Tu je tvrdý dôkaz, že covidové „vakcíny“ boli zámerne navrhnuté tak, aby zabíjali nenarodené deti


Print Friendly, PDF & Email

Tu je tvrdý dôkaz, že covidové „vakcíny“ boli zámerne navrhnuté tak, aby zabíjali nenarodené deti

(Ethan Huff, Natural News) Špecialista na pôrodníctvo a gynekológiu Dr. James Thorp sa nedávno rozprával s Dr. Naomi Wolfovou o tom, čo vie o nebezpečenstvách „vakcín proti Covid-19“.

Dr. Thorp je jeden z mála poskytovateľov zdravotnej starostlivosti pre tehotné ženy a novorodencov, ktorí na tento problém upozornili. Prezradil Dr. Wolfovej, že „vakcíny“ (experimentálne génové terapie) boli podľa všetkého navrhnuté tak, aby zastavili ľudskú reprodukciu.

Dr. Thorp bol za svoje vyhlásenia prepustený z práce v St. Mary’s Health System, jednom z najväčších katolíckych zdravotníckych zariadení v krajine. Dôvodom bolo, že zverejnil informácie o tom, čo on a jeho manželka právnička Maggie zistili pri podaní žiadosti o poskytnutie informácií podľa Zákona o slobode prístupu informáciám.

Rôzni takzvaní „influenceri“ dostali kúsok z koláča v hodnote 13 miliárd dolárov na propagáciu mRNA injekcií od spoločností Pfizer-BioNTech a Moderna.

Existovala aj zmluva zahŕňajúca ziskovú mimovládnu organizáciu OB/GYN (NGO), ktorá dohliadala a ovplyvňovala desaťtisíce pôrodníkov a gynekológov na viacerých kontinentoch, aby pre tehotné ženy presadzovali „vakcíny“ pomocou vládnej propagandy.

„Zmluva získaná na základe zákona o slobodnom prístupe k informáciám, ktorú zverejnil Thorp, zakotvuje povinnosť vrátiť peniaze, ak lekárske organizácie nedodržia „bezpečný a účinný“ scenár pre tehotné ženy a čerstvé mamičky, ktorý im predložil ich poskytovateľ zdravotnej starostlivosti,“ vysvetľuje stránka State of the Nation.

Dr. Thorp nezávisle potvrdil zistenia WarRoom / DailyClout z troch ďalších nezávislých zdrojov – že placenty, plody a novorodenci sú mRNA vakcínami poškodzovaní.

Všetky štyri zdroje potvrdzujú rovnaké druhy poškodenia: fibríny, krvné zrazeniny, obmedzenie rastu a hmotnosti placenty a kalcifikácie. To znamená, že deti očkovaných matiek v maternici nemusia dostávať dostatok živín a chýba im priestor pre normálny rast a vývin.

(Súvisiace: Až po tom, čo takmer všetci príslušníci americkej armády boli prinútení zaočkovať sa proti covidu, Pentagón konečne upustil od tejto smrtiacej povinnosti.)

Každý pôrodník/gynekológ by mal vedieť, že covidové „vakcíny“ poškodia ženy a ich nenarodené deti

Na základe všetkého, čo Dr. Thorps odhalil, je presvedčený, že každý pôrodník/gynekológ by mal vedieť o nebezpečenstve covidových „vakcín“ pre tehotné ženy a ich nenarodené deti, pretože sú zápalové, čo je pre tehotenstvo katastrofálne.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Hovorím vám, že 95% lekárov a sestier je podchytených a sú na výplatných páskach farmaceutických firiem,“ povedal Dr. Thorp doktorke Wolfovej.

Dr. Thorp počas rozhovoru zašiel do veľkých podrobností a vysvetlil, ako sa spoločnosť Pfizer pokúsila zakryť pravdu tým, že žiadala súd na 75 rokov utajiť dokumentáciu o vakcínach a zároveň spustila masívnu propagandistickú kampaň.

