Bill Gates: „Energetická kríza ničiaca európsku ekonomiku je dobrá vec!“


Print Friendly, PDF & Email

Bill Gates: „Energetická kríza ničiaca európsku ekonomiku je dobrá vec!“

(Belle Carter, Natural News) Veľký technologický magnát Bill Gates nedávno povedal, že európska energetická kríza, ktorú priniesla rusko-ukrajinská vojna, je vlastne dobrá vec.

„Je to dobré z dlhodobého hľadiska, pretože ľudia nebudú chcieť byť závislí na ruskom zemnom plyne – takže prejdú na nové energetické prístupy rýchlejšie,“ povedal Gates, keď v rozhovore pre stanicu CNBC propagoval svoju investičnú spoločnosť na klimatické technológie Breakthrough Energy Ventures (jadrom ktorej je uhlíková daň).

Miliardár a popredný americký vlastník poľnohospodárskej pôdy povedal, že je dôležité nájsť ne-ruské zdroje uhľovodíkov.

Dnes sú v prevádzke uhoľné elektrárne a rôzne iné neekologické veci, „pretože udržiavať ľudí v teple a udržiavať tieto ekonomiky v slušnom stave je prioritou“.

Podľa Gatesovej prezentácie „State of the Energy Transition“ (Štádium energetickej transformácie) by malo byť zodpovednosťou krajín ako USA úplne „dekarbonizovať všetky sektory hospodárstva“.

Poznamenal, že krajiny v Európe a Severnej Amerike zamorili atmosféru uhlíkom, aby dosiahli prosperitu. Je preto nereálne a nespravodlivé očakávať od všetkých ostatných krajín, že sa vzdajú pohodlnejšieho života len preto, lebo sa ukázalo, že uhlík zmenil klímu.

„Nemyslím si, že trh sám o sebe môže v priebehu niekoľkých desaťročí vyvolať reset celej ekonomiky. Potrebujeme plán na urýchlenie procesu,“ povedal.

Nezávislé médium WND uviedlo, že Gatesov prístup je podobný prístupu prezidenta Joe Bidena, ktorý tlačí spotrebiteľov k ultra-drahým elektrickým vozidlám, ktoré však momentálna kapacita americkej elektrickej siete nie je schopná zvládnuť.

Za Bidenovho režimu sa benzín pre autá v niektorých mestách vyšplhal na 1,84 dolárov za liter (pre Američanov je to šialená cena), pričom sa očakáva, že ceny zemného plynu počas nadchádzajúcej zimy explodujú.

Telekomunikácie môžu byť vypnuté, mediálne siete sa pripravujú na zimné výpadky

Mobilné, mediálne a televízne siete v Európe sa medzitým pripravujú pre prípad, že by sa v nadchádzajúcej zime zaviedol prídelový systém na energie. (Súvisiace: Európske telekomunikačné siete môžu byť túto zimu vypnuté kvôli energetickej kríze.)

Predstavitelia telekomunikačného priemyslu sa obávajú, že krutá zima otestuje európsku telekomunikačnú infraštruktúru a prinúti spoločnosti a vlády, aby sa pokúsili zmierniť vplyv energetickej krízy.

Prírodná liečba osteoartritídy

Podľa agentúry Reuters štyria vedúci pracovníci z priemyslu telekomunikácií priznali, že v mnohých európskych krajinách nie je dostatok záložných systémov na zvládnutie rozsiahlych výpadkov elektriny, čo zvyšuje vyhliadky na výpadky mobilných telefónov.

Mnohé krajiny, vrátane Francúzska, Švédska a Nemecka, sa snažia zabezpečiť, aby komunikácia pokračovala aj v prípade, že výpadky prúdu vyčerpajú záložné batérie nainštalované na tisíckach mobilných antén rozmiestnených po ich územiach.

Medzitým mediálny gigant British Broadcasting Corporation (BBC) už pripravil „tajné scenáre“, ktoré sa odvysielajú, ak by nedostatok energie spôsobil výpadky prúdu alebo plynu v nadchádzajúcom chladnom období.

Podľa BBC scenáre stanovujú, ako upokojiť verejnosť v prípade, že „veľká strata energie“ spôsobí zlyhanie telekomunikačných sietí, prístupu na internet, bankových systémov alebo semaforov v Anglicku, Walese a Škótsku.

Jeden z navrhnutých scenárov obsahuje varovania, že výpadok môže trvať až dva dni, pričom nemocnice a polícia sú vystavené „extrémnemu tlaku“.

Ďalší hovorí: „Vláda dúfa, že dodávka elektriny bude obnovená v priebehu nasledujúcich 36 až 48 hodín. Rôzne časti Británie začnú dostávať prerušované dodávky ešte predtým.“

Záver

Ďalšie príbehy súvisiace s ubúdajúcimi zásobami energií si môžete pozrieť na stránke EnergySupply.news.

Tiež si pozrite nasledujúce video, ktoré hovorí o masívnych protestoch proti extrémistickým „progresívnym“ politikám, ktoré viedli k energetickej kríze v Európe:

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Belle Carter, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. ..Vždycky, když vidím ten ksicht toho srá*če, tak se mi zvedá tlak a otevírá kudla v kapse… To ty srá*če nemůže už někdo oddělat? S WEFem, BlackRock a dalšíma šuli*nama v čele!! A to nemluvím o těch politických ještě větších sra*ček, kteří pro vidinu pár drobnejch v tom jedou a zabíjí vlastní obyvatele!!!

