Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Ľudia na celom svete si začínajú všímať, koľko športovcov po zaočkovaní umiera


Print Friendly, PDF & Email

Ľudia na celom svete si začínajú všímať, koľko športovcov po zaočkovaní umiera

(Lance D. Johnson, Natural News) – Zdraví mladí športovci z celého sveta začali v poslednej dobe náhle trpieť na ochorenia srdca, problémy s dýchaním, poruchy nervového systému a ďalšími vážnymi ochoreniami.

Mnohí športovci kolabujú priamo na štadiónoch a už sa nikdy viac nepreberú.

Nemecké noviny Berliner Zeitung si všimli tento trend srdcových zlyhaní a rozoberajú ho vo svojom článku nazvanom „Záhadné choroby srdca u futbalistov“.

Článok sa snaží prísť na príčinu nezvyčajne vysokého počtu kolapsov amatérskych i profesionálnych futbalistov a ďalších atlétov.

Ľudia na celom svete si totiž začínajú konečne všímať to obrovské množstvo mladých športovcov, ktorí trpia a mnohí z nich zomierajú krátko po podaní covidových vakcín.

Jake Kazmarek, 28 ročný kulturista, zomrel náhle, len 4 dni po očkovaní.

U nás skolaboval a zomrel čerstvo zaočkovaný 25 ročný hokejista Boris Sádecký priamo na ľade. Rodina chce, aby ľudia jeho smrť nespájali s vakcínou, no väčšina ľudí si o tom aj tak myslí svoje.

Dlhý zoznam mladých zaočkovaných športovcov, ktorí padajú ako muchy na srdcové zlyhania

Nemecký novinár zdokumentoval náhly kolaps hráča FC Barcelony Sergia Aguera, 33 ročného útočníka, ktorý musel opustiť ihrisko po náhlom prepuknutí nevoľnosti a problémov s dýchaním.

Sergio síce prežil, no veľké množstvo športovcov, ktorých kolapsy viedli k hospitalizácii, také šťastie bohužiaľ nemalo.

Príkladom je iba 17 ročný futbalista Dylan Rich, ktorý zomrel na infarkt uprostred zápasu v Anglicku. U ďalšieho, 24 ročného futbalistu Lucasa Sureka, sa rozvinulo ochorenie srdcového svalu, čo mu znemožnilo pokračovať v hraní za klub BFC Chemie Lipsko.

Alebo 25 ročný Kingsley Coman z FC Bayern Mníchov, ktorý musel podstúpiť operáciu srdca po postvakcinačnom prepuknutí srdcovej arytmie .

Len 18 ročný belgický hráč Rune Coghe dostal infarkt počas zápasu. 31 ročný Fabrice Sakala z Istanbulu skolaboval priamo na ihrisku a musel byť odvezený do nemocnice.

A takto by sme mohli pokračovať. Zoznam náhlych kolapsov a úmrtí je pomerne dlhý a okrem hráčov zahŕňa aj trénerov.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Stránka The Covid Blog zdokumentovala množstvo ďalších podobných prípadov, kedy mladí a zdraví športovci náhle zomreli. Pozrite si nasledujúce video, aby ste lepšie pochopili, o čo sa tu jedná:

Hrotový proteín bol navrhnutý tak, aby spôsoboval zápaly v srdcovodcievnom systéme

Mladí športovci, ktorí nie sú rizikoví z hľadiska prirodzenej infekcie koronavírusom, sú systematicky nútení podstúpiť očkovanie experimentálnymi mRNA vakcínami. Inak im hrozia vyhadzovom.

Hrotový proteín, ktorý podľa mRNA predlohy začnú po očkovaní produkovať ľudské bunky, bol navrhnutý tak, aby útočil na schopnosť červených krviniek prenášať kyslík.

Okrem toho tiež vyvoláva zhlukovanie v krvi, z čoho potom vznikajú krvné zrazeniny.

Dr. Richard Flemming demonštroval túto zákernú vlastnosť vakcíny Pfizer, keď pod mikroskopom nasnímal, ako červené krvinky stratili schopnosť prenášať kyslík po styku so zložkami vakcíny.

K podobným záverom dospela aj Dr. Judy Mikovitsová, ktorá poukázala na to, že hrotové proteíny boli vyvinuté v laboratóriu a obsahujú aj komponenty z vírusu HIV.

Okrem toho hrotový proteín v sebe obsahuje syncytín, ktorý spôsobuje expresiu rakovinovych génov, protilátky naň poškodzujú reprodukčné orgány a tiež vyvoláva imunodeficienciu (nedostatok imunity).

Dokonca aj médium hlavného prúdu ako The Wall Street Journal dnes už otvorene píše o poškodeniach, ktoré spôsobujú vakcíny proti koronavírusu, vrátane srdcových zápalov myokarditídy a perikarditídy.

Pozrite si tiež nasledujúce video Dr. Flemmiga (v angličtine):

Vo videu Dr. Flemming vysvetľuje, ako vakcíny ničia schopnosť červených krviniek prenášať kyslík.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Peter Doshi, PhD, redaktor časopisu BMJ, vysvětluje, jak tyto mRNA injekce ve skutečnosti nesplňují definici vakcín, a že ve skutečnosti spousta lidí splňuje definici „anti-vaxxerů” (odpůrců očkování). Nabízí zároveň kritický pohled na problematiku celého covid očkování.
  https://otevrisvoumysl.cz/peter-doshi-phd-redaktor-casopisu-bmj-o-absurdite-covid-narizeni-kriticke-zhodnoceni-covid-ockovani/

 2. Marek Košice

  „U nás skolaboval a zomrel čerstvo zaočkovaný 25 ročný hokejista Boris Sádecký priamo na ľade. Rodina chce, aby ľudia jeho smrť nespájali s vakcínou, no väčšina ľudí si o tom aj tak myslí svoje.“ …

  Ten mal teda tupú rodinu. Asi aj on sám bol tupý…

  • Samozrejme, čo myslíš, aké typy dnes nútia deti do hokeja či futbalu odmalička. Mamonárske svine, čo si cez dieťa maľujú plány, aké veľké peniaze bude zarábať a živiť aj svojich rodičov.

   • Takže navine su rodiči Lebo ich děti sportuji od malička? Paní určitě ste očkovaná, na vaším mieste si dam pozor na srdíčko nic zlom ale okolo v práci maju také problemi ze to nikomu neprajem, neberte to zlom

  • Pri umrti na vakcinu poistovne nevyplacaju zivotne poistky, preto u nas nikto na vakcinu nezomiera a rodiny nechcu, aby to bolo na vakcinu. 😉

   • Marek Košice

    Scipio : Aha, to mi nenapadlo, ďakujem za ozrejmenie možnej situácie. 🙂

   • Poisťovne majú právo si informáciu o očkovaní vyžiadať. Ak by sme boli poisťovňa my, nielenže by sme si to vyžiadali, ale ešte aj nariadili vypracovanie posudku (pitvy), či to mohla spôsobiť vakcína. Ušetrili by sme tým veľké peniaze.

    Iná informácia je však zaujímavá: V roku 2020 životné poisťovne nezaznamenali zvýšenú výplatu poistných udalostí. Znamená to, že vírus si špeciálne vyberá nepoistených? Alebo skôr, že tu žiadne zvýšenie úmrtia na „covid“ neboli?

    Tento rok v súvislosti s vakcínami už situácia môže byť iná. No minulý rok jasne ukazuje, źe pandémia a „koronavírus“ sú podvod.

    • TA3 11.11.2021 nechtiac (?) odhalilo nevysvetliteľne nízke percento hospitalizácií zapichnutých na SK oproti okolitému svetu zaočkovaných štátov.

     https://www.ta3.com/clanok/217889/v-rakusku-zistovali-v-kolkych-pripadoch-prelomil-virus-ochranu-u-zaockovanych-ludi

     V článku priznalo , že :
     Z celkového počtu takmer 73-tisíc symptomatických prípadov covidu, ktoré v Rakúsku zaznamenali od 11. októbra do 7. novembra, sa 41 percent týkalo plne očkovaných osôb.

     Ako je potom možné, že v štatistikách SR sa objavuje číslo okolo 20% ?!!!! To u nás napichávajú ľudí inou lepšou experimentálnou látkou ako v A , alebo máme azda lepšiu imunitu ako Rakúšania ?

