Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Greg Reese: Vakcínové nanoboty vypúšťajú do tela toxíny a zbierajú telesnú energiu


Print Friendly, PDF & Email

Greg Reese: Vakcínové nanoboty vypúšťajú do tela toxíny a zbierajú telesnú energiu

(Patricia Harrityová, Expose News) Vo videu natočenom pre portál Infowars Greg Reese hovorí, že patent Moderny podaný v roku 2020 obsahuje zoznam variácií technológie, ktorá bola použitá v ich covidových „vakcínach“ a táto technológia obsahuje samo sa skladajúce nanočastice.

Tieto zistenia podkladá citovaním tímu Todda Callendera, ktorý dospel k záveru, že mRNA injekcie obsahujú rôzne syntetické patogény, ktoré sa môžu uvoľňovať pomocou externých 5G frekvencií a každý z nich má vlastnú katalogizovanú IP adresu.

„Callenderov výskum ukazuje, že táto technológia premieňa ľudské telo na anténu, ktorá dokáže vyžarovať elektromagnetické vlnenie. To znamená, že ľudia sa doslova menia na batérie, aby poháňali digitálne väzenie riadené umelou inteligenciou,“ tvrdí Greg Reese.

Video Grega Reesa (v angličtine) si môžete pozrieť tu:

„Nanoboty, ktoré uvoľňujú toxíny a zbierajú energiu z tela“

Tu je prepis a preklad videa do slovenčiny:

248-stranový patent na technológiu „vakcíny“ Moderna, ktorá bola aplikovaná ľuďom počas covidovej pandémie, bol podaný v roku 2020.

Patent uvádza niekoľko súčastí alebo variácií tejto technológie. A hoci nevieme, komu boli aplikované aké variácie, vieme, že bolo medzi populáciu nasadených niekoľko rôznych šarží, pričom niektoré boli oveľa smrteľnejšie ako iné.

Podľa patentu Moderny táto technológia obsahuje aj takzvané samo sa skladajúce nanočastice. V určitých variantoch, keď sa nachádzajú v ľudskom tele, môžu byť tieto nanočastice použité aj na riadené uvoľňovanie zlúčenín, ktoré v sebe častice nesú.

Tieto lipidové nanočastice sú zapuzdrené do polymérneho hydrogélu, povlaku s riadeným uvoľňovaním, ktorý obsahuje polyvinyly. Potvrdila to Ana Mihalceaová (pozri toto video) a tiež výskum Clifforda Carnicoma.

V prednáške TEDMED z roku 2013 Dr. Ido Bachelet hovorí, že tieto nanoroboty už boli úspešne vyvinuté v Izraeli a že sa dajú vstreknúť do tela základnou injekčnou striekačkou.

Dr. Ido Bachelet ukazuje obrázok, ako vyzerajú, a zdá sa, že ide o rovnaké štruktúry, ktoré organizácia Fifth Column našla počas svojho výskumu a tvrdí, že sú poháňané žiarením 5G, čo potvrdil aj Dr. Bachelet.

Prírodná liečba osteoartritídy

„Môj tím vyvinul nanoroboty, ktoré nesú anténu. Tieto antény sú vyrobené z kovových nanočastíc. Takáto anténa umožňuje nanobotom reagovať na externe aplikované elektromagnetické polia. Takže tieto verzie nanobotov možno skutočne aktivovať stlačením tlačidla na joysticku,“ uviedol Dr. Ido Bachelet.

V tomto videu o tom diskutujú vývojári už v roku 2015.

„Nanorobot, ktorý sme navrhli a vyrobili, je stroj, ktorý možno naprogramovať tak, aby autonómne rozpoznal cieľové bunky a dodal do týchto buniek užitočný náklad. Základnou myšlienkou je vytvoriť miniatúrnu klietku alebo kôš, ktorý ochráni krehký, toxický alebo vzácny náklad a v tom správnom momente ho uvoľní.

Nanorobot, ktorý sme navrhli, v skutočnosti vyzerá ako sud s otvoreným vrchom alebo mušľa, ktorá má dve polovice. Takže dve polovice tohto valca s otvoreným vrchom, respektíve mušľovej škrupiny sú spolu spojené flexibilnými pántami DNA a celá konštrukcia je držaná zatvorená západkami alebo zámkami, ktoré sú vlastne dvojitými špirálami DNA.