„Asi 300 veľkých organizácií a ovplyvňovateľov, vrátane synagóg, kostolov a mnoho ďalších, presvedčilo Spojené štáty a celý svet, že táto smrtiaca „vakcína“ je bezpečná, účinná a nevyhnutná pre najzraniteľnejšiu populáciu – tehotné ženy.“

Americké Ministerstvo zdravotníctva a sociálnych služieb (HHS) a Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) uzavreli pakt o „zmluve smrti“ s Americkou komorou pôrodníkov a gynekológov, ako aj s influencermi, aby šírili lož, že injekcie sú bezpečné a účinné pre tehotné ženy a ich deti.

„Zobrali viac ako 11 miliónov dolárov a podpísali zmluvu s diablom, že im nie je dovolené odchýliť sa ani o kúsok od vražedného naratívu HHS,“ povedal Dr. Thorp.

„Ak by tak urobili, budú zodpovední za splatenie každého jedného centu, ktorý si už vzali do vrecka. Takže preto Americká komora pôrodníkov a gynekológov, Americká rada pôrodníkov a gynekológov a Spoločnosť pre tehotenskú medicínu sú dodnes zlými organizáciami, ktoré spáchali tento zločin. A ja neustúpim od útokov na nich, pretože máme dôkazy.“

Záver

Celý rozhovor v angličtine si môžete prečítať na stránke State of the Nation.

Covidové „vakcíny“ sú rozsudkom smrti. Viac sa i nich dozviete na stránke ChemicalViolence.com.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Děti očkované mRNA vakcínou Pfizer Covid vykazovaly oslabenou imunitní odpověď na jiné viry a bakterie, uvádějí australští vědci ve studii zveřejněné minulý týden .
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/nova-alarmujici-studie-injekce-mrna-covid-poskozuje-imunitni-odpoved-na-jine-viry-a-bakterie-u-deti/

 2. Dr. Coleman: 10 největších lží, které nás vedou k Velkému resetu
  https://otevrisvoumysl.cz/dr-coleman-10-nejvetsich-lzi-ktere-nas-vedou-k-velkemu-resetu/

 3. Bolo by zaujímavé porovnať počet zdravých narodených detí pred a po očkovaní…. Potom by sa dalo uvažovať o škodlivosti vakcín!

 4. Možná by stálo za to, začít uvažovat o smysluplnosti vakcín. Protože historikové na základu analýz Pasterových deníku prokázali následující: Zde sám pastér uvádí neúspěšnost pokusů vakcinace, tedy fiasko. Jediné co se mu podařilo, to je vyvraždit málem celou svoji rodinu.
  A tento, jak z výše uvedeného vyplývá, – podvod – je základem chemické jednotky, která jen a jen v honbě za penězi, tento podvod dotáhla do bodu absolutní dokonalosti.

  Viz též Web: svobodavockovani.cz / sk.

  Některá svědectví jsou až děsivá…

  A pořád se tu omýlá jedno a to samé – fiasko, fiasko….

  • Paster to skušal na svojej rodine, no nepadarilo sa mu to ani za taku cenu akej sa dopustil °°

  • – no veď to! Pritom kvantum ľudských bytostí Louis vyvraždil (takmer alebo úplne) svojím šialeným nápadom – predlžovať trvanlivosť mlieka tepelným zahrievaním NAD teplotu života enzýmov. Čo sa v ľudskom (a ešte v detskom!) organizme po prijímaní takto zdevastovanej bielej tekutiny bude diať, to on domyslieť nevedel? Antoine Béchamp bol podľa neho hlupák?
   A to takíto hlupáci či zapredanci riadia túto Zem, hádam odkedy „svet svetom stojí“.