     Ani jedno ani druhé. Pravda vychádza najavo v druhom odseku , kde :

     Ako upozorňuje ORF, podiel plne zaočkovaných medzi nakazenými s príznakmi stúpa výraznejšie v poslednej dobe – celkovo od februára ich je 17 percent.

     Z týchto informácií a čísel sa dá usudzovať ( Sk aj A majú veľmi spoločné návyky ľudí), že slovenských cca 20% je vypočítavaných zo VŠETKÝCH hospitalizovaných na c19 od začiatku roka 2021 !!!

     To znamená, že sú tam s najväčšou pravdepodobnosťou zahrnutí všetci c19 hospitalizovaní ľudia v roku 2021 , keď zapichnutie na SK de-fakto ešte neexistovalo, alebo bolo v plienkach a pravdepodobne takto „umelo opticky“ je znižované % zapichnutých hospitalizovaných v jesenných mesiacoch u nás.

     Ak budeme vychádzať, že v A je k novembru2021 zaočkovaných cca 65% a z nich hospitalizovanízapichnutí v októbri2021 predstavovali 41% (celkovo od začiatku roka 17%),
     tak to pre SK so cca 47% zapichnutosťou a priemerným počtom od začiatku roku2021 cca 20% hospitalizácii zapichnutých —– porovnaním logicky vyplýva, že SK bude na tom s hospitalizáciami zapichnutých v októbri2021-percentuálne asi drasticky horšie ako Rakúsko so svojimi 41%. 

     Ako povedal Churchill : verím len tej štatistike, ktorú si sám sfalšujem 

     • “ Nesprávnym používaním a dávkovaním môžete docieliť to, že vznikne rezistencia (odolnosť) hmyzu na daný prípravok. Tento už potom na ničenie švábov a rusov nebude účinný.“
      https://www.detriplus.sk/rus-a-svab/

      Švábi sú ponemčení severozápadní pobaltskí Slovania – rozhodne nie anglosasi.
      Pre Harvardský a Houstonský projekt likvidácie Slovanov sme presne – šbábi a rusi!

      „dve-tri-plus“ – dávky

    • Vy ste teda pekne mimo. Ja nie som za ockovanie, sam sa tomu zatial vyhybam ale mam priatelku na kovidovom a viem z prvej ruky kolko ludi pocas horsich mesiacov umieralo na koronu. Nestihali ich menit na posteliach a to nie je bezna situacia. Vam keby oficialne napisu hocijake cislo, vy mu proste neverite – mate len svoju pravdu a automaticky je vsetko podvod a sprisahanie.

     • Ako viete, že umierali na najaký „covid“ a nie na chrípku alebo zápal pľúc?

     • Takto pane chápem že tam máte priatelku lenže propaganda je takáto.Pozrite sa koho počítajú do štatistík ako neočkovaného.Za prvé čo viem ludí ktorý boli raz očkovaní a majú covid, za druhé ludí ktorý sú 2 krát očkovaní do dvoch týždnov a majú covid a nakoniec ludí ktorým uplynula povestná doba imunity od očkovania.A ozaj prečo sa nepozeraú protilátky na covid pred očkovaním lebo v klude tí dotyčný ktorý považujú svoje protilátky proti covidu ktoré pripisujú vakcíne možu mat úplne v pohode z prekonania covidu a prečo neni nariadenie, a to povinné merat protilátky na covid po dobe očkovania ktorá je stanovená kedy už majú byt vytvorené protilátky.Jednoducho lebo by sa prišlo na to aký velký je to o…

    • Jan Sladký

     Souvislost bude zřejmě v tom kdy se začala aplikovat vakcína proti Covidu v roce 2020. Účinky těchto vakcín .myslím ty negativní- se neprojevují okamžitě po aplikaci ale až se zpožděním. Tím asi došlo k posunutí nárůstu úmrtí do roku 2021.

  • velky suhlas

 3. Redakcia, popisujete tu negatíva spojené s očkovaním v každom článku, ale ja (a nie len ja) by som si rád prečítal „Rimsku deklaráciu“ (Physicians declaration) zo Svetového summitu o koronavírusoch v Ríme (12. – 14.9.2021), ktorej hlavným spoluautorom je otec mRNA technológie dr. Robert Wallace Malone. Práve som na ČT pozeral „Máte slovo“ s M. Jílkovou, v ktorom diskutujúci, ktorí sa odvolávali na dr. Maloneho, nevedeli povedať, z akého prameňa majú informácie. Takže ich moderátorka odpinkala frázou, že to majú z nedôveryhodného zdroja.

 4. https://otevrisvoumysl.cz/pribeh-20lete-zeny-z-australie-co-po-pfizer-injekci-dostala-zanet-srdce/
  Příběh 20leté ženy z Austrálie, co po Pfizer injekci dostala zánět srdce

  Ve zkratce…
  V tomto videu uslyšíme příběh 20leté ženy, Abrienne, která po Pfizer očkování dostala myokarditidu neboli zánět srdce.

 5. https://cz24.news/europoslanec-uhrik-chapete-niekto-eu-pozvala-miliony-pristahovalcov-z-afriky-a-arabskych-krajin-a-teraz-maju-problem-s-pristahovalcami-z-bieloruska/
  Europoslanec Uhrík: „Chápete niekto? EÚ pozvala milióny prisťahovalcov z Afriky a arabských krajín a teraz majú problém s prisťahovalcami z Bieloruska,“

 6. Niečo som prekopírovala:
  A nakonec příběh od drahého kamaráda. O víkendu si sedl se svou dvakrát očkovanou manželkou a příbuznými. Ukázal jim důkaz, že na Novém Zélandu zemřelo jen 22 lidí na Covid a to všichni začátkem loňského roku. Naprostá devastace, kterou tato země zažívala 1,5 roku kvůli DVACETI DVĚMA úmrtím. Ukázal jim důkaz z vládní databáze, že došlo k 220 úmrtím na vakcíny a tisícům zranění po vakcínách – dosud. Řekl, že v místnosti by bylo slyšet spadnout špendlík.

  Jsou to ti samí tři lidé, kteří řekli, že můj kamarád s nimi nemůže jít do restaurace, protože nebyl očkován. Čtete správně. Manželka a příbuzní mu zakazují jít s nimi do restaurace.

  • Pavelkovych Milan

   Áno, takéto správanie je jedným z bodov ku kkovid šialenstvu, tak ako to uvádza Klaus Schwab : „Je nutné rozdeliť rodiny, kamarátske väzby, pracovné skupiny tak, aby stáli proti sebe. Tým sa docieli nejednotnost v spoločnosti. Tieto protichodné postoje oslabia ľudstvo a prispeje k vzniku občianskych vojen. Z kkovid pandemie môžeme získať obrovské financie a moc. To budeme potrebovať na presadzovaní klimatickej agendy „. Klaus Schwab je psychopat z partičky iných psychopatov, ktorí sa každý rok stretávaju pod rúškom svetoveho ekonomickeho fóra v Davose. /Fauci, Gates, maďarský židovsky finančný podvodník, obamovcami, Clintonovci, rotchildovci, Zuckerberg, Bezos… atď. / Takže ľudstvo nečaka už nikdy nič dobré… Títo psychopati ho idú systematicky vyvraždiť.

 7. Nové šokující údaje ukazují, že 80 až 90 procent těhotenství u očkovaných žen končí potratem.

  https://theexpose.uk/2021/11/07/cdc-scientists-admit-they-did-manipulate-study-data-to-show-the-covid-19-vaccines-are-safe-for-pregnant-women/

  Vědci CDC přiznávají, že zmanipulovali údaje ze studie, aby prokázali, že vakcíny Covid-19 jsou pro těhotné ženy bezpečné, protože vědci zjistili, že 91 % těhotenství skončilo po očkování vakcínou Covid-19 potratem.

 8. Nakonec mem pro nás. Pro některé z nás, „zastánců konspiračních teorií“, to bylo ospravedlnění, na které jsme čekali celá desetiletí.

  https://media.gab.com/system/media_attachments/files/090/011/546/original/ea8a4a7ac60c3c7d.jpg

  Konspirační teoretici před desetiletími:

  Teoretici: Světová událost se blíží, krach ekonomie, bezhotovostní společnost, sociální kreditní systém, omezení, stanné právo, nucené očkování, jednotná světová vláda, ztráta svobody, znak šelmy.