Funguje to tak, že v neprítomnosti kľúča, ktorým je molekula alebo proteín, sú duplexy dostatočne pevné, aby udržali celú štruktúru uzavretú. Ale keď je prítomný kľúč, ten kúsok DNA, ktorý sme navrhli, aby ten kľúč rozpoznal, sa prepne, aby sa naň naviazal a duplexné zipsy sa otvoria,“ vysvetľuje Dr. Ido Bachelet.

Práca tímu Todda Callendera na sránke vaxxchoice.com dospela k záveru, že tieto „vakcíny“ obsahujú rôzne syntetické patogény, ktoré sa môžu uvoľňovať externými frekvenciami 5G (poznámka: správna frekvencia = správny kľúč).

Patent Moderny opisuje tieto nanočasticové napodobeniny, ktoré zabezpečujú dodávanie rôznych patogénov do tela a v patente ich uvádza viac ako sto.

Podľa stránky vaxxchoice.com majú tieto syntetické patogény každý vlastnú IP adresu, sú katalogizované ministerstvom energetiky a ako stavebný kameň na ich konštrukciu používajú cézium-137 (ktorým sme boli kontaminovaní z prostredia) aktivované v našom tele pomocou vonkajšej frekvencie.

Ich výskum ukazuje, že patent Microsoftu podaný v roku 2020,  kryptomenový systém 060606 využívajúci údaje o telesnej aktivite, je teraz už v platnosti a že táto technológia mení ľudské telo na anténu, ktorá dokáže vyžarovať energiu.

To znamená, že ľudia sa menia na batérie, aby poháňali digitálne väzenie riadené umelou inteligenciou, ktoré sa okolo nás buduje. A ak sa rozhodnete neposlúchať, technológia obsahuje aj prepínač na vaše zabitie.

Záver

Vďaka mnohým nezávislým výskumníkom a vedcom dnes odhaľujeme agendu genocídnych globalistov. Bohužiaľ, mnohí z nich naďalej voľne kráčajú medzi nami, neobmedzovaní žiadnou spravodlivosťou. Dúfajme, že už nie nadlho!

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Patricia Harrityová, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  Aj v súvislosti s týmto článkom je to LEN A IBA o viere v to, že článok je pravdivý, resp. že odkazuje na pravdivé informácie.
  Nazval by som to „alternatívny bulvár“…

  • Opak je pravdou. Ak bude človek poslúchať, vtedy zomrie.

  • to nie je o tom či je článok pravdivý, alebo nie ale o tom že ta to má inšpirovať, motivovať a následne si máš zisťovať informácie aj z iných zdrojov a vyhodnocovať, nie žrať mainstreamové seno ako ťela

   • Od samého začiatku je to mode-RNA! Len niekto nevidí a nepočúva!

   • Erika mala

    Sú ľudia, ktorí to všetko berú ako samozrejmosť a vývin spoločnosti.
    Mlčia, pritakavaju a snažia sa nevidieť to, čo sa okolo nás deje. Sú dva, či tri tábory ľudí. Jedni veria očkovaniu, LGBT, umelá inteligencia, digitálne platby….
    Druhí sa pridrziavaju reality a snažia sa vysvetľovať kde je pravda….
    Tretí sa potácajú medzi obomi tabormi a raz sú na jednej a raz na druhej strane.
    Hrozba kontroly a manipulácie s ľuďmi je veľmi veľká. Ide o budúcnosť ďalších generácií.

  • Aj mne to tak pripadá. Viera, vydávaná za vedu, často ide ruka v ruke s posadnutosťou. Vynálezca mRNA technológie R. W. Malone sa dal tiež očkovať, pričom tvrdí, že druhá dávka ho takmer zabila. Zrejme aj preto sa stal odporcom očkovania mRNA vakcínami. Evidentne tých šarží vakcín muselo byť niekoľko, preto tie rozdielne zdravotne-negatívne následky po očkovaní. Takmer nikto neudáva, ako sa negatívnych účinkov vakcinácie zbaviť, zato objaviteľov smrtiacich účinkov je ako maku.

 2. Toto je pekne:
  https://cz24.news/operacia-oznacovana-ako-spolocna-zodpovednost-by-mala-vyvrcholit-operaciou-spolocna-basa-video/ ale radsej nech zistia, kam zmyzol geneticky matreral z toho slavneho testovania !!! Kurvy psychopaticke !