  • Marek Košice

   Zjavne im Satanko (stvoriteľ tohto nám hmotne sa javiaceho sveta) dáva nejakú energetickú ochranu…….. Myslím, že racionálnejšie vysvetlenie sa nenájde, Kotas…

 2. Marek Košice

  MIMO TÉMU, ale rozhodne na zamyslenie : ………….. Ak by naše telá (nepíšem o duši) stvoril „Dobrotivý, milujúci Boh“, prečo by vytvoril starnutie so všetkými jeho neduhmi, keďže to prínaša utrpenie?
  Ak už telo nežije večne (nemám s tým ŽIADNY problém), prečo to „všemohúci dobrotivý Boh“ nestvoril tak, aby sa zvyšujúci sa vek prejavoval len zmenou farby pokožky? Napríklad čím starší človek, tým by bol viac „sivo-biely“, a čím mladší, tým viac „jemne bronzový“… STAROBA BY SO SEBOU NEPRINÁŠALA NEDUHY ako sú horšia výkonnosť, horšia regenerácia, pomalšie pohyby, horšia pamäť, horšie vylučovanie, horšie vstrebávanie, a všetko ostatné horšie…… Z vizuálneho hľadiska by staroba neprinášala človeku neatraktívny vzhľad, zoslabnutý či starecký hlas, rozkysnuté alebo vysušené telo, atď…… Ako sa musia cítiť starí ľudia (tí, ktorým ešte fungujú sexuálne potreby) keď vedia, že nie sú sexuálne príťažliví takmer úplne pre nikoho? … Zoberte si párik „žena a muž“, obaja napríklad 70 roční. Žijú pomerne zdravo, nestihli sa nejak významne zdravotne „dodžubkať“, ešte im funguje sexualita …… Ale môžu sa sexuálne priťahovať? … Keď uvidia na ulici sporo odetých 20-30 ročných ľudí, pôjdu okolo kúpaliska s mladými ľuďmi, atď… uvidia tie mladé krásne telá, a keď sa doma vyzlečú pred sebou, tak uvidia zostarnuté telá so všetkými ich (menšími-väčšími) neduhmi….. To je riadna „podpásovka“…… Napríklad taký 70 ročný pán sa pozerá na svoju 70 ročnú nahú manželku, a v ten istý deň keď šiel okolo kúpaliska, uvidel 25 ročnú štíhlu fešandu v plavkách… Ten rozdiel (samozrejme to platí aj naopak, keby 70r. žena porovnávala svojho manžela s 25 ročným vyšportovaným mužom v plavkách) je obrovský…. A ten pocit, že „žiadna mladá by so mnou nechcela nič erotické mať, akurát tak za nejakú vyššiu sumu, A AJ TAK BY SI TO NEUŽILA, pravdepodobne by jej bolo od žalúdka zlej z tej situácie….“…. VEĎ TO JE BOLESTIVÉ, ZAHANBUJÚCE……………Prečo to takto „pán Božko“ vymyslel? Prečo stvoril takto tento „pozemský svet“? ….Ja vám poviem……………..PÁN BOH S TÝM NIČ NEMÁ………….Takto stvoril tento svet SATAN…
  Tento príspevok slúži na to, aby sa naivné ovečky, ktoré veria v to, že Boh stvoril nie len dušu, ALE AJ TELO, začali pozerať na realitu inak – REÁLNE. Nie, nestvoril. Milujúci Boh by nás nestvoril závislých na vode, jedle, oddychu, streche nad hlavou, na práci/love, na nebezpečí (zožerie ma puma/havarujem aj s cestujúcimi/vyhodia ma z práce a ja platím hypotéku), a ešte takto nepekne starnúceho…… KEBY NAŠE TELÁ STVORIL BOH, JEDLO BY BOLO (ak vôbec) MOŽNOSŤOU, NIE NUTNOSŤOU…… A hlavne starnutie by bolo BEZ TÝCH VŠETKÝCH ĽUDSTVU ZNÁMYCH PREJAVOV…….. Ako som už písal, keby bolo NUTNÉ aby sa ľudia vedeli odlišovať na základe veku, tak vo veku 25 rokov by sa starnutie tela zastavilo, a s nastupujúcim vekom (30,40,50,75,90 rokov…) by sa menila len farba kože (nešlo by to „odžubať“)….. Telo by ale malo rovnaký tonus po celý život, rovnako by fungovalo a ľudia by boli rovnako atraktívni… A zomreli by „v plnej kráse“ na starobu, akurát nie „bronzoví“ s lahodným mladým hlasom, ale bielo-siví….. Rovnaký pach by mal ako 25 ročný, tak 90 ročný človek…… VŠEMOHÚCI BOH BY TO TAK ZARIADIL…………..ON PREDSA VYTVÁRA ZÁKONY PRÍRODY……….Iba žeby nie, pretože tento „pozemský svet“ zostrojil a naprogramoval SATAN………..
  Už tomu konečne rozumiete, ľudia? 🙂 ……..

  • Starnete preto, lebo myslíte na to, že starnete. Ak by ste mysleli na to, že nestarnete, nestarli by ste.

