‘89 má maslo na hlave! Má dlh voči občanom Slovenska! Sme tam kde sme preto, že ste si uzurpovali moc občanov a nedovolili ste im, aby vstúpili do vášho “politického” boja. Tak teda bojujte.
  Už ste do dosrali dostatočne, je na čase aby sa Augiášov chliev vyčistil. Nie od koalície alebo opozície. Od falošných, zákerných, chamtivých, zradných, namyslených, arogantných, sociopatických POLITIKOV!
  Prajem si, aby ste sa vyvraždili navzájom!

  • S malym upresnenim, ze te sucasna vladna mafia siaha na zivoty a slobodu aj nas, obycajnych obcanov, a [preto je ovela, ovala nebezpecnejsia ako politici ktori su momentalne v opozicii.

   • To je možné. Ale ako uviedol diskutér, základy dnešnému marazmu položili predchádzajúce vlády. Dzurinda nás vtiahol do NATO (za týmto účelom jeho vláda na tajnom rokovaní schválila prelety letadiel NATO, ktoré rozsievali smrť a zkazu „humanitárne“ v Juhoslávii), dnes opäť v kurze Fico kŕmil mimovládky a to aj tie Sorosove a rozkrádačky Smeru SD nie sú len Matovičov výmysel, atď. Zarážajúce je, že súčasná vláda nezabŕda do Dzurindu a Mikloša. Zrejme preto, že boli na „školení“ v USA a vytiahli nás z „čiernej diery“ (podľa M. Albrightovej, balkánskej mäsiarky).

   • Keby sme aspoň mohli mať istotu, že v pozadí bežia nejaké procesy a mohlo by sa to všetko zvrtnúť…

  • provokater

   hochu, pravdy máš trochu, možno aj viac, ale nekydaj len na Fica, Mečiara, to čo sa robí teraz, je vysoko cez čiaru, stokrát horšie ako predtým, teda… nemáš pravdu… ty naivka pripečená, myslíš si, že politici sa navzájom pozabijajú…a budeš čumieť a kydať!!! choď do riti…áno, Fico to posral, ale jeho prešľapy sú len mizerným odvarom toho, čo robí dnešná vláda a Čaputová… čo to je za zjav,heheheh!!! Vyparádená !luotka“ za peniaze poplatníkov. To tak nemôže ísť ďalej. Mne ide na osemdesiatku, ale ranu mám ešte dobrú, chceš skúsiť? Pre vašu budúcnosť, nie moju, ja už to mám pomaly za sebou,no si myslím, že treba bojovať a aj tak, ako to robí Robo Fico a Bláha a treba udrieť

  • Vyborny clanok. Pravym ucelom je vytvorit anarchiu,bezpravie,hladomor,atd. a to na celom svete a potom ustanovit NWO,Janko

 2. mariankosmac

  To skôr bude 3 svetová, médiá dokonca už píšu že by mohla začať v stredu. Čo sa týka nás – nesledujem našu politiku ale myslím že súčasná vláda si uvedomuje že ďalšie voľby už nevyhrá, tak sa snaží zničiť opozíciu a použije mafiánske praktiky. Má na to ešte niečo cez rok času takže niečo ešte určite bude ale zase nič tak velké ako občianska vojna.

  • 50 km od epicentra vodíkovej prežiješ.

   • mariankosmac

    Čo tam po vodíkovej, viac by som sa obával Čaputovej. Že vyhlási mobilizáciu a ešte nás naženie bojovať.

    • Už len kúpiť stan a schovávať sa po horách?

     • Ako partizáni cez druhú svetovu.A po vojne ťa budú velebiť a ospevovať….oslavovať,písať ody na povstanie.Ale z niečoho budeš musieť žiť a preto budeš musieť chodiť do blízkych osad rabovať.Občas ako bonus si do stanu násilne privedieš žensku a po použití zastreliť a dať zožrať divej zveri zo strachu,aby ťa neprezradila…Máš to dobre premyslené.

    • Otázka znie koho naverbuje… dnešných mladých dengľavých ?

