Americký Žid varuje: „Vakcíny sú nové plynové komory a médiami živený strach do nich vháňa milióny ľudí“


Print Friendly, PDF & Email

Americký Žid varuje: „Vakcíny sú nové plynové komory a médiami živený strach do nich vháňa milióny ľudí“

(S.D. Wells, Natural News) – Židia v Nemecku pred druhou svetovou vojnou si nemysleli, že keď boli najskôr požiadaní o „zaregistrovanie“ ich zbraní, že im tie zbrane zakrátko zoberú.

Tí istí nevinní Židia, ktorí boli nemeckými občanmi, nemali tušenie, že im po skonfiškovaní zbraní prikážu „presťahovať sa“ do pre nich vyhradených get, spolu s ďalšími „im podobnými“ ľuďmi.

Covidová a nacistická propaganda sú si v mnohom podobné

Nenávidieť Židov bola oficiálna nacistická politika. Mediálnou propagandou (letákmi, plagátmi a filmami) boli mnohými spôsobmi ostrakizovaní ako bremeno spoločnosti.

Nemecký ľud bol vedený nenávidieť konkrétnych ľudí (spomeňte si na neočkovaných dnes). Hitler im dal obetného baránka – „špinavých zradcovských Židov“. A obyvateľstvo na návnadu skočilo.

Potom tie milióny Židov poslali vlakom z get do koncentračných táborov. Tie sa stali miestom ich posledného odpočinku.

Hitlerova farmaceutická „pravá ruka“ vytvárala toxické vakcíny, vyrobené z chemických zmesí a potom tie chemické látky vpichovali do rúk židovských detí (zvyčajne dvojčiat), len aby zistili, čo sa stane. Tie, samozrejme, zomreli, keď boli predtým mučené a zneužité.

Židia neboli hlúpi, len si sprvu neuvedomili, čo registrácia zbraní znamená a nakoniec museli všetci kráčať do plynových komôr, naplnených jedovatými insekticídmi, z ktorých niektoré sa ešte aj dnes používajú v chemoterapii.

Židom povedali, že sa idú hromadne sprchovať a keď do tých budov vošli, nacisti im namiesto horúcej vody pustili plyn. Práve tam zomrela asi šestina z celkového počtu 6 miliónov Židov zabitých v holokauste.

Iných Židov po vystúpení z vlaku strelili dvakrát do hlavy. Alebo, ak mali nejaké užitočné zručnosti, ktoré mohli pomôcť Hitlerovým ozbrojeným silám, bola im pridelená práca. Potom boli všetci pomaly vyhladovávaní na smrť.

Hitlerovia súčasnosti

Hitler dal do vody pridávať fluór, ktorý Židov oslaboval, aby sa nemohli búriť či utiecť (poznámka redakcie: Dnes sa fluór do vody stále pridáva hlavne v anglicky hovoriacich krajinách – USA, Kanada, Írsko, Veľká Británia, Austrália a Nový Zéland. Zrejme preto, aby populácia bola poslušná a poddajná.)

Keď sa čpavok (amoniak) zmieša s bielidlom, stáva sa zmes toxická ako yperit. Zmes čpavku s bielidlom môžete nájsť v bežne predávaných cigaretách.

Bielených je aj väčšina bielych potravín. Väčšina červeného mäsa je ošetrená čpavkom, aby sa zabili baktérie E.coli.

Pesticídy, ktorými sa postrekujú takmer všetky bežné plodiny a produkty, vyrába spoločnosť Bayer (Monsanto). TEN ISTÝ odporný Bayer, ktorý sa postavil do čela farmaceutického konglomerátu, známeho v nacistickom Nemecku ako I.G.Farben, ktorý vyrábal jedovatý plyn Cyklón B používaný v koncentračných táboroch na vraždenie väzňov.

Vakcíny obsahujú desivé znečisťujúce látky z celej planéty, ktoré by NIKDY nemali byť vpichované do ľudských tiel. Neexistuje žiadne bezpečné množstvo ortuti, ktoré možno vpichnúť, či už ide o etylortuť alebo metylortuť.

Žiadny človek, najmä potom, čo sa stalo Židom v nacistickom Nemecku, by nemal byť nútený prijímať vakcíny, meniace vaše gény tak, aby vytvárali proteíny a prióny (časti hrotových proteínov), napodobňujúce smrtiace vírusy.

Na chvíľu sa nad tým zamyslite. Nech vám to dôjde. Farmaceutický priemysel. Nacisti. Chemoterapia. Hitler. Chemické pesticídy. Bayer. Plynové komory. Geneticky modifikované organizmy. Covid-19. Pfizer. Moderna. Proteínová nálož a vakcíny mRNA.

Predchádzanie panike a zabíjanie najprv tých „oslabených“

Všimnite si, že Covid-19 útočí hlavne na „oslabených“ ľudí, ktorí majú dysfunkčný a slabý imunitný systém z dôvodu predpisovaných liekov, fluorizovanej vody, ortuti v injekciách proti chrípke a geneticky modifikovaných, silne spracovaných, na živiny chudobných potravín plných pesticídov (takmer všetkých bežných potravín, ktoré nie sú organické).