   • Existuje aforizmus, že „Človek sa musí celý život vyrovnávať so strachom zo smrti!“
    Zúfalí sú tí, ktorí hľadajú elixír mladosti! Teda – základje – naučiť sa starnúť – nir báť sa staroby. Poznám-poznal som kopu krásnych fotogenických starých ľudi – nema problema! Ale niekto to skrátka nevie, lebo sa zúfalo pozoruje a sústreďuje sa na svoje pohlavie a Satanovu kundalíny.

    Pozrite si nádherne dojímavé radostné videjko – lebo o tom to celé je – aj na starobu sa dá tešiť! Lebo – „Depresia je neschopnosť tvoriť budúcnosť!“

    Jarek Nohavica – Starý muž.mp4
    https://ulozto.net/file/QTxibxaP8wIV/jarek-nohavica-stary-muz-mp4#!ZGp3AGR0L2MuBTZ3A2RkZwOuMTIJFKp4G2IZGHAYHQR1LmN=

    • „Ak by ste mysleli na to, že nestarnete, nestarli by ste“ – na to, aby sme starli rýchlejšie vyrobili miliardy zrkadiel! Kto sa neustále pozoruje – ten starne rýchlejšie. A obraz v zrkadle je prevrátený – teda nezodpovedá skutočnosti – a to je to zákerné – neustály konflikt – vidíme sa inak, ako nás iní vidia v skutočnosti – prevracia nám to identitu – lebo ľavá emocionálna a odličná tvár je na pravej srane oproti. Treba si kvôli vlastnej vnútornej identifikácii urobiť raz začas fotku polaroidom – kvôli vlastne osobnostnej rovnováhe a ujasnení si vlastnej identity. Veď vieme, aký psychický dopad má strata pôvodnej tváre, napr. po úraze. Zrkadlo to deštruuje „po kvapkách“.

     • Dosť možné, že pohľad do zrkadla a konflikt identity je nástrojom lobotómie – technického oddelenia vnímania sa správne oboma mozgovými hemisférami, čo vedie k strate našich skutočných schopností – existuje ruský dokument o experimente so zrkadlami za čias ZSSR – zúčastnení skončili v blázninci a spáchali samovraždy. Nebude náhoda, že židia sú vyznávačmi odrazeného svetla /Mesiaca/ a prevráteného sveta /krivých zrkadiel/ a zároveň židia boli v Európe – v južnom Taliansku – za čias Benátok a Valencie – najväčšími výrobcami skla a zrkadiel. A kto vyrába miliardy zrkadiel teraz?

     • Marek Košice

      Ach, Maroško… Áno, zrkadlo nám dali „satanisti“, že? … A o to, aby bol prevrátený aj odraz z hladiny jazera, o to sa tiež postarali? Vieš, že som si vedomý existencie satanistov a Satana, ale zas odtiaľ-potiaľ…
      S tým „pohľadom do zrkadla a konfliktu identity“ neskutočne preháňaš… Netvrdím, že časté pozeranie sa do zrkadla neškodí (ak človek nie je vyslovene krásny a nevidí na sebe žiadne chybičky), ale nemá to vôbec nič spoločné so spiknutím proti človeku…. Zrkadlo je vec, ktorú ľudia mať CHCÚ… Môžeš si vďaka tomu vytrhať spojenú časť obočia, oholiť sa, učesať, usmiať sa na seba keď máš dobrú náladu…. No, neskutočné spiknutie proti človeku…

     • https://cs.sciencenetnews.com › socialni-chovani-asymetrie-leve-oko-prava-hemisfera
      Sociální chování asymetrie: levé oko – pravá hemisféra
      Předpokládá se, že části prostoru viditelné v levém a pravém oku jsou mozkem různě vnímány a dva různé, ale vzájemně související systémy se podílejí na interakci zvířete s prostředím: „levé oko – pravá hemisféra“ a „pravé oko – levá polokoule“ [15].

      https://sk.sciencenetnews.com › asymetria-socialneho-spravania-lave-oko-prava-hemisfera
      Asymetria sociálneho správania: ľavé oko – pravá hemisféra
      L. Bianki odhalil hlavné črty ľavej a pravej hemisféry a tiež dospel k záveru, že funkčná špecializácia hemisféry nie je absolútna, to znamená, že v závislosti od uskutočneného procesu môže dominovať jedna alebo druhá hemisféra [1, 3].
      —————————————–
      Takže.
      1/ V každom prípade už väčšina asi vie, že uprený pohľad do očí u primátov znamená agresiu, výzvu, pretože znamená skúmanie, pozorovanie a s tým súvisí možný útok, takže nasleduje preventívny protiútok.
      2/ Reálne, keď stoja dvaja muži zoči voči – hoci stoja zoči voči – pravé, „racionálne“ oko riadené ľavou hemisférou skúma – podvedome – do kríža – pravé oko protivníka a ľavé – emocionálne oko pozoruje do kríža reálne ľavé emocionálne oko protivníka. Skrátene – pravé oči vyhodnocujú „na čo práve myslíš, čo so mnou plánuješ“ – inak je to štrukturovane digitálna informácia o deji v mozgu protivníka. V situ to môže znamenať, že protivník blafuje, reálne nemá chuť na konflikt, a ani nevie čo ďalej, takže ak mu z ľavého oka sršia emócie a pózy – zjavne len pre istotu zastrašuje. Teda – ľavé oko môže vyhodnotiť, že protivník reálne nemá úmysel okamžie napadnúť – emócie nie sú nabudené, ale pravé oko už signalizuje, že si analyzuje situ a plánuje, čo keby – ako to bude riešiť. Teda preto v bojových umeniach neslúži náš vnútorný pokoj len nám samým, ale dávame signál, že nie sme emocionálne nabudení, ale zároveň sústredene vyhodnocujeme situ, pripravujeme sa na útok, ale nezaútočime rozzúrení ako prví, čo však neznamená, že nezaútočime ako prví naozaj, ale premyslene, čo rozzúrení protivník nemá ako vyhodnotiť. Emocionálne pozorovanie znamená analógové vyhodnocovanie – áno/nie. Teda – ľavá mozgová hemisféra pravým okom vyhodnocuje digitálny stav informácie – jej štrukturovanosť „čo všetko obsahuje“, a pravá mozgová hemisféra vyhodnocuje ľavým okom pravdivosť informácie – pravda/hoax.
      Teda – pri pohľade na seba v zrkadle v prevrátenom obraze vyhodnocujeme sami seba tiež do kríža – pravé „rozumné“ oko komunikuje s proťajškom v obraze – s ľavým okom a snaží sa v ňom nájsť /chybne/ náznak uvažovania, a ľavé emocionálne oko hľadí do svojho proťajšku v zrkadle do pravého racionálneho výrazu a snaží sa vňom nájsť emócionálnu odozvu.

