Biden stopol export skvapalneného plynu, čím spáchal ekonomickú sabotáž voči EÚ


Print Friendly, PDF & Email

Biden stopol export skvapalneného plynu, čím spáchal ekonomickú sabotáž voči EÚ

(Mike Adams, Natural News) Toto je skutočne neuveriteľný vývoj. Takže USA najprv dotlačili Európsku úniu k tomu, aby sa kompletne odstrihla od ruského plynu. Toto odstrihnutie si poistili tým, že vyhodili do vzduchu podmorské potrubia Nord Stream.

No a teraz Joe Biden zastavil všetky nové vývozy skvapalneného zemného plynu (LNG) zo Spojených štátov amerických.

Okrem toho Katar práve oznámil zastavenie vývozu LNG plynu kvôli riziku poškodenia lodí v konflikte medzi jemenskými povstalcami a americkým námorníctvom v Červenom mori.

Výsledkom je, že Európa naraz prišla o 3 zdroje LNG plynu v situácii, keď si sama do značnej miery zničila alebo zablokovala vlastnú energetickú infraštruktúru, aby upokojila ufňukanú Grétu Thunbergovú a stíšila jej plač nad nezmyslami rozširovanými klimatickým kultom.

Západná Európa bez dovozu energií zo zahraničia a s veľmi malým množstvom domácej výroby energií smeruje k totálnemu ekonomickému kolapsu (ktorý sa už, mimochodom, začal).

Dnes je už každému viac ako zrejmé, že USA sú vo vojne s Európou. Bidenov najnovší krok je v podstate poslednou kapitolou energetického embarga voči európskym krajinám, ktoré všetky stále bizarne považujú USA za svojho „spojenca“.

Skutočným spojencom, ktorý môže Európe pomôcť, je Rusko, avšak USA pokračujú vo vtláčaní klinu medzi Nemecko a Rusko, aby sa pokúsili urobiť Európu závislou na importe LNG plynu z USA… no potom Biden odstrihne aj ten!

Ide o skutočne šialenú sériu ekonomických teroristických/sabotážnych udalostí, ktoré uskutočňujú Spojené štáty americké proti Európe s cieľom zničiť európsky priemysel a ekonomiku a urobiť USA silnejšími.

Prírodná liečba osteoartritídy

Európania by mali byť pobúrení, ale sú príliš poslušní a indoktrinovaní klimatickými alarmistami na to, aby pohli prstom.

Európske krajiny sú vypitvané, podrobené a energeticky vyhladované do zabudnutia. Aspoň Texas si stojí za svojím a progresívnym fašistom hovorí jasné „Nie!“ No európski národní lídri nestoja za nič a sú ochotní spáchať samovraždu vlastných národov!

Skrátka, Európa smeruje ku kolapsu.

Celú analýzu súčasnej situácie si môžete vypočuť v relácii stránky Natural News tu (v angličtine):

Liečba osteoporózy

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nafta Gbely urobí 8-kilometrový vrt a nafty aj plynu bude habadej.

  • ja som za vrt, ale širší a hlbší, aby tam bolo možné nahádzať všetkých vlastizradcov.
   Pri priemernej výške vlastizradcu 180 cm vlezie na každý kilometer hĺbky 555 vlastizradcov.
   8 kilákov je málo

  • Tucker Carlson: Lež původu fosilních paliv?
   https://odysee.com/@AntiCensorship:8/Tucker-Carlson_-Lez-puvodu-fosilnich-paliv:2
   ————————–
   Po vode najrozšírenejšia kvapalina na planéte – pôvod z mlhoviny. Stačí sa len správne nasosnúť – je všade. Srať na Saudov a ostatných Rockeffelerov. Žijem na juhu Slovenska v tzv. regióne Termál. V dedine to jeden prehnal s hĺbkou studne a má ju znečistenú – ropou! Tu ide len o to, že niekto Gbeliam vŕtať nedovolí. Tak to treba zobrať do vlastných rúk!

   • …a ak nie ropa, tak geotermálny vrt…. len už to nezahodiť na aquaparky, ale spraviť elekráreň, alebo prinajhoršom aspoň na vytápanie budov v zime…

   • „Fosílne“ palivá sa tvoria v zemskom plášti neustále. Zásobu novej hmoty poskytuje vnútorné neutrínové jadro (ktoré zachytáva asi polovicu slnečných neutrín ktoré cez neho prúdia) a vonkajšie fúzne jadro zásobu nových molekúl. „Fosílna“ poviedka je ale potrebná na držanie ceny vysoko. A tak máte nekonečné množstvo ropy/plynu (ak sa ťaží rozumným tempom) za vysokú cenu. No nie je to super-kšeft?

