Každá rakovina sa dá vyliečiť za 3 minúty. Všetko, čo potrebujete urobiť, je toto

Print Friendly, PDF & Email

gregg-braden-rakovina-a-myslienky

Táto výnimočná teória bola prvýkrát prezentovaná Greggom Brandenom, americkým autorom známym svojimi teóriami ohľadne liečby rakoviny.

Tvrdí, že existuje niečo, čo ovplyvňuje a dokonca mení naše DNA. A ak sa to použije hromadne viacerými ľuďmi, dokáže to vyliečiť úplne všetky druhy chorôb.

Zbohom vysoký krvný tlak

O čom to hovoríme? O ničom inom, ako o sile našich myšlienok a emócií.

Myšlienky a rakovinové bunky

Následky rakoviny môžu byť zastavené cieleným vedomím zameraným na synergiu medzi našimi myšlienkami a ich prejavmi. Jedná sa o pole, ktoré všetko spája.

Toto pole je dokázané a vedecky vysvetlené v jednom poprednom vedeckom žurnále.

Podrobnejšie informácie o ňom nájdete v publikácii Nature, číslo 382 z roku 1996.

Kontrola nad myšlienkami a emóciami

Naše myšlienky a emócie vytvárajú elektromagnetické polia, ktoré môžu zasahovať až do vzdialenosti jedného metra v našom tele.

Nikola Tesla, jeden z najznámejších vedcov všetkých čias, raz povedal, že ľudia v budúcnosti budú vytvárať elektrinu pomocou sily svojich myšlienok.

To znamená, že naše myšlienky dokážu byť veľmi silným zdrojom energie.


Naša rada: Kompletne zregenerujte svoju pečeň a vyčistite ju od tuku i toxínov už za 30 dní. Tu zistíte, ako

Teraz však hovoríme o silných a sústredených myšlienkach, nie o zmiešaných alebo chaotických myšlienkových pochodoch týkajúcich sa všetkého čo cítime alebo vidíme.

Navyše, kolektívne sústredené vedomie dokáže vytvoriť veľmi silné elektromagnetické pole, ktoré má priamy vplyv na fyzické prostredie.

Po etablovaní sa týchto techník, už nepôjde viac len o fikciu, ale serióznu technológiu, ktorá bude predstavovať základ pre liečbu.

V Číne dokázali myšlienkami odstrániť nádor za 3 minúty

Jedna čínska nemocnica natočila video, ktoré je toho priamym dôkazom. Video ukazuje odstránenie nádoru o veľkosti 3 x 2,5 cm za necelé 3 minúty.

Počas odstraňovania je všetko zaznamenávané pomocou ultrazvuku, kde je vidieť ako nádor postupne mizne.

Ak chcete vyprodukovať silné elektromagnetické vlny, musíte sa naučiť kontrolovať svoje pocity a emócie a zároveň ich zosilniť za pomoci mentálneho cvičenia.

Emócie dokážu zmeniť DNA

Naše emócie a pocity sú ako zrkadlá. Všetko, čo robíme, sa odráža na prostredí, v ktorom žijeme. Preto sa nám v živote dostáva to isté ako to, čo máme v sebe.

Niekedy sa tomu zvykne hovoriť aj karma.

Jeden taký príklad: Ak poviete „Jedného dňa budem šťastný, vyliečený, že si nájdem novú prácu, atď…“, toto zrkadlo nám povie, či sa tieto veci stanú skutočnosťou.

Keď však povieme a zároveň sa cítime, že sa meníme práve tu a teraz, čiže to už akože prebieha, potom nastane zmena aj v našej DNA a my sa skutočne zmeníme.

Tu si môžete pozrieť prezentáciu Gregga Bradena v angličtine so slovenskými titulkami, kde o týchto veciach podrobnejšie hovorí (ak by sa vám titulky nezobrazovali automaticky, kliknite v spodnej časti videa na značku „cc“):

 

Záver

Takmer všetci vedci tvrdia, že naše emócie a viera nie sú spojené s našimi životmi, a že to isté platí pre výskyt našich ochorení.

Avšak psycho-onkológia tvrdí presný opak. Hovorí, že naše myšlienky, emócie, viera a pocity majú silu kontrolovať všetko, čo sa deje v našich životoch a v nás samotných.

A nezabúdajte, že emócie môžu zmeniť naše DNA!

Stop Candida

Spracoval: Badatel.netPodobné články

Odoberajte nové články na email!