Telá týchto istých ľudí sú v ohrození pri boji s rakovinou, cukrovkou, chorobou srdca, demenciou a ďalšími civilizačnými chorobami.

Takto fašisti a neomarxisti (Bidenov režim v štýle čínskej komunistickej strany, EÚ to isté) vakcínami napádajú a často aj zabijú najprv tých slabých, chudobných a „hendikepovaných“ (spomeňte si tu tiež na úmrtia na covid v domovoch dôchodcov po celom svete).

Toto je Covid-19, vírus vytvorený v laboratóriu tak, aby si vzal tých slabých, tých „zbytočných“ (poznámka redakcie: Teória laboratórneho pôvodu koronavírusu časom stále naberá na sile).

Na postupné odstránenie tých slabých, ale len v období niekoľkých rokov, nie desaťročí, mal byť vytvorený nielen vírus, ale aj vakcíny.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Toto je ďalší dôkladný pomalý pochod väzňov do plynových komôr, tentoraz to však mieri do očkovacích centier kvôli prevýchove vašich buniek, ktoré odteraz môžu robiť vaše telo rakovinovým a pritom vám pomaly zhusťovať krv.

Nakoniec sa buď zbláznite, alebo zomriete na infarkt či mŕtvicu. A zakaždým sa to zvalí na obetného baránka, ktorým je posledný variant covidu s číslom príslušného roku (prípadne písmenom gréckej abecedy).

Vtedy, keď Židia počas holokaustu dorazili do centier zabíjania, vybrali na okamžitú popravu všetky nemluvňatá, deti, hendikepovaných ľudí, starých a tehotné ženy, lebo nemohli pomôcť posilneniu Hitlerovej armády.

Ak nechcete, aby sa história opakovala, ako ďalší holokaust, tak sa nevzdávajte svojich zbraní, nejedzte pesticídmi zamorené potraviny, nepite vodu z kohútika (v krajinách, kde sa voda fluoriduje), nedávajte sa opakovane očkovať v rámci extrémne nebezpečného „medicínskeho experimentu“, vedeného Big Pharmou.

Jed na potkany, obsahujúci niektoré rovnaké ingrediencie ako dnešné lieky na riedenie krvi, sa používal v plynových komorách holokaustu

„Cyklón B“ bol názov granulátu chemického insekticídu, ktorý nacistické stráže sypali do vzduchových šácht plynových komôr.

Používal sa aj na hubenie hmyzu a potkanov, čo sa zhodou okolností stalo prezývkou všetkých Židov, ponižujúc ich tak, aby uverili, že nemajú vôbec žiadnu cenu (dehumanizácia). K podobnému sú dnes povzbudzovaní robiť zaočkovaní tým „nezaočkovaným“.

Rovnaké zložky jedu na potkany môžete nájsť dnes v niekoľkých predpisovaných liekoch na riedenie krvi. Náhoda?

Sme novým bremenom spoločnosti, hoci sme provedeckí. Sme noví „malomocní“ – neočkovaní, ktorí vedia, čo tieto vakcíny v skutočnosti znamenajú. Chopte sa ich! Po nemecky je to Ergreife sie!

Ako vravia niektorí militantví vakcinátori:

„Pošlite ich (neočkovaných) do táborov FEMA (Úradu pre zvládanie krízových situácií v USA), aby boli… nasilu zaočkovaní pre vyššie dobro.“

Vakcíny proti covidu spôsobujú na celom svete krvné zrazeniny a zápaly srdca. Masmédiá, podobne ako Hitlerova propaganda, to všetko utajujú.

Medzitým sú ľudia, ktorí sa neočkujú, novými obetnými baránkami, „nehodnými života“ a obviňujú ich za všetko šírenie smrtiaceho ochorenia. Toho, ktoré bolo vyrobené v laboratóriu a ktoré zabíja slabých. Už vidíte ten model?

Ste „nehodní života“?

Vakcinačný priemysel je o tom presvedčený a preto ho nemôžete žalovať za zanedbanie povinnej starostlivosti, poškodenie ani smrť v dôsledku očkovania ich vakcínou proti Covid-19.

Ani nie pred sto rokmi, v októbri 1939, začal Hitler popravovať všetkých oslabených (telesne a mentálne hendikepovaných), lebo ich považoval za „nehodných života“.

Hitler mal „poradcov“, ktorí po návštevách nemocníc a domovov dôchodcov rozhodovali o tom, kto má byť popravený.

Na smrť boli určené deti s autizmom, hoci aj ľahkým. Na smrť vybrali človeka s chýbajúcim prstom, rukou alebo nohou. Išlo o program eutanázie pod záštitou oxidu dusnatého a Cyklónu B – pesticídu s obsahom kyanidov.

Keby si Hitler svoje zbrane hromadného ničenia mohol vyberať dnes, boli by nimi biologické zbrane, vydávané za očkovania.

Záver

Ste už „označení na smrť“? Máte z nacistických vakcín chorobu šialených kráv či iné zdravotné problémy?