 3. „KOTLÁR: NIEKTORÉ MOMKY MOHLI ZAROBIŤ MESAČNE AŽ STOTISÍC EUR !

  Peter Kotlár, splnomocnenec vlády pre preverenie procesu riadenia a manažovania zdrojov počas pandémie COVID-19:

  Pri jednej momke je tržba pri tisíc vyšetreniach zhruba odhadom, pri najnižších možných variantoch 3- až 5-tisíc eur denne, pri mesačných tržbách môžu byť hodnoty 30- až 100-tisíc eur. Koľko mohol zarobiť subjekt, ktorý vlastnil desať až tridsať odberných miest? Môžeme sa spýtať napríklad bývalého štátneho tajomníka ministerstva zdravotníctva Száza, ktorý mal okolo 18 momiek,“ povedal Peter Kotlár na tlačovej konferencii.

  Splnomocnenec vlády SR pre preverenie procesu riadenia a manažovania zdrojov počas pandémie COVID-19 a poslanec Národnej rady SR Peter Kotlár požiadal Finančnú správu SR o finančnú analýzu niektorých subjektov, ktoré prevádzkovali mobilné odberové miesta (MOM). Ak by výsledky ukázali „katastrofálne straty“ zo štátnej pokladnice, dá preveriť všetky subjekty prevádzkujúce MOM. Po vyhodnotení dát nevylúčil prípadné trestné oznámenie“.

  V rámci odkazu nižšie je uložené i video z tlačovky Kotlára.

  https://www.extraplus.sk/clanok/kotlar-niektore-momky-mohli-zarobit-mesacne-az-stotisic-eur

  P.S: Nechcem byť skeptická, ale či vyšetrovanie bude mať i nejakú trestno-právnu dohru a OČTK bude mať „gule“ si dovoliť obviniť kompetentných zločincov z minulých vlád a štátnej správy, zrejme môžeme len tajne dúfať..
  Ale zas – aspoň niečo – sa v danej veci koná.. Možno ako – Memento – do najbližšie pripravovanej p(l)andémie WHO!

 4. A teraz prosím tú o Snehulienke a siedmich trpazlíkoch! Ďakujem!

 5. Teraz je v móde skôr všetko prekrúcať – pre dnešných libtardov by bola prijateľná zprávkaroz o jednom trpaslíkovi a siedmych Snehulienkach – veď čo, treba byť pokrokový, no nie? A hľadať v rozprávkach nejakú univerzálnu múdrosť? To sú predsa rozprávky!.. Už to ide tak ďaleko, že sú snahy očistiť Nemecko a presvedčiť svet, že nás chcelo vlastne zachrániť pretože Rusko vyvolalo 2 svetovú vojnu a že vlastne ono napadlo Poľsko a ďalšie štáty a aj Nemecko.. Pomaly ale isto sa pretláča propaganda, že Rusko rozpútalo 2. svetovú vojnu. Som to počul už aj osobne od liberálov u nás v meste pri jednej príležitosti že prečo sa Červená armáda oslavuje ako naša osloboditeľka keď nás oslobodil Západ?
  Som sa votrel a povedal, že Západ nás len likvidoval a mal šťastie, že ho J.V.Stalin vlastne zachránil a teraz sa ten Západ chváli cudzím perím. Behom dvoch sekúnd začali lietať poistky a ističe, hehe.

  • Bolo pre Kojokok.

   A ešte toto:
   Veľa tých plánov elít ale aj toho čo už prebehlo je jasne ukázané vo filmoch, dokumentoch, reklamách, hudbe, textoch…no snáď všade okolo nás : tak myslím, že „rozprávky“ to asi nebudú o tých vaxínach, 5G a pod. Aj v takom seriáli Simpsonovcov je dosť toho čo už prebehlo takže tak.

 6. mariankosnac

  Takýmto sci fi veciam máme problém uveriť už aj my dezoláti. No pravdu sa asi tak skoro nedozvieme.