  • Nafta Gbely? Jojo, bejvávalo. A tiež Naftové Moravské Doly.
   A tiež Československá námorná plavba a jej flotila – desiatky lodí. Práve si z nich jednu vyberám – bude to 120 cm dlhý model. Materiál – trup – extrudovaný polystyrén a všetko čo dom dá. Žiadne modelarske predražené komponenty (motory, elektroniku, ovládanie do toho nepočítam), všetko čisto vlastná výroba, vlastné zdroje – dlhodobo odkladaný všemožný odpad, ktorý sa môže zísť a výsledok bude jak má byť. A hlavne trup riadne zaťažiť nech váži koľko len chce – aby bola na hladine stabilná – aby sa na vlnách jazera nehojdala ako detská hračka – ako iné kupované modely – stavebnice lodí.
   Môj strýko kedysi robil na Dunajplavbe, potom bol v nejakej riadiacej pozícii pri budovaní vodného diela Gabčikova. Raz hovoril o tom koľko betónu sa tam spotrebovalo – vraj jeden plný domiešavač keď tam vylial betón tak to bolo vraj len ako kvapka vody do vane. Staré časy.

 2. Ach tie tupky … ale nieco sa deje, i ked to vraj ludia nemaju od mnamiek… Zatloukat, zatloukat a zatloukat!
  https://www.topky.sk/cl/13/2670395/Experti-po-pandemii-COVID-19-spozorovali-znepokojujuci-trend–Alarmujuci-narast-tychto-umrti-#disqus_thread

  • Marek Kosice

   Pre libtardov to RAZ A NAVZDY bude ucinok covidu, ktory sa ukazal „az po case“. 99% z nich NIKTO A NIC NEPRESVEDCI o tom, ze je to „z mnamiek“. VSETKO Z DOVODU CHOREHO TYPU EGA. Ich Bohom je MAINSTREAM, takze nepotrebuju pouzivat „kriticke myslenie“….Rovnako ako aj ty, Olga. Neppuzivas kriticke myslenie v otazkach Boha skrestanstva, preto si „zozrala“ ten fatalny nezmysel typu „Boh na jednej strane dal kazdemu skobodnu volu, na druhej strane umozni ludskym hyenam brat ju inym ludom, a na strane tretej miesto toho aby zabranil vrazdeniu a muceniu LUSKNUTIM PRSTA, vrahov a mucitelov potresta az po smrti tela, ABSOLUTNE BEZ DOKAZU ze potrestanie prebehne.“…. V principe si rovnaka ovca ako libtardi, len „v bledo-modrom“, ako sa hovori…

 3. holistický prístup

  Berlínska vláda ponúka deťom obrázkovú knihu podporujúcu prostitúciu, ktorá ich má naučiť, že sexuálny obchod je bezpečný a príjemný. Kniha „Rosie potrebuje peniaze“ je napísaná z pohľadu malého dievčatka a je určená deťom vo veku 6-12 rokov.

  • 13-násťročné vynechali, lebo mnohí muži sú poverčiví!

   • holistický prístup

    Tí, čo vedia niečo o telegónii – KONY RITA (najviac
    veterinári a tí, ktorí sa zaujímajú), vedia presne, o čo ide. U 13-násťročných predpokladajú, že už budú zaúčať vlastných „potomkov“ – a že kde je chyba, keď takých „cúr“ je najviac medzi „učiteľkami“ škôlkach a na prvom stupni ZŠ.

   • V Kanade 13. poschodie nie je. za 12-kou nasleduje 14-ka. Kanadania sú poverčiví na číslo 13. Bol som tam, videl som to na vlastné oči.

    • Na trinástom beží simulácia. Je medzi 12 a 14, ale dostať sa tam vie len „key-maker“ :).

     • holistický prístup

      To je ukázané aj vo filme „13-te patro“ = „13-te poschodie“

     • holistický prístup

      Sme v 12-rozmer HRE – takže 13-ty rozmer je opustením HRY – výstupom z HRY.

   • Včetne teba &

  • mariankosnac

   Aj u našich susedov (asi už trochu dávnejšie) vyšiel šlabikár pre tretiakov ZŠ s drobnou kuriozitou. Česká cvičebnica „Bystrá kobyla bila kopytami na poľnej čistinke“ (v origináli Bystrá kobyla bila kopyty na babykové mýtině) od autorky Evy Mrázkovej priniesol naozaj kuriózny text. S informáciami prišiel český denník Blesk cz.

