Manželka zbavila svojho manžela rakoviny prirodzeným spôsobom: Správa bola napadnutá


Print Friendly, PDF & Email

Manželka zbavila svojho manžela rakoviny prirodzeným spôsobom: správa bola napadnutá

Keď človek vyjde na verejnosť s odvážnou metódou liečenia rakoviny, ktorá sa líši od onkológie hlavného prúdu, všetci tí trollovia, komplici, takzvaní odhaľovači „skutočnej vedy“ a zmyslov zbavení idioti, ktorými sa to po internete len tak hemží, začnú štekať ako psi.

A štekajúci psi spôsobia zmätok v tých, ktorí nemajú istotu a boja sa rakoviny.

Prinášame vám príbeh oddanej a vytrvalej manželky, ktorá sa oddala vlastnému výskumu a venovala mu tisícky hodín.

To všetko s cieľom uzdraviť svojho manžela z rakoviny a ochrániť ho pred ničivými účinkami radikálnej chirurgie, chemoterapie a ožarovania. Svoj úspech neprestáva oslavovať.

POZNÁMKA: Napísala knihu s názvom „Prevzatie riadenia: moja cesta alternatívnej liečby“, pod ktorú sa podpísala pseudonymom Alyssa Sade.

Zmenila mená všetkých tých, ktorými sa tento príbeh uzdravenia zaoberá. Dokonca zmenila aj meno svojho manžela. V knihe je jeho meno Perry.

Je dosť jasné a pochopiteľné, že rozhodnutie použiť v knihe nepravé mená bolo zapríčinené obavami z možných právnych následkov, ktoré by dotknuté osoby, mohli zažiť na mieste, kde žili. Je to Dubaj.

ALE – v tomto článku uvádzame Perryho skutočné meno – je to Trevor Smith

Médiá hlavného prúdu pripravili s Alyssou niekoľko rozhovorov a objavila sa aj v jednej z epizód internetového seriálu Ty Bolingera s názvom „Pravda o rakovine“.

Alyssa sa hneď stala terčom verejného ohovárania nielen zo strany kritikov alternatívneho liečiteľstva, ktorí ochraňujú zdravotnícku mafiu. Ešte aj mnohí z tých, ktorí na ňu neútočili, nepodali príbeh tak, ako sa v skutočnosti stal.

The London Daily Mail upriamil pozornosť na konope (cannabis), lebo jemu sa pripisuje víťazstvo nad rakovinou. Online vegánska stránka propagovala veganizmus s fotografiou Trevora, pijúceho šťavu uprostred hromady zeleniny a ovocia.

Ale to, čo Alyssa objavila pre Trevora, je  pravdepodobne jedným z najrozsiahlejších a najkomplexnejších liečebných postupov vyvinutých v domácich podmienkach, použitých na zvrátenie neskorého štádia rakoviny.

Ich príbeh liečby rakoviny

Alyssa a Trevor boli konfrontovaní so zlou správou v roku 2012. Trevorova choroba bola diagnostikovaná ako veľmi agresívny karcinóm močového mechúra, ktorý prenikol aj do svalov.

Podľa lekárov jediným možným zaužívaným riešením bola radikálna chirurgia, chemoterapia a ožarovanie.

Normálne chirurgické odstránenie nádorov z močového mechúra sa zvyčajne robí špeciálnym laserovým zariadením, ktoré je vložené do močového mechúra cez penis.

Ten je znecitlivený silnou „lokálnou“ anestéziou. Počas zákroku môžete ležať a pozerať sa na televíznu obrazovku, kde budete vidieť, ako vám vyrezávajú nádor.

Lekári však ponúkali Trevorovi iné riešenia, lebo podľa ich názoru mal hlboký nádor agresívnej rakoviny.

Lekári tvrdili, že Trevorovi zostáva 18 mesiacov života na to, aby sa podrobil chirurgickému zákroku, ktorým mu odstránia močový mechúr a prostatu.

V rámci  zákroku chceli ešte odrezať časť tenkého čreva, aby z neho vytvorili nový močový mechúr. Ten by mal byť funkčným o šesť mesiacov po vytvorení.

Následne by sa mohla začať chemoterapia. Týmto drastickým zákrokom by sa dĺžka jeho života mohla predĺžiť z predpovedaných 18 mesiacov na zhruba štyri roky.

Prírodná liečba osteoartritídy

Iný názor na vec si Alyssa vypočula v Anglicku, odkiaľ pochádza. Anglickí lekári navrhovaný postup označili za lekársku obludnosť. Alyssa si uvedomila, že musí existovať aj iný spôsob, ako sa tomu vyhnúť a predsa vyliečiť rakovinu.

A to aj napriek tomu, že onkológovia tradičnej medicíny tlačili na to, aby sa vykonala operácia a naplánovali ju na čas o šesť týždňov. To bol ten moment, keď sa spanikárená Alyssa odhodlala nájsť alternatívne liečenie rakoviny.

Alyssa práve objavila Essiac čaj (čaj na liečenie rakoviny) a Trevor začal používať jeho koncentrovanú formu. Potom vzala Trevora na konzultáciu k naturopatickému lekárovi, aby zmonitoroval Trevorov stav.