 7. William Cooper: Izrael byl vytvořen k nastolení jedné světové vlády

  https://aktax.cz/william-cooper-izrael-byl-vytvoren-k-nastoleni-jedne-svetove-vlady/

 8. hľadač pravdy

  Bill Gates ==> Microsoft ==> ,,patent 666“

  WO2020060606 – CRYPTOCURRENCY SYSTEM USING BODY ACTIVITY DATA
  Tento patent bol publikovaný 26.3.2020:
  https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2020060606
  ——————————————————————————————————–
  Abstract
  ,,Human body activity associated with a task provided to a user may be used in a mining process of a cryptocurrency system. A server may provide a task to a device of a user which is communicatively coupled to the server. A sensor communicatively coupled to or comprised in the device of the user may sense body activity of the user. Body activity data may be generated based on the sensed body activity of the user. The cryptocurrency system communicatively coupled to the device of the user may verify if the body activity data satisfies one or more conditions set by the cryptocurrency system, and award cryptocurrency to the user whose body activity data is verified.“

  Strojový preklad
  ,,Aktivita ľudského tela spojená s úlohou poskytnutou používateľovi sa môže použiť v procese ťažby systému kryptomien. Server môže poskytnúť úlohu zariadeniu používateľa, ktoré je komunikačne prepojené so serverom. Senzor komunikačne prepojený so zariadením používateľa alebo v ňom umiestnený môže snímať telesnú aktivitu používateľa. Údaje o telesnej aktivite sa môžu generovať na základe snímanej telesnej aktivity používateľa. Systém kryptomien komunikačne prepojený so zariadením používateľa môže overiť, či údaje o telesnej aktivite spĺňajú jednu alebo viac podmienok stanovených systémom kryptomien, a udeliť kryptomenu používateľovi, ktorého údaje o telesnej aktivite sú overené.“

  Bill Gates má od roku 2018 vo Wuhane aj vlastnú spoločnosť na ,,virologický výskum” (spoločnosť WuXi PharmaTech Inc.), ktorá má veľavravnú adresu:
  666 Gaoxin Road East Lake High-tech Development Zone Wuhan, 430075, Čína.

  Odkaz na adresu Gatesovej ,,666” spoločnosti vo Wuhane:
  https://peptide.wuxiapptec.com/facilities

  Greg Reese vo videu natočenom pre Infowars (slovenský preklad)….

  Znak šelmy je už tu, krátke video s popisom Gatesovho ,,patentu 666” (3min 55s):
  https://rumble.com/vph0id-znak-elmy-je-u-tu.html

  Bill Gates – nadnárodný pra-lóžový slobodomurár, je členom superlóže ,,COMPASS STAR-ROSE/ROSA-STELLA VENTORUM”. Je to lóža ,,konzervatívna / reakčná / oligarchická, jej členmi sú predovšetkým ,,dôležité osobnosti” vojensko-priemyselného komplexu a preto je tiež podobne dychtivá vedenia vojen, ako pra-lóža ,,HATHOR PENTALPA”.
  Pra-lóža ,,COMPASS STAR-ROSE” je mimoriadne ,,pragmatická” a teda prispôsobivá daným okolnostiam. Jej členstvo je ,,euroatlantické” a pra-lóža trvá minimálne od r.1953.
  Názov pra-lóže je prevzatý Magaldim (*) za ,,ezoterickú” presnejšie ,,slobodomurársky” označenú pečať NATO, ktorej osemcípu ružicu aj s čiernobielym pozdĺžnym delením každého jednotlivého cípu veternej ružice skryte naráža na šachovnicovo čierno-bielu ,,mozaikovú dlažbu” slobodomurárskej lóže.
  http://fotw.fivestarflags.com/images/n/nato_r.gif
  Ako bežný anglický názov ,,Compass Star-Rose”, tak aj latinská verzia ,,Rosa-Stella Ventorum” znamenajú v preklade ,,veterná kompasová ružica”.

  K ďalším známejším členom pra-lóže ,,COMPASS STAR-ROSE” patria aj:
  Bill Clinton, Mario Draghi, Laurence ,,Larry” Fink (šéf najväčšieho svetového koncernu správy majetku – BlackRock), Klaus Schwab atď.
  Členom tejto nadnárodnej slobodomurárskej superlóže bol napríklad aj Henry Kissinger.

  (*) Magaldi, OFICIÁLNY autor knihy:
  Massoni – Società a responsabilità illimitata. La scoperta delle Ur-Lodges
  (V preklade to znamená: ,,Slobodomurári – Spoločnosť s ručením neobmedzeným. Odhalenie pra-lóží”. Prvé vydanie je z novembra 2014).
  Giole Magaldi (*1971), veľmajster talianskej lóže ,,Grande Oriente Democratico” a člen najstaršej nadnárodnej slobodomurárskej pra-lóže sveta ,,THOMAS PAINE”.