      Ešte raz – pri reálnom pohľade zoči voči – nikdy nehľadíme priamo zoči voči, ale krížom zoči voči, čo je evolučná výhoda, vďaka ktorej na rozdiel od opíc dokážeme bez agresie komunikovať tak, že nám oči preskakujú krížom a preto nemusíme odvracať zrak – aj keď na sekundu odvrátime alebo žmurkneme – toto je dôležité! Žmurkanie teda nie je uprenosť, lebo uprenosť je potenciálna agresia. Preto majú bossovia radi, že ich podriadení žmurkajú a odvracajú zrak. Otázka – keď čumíte na seba do zrkadla uprene – prečo nežmurkáte a neodvraciate zrak? Mačka aj opica to urobia! Si všimnite – opice aj v čase intímneho čistenia sa odvracajú od seba zrak. Čiže my dokážeme takto zoči voči budovať porozumenie a spolupracovať – a preto má na nás moderátor aj Putin aj Čaputová aj Matovič v TV vplyv a dôverujeme im, pretože na rozdiel od pohľadu do zrkadla – my ho vidíme akoby bol reálne zoči voči a pôsobí tak vzdialene, že nám neprekračuje únikovú vzdialenosť – osobnú bublinu a nevnímame ho agresívne. ale keby vám to isté drístali Matovič aj ǎputová pol metra pred tvárou – už by ste zaregistrovali v ich emocionálnom oku „nepravda“ av pravom racionálnom oku, že kujú niečo podlé a nasralo by vás to! akoďaleko je televízor od gauča? Ako cez jedálenský stôl? Pretože aj obchodné rokovania žoči voči končievajp konfliktom a porozumenie – nie pretláčanie sa a vyrážky je možné dosiahnuť len v pravom uhle, aby vyjednávači mohli odvracať zrak a skrývať zúrivosť či vychcanosť a riešiť problém vecne..

      A tak nás manipulujú, a my sa pred zrkadlom nedokážeme identifikovať tak s reálnym „proťajškom“ ani sami so sebou. Je to určitá forma skrytej schizofrénie. Ja tvrdím že lobotómie. Lebo obraz nezodpovedá skutočnému skríženiu očí a hemisfér.

      Nejaké otázky?

     • Lebo keď pravým okom skúmame akože pravé, ale reálne ľavé odrazené oko – získavame FALOŠNÝ OBRAZ O SAMÝCH SEBE! O TOM TO JE A AJ PRETO NEVIEME AJ INAK SPOZNAŤ SAMÝCH SEBA – leda že by sme vystúpili z vlastného tela a pozreli sa na seba v reáli! alebo cez digitálnu kameru a monitor. Skúste sa tak oholiť – odrežete si ucho, pretože už ste zvyknutí na svoj prevrátený obraz!

     • Ruský bohatier sa do zrkadla nikdy nepozeral! a načo! A preto mu spolupracovali obe mozgové hemisféry a jebo biopole bolo x-násobne silnejšie ako u dnešných stajlovaných buzíkov, či hipsterov! kurva – veď si len predstavte takto chlapa pred zrkadlom! Fiflena! Každý normálny chlap sa musí vedieť oholiť aj ostrihať podľa hmatu a aj potme! Aj si vytrhať chlpy z nosa! Nó – s úpravou obočia na buzerantské linky to bude už veru horšie.

