Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Slávny právnik Dr. Fuellmich pre pandémiu žaluje WHO za zločiny proti ľudskosti


Print Friendly, PDF & Email

Slávny právnik Dr. Fuellmich pre pandémiu žaluje WHO za zločiny proti ľudskosti

Dr. Reiner Fuellmich je advokátom tak v nemeckej, ako aj v kalifornskej komore advokátov, kde pôsobil počas uplynulých 26 rokov. Hoci pôvodom Nemec, plynule hovorí anglicky.

Nedávno sme v jednom našom článku informovali o tom, ako nemeckí lekári, právnici a vedci vytvorili 10. júla 2020 medzinárodnú mimoparlamentnú vyšetrovaciu komisiu ACU na preskúmanie súčasnej pandémie nového koronavírusu.

Ciele a závery vyšetrovacej komisie ACU

Vyšetrovacia komisia na preskúmanie pandémie COVID-19 si v úvode stanovila nasledovné tri ciele:

 1. Ako skutočne nebezpečný je vírus SARS-CoV-2?
 2. Aký význam má „pozitívny“ výsledok PCR testu?
 3. Aké vedľajšie škody boli spôsobené protipandemickými opatreniami z hľadiska zdravia svetovej populácie a svetovej ekonomiky?

No a po mesiacoch svojej činnosti došli k nasledovnému záveru:

Pandémia COVID-19 je zrejme najväčší zločin proti ľudskosti v celej doterajšej histórii ľudstva.

Dr. Reiner Fuellmich pripravuje žalobu na WHO

Dr. Fuellmich má za sebou výhry vo viacero významných súdnych procesoch proti mega korporáciám ako sú Deutsche Bank či Volkswagen.

V súčasnosti pracuje na žalobe proti Svetovej zdravotníckej organizácii (WHO) za podvodnú pandémiu a tvrdé protipandemické opatrenia, ktoré zaviedli štáty sveta na základe odporúčania WHO a sfalšovaných PCR testov.

Ako hovorí, protipandemické obmedzenia v podobe nosenia rúšok, sociálneho dištancu (odstupov), uzatváraniu ekonomiky a karantén majú za úlohu vyvolávať u ľudí paniku za účelom, aby bez otázok uverili, že ich životy sú v ohrození.

Na konci tohto pretrvávajúceho strachu a hystérie to však budú farmaceutické firmy a ďalšie technologické firmy, ktoré zarobia obrovské peniaze na PCR testoch, antigénových testoch a napokon aj na vakcínach či zhromažďovaní informácií o našej DNA.

Ako ďalej hovorí Dr. Fuellmich:

„Údajne nový a vysoko nebezpečný koronavírus vôbec nikde na svete nespôsobil nadmerné úmrtia a už vôbec nie tu v Nemecku.

To, čo v skutočnosti spôsobilo nadmerné úmrtia počas prvej vlny na jar 2020, boli protipandemické opatrenia ako pozatvárané nemocnice a nedostupnosť bežnej zdravotnej starostlivosti, ktoré boli založené na výsledkoch falošných PCR testov.

Počas tohto obdobia došlo k strate mnohých ľudských životov a k ekonomickej devastácii množstva firiem i bežných ľudí po celom svete…“

Šialené protipandemické opatrenia v niektorých krajinách

Napríklad v takej Austrálii sú ľudia uvrhovaní do väzenia, ak nenosia rúška alebo, ak ich nenosia spôsobom, ktorý vyžadujú úrady.

Na Filipínach sa dokonca po ľuďoch bez rúška strieľa.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Dr. Fuellmich ďalej dodáva:

„Ak by sa PCR testy nepoužívali ako diagnostický nástroj pre údajné infekcie novým koronavírusom, nebolo by žiadnej pandémie a žiadnych lockdownov (obmedzení, uzatváraní). Celé by sme to vnímali ako ľahkú či nanajvýš stredne silnú vlnu chrípky…

Existuje vážna hrozba, že úmyselné vyvolávanie strachu a následné obmedzenia spôsobené panikou, môžu viesť k nahradeniu demokracie fašistickými totalitnými modelmi vládnutia, ako sa to už napríklad stalo v spomínanej Austrálii.