Ak ste už jedno či dve toxické očkovania proti covidu dostali a pociťujete vedľajšie účinky, máte krvné zrazeniny alebo iné nežiaduce účinky, navštívte stránku CovidVaccineReactions.com.

Potom si kvôli aktuálnym informáciám o týchto zločinoch proti ľudskosti, vykonávaných pod zámienkou očkovania, nalaďte svoju internetovú frekvenciu na Pandemic.news.

Pre ďalšie informácie a overené štatistiky o tragédiách alopatického „vlaku“, v ktorom sa vezie už vyše 2 miliardy ľudí našej planéty, navštívte aj stránku PharmaDeathClock.

Použité zdroje: Pandemic.news, NaturalNews.com, TruthWiki.org, GlobalJustice.org, NOQReport.com, encyclopedia.ushmm.org

Liečba osteoporózy

Autor: S.D. Wells, Pôvodný článok: Naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. SUN MAN 1 CZ

  NĚKTEŘÍ TO UŽ POCHOPILI DÁVNO.
  TRUMP ZAVEDL OČKOVÁNÍ SOROSOVOU MODERNOU – BÝVALÁ IG FARBEN KTERÁ VYRÁBĚLA CYKLON B JÍMŽ VYVRAŽDILI MILIÓNY LIDÍ !

  • Ano,tiez dal Bill Gates,1.16BILL IONA-GAVI,vytvoril „Operation warp Speed“,etc,teraz hovori ze vaccina je jeden z dnesnych zazrakov sveta a kritizuje Bidena,ze sa nechcu ludia dat vaxxovat kvoli nemu,obidvaja dostali od Pfizer Million Dollarov,cau

 2. Ďakujeme tímu Bádateľa za ďalší článok. Kiež by toto vedel každý Slovák, potom by sa ináč stavali k očkovaniu.
  Teraz na jeseň sa plánuje, že mi nezaočkovaní budeme krivo napádaní, že rozširujeme covid – všetko je „pekne naplánované“. Už ani nemám slov.

 3. https://www.naturalnews.com/2021-07-23-vaccines-the-answer-narrative-blown-to-smithereens.html
  The ‘vaccines are the answer’ narrative blown to smithereens as more and more of ‘the fully vaxxed’ are becoming ill and dying
  „Vakcíny sú odpoveďou“ naratívom fúkaným navnivoč, pretože čoraz viac „plne vaxxovaných“ sa stávajú chorými a umierajú

  • ano vela arogantnych ludi so zlym charakterom a tiez aby mohli „cestovat“ sa dali zapichnut,vsak budu cestovat ako Biosludge

 4. https://zemavek.sk/pridte-zajtra-pred-parlament-o-11-bude-prebiehat-hlasovanie/
  Príďte zajtra pred parlament. O 11 bude prebiehať hlasovanie

  Zajtra o 11 hodine sa bude hlasovať o zákone, ktorý umožní diskriminovať nezaočkovaných.

 5. Počúvala som teraz rádio. Mám pocit akoby narastali autonehody (mini porážky z vakcín) ako to bolo aj spomínané aj na naturalnews.com

  • Aj ja mam pocit ze na cestach to nie je v poriadku , pozorovanie z De. Je vela kolizii ako som videl po minule roky

 6. https://zemavek.sk/vzniklo-hnutie-archa/
  Vyhlásenie Hnutia Archa:

  Hnutie ARCHA je kolektívna dobrovoľnícka organizácia s humanitárnym poslaním pomáhať v mimoriadnych krízových situáciách pri zabezpečovaní potravín, liekov, zdravotníckych materiálov a ochrany zdravia a životov ľudí. V dnešnej dobe sa zásadne menia garancie jednotlivých rezortov štátnej administratívy podriadenej nadnárodnému centrálnemu plánovaniu, ktoré obchádza ústavnosť a suverenitu jednotlivých štátov vrátane Slovenskej republiky. Hnutie ARCHA má vo svojom pláne v prípade mimoriadnej núdze súvisiacej s výpadkom distribúcie potravín, liekov a energií zabezpečovať svojim členom a ich rodinám prístup k najzákladnejším životným potrebám a poskytovať im ochranu a vzájomné prepojenie. Základnými oddielmi hnutia je zdravotnícky oddiel, oddiel prežitia a oddiel domobrany, ktoré pracujú pod dohľadom profesionálov z daných oblastí. Byť pripravený na prekonanie obzvlášť závažných opatrení vychádzajúcich z globálneho kolapsu ekonomiky je dnes právom, ale aj morálnou povinnosťou každého rozhľadeného človeka, ktorému nie je ľahostajný osud jeho najbližších.

  http://www.hnutiearcha.sk

  Tibor Eliot Rostas

 7. “Keďže informovanosť v médiách je jednostranná a obmedzená, mám potrebu hovoriť tom, čo ja zažívam v ordinácii.“

  https://www.facebook.com/SilviaSuvadova/videos/900030657223211

 8. https://zemavek.sk/slovensko-stoji-na-prahu-zavedenia-total-control-rezimu-odvodeneho-od-cinskeho-socialneho-kreditu/
  Slovensko stojí na prahu zavedenia Total Control – režimu odvodeného od čínskeho Sociálneho kreditu

  V pátek bude Národní rada SR schvalovat drakonický zákon, který zabrání vstupu Slovákům do všech míst, provozů a budov, pokud se neprokáží Digital Green Pass aplikací! Právník dokument rozebral a varuje, že jeho definici lze výkladem uplatnit i na zastávky autobusů, nádražní budovy, čekárny u lékaře, na budovy pošty a samozřejmě na děti ve školách!