  Normíci: Hahahahahaha! Koukejte na toho idiota!

  Konspirační teoretici dnes:

  Při čajíčku: „Sem vám to říkal/a.“

  • Mila Jean,vlastne este DNES existuju ludia,co sa i teraz z nas smeju,ale sa hovori,ze kto sa smeje naposledy,smeje sa najlepsie,nuz,ale aj tak sa nemozeme smiat z Genocidy ludstva

 9. Holandský inštitút verejného zdravia vo štvrtok nahlásil najvyšší denný počet nových prípadov ochorenia COVID-19 od vypuknutia pandémie. Vláda krajiny údajne uvažuje o obmedzenom lockdowne, aby zabrzdila vlnu infekcií. Inštitút uviedol, že za uplynulých 24 hodín v Holandsku pribudlo 16 364 nových potvrdených prípadov infekcie. Oproti predošlému dňu to bolo o 3 688 viac

  Počet nákaz v 17,5-miliónovom Holandsku stúpa napriek tomu, že viac ako 84 percent dospelej populácie krajiny je úplne zaočkovaných. Nemocnice v južnej provincii Limburg, ktorá je najviac postihnutým regiónom krajiny, už začiatkom tohto týždňa začali biť na poplach, keď v liste ministerstvu zdravotníctva uviedli: „Smerujeme priamo k zablokovaniu zdravotníctva a celý systém melie z posledného„.

  „Sme presvedčení, že ostatné časti Holandska budú onedlho nasledovať,“ dodali nemocnice regiónu. Zatiaľ holandská vláda rozhodla len o tom, že od minulého víkendu je nosenie rúšok opäť povinné v obchodoch a na iných verejných miestach.

  https://www.hlavnespravy.sk/holandsko-nahlasilo-najvyssi-denny-pocet-infekcii-od-vypuknutia-pandemie/2750216
  *****
  Konzílium odborníkov nevylučuje prípadné sprísnenie opatrení, chcú viac zaočkovaných: „Aby sme motivovali k očkovaniu, je do budúcnosti dôležité, aby si zamestnanci hradili testy sami“
  Konzílium víta povinné kontroly OTP pre všetkých zamestnancov. „Aby sme motivovali k očkovaniu, je do budúcnosti dôležité, aby si zamestnanci hradili testy sami. Prítomnosť nezaočkovaných zamestnancov v gastro sektore považujeme z hľadiska epidemického rizika za prechodné riešenie. Návrat do normálneho života nám zabezpečí len očkovanie,“ uzavreli.

  https://www.hlavnespravy.sk/konzilium-odbornikov-nevylucuje-pripadne-sprisnenie-opatreni-chcu-viac-zaockovanych-aby-sme-motivovali-k-ockovaniu-je-do-buducnosti-dolezite-aby-si-zamestnanci-hradili-testy-sami/2750246

 10. http://www.nwoo.org/2021/11/10/nova-kniha-george-soros-multimilionar-jeho-globalni-sit-a-konec-sveta-ktery-zname/
  Nová kniha: George Soros – Multimilionář, jeho globální síť a konec světa, který známe.

 11. https://www.protiproud.cz/politika/6127-tajemny-experiment-na-lidech-co-si-precteme-v-komplet-zacernenych-smlouvach-zrudnost-ockovani-proti-covidu-ucinne-leky-jsou-tabu-vice-ockovani-vice-nemoci-nasili-stoupa-jeste-si-nekdo-mysli-ze-jde-o-dobro.htm
  Tajemný experiment na lidech: Co si přečteme v komplet začerněných smlouvách? Zrůdnost očkování proti covidu. Účinné léky jsou tabu. Více očkování = více nemoci. Násilí stoupá. Ještě si někdo myslí, že jde o dobro?

  • Zvláštní také je, že řada zemí projevuje zvláštní trend – čím větší proočkovanost, tím vyšší výskyt nemoci covid-19 a horší čísla než minulý rok ve stejnou dobu, kdy spásné “vakcíny” ještě nebyly k dispozici. Naopak prudké zlepšení přináší masivní nasazení účinných léků, hlavně Ivermectinu (Indie, Japonsko…).

 12. https://www.banned.video/watch?id=618dc8042fa19644c8b64393
  Explosive! Dr. Robert Malone: They’re Rushing Into Killing Children
  Výbušné! Dr. Robert Malone: Ponáhľajú sa zabíjať deti

  Dr. Rober Malone joins Kristi Leigh to reveal the level of damage the vaccines are going to cause to our children and what it might take to wake people up to this danger.
  Dr. Rober Malone sa pripája ku Kristi Leigh, aby odhalil úroveň škôd, ktoré vakcíny spôsobia našim deťom, a čo môže znamenať, aby sa ľudia zobudili na toto nebezpečenstvo.

 13. https://www.banned.video/watch?id=618d758a11848a4172614967
  The Vaccine Eugenics Plan to ‘Cull the Herd’
  Vakcinačný eugenický plán na „zabitie stáda (davu, skupiny ľudí)“

 14. https://www.banned.video/watch?id=618d33dd11848a4172606b76
  What Is Transhumanism? – David Icke
  Čo je transhumanizmus? – David Icke

 15. https://www.banned.video/watch?id=618d7b2a11848a4172620605
  Man Shot to Death Counted as COVID-19 Fatality
  Zastrelený muž sa považuje ako smrť spôsobená COVIDOM-19

 16. https://www.naturalnews.com/2021-11-11-swedish-doctors-want-pfizer-covid-jab-banned.html
  Swedish doctors want Pfizer’s covid jab banned after subcontractor fraud exposed
  Švédski lekári po odhalení podvodu so subdodávateľmi chcú zakázať Covidom vakcíny od spoločnosti Pfizer

  Pfizer does whatever it wants because the FDA lets it
  Pfizer si robí, čo chce, pretože to FDA umožňuje

 17. https://www.naturalnews.com/2021-11-11-pfizer-falsified-trial-data-vaccine-adverse-effects.html
  Whistleblower: Pfizer vaccine trial data was falsified, participants who experienced adverse effects were ignored
  Whistleblower (informátor): Údaje zo skúšania vakcíny Pfizer boli sfalšované, účastníci, ktorí mali nežiaduce účinky, boli ignorovaní

 18. Dokedy budete ticho

 19. https://www.naturalnews.com/2021-11-11-fauci-claims-global-vaccination-will-end-pandemic.html
  LIAR, LIAR: Fauci claims global vaccination will end Wuhan coronavirus pandemic
  KLAMÁR, KLAMÁR: Fauci tvrdí, že globálne očkovanie ukončí pandémiu koronavírusu

  Fauci blames unvaccinated people for pandemic
  Fauci viní z pandémie neočkovaných ľudí

  Visit Vaccines.news for more news and information about the adverse effects of coronavirus vaccines.
  Navštívte Vaccines.news, kde nájdete ďalšie novinky a informácie o nežiaducich účinkoch vakcín proti koronavírusu.

 20. ČESKO:
  Alespoň jednu dávku očkování má v České republice od čtvrtka 70 procent dospělé populace. Doposud lékaři vykázali podání 12 703 893 dávek vakcín, přičemž ve čtvrtek to bylo 43 344. Ve čtvrtek představovaly zhruba 25 tisíc posilující dávky, které lidé mohou dostat po šesti měsících od ukončení očkování.
  Kompletní očkování má v ČR přes šest milionů osob, přičemž bezmála půl milionu lidí již dostalo i posilující dávku vakcíny.

  O kolektivní imunitě, která přirozeně brání šíření nákazy, se dá podle odborníků hovořit u proočkovanosti kolem 80 a více procent populace.

  DATA. Překonali jsme důležitou hranici. 70 % dospělé populace v ČR má za sebou již alespoň jednu dávku očkování proti covid-19. Pokud jde o rychlost očkování, tak za poslední týden se naočkovalo téměř čtvrt milionu obyvatel.
  — Chytrá karanténa (@ChytraKarantena) November 11, 2021
  Nejvíce proočkovanou skupinou jsou senioři. Ve věkových skupinách nad 60 let mají kompletní očkování minimálně tři čtvrtiny osob, přičemž ve věkových kategoriích nad 70, respektive 80 let přesahuje proočkovanost 80 procent.

  Ve hře je tzv. rakouský model počítající s tím, že by se testování přestalo uznávat jako doklad bezinfekčnosti a například do restaurací či na sportovní a kulturní akce by byl možný vstup pouze s dokladem o očkování, případně o prodělání nemoci.