    • Galaxia andromeda

     Ste si isty ze nas chcu mobilizovat? Urcite nie vyzbrojili by svojich obzalovatelov, sudcov a katov.Slovaci dokazali povstat aj proti fasistom a nacistom. Prave preto sem lozvali americke vojska. Dat do ruk zbrane Slovakom by ich stali krk

     • čo to melieš, ako chceš dať Slovákom zbrane do rúk, keď predtým ich Kaliňák postrašil zbraňovou amnestiou a zobral im z rúk., a teraz sa bulhar derie naspäť do politiky. Nikdy viac starý Smer! Chceme nový Smer, s novými ľuďmi.

  • Silver Fox

   V stredu som po nočnej. To sa zase nevyspim. Nemohli počkať do piatka.

 3. Nič v zlom ale toto má byť stránka o zdraví a nie o politike tak čo keby ste sa vrátili ku tomu. Za celý rok ste neuverejnili ani jeden článok novinky z oblasti liečby rakoviny alebo niečo iné dôležité pre zdravie . Celý rok píšete len o tom, že zaraz všetci očkovaní pozomieraju ani jeden článok o tom ako sa brániť pred covidom aké voľné dostupné lieky alebo nové možnosti liečby . Celý skoro rok iba, že vakcíny sú smrť nič iné. Vôbec nie som zástanca očkovania bože chráň ale už má prestáva baviť čítať vždy to isté na vašej stránke, ktorá v minulosti prinášala zaujímavé články o nových možnostiach liečby, zdraví a vitaminoch ale dnes som unesený kliknem a už píšete o občianskej vojne na slovensku tak to je už vážne sila .

  • Ako sa chrániť pred covidom? Pred akým covidom? Ten vírus už bol nebodaj izolovaný? Ak by ste nás čítali pozorne, tak ako píšete, vedeli by ste, že „covid“ je len premenovaná chrípka a zápal pľúc. Venovali sme tomu minimálne 3 články. Takže robte to, čo by ste robili, aby ste sa ochránili pred chrípkou a ochráni vás to aj pred „covidom“.

   A že píšeme stále o tom, že vakcíny sú smrť? No vidíte, zachránili sme za rok 30 až 40% obyvateľov Slovenska, čo je minimálne 1,5 milióna ľudí. To je zlý výsledok? Slovensko má dnes „len“ 50% zaočkovanosť a také o chvíľu vymierajúce Portugalsko nejakých 90% (nech je im zem ľahká). Samozrejme, tie zásluhy nie sú čisto naše, nakoľko existujú aj iné alternatívne stránky, aj opozícia, ktorí odhovorili ľudí od očkovania. Ale sú aj naše.

   Ak by sme sa venovali rakovine, tak by sme za rok zachránili maximálne 15 tisíc ľudí. Vidíte ten rozdiel? Aspoň 100-násobok. Je to teda aj o prioritách. Keď pominie riziko vakcín, budeme sa znova venovať rakovine a ostatným chorobám.

   • Mila redakcia, ste vyborni, sama poznam x ludi, ktori sa vdaka Vam zobudili…na ludi typu pan Marek s absurdnymi vycitkami si ani neminajte energiu reagovat, nakolko ide o typy „pstrosie“, ktore nechcu vidiet realitu, aj ked im bije do oci, preto sa zufalo dozaduju tem menej znepokojivych alebo uplne inych na doslova nasilne odputanie svojej pozornosti, nieco podobne ako new age falosny pozitivizmus, namiesto toho, aby statocne celili realite a bojovali. Jeden psychiater sa raz vyjadril v zmysle, ze tito „odmietaci“reality, vo chvili ked vyjdu veci na povrch aj „oficialne“, to jednoducho nezvladnu a spachaju samovrazdu… Pokracujte v tom, co, robite. Dakujeme, ze ste.