 9. https://zemavek.sk/dennik-n-nezaockovani-sa-sami-rozhodli-ze-chcu-byt-obcanmi-inej-kategorie/
  Denník N: Nezaočkovaní sa sami rozhodli, že chcú byť občanmi inej kategórie
  Matúš Kostolný z Denníka N si myslí, že nezaočkovaní sa sami rozhodli, že chcú byť občanmi inej kategórie.

 10. https://www.hlavnespravy.sk/rezort-financii-uvolnil-takmer-39-mil-eur-na-ockovaciu-kampan/2618474
  Rezort financií uvoľnil takmer 3,9 mil. eur na očkovaciu kampaň

  • Prekopírovala som blog pod týmto článkom:
   Na ludi nie su stovky eur, na reklamnu kampan zahranicnym farmafirmam sa najdu miliony kedykolvek. Este vobec v tej kase nieco zostalo, alebo aj to je na dlh buducim generaciam?

 11. https://www.infowars.com/posts/only-vaccinated-can-see-pope-in-slovakia-but-many-vaccines-abortion-derived/
  Only Vaccinated Can See Pope in Slovakia, But Many Vaccines Abortion-Derived
  Iba očkovaní môžu vidieť pápeža na Slovensku, ale veľa vakcín je získaných z potratu

  Only Slovakians who have taken a Covid-19 vaccine can see Pope Francis when he visits the country, despite the fact that many vaccines were tested on or developed using fetal cell lines.
  Iba očkovaní môžu vidieť pápeža na Slovensku, ale veľa vakcín je odvodených od potratu
  Iba Slováci, ktorí si vzali vakcínu Covid-19, môžu pri návšteve krajiny vidieť pápeža Františka napriek tomu, že veľa vakcín bolo testovaných alebo vyvinutých pomocou fetálnych (plodových) bunkových línií.

 12. https://www.infowars.com/posts/mit-scientist-exposes-covid-19-hoax-in-bombshell-interview-must-see/
  MIT Scientist Exposes Covid-19 Hoax in Bombshell Interview – MUST SEE!
  Voľný predklad:
  Vedec z MIT odhalil Covid-19 podvod – MUSÍTE VIDIEŤ!

  Dr. Andrew Kaufman joins The Alex Jones Show to break down the fear-programming used on the masses to get them to submit to medical tyranny.
  Voľný preklad:
  Dr. Andrew Kaufman sa pripája k Show Alexa Jonesa, aby odbúral (zlomil) programovanie strachu používané na ľuďoch, aby sa podvolili (podriadili) lekárskej tyranii.

 13. Šefčík si KOPOL do protestujúcich: “Kotleboblahovský DEZOLÁTI! Policajtom ďakujem…
  Taká novodobá NULA Šefčík je DEZOLÁT č. 1 a protestovalo proti DEZOLÁTOM,ktorí nasilu rozhodujú o našom zdraví.

 14. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/07/24/patents-prove-sars-cov-2-is-a-manufactured-virus.aspx?ui=528221e32903749c2510f9d4def3f4f11f4c2bc46842b03ba80cb5dc2704c4a0&sd=20200325&cid_source=dnl&cid_medium=email&cid_content=art1HL&cid=20210724_HL2&mid=DM933113&rid=1216292009
  Patents Prove SARS-CoV-2 Is a Manufactured Virus
  Patenty dokazujú, že SARS-CoV-2 je vyrobený vírus

  Coronavirus — A Biological Weapon Candidate Since 2001?
  Koronavírus – kandidát na biologické zbrane od roku 2001?

 15. https://otevrisvoumysl.cz/pomateny-joe-biden-prezident-usa/
  Pomatený Joe Biden, prezident USA

  Ve zkratce…
  Zdá se, že prezidentovi USA, Joe Bidenovi, už jaksi nestíhají spínat nervové spoje v mozku… co myslíte?

 16. https://www.banned.video/watch?id=60fb53e808b4e30ba06ed1ce
  Doctor Exposing Massive Covid-19 Vaccine Deaths Gives Update on Lawsuit
  Lekár odhaľuje masívne úmrtia na vakcíny Covid-19 informuje o najnovších žalobách

 17. https://www.banned.video/watch?id=60fb3ec7a43f7c0b59f57b9d
  New Evidence Is Proof: COVID Jabs Damage Blood Cells
  Nový dôkaz potvrdzuje: COVID vakcíny poškodzujú krvinky

 18. http://www.nwoo.org/2021/07/23/jak-beztrestne-zabit-statisice-lidi/
  Jak beztrestně zabít statisíce lidí…

 19. Lidé se do tohoto nedobrého stavu (každý jednotlivec) dostali svým materiálním způsobem života a chybnými volbami za mnoho let. Já a ostatní varovali před čipovou totalitou cca 20 let na http://www.andele-nebe.cz – to je obecný pojem, pro lidi dosud neznámý, ovšem postupně jej již poznávají a zakouší v každodenním životě, protože je tu intenzivně budována lidmi – oni cpali desetiletí stále více peněz potravinářským a farmaceutickým firmám (ničení zdraví) – nemohou se na ně vymlouvat – oni je volili – každodenně – ale nic nechápou !!!
  To je ovšem neomlouvá, zážitek na vlastní kůži jim poskytne odpověď !
  Takže si prosím nestěžujte, a zažijte si, co jste si svobodně zvolili !

