Dr. David Martin: Štáty premenili približne 4 miliardy ľudí na „továrne na biologické zbrane“


Print Friendly, PDF & Email

Dr. David Martin: Štáty premenili približne 4 miliardy ľudí na „továrne na biologické zbrane“

(Belle Carter, Natural News) Finančný analytik a podnikateľ Dr. David Martin kritizuje vlády a úrady verejného zdravotníctva na celom svete za to, že prinútili zhruba štyri miliardy ľudí, aby si dali pichnúť „smrtiace injecie“ mRNA prípravkov proti údajnému Covid-19 a zmenili ich tak na chodiace biologické zbrane.

„Dôvod, prečo sú mRNA injekcie jedinečné, je ten, že premenia vaše telo na to, čo nazývam továreň na biologické zbrane,“ povedal Dr. Martin moderátorovi seriálu Man in America Sethovi Holehouseovi.

„Pretože z právneho hľadiska, keď zhotovíte vec, ktorá vyrába známy patogén, je to vlastne výroba biologických zbraní. No a skutočnosť, že to robí vaše telo, znamená, že ste továreň na biologické zbrane.“

Dr. Martin poukázal na to, že táto „podvodo-démia“, ktorá vydláždila cestu k tomu, aby sa miliardy ľudí podriadili experimentálnej „vakcíne“, spôsobila ľudstvu zásadný existenčný problém.

„To znamená, že máme mRNA a máme modifikácie DNA, ktoré ovplyvnia nielen túto generáciu, ale aj generácie budúce,“ povedal.

Dr. Martin to dal do súvisu aj s 10-ročným grantom Národnej vedeckej nadácie, z ktorého vznikla spoločnosť dnes známa ako Moderna.

Prostredníctvom partnerstva v oblasti „vakcíny“ proti Covid-19 s vládou USA spoločnosť Moderna získala takmer 1 miliardu dolárov ako výskumnú pomoc. Potom sa pripojila k ostatným farmaceutickým spoločnostiam, aby sa uchádzala o objednávku od federálnej vlády na dodávku vakcín.

„Takže každý, kto nechce ohľadne tejto aféry nič robiť a predstierať, že tá vakcína je nejaká neškodná vec a nemá žiadne negatívne dlhodobé účinky, je absolútne smiešny,“ povedal.

Najlepším scenárom podľa Dr. Martina bude smrť alebo trvalá invalidita 300 miliónov zaočkovaných jedincov. Tak veľa ľudí bude nespôsobilých a podľa jeho analýzy riadenia rizík nebudú môcť nijako prispievať do ekonomiky.

Najhorším scenárom však bude smrť viac ako troch miliárd ľudí.

„Keď sa zamyslíte nad kombináciou úmrtnosti, ktorá pochádza z injekcií a problémov s plodnosťou a potratmi, ktoré vznikajú u ľudí vystavených hrotovému proteínu, potom to bude oveľa katastrofickejšia udalosť,“ poznamenal.

Zbohom vysoký krvný tlak

Povinná vakcinácia kráv je priamym útokom na zásobovanie potravinami

Počas rozhovoru Dr. Martin tiež diskutoval s Holehousom o tom, ako sa podľa najnovších štandardov amerického Úradu pre potraviny a liečivá (FDA) má mRNA technológia nakoniec vstrekovať do hospodárskych zvierat.

Podľa článku z októbra 2022 sú producenti mlieka v Austrálii, aby mohli zostať v podnikaní, nútení vpichovať do svojho dobytka vakcínu meniacu gény, ktorá má spustiť v telách dobytka produkciu toxickej bielkoviny.

Rovnako ako u ľudí, experimentálne vpichy spôsobujú zvieratám vážne poškodenia zdravia, pretože 35 z 200 kráv uhynulo ihneď po podaní injekcie.

Analytici považujú povinné očkovanie kráv za priamy útok na zásobovanie potravinami. Mnohí z nich sa pýtajú, či mlieko a iné mliečne produkty budú obsahovať hrotový proteín, ktorý reálne poškodil zvieratá.

Podstatou analýzy Dr. Martina je, že umožnenie očkovania kráv by bolo len vstupnou bránou na vstrekovanie „smrtiacich injekcií“ aj do iných zvierat, ktoré tvoria zdroje pre zásobovanie potravinami.

„A na rozdiel od toho, čo sme videli teraz, viac ako 50% populácie má gastrointestinálne problémy kvôli našim génovým technológiám, ktorými modifikujeme poľnohospodárske plodiny“ uviedol Dr. Martin.

Ďalej dodal, že v prípade, že sa tento „nebezpečný krok“ presadí, 70 až 80% svetovej populácie bude v nasledujúcich piatich rokoch priamo ovplyvnených mRNA modifikovaným mäsom a inými potravinami.

Záver

Na stránke VaccineDamage.news (vakcinačné poškodenia) sa dozviete viac o nebezpečenstvách mRNA „vakcín“.