Naturopat zistil, že Trevor trpel na enormný nedostatok vitamínu Cvitamínu D. Takže okrem mega-dávkovania týchto dvoch vitamínov, k tomu pridala ešte vitamín K2, zelený detoxikačný prášok a laetril (vitamín B17) kapsuly. Trevor k tomu pridal ešte DHEA na posilnenie svojho imunitného systému.

Po roku tohto režimu s výrobkami Essiac a vitamínom B17 (kapsuly laetril) ako hlavnými zlúčeninami, ktoré zabíjajú rakovinové bunky, bola Alyssa schopná dostať sa k 90-dennej dávke konopného oleja.

Tým ukončila zoznam zlúčenín zabíjajúcich rakovinu látkou, ktorá môže byť najsilnejším zabijakom rakoviny.

V novembri 2012 videla dokument Ricka Simpsona „Útek z liečby“. Do apríla 2013 však nevedela zohnať konopný olej.

Počas toho všetkého, Trevor prestal fajčiť svoj obligatórny balík cigariet denne, úplne prestal fajčiť. Obmedzil príjem cukrov, spracovaných potravín, mliečnych výrobkov, červeného mäsa.

Začal používať morskú soľ a prešiel na prevažne rastlinnú stravu s malým množstvom rýb a kuracieho mäsa. Paradoxné je to, že toto všetko zvládal s ľahkosťou.

Konopný olej sa však preňho ukázal ako to najťažšie, ťažšie, než všetky ostatné zlúčeniny a prípravky, ktoré zabíjali rakovinové bunky a ťažšie, než dramatické zmeny jeho životného štýlu.

Takže zásluhu na uzdravení Trevora po 19 mesiacoch od diagnostikovania rakoviny nemal len konopný olej. Z rakoviny bol vyliečený jeden mesiac po uplynutí 18 mesiacov, ktoré mu na dožitie predpovedali lekári.

Pritom tých 18 mesiacov života podmieňovali drastickým chirurgickým zákrokom a následnou chemoterapiou. Za poznámku stojí aj to, že Trevor nebol nikdy vegánom, ako to neskôr propagovala vegánska stránka.

Lebo aj keď si niekto pripraví niekoľko superpokrmov a nejaké ovocné či zeleninové šťavy, ešte nie je vegánom.

Trevor v čase písania tohto článku už nemá rakovinu. Uplynuli tri roky od chvíle, keď mu oznámili jeho počiatočnú diagnózu a terminálnu prognózu.

Alyssa sa podelila s ľuďmi o tento príbeh zvratu od obete lekárov k samoliečbe v nádeji, že ostatným ľuďom poskytne nádej, ktorú môžu potrebovať vo chvíli, kedy by im mohli povedať to slovo s „R“.

Jej svedectvo má potenciál ukázať cestu alebo nasmerovať k príbuznému, alebo k blízkemu priateľovi.

Je strašné, koľko prípadov rakoviny sa lekármi považuje za trest smrti. Aj napriek tomu, že lekári tvrdia, že stále hľadajú lieky.

Faktom zostáva, že existuje mnoho možností, ktoré sú k dispozícii ľuďom, ktorí sú ochotní vyhľadávať správne stránky a zdroje informácií. Knihu Alyssy si môže zohnať každý.

Na internete môžete nájsť niekoľko poradenských zdrojov na zvládanie podobných situácií a podporu liečenia rakoviny. Nedovoľte, aby vás alebo vašich blízkych strach dohnal k bežnej onkológii.

Smrť mnohých ľudí, ktorá sa pripisuje rakovine, má svoju príčinu práve v liečbe. U tých, ktorí to prežijú, je tendencia, že ochorenie sa zopakuje v priebehu piatich rokov.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Škoda, že kniha “ Převzetí řízení: moje cesta alternativní léčby “ není přeložena do češtiny..

  2. My sme príbuznému zmenšili nádor z 11 cm na 8 cm -pitím surovej zeleninovej šťavy z cvikle, mrkvy, zemiaku, olivového oleja a vitamínu C. Nemali sme nič iné a nik nám nedával nádej po beznádejnom ožarovaní. Strava bola zmenená na skoro vegánsku a surovú, bez mäsa a bez cukru. . Ožiare ho však tak poškodili, že hrozila akútna choroba z ožiarenia a totálny kolaps, rozpad krviniek, zlyhanie ladvín. Podarilo sa nám ho vytrhnúť z rúk doktorov a doma znova postaviť na nohy. Po zmene stravy a dlhodobom pití červenej repy sa úplne zmenil, teraz jeho žena zháňa infúzny vit. C. Drží sa dobre, nádor zmenšený, odbery krvi lepšie, chce pracovať. Je to v rukách božích. Ešte chceme niekde pozháňať prípravok z imela, alebo vyrobiť macerát z imela -listov, nevieme kde to zohnať?

  3. hana, mohli by ste sa, prosím, podeliť o vaše skúsenosti s ostatnými? Ďakujem za všetkých hľadajúcich.

Pridajte komentár

*