  Co se začalo v roce 2020 díti, kdy skončila přechodná etapa na planetě Zemi:
  Toto je POSLEDNÍ SOUD, čili TŘÍDĚNÍ DUŠÍ, oddělování čistého zrna od zlého plevele, což už nebude tolerováno, aby dál zde žili pospolu a jak v podobenství Ježíš praví: Plevel nemůže být vytrhán coby výhonek mladý a ještě nezralý, protože by to vytrhalo i zrno.. musí se počkat, až bude zrno dostatečně silné a dospělé, aby vytrhání plevele jej nepoškodilo.. pak bude plevel sesbírán a naházen na hromadu a spálen a dobré zrno bude Otcem svezeno do jeho stodol … proto je nejen ten Covid vlastně metlou na hmoťáky a na zlouny, které nejen to odstraní.. vytrhává je to odtud i s kořeny a přesunuje je to temných dimenzí pekel či pravěkých jiných planet posléze pro opakování cyklu reinkarnací z důvodu změny prostředí a podmínek, což změní nakonec duši každou kupodivu… Ti, kteri to tam davaji, nejsou lide, ale zrudy, od kterych nic dobreho ci uzitecneho nelze cekat, pouze zla a nestesti !

  Obr. 5000 – třídění duší na http://www.andele-nebe.cz (http://www.vesmirni-lide.cz/obr_bar5000/obr5000.jpg )
  http://www.co-jist.cz
  http://www.jak-prezit.cz
  http://www.neocipuj-se.cz
  http://www.nejsme-otroci.cz
  http://www.playlist-music.org
  http://www.evakuace-lidstva.cz
  MIXOVANÉ LISTY OCHUCENÉ OVOCEM – PŮL LITRU DENNĚ – PROTI VŠEM NEMOCEM. K tomu vlastní destilovaná voda – http://www.co-jist.cz

 20. Ander Kixa

  bez tŷch drìstov o holokauste by to nešlo?
  Absolútne hlûpe a nenàležité prirovnanie.
  P.S. zabudli ste na mydlo.

 21. Jednoduchá

  …milá Jean, dala si tu kopec pravdivých a hodnotných informácii, ďakujem moc ….bolo by dobré, keby si ich prečítalo a hlavne aj pouvažovalo nad nimi čo najviac ľudí…..priznám sa, niektr. z nich, hlavne predpokl.scenár, ako to má pokračovať je doslova hororový, no stále verím, že k nemu nedôjde….stále verím, že sa tomu predíde a ľudia nebudú doplácať na rozh.vlády, respek.verím hlavne tomu, že k týmto nezmys.rozhodnutiam ani nedôjde…lebo nie ľudia , ale samá vláda nás začala deliť na 2 skupiny, prostr.bež.TV, novín, rozhlasu, vyvolávaním čoraz väčš.strachu z niečoho, čo vôbec neexistuje…..to je ozaj smutné, veľmi smutné konanie týchto ľudí….. avšak treba verím tiež tomu, že čoraz viac ľudí sa bude prebúdzať a čoraz viac si bude uvedomovať aj svoje konanie…..konajme vo Svetle pravdy a ono nám bude skutočne nápomocné…..

 22. Zaočkovaný, nenadávajte nám, niekto sa o Vás bude musieť aj starať !

  • A čo keď to bude práve naopak? Keby si nezaujate sledoval správy o šírení delta variantu C-19 vo svete, vedel by si, že ho dostala práve drvivá väčšina tých nezaočkovaných!

   • Ako môže existovať variant, keď neexistuje originál?

   • Mega hlupost si napisal. Dostuduj

   • hmmm, ja zaočkovaným nenadávam, ani náhodou, ale ked sa zaockuje 90% a potom sa zistí, a sakra , chyba sa stala, uz to nikto nevráti, a dalej je to asi kazdemu jasne ….
    a správy sledujem nezaujate, neboj 🙂 toto neni jediný zdroj, treba to brat zoširoka, pravda má vždy viacej uhlov

   • ľArchibald Dobrý deň.Chcel by som sa vás opýtať či viete poskytnúť vedecký dôkaz že
    1. SARS-CoV-2 spôsobuje ochorenie, ktoré sa zhoduje s charakteristikami všetkých úmrtí, ktoré pripisujú COVID-19.
    Že vírus SARS-CoV-2 bol izolovaný, rozmnožený a následne, že spôsobil u infikovaného experimentálneho subjektu konkrétne ochorenie.“ A to či boli splnené ohladne výskumu koronavírusu 4 kochove postuláty?A dôkaz či sa viedol výskum vírusu ktorý spôsobuje ochorenie covid 19? A že vakcína obsahuje spike proteíny práve tohto vírusu a potom sa tu hádaj z druhými

   • Zomierajú pol na pol zaočkovaní aj nezaočkovaní – podľa verejných štatistik. Načo sa každý pol rok tráviť jedovatou vakcínou? Dnes bolo v ofic. správach povedané, že už majú nachystanú tretiu vakcínu pre Slovákov.