  Detaily opatření má kabinet zveřejnit v pátek dopoledne.

  zdroj novinky.cz

 21. Štátnemu ústavu pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) nahlásili v súvislosti s očkovaním proti novému koronavírusu k strede (10. 11.) 8931 podozrení na nežiaduce účinky. Z celkového počtu hlásení vyhodnotili 1102 z nich ako závažné. Ústav o tom informuje na svojom webe

  Treťou dávkou vakcíny proti COVID-19 je v SR zaočkovaných vyše 162.000 odvážlivcov

  https://www.hlavnespravy.sk/sukl-eviduje-hlasenych-8931-podozreni-na-neziaduce-ucinky-vakcin-tretou-davkou-vakciny-proti-covid-19-je-v-sr-zaockovanych-vyse-162-000-ludi/2750926

 22. Česká protinárodně zaměřená vláda nezákonně zneužívá restaurace k tlaku na očkování. Politici hrají zločinecký vabank. Norimberské kodexy a budoucí tribunály si zatim nepřipouští (podobně jako Hitler v r. 1943) a chtějí ještě přitvrdit
  https://cz24.news/ceska-protinarodne-zamerena-vlada-nezakonne-zneuziva-restaurace-k-tlaku-na-ockovani-politici-hraji-zlocinecky-vabank-norimberske-kodexy-a-budouci-tribunaly-si-zatim-nepripousti-podobne-jako-hitler/

 23. Môžete toto niekto-redakcia preložiť?

  Vyhlásenie skupiny T-PD Rady Európy k vakcinácii, dokladoch a ochrane osobných údajov
  Verzia pre tlačVerzia pre tlač

  Skupina T-PT Rady Európy (ochrana osobných údajov) vypracovala Vyhlásenie k vakcinácii, dokladoch a ochrane osobných údajov.

  Vyhlásenie je v anglickom jazyku dostupné na tomto odkaze: https://rm.coe.int/t-pd-bur-2021-6rev2-statement/1680a25713

  https://dataprotection.gov.sk/uoou/sk/content/vyhlasenie-skupiny-t-pd-rady-europy-k-vakcinacii-dokladoch-ochrane-osobnych-udajov

  Ten dokument je v pdf.

  Rada Európy zakázala povinné očkovanie
  https://duckduckgo.com/?q=rada+eur%C3%B3py+zak%C3%A1zala+povinn%C3%A9+o%C4%8Dkovanie&t=h_&ia=web
  Ide o to, že Rada Európy uložila vládam národných štátov o tomto vyhlásení informovať obyvateľstvo a táto fašistická vláda to má na háku!

  Rada Európy zakázala povinné očkovanie!
  3. mája 2021
  Rada Európy (CoE), popredná európska a svetová organizácia pre ľudské práva, ktorá riadi Európsky súd pre ľudské práva rozhodla 27. januára 2021 svojím hlasovaním v rezolúcii č.2361 (2021) o zákaze ustanovenia povinnosti očkovania členským štátom vrátane SR.

  Rada Európy je odlišná a oddelená od EÚ, však má priamy vplyv na všetky štáty EÚ. 47 krajín vrátane všetkých členských štátov EÚ sú viazané zmluvnými dohodami Rady Európy a Európskeho dohovoru o ľudských právach (ECHR).

  To je vynikajúca správa pre ľudí, ktorí sa obávajú povinného alebo vynúteného očkovania alebo diskriminácie na základe stavu očkovania!

  Bolo odhlasované nové uznesenie Rady Európy, ktoré zakazuje štátom povinné očkovanie proti vírusu. Samotný fakt, že odmietnete očkovanie sa nesmie použiť na diskrimináciu pracovníkov alebo kohokoľvek, kto nie je očkovaný!

  CoE rozhodla, že očkovanie NIE JE povinné a na nikoho nesmie byť vyvíjaný politický, spoločenský ani iný tlak, aby sa nechal zaočkovať, ak si to neželá urobiť sám.

  Nikto nesmie byť diskriminovaný za to, že nebol očkovaný kvôli možným zdravotným rizikám alebo preto, že nechce byť očkovaný.

  Členské štáty musia zabezpečiť, aby občania boli informovaní o tom, že očkovanie NIE JE povinné a že na nikoho nesmie byť vyvíjaný politický, mediálne, spoločenský alebo iný tlak, aby bol očkovaný, ak si to neželá.

  Prečítajte si najmä tieto body

  7.3.1 zabezpečiť, aby občania boli informovaní o tom, že očkovanie NIE JE povinné a že na nikoho nie je politicky, spoločensky ani inak vyvíjaný nátlak, aby sa nechal zaočkovať, ak si to sami neželajú;

  7.3.2 zabezpečiť, aby nikto nebol diskriminovaný za to, že nebol očkovaný kvôli možným zdravotným rizikám alebo nechcel byť očkovaný; ️

  7.1.5 zaviesť nezávislé programy odškodnenia za očkovania s cieľom zabezpečiť odškodnenie za neprimerané škody a škody spôsobené očkovaním;
  Vakcíny Covid-19: etické, právne a praktické aspekty

  Zdroje: https://pace.coe.int/en/files/29004/html

  http://www.circleid.com/posts/20210202-freedom-of-expression-part-5-covid-vaccines-not-mandatory

  Autori: Parlamentné zhromaždenie 27. januára 2021 (5. schôdza) (pozri dokument 15212 , správa Výboru pre sociálne veci, zdravie a trvalo udržateľný rozvoj, spravodajkyňa: Jennifer De Temmerman).

  Text prijatý zhromaždením 27. januára 2021 (5. zasadnutie).

  1 Pandémia Covid-19, infekčného ochorenia spôsobeného novým koronavírusom SARS-CoV-2, priniesla v roku 2020 veľa utrpenia. Do decembra 2020 bolo na celom svete zaznamenaných viac ako 65 miliónov prípadov a viac ako 1,5 milióna stratených životov. Choroba vyvolaná samotnou pandémiou, ako aj opatrenia v oblasti verejného zdravia, ktoré sú potrebné na boj proti nej, zničili globálnu ekonomiku, položili už existujúce hranice a nerovnosti (vrátane prístupu k zdravotnej starostlivosti) a spôsobili nezamestnanosť, hospodársky pokles a chudobu.

  2 Rýchle nasadenie bezpečných a účinných vakcín proti vakcíne Covid-19 na celom svete bude nevyhnutné, aby bolo možné zvládnuť pandémiu, chrániť systémy zdravotnej starostlivosti, zachrániť životy a pomôcť obnoviť globálne ekonomiky. Aj keď nefarmaceutické intervencie, ako napríklad fyzické dištancovanie, používanie pleťových masiek, časté umývanie rúk, ako aj vypínanie pomohli spomaliť šírenie vírusu, miera infekcie v súčasnosti opäť stúpa vo väčšine krajín sveta. Mnoho členských štátov Rady Európy zažíva druhú vlnu, ktorá je horšia ako prvá, zatiaľ čo ich populácie čoraz viac zažívajú „pandemickú únavu“ a cítia sa demotivované z dodržiavania odporúčaného správania na ochranu seba a ostatných pred vírusom.

  3 Ani rýchlo nasadené, bezpečné a účinné vakcíny však nie sú okamžitým všeliekom. Po sviatočnom období na konci roku 2020 a začiatku roku 2021, po ktorých budú prebiehať tradičné halové zhromaždenia, bude miera infekcie vo väčšine členských štátov pravdepodobne veľmi vysoká. Navyše francúzski lekári práve vedecky stanovili koreláciu medzi vonkajšími teplotami a mierou výskytu chorôb pri hospitalizáciách a úmrtiach. Je nepravdepodobné, že by vakcíny boli dostatočné na to, aby túto zimu významne znížili mieru infekcie – najmä keď vezmeme do úvahy, že dopyt v tejto chvíli výrazne prevyšuje ponuku. Bude teda nemožné pokračovať v zdaní „normálneho života“, a to ani za najlepších okolností, najskôr do polovice až konca roku 2021.