   • Dobre ste reagovali. Okrem iného politika evidentne hlboko zasahuje do zdravia a vývoja liekov, informáciách o liekoch a liečení. Preto si myslím, že pár článkov o politike nezaškodí. Ak by politici počas pseudopandémie v roku 2021 zaviedli totálnu cenzúru, nedočítali by sme sa na badatelovi nič! Nie preto, že by nechceli písať, ale preto, že politika vstúpila do témy zdravia. Aby bola spoločnosť “zdravá”, musí byť zdravá aj “politika”. Tá vplýva na psychiku a duševné zdravie.

  • Vojenské nanotechnológie sú nebezpečnejšie ako rakovina. Už vieme ako sa pred nimi brániť. Bude dobré ak prežijú aj očkovaní.

   • Je otázne, či prežijú, aj keby sme vedeli ako zneškodniť napríklad taký grafén vo vakcínach. Objavujú sa informácie, že ten grafén v mozgu nahrádza synapse (prepojenia) medzi neurónmi. Cieľom je ovládať človeka cez 5G/6G siete (niečo ako autíčko na diaľkové ovládanie). Ak by ste teraz ten grafén zničili, ostanú zaočkovaným neuróny bez prepojení. Inými slovami, ostali by mozgovo mŕtvi. Ale to je len ďalšia zo šialených konšpirácii, takže pohodička.

    • Vraj… Okrem grafénu sú vo vakcínach samozostavujúce sa obvody. Niečo ako stavebnica, ktorá sa vplyvom tepla poskladá. Viď https://stop5g.cz/ .

    • Tí ktorí sa očkovali kvôli výhodám a nepociťujú zdravotné problémy sa budú očkovať ďalej. Postupne sa budú meniť na roboty? Zaočkovaní nemôžu mať deti? To je horšie ako smrť. Nervové bunky sa prirodzene pripájajú na integrované obvody ktoré s nimi komunikujú. Pripojenie mozgu na internet sa podarilo už pred 10 rokmi.

  • Kovidu a politike sa venuje ,,naša,, vláda
   Už nič iné totiž nie je Nič normálne totiž vám médiá netlačia Asi vedia prečo
   Už nie je dôležitý rozvoj Slovenska, sebestačnosť ako zobrať rozum do hrsti a začať s tým
   Už nie je dôležité školstvo ako robiť, aby každy študent mal uplatnenie a nie iba s VS a potom chce 1000-2000€ plat, lebo – VS
   Lebo treba tlačiť peniaze do škôl a štátu
   Už nie je dôležité, či budú deti hlúpe, či nie a môžem vymenovať ďalej
   Už je dôležitá iba tá ich politika a kovid A to sa poďakujte vládam a ich médiám

  • Všetko so všetkým súvisí. Myslíte si, že politika nesúvisí so zdravím? Pozrite si prístup ku Covidu-19 u politikov napr. vo Švédsku a u nás. Nebol som a ani nebudem volič Smeru, ale oni jediní jasne a kategoricky sa postavili proti šialenstvám tejto zapredanej vlády. Napriek tomu si nerobím ilúzie. Je otázne, ako by sa zachovali, keby boli vo vláde oni.

   • 😆😂🤣 ano⁉️Ktora vlada schvalila ockovaci program uz v r. 2018⁉️⁉️⁉️ Kto tam vtedy bol, nie nahodou frco a prco⁉️⁉️⁉️‼️‼️‼️😡😠😤

    • Marek Košice

     Takže ostávajú už len kotlebovci a uhríkovci či Pišta Harabín, tak je? (KEBY SME UŽ MUSELI niekoho voliť…. Ideálne nevoliť NIKOHO)