Stále viac a viac nezávislých štúdií a vyjadrení expertov ukazujú, že všetci, ktorých poškodili obmedzenia vyplývajúce z PCR testov, majú právny nárok na plné odškodnenie svojich strát.“

Dr. Fuellmich podrobne popisuje správu vypracovanú Stephenom Kohnom, úradníkom nemeckého Ministerstva vnútra zodpovedného za posúdenie rizík a ochranu populácie, ktorá nedávno unikla pod názvom „Globálny falošný poplach“.

Písali sme o nej pred časom aj my v tomto článku.

Uvedená správa prichádza k záveru, že neexistuje dostatok vedeckých dôkazov ohľadne zdravotných rizík pandémie pre populáciu tak, ako to tvrdí nemecká vláda či Svetová zdravotnícka organizácia.

Kohn vo svojej správe dochádza k záveru, že pod váhou dôkazov bude vláda braná na zodpovednosť za všetky škody, ktoré napáchala na vlastnom obyvateľstve.

Časť videa s Dr. Fuellmichom v angličtine, doplneného českými titulkami, si môžete pozrieť tu:

Záver

Dr. Fuellmich hovorí, že zločiny spáchané rôznymi zdravotníckymi úradmi, vrátane Svetovej zdravotníckej organizácie, je možné klasifikovať ako reálne zločiny proti ľudskosti podľa článku 7 Medzinárodného trestného kódexu.

Preto momentálne pracuje na hromadnej žalobe, ktorá vydláždi cestu ku kompenzáciám škôd, vrátane vyvodenia politickej zodpovednosti.

Ak ľudia celého sveta v tejto žalobe uspejú, potom WHO a vlády jednotlivých krajín zodpovedné za vykonanie celého toho kovidového podvodu a zločinov proti ľudskosti môžu zbankrotovať a dokonca byť prinútene aj k nútenému rozpusteniu.

Možno to bude oheň nepredstaviteľných epických rozmerov.

Liečba osteoporózy

Zdroj: forbiddenknowledgetv.net, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Vladimír Jurišta

  Od samého začiatku zdieľam rovnaký názor. Tí, čo nás majú chrániť, nás vedú do záhuby.

  • Súhlasím s Vami , mám ten istý názor. Ďakujem za Bádateľa. Aj napriek ťažkostiam verím , že sa to zmení .

  • Eva Mošovská

   Tak je. Ale čo s tým,to sme Slováci až takí hlúpi,že si to necháme,ak áno nič iné si asi nezaslúžime.

 2. Ďakujeme za preloženie ďalšieho dôležitého článku. Modlím sa, aby sa to tomuto právnikovi podarilo. Ja sem len vypisujem a vypisujem lebo som zhrozená ako teraz napr. mnohí dôchodcovia majú „vymyté“ mozgy. Niektorí sa dokonca tešia na tú depopulačnú vakcínu s nanočipom, ktorá nám stále bude meniť DNA, bude spolupracovať s 5G a so 40 tisíc satelitmi umiestňovaných do vesmíru Ellonom Muskom. A ako „peknučko“ si to farmaceutické firmy vymysleli: nenesú žiadnu zodpovednosť.
  Ja som obeť očkovania. Dožila som sa odpovedí:
  z očkovania ešte nikto neochorel
  som veľmi zaostalá, patrím do neviem ktorého
  storočia
  prečo som bola taký „blbec“ a som dovolila aby ma
  zaočkovali
  atď. atď.
  Toto isté čaká dnes naivných ľudí. Ale dnes sa Bill Gates ani netají, že plánuje depopuláciu a každého človeka chcú mať pod kontrolou.
  Všetko bolo uvedené už pred 10-timi rokmi v dokumente Rockefellerovej nadácie Scenarios for the future of techlogy and international development, strana 18 Loskstep Gurantee and Curfews.
  Bohužiaľ zatiaľ to ide podľa ich plánu.

 3. Prekopírovala som jeden zaujímavý blog:
  A prečo myslíte, že ľudí v európskych krajinách škrtia nadoraz idiotskými nariadeniami, rúškami, ekonomickými dopadmi. O to im ide, vyvolať nepokoje, najlepšie občianske vojny, čím sa európske štáty oslabia, potlačí sa národnosť. Potom sem navláčia bubušov, národné štáty budú oslabené a pomaly tak vznikne jednoliata sivá masa s nízkym IQ, aby nedokázala vnímať, kto ju riadi a čo sa deje. Potom očipovať, absolútne kontrolovať. To je v pláne NWO.