  4 Pre efektivitu vakcín bude rozhodujúce ich úspešné nasadenie a dostatočná absorpcia. Rýchlosť vývoja vakcín však môže spôsobiť pocit nedôvery, proti ktorému je ťažké bojovať. Na zabezpečenie ich účinnosti je tiež potrebné spravodlivé nasadenie vakcín Covid-19. Ak nie sú vakcíny dostatočne distribuované v ťažko postihnutej oblasti krajiny, stanú sa neúčinnými pri zastavovaní prílivu pandémie. Vírus navyše nepozná hranice, a preto je v záujme každej krajiny spolupracovať pri zabezpečovaní globálnej spravodlivosti v prístupe k vakcínam Covid-19. Váhanie s vakcínami a nacionalizmus vakcín majú schopnosť vykoľajiť zatiaľ prekvapivo rýchle a úspešné úsilie o vakcíny Covid-19

  5 V súčasnosti je preto viac ako kedykoľvek predtým potrebná medzinárodná spolupráca, aby sa urýchlil vývoj, výroba a spravodlivá distribúcia vakcín Covid-19. COVAX Facility je vedúcou iniciatívou pre globálne prideľovanie vakcín a prístup k nim. Pod vedením Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), Aliancie pre vakcíny (Gavi) a Koalície pre inovácie v oblasti pripravenosti na epidémiu (CEPI) využíva COVAX financovanie od signatárskych krajín na podporu výskumu, vývoja a výroby širokej škály produktov Covid-19 vakcín a rokovanie o ich cenách. Na bezpečné a spravodlivé dodanie vakcín bude tiež potrebné primerané riadenie vakcín a logistika dodávateľského reťazca, ktoré si vyžadujú medzinárodnú spoluprácu a prípravu zo strany členských štátov v tejto súvislosti

  6 Členské štáty musia už teraz pripraviť svoje imunizačné stratégie na etické a spravodlivé prideľovanie dávok vrátane rozhodnutia o tom, ktoré skupiny obyvateľstva majú uprednostniť v počiatočných fázach, keď je zásoba nedostatočná, a ako rozšíriť očkovanie ako dostupnosť jedného alebo viacerých zlepšení sa 19 vakcín. Bioetici a ekonómovia sa vo veľkej miere zhodujú v tom, že osoby staršie ako 65 rokov, osoby mladšie ako 65 rokov so zdravotným stavom, ktorý ich vystavuje vyššiemu riziku ťažkých chorôb a úmrtí, zdravotnícki pracovníci (najmä tí, ktorí úzko spolupracujú s osobami vo vysoko rizikových skupinách) a ľudia, ktorí pracujú v základnej infraštruktúre, by mali mať prednosť pri očkovaní. Nemalo by sa zabúdať na deti, tehotné ženy a dojčiace matky, pre ktoré doteraz nebola povolená žiadna vakcína.

  7 Vedci odviedli pozoruhodnú prácu v rekordnom čase. Teraz musia konať vlády. Zhromaždenie podporuje víziu generálneho tajomníka Organizácie Spojených národov, že vakcína Covid-19 musí byť globálnym verejným statkom. Imunizácia musí byť dostupná pre všetkých a všade.

  Zhromaždenie preto vyzýva členské štáty a Európsku úniu, aby:

  7.1 s ohľadom na vývoj vakcín Covid-19:

  7.1.1 zabezpečiť vysoko kvalitné skúšky, ktoré sú spoľahlivé a prebiehajú etickým spôsobom v súlade s príslušnými ustanoveniami Dohovoru o ochrane ľudských práv a dôstojnosti človeka v súvislosti s aplikáciou biológie a medicíny: Dohovor o Ľudské práva a biomedicína (ETS č. 164, Dohovor z Ovieda) a jeho Dodatkový protokol o biomedicínskom výskume (CETS č. 195), ktorý postupne zahŕňa deti, tehotné ženy a dojčiace matky;

  7.1.2 zabezpečiť, aby regulačné orgány zodpovedné za hodnotenie a povoľovanie vakcín proti Covid-19 boli nezávislé a chránené pred politickým tlakom;

  7.1.3 zabezpečiť dodržiavanie príslušných minimálnych štandardov bezpečnosti, účinnosti a kvality vakcín;

  7.1.4 zaviesť účinné systémy na monitorovanie vakcín a ich bezpečnosti po ich zavedení do bežnej populácie, a to aj s cieľom monitorovať ich dlhodobé účinky;

  7.1.5 zaviesť nezávislé programy kompenzácie vakcín, aby sa zabezpečila kompenzácia za neprimerané škody a škody spôsobené očkovaním;

  7.1.6 venovať osobitnú pozornosť možnému obchodovaniu zasvätených osôb zo strany farmaceutických riadiacich pracovníkov alebo farmaceutických spoločností, ktoré sa neoprávnene obohacujú na verejné náklady, implementáciou odporúčaní uvedených v rezolúcii 2071 (2015) „Verejné zdravie a záujmy farmaceutického priemyslu: ako zabezpečiť prvenstvo záujmov verejného zdravia? “;

  7.1.7 prekonať prekážky a obmedzenia vyplývajúce z patentov a práv duševného vlastníctva s cieľom zabezpečiť rozsiahlu výrobu a distribúciu vakcín vo všetkých krajinách a pre všetkých občanov;

  7.2 v súvislosti s prideľovaním vakcín Covid-19:

  7.2.1 zabezpečiť dodržiavanie zásady spravodlivého prístupu k zdravotnej starostlivosti, ako je stanovené v článku 3 dohovoru z Ovieda, v národných plánoch prideľovania očkovacích látok, pričom sa zaručí, že očkovacie látky Covid-19 budú dostupné pre obyvateľstvo bez ohľadu na pohlavie, rasu, náboženstvo, právny alebo sociálno-ekonomický status, platobná schopnosť, poloha a ďalšie faktory, ktoré často prispievajú k nerovnostiam v populácii;

  7.2.2 rozvíjať stratégie pre spravodlivé rozdelenie vakcín Covid-19 v rámci členských štátov, berúc do úvahy, že ponuka bude spočiatku nízka, a naplánovať, ako rozšíriť programy očkovania, keď sa ponuka zvýši; pri vypracovávaní týchto stratégií sa riadila radami nezávislých národných, európskych a medzinárodných bioetických výborov a inštitúcií, ako aj WHO;

  7.2.3 zabezpečiť, aby sa s osobami v rámci tých istých prioritných skupín zaobchádzalo rovnako, s osobitným dôrazom na najzraniteľnejšie skupiny, ako sú staršie osoby, osoby so základnými podmienkami a zdravotnícki pracovníci, najmä tí, ktorí úzko spolupracujú s osobami vo vysoko rizikových skupinách, ako aj ľudia, ktorí pracujú v základnej infraštruktúre a verejných službách, najmä v sociálnych službách, verejnej doprave, v trestnom konaní a v školách, ako aj tí, ktorí pracujú v maloobchode;

  7.2.4 presadzovať rovnosť v prístupe k vakcínam Covid-19 medzi krajinami podporou medzinárodného úsilia, ako je napríklad Access to Covid-19 Tools (ACT) Accelerator (ACT-Accelerator) a jeho COVAX Facility;

  7.2.5 upustiť od hromadenia vakcín Covid-19, pretože to oslabuje schopnosť iných krajín obstarávať vakcíny pre ich obyvateľov, a zabezpečiť, aby hromadenie zásob nemalo za následok zvyšovanie cien vakcín pre tých, ktorí si zásoby nemôžu urobiť; vykonávať audity a náležitú starostlivosť s cieľom zabezpečiť rýchle nasadenie vakcín pri minimálnych nákladoch na základe potreby, a nie na základe trhovej sily;

  7.2.6 zabezpečiť, aby každá krajina bola schopná zaočkovať svojich zdravotníckych pracovníkov a zraniteľné skupiny pred zavedením očkovania do nerizikových skupín, a tak zvážiť darovanie dávok očkovacej látky alebo akceptovať uprednostnenie krajín, ktoré to ešte nedokázali majúc na pamäti, že spravodlivé a spravodlivé globálne rozdelenie dávok očkovacích látok je najúčinnejším spôsobom prekonania pandémie a zníženia súvisiaceho sociálno-ekonomického zaťaženia;

  7.2.7 zabezpečiť, aby vakcíny Covid-19, ktorých bezpečnosť a účinnosť boli stanovené, boli prístupné všetkým, ktorí ich v budúcnosti budú vyžadovať, a to podľa potreby použitím povinných licencií za úhradu licenčných poplatkov;