  • Tak tak – treba to pekne odkrývať vrstvu po vrstve! Len to nesmieš čumieť zhypnotizovaný do telky a šúchať mobil! Jáj! Čo si ešte zabudol nakúpiť u žida Schwarza v Kauflande? Však ešte sa prejdi! To bola len narážka. Dáme to!

   Naše Avarmi znásilnené ženy vykopali jamku – tam to porodili – zadrbali – zakopali – a bolo po veci!

   • „Naše Avarmi znásilnené ženy vykopali jamku – tam to porodili – zadrbali – zakopali – a bolo po veci!“

    No tak ale to sa už nezachovali ako ženy ale ako zkazení – vypočítaví muži, ktorí sa chcú rôznym spôsobom zbaviť zodpovednosti. A o akej zodpovednosťi to hovorím? O tom, že každému sa vracia to čo v minulosti zasial. A je jedno či v tomto živote alebo v niektorom minulých. Takéto veci vypočitavý rozum pri hľadaní spravodlivosťi nikdy nezohľadňuje pretože je to nad jeho možnosti. A naviac – ženy stoja svojou duchovnou podstatou vyššie než muži a to znamená, že to oni majú mať vedúcu úlohu v spoločnosti a aj vo vzťahu medzi mužom s ženou. Žena sa prejavuje viac citom a muž rozumom a plní to čo ona prostredníctvom svojho citu prijíma Zhora – z duchovných svetov.
    Ale tu píšem o pravých ženách, ktoré nestratili svoju ženskosť a nie „padlých kňažkách“ dnešnej doby, ktorých sú na Zemi stámilióny.
    Ani sa nečudujem, že civilizácia speje k duchovnému zániku keď sa ženy chovajú ako bezcitní vypočítaví muži.
    A muž nemá byť bezcitný a vypočitavý vo veci chápania citovosti čistej ženy, nemá jej pohnútky lúskať svojim rozumom pretože neexistuje žiadna šanca, že by to jeho rozum mohol pochopiť.
    Jedine čistá láska k nej ho môže posunúť ďalej, nič iné.

    • mariankosnac

     Na jednej strane chápem že naše ženy nechceli vychovávať deti Avarov, ku ktorým cítili nenávisť. Na druhej strane by ma zaujímalo čo to bolo za deti – z genetickej a povahovej stránky. Lebo život má rôzne cesty ako sa zdokonaľuje. Čo ak práve takéto deti boli zdravé a silné? A akú mali povahu? Ctili si matku alebo boli zlé a schopné i matku zabiť? I podľa tohto by som rozhodoval či je správne si také dieťa nechať alebo nie.

     • Jenže v těch ženách bohužel genetická informace agresorů zůstala a ta se pak přenášela na další potomstvo.
      Staněk měl ale i trochu jinou teorii a taky možnou.Možná že ne vždy si musel bojechtivý Avar násilím podmaňovat něžnou slovanskou květinku.Výsledkem byli synové,kteří své matky ctili a zároveň byli poněkuď agresivnějšího ražení.
      Frankové sem poslali na zkrocení slovanského lidu Sáma.Ten nebyl žádný kupec a vůbec se mu nelíbilo dělat nějakýho pocmrdu franckému panovníkovi.Tak se mu spolu s bojovnými Slovany a hlavně s těmi horkokrevnějšími podařilo Franky porazit.
      Netvrdím,že se to tak úplně stalo,ale něco na tom může být.

     • MK, všimni si jedno – aká vnútorná zvrátenosť mnohých ľudí – v poslednej dobe má každý „antižid, Slovan a národovec“ plnú hubu kritických kecov o depopulácii a potratoch ale aby si uvedomil čoho sa dopúšťa keď už len slovným odsúhlasením zabitia nechceného dieťaťa kšeftuje a vyjednáva so Životom, ktorý každému vracia len to čo predtým sám spôsobil iným tak to nie! Že je rovnaký ako tie elity, ktoré sú jeho zrkadlom – tak to počuť nechce a zakrýva si pred tou pravdou oči aj uši!
      Na dieťa, ktoré sa má narodiť sa nesmie siahať špinavými rukami vedenými vypočítavým rozumom, kvôli zištným a sobeckých cieľom!
      Treba hlbšie poznať Zákony, ktoré riadia svet/vesmír – teda Zákony Božie. A potom sa dá poznať aj to kto je čo zač.