   Cieľom textu bolo pochopiť význam jednotlivých slov a úloha je hádankou a údajne neskrýva žiaden dvojzmysel. Text napriek tomu znie viac ako kuriózne: „Práve ma olizuje Líza a chamtivo prehĺta. Rozplývam sa Líze na jazyku..“. Vo vetách by deti mali spoznať lízanku.

  • Marek Košice

   „Holistický prístup“ – daj odkaz na tú knihu, bez toho je to len „niekto niečo povedal/napísa“. Treba byť objektívnym, a nie slepo veriť. Preto pýtam dôkaz.

   • Miroslav Čižmár

    Žiadam dôkaz o plochosti Zeme.

    • Nauč sa mávať paprčami!

    • Marek Kosice

     MC : kreten (lebo inak sa ta ani neda nazvat), napis tvoju mailovu adresu a poslem ti PDF publikaciu prelozenu d8o slovenciny, v ktorej je okolo 200 dokazov. Rovnako aj PDF knizocky „Nebe a Zeme“ v cestine.
     Dalej maj spickovy cesky YTkanalna tuto temu, s nazvom“stopa7″.
     TVOJIM PROBLEMOM ALE JE, ZE TY SI SA UZ ROZHODOL, ZE ZEM PLOCHA NIE JE. Lebo si „taky maly cloviecik“, proste intelektual bez zdraveho rozumu. Preto si sa nechal napichat experimentalnymi vakcinami.

     • Miroslav Čižmár

      Žiadam dôkaz, že som kretén.

     • To je zaujímavé.tiež by som rád videl aspom jeden dôkaz že zem je plochá.Napište prosím názov publikácie.vyhladám si ju.Hádate sa tu nadávate,ale presvedčte nás čo nevedia.

     • Kniha Nebe a země je psychologický román o dvoch ženách.Dáko sa vám to zvrtlo o tej plochej zemi.Ak sú aj ostatné dôkazy podobné,tak ďakujem pekne.

   • Ty debil! Nauč sa klásť otázky pre vyhľadávač! Tu len dokazuješ, že si kretén!!!

    https://www.berlin.de/ba-mitte/aktuelles/pressemitteilungen/2023/pressemitteilung.1369807.php
    Kinderbuch „Rosi sucht Geld“ von 2013 – Berlin.de
    26. 9. 2023Das Kinderbuch „Rosi sucht Geld“, das vor und 10 Jahren mit Mitteln aus dem Programm Soziale Stadt der Senatsverwaltung für Stadtentwicklung entstanden war und seitdem auf den Internetseiten des Bezirksamts Mitte verlinkt ist, ist in den sozialen Netzwerken zum Ziel heftiger Angriffe auf Inhalt und Form geworden.

    https://www.berliner-zeitung.de/news/prostitution-im-kinderbuch-rosi-sucht-geld-berlin-rudert-zurueck-li.435530
    Prostitution im Kinderbuch „Rosi sucht Geld“ – So reagiert der Bezirk Mitte
    Das Kinderbuch „Rosi sucht Geld“ des Bezirks Berlin- Mitte sorgt in den sozialen Medien für viel Kritik. In dem Buch soll Kindern ab sechs Jahren das Leben von Prostituierten auf dem…
    —————-
    MzK – si informačný parazit! Treba ti len jednu jebnúť a hneď všetko nájdeš! Chuj s lenivým mozgom – aj s lenivým ko.otom! Ku.va!

    • Marek Kosice

     Maros, ty si radsej nedavaj orgazkovy celibat….. Ty musis byt otupeny a vyskratovany orgazmovanim, pretoze bez toho by si obratil svoj byt hore nohami, a spachal aspon jednu vrazdu. TY POTREBUJES ALKOHOL A ORGAZMY ako sedativum. Pretoze…….SI PROSTE PACIENT. 🙂

    • Marek Kosice

     „…s lenivym kktom“…. No, je vidiet, ako rad si ohybas realitu do podoby AKA TI VYHOVUJE. Moj penis (funkcnost a vzhlad) mi mozes len zavidiet. Ty mrzuty capko, ktory neda ani tyzden bez borovicky a orgazmu. NARKOMAN. 🙂

   • holistický prístup

    Marečku s voňavými slipami,

    ak nie si schopný účinne použiť vyhľadávanie, tak si zabehni priamo do Berlína.

    Stále očakávam to Tvoje odhalenie – teda kto som, čím som, vek, pohlavie, …, … – všetko o mne – Ty jasnozrivý, vševidiaci, vševediaci … nevedko.