 4. Harabin varoval policajtov, nech sa neopovážia ukladať pokuty za nenosenie rúšok:
  https://www.youtube.com/watch?v=26xGEBLnhBA

 5. Definitiva

  Ozvali sa belgickí lekári, otvorený list:
  https://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/svet-se-dal-do-pohybu-ledy-se-lamou.html

  Svet sa dal do pohybu, zatiaľ čo na SK bol odsúdený Kotleba stredovekým súdom.

 6. Z Kotlebu ste urobili Jánošíka a všetci budeme znášať vaše populistické rozhodnutei.

  • Kto? My? A ako? O Kotlebovi sme na našej stránke nepísali ani raz od svojho vzniku pred 13 rokmi.

   • Redakcia – info z Axel Rotschieldových Springerových Aktuality.sk.
    Mňa to na článok ako neprihláseného nepustí – nepoznám obsah – stihol som len obsah headline, že Facebook /Neviem, ktorý z vás to vymyslel tam byť – ja tam rozhodne nepáchnem – lebo osobné údaje – a už ma obťažuje to vaše „Nájdete nás na Facebooku!“ – mňa nie!/ – že vás NEzablokovali a teda môžete škodiť ďalej! Takže Krajčí – nič?
    https://zive.aktuality.sk/clanok/149085/facebook-konecne-zablokoval-konspiracny-badatel-mal-60-tisic-fanusikov/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok3&utm_campaign=HP-azet-new

    Viete prosím opísať situ tak, aby sme sa nemuseli prihlasovať kvôli tomu nikomu a nikam? Ďakujem!

    • Nikto nás nezablokoval, to sme našu FB stránku stiahli sami, aby sa Ministerstvo zdravotníctva nachytalo, čo sa aj stalo. Podrobné vysvetlenie je na našej FB stránke. Ale ak nechcete sa prihlasovať na FB, tak ho tuto skopírujeme:

     MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA ŠÍRI HOAX O TOM, ŽE NAŠA FACEBOOKOVÁ STRÁNKA BOLA ZRUŠENÁ

     Ako môžete vidieť, naša stránka je tu, „zrušená“, ani „dole“ vôbec nie je. Neprešlo ani pár dní, čo sme upozorňovali na iný hoax šírený Ministerstvom zdravotníctva o klamlivej interpretácii PCR testov a už tu máme ďalší hoax z rovnakej dielne.

     Ak to pôjde týmto tempom ďalej, tak Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky vyhrá tohtoročnú cenu o najväčšieho šíriteľa hoaxov. Vlastne, oni už teraz majú taký náskok, že aj keby prestali celkom publikovať, tak tú cenu vyhrajú tak či tak.

     VYSVETLENIE, ČO SA STALO

     Je pravda, že naša stránka bola nejaký čas nedostupná. Nebolo to však kvôli tomu, že bola „zrušená“, ako klamalo Ministerstvo zdravotníctva, ale preto, že sme ju dočasne sami stiahli.

     Prečo?

     Bola to taká malá návnada určená presne pre Ministerstvo zdravotníctva SR. Našu návnadu sme hodili do rybníka a čakali, kým sa rybička nechytí. Netrvalo dlho a rybička sa skutočne chytila! ?

     Ach, aké je to naše Ministerstvo zdravotníctva predvídateľné. Nechali sa nachytať ako malí chlapci ?

     Vlastne, aby sme boli presní, zrejme to neboli samotní zamestnanci ministerstva, ale jeden ich externý pseudoliberálny aktivista, teda skôr progresívny extrémista menom Jakub Goda. Toho si Ministerstvo zdravotníctva v súčasnosti najalo na šírenie svojej propagandy a čiastočné spravovanie ich facebookovej stránky.

     Jakub Goda sa sám definuje ako „aktivista“ proti dezinformáciam, hoaxom a vlastne všetkému, čo nezapadá do jeho svetonázoru. Časom však tomu svojmu aktivizmu natoľko podľahol, že sa z neho stal posadnutý fanatik. No a na to teraz aj doplatil.

     Ej, Jakub, Jakub, ale si sa dal nachytať… Vo svojej horlivosti si si neoveril informácie z viacerých zdrojov tak, ako to neustále prízvukuješ iným. Len čo si zistil, že je naša stránka „dole“, hneď si utekal vyrobiť infografiku a splašeno si ju zavesil na stránku Ministerstva zdravotníctva. No a týmto svojim činom si ich teraz, chudákov, hrozne zosmiešnil.