    • Marek Košice

     “ Ale niekto to skrátka nevie, lebo sa zúfalo pozoruje a sústreďuje sa na svoje pohlavie a Satanovu kundalíny.“ … Maroš, to si reagoval na mňa? … To nie ja sa pravidelne (denne?) „vybíjam“, nezabúdaj…Takže kto sa tu viac sústreďuje na svoje pohlavie – ja či ty? …

   • V dnešnom svete na Zemi nieje možné uskutočniť regeneráciu tela do takej miery, že v istých životných obdobiach omladnete behom pár týždňov či mesiacov ako na vyšších hmotných planétach kde žijú duchovne vyvinutejsie civilizácie – ľudia.
    Dokonca ani tiy najduchovnejsi toho nie sú na Zemi schopní. Zem je v pásme/úrovni príliš veľkej hustoty hmoty ktorú aj vyvinutý ľudský žiarivý duch len veľmi ťažko mení a to aj hmotu svojho tela. Nech robí čo robí, nech myslíí ako myslí. Nedokáže obnoviť zranené, nedokonalé telo. Nedokáže meniť hmotu svojou myšlienkou, musí casto dlhodobo pracne tesat svoje myšlienky do hmoty aby ju zmenil. A tieto diela po istý čas zostávajú ľudstvu na očiach než sa ich niekto rozhodne zmeniť a vypovedajú veľa o pôvodcovi a stavu spoločnosti. A je to záchrana pretože človek má možnosť vidieť následky svojích činov ale aj činov iných a duchovne sa vyvíjať – cestou utrpenia alebo cestou dobrovoľného záujmu o svoj duchovný vývoj.
    To, že sa naša civilizácia dala na cestu technogénneho vývoja a nie biogénneho (ako všetky pred našou) v jemnejšiej hmote bolo rozhodnutie ZHORA lebo len takto sa informácie medzí ľuďmi môžu šíriť nielen na úrovni egregorov – biogénne ale aj technologickou cestou. A to je to čo energetickým parazitom a Globálnej Elite vyráža neustále kormidlo z ruky. Obeh informácií medzi ľuďmi za pomoci hmotných technológií je teraz už vyššia než ich stačia pretláčať do spoločnosťi paraziti žijúci v biopoli planéty Zem či v hmotných ľudskych telách. Oni by najradšej vrátili civilizáciu na cestu biogénneho vývoja, pokiaľ by sa o nejaký vývoj dalo vôbec hovoriť. Tam by mali priamy dosah na ľudí ako vždy predtým.
    Teraz musia prekonávať hmotu ako my, ludia. A tento hmotný val, hradba nám ľuďom dáva prvý krát možnosť vymaniť sa z pod ich riadenia, dáva nám čas pochopiť čo sa na Zemi vlastne odohráva.

   • Marek Košice

    Redakcia : Ach prosím vás, tá nezmyselná teória…A zvieratá MYSLIA na to že starnú? …Majú ten druh inteligencie, aby si svoje starnutie uvedomovali? Nie… Prečo teda starnú? ….. A prečo starne zdivočelý človek, ktorý bol ako malé dieťa stratený v prírode a prežil (ujali sa ho napríklad vlci, opice, atď…)?
    Je to ezoterický blud.

    • No neviem, ja mám 238 rokov a keď v obchode kupujem alkohol, stále odo mňa pýtajú občiansky 😀

     • Ak ho kupujete pre mamu – nech si ide sama – hádam nevyzerá ako vaša mladšia sestra, či?

  • Pravé Já – je nad dvojností subjektu a objektu. Abychom toto objevili, je třeba vidět všechny bytosti jako subjekty a vnímat jednotu vědomí, která je všude. Není tomu tak, že vidíme někoho „jiného“, ale musíme vidět jiného jako sebe sama. Pocit objektivity „těch druhých“ způsobuje odcizení, konflikt a smutek. Pouze tehdy, když projev objektu nebo „těch druhých“ vnímáme jako iluzi, pak jedině tehdy nalézáme mír a štěstí. Pak se svět do nás ponoří a celý život se odhalí jako vyjádření Srdce.

   • Problém – v zmysle subjektu a objektu – vyriešil Ernest Hemigway aforizmom – “ Človek je celý život buď kladivom, alebo nákovou!“ – a potom si strelil puškou do hlavy.

  • Objektívne

   Dalo by sa povedať, že všetko podlieha „zubu“ času. Nehmotné bytosti nemusia prijímať potravu vo forme hmoty, ale tiež niečo „konzumujú“, najskôr asi energiu v podobe informácie. Adam a Eva boli pôvodne nehmotné entity, ktoré sa dobrovoľne vzdali nesmrtelnosti a prešli na hmotnú podstatu existencie so schránkou, ktorá sa opotrebuje. Boh bol pri tejto udalosti prítomný a nebol na nich veľmi naštvaný. Úprimne ich informoval, aká bude existencia, keď si osvoja túto nižšiu formu života. Otázka, ktorá je už v súčasnosti zodpovedaná je: prečo to urobili?

   • Aha Objektívne?kde ste toto čítali o adamovi a eve? Zdroj? Lebo niečo trochu podobné je v knižke od Valtorty.

    • Vazeni diskutujuci,je tato diskusia,co teraz vediete vobec normalna,dolezita prev tieto pohnute casy,ked sa jedna o zivot alebo smrt???????????? Ja planujem ked budem mat 500 rokov pokracovat v obctatnovani zien a rozsirovat potomctvo -to je vasa debata a skoro nic o masovom vrahovi Bill Gates,co bola tema

  • No – práve som si predstavil, aká krásna zdochne robotizovaná silikňonová kundababa, keď sa jej vybijú baterky alebo zhoria plošné spoje.

