Každá rakovina sa dá vyliečiť za 3 minúty. Všetko, čo potrebujete urobiť, je toto


Print Friendly, PDF & Email

gregg-braden-rakovina-a-myslienky

Táto výnimočná teória bola prvýkrát prezentovaná Greggom Brandenom, americkým autorom známym svojimi teóriami ohľadne liečby rakoviny.

Tvrdí, že existuje niečo, čo ovplyvňuje a dokonca mení naše DNA. A ak sa to použije hromadne viacerými ľuďmi, dokáže to vyliečiť úplne všetky druhy chorôb.

O čom to hovoríme? O ničom inom, ako o sile našich myšlienok a emócií.

Myšlienky a rakovinové bunky

Následky rakoviny môžu byť zastavené cieleným vedomím zameraným na synergiu medzi našimi myšlienkami a ich prejavmi. Jedná sa o pole, ktoré všetko spája.

Toto pole je dokázané a vedecky vysvetlené v jednom poprednom vedeckom žurnále.

Podrobnejšie informácie o ňom nájdete v publikácii Nature, číslo 382 z roku 1996.

Kontrola nad myšlienkami a emóciami

Naše myšlienky a emócie vytvárajú elektromagnetické polia, ktoré môžu zasahovať až do vzdialenosti jedného metra v našom tele.

Nikola Tesla, jeden z najznámejších vedcov všetkých čias, raz povedal, že ľudia v budúcnosti budú vytvárať elektrinu pomocou sily svojich myšlienok.

To znamená, že naše myšlienky dokážu byť veľmi silným zdrojom energie.

Teraz však hovoríme o silných a sústredených myšlienkach, nie o zmiešaných alebo chaotických myšlienkových pochodoch týkajúcich sa všetkého čo cítime alebo vidíme.

Navyše, kolektívne sústredené vedomie dokáže vytvoriť veľmi silné elektromagnetické pole, ktoré má priamy vplyv na fyzické prostredie.

Po etablovaní sa týchto techník, už nepôjde viac len o fikciu, ale serióznu technológiu, ktorá bude predstavovať základ pre liečbu.

V Číne dokázali myšlienkami odstrániť nádor za 3 minúty

Jedna čínska nemocnica natočila video, ktoré je toho priamym dôkazom. Video ukazuje odstránenie nádoru o veľkosti 3 x 2,5 cm za necelé 3 minúty.

Zbohom vysoký krvný tlak

Počas odstraňovania je všetko zaznamenávané pomocou ultrazvuku, kde je vidieť ako nádor postupne mizne.

Ak chcete vyprodukovať silné elektromagnetické vlny, musíte sa naučiť kontrolovať svoje pocity a emócie a zároveň ich zosilniť za pomoci mentálneho cvičenia.

Emócie dokážu zmeniť DNA

Naše emócie a pocity sú ako zrkadlá. Všetko, čo robíme, sa odráža na prostredí, v ktorom žijeme. Preto sa nám v živote dostáva to isté ako to, čo máme v sebe.

Niekedy sa tomu zvykne hovoriť aj karma.

Jeden taký príklad: Ak poviete „Jedného dňa budem šťastný, vyliečený, že si nájdem novú prácu, atď…“, toto zrkadlo nám povie, či sa tieto veci stanú skutočnosťou.

Keď však povieme a zároveň sa cítime, že sa meníme práve tu a teraz, čiže to už akože prebieha, potom nastane zmena aj v našej DNA a my sa skutočne zmeníme.

Tu si môžete pozrieť prezentáciu Gregga Bradena v angličtine so slovenskými titulkami, kde o týchto veciach podrobnejšie hovorí (ak by sa vám titulky nezobrazovali automaticky, kliknite v spodnej časti videa na značku „cc“):

 

Záver

Takmer všetci vedci tvrdia, že naše emócie a viera nie sú spojené s našimi životmi, a že to isté platí pre výskyt našich ochorení.

Avšak psycho-onkológia tvrdí presný opak. Hovorí, že naše myšlienky, emócie, viera a pocity majú silu kontrolovať všetko, čo sa deje v našich životoch a v nás samotných.

A nezabúdajte, že emócie môžu zmeniť naše DNA!

Stop Candida

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. To, že jedinou skutočne liečivou silou v tomto vesmíre je naša myseľ, je známe už od polovičky minulého storočia – len sa to dômyselne utajuje pred širokou verejnosťou….