     A nezosmiešnil si len ich. Od Ministerstva zdravotníctva tento hoax totižto bez overenia si skutkového stavu okamžite prebralo množstvo ďalších pseudoliberálnych médií (nie, oni nie sú liberálne), ako napríklad:

     Denník SME, Denník N, Aktuality.sk, Zomri, REFRESHER, Interez, Startitup, O médiách, AndroidPortal.sk, Info.sk, Infosecurity.sk, Živé.sk, Televízia TA3 a pridali sa dokonca i niektorí progresívni politici ako Miroslav Beblavý či Vladimír Bilčík.

     Ale čo je najhoršie, na túto hoaxovú vlnu naskočila aj stránka Slovenskej polície s názvom Hoaxy a podvody – Polícia SR, ktorá si predsavzala „bojovať s hoaxami“. Takže aj polícia nám posledne bojuje s hoxami tak, že ich sama šíri! Zvláštna to doba…

     Ach Jakubko, vidíš, koho všetkého si svojou nerozvážnosťou a pojašenosťou zosmiešnil? To sa ti asi veľmi nepoďakujú. Teraz budú musieť tú správu o našom „daní dole“ všetci dementovať a vyzerať pritom ako úplní idioti.

     Tvoja reputácia, Jakubko, je na najbližšie roky roztrhaná na úplné franforce. A nielen tvoja, aj všetkých ostatných zúčastnených. No ale čo už, taký je život – raz si hore, raz si dole. Ako by povedal starý dobrý Forest Gump: „Život je ako bonboniéra, nikdy nevieš aký bonbón si z nej vytiahneš.“

     Každopádne za zmienku stojí ešte jedná vec, a to je malá pochvala pre ináč úplných babrákov z Denníka N, menovite Filip Struhárik, ktorý si ako jediný z nich všetkých snažil túto informáciu nejako overiť. Po pár hodinách mu Facebook potvrdil, že oni s tým nič nemajú a tak aspoň dali aktualizáciu na svoj web. Vtedy už náš Jakubko tušil, že je asi zle, tak pre istotu a so zvieraním v hrdle aktualizoval svoj pôvodný status na stránke Ministerstva zdravotníctva.

     Akurát sme sa pritom trošku udivili, aké má Denník N horúce linky na Facebook, že do pár hodín im vedia poskytnúť takéto informácie. Ale vzhľadom na ich dlhoročné aktivity v oblasti špehovania, sledovania, udávania či nahlasovania stránok, ktoré sa im nepáčia, sa vlastne ani nie je čomu čudovať.

     ZÁVER

     Takže, milí naši fanúšikovia, na tomto príklade vidíte, že tí, ktorí najviac kričia „konšpirácie, dezinformácie, hoaxy“, sami často, bez rozmyslu, bez overenia si faktov, priam pudovo jeden od druhého preberajú a šíria neoverené informácie.
     Dnes je deň, kedy sa pseudoliberálne média, niektorí politici a štátne inštitúcie naplno vyfarbili. A strápnili ? Hanba vám, vy hoaxeri!

     EŠTE JEDEN POSTREH

     Za ten čas, čo bola naša stránka stiahnutá, sme zrazu mali taký pokojný čas. Žiadne sledovanie aktualizácií, komentárov, reakcie na ne. Život bol akýsi krajší, tichší, príjemnejší.

     Preto je na zamyslenie, či predsa len ten Facebook nežerie príliš veľa nášho času. Celkom sa nám to aj páčilo. Preto, ak o nejaký čas znova náhodou zmizneme, možno to bude naším zámerom.

     Pouvažujte nad tým aj vy – vypnite na chvíľu Facebook, televízor, internet a choďte von na prechádzku. Kým môžeme, lebo čoskoro nám možno aj to zakážu. ?

     • No fajn! Ďakujem! Páči sa mi, že to prežívate rovnako emocionálne a osobne ako ja. Bez oduševnenia sa to poriadne robiť nedá – čo nie je to isté, ako mocenský fanatizmus davoelitárskych debilov ako Jakab Goda – viac ambícií akoschopností.

      Keď zrátam 14 tisíc slovenských profesionálnych vojakov a 20 tisíc policajtov – tých 60 tisíc fanúšikov je dosť na miske váh – aj keď zatiaľ len informačnej vojny. Režim má presné číslo, kedy to už začína byť pre režim nebezpečné – toto treba mať na pamäti. A urobiť protiopatrenia.