Tiež si môžete pozrieť celú epizódu „Man in America“ so Sethom Holehouseom a Dr. Davidom Martinom (v angličtine) nižšie:

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Belle Carter, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. mariankosmac

  Športom k trvalej invalidite, vakcínou k trvalej smrti. Žeby dalšia obeť šmakulády?
  https://m.topky.sk/cl/13/2429967/Desive-VIDEO-z-posilnovne–Zena—28–sa-pocas-cvicenia-zrutila-na-zem-a-zomrela

 2. Nejako mi nejde stiahnuť PDF.

 3. Tohle teď řešit nebudu, zrůdy dělají hrozné věci.
  Ale zkusím rétorické cvičení, jestli nezměním záběr, děti.
  Tedy Jako co dělají hmmm „drajf jo kašpaři tiskárny fed ale vážně na záběr lavrova a putina kašpaři proplacených žoldáků kdekoliv jenom užírají všem, fašisti, howgh.

  To je navíc. A tradááááá 🙂
  https://uloz.to/file/KG2anUvn/immortals-cz-2011-avi#!ZGLkAGR2ZzZ2MwH1Lmt2AQx5AJR3Mz52IJ5yGxImqzkHYwp1At==

 4. Veľmi dobrý – 20-min. – rozhovor na DV TV – Drtinová s primárom pre civilizačné choroby dr. Karlom Erbenom, ktorý popisuje liečbu infarktov, diabetu, onkologických chorôb atď – cez znižovanie homecysteinu v krvi – obyčanými vitamínami B6, B12, B17 (BEZ – syntetických liečív, chemoterapie, rádioterapie) s čím dosiahol dokázateľne -dobré liečebné výsledky u pacientov a pritom nik kompetentný z MZ ČR – nemá vôľu sa o tom baviť, aby sa aspoň začala diskusia k tak relevantnej téme. Popisuje „kvalitnú“ spoluprácu farma-mafie s – bielou mafiou.

  https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/rakovina-a-vsechny-nemoci-se-daji-lecit-i-bez-leku-uvedl-cesky-lekar/#commentwrapper

  • Skvelý a odvážny lekár; vďaka, ajša, za link

   …čiže jesť ryby, vajcia, mlieko (radšej surové), listovú zeleninu, banány, jadierka ovocia… (nie však všetko dokopy, samozrejme🙂)

   • Súhlas! Kiež by takých lekárov bolo i na Slovensku viac! Ale my tu – vieme, že v I. rade sa musíme – my sami v max. miere – dokázať o seba – postarať!

    P.S. V nedeľu v noci – som robila objednávku na Koloidné striebro, dnes (za 2 dni) mi to už bolo doručené. K tomu Ag, som si doobjednala ešte – preventívne – v tbl – Graviolu a Reishi.

    • – koloidné striebro som testovala pred dvomi či tromi rokmi – mne nesadlo, tak som ho vyradila…ako doteraz už kvantum výživových doplnkov…

     Ajša, či uveríš, alebo nie, dobre sa cítim iba po čerstvej a prirodzenej strave; teda tej – súčasnými Odborníkmi aj NEodborníkmi neizolovanej, ani nekombinovanej, slovom – neprerobenej. Čo nájdem v divej prírode alebo v svojej záhrade, to hneď zjem. Neumývam, nedezinfikujem. Načo. Budujem imunitu. Možno. Aj keď voči našim súčasným likvidátorom už nepomôže asi nič – postupne zamoria úplne všetko. Ako rada by som sa mýlila!
     Držím ti palce, aby ti ágéčko sadlo. A Graviolu a Reishi možno vyskúšam🙂

   • A zase jesť a jesť a jesť! Už mi to lezie na nervy, lebo dnešný človek i tak oveľa viac žerie, než predchádzajúce generácie. Kde naši starkí žrali toľko?! Ako nám to radia na každú nemoc! A toľko nemoci je práve z obžerstva. Ako keby nič iné neexistovalo, iba jedenie! Práve že trávenie zaťažuje celý organizmus, sú aj iné doležité a zdraviu prospešné veci a činnosti…