 2. jirka sirka

  Toto video jsem už viděl před X lety. Já si myslím, že se NIC neutajuje, ale lidi se nezajímají!!! Mám doma knihy Léčebný kód, Biologie víry, Mysl je mocný lékař a další a je to JEN o tom, MYSLET POZITIVNĚ!!! Vždy je tou největší ranou pro pacienta oznámení jeho nemoci. To strašně slovo rakovina a už jste jejich!!!
  Můžete číst knihu od Billa Hendersona – Vyhrajte svůj boj s rakovinou, kde přesně tento stav v prvopočátku popisuje a vysvětluje. Čtěte, vzdělávejte se a hlavně spoléhejte sami na sebe, né na druhé, pro ně je to POUZE práce, za kterou mají peníze, nejsou odměněni podle výsledku!!!
  V tom je ten NEJVĚTŠÍ rozdíl!!!

  • Konkolova hanka

   Keby to tak bolo ludia by nezomierali na rakovinu?!?!?!

   • Hanka, nie – TOTO je pravda! (a LEN OD POLOVICKY MINULEHO STOROCIA?) Musis tomu verit! 🙂 Emocie a viera – to je liek – AJ NA RAKOVINU!

    • Ak by to bola naozaj pravda tak si zoberiem na pomoc štatistiku , nakoľko jeden až desať prípadov s pozitívnym alebo negatívnym koncom , alebo skúsenosť s jednou osobou nemá výpovednú hodnotu – len špecifickú. Takže , ak lekári neučia ľudí pozitívne myslieť a tým liečiť ľudí – niekde je obrovská chyba a farmaceuti, lekári a sestričky sú zapredanci , lebo slúžia klasickej medicíne . To netvrdím , že na pár “ náhodných „jedincoch to nezafungovalo , ale plošne určite nie .

     • Anglinu jsem se ucil pres Mezinarodni krestanske centr
      Studoval a byl trenovan modleni Deliverance and healing ministry

      Nez jsme pridtoupili k jefnotlovym akcim krestan prosel treningem viry znalostmi az ,,,vedou jak si udrzet cistoyu a vyleceni
      Bohuzel mnozi na tuto urovrn nemohli dojit

      Ja js Jim rikal ,,sekernici ,,,neb beznadejne pripady stale hlefajoci ,,,co kdyby. Nebo ja verim ve vydpelou lekarskou vedu vzdelamych me nejakyvh krestanskych fanaticism
      .
      ANO nase skipina dosahla ,,patient doslova zfialpvel trepal se civil jsem znacne zvysenou yeplotu
      ..
      Zoje dalsi leta a lekari se ho snazili presvedcit at nevero bavjork lekar se dozil nrco pod 60, Nas pritel ve svycj 75 se odstehoval na osytov Ikatios Gr , preziva mnoho mladsich ,,,
      Ano mit pevnou viru k tu r profrsionalni cinnpsti

      .Vsichmi potrrbujeme vhodne esi
      pozitivni prostredi, ja tech negativity jsem se vyhybal take ve sve profesi

      Moje cetne zname prezili mnohokrate.
      .
      Ka Sam pres 40 tezkych urazu mozku 150 zraneni a v 2021 3 stroke porazky sepsis otravu krve
      A fumhujo I kdyx stale s paralysema a ikritmymi boledtma jak neuro svalovy syst se regenerate pres ukritme oxivovaci bolesto
      musim o vikendu se.musim.prinutot podtabit opet na lyze, cjlapvi jezdi pres 100 km iz 2. Tok medalists….
      Zadar Boha o silu zazrak rozdeleni utrap v mem AGAPE na ty kterii vse zlo je ucinili
      ..

    • Ľudia v staroveku , alebo v dobe Ježiša Krista boli mentálne silnejší a aj tak boli chorí … ak by to bola úplná pravda ľudstvo by sa vyvíjalo inak .