    Maroš urobil robotu za Teba a ako vidím, tak si sa mu stihol aj svojsky poďakovať.

    • Heej?! Chlapi! …. to ze ste tu,pravidelne….vsetci..( kazdy silna individualna osobnost) …..je to aj o vzajomnom respekte,tolerancii…..ale ..svedci to hlavne o jednom…
     Ze vsetci sme (chtiac,nechtiac) na jednej lodi…🤷‍♂️

     • holistický prístup

      Zvláštne je, že sa zakaždým navážate práve do mňa a nie do aktérov primitívnych provokácii. Bránite agresívneho útočníka pred tým, kto sa mu postaví na odpor … niečo mi to pripomína …

      Aj keď sa to javí, že sme všetci na jednej lodi – tak to nie je celá pravda, len jej výsek – poniektorí sa s chuťou púšťajú do veslovania iným smerom – snažia sa tú „našu spoločnú loď“ navigovať do temných kútov – to je práve „Cele zle“-

     • holistický prístup

      Diskusie čítam často aj po niekoľkých dňoch, týždňoch a len zriedka sa aktívnejšie zapájam – ako si prišiel k záveru, že pravidelne?

 4. Toto treba šíriť očkovanej populácií, aby zase nezblbla a neuverila somarinám od tupých médií & mimovládnych debilov bez inteligencie, svedomia a funkčného rozumu !
  https://skspravy.sk/svet/odhalenie/vyslobodenie-z-klimatickej-hysterie-oxid-uhlicity-co2-je-plyn-zivota-hovori-w-happer-profesor-fyziky/

  • Marek Kosice

   XXL : Nevsimol si si, ze 99% libtardov svoj nazor zmeni AZ VTEDY, ked MAINSTREAM zmeni svoj narativ? To sa ale nestane nikdy.

 5. Momentálne máme na juhozápade iskrivo čisté nebo – a je na ňom frmol. Včera po zotmení somj videl smerom od Venuše cik cak letiaci objekt, ktorý zahol a stratil sa. Zrejme sa UFO dosť spoliehajú na chemtrails, že nikto nepozerá hore. Mrzne, ale skúste na pár minút ísť von.

  • Ráno bol už za slnečna neskutočne žiariaci Mesiac tesne pred splnom – zajtra bude podívaná.

   • Pokiaľ viem, soľ bol z piatka na sobotu

   • Spln už bol 25.01.
    Len tak, aby sa nepovedalo!!

    • Máš pravdu – ten kúsok už išiel do C-éčka – cúval. Som sa poplietol, pretože predtým som naposledy videl Mesiac v D-éčku – dochádzal. Včera ráno bol malý, ale neskutočne žiarivý. Inak to neriešim – mesiačky už nemávam – ja som bača veľmi starý. Ozaj – prečo sa nehovorí tá stará bača? Včúl buc múdry!

     • Voľakedy boli bačovia len chlapi. Ženy rodili, vychvávali deti, starali sa o domácnosť. Ale aj na role chodili robiť. Žena zabezpečovala teplo domova.

     • Pýtaš sa také bačoviny čo to nemá hlavu ani pätu pssss°°°°

  • No ja som také cik cak videl pred 22 rokmi z Modry smerom na Malé Karpaty – nad nimi to lietalo o jak o závod a v počte asi 7 ks a trvalo to tak 30 minút. Lietalo to nielen cik cak ale všelijako, hore a hneď dole alebo do pravého uhla a všelijako. Niekedy to vyzeralo akoby to vyletelo priamo z hory – z lesa smerom k oblohe. Trocha sa tie trajektórie objektov podobali iskram vyletujúcim z ohňa keď doňho štuchám palicou a pofukuje vietor zľava zprava a všelijako. Vtedy v noci v lete bolo vonku bolo veľa ľudí – bola tam nejaká akcia a hudba ale nikoho som nevidel, že by čumel pol hodiny na nebo jak ja. Nemal som vtedy takú techniku, ktorou by som mohol niečo zachytiť len bežný maličký foťák s VGA videom. Keď som odhadoval rýchlosť akou to lietalo tak to mohlo byť od 6000km/h do 15000km/h ale to je fakt len odhad.