 23. Potrebujem sa o niečo podeliť – doobeda keď som bola nakupovať stretla som bývalú susedku a jemne som sa jej opýtala, či je zaočkovaná. Pyšne mi odpovedala, že áno. Táto pani má asi 50 rokov. Jemne som sa jej opýtala či mala nejaké vedľajšie účinky. Odpovedala, že jej navreli žily na nohách ale teraz je to už v poriadku.
  Ďalej jemne som sa jej opýtala, či ju niekto nútil do očkovania. Ona, že nie ale chce chodiť na kultúru.
  Nemám čo dodať.

  • Ale ja mám čo dodať. Pozri si štatistiku úmrtí na C-19 vo svete a najmä u nás. Koľko tisíc ľudí zomrelo v SR? A koľko jednotlivcov v dôsledku očkovania? Alebo si myslíš, že je to naopak? ?

   • Štatistika je založená na veľmi presnom výpočte z totálne nepresných údajov. Neraz účelových. Stačí mi, keď na vlastné oči vidím , čo sa deje v mojej blízkosti…

   • Archibald si múdry ako rádio! Ja ti vyrobím take štatistiky aké potrebuješ ty a tebe podobny. Ver mi že viem o čom hovorím. Som lekár a dôverne poznám ako sa to robí. Je to tak ak politici a laici tebe podobní sa miešajú do veci ktorým nerozumejú.

  • Já mám z naočkovaných vedlejší účinky tak často a stejné že se to už nedá přehlédnout. Do dvou hodin na mě přijde tak velká únava že nepomůže ani kafe a musím si jít lehnou i během dne.Dá se to vyřešit jen spánkem.I kdyby ten človek očkování nepřiznal podle únavy to zjistím zaručeně.

 24. Prekopírovala som ďalší blog:
  Nám zomrel sused hneď vedľa, bezprostredne po očkovaní mu praskla cievka v mozgu, pár týždňov agónia a potom exit v duchu hesla „vakcína je večná sloboda“

  Iný sused, o tri domy ďalej, po dvoch fajzeroch ostarol o sto rokov a zdementnel, už mu manželka vybavila papiere na hlavu.

  Naša známa ešte žije, ale vyzerá dosť zle, nevedia čo jej je, ale nie je evidentne v poriadku.

  Manželkina kolegyňa ťažká paralýza, triašky.

  ďalšia kolegyňa sa dlhé týždne strašne zle cíti, všetky diagnózy sa jej kriticky zhoršili.

  ďalšej kolegyni zomrel muž, krátko po fajzeroch.

  Počuli sme aj ďalšie prípady, ale to už z druhej ruky.

  Myslím, že keby tu urobil takúto inventúru každý, tak by to dalo celkom pekný obraz.

 25. Slovensko 11:06h
  Parlament stále diskutuje o výhodách pre očkovaných, hlasovanie môže byť až podvečer.

 26. https://www.infowars.com/posts/report-vaccinated-comprise-75-of-coronavirus-infections-in-singapore/
  Report: Vaccinated Comprise 75% of Coronavirus Infections in Singapore
  Správa: Zaočkovaní majú 75% infekcií koronavírusmi v Singapure

  Vaccinated individuals comprise the majority of new coronavirus infections in Singapore, according to government data.
  Podľa vládnych údajov očkovaní jedinci tvoria väčšinu nových koronavírusových infekcií v Singapure.

  PS Tak sa pýtame, proti čomu chráni táto vakcínočka? A na alternatívnych weboch čítame, že „dôležití“ ľudia dostanú placebo a ovečky depopulačku.