     • holistický prístup

      Achnaton,

      Všehomír je riadený KON-mi; tzv. ZÁ-kon-y = pravidlá temných síl vytvorené cielene (len ten,kto má ŽIVATMU smie tvoriť – a o to tu ide), nech ich už pomenuješ „božími“, sú ZA KON-mi a zvyčajne KON-om odporujú – sú to temnými silami vytvorené egregory, energetické polia, naratívy, ….

     • Holistický Prístup, každé dielo má svojho autora. Neexistuje dielo v zmysle samostvorenia.a tak ani vesmír nestvoril sám seba.
      Zákony Božie vložené do Stvorenia vrátane jeho malej najchladnejšej časti -teda vesmíru sú vôľou Boha.
      Nič sa nedeje mimo ich rámca – všetko im podlieha.

     • holistický prístup

      Achnaton,

      zámerom Bohov, bohov, aj „bohov“ sú ovce – hlupáci tvoriaci temní svet – „bohovia“ a bohovia sú veľmi nízke bytosti fungujúce len v rámci 12-rozmernej hry – žiaden boh ani „boh“, ani ten BOH, ktorého tu stále podsúvaš v temnom egregore nikdy nestvoril nič iné – len egregory – energetické polia – myšlienky (na počiatku bolo slovo) a bytosti s „povahou“ OTROKOV a zároveň so živatmou kŕmia tieto temné energetické polia – napĺňajú jeho „vôľu“ – zá-KON-y (všetky) sú OKOVY.

      Koniec.

    • holistický prístup

     Oprava:

     … tvoriaci temný svet … tvoriaci svet temných síl

     Pozn. Achnaton, Ty si taký „humanista“, že by si najradšej priviedol na „svet“ aj samotného potomka temných síl – diabla – „antikrista“ a choval by si ho sťa v bavlnke. Nieto divu, že potrebuješ pastiera – ako správna ovca (či snáď baran).

     • Si trdlo, čo ti mám na to povedať, HP. Pre teba a tebe podobným – teda duchovne spiacim je existencia samozrejmosťou. Ja veľmi dobre viem, že z toho miesta kde sa nachádzaš tí iné výpočty vyjsť nemôžu. Stále nechápeš akého Boha mám na mysli – môžme sa baviť koľko chceme ale každý bude mať na mysli niečo iné.

      Nikdy sa z nás nestanú ľudia na rovnakej vlne – je to za tohoto stavu absolútne nemožné – vylučuje je to jeden z večných Zákonov – Zákon príťažlivosti rovnorodého.
      Neexistuje žiadna metóda, žiadny univerzálny jazyk, ktorým by čo sa dala premostiť obrovská priepasť medzi nami. Žiadna koncepcia, žiadne znalosti nestačia na to aby sme zarezonovali v otázke Boha.
      Nuž takéto sú neúprosné až zároveň spravodlivé Zákony Božie – nedopustia také niečo.

     • holistický prístup

      Achnaton,

      len ten, kto potrebuje ku svojej existencii PÁNA = pastiera, je OTROKOM = dobytkom.

      Viem, že toho času nie sme na jednej vlne. Som človek a Ty sám o sebe vyhlasuješ, že ním nie si, že si ĽUDINA. Pravda čaká aj na takých, čo uctievajú kadejakých bohov, Bohov, „bohov“, „Bohov“, … Ty ani len netušíš, KTO si a odmietaš to vedieť – stačí Ti byť otrokom = dobytkom. Nie, ja nie som trdlo – ja viem, kto som, odkiaľ som, prečo som práve TU a TERAZ.

      S ľúbosťou v srdci holistický prístup.

  • Sursum Corda!