 5. KOVIDBARÓN!

  ,,,,pred tým,než došlo ku opíchavaniu a to si potvrďme,že dobrovoľnému-lebo nikto nikoho na toto nenútil a v tom je podstata všetkého uákerného-na dobrovoľnosti,tak ľudstvo v rozvinutých a vyspelých krajinách má za sebou aj iné desivé udalosti-ako zamestnávanie občanov globalistami vo veľkofirmách a budovanie sieťe stále nových firiem na úrodných poliach a pastvinách,ďalej povinné platby zamestnancom na účty,bezhotovostné platby kreditkami a qr kódmi,digitalizácia,zámerné zadlžovanie občanov,zdražovanie potravín a brutálne ceny nehnuteľností a bývania,,,,na opačnej strane paradoxne a zámerne lacné automobily k čo najrýchlejšiemu dosiahnutiu znečistenia ovzdušia emisiami,monily pre každého a sieťe všade kde je človek atd.-jednoducho šialenstvo sebadeštrukcie a ničenia planéty vo veľkej rýchlosti systémom efektívne zarábať teraz a hneď a na hocičom a na hocikom,,,,dôkazov o tom,že človek je zvrhlík a neštíti sa ničoho je viacej než veľa a preto neni dôvod čakať na lepšie časy,kým tu bude ľudstvo v takomto zoskupení a s takýmito cieľmi a zámermy,kde inak hrozí globálna klimatická katastrofa,než by tu napríklad už namusela byť minimálne polovica populácie v krátkom čase a to bez nutnosti vojen a násilností,,,,čiže v tichosti a bez záťaže na ľudský systém a prírodu postupne sa zbavovať menej kvalitných skupín ľudskej populácie kde sa počátajú aj deti ako nová problémová generácia,,,,systém a mechanizmus vyĺudňovania takýmto spôsobom opíchavanie a zavádzania siete ako je aj g5 ráta s tým,že silnejší a rozumnejší nakoniec prežijú a zostanú,lebo je to takto jednoducho jediné akože humánne riešenie k dosiahnutiu nielen kvantity,ale hlavne kvality pre nový svet aby sa všetko okolo fokázalo udržať v ako takom normále,,,,bežný človek-občan je hodnotený zo strany vyspelejších a osvietenejších iba ako škodný živel,,,,čapútoví neni opíchaná,ona je skôr pyšná a kulhá,lebo to je taký typ nízkej postavičky s nejakou dedičnou deformačnou chorobou a vždy sa to v nejakom neskoršiom veku života ukáže ako viditeľný ľudský nedostatok a nedokonalosť takéhoto typu ľudí žijúcich nezdravo ako obete sedavých profesií pre zisk a bohatnutie kde sa v mladosti pohyb zanedbával pre štúdium a kariéru,,,,ten kto si všíma ľudí bežne na ulici-tak vidí,že s chôdzou a držaním tela má problém mnoho ľudí a nemusia by ani opíchaní-stačí že žijú v tomto novom prostredí stresu a elektroprachu žiarení a magnetizmu,nebezpečným vysedávanim v autách systémom s autom a všade a vysokej fizyckej záťaže v pracovne-deštruktívnom prostredí hlavne počas noci a nezáujmu o zdravší spôsom života už od mladosti ako je napríklad častejší pohyb,kde pohyb je nahradzovaný nadmernou konzumáciou chemického nezdravého jedla zo supermarketov a rôzných fastfoodov,,,,

  • Objektívne

   Keď to tak popisujete, zdá sa vám reálne to čo hovoria novodobí oznamovatelia ako Fulford, QAnon, indigoví a podobní, že si nemáme robiť starosti, len pozorovať?
   Aliančné vojská už chytajú najväčších zločincov, máme sa pripraviť na prosperitu, potlačené technológie budú dané ľudom a nastane zlatý vek ľudstva, budeme chodiť na vzdialené planéty, vek človeka sa predĺži aj na 100 rokov. Už cítite, že sa to obracia?

   • mariankosmac

    Obracia sa to – ale zatiaľ opačným smerom, teda pre ľudstvo k horšiemu. To čo popisuješ bude tiež ale to je ešte daleká budúcnosť. Ak nám neukradnú dušu, budeme tam do toho zlatého veku inkarnovaní.

   • zatial nikto

    Qanon a pod su kontrolovani kabalou-satanistami-tieto nazory ze si nemame robit starosti vypustaju preto aby sme boli pasivni,aby sme nebojovali aktivne proti systemu,´-uz som to tu povedal

   • 100 rokov žiť? A na tejto planéte a v takých podmienkach, kde ľudstvo je už totálne šibnuté?! To ja by som nechcela ani keby mi za to platili!

  • KOVIDBARÓN! – mýliš sa, keď tvrdíš, že
   „ku opíchavaniu a to si potvrďme,že dobrovoľnému-lebo nikto nikoho na toto nenútil“
   – pretože opak je pravdou: v nemocnici prinútili k pfizer-pochúťke aj upratovačku (celý víkend, chúďa, zápasila s dilemou, čo urobiť, aby neprišla o robotu… nakoniec si ju nechala vpichnúť)

   • zatial nikto

    Nutit ci nenutit je mozno zly vyraz.Skor o vydieranie islo.Tym najvyssim elitakom bolo jasne ze slo o vydieranie,tym nizsim a ovciam to jasne nebolo-teda vacsine nie a mensine ano

    • zatial nikto

     Nutit ci nenutit-no ako sa to vezme-pravdu ma Emily ale tiez Kovidbaron-zavisi od uhla pohladu.
     V podstate nenutili-ale clovek prisiel o pracu ak odmietol.Nastastie ja som vtedy nepracoval ale aj keby som pracoval,odmietol by som,aj keby som mal hypoteku 10 deti a neviem co este-kritizujte ma ze neviem co hovorim a ze by som otocil akby doslo na lamanie chleba,ale urobil by som to.Cele mi to bolo tak podozrive a zavanalo nizkou energiu.Zivot ma naucil doverovat intuicii,ze sa to vyplati viac.

    • áno, Vydieranie – vďaka za stopercentne trefné upresnenie, zatiaľ ni.kto
     a s tou intuíciou si naložil bravúrne… naozaj radšej chvíľu počkať, ako urobiť nezvratné zlé rozhodnutie

  • Geniálne zhrnutie – kto je za najväčšou lúpežou tejto „civilizácie“ – terraformovanie, geoinžinierstvo, sociálne inžinierstvo, design lexikon – za „ochranou života“ na planéte je plánovaná totálna genocída a privlastnenie si všetkého hmotného aj nehmotného – technológie bez použitia jadrových zbraní umožňujú vypáliť život na Zemi – mega mega biznis – 4. priemyselný revolúcia ako posledný pokus zachrániť kapitalizmus a parazitický otrokársky systém – cielená lúpež ostatného majetku ľudí na planéte, hladomor! Ukradnuté deti! Počasie ako zbraň – vojenské technológie prepojené s korporáciami – globálny fašizmus, zelený teror, ohnivý teror, elektromagnetický teror, chemický teror, psychologický teror, ekonomický teror, biologický teror! NASA /projekt Vatikánu!/ má už údajne zmluvy s väčšinou štátov na vyše 100-ročnú edukáciu nových generácií transhumanizovaných biorobotov o „podstate“ našej existencie! Klimatický podvod ďaleko prevyšuje covid podvod – a oba sú súčasťou genocídy! Globálni predátori, výpaľníci a psychopati to myslia vážne!

