Tak toto je sila: 7 hrozných skutočností o vakcínach proti vírusu HPV


Print Friendly, PDF & Email

Tak toto je sila: 7 hrozných skutočností o vakcínach proti vírusu HPV

V priebehu prvého výročného svetového sympózia zameraného na HPV vakcíny, ktoré viedla organizácia AutismOne v roku 2016, boli odhalené šokujúce skutočnosti v súvislosti s kontroverznými HPV vakcínami.

Nebezpečenstvá týchto vakcín boli viackrát zdôrazňované a často priťahovali pozornosť verejnosti.

Tento zoznam skutočností týkajúcich sa vakcín proti HPV vírusu a ich vplyvu na zdravie vás bude určite šokovať.

7 skutočností o HPV vakcínach

1. V roku 2010 Americký ústav na kontrolu potravín a liečiv (FDA) umožnil prezentáciu o škodlivých účinkoch HPV vakcín, ktorá ostala bez odozvy.

2. Od zavedenia týchto vakcín na trh sa podľa systému VAERS zvýšili správy o autoimunitných ochoreniach o viac ako 1000 %, správy o neplodnosti sa zvýšili o 790 %, správy o samovoľných potratoch vzrástli o 270 % a správy o hluchote a slepote vzrástli o 188 %.

3. Správy o vakcínach proti HPV vírusu predstavujú 25 % všetkých správ, ktoré uvádza systém VAERS.

4. Ročné náklady na vakcíny proti HPV vírusu predstavujú 30 miliónov dolárov. Mali by trojnásobne znížiť úmrtie žien na rakovinu kŕčka maternice, ale táto skutočnosť je rozhodne nezmyslom, pretože nepredchádzajú vzniku CIN 1, 2 (cervikálnej intraepiteliálnej neoplázie) pred vývojom do CIN 3.

5. Spoločnosť Merck vždy sľubovala, že neexistuje žiadna HPV vírusová DNA vo vakcínach, čo je jednoznačná lož. V roku 2012, Dr. Lee zistil, že všetky HPV vakcíny obsahujú HPV vírusovú DNA, čo potvrdili aj francúzski vedci v roku 2014. Vstrekovanie HPV vírusovej DNA spôsobuje HPV infekciu.

6. V roku 2015 porovnávali placebo s vakcínou proti HPV vírusu, ktoré tiež obsahovalo polysorbát 80. Táto aktívna zložka spôsobuje zlyhanie vaječníkov, neplodnosť, autoimunitné ochorenia a alergie. Je to dôležité, pretože to znamená, že pri ich porovnaní sa nenašli žiadne výrazné zmeny. No porovnanie nebolo so skutočným placebom, ale s inou aktívnou látkou s podobnými účinkami ako vakcína. Takže celý tento test by sa dal označiť za podvod.

Zbohom vysoký krvný tlak

7. V roku 2015 Dr. Lee odporučil nevykonávať žiadnu fyzickú aktivitu alebo šport aspoň 2 mesiace po tom, ako prijmete vakcínu Gardasil vzhľadom k vysokému riziku zástavy srdca.

Odhalenie pravdy o HPV vakcínach by bolo najväčším lekárskym škándálom

The National Vaccine Injury Compensation Program (VICP) už zaplatil 6 miliónov dolárov 49 rôznym obetiam, ktoré boli buď zranené alebo usmrtené v dôsledku tejto vakcíny a spracovávajú sa ďalšie stovky iných návrhov na peňažnú kompenzáciu.

Vzhľadom k týmto štatistickým údajom si naďalej myslíte, že vakcíny proti HPV vírusu sú bezpečné?

The Annals of Medicine povedal: „V súčasnosti nie sú k dispozícii žiadne významné údaje, ktoré by potvrdzovali, že vakcíny Gardasil alebo Cervarix môžu predchádzať akémukoľvek typu rakoviny kŕčka maternice, pretože testovacie obdobie týchto vakcín bolo príliš krátke na vyhodnotenie dlhodobých prínosov očkovania proti HPV vírusu.“

Dr. Mona Saraiya, epidemiologička Oddelenia CDC pre prevenciu a kontrolu rakoviny, o vakcínach uviedla: „Takmer všetky sexuálne aktívne ženy sú vystavené HPV vírusu.

Len málo z nich dostane infekciu, ktorá ostane a nevylieči sa a len u časti z nich vzniknú predrakovinové lézie. Na tom mieste sa nakoniec vyvinie rakovina kŕčka maternice.“

Zdá sa, že tieto závažné skutočnosti boli ignorované vo farmaceutickom priemysle, ktorý sa vyjadril, že: „nie je jasné, či úmrtia sú spojené s očkovacími vakcínami alebo s náhodou, ktorá s nimi nesúvisí.“

„Vakcína Gardasil sa stane najväčším lekárskym škandálom všetkých čias, pretože v okamihu, keď vyjdú najavo dôkazy potvrdzujúce, že táto vakcína nemá žiadny vplyv na rakovinu kŕčka maternice a že veľmi rýchlo spôsobuje nežiadúce účinky, ktoré ničia ľudské životy a môžu dokonca ľudí usmrtiť, sa potvrdí, že bola vyrobená len za účelom zisku pre výrobcov.“ – Dr. Bernard Dalbergue

Stop Candida

Spracoval: Badatel.net, Zdroj: organicandhealthy.org

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. MUDr.Anka Košičanka

    Ak sa dokáže, že Gardasil je smrtiaci podvod- otrasie to celou farmamáfiou a ktovie, čo sa stane ich lekárom, ktorí im slúžili. Ja výsostne uznávam celostní medicínu ,ale som za klasické očkovanie a tiež uznávam medicínu dôkazov. ALE TIE dôkazy získavajú veľmi dlho a tiež nie sú spoľahlivé-nikdy sa nevie- či nešlo pre finančný zisk o podvod. Takže neviem, ako sa budem uberať ďalej. Ale vyčkám si na výsledky, pretože aj tá celostní medicína má svoje chyby.
    Teraz mi stále častejšie napadne otázka- ktorý sociálny poriadok je spravodlivejší pre tie základné hodnoty ľudí? Kde nie je snaha kamuflovať farmaceutické informácie? V bývalom ČSSR bola veľmi spoľahlivá kontrola všetkých farmaceut.výrobkov a zdá sa, že i v bývalom ZSSR. Nik vtedy na podvádzaní nezbohatol. Pretože nie luxus a zbytočnosti hovoria o úrovni štátu, ale ako sa vie postarať o zdravie- ale to aktívne. A bezpečnosť- ochranu pred vojnami, terorizmom, kriminalitou atď. U nás t.č. nie je kapitalistické zriadenie, sme mafiánsky-rozkradnutý štát- tak uvidíme, čo sa bude diať.

  2. Zajímavé

Pridajte komentár

*