  • A aký význam by malo žiť vo fyzickom tele večne v „raji“ na zemi a užívať si? Čomu by si sa naučil a čo by ťa motivovalo k akejkoľvek kreatívnej činnosti alebo vôbec k nejakej mozgovej činnosti? Boli by sme všetci večne žijúci sexuálne aktívni hedonisti? Aký prospech by z nás mal Ves-Mir? Problémom je fyzikálny zákon tlmenia, podľa ktorého sa každý vzruch vracia do najnižšieho možného energetického stavu. Je to zákon potrebný k fungovaniu Ves-Miru. Ale ako potom motivovať človeka k duchovnému rastu? Tak, že mu vytvorím stav ohrozenia. Práve dnes je doba keď ľudia duchovne rastú najviac za posledných x storočí…

  • Pekne a pravdivo vysvetlené. Milujúci otec predsa nebude robiť svojim deťom zle.

 3. Tú krízu nepriniesla Rusko – okrajinská vojna ale anglo-americká fašistická intervencia na historickom území Ruska. Tisícročný projekt Globalistov – výroby neľudí z ľudí, antirusov z Rusov likvidujú angloameričania v zrýchlenom tempe. Globalisti majú veľké obavy, že im dnešné Rusko zlikviduje tú benderovskú liaheň.

 4. Dokud si obyčení lidi budou navzájem škodit a ubližovat s vidinou vlastního prospěchu, růstu a půjdou přes mrtvé, do té doby nezavládne klid a prosperita v rodinách, státech, kontinentech .Prostě kolektivně a celosvětově. Tlak musí přijít od spodu ,aby se mohlo něco začít měnit.

 5. Nikdo nebude chtít mrznout a živořit v bídě kvůli snům nějakého miliardáře. Už staří Římané, a ti byli velmi mocní, na rozdíl od tohoto zmetka pochopili, že nelze vzít lidem vše a nedat jim nic. Věděli moc dobře, že když to udělají, lidé se začnou bouřit a vzpoury mohou nabýt takové intenzity, že to ohrozí samotné Římské Impérium. Servilní vláda (nejen ta naše) to nechce pochopit a tak přijde nevyhnutelné – revoluce, která tuto vládu donutí odejít a na její místo přijde vláda, která dá lidem levné energie, teplo, prosperitu. Nenásilná revoluce se koná 28. října od 14:00 na dvou místech – na Václavském nám. v Praze a na Zelném trhu v Brně. Čím více nás bude na obou místech, tím lépe. Vzniknou tak obrovská ohniska odporu. Náš hlas musí být nejen slyšet, náš hlas musí hřmít.

  • Nenásilná ,takzvaná sametová se konala i v roce 89. Všichni víme kdo pak přebral moc,ještě větší grázli. Každou revoluci někdo organizuje,platí s určitým cílem ne vždy pro dobro lidu. Je potřeba podívat se jaký lidé demonstraci organizují,na jejich zajímavou minulost,proč se někteří vynořili až teď,kdo to všechno platí s jakým cílem a proč ji propagují Sorošova média?.Proč nejsou nastoupení ťěžkooděnci jako na demonstracích proti covid opatřením? Stále dookola se ptejte proč se všechno děje a s jakým cílem hlavně v těchto pohnutých dobách . Nechovejme se jako nepřemýšlející skandující stádo .

 6. Satanisti slobodomurársky spustili všetky hnilobné procesy ignorujúc úplne fakty a pravdu. A ľudia sú ofce, čo sa nechcú brániť, až na výnimky. Nuž nech sa teda stane vôľa Pánova a Zem sa očistí !
  https://cz24.news/zlocinecke-centrum-smrti-cdc-rozputava-peklo-pre-deti/

 7. BONUS: https://cz24.news/nizozemsko-se-uz-pripravuje-na-krach-eura-parlament-dostane-tajny-dokument-behem-tydnu/ ! Čoskoro bude asi veľmi veselo, ale pád eura a koniec EU by boli vykúpením, hoci cez bolesť !

 8. Maroš to stymi zkadlami ma zajalo aj to satanovo kundalini

  • Hadia sla – spodná sila.

   • Marek Košice

    Maroš, ako „vo všetkej úcte“, nehnevaj sa, ale nahromadiť si KUNDALINY bez orgazmického/ejakulačného celibátu PROSTE NEJDE, takže keď píšeš o kundalini, píšeš o niečom, čo si ty NIKDY nenahromadíš….
    A ak si myslíš, že proti Satanovi bojuješ „vybíjaním sa“ (to presne on chce aby ľudia robili, a je mu úplne jedno, či pri porne, alebo pri predstavách s ančou dňavovkou, alebo s partnerkou), tak sa mýliš, a opak je pravdou.

   • Blagodarju Maroško

  • Prelož si do azbuky „zerkala“ a skús na Y.T. – neviem už, či to bolo s Prokopenkom.

  • Presne identicky pribeh u nas… len to bolo dievcatko… Maros si pamata, nieco mi o tom napisal tu na Badatelovi…prva odpoved lekarov…mala , si rozmyslela prist na tento svet :{

  • Rovnaka situacia u nas minuly rok. Malo to byt dievcatko. Maros vie, nieco mi o tom napisal. Prva reakcia zdrav. personalu… mala si to rozmyslela prist na svet:{

 9. Este trochu z inecho sudka… vypocujte si prispevky politologa prof. Panarina… zaujimave, len treba vediet po rusky ale to snad vacsina zvladne.\

  https://www.youtube.com/watch?v=HJEgPXR22l8&ab_channel=NevexTV
  https://t.me/igor_panarin/18006

 10. ..Nošení masek je v médiích normalizováno. Na mnoha fotografiích jsou lidé v maskách. Myslím, že mají v plánu vrátit nošení masek do módy ještě před začátkem zimy..