   Začnite druhou časťou.
   2022-12-07 – 2/2 Kdo vlastní počasí? Od geoinženýrství k new dealu. Zpeněžení planety a lidí pro zisk korporací!
   https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-12-07-2-2-kdo-vlastni-pocasi-od-geoinzenyrstvi-k-new-dealu-zpenezeni-planety-a-lidi-pro-zisk-korporaci/

   2022-12-05 – 1/2 Kdo vlastní počasí? Od geoinženýrství k new dealu. Planetární lockdown a řízení zemského klimatu
   https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-12-05-1-2-kdo-vlastni-pocasi-od-geoinzenyrstvi-k-new-dealu-planetarni-lockdown-a-rizeni-zemskeho-klimatu/

 6. zapredana SR

  Australčanom je to už viac-menej jedno. Po nich ostane iba prázdny kontinent, ktorý bol získaný globalistami bez boja a bez poškodenia. Obyvateľstvo a živočíchy sa po úplnom vyhladeni znovu nasadia a experiment pokračuje.

  • kvakcína je sloboda

   zem sa vráti Aboridžincom – hoci, sledujem videa jedného čecha z austrálie a tam to, zatiaľ, na žiadnu krízu nevyzerá – bieli austrálčania si užívajú teplé počasie na slnečných plážach a v nákupákoch

   • Az na to, ze porodnost klesla v Australii o vyse 70%. Party bude, az do konca, cize este tak 5 rokov kym budu skapinat.

 7. kvakcína je sloboda

  pridám niečo z iného súdka: koncom leta Rusi spustili na vodu giganticky ľadoborec «Северный полюс» (Severný pól), ktorý nemusí minimálne tri roky zakotviť v žiadnom prístave na doplnenie zásob;
  https://www.youtube.com/watch?v=r5bbWApunFQ
  čo chcú skúmať a kam sa chcú doplaviť?

 8. kvakcína je sloboda

  v posledných dňoch horelo v Rusku niekoľko obchodných centier – jasná diverzia – si myslím – rovnako ako množstvo lesných požiarov v lete

 9. Pokolra veluk

  Ak nie ste zaočkovaný, snažte sa minimalizovať čas strávený v blízkosti zaočkovaných v uzavretých priestoroch. „Inteligentný nanografén“ sa prenáša dychom (shedding), a pokiaľ sa dostatočné množstvo dostane aj do vášho tela, snaží sa samoorganizovať do nanoštruktúr (čipov), a časom sa aj vy stanete „zaočkovaným“. Ak je to možné, tiež sa vyhýbajte blízkemu kontaktu sa zaočkovanými vrátane sexuálneho. Tiež odmietajte transfúziu krvy od zaočkovanej osoby. Pokiaľ vaše telo nevysiela frekvencie a MAC adresy, všetko je ale fajn 🙂 Zaočkovaní su začipovaní
  https://pokolraveluk.info/2022/02/13/zaockovani-su-zacipovani/
  „Anjeli“ budú mať čo robiť po návrate Krista, dekontaminovat ľudí a prostredie od týchto nanozbraní, od elektrosmogu mobilných sietí, od ruín jadrových elektrární, od chemického znečistovania a pod. Planéta a environment sa ide navrátit na úroveň čistoty prostredia v 18. storočí pred industrializáciou. Karanténa okolo Zeme zostáva. Toto „hriešne“ ľudstvo do vesmíru nebude pustené. To až o 1000 rokov v Novom Jeruzaleme, ked budú znovuvytvorení všetci tí, čo žili slušný život počas dejín ľudstva, do tiel s DNA kozmického človeka. Až tí vtedy budú pustení do vesmíru a žiť na civilizačnej úrovni „bohov“. „Bohovia“ sú schopní zatočiť s prirodzenými inkarnačnými cyklami živočíchov vrátane pozemských ľudí, a tiež posielat duše umretých hriešných ľudí do nejakej „pekelnej reality“ v astrálnom svete. Vec je skutočná. Žit slušný,nenásilný život sa oplatí. Bohužial teraz, v uplynulých rokoch, nás nečaká nič dobré, táto „hriešna“ civilizácia (globálny Babylon) sa ide s vysokou pravdepodobnostou samozničiť: Takto nejak bude vyzerat „koniec“
  https://pokolraveluk.info/2022/11/07/takto-nejak-bude-vyzerat-koniec-ale/

  • Pokolra veluk

   OPR: „v nadchádzajúcich rokoch“ (nie uplynulých)

  • Objektívne

   Keď sa riadiš podľa Biblie tak treba prečítať a porozumieť tomu, čo sa píše v Jeremiášovi, kde je výrok o nedostatku prorokov ku koncu dní. [Jeremiáš 23:20] Hnev Hospodinov sa nevráti, kým nevykoná a kým nesplní zámery svojho srdca; Na konci dní to dokonale zvážite. [21] Nehovoril som s nimi, ale oni prorokovali. Znamená to, že bude veľa prorokov, ale všetci sa budú mýliť v najdôležitejších predpovediach. A to môže byť aj celkom dobrá správa, nie?