   • Hanko, ale ono to tak JE!! Můj léčitel, díky němuž jsem po operaci odmítla chemo i ozařování a předešla tím něčemu ještě horšímu, než je samotná rakovina, mě naučil, že „všecko je v hlavě“. Až jsem se skoro naučila myslet a žít jinak (není to snadné), můžu říct, že vidím, že komu toto učení jde líp než mně, se naprosto uzdravil. I bez operace nádor zmizel (já jsem léčitele bohužel poznala až po operaci), ale platí to o všech nemocech, i o těch, o kterých se nezná příčina nebo úspěšné VYLÉČENÍ, např. Crohnova nemoc. Schválně píši VYLÉČENÍ, ne LÉČENÍ. Léčí , léčí, léčí…donekonečna jenom „lékaři“, ale VYLÉČIT se může člověk jedině SÁM. Kdo ale ví, jak na to? Těžko se to učit jenom z knih, je třeba někoho, kdo to zná, povzbudí, poradí, pomůže, vysvětlí, dohlédne. Já jsem na takového člověka měla úplnou náhodou štěstí.
    Proto odsuzuju všecky televizní „reklamy na rakovinu“ jak tomu říkám – např. lidi měli a sobě lístečky s nápisy Rakovina žaludku, Rakovina prsu, Rakovina prostaty…moderovala to jedna herečka z Ulice, podruhé zas mačkali a odhazovali z rukou lístečky s „Rakovinou“ – reklama na léčení v protonovém centru a mnoho dalších zbytečných reklam. Hlavně lékárny MAX se můžou přetrhnout v propagaci smrtonosné chemie – léků na úplně všecko, dr.! Uzel na chemii proti početí, na kvalitní sex, výdrž…následky všichni vidíme. VŠECKO se dá vsugerovat, zlé i dobré, dokocnce věřím, že se myšlenkami dá změnit i DNA, jak se píše v dnešním článku. Tak se nenechejme oblbovat, nikým a ničím, dělají to jenom v honbě za svým mamonem, jen hlupák by jim věřil.

  • Vždy je tou největší ranou pro pacienta oznámení jeho nemoci. – vzdy nie. Mojej tete povedali, ze ma rakovinu, ked mala asi 70 rokov. Ostala pokojna a bolo jej aj uplne jedno, ako ju budu liecit. Uplne doverovala lekarom. Lekar sa rozhodol pre ozarovanie. Pomohlo to, ale vela rokov si musela davat pozor na jedlo, lebo jej to ozarovanie poskodilo creva. Po 10-15 rokoch sa creva zregenerovali a uz mohla jest normalne. Dozila sa 101,5 roka.
   Musim povedat, ze teta viedla cely zivot striedmy s prirodnou, teda doma varenou stravou.

 3. Toto učí na svých kurzech MUDr. L. Junda v Luhačovicích. Ano, člověk je schopný naučit se sám ovlivnit své zdraví a uzdravit se! http://www.heverpage.net

 4. Kniha od Alexander Loyd a Ben Johnson „LIEČEBNÝ KÓD“, hovorí za všetko. Ja som pri rakovine verila doktorom, pretože teta neverila a zomrela, sestra verila a žije. Je na každom veľké rozhodnutie. Modlila som sa 100x denne, prosila archanjela Gabriela a všetkých, recidíva prišla, potom ďalšia operácia, ožarovanie, chemo. Mám problémy s trávením a vyprázdňovaním a je to 9 rokov……..

  • Paní Renatko, je mi to líto. Ale nepomůže se modlit, žádný vymyšlený archanděl nám nikomu nepomůže. Možná částečně udělá své ta VÍRA, že mi pomůže, že mne uzdraví, je to přece anděl… Ano, VÍRA udělá velice moc, ale člověk se musí přičinit i hlavně sám, on musí být pánem nad svým „osudem“. Ne JENOM slepě věřit – nakonec víme, kam nás, vlastně celé národy, slepá víra v nadpřirozeno, religiozita zavedla. Není od věci se i zamyslet, jestli také obyčejná lidová moudrost – pořekadla, báje, přísloví…nemají co do sebe – třeba takové Jez do polosyta…, Zlatá střední cesta, Nečiň jiným, co nechceš, aby oni činili tobě, Jak se do lesa volá…a stovky jiných lidových moudrostí.

 5. O Teslcvi sa tiež veľa narozprávalo aké úžasné mal vynálezy a ako sa objavili v tejto dobe. Ale ak ich chcete vidieť, akoby sa pod zem prepadli. Nikde nič. A tak je to asi aj s týmto pokusom. Vykašlite sa konečne na táranie o tom ako všetkému bráni oficiálna medicína, lebo to sú blbosti – ukážte radšej ďalšie a ďalšie príklady, že to funguje. Inak sú to len neplodné konšpirácie na ohlupovanie ľudí.

  • Neprepadli sa pod zem teslové vynálezy. Ale keď ich chcete vidieť pozrite sa na oblohu.. ovládanie počasia (geoengineering)

 6. Dívám se na data, kdy kdo sem psal příspěvky a vidím, že už i v r. 2O16 prosím redakci, která tady příspěvky kotroluje o odpověď: Některé starší články sem otiskujete znova? Děkuji. Mohla bych být jedině ráda, že se dozvím něco rozumného, co mi dřív třeba uniklo. Děkuji.

Pridajte komentár

*