Pridajte sa k našim vyše 150.000 odberateľom a dostávajte nové články priamo na váš email (zdarma). Ako stáli čitatelia zároveň získavate 15% zľavu na naše e-knihy a výživové doplnky DrBuzgi. Prihláste sa tu:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky môžu vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie.

 

Komentáre

 1. To, že jedinou skutočne liečivou silou v tomto vesmíre je naša myseľ, je známe už od polovičky minulého storočia – len sa to dômyselne utajuje pred širokou verejnosťou….

 2. jirka sirka

  Toto video jsem už viděl před X lety. Já si myslím, že se NIC neutajuje, ale lidi se nezajímají!!! Mám doma knihy Léčebný kód, Biologie víry, Mysl je mocný lékař a další a je to JEN o tom, MYSLET POZITIVNĚ!!! Vždy je tou největší ranou pro pacienta oznámení jeho nemoci. To strašně slovo rakovina a už jste jejich!!!
  Můžete číst knihu od Billa Hendersona – Vyhrajte svůj boj s rakovinou, kde přesně tento stav v prvopočátku popisuje a vysvětluje. Čtěte, vzdělávejte se a hlavně spoléhejte sami na sebe, né na druhé, pro ně je to POUZE práce, za kterou mají peníze, nejsou odměněni podle výsledku!!!
  V tom je ten NEJVĚTŠÍ rozdíl!!!

  • Konkolova hanka

   Keby to tak bolo ludia by nezomierali na rakovinu?!?!?!

   • Hanka, nie – TOTO je pravda! (a LEN OD POLOVICKY MINULEHO STOROCIA?) Musis tomu verit! 🙂 Emocie a viera – to je liek – AJ NA RAKOVINU!

    • Ak by to bola naozaj pravda tak si zoberiem na pomoc štatistiku , nakoľko jeden až desať prípadov s pozitívnym alebo negatívnym koncom , alebo skúsenosť s jednou osobou nemá výpovednú hodnotu – len špecifickú. Takže , ak lekári neučia ľudí pozitívne myslieť a tým liečiť ľudí – niekde je obrovská chyba a farmaceuti, lekári a sestričky sú zapredanci , lebo slúžia klasickej medicíne . To netvrdím , že na pár “ náhodných „jedincoch to nezafungovalo , ale plošne určite nie .

    • Ľudia v staroveku , alebo v dobe Ježiša Krista boli mentálne silnejší a aj tak boli chorí … ak by to bola úplná pravda ľudstvo by sa vyvíjalo inak .

  • Vždy je tou největší ranou pro pacienta oznámení jeho nemoci. – vzdy nie. Mojej tete povedali, ze ma rakovinu, ked mala asi 70 rokov. Ostala pokojna a bolo jej aj uplne jedno, ako ju budu liecit. Uplne doverovala lekarom. Lekar sa rozhodol pre ozarovanie. Pomohlo to, ale vela rokov si musela davat pozor na jedlo, lebo jej to ozarovanie poskodilo creva. Po 10-15 rokoch sa creva zregenerovali a uz mohla jest normalne. Dozila sa 101,5 roka.
   Musim povedat, ze teta viedla cely zivot striedmy s prirodnou, teda doma varenou stravou.

 3. Toto učí na svých kurzech MUDr. L. Junda v Luhačovicích. Ano, člověk je schopný naučit se sám ovlivnit své zdraví a uzdravit se! http://www.heverpage.net

 4. Kniha od Alexander Loyd a Ben Johnson „LIEČEBNÝ KÓD“, hovorí za všetko. Ja som pri rakovine verila doktorom, pretože teta neverila a zomrela, sestra verila a žije. Je na každom veľké rozhodnutie. Modlila som sa 100x denne, prosila archanjela Gabriela a všetkých, recidíva prišla, potom ďalšia operácia, ožarovanie, chemo. Mám problémy s trávením a vyprázdňovaním a je to 9 rokov……..

 5. O Teslcvi sa tiež veľa narozprávalo aké úžasné mal vynálezy a ako sa objavili v tejto dobe. Ale ak ich chcete vidieť, akoby sa pod zem prepadli. Nikde nič. A tak je to asi aj s týmto pokusom. Vykašlite sa konečne na táranie o tom ako všetkému bráni oficiálna medicína, lebo to sú blbosti – ukážte radšej ďalšie a ďalšie príklady, že to funguje. Inak sú to len neplodné konšpirácie na ohlupovanie ľudí.

  • Neprepadli sa pod zem teslové vynálezy. Ale keď ich chcete vidieť pozrite sa na oblohu.. ovládanie počasia (geoengineering)

Pridajte komentár

*