   • – vďaka za aspoň malé uspokojenie čitateľov, Objetívne, v tomto ustráchanom a nevedomom období, kedy sa väčšina Pravdy nahrádza Lžou. Vieme, že biblia je viackrát poprepisovaná, podobne ako celé dejiny. Vami uvedené Jeremiášovo proroctvo si dovolím ešte rozšíriť (odpredu aj odzadu) o citáciu revidovaného vydania, prekladu prof. Jozefa Roháčka; ten je, myslím, najzrozumiteľnejší:
    „Hľa, víchrica hospodinova, prchlivosť vyšla a víriaci víchor búrlivý, zvalí sa na hlavu bezbožníkov. Neobráti sa naspäť hnev Hospodinov, dokiaľ neučiní Hospodin úmyslov svojho srdca; v POSLEDNÝCH DŇOCH TOMU POROZUMIETE celkom. Neposlal som tých prorokov, ale oni bežali; nehovoril som im, no oni prorokovali.“ (Jer.23:19-21)
    „´Či som ja bohom len z blízka?´ hovorí Hospodin. ´A či nie som i Bohom z ďaleka? Či azda sa niekto skryje na skrytých miestach, aby som ho ja nevidel?…´“ (Jer.23:23,24)
    !!! „Počul som, čo hovoria tí proroci, ktorí prorokujú v mojom mene LOŽ a hovoria: ´Snívalo sa mi, snívalo sa mi!´ Či je to v srdci prorokov, ktorí prorokujú lož, a v srdci prorokov, ktorí prorokujú lesť svojho srdca? Až dokedy to bude trvať? Či zamýšľajú spôsobiť to, aby môj ľud zabudol na moje meno, svojimi snami…tak ako ich otcovia zabudli na moje meno pre Bála?´“ !!!

    Takže: už sa opakujem, ale stále to niektorí nie a nie vidieť, no už logika nepustí:
    1. – boh Sionu NIE JE Stvoriteľ Otec! Je to Podvod.
    2. sion-židovský kristus, ktorý mal iba Pozemskú matku, NIE JE Mimozemský Ježiš, ktorý mal iba Otca. Ďalší Podvod: nesedí to ani chronologicky, ani logicky!
    Teda jedno aj druhé je Podvod! Podvod! Taký istý, ak nie ešte väčší, ako že sem priletel „vírus“ menom „covid“ a že nanútené nanočipy sú „život zachraňujúce“ „vakcíny“.
    Prebuďme sa! Platí to pre nás všetkých…nielen pre svedkov jehovových…

  • zatial nikto

   Vaxnutych ocistit nejde-povedali mimozemstania-povedali ze je pre nich lahsie opravit dieru do mozgu po vystrele zbrane nez odvaxovat

   • Někde jsem četla,že pro očkované je lék,který je prý nevyléčí,ale nebudou infekční pro ostatní.Nevím zda je to pravda.V okolí si všímám velké nemocnosti malých dětí očkovaných rodičů.A nebo i těm dětskám nějak upravili povinnou vakcinaci. Já si ,ale pořád myslím,že upřímná víra v Boha,ne jen bezduché modlení,může působit na DNA a očkovaným pomoct

    • Neviem, nechápem, o čom tu každý píše o očkovaných, že sú chorí. Ja mám okolo seba skoro iba očkovaných, a nikomu nič nie je. Práveže sú chorí tí neočkovaní – a majú také symptómy, aké sa tu opisuje pre očkovaných. Tak ako to je? Už sa dohodnite!

     • Tak to máte neuvěřitelný štěstí.Moji kamarádky maminka 3týdny po očko mrtvice.Byla hned mrtvá?Do té doby zdravá zcela soběstačná důchodkyně.Čtyřicátník náhle dna, kolegyni bolí loket.Nenamohla si ho a obstřik zabral jen na chvíli.Jednomu pánovi se velmi rychle po očko vrátila rakovina.A samé podivné drobnosti.Samozřejmě,že za všechny podivnost asi očko nemůže.Myslím si,že jedním z důvodu proč starý lidí po očko často zatím nemají nějaké výrazné zdravotní problémy je méně pohybu a menší používání chytrých mobilů.

   • zatiaľ nikto, verím, že na všetko je v živej prírode liek – len ho poznať…

    • zatial nikto

     Emily odvaxovat ide len bytosti s obrovskou mentalnou energiu ktora lieci myslienkou-99.9999999999999% to nedokaze.
     Geny zavisia od mysle,teda da sa to ale tazko.Preto obyvatelia Zeme su mentalne manipulovani aby vytvarali taku realitu a geny ake elity od svojich otrokov vyzaduju

  • Israismael

   Za všetko zlo na Zemi môže rozum ..rozum človeka..veď on je súčasť pozemského človeka(,súčiastka*) ..a človek v myšlienkach vytvára všetko zlo, ktoré použije na tie najhorsie možné skutky ..To vás ešte napadlo že ROZUM LuDI je ten najväčší Antikrist ???.On je to zlo .veď si to len dajte do súvisu všetky tie vojny ,vraždy ,ohováracky ,preklinania ,závisti či podryvania povesti ľuďom,výsmechy,všetky možné ješitnosti človeka .. ..predstavte si to len v pokoji ako myslia ľudia ..čo za rozumom používajú ľudia po svete a máte výsledok na Zemi ..Rozum = nástroj Lucifera ..Žiaľ on rozum potlačil všetko ..dokonca vylúčil aj Boha!