 27. Nesmime hlavne zapominat, ze ta strasna valka, kde chudaci zide byli vrzeni do plynu vznikla z podnetu Rothschildu a Rockefelleru, kteri vydelavali na vrazdeni na obou stranach a pokud vime, tak tyto vladnouci rodiny jsou take Zidi. Tedy zidi vrazdili zidy. Tedy neni jiz treba hovorit, ze jedini, kdo byli ublizeni byli zidi, kdyz vime, ze nejvyssi SS oficiri byli zidi.
  Musime tedy nechat zidy stranou a musime hovorit o gaunerech a o jejich obetech. Gauneri jsou ve vsech etnikach a rasach a hodni a charakterni lide take. Nabozenstvi a predsudky je to nejvetsi zlo, ktere kdy zde bylo. Nabozensti fanatikove jezdili odpradavna po svete a vyvrazdovali ty, kteri verili ve svoji viru. Vsechna nabozenstvi jsou jako vlady a jsou represivni. Nedelaji nic, co jim Buh prikazal, jen kradou, lzou a vrazdi. Nejsou nic bozskeho a mely by se zakazat. Clovek ma byt spiritualni osobnost a ne nabozensky fanatik. Zij a nech zit! Clovek ma pomahat a pak mu bude pomozeno. To, co dnesni clovek dela je neustale hrabani pod sebe, vykoristovani druhych, aby sam mel vic. Minulou stredu jsem sedel venku na lavicce a vedle si prisedl par, asi 70 letych manzelu. Pan primo zaril radosti, ze ted jsou oba ockovani a pry jen ti ockovani preziji a ti neockovani vymrou. To me tak rozesmalo, ze jsem se nemohl udrzet. Tak jsem mu rekl, ze se brzo bude divit, protoze to bude presne obracene.
  10-4

  • Milý Pierre, David Icke vo svojich videách vysvetľuje, že tí čo vytvorili Hitlera, koncentračné tábory vymysleli a vytvorili toto čo sa teraz robí.

  • Ander Kixa

   Ale v žiadnom kresťanskom katechizme nenájdeš nič podobné ako v talmude.
   Tak čo?

  • Biblických pravých Židů je jen hrstka,95% všech Židů po svetě jsou potomci Chazarů-etnických Turků ,kteří přijali judaizmus.Pravý Židé se od nich distancují. https://cechycechum.wordpress.com/2013/06/20/kdo-jsou-dnesni-zide/?fbclid=IwAR1N_yPCxsso8YW01-kWo4C_hHFDus9nNJ4WO23_C3Q9wGVPzVw3RQ_HXR0

   • Je to presne tak. Že žid nie je Žid – to sa dá pochopiť už zo samotnej biblie. Žeby to bežný čitateľ tejto „knihy kníh“ postrehol, a cirkev už nie?
    … v „svätej“ biblii má hádam každý originál svoj falzifikát. Tak ako v nej lož pohltila Pravdu tým, že krvilačného sionského boha spojila s káskavým Stvoriteľom, sionským kúzelníckym kristom nahradila Pravdu odhaľujúceho, mimopozemského a neskôr zavraždeného Ježiša, presne podľa toho istého kľúča zliala do rovnako nekompaktného celku židov so Židmi.
    Ľudia, otvorte už konečne oči; je to pre naše životy nevyhnutné!

 28. https://otevrisvoumysl.cz/gigi-young-oni-vas-potrebuji/
  Gigi Young – Oni vás potřebují

  Ve zkratce…
  V čem spočívá naše největší síla, porazit elitu? A jaká je jejich největší slabina? Na tuto a také otázku ohledně toho, co dělat, když covid očkování bude povinné, odpovídá Gigi v tomto videu. Velmi doporučuji.

 29. Dr. Zelenko odhaduje počet úmrtí na vakcíny proti Covidu v Americe na 200 000 lidí.

  http://www.nwoo.org/2021/07/24/lecba-nasledku-tak-zvaneho-ockovani-a-covidu-tez-podle-dr-zelenko/

  • Tak zvané „očkování“ je smrtící, říká Dr. Zelenko. mRNA a hrotová bílkovina mohou po čase zmizet, ale protilátky, které jejich následkem vznikly, budou přetrvávat a nikdo neví jak dlouho. Mohou to být celé dlouhé roky, snad i napořád. Někdo by si mohl myslet, že to je dobré, ale pravý opak je pravda. A ještě ke všemu neexistují žádné studie na lidech, podle kterých by se dalo určit, jak dopadnou očkovaní, až přijdou do styku se skutečným, živým zdrojem chřipky. Veškeré studie na zvířatech dokázaly pouze jedno, že všecka zahynula. Když přišla do styku se skutečnou nemocí, protilátky vyvolaly natolik přehnanou imunitní reakci, že jí všecka podlehla.

   • Dnes už máme dostatečné množství důkazů pro to, že tato tak zvaná „očkování“ způsobují těžké zdravotní potíže a zkracují život o několik desetiletí. Taková úmrtnost a tolik škodlivých vedlejších vlivů ještě nikdy nebyly.

 30. KOLAPS vo vnútri parlamentu: “Prestaňte urážať ľudí, FAŠISTI! Masy pred parlamentom chcú slobodu. Chcú dobrovoľnosť očkovania…”

  Ich poslankyňa Cigániková, známa ako “lobistka Penty”, v parlamente vrieska, že však s očkovaním je to ako s vodičským preukazom. Ak ho nemáš, nemôžeš jazdiť. Vraj to je úplne v súlade so slobodou. A preto vraj môžu veselo diskriminovať neočkovaných.

  No sprostejšej baby ako je Cigániková sme sa nemohli ani dožiť. Prirovnávať vodičák s očkovaním. Toto neprirovná ani najväčší blb.
  Aj pre vodičák sa rozhodujem dobrovoľne, Kto ma doňho nútil? Aké provízie berie.?A potom na základe čoho núti niekoho nedobrovoľne sa očkovať. Keby neboli dobre platení za to, tak nebudú takto stvárať voči ľuďom.