  7.3 s ohľadom na zabezpečenie vysokej absorpcie vakcín:

  7.3.1 zabezpečiť, aby boli občania informovaní, že očkovanie nie je povinné a že nikto nie je pod politickým, sociálnym alebo iným tlakom na očkovanie, ak si to neželá;

  7.3.2 zabezpečiť, aby nikto nebol diskriminovaný za to, že nebol očkovaný kvôli možným zdravotným rizikám alebo nechcel byť očkovaný;

  7.3.3 prijať včasné účinné opatrenia na potlačenie dezinformácií, dezinformácií a váhania ohľadom vakcín Covid-19;

  7.3.4 šíriť transparentné informácie o bezpečnosti a možných vedľajších účinkoch vakcín prostredníctvom spolupráce s platformami sociálnych médií a ich regulácie s cieľom zabrániť šíreniu dezinformácií;

  7.3.5 transparentne oznamovať obsah zmlúv s výrobcami vakcín a zverejňovať ich pre parlamentnú a verejnú kontrolu;

  7.3.6 spolupracovať s mimovládnymi organizáciami a / alebo inými miestnymi iniciatívami s cieľom osloviť marginalizované skupiny;

  7.3.7 spolupracovať s miestnymi komunitami na vývoji a implementácii stratégií na mieru na podporu absorpcie vakcín;

  7.4, pokiaľ ide o očkovanie detí proti vírusu Covid-19:

  7.4.1 zabezpečiť rovnováhu medzi rýchlym vývojom očkovania pre deti a náležitým riešením otázok bezpečnosti a účinnosti a zabezpečením úplnej bezpečnosti a účinnosti všetkých vakcín poskytovaných deťom so zameraním na najlepší záujem dieťaťa v súlade s Dohovor OSN o právach dieťaťa;

  7.4.2 zabezpečiť vysokokvalitné skúšky s náležitou starostlivosťou o príslušné záruky v súlade s medzinárodnými právnymi normami a usmerneniami vrátane spravodlivého rozdelenia prínosov a rizík pre študované deti;

  7.4.3 zabezpečiť, aby boli želania detí riadne zohľadnené v súlade s ich vekom a vyspelosťou; ak nemožno dať súhlas dieťaťa, zabezpečte, aby bol súhlas poskytnutý v iných formách a aby sa zakladal na spoľahlivých a primeraných informáciách veku;

  7.4.4 podporovať Detský fond OSN (UNICEF) v jeho úsilí dodávať vakcíny od výrobcov, ktorí majú dohody s nástrojom COVAX, tým, ktorí ich najviac potrebujú;

  7.5 s ohľadom na zabezpečenie monitorovania dlhodobých účinkov vakcín Covid-19 a ich bezpečnosti:

  7.5.1 zabezpečiť medzinárodnú spoluprácu na včasné odhalenie a objasnenie akýchkoľvek bezpečnostných signálov prostredníctvom globálnej výmeny údajov o nežiaducich udalostiach po imunizácii v reálnom čase (AEFI);

  7.5.2 používať očkovacie certifikáty iba na určený účel monitorovania účinnosti vakcíny, potenciálnych vedľajších účinkov a nežiaducich udalostí;

  7.5.3 eliminovať akékoľvek medzery v komunikácii medzi miestnymi, regionálnymi a medzinárodnými orgánmi verejného zdravotníctva zaoberajúcimi sa údajmi AEFI a prekonať nedostatky v existujúcich sieťach zdravotníckych údajov;

  7.5.4 priblížiť farmakovigilanciu k systémom zdravotnej starostlivosti;

  7.5.5 podporuje vznikajúcu oblasť výskumu „adversomiky“, ktorá skúma interindividuálne variácie v reakciách na vakcíny na základe rozdielov vrodenej imunity, mikrobiómov a imunogenetiky.

  8 Pokiaľ ide o rezolúciu 2337 (2020) o demokraciách, ktoré čelia pandémii Covid-19, zhromaždenie opätovne potvrdzuje, že parlamenty ako základné inštitúcie demokracie musia za pandemických okolností naďalej zohrávať svoju trojitú úlohu zastúpenia, právnych predpisov a dohľadu. Zhromaždenie preto vyzýva parlamenty, aby podľa potreby vykonávali tieto právomoci aj v súvislosti s vývojom, prideľovaním a distribúciou vakcín Covid-19.;

  OZ Pán Občan
  Samočinne sa šíriace vakcíny – univerzita Johnsa Hopkinsa o nich písala už v roku 2018
  https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/rada-europy-zakazala-povinne-ockovanie

  • To, že Rada Európy vydala tento dokument, je mnohým známe. Ale praktický dosah?? V tzv. demokratických krajinách sa štáty riadia právom iba vtedy, ak to elitám vyhovuje. Jednou z definícií práva je, že je to vôľa elít povýšená na zákon. Ak ani v rámci takýchto zákonov nedokážu elity predadzovať svoje ciele, siahajú k otvorenej diktatúre (fašizmu).

  • Jen doufám, že mezitím nestihli zase všechno popřít a zrušit, jak mají ve zvyku. Navíc tu nedávno někdo z diskutujících psal, že mu jakýsi státní orgán napsal, že prohlášení RE nejsou pro členské státy IV. říše závazná, ale pouze doporučující. A jsem si skoro jistý, že Chazaři všech zemí (vyližte si prdel!!!) si budou nejen doporučení, ale i zákony ohýbat a nedodržovat podle svých zvrácených choutek…

 24. Jožko Fazuľa

  Ak ste ešte nečítali je na aeronete dobrá židovina https://aeronet.cz/news/video-nemocnice-v-antverpach-prolomila-tabu-a-priznala-ze-vsechny-jipky-ma-obsazeny-pouze-ockovanymi-pacienty-u-nichz-doslo-k-prolomeni-ockovaci-ochrany-a-nastala-vazna-reinfekce-a-co-na-to-zide/ a myslím dobre vystihol aktuálny stav, nov závere napísal, že citujem: „Jako Rabínský soud v New Yorku by se měl zachovat i církevní koncil ve Vatikánu a měl by křesťanům zakázat očkování těmito látkami. Jenže k tomu nedojde. Vatikán je v moci sionistů a papež je jejich poslužníkem. O to lépe je vědět, že vyvolený národ má funkční obranu v podobě církevní justice. Křesťané nemají. I to o lecčems vypovídá.“
  S týmto si dovolím nesúhlasiť, to že kresťania nemajú cirkevnú justíciu, sa v konečnom dôsledku ukazuje ako výhoda, pretože tá židovská nechala zaočkovať skoro 90 percent a teraz zachraňuje čo sa dá- to je väčšia hanba a hriech, ako nechať ľuďom vlastné rozhodovanie a sedliacky rozum, pretože sa ochránili skôr prirodzeným pocitom /božej vôle/ a včas prehliadli /aj keď nie všetci/kroky satanistického pápeža a jeho zboru pedofilov a chlípnikov. Vignano aj náš Sojka ako jeden z mála no predsa, vystúpil a stále bojuje sa svojich, židia teraz už len hasia, to čo porobili svojim ľuďom.

  • Jožko Fazuľa

   Nikto na môj komentár neodpovedal, teda poďme ďalej…Mám pre vás aj ďalšie správy. To ako sa zachovali židia voči svojim, ich diskvalifikuje ako aj celú ich filozofiu o nadradenosti židovského národa. Máte „červenú kartu“ a myslím že ste práve skončili…
   Ak ste videli film Kráľovstvo nebeské tak viete, že boj o Jeruzalem nebol no podklade materiálnom, ale náboženskom, sám Orlando B. sa pýtal Saladina na Jeruzalem, odpoveď: Nemá význam žiadny, no neskôr povedal obrovský“. Tu vzniká podstata mojej úvahy, aký má význam islamizácia Európy? Z nášho pohľadu žiadny, no obrovský. Ako som uviedol židia skončili a vyfaulovali sa čo sa týka riadenia sveta, pretože ten nemôže viesť národ, čo ničí sám seba! Vyvstáva teda otázka, kto bude viesť svet? Pre tých čo sú udivení z globalistického plánu, mám nové info…Tu nejde len o ovládnutie sveta a nastolenie diktatúry, tu ide o nastolenie nového náboženstva a náboženského systému Amon Ra a uctievanie starého egyptského božstva. Prečo sa islamizuje európa, aby sa zlikvidovalo kresťanstvo z pohľadu globalistov. Tu však si myslím, že je achillova päta ich systému! Pravé Kristovo učenie je založené na morálke a pre jednoduchých desatoro, lenže dodržiavanie morálnych princípov a nariadení má predsa aj Islám /pravý Islám, nie tí extrémistický idioti/. Čo vznikne spojením týchto dvoch náboženstiev? Veľmi pevný systém morálnych zásad a na toto globalisti zabudli. Globalizmus nestojí na ovládnutí materiálneho sveta, ale vytvorení nového náboženstva pre celý svet a až potom budú ovládať všetkých! A to som pochopil vo svojich zamysleniach, pre vás všetkých z toho plynie, že pokora, viera a snaha byť slušný bohabojný človek, má obrovský význam pre nastavenie nových štruktúr náboženskej moci, takže či sa dívate na toto čo sa deje z pohľadu veriaceho alebo neveriaceho, má konanie dobra pre vás a vašu budúcnosť obrovský význam. Citujem z uvedeného filmu: Načo je človek, ak nerobí svet lepším!“