     • Nie! Sú tu ešte aj občania. Bohužiaľ sú zmanipulovaní politikmi tak, že si myslia, že MUSIA niekoho zvoliť, lebo inak sa rozpadne Slovensko…Že ak si nezvolia Fica, Matoviča, Sulíka, XY-lona, tak sme v riti… Nikto si nevie predstaviť, že by sme mohli rozhodovať aj my, pokiaľ je to potrebné! A počas posledných dvoch rokov to bolo viac než potrebné! Ale od ‘89 sa ani JEDEN politik nezasadil o sfunkčenie referenda a zmenu jeho podmienok a postavenia! OK, veď si voľte lídrov, ale si uvedomte, že VŽDY zostane viac odborníkov pred bránami parlamentu ako za nimi! A že pokiaľ nebudú mať občania SR také postavenie, aké im z princípu demokratického štátu prináleží – t.j. právo a možnosť niečo PRIKÁZAŤ svojim voleným zástupcom, prípadne ich kedykoľvek odvolať, dovtedy s nimi budú aj tí NAJLEPŠÍ politici zametať! Samozrejme, musia byť splnené isté dedinované podmienky pre zásah občanov do riadenia štátu, ale tie nie je problém nadefinovať! Problém je, že na to NIKDY NEBUDE POLITIKCÁ VÔĽA, lebo by tým politici prišli o svoju ABSOLÚTNU moc nad nami! A oni to dobre vedia! Preto nečakajte, že NIEKEDY NEJAKÁ STRANA alebo politik sfunkční referendum! Ak si to nevybojujú občania sami, nikdy tu demokracia nebude! Bude tu len zastupiteľský systém s absolútnou mocou politikov.

     • Zatial nikto

      Presne tak,vid moj komentar nizsie.Aj nevolit je silne posolstvo hlavne ak tak urobia vsetci.Uz 27 rokov nevolim.Nie som anarchista ale verim v spolocnost bez vlad.Ale to si vyzaduje vysoku vyspelost a etiku kazdeho jednotlivca.Vlada je paraziticky system ktori sme si sposobili sami strachom neschopnostou prevzziat zodpovednost a sklonom byt manipulovatelni

  • Základom každého zdravia je duševné zdravie !

  • Galaxia andromeda

   Kazdy vie presne co ma robit ten druhy,ale ani za boha nevie co ma robit on sam!

 4. Ecomectin

  hlavne ze vseci ospevuju zilinku ktory v nicom nekona uz dva roky. haha. slovaci tupi sprosti. nezasluzia si aby sa dobre mali.

  • To je typické, že niekto s cudzím menom (obdivuje teda cudzincov) nadáva na Slovienov.
   Nech sú pohnútky akékoľvek, tie sa nájdu vždy.

   • No, ma pravdu, slovac je vazne uplne t.pa alebo trpi uz generacnym stockholmskym syndromom, GP S NEZAKONNYM, PROTIUSTAVNYM A LUDSKE PRAVA PORUSUJUCIM NAHUBKOM, ktory len hra hru globalistov, fakt, tragedia tento z.dubeny narod a este ho budu velebit, nemam uz slusneho slova, vazne na nich‼️😡😠😤

    • Ved nech si da nahubek, mozno veri ze ho to pred niecim ochrani a mozno sa sam sebe zda skaredy a takto to zakryje. Ale nadavat na slovac je uplne ale uplne ubohe pretoze nadavas aj na svojich rodicov a deti ty dement.

    • mariankosmac

     A ktorá vláda ktorého štátu neschválila očkovací program? Našla sa niekde taká odvážna vláda? Ak nie tak je to zrejme riadené globálne, nejaký náš frco s prcom nerozhodujú – nemajú na výber.

     • Ak by bol Fico teraz pri vláde, tak samozrejme, že by sa očkovalo. Ak by neočkoval, tak tá tretina populácie, čo sú očkovací fanatici, by ho obviňovali, že im bráni prístupu k „život zachraňujúcim“ vakcínam. Dokonca aj v Bielorusku sa očkuje.

      Hlavne v európskych krajinách (v afrických ani tak nie) je veľa zmagorených ľudí, ktorí si očkovanie tvrdo vyžadujú. No a tým by nebol schopný vzdorovať žiadny politik. Rozdiel je len v tom, či tie vakcíny sú dobrovoľné, alebo či sú do nich ľudia tlačení. Veď keď chce niekto spáchať eutanáziu, brániť je mu ťažké. Len nesmiete nikoho do toho nútiť.