      Chce to ďalšiu horizontálnu organizáciu na báze rovnakého ducha, rovnakého vedomia, rovnakého svedomia – a každý za seba. Facebook je holding – teda zdanlivo horizontálna organizácia sociálnej siete, avšak s jediným kontrolným vrcholom! Jedno veľké vrece! Kto chcete skončiť vo vreci?

  • Jurko – Jánošík je idealizovaný agent protihasburských – promaďarských /Rákoczi/ síl, ktoré mali rozložiť monarchiu pred ďalším nájazdom Osmanov /po ich porážke pri Viedni 1683 – PRETOŽE SA MUSÍME BAVIŤ O EURÓPSKOM KALIFÁTE Č. 2 – OSMANSKOM!!!/. Zlodej a výpaľník! „Nadšený revolúciou“ – odmeňovanou korisťou – tak ako pri vpáde maďarskej lúzy vedenej trockistom Bélom Kohnom na Slovensko v roku 1919! O tom, ako vybabrali Maďari so Slovákmi s prísľubom rovnosti po analogickom povstaní v rokoch „meruôsmych“ – po Rakúsko – Uhorskom vyrovnaní – hádam nemusím hovoriť!
   https://sk.wikipedia.org/wiki/Revol%C3%BAcie_v_rokoch_1848_%E2%80%93_1849

   Jánošík – vyštudovaný u jezuitov – ktorí majú pod palcom celú islamizáciu Európy DODNES! Obdiv ku tomuto človeku znamená podprahový obdiv k súčasnej štátnej mafii riadenej sionistickými profesionálnymi revolucionármi a historický idiotizmus!

 7. Čítam, že redakcia Bádateľa je tu už 13 rokov. Ja ju asi čítam od začiatku a aj som si nejaké veci objednala z ich web stránky.
  Týmto prajem redakcii Bádateľa ďalších minimálne 13 rokov. Táto web stránka neskutočne pomáha pri zdravotných problémoch – aj mne veľmi pomohla. Na svoje „staré kolená“ som dosiahla, že som na nula liekoch, zbavila sa niekoľkých chorôb.

 8. Jaroslav D M

  http://www.silvermedic.cz;
  a muzete si vyprodukovat jako my znacen ucinne lecebne vartiabilne produkry a procesy z roztoku Stribra, Zlata a Platriny za zlomkove ceny asi 3% nakladu vysocer kvalitnich produktu.
  Prostudujte si neuveritelne produkity, ktere se usilovne snazi „velci“ zamezit !!!
  Diky temto alternativnim metodam az po Senolytic Acticvator, NDA+ metodam (LifeExtencion Florida… ) a mnohych svetovych lazenskych strediscich mam doslova zachranen zivot ptro me detri.

  Dnes slavime me 78tiny pamatuji a jiz v 2006 jsem jiz nemel dle lekaru existovatu!~WW2? Barbarskje preziti a stale si pamatujici jako malinky 3 + 2 + „3 – kotlari“
  kobercove nalety „spojencu“
  Ano – prijit zpet do vlastniho tela, znekolikanasobneho zmrtvyvstani, az 14.5 hod COMA, a jsem jiz rozhodnut: „Neni takove zabrany a sily ktera by mne zastavit jiz mohla“. Prezil jsem jiz nekolikrate svou smrt, s mimotelnimi zazitky a nechtelo se mi zpet… muceni, terror, Lyncing a vsechny jejich lhani a podvody –nepredstaviytelne !

  Musim a bude s Bozi Pomoci“ dalsich alespon 78… !

 9. https://www.hlavnespravy.sk/mikas-nechceme-zaviest-povinne-ockovanie-len-dospecifikovat-pojem-profylaxia/2317336
  Podľa tohto nás môžu povinne zaočkovať.
  Na naturalnews.com boli vymenované mená ľudí čo zarábajú milióny, miliardy na očkovaní a títo nedovolia seba a svojich rodinných príslušníkov zaočkovať – vedia prečo.

 10. Jaroslav D M

  BADATEL: Me skromne doporuceni.

  Pro Translator jsem jeste v zamestnani k upravam textu na publikace, seminare, celosvetove kongresy pouzival k upravam textu doplnky.
  Mohl by se vyvidnut ruzne rozsireni, treba pred clankem nebo lepe stati si zvolit obor pro preklad a dosahneme presnejsich pochopeni a presnejsi preklady.