   Hľadač pravdy,

   V súvislosti s knihou: „Pozor! Vlci v rouše beránčím“ od J. Rothkranza, kde autor píše o priateľstve medzi Piom XII. a Montinim (budúcim Pavlom VI.), by som Ti chcel dať do pozornosti nasledujúcu (šokujúcu) stať, z knihy „Temno v církvi“, ktorá to priateľstvo ukončuje (o čom sa Rothkranz vo svojej publikácii nezmienil):

   Dalším případem, který si zaslouží zdůraznění, je kardinál Tondi. Již jsme si vý-še řekli, jakou roli hrál za pontifikátu Pia XII.
   „Byl jsem právě v Římě, když se tam všude mluvilo o jisté události. Byl spatřen muž, jak je vyváděn z Vatikánu v poutech a odvezen v zamřížovaném voze. Tím mužem, který svou fialovou sutanu musel odložit na příkaz papeže Pia XII., nebyl nikdo jiný než msgre Tondi, soukromý tajemník msgre Monti-niho, který sám byl tehdy zástupcem státního sekretáře Pia XII.
   Pius XII. posílal do zemí za železnou oponu kněží, vydávající se za obchodní zástupce, aby tam přinášeli katolíkům svátosti, a vysílal dokonce i biskupy, kteří tam světili. Přesto již po dva roky byli všichni tito nešťastníci hned po svém příchodu do SSSR zatčeni a zastřeleni. Pius XII. marně hledal vysvětlení pro toto drama, až mu arcibiskup z Rigy odhalil, že v samotném Vatikánu seděl zrádce. Papež nechal střežit Vatikán policisty, převlečenými za preláty, a msgre Tondi byl přistižen přímo při činu, když fotografoval tajné dokumenty. Při výslechu přiznal, že je Moskvou vyškoleným agentem a svým nadřízeným dodával všechny dokumenty, které se mu podařilo Piovi XII. zcizit. Předávání dokumentů obstarával Togliatti, Montiniho přítel z dětství.
   Z tak strašného odhalení Pius XII. onemocněl. Poslal Montiniho do milánského exilu a přidělil mu‚ hlídače‘. Už raději nejmenoval žádné kardinály, aby nemusel jmenovat Montiniho, o němž věděl, že usiluje o tiáru. Tondi byl od-souzen ke dvěma letům vězení. Odhodil masku úplně a oženil se se svou přítelkyní Carmen Zantiovou, zkušenou aktivistkou italské komunistické strany. Po propuštění z trestu se odebral se svou konkubínou do Německé demokratické republiky, kde se stal tajemníkem Waltera Ulbrichta a profesorem ateismu na marxisticko-leninské univerzitě.
   Po nástupu Pavla VI. na papežský stolec se Tondi se svou konkubínou vrátil do Říma, on jako civilní zaměstnanec Vatikánu, ona jako vysoká funkcionářka komunistické strany. Záhy na to Pavel VI. hrubým porušením kánonu 1238 církevního práva zlegalizoval jeho civilní sňatek skrze ‚sanatio in radi-ce‘, tj. bez toho, že by musel předstoupit před kněze – a to i přesto, že Tondi neprojevil ani náznak lítosti nebo ochoty k nápravě – a později dokonce přiznal, že byl i nadále členem KS (srv. franc. deník ‚Aurore‘ [Jitřenka] z 12. 3. 1965. Carmen Zantiová zemřela roku 1979. Její pohřeb byl pro komunistickou stranu příležitostí k mohutné demonstraci.

 9. Q Knows (?): Zprávy ze dne 21.4.2024

  https://aktax.cz/q-knows-zpravy-ze-dne-21-4-2024/

 10. Objektívne

  Veľa návrhov je v súčasnosti v podobe CGI prezentácií, pričom neexistuje ani PoC koncept. Má to prilákať potencionálnych investorov.

 11. greeg rese je známej pošuk a dezinformátor – je to stejná stran jedné mince. Nevím zda tam jsou nebo nejsou nanoboti, každopádně víme že i ty klasické vakcíny jsou defakto toxin na které naše tělo reaguje a tvoří si protilátky – tedy ne kvůli viru nebo bakterii. Je možné že tam byli mikroboti z grafenu – dneska by to asi nebyl problém udělat, spíše si ale myslím že to nebyly jakési stroje, které by v těle rozprašovali toxiny, ale grafen sám o sobě je toxin a oni prostě potřebovali zjistit to co a v jaké dávce to s člověkem udělá – prot také každá jiná šarže byla jinak toxická a způsobovala různé nemoci – resp. jinou úroveň toxikózy. Určitě do nás budou chtít vpravit grafen aby nnás mohli reall-time kontrolovat a teď zjištují v jaké dávce tak aby nás to neporazilo hned ale až po cca 30 – 40 roce života, kdy už člověk tolik nemůže pracovat.

Pridajte komentár

*