  • Marek Košice

   Áno, a ja to tak vidím. Ale so mnou nemôžu počítať, ja si rúško/respirátor nedám ani len na krk už nikdy, pokiaľ ma do toho nebudú nútiť násilím satanisti v policajných či vojenských uniformách.

 11. …ďakujem moc za zauj.príspevky aj za link na Slob.vysielač…

 12. Objektívne

  Verím, že sa nedávno Gates preriekol, keď niekde uviedol, že atómové elektrárne musia byť odstavené a všetko jadrové palivo odtiaľ odvezené do bezpečia.

  • Toto ti Biii schvalujem máš u mna bod. len dúfam, že si nekecal ako stará Blašková &&& mám totiš AE za záhradou a to nieje nič príjemné

   • Objektívne

    Bral by som to vážne. Ono totiž títu ľudia vedia, že prídu veľké záplavy a potopa. Asi by nikto nechcel aby sa rádiaktivita dostala do vody. Určite chcú mať potom čistú planétu, ktorá nebude zamorená. Odstaviť J.E. nejakú dobu trvá.

    • Marek Košice

     No a tá Potopa príde zjavne od SATANA, pretože Boh sa do Zeme a vecí hmotne sa javiacich nestará. Uznaj jedno : Keby BOH bol tvorcom Potopy (píšem s veľkým písmenom, lebo sa jedná o niečo iné, než „náhodný“ prírodný živel), tak by bol NESKUTOČNE ZDRZÝ, že ak zasahuje do dejov na Zemi, tak len takýmto „spláchnutím svojej mravčej farmy“…

    • To je fakt logické

     • Objektívne

      Nahnovšie sa môžete dozvedieť, že reset je vlastne dielom, alebo cieľom svetelných síl (viď Cobra). Nemám námietky keď ste tomu uverili. Môj názor je ten, že je to dobre pripravená hra spravodajských služieb.

     • pro Objektivné
      Myslíte si, že Událost-Záblesk mohou přežít i obyčejní lidé, jako my?

     • Objektívne

      Môžu to prežiť aj obyčajní ľudia. Musia byť vybavený správnymi informáciami, vedomosťami, dovednosťami, vybavením, pravdepodobne aj fyzickou odolnosťou a zrejme najpodstatnejšie bude silou vôle chcieť prežiť. Doteraz to ľudia vždy dokázali aj pri tom minulom cykle pred 12000 rokmi.

     • Pro Objektivné – díky za odpověď

     • Porovnajte – mať všestranné schopnosti – a – mať všestranné možnosti. ???

     • Maroši, a co myslíš Ty? Přežijeme Záblesk?

     • Květa – indiánsky prístup – čo nedokážeš zmeniť, tým sa netráp, čo môžeš zmeniť – urob to hneď! Neriešim, lebo neviem, čo to bude v skutočnosti – vis major.

     • Maroši, howgh. Ale netrápím se. Nikdy jsem netušila, že bude život tak vzrušující a dozvím se tolik věcí, které lidé dříve nemohli tušit.

 13. Marek Košice

  Inak Aeronet už skončil? …. Už tretí deň mi nefunguje Aeronet.news….

  • Asi po tom, čo na základe gramatiky a štylistiky odhalili, že ten manifest vraha zo Zámockej písal rodený 40 až 60 ročný Američan zo stredozápadu USA, tak ich sundali.

  • tiez som si vsimol, oni sa vratia tak ako vzdy, len aby to teraz nebolo na dlhsie alebo natrvalo…. uz ani pri VPN mi to nejde. ale VK v piatok na SVCS rozpraval v tradicnom case….
   tusim od soboty uz nejdu

   • Cez Operu – sa články na AE – dajú načítať, i keď – trvá to – o niečo – dlhšie.
    A – nefunguje stránkovanie – komentov. Vidieť len tie posledné..

    • Posledný článok je z – 20.10.2022 a odvtedy – 4. deň – Nič!
     Takže – áno – z tohto pohľadu – Stopka!

     • AE News
      22. října v 17:02
      Ujasnění situace:

      Píšou nám lidé, že v některých prohlížečích jim náš web jede, ale v Google Chrome nejede. To je ale nepochopení situace. Na mobilech a na Opeře se vám může zobrazit hlavní stránka AEN a budou fungovat některé články, ale to jsou obrazy (ghost pages) našeho webu uložené v paměti CDN Proxy cache našeho poskytovatele firewallu. Jsou to statické snímky webu z doby, kdy server fungoval. Takže teď nebudou na těch snímcích fungovat aktivní prvky webu vyžadující server, např. načítání komentářů tlačítkem nebo vkládání diskusí.

      O víkendu se to nevyřeší, oprava serveru se očekává v průběhu nadcházejícího týdne. Naposledy jsme podobný výpadek měli na přelomu března a dubna tohoto roku.

      Mějte prosím trpělivost, makáme na tom.

      https://m.vk.com/aeronetcz

 14. Ten starý, odporný psychopat a pedofil Bill Gates má ešte tú drzosť hovoriť o dekarbonizácii a daniach z uhlíku? Veď jeho „vakcíny“obsahujú grafén a to je uhlík a týmito vakcínami je zaočkovaných niekoľko miliárd ľudí, takže hlavne on by mal zaplatiť asi najväčšiu uhlíkovú daň na svete.