  Treba sloh a slovni zasobu upresnenou v predem zvolenych oborech, nekdy take menit ve statich jak vhodne… : Lekarstvi, Veda, Technika, „poesie… „, vseobecne a podobne.
  Kdyz mi vnutili a prenadstavily Window 10 tak jsem tyto vymozenosti ztratil, zatim neansek kvalitni nahrady!
  Kdyz chci znat presny obsah Vasich nekterych clanku tak si je ctu jen v Originalech a ve Slovenstine“.

  Neverili by jste ale automatickym prekladacem se nekdy dostavam k mylnym az protichudnym pochopenim.

  Vzdy s pouzivanim Translator v kombinaci s Thesaurus k lepsi jazykove zasobe, vhodnejsim vyrazum, uprave vcetne frequenci slov a nahradnich vyrazu jsem dosahl presnejsi srozumitelnosti diky take, ze znam dosti jazyku k ruznym myslenkovym az kulturnim rozdilum chapani !

  Nasi chlapci dokazi 4 slovem, pismem (Slovenstinu nepocitaje, rikaji, ze je to jako nareci pro ne a diky Instagram kampu v Pruske vyborne rozumi…) a k tomu slovem 8 jazykum k dorozumneni. Jejich spoluzaci jsou „temer z celeho sveta!“

  Finalne jsem pak ucinil Proofreading a recenzi nez schvalil na konecnou formu do tisku a prezenatce k Saminarum, publikacim az Svetovym Kongresum.
  Ale diky Bohu, alsepon tak. Vazim si Vasi praci a poctivosti k pomoci mnohym postizenym dnesniho velice nemocneho sveta.

  Byli by jste prekvapeni co se delo na svetovych kongerasech setkani svetovych spicdek, NYC 2005, Vancouveru 2008 „Stavebnich na jare a pak Nano- na podzim“ pred Olympiadou …

  Proc jsem v USA? Kdyz jsem se dozvedel, s delsimio pobyty… a mel jsem byt …. a co se pripravuje jiz 1975 az 1978 v Nemecku-sjednoceni … , Belgii, Anglii kde jsem videl jiz EU menu… tak jsem si najivne myslel, kdyz se presidlim do USA, tak se vseho vyhnu navzdy pro dalsi generace ale jen jsem se setkal s neuveriytelnym, skarede doplatil prozatim ale ZIJEM!

  • Jaroslav D M – možno by ti tie preklady išli lepšie cez preklad najprv z angličtiny do ruštiny – odtiaľ potom do češtiny, resp. slovenčiny. A rovnako naspäť. Ide o tú prepracovanosť pána Translatora – toho anglického z taktických dôvodov veľmi zaujímajú čo Rusi a toho ruského čo amíci /a Rusi sú v angličtine veľmi dobrí – lebo uč sa jazyk nepriateľa!/.

   Aspoň z mojej skúsenosti sú potom preklady medzi RU-CZ-SK pomerne dobré, aj keď tam občas ujde slovíčko – skloňovanie, ale dá sa to správne pochopiť z kontextu. Treba nájsť prekladového mediátora. Esperanto?

 11. Jednoduchá

  Amen, amen….spadol mi zo srdca kameň :- (….:-)…..
  Ajajáj ľudkovia, ako milá Jean, p.Jaroslav D M, skúste sa upokojiť, a snažte sa ,,zapodievať“ aj inými ,,vecami“ ako je covid !……je dobré poznať infor., no odtiaľ – potiaľ ! všetko má svoju hranicu ! hlavne žite svoj každod.život a v rámci svoj.možností ,,riešte covid“, hlavne si ho držte ,,od tela“ a hlavne svojej mysle čo najďalej !!!….Ďakujem za skvelé príspevky – súhlasím s p.Jurištom Vladimírom, aj s p. Darinou – úplne!….Aj p. Mudr.Vladimír Malec nám dáva ,,nádej “ na pozitívnejšie zmýšľanie, tak ,,dívajte“ sa trošku viac ,,optimistickejšie “ ! :-)…….aj p.Definitíva dal skvelý príspevok o belgic.lekároch! Ďakujeme ! :-)….milá Jean, veľa a rada čítate, tak čítajte práve takéto články, Vaša myseľ bude potom situáciu vnímať oveľa lepšie :-)….zaujímavé p.Maroš, páve už v tých Protokoloch bolo ,,naznačené vládnutie 1 národa iným, a ako dávno to bolo napísané, ďakujeme za výborné infor.:-)….
  O tom, že Maďari v r.1848 ,,vybabrali“ a to poriadne som vedela / dodnes mám v pamäti takú babku od susedov pri mame, kt. v mojich 10 r. ? mala okolo 80 a vedela nám hovoriť po maďarsky! tej bolo vtedy, za jej mladš.čias – všade, viac než dosť ! :-(((….ale o Jánošíkovi som priznám sa túto 2.stranu nevedela :-(…..musím zrejme viac čítať, aby som sa viac dozvedela :-)……..
  NEch sa nám všetkým darí :-), verím tomu, že tá situácia s cov.sa bude čoraz viac zlepšovať :-)…………….
  Dobrú noc všetkým skutočne bádajúcim :-)………………….