  • Marek, ty si darek, veď zdravie si uchrániš odstránením toho, čo choroby prináša a dnes to sú koaliční politici, vláda, ten pomätenec,šialený zmrd Matovič a herečka zo smetiska, či. sa mýlim

  • Vzdy sa najde protislovensky zivel, ktory si tu musi kompenzovat svoje komplexy a menejcenost.

 5. Ach jaj …bejvávalo najobľúbenejšia stránka o zdraví 🙁
  Týmto ste priložili polienko do ohňa.

 6. Politický systém, bez ohľadu na to kto je pri moci, presne kopíruje schému fungovania mafie. Čo je koaličná rada, ktorá riadi vládu i parlament? Je to ako zoskupenie mafiánskych rodín, ktoré majú pod kontrolou politický, ekonomický a represívno právny aparát. V meste New York dodnes existujú mafiánske rodiny, známe tiež pod pojmom Five Families (Päť rodín). Sú to rodiny Gambino, Lucchese, Genovese, Bonanno a Colombo. Nepripomína vám to v niečom slovenské pomery, až na ten počet rodín? Potom prídu nové voľby a rodiny, koaličná rada sa obmení. A budeme na tom rovnako. Jediné riešenie, zmena volebného systému.

  • Zmena volebného systému nepomôže, keď sa voľby falšujú.

   • Tak nedopustime, aby sa falšovali. Na to sa dajú vytvoriť a zaviesť mechanizmy, aby k falšovaniu nedošlo. Skôr sa bojím, aby politicky negramotní ľudia zase nenaleteli falošným prorokom, ako sa to stalo v posledných voľbách. Reprezentanti národa by mali byť volení zdola, nie nominovaní politickými stranami a následne by mali skladať svojim voličom účty. A aby neboli zabetónovaní vo svojich funkciách na štyri roky. To je priama demokracia, nie mafiánska skutočnosť dneška.

    • Japonský generál Samo Sato to za nás nevybojuje.

    • hansi,hansi, aký si len naivný! Vieš ako to robia?
     Jednoducho. Ludia chodia voliť s tým úmyslom, že zaškrtnutím kandidáta na lístku mu dajú svoju preferenciu. Potom spokojní idú domov a pred TV hltajú správy presstitutov, ako to dopadlo. Fígeľ je v tom, že je úplne jedno koho si zaškrtnú, ide tu o to, ABY SA VOLIEB ZUČASTNILI! Lebo v podstate vlolebná komisia tam hore, na Štatistickom úrade všetky hlasy z celého spočíta DOKOPY!
     A potom už bez kamier a kontrolórov, tajne v bočnej miestnosti toto množstvo podelí medzi lioberálných vyvolencov tak, aby národ spapal aj s navijákom „výsledkovú listinu“. Sprisahanci niečo hodia aj opozícii, aby sa nepovedalo. Kotleba mal v skutočnosti o takých 11-12% viac ako mu „zapísali“ sprisahanci. Preto nechodím voliť.

     • Môžeš ostať prítomný vo volebnej miestnosti vo svojom volebnom obvode pri spočítavaní hlasov, ako pozorovateľ. Tam by nemalo dochádzať k manipulácii s hlasmi.

   • Galaxia andromeda

    1.volby maju byt verejne skutocnost su tajne
    2.volebne pravo maju mat slobodny ludia skutocnost volebne pravo maju najma otroci
    3.voleni maju byt najlepsi z najlepsich v obladti vzdelania riadenia moralky a etiky, mudru a inteligentni skutocnost voleni su najvecsi tupci, hlupaci,plagiatori,argontna chrapac bez kuska empatie a lasky
    Rozmyslam preco si ludia mysli ze ziju v demokracii .Klamu sami sebe.Koniec sa bliži.