 15. Priatelia, susedia, krajania. Vskutku veľmi zaujímavé teórie a info do placu fuknuté. Môžu sa javiť ako Sci-fi, ale keď sa správne pospájajú a vyhodnotia, je tam celkom zaujímavý možný výstup, alebo aj viaceré. Budúcnosť môže mať rôzne tvary a obrazy.

  Lucifer ( Svetlo-noš v preklade) len tak pre srandu králikov stvoril dualitu-matrix ? So zrkadlami sa dá experimentovať, ale dávajte pozor, sa môžu udiať aj nečakané veci… Niečo príjde, bude to rôzne a aj na rôznych kontinentoch, niektorí vedia a nepovedia…ale, čo to zažijeme, asi aj niektorí prežijú vo fyzickej forme, ale hlavne budeme mať informáciu, poznanie a tá sa nám pekne uloží do virtuálnej pamäte.

  Fakt stojí za prečítanie kniha od Bernadete von Dreinen 2 časť.

  Jedna vec je čo sme schopní zažiť, vnímať a pochopiť tu v matrixe, hmote- dualite a čo sme schopní zažiť, vnímať a pochopiť mimo nej, lebo aj také existuje a dá sa. A to je už celkom iná sranda…temer až nepochopiteľná…zatiaľ…ale pri troške snahy a otvorenej mysle…

  Je to tu vskutku pestrofarebné.

  • Seneco, mohla bych vědět o jakou knihu se jedná? Autorka toho napsala víc. Díky.

   • Druhá časť sa volá Vízia dobra. Prvé dve časti písala Bernadete-mama Christíny a ostatné knihy už písala sama Christína von Dreinen. Mama písala o jej detstve a čo jej ako malá rozprávala a že väčšinu ani nechápala. Sú tam fakt zaujímavé veci a keď to počujete ešte aj z iných zdrojov, tak na tom niečo môže byť.

    Je to info a čo kto s tým spraví je jeho slobodná vôľa.

 16. A ešte taká opäť reálna skúsenosť. Boli sme onehdy privolaní ako lekárska pohotovosť v BA na ošetrenie do domova dôchodcov, kde sa pobili 72 a 75 ročný o 72 ročnú dôchodkyňu. A opatrovateľky nám prezradili, že by sme sa prevelice čudovali, ako si ešte vedia aj v tomto veku užívať…

  Zažil som za cca 20 rokov môjho zdravotníckeho hobby ( blbo to vyznieva, ale mňa to fakt bavilo) tak neuveriteľné zaujímavé, poučné, smutné, tragické ale sem tam aj veselé situácie a nemenil by som. Zarábať som ale chodil s času na čas do zahraničia, lebo z platu sa dalo prežiť, ale nie niečo kúpiť a od nosatých som si v živote nepožičal ani korunu. Som sa aspoň naučil cudzie reči, čo ma tiež bavilo a neni to na škodu, lebo veľa kníh ani u nás neni a aj preklady sú niektoré úplne inak významovo nepochopené a nie presne preložené. A aj filmy sem tam. Originál je originál.

 17. …tá knižka je určite zaujímavá Seneca…čo sa týka záujmu o 2.pohlavie, myslím, že na veku vôbec nezáleží, záleží na tom, ako sám seba človek vníma a vie sa radovať zo života so všetkým, čo k tomu patrí, a hlavne teda mal by sa starať o svoje zdravie, a to vo všet.smeroch – fyzic., duchov.aj duševné, bez toho to nejde…no a pozitívne myslenie samo osebe veľa robí, ono vie človeka ,,nakopnúť a dvíhať hore“ aj keď je človeku ,,nafigu“…super, že si sa aj cudz.reči učil, aj ja som to skúšala, no nejde mi to tak, ako som si predstavovala…možno, ak by bola veľká motiv.napr.využiť to priamo v dák.práci, vtedy by to azda viac išlo…

 18. oprava: ,,nakopnúť a dvíhať sa hore“…

 19. …a ešte mám otázku na to, prečo sú tu niekt.zapís.pod viac.značkami, aký je dôvod takéhoto značenia?…alebo je to dakto iný, s rov.menom? to by bola NÁHODA a tie predsa neexistujú…alebo je tu možno 1 človek pod viac.označením?…ako to vlastne je ???…

  • Ak narážaš na mňa – robím možné preklepy pri prihlasovaní, pretože nemám nastavené „zapamätať si“ a to z toho dôvodu, aby som poslal menej neskontrolovaných chujovín AUTOMATICKY bez základnej kontroly, na čo občas seriem aj tak.! Takže mám rôzne štemple, ale systém vie podľa IP adresy, že som to ja! Otázka na teba – prečo kladieš neustále pridrbané otázky a nepoužívaš mozog – ako detektív Babočka /pohlavie neviem aké/ – udiera ti pred penziou mlieko do hlavy? A kvúli tebe si to určite nenastavím! A už sme to riešili mnohokrát, ale ty si ako môj prijebaný – našťastie už minulý sused – aj stokrát budeš omieľat to isté! Senilita v sociálnych sieťach! Realita.

   • IP adresu nemáte stále rovnakú. Zakaždým, keď doma zapnete modem, tak vám pridelí novú IP adresu (v rámci rozsahu, ktoré má k dispozícii váš poskytovateľ internetu).

 20. …ďakujem pekne redakcii za vysvetlenie…

Pridajte komentár

*