 25. V Českej republike sa v počte nakazených Covidom-19 dostali k dennej hranici 15.000. Na Slovensku sa počty nakazených pohybujú aktuálne v rozmedzí od 6.000 do 7.000 denne. V súvislosti s nárastom počtu nakazených český epidemiológ Roman Prymula upozorňuje, že očkovaní ľudia by sa mali tiež nechávať testovať a štát by im to mal v niektorých prípadoch hradiť. Na Slovensku sa zatiaľ o tejto problematike tvrdo mlčí

  https://www.hlavnespravy.sk/vakcina-nechrani-proti-dalsiemu-prenosu-v-skolstve-by-sa-aj-ockovani-mali-testovat-upozornuje-prymula/2751016

 26. …vďaka za všetky rady, aj príspevky, veľmi dobrý je o Rade Európy a jej zákaze povin.očkovania….

 27. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/brazilsky-prezident-se-postavil-sefovi-who-lide-umiraji-po-druhe-davce/
  Brazilský prezident se postavil šéfovi WHO: „Lidé umírají po druhé dávce“

 28. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/lecba-ozonem-zvratila-krevni-srazeniny-zpusobene-covid-19-injekcemi-zde-je-vizualni-dukaz/
  Léčba ozónem zvrátila krevní sraženiny způsobené covid-19 injekcemi. Zde je vizuální důkaz

 29. https://www.hlavnespravy.sk/prisnejsie-pandemicke-opatrenia-v-zahranici-funguju-konstatuje-statny-tajomnik-klus/2750722
  Klus vyzdvihuje krajiny, ktoré nútia k očkovaniu ľudí prísnymi opatreniami, napríklad stratou zdravotnej starostlivosti.. Za príklad pritom dáva aj tie, ktoré napriek vyššej zaočkovanosti majú problémy

  Štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR (MZVEZ SR) Martin Klus (SaS) vo svojom profile na sociálnej sieti vymenúva, akými spôsobmi možno nezaočkovaných prinútiť, aby sa dali zaočkovať

 30. Mladý kardiológ ktorý sa vyjadril, že nebude plakať nad mŕtvymi nezaočkovanými zomrel náhle v spánku po 3. dávke.
  https://gab.com/gatewaypundit/posts/107262307411465441

 31. https://otevrisvoumysl.cz/douglas-cameron-svedectvi-cloveka-ktery-po-covid-ockovani-ochrnul-na-pulku-tela/
  Douglas Cameron – Svědectví člověka, který po covid očkování ochrnul na půlku těla
  Douglas Cameron vystoupil v rámci panelu senátora Johnsona v USA, kde zaznělo mnoho příběhů poškozených lidí po covid očkování. Ve svém svědectví sdílí, jak mu covid očkování způsobilo ochrnutí na půlku těla.

  https://otevrisvoumysl.cz/rozhovor-s-psycholozkou-pracher-hilander-tohle-je-psychologicka-valka-nevzdavejte-to-prosim/
  Rozhovor s psycholožkou Pracher-Hilander: „Tohle je psychologická válka – nevzdávejte to prosím!”

  Ve zkratce…
  Katy Pracher-Hilander je poradkyní v oblasti obchodního hospodářství a politiky. Informuje o psychologické válce a ukazuje, jak se můžeme připravit na nadcházející události a překlopit výhybku.

  https://otevrisvoumysl.cz/kriminalni-historie-spolecnosti-pfizer/
  Kriminální historie společnosti Pfizer

  Ve zkratce…
  Věděli jste, že Pfizer dostal největší pokutu v americké historii? A také, že protizákonně testoval lék na dětech v Nigérii bez souhlasu rodičů? Více ve videu.

 32. https://otevrisvoumysl.cz/cdc-priznava-drceni-prav-prirozene-imunnich-osob-bez-dukazu-ze-prenaseji-virus/
  CDC přiznává drcení práv přirozeně imunních osob bez důkazu, že přenášejí virus

  Ve zkratce…
  Americké CDC odpovědělo na dotaz na základě svobodného přístupu k informacím, a přiznalo, že nemá důkaz, že by přirozeně imunní onemocnění přenášeli.

 33. Předseda německé mezidisciplinární asociace intenzivního a pohotovostního lékařství (DIVI) Gernot Marx se vyslovil proti povinnému očkování proti koronaviru a podotkl, že podobné opatření by vedlo k ještě většímu distancování odpůrců vakcinace od společnosti.
  „To je politické rozhodnutí. Jako DIVI jsme proti tomu, protože musíme lidi přesvědčovat, nikoliv nutit. V opačném případě se pochybující lidé ještě více distancují od společnosti. Nyní je žádoucí provádět velké kampaně (vakcinace),“ podotkl Marx v rozhovoru pro mediální skupinu Redaktionsnetzwerk Deutschland (RND).
  https://cz.sputniknews.com/20211112/lekarska-asociace-v-nemecku-vystoupila-proti-povinnemu-ockovani-16484148.html

 34. https://www.infovojna.sk/article/video-pocas-stvrtkoveho-teroru-nutiaceho-poslancov-nosit-respirator-vedenie-slovenskeho-parlamentu-vykazalo-z-rokovacej-saly-po-ficovi-a-mazurekovi-aj-kotlebu-ktory-poukazal-na-dalsiu-absurditu
  VIDEO: Počas štvrtkového teroru nútiaceho poslancov nosiť respirátor, vedenie slovenského parlamentu vykázalo z rokovacej sály po Ficovi a Mazurekovi aj Kotlebu, ktorý poukázal na ďalšiu absurditu

 35. ČESKO: Školy mají učit, ne dělat práci hygieniků. Taková slova zaznívají od Ministerstva školství směrem k Ministerstvu zdravotnictví. To od příštího týdne nechce pokračovat v plošném testování žáků, protože podle hlavní hygieničky nevede ke zpomalení epidemie. Co tedy zpomalí epidemii mezi žáky a učiteli? Na to resort zatím neodpověděl. Představuje si větší zapojení samotných škol. Mají na to ještě sílu? Je testování a trasování chaos? A hrozí školám lockdown? Na tyto otázky odpovídala předsedkyně Asociace ředitelů gymnázií a ředitelka pražského gymnázia Nad Štolou Renata Schejbalová moderátorce Daniele Drtinové na DVTV.cz.

  https://cz24.news/deprese-psychicke-nemoci-kriticka-situace-reditelka-prazskeho-gymnazia-popsala-co-pachaji-vladni-restrikce-ve-skolach-za-tyto-tezke-zlociny-proti-lidskosti-budou-muset-nest-odpovednost-vsichni-pa/

 36. Video v tomto článku sa oplatí vypočuť:
  https://cz24.news/marian-kotleba-o-vakcinacnom-sialenstve-a-nekonecnych-davkach-experimentalnych-latok-ktore-ockovacou-propagandou-tlacia-ludom-do-hlav-video-sk-10min/
  Marian Kotleba o vakcinačnom šialenstve a nekonečných dávkach experimentálnych látok, ktoré očkovacou propagandou tlačia ľuďom do hláv (VIDEO SK, 10min)