 10. Marek Kosice

  Grafen je pokial viem obsiahnuty aj v chemtrailse, niemtorych liekoch a cajoch, kozmetike… Podla tvojho presvedcenia by som sa nemohol bozkavat (a uz vobec nie ine veci) ani so zenou, ktora nikdy nespala a ani sa nebozkavala s covidvakcinovanym muzom. Takze okamzite „odpisat“ kazdu nezavaxovanu sestricku, predavacku, atd, atp, lebo maju kolegov (muzi/zeny), ktori su zavaxovani, a tak to urcite preniesli aj na nich … ? NEBLAZNI!!! Ale ak chces, tak si vyberaj Z JEDNEHO PERCENTA, ktore zije na dedinach na sociapnych davkach, a navstevuje len miestny obchod s potravinami pomedzi to, ako sa staraju o sliepky/kraliky na mäso, a chodia na huby do lesa… Z toho JEDNEHO percenta „nezatoxikovanych“ ti ale hude vyhovovat len 10 percent (a teda jedna zena z tisica), lebo zvysnych 90 percent budu „jednoduche zvieratka“, ktore sa nevyznaju do nicoho, len do varenia, hubarcenia a do krmenia sliepok/kralikov.

 11. Prognóza vývoja myokarditídy po očkovaní mRNA COVID-19 v porovnaní s vírusovou myokarditídou

  https://www.jacc.org/doi/10.1016/j.jacc.2022.09.049

 12. https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox/WhctKKXpPWjfDlSjZjcxmMqnGFXQmJMjHNrKFDBkMcJZMXbtfwVtfRRKcvKnhGdBvPWCNDQ?projector=1&messagePartId=0.1

  Dr. David Martin je uzasne chrabry clovek! Vsetko co povie, ma podlozene dokazmi! Ma hodne video, kde diskutuje s inymi a je ho radost pocuvat.
  Vdaka za preklad!
  _____________________________________________________________
  Mili citatelia tohto fantastickeho forum:
  Prave som dostal od mojeho spoluziaka email -ktoreho prilohu mozete si pozriet hore. Smutne!
  Nakolko ja uz nemam moznost s nikym sa rozpravat po Slovensky, vybral som si TOTO FORUM.
  Clanky, ktore som uz cital v anglictine, su velmi skoro prelozene do Slovenciny. Vase prispevky citam kazdy den. ( Som sklamany a Je mi len luto, ze je to iba discussion a ziadne ciny. Poznam nasu sprostu Slovensku povahu.( Dokazeme sa s pribuznym nerozpravat 20 rokov, zavidime si ako ziaden narod na svete, sme nejednotni.Nevzdelavame sa vo vlastnom case.) Vynimky na tomto forume len potvrdzuju, ze je mozne sa vzdelavat. Niektore komenty su uzasne do akej hlbky dotycny( dotycna) ma vedomosti na danu temu. Ladies tu su velmi dobre informovane! Vdaka Vam , ze sa tak starate o seba a sa delite so svojimi poznatkami tu. Niektori este tu este stale pouzivaju nadavky, ktore absolutne nie su tu potrebne.
  Slovencina je bohaty jazyk a ak clovek chce niekoho ponizit, je to velmi lahko tak urobit. Moj otec zboznoval anglictinu, nakolko ak niekto ciganil ( klamal ), ten druhy mu len povedal, ze sa dotycny myli. To je uzasny rozdiel. My sa velmi lahko konfrontujeme, vynadame si.( A strasne!) Ziadna finesse. Kde su nase skoly! Ved sme chodili o sestinu do skoly dlhsie,( = aj soboty) – ako terajsia generacia. Mali by sme si brat priklady aj od Cechov. Ked pride k lamaniu chleba, oni drzia stale spolu.
  AKo je to mozne , ze z tolkych vlakov s tanka mi , prechadzjucimi nasim uzemim, nebol ani jeden vlak vyko laje ny?! A teraz , ked v Michalovciach opravuju poskodenu vojensku techniku pre ukr jinc ov, mame vdaka nasej zlatej prezidentke 2 us zakladne. Sme tercom na 100%!
  Ona vie tak pekne klamat! ( =Blahove dve videa, kde v prvom hovori, ze nikdy nepodpise a v druhom, ze uz podpisala!). AK MATE mena nasich politikov, o ktorych si myslite ,ze chybaju a ze by mali byt na liste v ZradcoviaNaroda.info, dajte vediet na adresu: [email protected]. Ak niekto by mohol poslat tie 2 videa od Blahu ( captava) na tento email, bolo by to appreciated. Mor ho!

 13. mariankosmac

  ,,Prave som dostal od mojeho spoluziaka email -ktoreho prilohu mozete si pozriet hore.“

  Odkazy na maily nemá zmysel dávať – lebo my sa nemôžeme dostať do tvojej schránky a pozerať si čo ti niekto poslal. Maily sa asi nedajú zdielať.