   • Achnaton. Tieto lietajúce objekty som začal systematicky pozorovať začiatkom 90-tych rokov – vtedy vyšli skripta s už vtedy odtajnenými záznamamy. Zaujal ma tam opis princípu letu UFO v atmosfére – že UFO si pred sebou vytvára okamžité vákuum v smere pohybu. To v zmysle pôsobenia silového pola atmosféry mierne ovplyvňuje pohyb UFO – zvlášť pokiaľ UFO nerieši silové zmeny pri bojových, resp. zámerných manévroch – prirovnám – UFO, ktoré len niekam voľne smeruje – nazvyme to voľnobeh – sa v atmosfére pohybuje nie cik cak, ale ako keď ryba pláva v rybníku – nie priamočiaro, ale kolísavo zboku na bok – „ako opitá ryba/.

    Na tieto pozorovania som naviedol kopu kamarátov a kolegov, zvlášť, keď sme robili na nočných – v konkrétnom hoteli na streche – vtedy ešte neboli chemtrails – sme za hodinu a viac napočítali desiatky takýchto preletov – mali sme oblohu rozdelenú do pozorovacích štvorcov. Štatisticky pre mňa je najväčším zdrojom oblasť v úseku Mliečnej dráhy – tam sa to najviac kotí. Potom záleží aj na schopnosti pozorovateľa iniciovať zviditelnenie takéhoto objektu – napr. sústredeným vysielaním myšlienky – nech sa ukážu. V lete si treba zobrať lehátko a nech sa páči. Stále je ich plná prdel, akurát chemtrails bránia pozorovaniu a už to nemám chuť počítať hodiny v noci. Sú dni s vysokou frekvenciou výskytu, ale každú noc sa nájde niečo.

    A už počujem MzK – satelity, lietadlá, drony! FUCK You!

    • Dúfam, že nám je od MzK „veľkomožne“ dovolené, sa aspoň zamyslieť nad tým, že na svete je oveľa viac ľudí, ktorí niekedy videli na horizonte lietajúci tanier (bez ohľadu, či už pozemský vs. UFO) v porovnaní s ľuďmi, ktorí niekedy videli niečo také, ako: vírus.

  • Marek Kosice

   UFO? … Pekne ti „vypraza“na konci januara…. V dobe dronov, pricom existuju aj drony o akych si ani len nechyroval….a ty zeries tu rozpravocku. Samozrejme sa isli pozriet na Slovensko, ze? A este schvalne boli tak nizko, aby ich bolo vidiet…

   • holistický prístup

    Marečku,

    ak ani len netušíš, čo je označené skratkou UFO a nedokážeš si to ani vyhľadať, tak ja Ti ti teda prezradím. UFO = neidentifikovateľný lietajúci objekt. Ak tu niekomu – „vypraza“na konci januara…. – tak jedine TEBE.

 6. Pokolra Veluk

  Byť nepriateľom Spojených štátov može byť nebezpečné, no byť ich priateľom je vždy fatálne. /Henry Kissinger/

  „To be an enemy of the US is dangerous, but to be a friend is fatal“
  https://www.quora.com/Why-did-Henry-Kissinger-once-say-To-be-an-enemy-of-the-US-is-dangerous-but-to-be-a-friend-is-fatal

 7. Marek Košice

  ZAUJÍMAVÁ ÚVAHA : Poznáte niekto fanúšika „HORKÝŽE SLÍŽE“ a podobných retardovaných kapiel, ktorý by nebol „progresívny“? Podľa mňa 99% z ľudí tohto typu sú progresívni libtardi…

  Keď som mal asi 20 rokov (teraz mám 36), myslel som si, že „hippies“ boli inteligentní pacifisti, plní zdravého rozumu, atď…. Ale teraz som takmer presvedčení, že keby sa tí „hippies“ teleportovali do súčasnosti, robili by protesty proti súčasnej vláde, a volili by PS-ko a SaS-ku… 😀 😀 😀

  • Miroslav Čižmár

   To je len také tvrdenie. Žiadam objektívny dôkaz.

   • Marek Kosice

    MC = agent provokater, prespikovany ironiou asarkazmom.
    Aky dokaz chces? Tu fotka/sken nepomoze. Spytaj sa na youtube pod videami Horkyze Slize….a v nejakej FB skupine festovalu Pohoda a podobnych. Sam sa presvedcis.

  • Tak jako jsi dospěl ty, dospějí i oni. Jen aby už nebylo pozdě. Slovensko, závidím Vám, jste poslední dobou daleko před námi.

   • Milan, je to všetko veľmi smutné! Už nám zotáva len dúfať, že to dáko zmeníme. Asi len božím zázrakom.