 37. Parlament v piatok schválil zákon, ktorým sa majú na Slovensku zaviesť nové protipandemické opatrenia, s pozmeňujúcimi návrhmi. Zákon, ktorý vychádza z protipandemických opatrení navrhnutých konzíliom odborníkov, schválili poslanci v skrátenom legislatívnom konaní. Za zákon hlasovalo 84 poslancov, proti bolo 34 poslancov a hlasovania sa zdržal jeden poslanec. Zákon podľa ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského reaguje na aktuálny stav v spoločnosti týkajúci sa dohľadu nad dodržiavaním opatrení. Zákon ešte musí podpísať prezidentka Zuzana Čaputová

  https://www.hlavnespravy.sk/parlament-schvalil-zakon-o-novych-protipandemickych-opatreniach/2751540

 38. Konzílium odborníkov verí, že ak sa epidemická situácia v krátkom čase nezlepší, o neprijatých návrhoch protipandemických opatrení sa bude znovu diskutovať. Prijatie väčšiny navrhovaných opatrení vníma konzílium pozitívne. Oceňuje aj návrh legislatívnych úprav, ktoré posilnia vykonateľnosť a vymožiteľnosť platných opatrení. V tlačovej správe tiež uvádza, že vzhľadom na okolnosti nemôžu vylúčiť ani potrebu ďalšieho sprísňovania

  https://www.hlavnespravy.sk/ak-sa-situacia-rychlo-nezlepsi-o-neprijatych-opatreniach-sa-bude-podla-konzilia-znovu-diskutovat/2751516

 39. Situace s covidem v celé Evropě se zhoršuje. A tak státy opět přístupují k drastickým opatřením. Rakousko například čeká celostátní lockdown pro lidi bez očkování proti covidu. Příslušná rozhodnutí budou učiněna v neděli, oznámil v pátek kancléř Alexander Schallenberg. Ministr zdravotnictví Wolfgang Mückstein dnes oznámil, že chce nařídit povinné očkování proti covidu-19 pro zdravotníky a pracovníky v pečovatelských službách. I Nizozemsko zavede o víkendu částečnou uzávěru, byť má v porovnání s Českem méně případů.
  Schallenberg upřesnil, že neočkovaní budou moci z domova odejít do práce, na nákup nezbytně nutných věcí a na zdravotní procházky. Policie bude kontrolovat namátkově. „Nežijeme přeci v žádném policejním státě,“ podotkl.
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/695596/drsne-zprisneni-v-rakousku-lockdown-pro-neockovane-uzaveru-zvazuje-i-nizozemsko.html

 40. Polícia informovala na sociálnej sieti, že v Trenčíne museli riešiť prípad 67-ročnej seniorky, ktorá si v autobuse odmietala prekryť dýchacie cesty respirátorom.

  Polícia ju mala vyzvať, aby opustila autobus, čo seniorka tiež odmietala, a tak polícia následne použila donucovacie prostriedky.

  „Následne, keď sa ju polícia pokúsila vyviesť von, mala si sadnúť na podlahu autobusu a odmietať sa postaviť, pričom mal kopnúť jedného z príslušníkov polície do tváre a spôsobiť mu poranenie.

  Vyšetrovateľka Okresného riaditeľstva PZ v Trenčíne v tomto prípade začala trestné stíhanie vo veci prečinu útok na verejného činiteľa. V prípade preukázania viny hrozí páchateľovi tohto skutku trest odňatia slobody na jeden až päť rokov.
  https://www.hlavnespravy.sk/situacia-sa-vyhrocuje-seniorka-v-trencine-kopla-policajta-ktory-ju-chcel-vyhodit-z-autobusu-kvoli-respiratoru/2751598

 41. Prijatá novela v súvislosti s priestupkami pri pandemických opatreniach nie je konečná. Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková chce v najbližších dňoch predstaviť aj trestnoprávnu úpravu, ktorú má obsahovať avizovaná novela trestného zákona. Uviedla to na piatkovej tlačovej konferencii

  https://www.hlavnespravy.sk/kolikova-prijata-uprava-v-suvislosti-s-priestupkami-nie-je-konecna/2751620

 42. https://www.youtube.com/watch?v=fIpZzHe8d_E
  Marian Kotleba: Práva zamestnancov aj zamestnávateľov dokáže ochrániť len generálny štrajk!

 43. https://www.naturalnews.com/2021-11-12-australia-covid-shots-every-6months-until-death.html
  Australia says covid shots will be FOREVER… every 6 to 12 months until you die
  Austrália tvrdí, že očkovania proti Covidom bude NAVŽDY… každých 6 až 12 mesiacov, kým nezomriete

  The vaccines contain advanced biotech intended to control us, manipulating our behaviors.
  Vakcíny obsahujú pokročilú biotechnológiu, ktorá nás má ovládať a manipulovať s naším správaním.

 44. AUSTRÁLIA: Melbourne je v zmätku, hovorí „Aussie Cossack“ Simeon Boikov vo videu na YouTube svojim 125 000 odberateľom. „Je to krásny pohľad.“ Som taký hrdý,“ povedal Boikov, ktorý čoskoro očakáva nepokoje v Sydney. „To je fantastické.“

  https://cz24.news/vypuklo-povstanie-v-melbourne-deje-sa-nieco-velkeho-video/
  *****
  ČESKO: Vyštudovala všeobecné lekárstvo na LF UK v Hradci Králové, profesijne pôsobí v odbore patologická anatómie. Patrí k tým českým lekárom, ktorí sa navzdory propagande rozhodli pozrieť si krv očkovaných a vakcínu, ktorá sa ľuďom v súčasnosti vnucuje. Vypočula som si reláciu na Rádio Bohémia, kde hovorila o výskume krvi, na ktorý sa podujala skupina českých lekárov. Preto som jej zatelefonovala a položila pár otázok, na ktoré nemala problém odpovedať. MUDr. Monika WAKSMUNDSKÁ.

  https://cz24.news/krv-ockovanych-nie-je-v-poriadku-ceska-lekarka-odbornicka-k-falosnej-pandemii-ockovanie-je-treba-treba-okamzite-zastavit-rozhovor/

 45. https://www.banned.video/watch?id=618e8cba14677f46152f31f7
  Pfizer Adds Dangerous Drug to Children’s COVID Vaccines
  Pfizer pridáva do detských vakcín proti COVIDU nebezpečný liek

 46. …veľmi pekná myšlienka,,Načo je človek, ak nerobí svet lepším“, aj celý príspevok…,
  Jean máš podobné zdroje inform.ako Jirík……je veľmi smutné, čo chcú pichať už malým detičkám…. všetko mi to príde ,,ako v zlom fime“….tomuto koronocirkusu už musí byť koniec…..

  • Musí je veľký pán, ale nemusí ešte väčší. EÚ už podpísala kontrakt s farmaceutickými firmami na roky 2022 a 2023, samozrejme že na vakcíny proti covidu. Z toho plynie, že covid tu bude a treba sa pripravovať na ďalšie vlny. Nezávidím malým deťom dnešný svet, v ktorom je takmer isté, že ich budú očkovať vakcínami genetického inžinierstva. Už od 5 rokov!

 47. …a samozrejme sú to veľmi dobré zdroje, ďakujem…..

 48. ..úplny súhlas, nemusí je väčší pán….je to úplne nezmyselné, kam to všetko speje…a tie detičky od 5 rokov ??? neviem si to ani predstaviť, nieto ešte žeby sa to malo ozaj realizovať….M.Kotleba dobre vo svoj.videách hovorí, aj M.Mazúrek….odbory by mali vyzvať na celoštát.štrajk, s výnim.napr.niekt.mimoriad.potreb.povolaní, ako hasiči, niekt.zdravotnici, opatrovatelia/ tí mimo služby by samozrejme išli/….inak ťažko povedať, ako by sa tento koronocirkus mal zastaviť, treba to teda urobiť tak …som úplne z toho prekvapená, ako ,,im“ to vychádza a ako sa mnohí doteraz nezobudili….nerada to tvrdím, no najskôr to boli hoaxy a teraz realita ? veľmi, veľmi smutná….a tie navrhov.opatrenia sú úplná fraška, to akože by som od nov.roka nemohla do práce bez očkovania? tak to je riadne fiasko, naša vláda si ,,zarába na riadny, ale ozaj riadny malér“ !… po každej stránke, duchov., fyzic.aj psychickej…….

 49. Sportovci jsou přetrénování, dopování, zaměřeny na výkon. Srdce jim selhávalo i bez vakcíny, s vakcínou bude možná ještě víc.

Pridajte komentár

*