 14. …možno žiť aj pekný život, v pohode, pokoji a láske, bez ohovárania, závisti, ješitnosti a zlomyseľnosti…len sa treba preň ROZHODNÚŤ…

  • Israismael

   Ak sa to raz stane, ze sa bude žiť pekný život bez tých nánosov a trosiek jesitneho a pokriveneho rozumu, tak potom vykvitne pre ľudstvo nová doba… Nová doba bez temnôt, pretože rozum už nebude prekvitat v tak hroznom chceni, ako nástroj,, certa a diabla „… . Ak sa tak nestane do par rokov, potom bude musieť prísť rýchle rozuzlenie všetkeho pozemského… Aj za týmto účelom musí prísť očista a súd, aby sa už konečne prebral človek vo všetkom v tom zlom chceni, myslení a konaní.. Také veľké množstvo ľudí žije v temnotach ze to nepredpokladal snáď ani sam Boh.. Neuveriteľne!!

 15. V centre New Yorku – bol zavesený baner s ruskou zástavou – na podporu špeciálnej operácie Ruska na Ukrajine.
  P.S. Ruka Kremľa – sa dostala – do srdca USA.

  https://politikus.info/events/148728-banner-v-nyu-yorke.html

 16. Teda toľko vyšinutých na jednom mieste už dávno som nezažila! Už aj Biblia je prepísaná, aj Boh je iný, a proste chaos nad chaosom – čítam to tu len preto, aby som chápala, prečo sú ľudia takí šibnutí okolo mňa, že už s nikým sa nedá normálnu vetu prehodiť! A toto je koniec ľudstva, netreba ani čipy, ani grafén, nič… stačí, že hlavu majú „vyčistenú“ od zdravých myšlienok!

  • Israismael

   A predsa by si nemusela mat ten chaos.. Kebyže… Ale na to kebyže by si musela nájsť niečo čo by ťa od toho oslobodilo v zmysle Pravdy.. Nazývať každého švihnutým ci vysinutym je dosť zlomyselne.. Už len preto ze ty sudca nemôžeš byť na základe rozumu..rozum je síce bystrý ale nie je základom Poznania.. Lebo racio odpadá akonáhle skončí pobyt na Zemi, teda smrťou..nieco iné je večné, a to nie je rozum… A sudca bude iný nie ty. Prepáč.. Pred tým sa budeš musieť zodpovedať ako aj 8 miliárd ďalších

   • Israismael

    Clovek nie je len rozum samotný.. Pretože všetky životné zapasy, všetky veci prežite počas života sa,, zapisujú “ do ducha(všetky prežitia,aj tie z iných životov na ktoré sa však neverí ze existujú).. ..rozum ma riadiť ako pomocník živého ducha v tele tu na zemi , aj keď sa to zdá ľuďom s racio úplne smiešnym názorom, ja viem… To však treba vedieť najskôr co je to duch v porovnaní s racio=rozumom.. Potom po poznaní až to príde, už nebude prekvapením co je v pomere vyššie a dôležitejšíe… Nebude totiž sudená o chvíľu kvalita ľudského rozumu ale kvalita ducha.. To bude prekvapenie pre mnohých a nepríjemné prekvapenie… A ak si niekto myslí že ten deň nepríde tak je na omyle.. A ja si prajem nech to príde co najskôr.. Nech je už pokoj na tejto Zemi, navždy….

    • Israismael

     Mimochodom to že rozum riadi ducha je dnes prekliatie,veď len rozmýšľajte čo narobili ľudia a to im radi rozum nič iné .. ..duch človeka posluchne príkazy z predného mozgu a rozum vykoná ..pozrite sa dnes na svet čo natropil rozum ..rozum dá príkaz a duch človeka to teda vykoná a keď chce vraždu vraždu vykoná ,keď chce dobro tak to dobro aj vykoná keď o akého druhu ..keďže tu mocnú silu prudiacu z Najvyššieho božieho bodu a prudiacu aj hmotnosťami ,čiže aj našou Zemou používa človek veľmi často na zle spôsoby tak preto je ten chaos ..treba si len vyzistit ako prudi neutrálna Bozia sila Zemou a cez človeka ako ju treba používať ..hneď prejde človeka smiech len čo to zistí a pochopí …Toľko ale toľko veľa má človek nedostatkov v pochopení vyššieho Poznania , ale to len preto že kašle to skúmať a hľadať aby sa to dostalo k nemu …všetko je hotové pripravené k poznaniu,nie dnes ani včera.. len človek je lajdák a lenivy v duchu spoznavat…. to je tragédia …Však sa tým poznaním máte mnohí zachrániť ..ba aj všetci ľudia ..sa nečudujem keď je z vás zúfalý človek s poznaním ako môže byť zúfalý z ,,rácio,čisto rozumara“ Najvyšší…

     • Israismael

      Najvyšším bodom poznania človeka nie sú náboženstva..pozor na to !..Je čistá studňa ,čistý Zdroj Poznania na tejto malej zemi ..zdroj ktorý všetko vyjasní len čo sa človek dostane k nemu ..Nik sa nemôže vyhovárať že nemal šancu sa dostať k tomu Zdroju ..žiaden človek sa nevyhori..akonáhle to bude chcieť a prestane byť veľký rozumar ale zapojí konečne aj cit v duchu tak to aj nájde a porozumie..Každému sa tak stane ,lebo každý má zakódovanú túžbu po hľadaní a Pravde ..

