Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Dávali jej iba 2 týždne života: Ako matka 2 detí porazila rakovinu


Print Friendly, PDF & Email

natasha-a-rakovina

Ide o prípad Natashe Grindleyovej, 37 ročnej matky z Liverpoolu, ktorej osud bol už podľa lekárov z nemocnice spečatený.

V júli 2014 jej ošetrujúci lekár oznámil, že s vysokou pravdepodobnosťou umrie do konca mesiaca.

Napriek tomu mala táto matka dvoch malých detí pocit, že ešte nenadišiel jej čas a rakovinu musí poraziť. Akceptovala svoju diagnózu a spolu s manželom začali študovať veci týkajúce sa výskumu rakoviny.

Popri tom, ako sa manželský pár staral o 5 ročného syna Liama a 6 ročnú dcéru Gariellu, boli posadnutí nájsť tie správne alternatívne terapie na rakovinu.

Vedeli, že chemoterapia nemôže byť jediná vec na rakovinu. A okrem toho, chemoterapia ako taká svojimi toxickými účinkami vyvoláva ešte viac rakoviny.

Natasha sa zoznámila s renomovanou autorkou na výživu a začala bojovať s rakovinou pomocou správneho stravovania.

Viac než len „alternatívna“

Napriek tomu, že jej zdravotný stav sa rapídne zhoršoval, zmena v stravovaní jej nesmierne pomohla.

Navzdory očakávaniam ostatných postupne začala vyzerať lepšie a lepšie. Jej priatelia nevychádzali z úžasu nad tým, ako priam žiarila. Okrem nového výzoru sa zlepšil aj jej emocionálny stav.

Používala som potraviny na to, aby som si posilnila imunitný systém“, uviedla pre denník Daily Mail.

Videla som, že vždy, keď som urobila zmenu v stravovaní, onedlho sa dostavili pozitívne zmeny v tom, ako som sa cítila“.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Tajomstvo tejto matky nie je vo svete výživy žiadnym tajomstvom. Mnohým pred ňou sa podarilo vyliečiť z rakoviny pomocou zmeny v stravovaníodšťavovania.

Všetky prírodné prístupy proti rakovine prístupy majú spoločné nasledovné:

 • minimalizácia cukrov a sacharidov
 • vylúčenie škodlivých druhov mäsa (mäsové výrobky ako klobásy či salámy, údené, silno opekané a vyprážané mäso)
 • zvýšenie konzumácie zdravých tukov (rybí tuk, ľanový olej, avokádo, kokosový či olivový olej)
 • zvýšenie konzumácie bio zeleniny (obzvlášť mrkvy, koreňu zeleru a červenej repy) v surovom stave a v podobe štiav
 • konzumácia bio ovocia s mierou (kvôli relatívne vysokému obsahu cukru v ovocí)

Natashe sa napriek všetkým predpovediam podarilo zmeniť svoj osud.

Dnes sa snaží rozširovať vedomosti, ktoré získala počas najtemnejších chvíľ vo svojom živote a učiť ostatných o sile, čo sa ukrýva v našej strave.

Dva roky z predpovedaných dvoch týždňov

Dnes sú tomu už 2 roky, odkedy pani Natashi Grindeyovej oznámili, že jej ostávajú posledné 2 týždne života so svojou rodinou.

Medzitým táto učiteľka ošetrovateľstva, s odhodlaním a vďakou za alternatívne terapie, dokončila vyššie vzdelanie vo výžive a založila si vlastnú Facebookú stránku.

Svoje skúsenosti tak teraz dokladá aj vedeckými faktami a s vierou v silu stravy na rôzne druhy ochorení sa snaží pomáhať ostatným.

Záver

Ani lekári, ani Natasha netvrdia, že rakovina môže byť vyliečená jedine pomocou stravy.

Avšak je dokázané, že zmena zvykov v stravovaní je kľúčom k získaniu celej palety pozitívnych účinkov na zdravie. To platí hlavne v prípadoch, keď sa musí pacient potýkať s „neliečiteľnými“ stavmi.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. O aký druh rakoviny išlo?

 2. Michael95

  Ketogenickou stravou sa vyliečila z rakoviny.

 3. Rakovinu žalúdka možno vyliečiť prípravkom za 30 dní prípravkom Grape Seed. Odporúčam ho užívať v zelenej škatuľke.

  Rakovina žalúdka je takmer vo všetkých prípadov spôsobená helikobakterom – prvotriednym karcinogenom jeho hlodaním sliznice a tvorbou vredov,preto ho najprv zničíme s veľkou istotou MMS alebo pomocou CDS za 7 dní všade aj v krvi.
  MMS/CDS samozrejme zničia aj rakovinu žalúdka,len 25 dní brať MMS/CDS je pre chorý žalúdok dlhodobe užívanie veľkou záťažou.

  GASTROOPTIMAL tiež zlikviduje helikobakter do 30-ích dní.

  Po 7 dňovej kúre MMS/CDS začneme brať Grappe Seed, tí s normálnou hmotnosťou 5 denne a rozdeliť ich časové rovnomerne a brať ich 1/2 hod pred jedlom.Tí z vyššou hmotnosťou pridajú o jednú viac a ľahkí o jednú menej.

  Gastrooptimalom prvé 2 týždne 5-ími tabletkami denne 1/2 hod pred jedlom si vylepšime celý zničený zažívací trakt a po 2-ch týždňov berieme už len 3 tabletky do 30-ích dní a po nich pokračujeme 2 tabletkami i potom naďalej na regeneráciu sliznice a vyhojenie žalúdka a stabilnú mikroflóru.

  Spolu s Gastrooptimalom berieme i prípravok Aloe Vera 3 tabletky denne,po 2-ch týdňoch ich dávku znížime na 2 tabl denne.

  Pri tejto kúre musíme prestať s rafinovaným cukrom a jeho všetkými výrobkami.V ovocí je dostatok fruktózy,ale ani tou nepreháňajme a kto musí sladké,tak jediné zdravé a nič neškodiace sladidlo „stevia“.

  Bielu múku a jej produkty obmedziť ako sa len dá a nahradíme ich celozrnými.

  Cukor a biela múka najviac prekysľujú pri čom sa helikobakteru,vírusom,iným baktériam, parazitom a hlavne rakovinovým bujneniam sa darí v kyslom prostredí najlepšie.Rakovinové bunky si žiadajú na prežitie až o 80% viac cukru ako zdravé bunky.

  Z jedálnička vyškrtneme mastné, vyprážané,pečené v trúbe i na panvici,tažké hovädze a bravčové nahradiť rybami a hodne pridáme na zásaditej zelenine najmä uhorky.

  Zemiaková šťava pri tom najviac pomáha,ale i cviklová spolu mrkvovou.

  Je to z vlastnej skúsenosti už 4 takto vyliečení. Skoro sa uzdravte a napíšte ako sa Vám darí a tak pomôžete i mnohým ďalším.

Pridajte komentár

*