    • Zatial nikto

     Ak by sme naozaj spolupracovali,vlady by boli nepotrebne.Vlady iba odrazaju vnutorny zmatok vacsiny ludi a ich potrebu delegovat vlastnu moc a rozhodovanie na inych(vlady).Tiez sme neschopni prevziat zodpovednost.Byt ako male deti zavisle najprv od rodicov potom od skol,institucii,politikov,nabozenstiev..Musime zacat na urovni jednotlivca.Uvedomit si ze zijeme v jednom obrovskom podvode-matrixe.Aj ked niektori to uz chapu,je nas zatial mensina.Takze zacnime od seba a robme shadow work to znamena uvedomme si co chceme coho sa bojime a tak.Strach je iracionalny,nesmieme sa bat nicoho ak chceme zmenu.Strach vyuzivaju proti nam vlady institucie a falosna lekarska veda

     • Zatial nikto

      Preco si myslime ze volit inu stranu pomoze?Aj nevolit je silne posolstvo hlavne ak by tak urobila vacsina sveta.Volil som len raz pred 27 rokmi.Prvykrat a naposledy.

     • Zatial nikto

      Som presvedceny ze mysliet si ze ina politicka strana je mensie zlo alebo ze mozno bude lepsie je iluzia.Ved tu uz dlho rozoberame ze vlady su len globalne riadene babky.Nevolme prestanme hrat ich hru a rozmyslajme ako z toho von sami

 7. Súhlasím…. “ je na čase aby sa Augiášov chliev vyčistil. Nie od koalície alebo opozície. Od falošných, zákerných, chamtivých, zradných, namyslených, arogantných, sociopatických POLITIKOV“

 8. Pozor- vlada ma k dispozicii „neviditelne“ väzenia ktore priniesla z USA a Kosicka univerzita ho prisposobovala na nase pomery. A nabuduce ked sa bude volit vlada tak sa treba pozriet na to ako v“vyhral“ Biden a to tuto vladu upokojuje. NATO nam nepride pomoct zbavit sa vlady lebo ta sa zabezpecila s USarmy. Ktokolvek iny by prisiel na pomoc – vysledok by bol ze zostane zo Slovenska len jeden krater..

 9. …trefne a výstižne povedané o ,,bojisku“….záleží na tom, čo my sami na tom ,,bojisku“ môžeme a chceme urobiť, respekt.ako ho budeme ponímať…tiež, či vieme čo je pre nás vhodné a čo naopak nám vôbec nevyhovuje…. a práve vďaka tomuto Portál bádateľovi môžem lepšie vidieť súvislosti medzi zdravím a ,,politikou“…. som veľmi rada, že ho môžem čítať a ,,byť v obraze“….áno, zdravie si uchránime odstránením toho, čo choroby prináša, to je predsa základ….tento ,,koronocirkus“ robia tí ,,hore“, my ostatní si to ,,aplikujeme podľa svojho presvedčenia“….tak to bolo aj stále je so všet.,,vojnami“…niekto ,,hore“ ich zmyslí a tí dolu buď nech ,,bojujú“ alebo ,,padajú“…áno, mier za cenu straty mojej slobody- najvzác.čo mám, okrem svojho života, je vojnou, plne súhlasím….

  • Samozostavujúce sa obvody sú vo vakcínach, hnojivách, postrekoch, chemtrails, jedle, vode. Na 5G sieť budú pripojení ľudia, zvieratá, rastliny, domáce spotrebiče. „Skynet“ sa zapne, až to bude všetko hotové.

  • Vďaka, budeme sa snažiť aj naďalej 🙂

 10. Pripájam sa k Alene… Badateľ je potrebný, celé 2 roky som striehla každý jeden článok…boli sme v „obraze“, a to nám dodalo odvahu nestať sa ovcou v tom dave ďalších oviec, napríklad. Ved zapredaným médiam sa nedalo veriť. A potom, zdravie a politika sú naozaj prepojené.
  Prajem tímu Badateľa veľa síl a ďalších úspechov!