  • Objektívne

   Napíšte príklad tej normálnej vety. Uvidíme či je normálna, pretože oponent tú normálnosť môže pociťovať inak.

  • mariankosmac

   Barbara máš aj nejaký typ na stránky príp. knihy kde sú ľudia ešte normálny? Lebo dnes už je myslenie ľudí natoľko divoké a rôznorodé že už vlastne ani nevieme čo považovať za normálne a správne.

   • mariankosmac

    …teda Barbarina kniha asi jedine Biblia, aj keď nevieme či je Biblia v poriadku ale to vlastne nevadí, človek proste potrebuje nejaký ,,návod na život“ a Biblia je vo svete najčítanejšia tak bude ,,dobrá“

    • 🙂👍

    • zatial nikto

     Kto pochopi naozaj bibliu,mal by ju spalit a rovnako aj knihy ostatnych nabozenstiev-ved naco su mu ak pochopil?

     • zatiaľ nikto,
      bibliu v takom stave, v akom sa v súčasnosti nachádza, by nepochopil už ani ten, kto ju zo starých zvitkov spisoval. A je dobre, že sa z tých starších, menej dokrútených vydaní sa ešte čo-to zachovalo – vďaka tomu sme v obraze, čo sa teraz presne deje, a čo sa bude diať v najbližších dňoch. V tomto je biblia dôsledná. Došlo „len“ k úplnej ZÁMENE Dobra a Zla…žiaľ, tá spiaca časť „veriacich“ to nevidí. A útočí.
      Postupuje sa presne podľa plánu biblického „boha“ sionu – len treba pooddeľovať a povyťahovať zrniečka logickej Pravdy od nánosu špinavého, tvrdnúceho bahna. Preto prišiel Mimozemský Ježiš pred cca 2023 rokmi na našu zaovcovanú Zem, aby „pšenicu“ od „kúkoľa“ (Pravdu od Lži) oddelil. No a zaplatil za to životom.
      „…a povstanú v mojom mene falošní kristovia…a zvedú mnohých“ – tieto slová Mimozemského Ježiša slepoveriaci buď nedočítali, alebo zignorovali. Ježišov nástupca – Falošný sion-židovský kristus – totiž začal stavať kostoly (ktoré jeho predchodca Pravý Ježiš až do času zavraždenia „búral“) …a svojským, úplne opačným učením jeho náhradník kristus opil celý kresťanský svet.
      K tvojej otázke – zatiaľ ni.kto – „ved načo sú mu (náboženské knihy), ak pochopil?“
      …možno na to, aby sa vďaka tej štipke Pravdy, ktorá sa v nich nachádza, mohol uisťovať v nádeji, že táto pozemská smrť nemusí znamenať definitívny zánik života ľudstva na Zemi.

     • zatial nikto

      Nejde o pochopenie Biblie,ide o pochopenie,ze mu je na nic,pretoze objavil nieco lepsie.Asi som sa zle vyjadril.Alebo o pochopenie Biblie v zmysle ze je to blabol

     • zatial nikto

      Emily,ak sa potrebuje uistovat,tak nepochopil.Ak clovek pochopi kto je,vsetky tie knihy mu pridu ako blabol.Clovek to musi skutocne a intuitivne precitit to poznanie-nazriet-je to ako strhnutie zo sna-a nie len intelektualne pochopit

     • zatial nikto

      Poznanie vlastnej podstaty riesi vsetky ostatne podtemy-vsetko ostatne mu pride nedolezite

  • zatial nikto

   Barbara svet je odrazom tvojej mysle vedomej ci podvedomej-premyslaj o tom-ale do hlbky-medituj nad tym,neodbav to hned predsudkom ze co to kecam

  • Barbara, ako správne porozumieť tvojej vete –
   „A toto je koniec ľudstva, netreba ani čipy, ani grafén, nič… stačí, že hlavu majú ´vyčistenú´ od zdravých myšlienok!“ ??
   Čipy, grafén… podľa teba teda áno?

  • …to, čo píšeš, Barbara, je irónia, alebo tvoj pohľad na skutočnosť?

 17. …presne tak, najvyšším bodom poznania nie sú náboženstvá- tie len oddeľujú ľudí od Boha…a my sa naopak, máme so Stvoriteľom- Svetlom spájať…a spájať sa môžeme práve tým, že sa budeme učiť / nie v školách, ale sami na sebe budeme ,,pracovať“/ a tiež budeme sa snažiť pomáhať iným, práve svojím spôsobom žitia…tým pomôžeme ,,zapaľovať iskričky“ ku Svetlu a šíriť ho viac medzi ostatnými….

  • áno, Alenka, súhlasím
   problém je v tom, že ľudia splietajú Mimozemského Stvoriteľa Otca dohromady s Pozemským Bohom Sionu. A takisto zliali dovedna Mimozemského Ježiša so Sion-židovským kristom. Pritom vnútornými hodnotami (aj sídlom) medzi týmito dvomi menovanými dvojicami je taký istý rozdiel, ako medzi Nebom a Peklom.

Pridajte komentár

*