  • To je tvoja úvaha? .. no konečne s teba niečo ako-tak rozumné vypadlo.
   Oni niektorí tí liberálni pomätenci z čias hippies žiju dodnes a keď sa na nich človek pozrie tak vidí, že sa za desaťročia sa vôbec nezmenili – pre nich je život jeden veľký žúr/čurbes, ktorý strieda nie normálny život ale len „pohodička“ lebo inak by to všetko nemalo zmysel. A ten znak hippies nieje o mieri ale o satanizme. Samozrejme, že celá tá liberálna debilizačná mašinéria bola predom naplánovaná tak jak boli naplánované všetky ohavnosti a amorálnosti v starom Ríme – so zámerom ich vnútornému rozkladu – lebo pániček odchádza inam. A ten páníček je po tisícročia stále ten istý.

   • Marek Kosice

    „To je tvoja úvaha? .. no konečne s teba niečo ako-tak rozumné vypadlo.“

    Pre teba je „rozumne“ len to, co ta neukazuje v zlom svetle a nespochybnuje tvoju VIERU. Cize si otrok ega, pretoze ego sa brani pravde, ak je nevyhovujuca…

    • Miroslav Čižmár

     Žiadam objektívny dôkaz tvrdenia, že Achnaton je otrok ega.

     • holistický prístup

      To je ako žiadať objektívny dôkaz, že narcis (prvky sociopatie a psychopatie) Mareček nie je otrokom EGA.

   • Ta akce hippies měla mimo promiskuity za cíl taky rozšíření drog .

   • To hnutie, ako mnohe dalsie, bolo sucastou protikrestanskej agendy cielene na zapadnu mladez a zamaskovane za pekne frazy. Ten znak symbolizuje otoceny krestansky kriz so zlomenymi ramenami.

    • holistický prístup

     Hmmm … a čoho súčasťou je aj tzv. „kresťanská“ agenda?!? – všetko z jedného súdka – z jedinej dielne.

     Tvoríte to, čomu venujete pozornosť – práve tomu odovzdávate svoju životnú tvorivú energiu – všetko sú to upírske siete na vysávanie životných energií.

     „V okamihu, keď si vyberieš jednu zo strán konfliktu – prestaneš vidieť pravdu!“

     • holistický prístup

      Aká je úloha tzv. „kresťanského“ kríža?!? – prečo sa tak líši od rovnoramenných krížov („vatikán“, „červený kríž“, „švajčiarsko“, … ale aj križiaci, … a … – je ukradnutý temnými silami) – tzv. „kresťanský“ kríž ukotvuje v hmote – bráni výstupu – je to extrémne temný symbol – možno mnohé popísať.

      Prečo sú tak chránené ruiny tzv. „židovských cintorínov“ a prečo sú všetky ostatné „cintoríny“ … recyklované?!? – pouvažuj.

     • „Krestanska“ agenda ako riadena „opozicia“ zidovstva umoznila parazitom preniknut do bielej spolocnosti a uz je nepotrebna. Ked jedna agenda splni ulohu tak ju vytlacaju druhou na principe teza-antiteza

    • Hnutie hippís malo ako že svoj symbol života runu smrti!
     Preto to aj bolo také choré hnutie.
     Runa života je presne na opak. Ako strom života s konarami k oblohe.

  • mariankosnac

   Vyrastal som na Beatles a neskôr som počúval aj horkýže slíže. Či som bol progresívny liberál to si už nepamätám. Za našich časov slová progresív, liberál snáď ani neexistovali. Hippies som vždy považoval za odpad (ale pokiaľ mi hipíci nebubnujú na dvorku tak mi ani nevadia). A keď Slovensko išlo vstupovať do EÚ bol som od začiatku proti, mal som z toho zlý pocit (cestou do školy na autobusovej zastávke boli vylepené ručne písané texty akoby to písal nejaký hipík, ktoré varovali pred vstupom do EÚ – aj toto ma ovplyvnilo). Takže som progresívny asi nikdy nebol.

