Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Je pre nás lepšie, keď budeme nosiť boxerky a nie slipy?


Print Friendly, PDF & Email

Je pre nás lepšie, keď budeme nosiť boxerky a nie slipy?

Mnohí odborníci v tejto oblasti tvrdia, že kvalita a množstvo spermií sú podmienené teplotou, ktorá po väčšinu času na semenníky pôsobí.

Ak nosíme priliehavú spodnú bielizeň, naše semenníky sa môžu zbytočne prehrievať. Keď sú semenníky prehriate, je oslabená aj tvorba spermií, výsledkom čoho je ich nízky počet.

Ako spodná bielizeň sa pre mužov preto odporúčajú boxerky – semenníky sa tak nachádzajú v stabilizovanej teplote čo vedie k optimálnej tvorbe kvalitných spermií.

Možno Vám toto bude znieť ako úplný nezmysel, ale kvalita a zdravie našich spermií závisia dokonca aj od toho, akú nosíme spodnú bielizeň.

Kvalita spermií samozrejme nezávisí výlučne len od tohto, no správny výber spodnej bielizne v nemalej miere zvyšuje pravdepodobnosť, že naše spermie budú dosahovať potrebnú kvalitu a počet.

Pri bližšom pohľade na problémy s plodnosťou sa zistilo, že zo 100 diagnóz je približne 50% zapríčinených nízkym počtom spermií.

Hoci sa to môže zdať triviálne, iný typ pánskej spodnej bielizne môže mať na plodnosť mužov nezanedbateľné priaznivé účinky.

Čo je lepšie pre zdravé spermie – boxerky alebo slipy?

Niektorí odborníci tvrdia, že kvalita a množstvo spermií sú podmienené teplotou, ktorá po väčšinu času na semenníky pôsobí.

Prírodná liečba osteoartritídy

Preto veľmi záleží na kvalite materiálu, z ktorého je spodná bielizeň vyrobená. Ak muž nosí slipy, semenníky môžu byť vystavené zbytočnému prehrievaniu.

Keď sú semenníky prehriate – niekoľko stupňov nad optimálnou teplotou – dochádza k poklesu tvorby spermií následkom čoho je ich nízky počet.

A naopak – ak muž nosí boxerky, semenníky sa nachádzajú v stabilizovanej teplote, čo vedie k optimálnej tvorbe kvalitných spermií.

Aby sa teda semenníky nachádzali v optimálnej teplote, neodporúča sa nosenie priliehavej a tesnej spodnej bielizne, najmä pri športovaní.

V každom prípade sa odporúča nosenie voľnejšej spodnej bielizne, najmä ak počas dňa veľa času strávime sedením.

Prírodná liečba osteoartritídy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Jozef Martinka

    Ja nenosim ani jedno ani druhé, ale klasické trenírky. Boxerky ako aj slipy su rovnako obtiahnute a teda prehrievaju

Pridajte komentár

*