  Keď príde koniec ich vládnutia potom budeme radi ak niekto takto isto bude na nich vyvíjať tlak a manipulovať ako sa len bude dať. Prajem im, aby si to potom zlízli dôsledne a patrične a Cigáničke zvlášť, až to nevydržia jej červené gaťky.

  To za aký trest máme túto mafiu, aby nám kazila život. Zúčtovanie príde aj s bonusom. A bonusy sú sladké „potešenie“, nezabúdajte!!!!!!!!!!!!!

 31. https://aeronet.cz/news/lekar-z-tokia-ockovat-se-nenecham-protoze-vakciny-se-klinicky-testuji-10-let-a-pfizer-bude-odevzdavat-zavery-studie-az-koncem-roku-2023-hopkinsova-univerzita-mu-dava-za-pravdu/
  Lékař z Tokia: Očkovat se nenechám, protože vakcíny se klinicky testují 10 let a Pfizer bude odevzdávat závěry studie až koncem roku 2023! Hopkinsova univerzita mu dává za pravdu! Lékař českých olympioniků zopakoval argumenty z článku Aeronetu a nebojí se ukázat, že nedůvěřuje experimentální vakcíně! Čísla z Izraele jsou alarmující, vakcíně se snižuje účinek o desítky procent a v nemocnici skončili noví pacienti, více jak polovina jich byla očkovaných! Ano, vakcinovaní opravdu přitahují mutace, je to potvrzené! Už nejenom Andrej Babiš, ale i poslanec za SPD navštívil Izrael a namířil si to rovnou do Knessetu! Máme fotografie!

 32. Smejem sa ako má Kotleba nasadené rúško:
  https://www.youtube.com/watch?v=S09Ab_papbU
  Bill Gates: vakcína nám pomôže znížiť populáciu o 10 až 15 percent

 33. Čo to má ten pán Kotleba na puse? Vyzerá to ako podprsenka, alebo je to vložka s krídelkami?

  https://gloria.tv/post/Dp7sV9B49CPu46tih3aam6aSt

 34. https://www.banned.video/watch?id=60fb2ceda43f7c0b59f4223d
  VAERS Confirms Covid-19 Injections Causing Massive Death/Side Effects
  VAERS potvrdzuje injekcie Covid-19 spôsobujúce masívnu smrť / vedľajšie účinky

 35. https://www.youtube.com/watch?v=mNnoHSYqmRg
  Taraba Lengvarskému: Kde Vás našli? Kto Vás drží vo funkcii?

  https://www.youtube.com/watch?v=mYbuebLBneM
  Segregačný zákon: Zákaz vstupu do prevádzok bez očkovania alebo testu. Toto nesmie prejsť!

 36. https://www.youtube.com/watch?v=5GoWfQVZARw
  Tunelujete štát, pápeža ste zneužili a na lekárov ste sa vykašlali

 37. https://www.youtube.com/watch?v=35brang-Xg8
  Prečo štát prikazuje očkovania a odmieta niesť zodpovednosť za úmrtia?

 38. Ander Kixa

  Cigáňu by malo migať 6 kusov čiernych 40 centimetrových týždeň vkuse

 39. Ander Kixa

  Ani ste memuseli v nadpise uviesť že to písal žid.

 40. Jednoduchá

  …ozaj zaujímavé príspevky z rokovania vlády, veľmi dobre hovorili Kotleba, Mazourek aj Uhrík…..tiež sa mi rátal milá Jean aj príspevok Gigy Young, tá jej veľmi priama a rázna odpoveď…kým sa dá, treba stále bojovať a nevzdávať to……dnes je mimor.situácia ohľ.tých rokovaní, uvidíme ako to bude v praxi naozaj….

 41. Schválili to tak že dali výnimku, že testy budú zadarmo. Medzi opozičnými poslancami nastala búrka, že ako často sa budú ľudia testovať, keď budú chcieť ísť do knižnice, do kina, do supermarketu, k lekárovi, do kaderníctva apod.
  Myslím, že bude z toho veľmi zle.

 42. Jednoduchá

  …áno už som to aj ja takto pochopila, no ozaj neviem, ako sa to do reálu skutočne prenesie….to testovanie každú chvíľu to je tiež divný nápad….

 43. Pán George Soros sa rehoce na nás aké sme poslušné ovečky.
  https://thefakenews.club/wp-content/uploads/2020/06/George-Soros-God1.jpeg

 44. Prekopírovala som jeden blog:
  Halo! Buduje sa všade vo svete systém ako je v Číne. Takzvaný univerzálny sociálny kreditný systém kde sa preukazujete všade QR kódom. Covid pass nebude zrušený aj keď pandémia skončí to si môžete byť istí. Bude trvať a budú tomu hovoriť v rámci prevencie. Postupne do toho kódu budú pribúdať napríklad sociálne poistenie zdravotné možno občiansky preukaz možno univerzálny platobný systém… Potom príde ten sociálny kreditný systém. Je to naplánované len chcú aby si ľudia na to zvykli.

Pridajte komentár

*