 11. Badatel, drzte sa. Ste vyborni.
  Od citatelky zo Sydney.

  • 👍

   • REDAKCIA a Rocky nakoniec,dnes som sa stretol s clovekom,ktoreho komunikacia sa nachadza v inych frekvenciach povedal,asi v takom slovazmysle,ze vsetko stare zostava za nami a to sa tyka aj vsetkych tem,ktore tu boli spomenute,uz nikdo z vas nebude ten co bol a kazdy odide tam,kde sa v danom case bude nachadzat vo svojom vyvoji.a ako sa hovori,kobyla kope z posledneho.dnes v Rakusku,,kancler,,vyhlasil,ze povinne pichanie nebude a to je len zaciatok ,ze to co si predsavzali, v Novej casoch zemegule to nepresadia a ako mi dalej povedal, ze zakratko zazijeme velky skok. ludia sa zacali prebudzat.vsetko so vsetkym suvisi aj dnesny clanok Badatela od politickeho vyvoja,az ku zdraviu tiez priniesol poznanie a komunikaciu a rozne pohlady komentujucich. ja sa tiez pripajam k tym,ktori tuto platformu kladne podporili a prajem ,aby ste aj nadalej prinasali vela svetla do zivota nas vsetkych.s pozdravom

 12. …smutné je, ako to všetko táto vláda ,,má poistené“, aj vďaka udalost.z tohoto týždňa….áno, viem, na 5G chcú napojiť všetko možné, hlavne zdravý ,,sedl.rozum“….

 13. Dnes som počul na tlačovke ministra obrany J. Naďa, ktorý okrem iného povedal, že peniaze, ktoré vynaložia Američania na modernizáciu našich letísk a ktoré my takto ušetríme, môže vláda naliať do zdravotníctva. Nuž, pokiaľ sa nemýlim, ide o
  „smiešnych“ 100 miliónov dolárov, čo je iba zlomok toho, čo Matovičova vláda investovala do „atómovej“ zbrane proti covidu. Za takýchto „30 strieborných“ zapredali prezidentka a vláda našu suverenitu (ktorá je už aj tak našim členstvom v EÚ dosť oklieštená).

 14. …krásne napísané od Rockyho….

  • Po tých mojich desiatich rokoch, čo to svinstvo sledujem, si ani príliš neviem predstaviť, že už konečne končí.
   Samozrejme nielen Rocky to tvrdí.
   Uvidíme už zakrátko, snáď.

 15. Miroslav Čižmár

  Nie je mi ľúto strany Smer, ani Blahu. Vyjadrím sa k hrudi prezidentky, ktorá prikryla Čurillovcov. To je ale hruď, hotové hrudisko.

 16. KOVIDBARÓN!

  ,,,,zaujímavé,že kto všetko je tu pre vás zlý a zradcom ani neviem čoho všetkého,,,,a čo takto tu niekedy aj spomenúť skutočných zradcov slovenska z radov ľudí???? napráklad lekári a zdravotníci,inžinieri IT špecialisti,vedci atd.,ktorí tu z vypočítavosti lacným spôsobom nadobudli vzdelanie na úkor spočnosti a mnohí aj počiatočnú alebo úplnú prax a z krajiny zbabelo ušli kôli ľahšiemu bohatnutiu a opovrhovaním tejto krajiny!,manželky tu mnohách z vás fungujú v zahraničí,kde utierajú zadočky naším vykorisťovateľom a potomkom monarchií-alebo už ste na to zabudli!,ktorí nás nikdy medzi seba nepríjmu ako rovných a pritom tu doma sa nemá kto postarať o vaších vlastných rodičov,kde sa ich potomkovia zmôžu len na občasné návštevy a posielanie fotečiek z dovoleniek a iných zhovadilostí a zbytočností zvieracieho sveta ničoho a nikoho,,,,a potom sa tu idete diviť,že tu niekto ide robyť s vami poriadok-lebo toto jen už neudržateľný stav,nie politici sú vašími nepriateľmi,ale ich ovce-voliči a tých stretávate všade kdekoľvek na uliciach a či v zamestnaní,pri nákupoch a na dovolenkách,,,,

  • Miroslav Čižmár

   Zabudol si spomenúť chamtivcov, ktorí kvôli dedičstvu rozbili vzťahy v rodine. Hyeny a supy v ľudskej koži, ktorí čakajú na smrť príbuzného, aby mohli dediť.

Pridajte komentár

*