 8. No ale ufo nemusí vyzerať ako čokoľvek čo si videl v tv či na nete alebo čo si kdekoľvek počul. Nemusí byť z inej planéty alebo nemusia v ňom byť akékoľvek bytosti. Je to niečo čokoľvek lietajúce čo nevieme identifikovať.
  Môže to byť zo Zeme alebo z kozmického priestoru, môže to byť dokonca vyrobené nejakým kutilom či firmou ktorá keď to potajomky vypustí tak pre všetkých to bude neidentifikovateľný lietajúci objekt.
  Každopádne by bolo minimálne na Pezinok ak by chcel niekto tvrdiť, že vo vesmíre sme sami.
  A čuduj sa v tomto svete keď také niečo niekto vyhlási – že sme vo vesmíre sami – tak sa vôbec nič nedeje – nepozerajú na neho ako na blázna. Ale tajomstvo je v tom, že takú úvahu – chujovinu, že sme vo vesmíre sami niekto musel vymyslieť s istým zámerom a natlačil to do hláv miliónom ľudí. Potom z druhej strany sa postaral o to aby obraz mimozemského života dostali od neho cez médiá a nie z ich vlastného uvažovania. Takže im dal na výber z dvoch lží. A keďže väčšina ľudí niesú samostatní tak sa pohybujú v týchto dvoch táboroch prípadne na ceste – v neistote medzí nimi.

 9. + Mimo, ale tohle doporučuji – čeští řidiči kamionů uvíznutí ve Francii. Zveřejnili záznam (cca 2min):

  https://twitter.com/Sidneypoi1/status/1751895660087960036
  …západ hoří

  – Původní orig. záznam má 4:20, tady je polovina vystřižena. Ale to stačí. Předtím volal na ministerstvo že jsou v nouzi, co mají dělat, tak ho přepojili na tu ženskou a ta jim říkala, že to musí vydržet a čekat. A nikde v médiích doteď ani slovo.

  Něco z toho rozhovoru jsem sespal:
  “- Francoužtí zemědělci nás drží tady jako růkojmí, a nikdo nic neví.
  – Ano, ví to vláda, víme to.
  – Proč za čtyři dny není žádná hláška v médiích, že se něco takového děje!
  – Co tady máme dělat? Chodit sr*át na pole a takovýhle věci? Auta máme rozbitý, propíchaný kola..”

 10. V politike nemáš priateľov, len politických kalkulantov!

 11. Horkýže Slíže – čím idiotskejší názov všetkého pro – liberálneho tým „lepšie“. …a ešte sa im to – liberálom aj páči také idiotské názvy. Ešte sú na to hrdí, blbci. Ich kurátori vymýšľajú nadávky a nálepky normálnym ľuďom, ktorými nás oni potom označujú ale že im samým dáva ten ich kurátor – Západný pániček ešte idiotskejšie názvy pre všetko čo tak milujú tak to ich ani netrkne. Už ten názov Horkýže Slíže a desiatky ďalších pre kapely sú také…no ako by som to povedal..- no, že každý súci človek z toho názvu nejako vycíti či si vydedukuje, že to nebude nič normálne, že tam u tých ľudí nieje niečo v poriadku keď si dali taký idiotský názov kapely alebo keď vidí, že sa niekto chváli, že je to „super“ kapela

  • Pre Marián kosnac

  • mariankosnac

   Áno nad tým som sa tiež kedysi zamýšľal prečo si horkýže slíže dali taký ,,nechutný“ názov kapely a ako vôbec na takéto niečo prišli. Alebo tiež skupina SMOLA A HRUŠKY. Ale tam to raz jeden z členov vysvetľoval tak že u nich bol kedysi nejaký hruškový sad ktorý vyrúbali a zaliali smolou (lebo tam stavali cestu alebo čo) tak tam to má aspoň nejakú pointu.

  • Miroslav Čižmár
   • Rap hudba a zidom vytvorena Hip hop subcultra zmiesana s pop hudbou do.ebala Vela generacii. Ludia pocuvaju hudbu ale nedokazu pocut lyriku a texty v nej, plne egocentrizmu, nasilia, nenavisti mamony. Na druhej strane videoklipy podorojuce hypersexualitu, pornografiu ,zbrane atd. Zombieland

    • Hudba fakticky nepôsobí „na človeka“ – reč, hudba, slová, myšlienky, vlnová genetika – najprv pôsobia na vodu v tele ako na médium – na jej klustery /skupiny molekúl – kohézne sily/, a až potom voda ovplyvňuje to ostatné v človeku – zdravie, celkový status, náladu, myšlienky. V dokumente je spomenutý tzv. problém s vodou v palivách – myslené oddelenie vody, ale zároveň je tam spomenuté, že bezvodý benzín NEHORÍ!!! Preto sú dôležité aditíva ako emulgačné činidlá. Voda sa dá za určitých podmienok priamo spaľovať.
     Voda – Úžasny rusky dokument CZ tit 360p – YouTube
     https://www.youtube.com/watch?v=-45G2_DtKcU