   • Ironií osudu je, že sám Pasteur nakonec na smrtelné posteli prohlásil (a je to zaznamenáno!): „Antoine měl pravdu. Je to terén.“ … a vzkázal Béchampovi omluvu za pomluvy a příkoří, které mu způsobil. To vše je známé a dokázané, jenomže bohužel vůbec nic nemění na tom, že ještě stále platí mylná posvátná doktrína. Pasteur nic neobjevil. Prostě ukradl výsledky Béchampova výzkumu, překroutil je a s masivní politickou podporou se stal oslavovaným „otcem“ současné medicíny. (Viz také Darwin, Heaviside, Oort a ostatní „otce moderní vědy“!)
    https://canov.jergym.cz/mechanic/pravidl2/bechamp/bechamp.html
    *****
    potraviny by měly být upravovány do teploty 42 stupňů celsia, aby byly zachovány vitamíny, enzymy,…; akorát že bychgom plno jídle nepoznaly, protože by je nebylo možno uvařit, upéct. Zase se vrací zpět vaření v páře.

    • Trefný link, Jirik – a obohatený naozaj originálnym prirovnaním:

     „Doba nazrává a teorie choroboplodných zárodků v roli původců chorob za pár let zmizí ze světa, jakoby nikdy nebyla, stejně tak, jako dlouho platná připitomělá teorie o plochosti Země…“

     • O guľatosti, či? Čím nehovorím, že je plochá, ale konvexná – geoid.

     • Zem je na póloch sploštená; neznamená to však, že je plochá. A aká je skutočnosť – aj to sa dozvieme; nebude to už dlho trvať.

      Kde je Pravda? Takto:
      Odjakživa boli ľudia prenasledovaní, týraní / upaľovaní či inak usmrcovaní za Pravdu, nie za Lož: tá tu prekvitá odnepamäti, po celý čas, až dodnes. A kdesi tu sa skrývajú odpovede na všetko, čo je nejasné, resp. zahmlievané alebo úplne prekrútené. Raz sa všetko všetci dozvieme – „lebo nič nie je skryté, čo by nemalo byť odkryté, ani tajné, čo by sa nemalo zvedieť.“ (Ev. sv. Matúša 10. kap. 26. verš)
      Pravdu treba v biblii hľadať ako ihlu v kope sena, ale je tam, hoci starostlivo ukrytá. Prichádza však čas brieždenia, a Tma tentoraz Svetlo už nezadrží.

   • Bechamp A to vedel,že Paster to urobil nepremyslene čo nakoniec aj priznal ked zomieral Paster a omluvil sa, Su to chyby za ktoré sa platí. aj dnes by sa mali omluvit mnohí za to čo konajú°° bohužiaľ úmyselne

   • A to Luis Pasteur nemal šajnu o mikrovlnke!

 5. Aj narodené deti: https://necenzurovanapravda.cz/2023/09/nadmerna-umrtnost-se-prave-zhorsila-ed-dowd-zverejnil-alarmujici-nova-data-video/ !
  A vo vraždení budú psychopati so svojimi zvrátenými lekármi sadistami, pre ktorých je jedinou hodnotou peniaz a nie život ďalej pokračovať !!!

  • Nebudú – keď ich pozabíjame! Prirodzené právo, zvykové právo – oko za oko, zub za zub – smrť za smrť! Žiadne židoodpúšťanie!

   • Marek Košice

    Začni, Maroš. Aj človek, ktorý sa chce stať osvieteným za každú cenu, si nemôže dovoliť počkať na to, aby ľudia v jeho okolí (a ešte vo veeeľkom počte) mali záujem o to isté. Ak to VEĽMI chce, začne robiť všetko pre to, aby sa osvieteným stal. Je to cesta „na vlastné triko“, prakticky nikto mu v tom nepomôže (aj tie najlepšie rady „ako na to“ sú menej než 1% z celkového úspechu).
    Takže ak s tým zabíjaním globalistov a ich vedomých (uvedomujú si čo činia) poskokov začneš až vtedy keď značné množstvo ľudí, prakticky s tým nezačneš nikdy. Nepoznáš ľudí? …

   • Je to zvykové právo „Oko za oko zub za zub“°°

 6. Česko ako ukrajinský protektorát – než si okolité štáty rozoberú Ukrajinu.
  2023-09-01 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-09-01-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

Pridajte komentár

*