     • Ako si už raz napísal, že variť sa má s láskou…tak to je pravda. Ja som to – ten rozdiel poznal hlavne vtedy keď mi varievala stará mama a potom mama a potom v prvom dlhšom vzťahu priateľka – sociálna pracovníčka/ manažérka. Niežeby varila zle ale brala to ako niečo také len bokom – z nutnosťi . Bola to milá láskavá žena ale kuchyňa, hrnce, varenie a upratovanue kuchyňe nebol jej šálka kávy. Mňa to úplne ničilo aj keď varila výborne. Ja som chcel mať v kuchyni gazdinku ktorá tam je celou dušou tu a teraz a nie len napoly a v hlavne už niečo iné – nejaké plány. Som si hovoril, že snáď si vyrábam sám blok ale nemohol som to vidieť inak. Ja ani neviem či to ide – mať ženu – pani domu celou dušou a zároveň manažérku/organizačný, silne komunikatívny typ.

   • Rozdeluj a panuj. Alternativou proti revolucnemu „lavicovemu“ punku bolo „pravicove“ hnutie „skinheads“ postavene na novopohanstve. Jeden vacsi blud ako druhy

 12. svatoslav butora

  Keďže sa USA odstrihávajú s energiami od tzv.EU tak je ten správny čas, aby sa Nemecko a tzv.EU odstrihli od koloniálnej závislosti na USA. Americký generátor nenávisti voči Rusku stratil zmysel…a na ňom neprirodzene závislé motory nenávisti sú tým pádom k ničomu. Nič negenerujú, len fufňajú niečo o „jednote Západu“. Uf uf

 13. Rap hudba a zidom vytvorena Hip hop subcultra zmiesana s pop hudbou do.ebala Vela generacii. Ludia pocuvaju hudbu ale nedokazu pocut lyriku a texty v nej, plne egocentrizmu, nasilia, nenavisti mamony. Na druhej strane videoklipy podorojuce hypersexualitu, pornografiu ,zbrane atd. Zombieland

 14. Polské liberální elity „zachraňují“ demokracii tím, že ji ničí

  https://aktax.cz/polske-liberalni-elity-zachranuji-demokracii-tim-ze-ji-nici/

 15. Evropská unie se chystá zničit Maďarskou ekonomiku, pokud Maďarsko nepřistoupí na dohodu o financování Ukrajiny

  https://aktax.cz/evropska-unie-se-chysta-znicit-madarskou-ekonomiku/

  • EU tak vykročí k vlastnému rozkladu. Slovensko sa pridá – áno – chceme čo najviac EU sankcií!!!

 16. Technokratičtí globalisté zosnovali naše zotročení na zasedání WEF v Davosu 2024

  https://aktax.cz/technokraticti-globaliste-zosnovali-nase-zotroceni-na-zasedani-wef-v-davosu-2024/

 17. Ty kokso! Pred chvíľou som počul v jednom dokumente o vode /pasáž o krste/ poriadny zajeb, že „Judaizmus také vychází z bible!“ Snáď biblia, ktorá nemá nič s pôvodným predkristovým kresťanstvom, je židovský false produkt židmi vykradnutého a pozmeneného kresťanstva!

  Tí zmrdi poprekrúcajú už čokolveK! Lož na entú! Úplne dojebávajú ľudí týmito nepravdivými vsuvkami. Ani to nedopozerám a vyjebnem to z kompu!

 18. Marta Malániková

  Páni, je mi z Vás zle, našťastie anglicky neviem a tie vulgárne výrazy nečítam. Som zo staršej generácie, nechcem Vás prevychovávať, či vplývať na vaše politické názory. Svedčí to o vašej inteligencii či výchove. Rodičov nechcem obviňovať, veď ste dospelí, takže, každý zodpovedá za seba a v dospievaní aj tak kráčate opačným smerom v názoroch na život, ako si želajú rodičia.
  Čo sa týka UFO, videla som i ja viac úkazov na oblohe, ale asi v r. 2012, keď som sa dívala na ten Boží zázrak na oblohe, bolo asi 22 hod. večer, keď som bola na pre-
  chádzke so psíkom, zrazu 7 bodiek sa zmenilo na obrovské kolesá, ktoré sa zasta-
  vili nad jednou vysokou budovou na pár sekúnd a potom naraz opäť zmizli do neko nečna. Nestihla som ani za roh budovy dobehnúť, aby som mala svedka. Vážení občania ,,Slováci“ kontrolujte svoje správanie a najmä tie slovné výrazy !!! Slovenská reč je krásna ako nám to zvečnil P.O.Hviezdoslav vo svojej básni, ako hovoria i cudzinci.

Pridajte komentár

*