  • Jednoduchá – moja rada, jtorá ti zjednoduší pohľad na vec je – vždy všetko „opáč“ z pohľadu riadenia! Pri každodennej činnosti – všetko čo vykonávaš – klaď si otázku – riadiš to ty, alebo niečo riadi teba. Vrátane potreby ísť na záchod. Vrátane potreby nejakej informácie, nejakej služby, nejakého produktu. Potom môžeš prejsť na to – z akého dôvodu niekto iný robí to, čo robí. Riadi to sám – alebo je riadený? Je to neustála poloha medzi subjekt a objekt.

   Mierou svojej nevedomosti pracujeme v prospech iných /ako užitoční idioti/ – mierou svojich vedomostí pracujeme v prospech svoj. Vedomosť či nevedomosť predstavujú moc – potenciál riadenia. Informačný proces je riadiaci proces. Riadiaci proces je informačný proces. V tomto procese je tiež dôležitá tzv. psychoreaktivita – reakcia na informáciu, ktorá vyvolá psychickú reakciu – strach, radosť, nerozhodnosť, nezáujem. Na niekoho dopadajú informácie „ako hrach o stenu“ – pre iného ako dávka z guľometu. Nemám chuť to rozvádzať – bol by z toho kilometrový komentár. Skrátim – na všetko pozerať ako na systém riadenia – vrátane čokolády „za odmenu“ v supermarkete. Až potom ti to bude JEDNODUCHÉ „ako riadiaca facka“!

 12. Jaroslav D M

  https://www.ancient-code.com/the-dogon-tribe-the-nommo-and-their-fascinating-cosmic-knowledge/;

  V 2019 jsme meli v umyslu pracovne navstivit decimovane zivelnymi pohromama zeme v mezinarodni pomoci 8 statu Jizni Afriky, vcetne Malavi, Mozambic, … a lyzovat / zavodit v ZOOLU zemi! a take se seznamit s necim fascinujicim … – 2 podobne kmeny … ale misto toho opet …. zapasil jsem opet o zivot!??? Jako nevinna obet horsi nez BLM!!!
  A fascinujici Safari… a take nekolikadennimi vylety k „zapomenutym, predpotopnim civilizacim… “
  Zni to dobre mit takove konekce k delsim pobytum az “kempovani” podobne jako s Dogon / ”Krovaci / Hotentoti” a podobne?
  Vysvetlete a prostudujte navaznosti: Znaji neb radeji vi o 274 Subatomic Casticich zatim co my jsme jich ovbjevili zatim jen asi jen 7 !!! Mensi nez NANO?
  Dle tradici tento kmen pochazeji z oblasti Sirius B nekolik tisic svetelnych roku vzdalenem ? Jak je mozne ejjich znalosti … Sirius B kdyz neni videt prostym okem? Jak jen malo vime o snad jiz alespon 6. civilizaci na nasi Zermi
  A podari se – vzkrisit nasi historii o Staroslovcanech kteri maji Kalendar o 1748 starsi nez Zide/Hebrejci?

  Co se stalo, s mnohymi civilizacema, zmizeli, neb byli vyhubeni „elita snad podobna te dnesni, perverzniku“?
  Ano, a zanik Majske, Aztaske civilizace. Velice zajimave pobyty a take potapeni v „obetnim jezeru“ ale take v Cezaria Maritima- Izrael, shlednuti dalsich v Nepalu, Turecku, Recku, Libanonu – Balbek…“
  Satanisti nas nesmi znicit a pamatujte si neproklinejte je, jsou to sertavnti Dablu a Lucinka samotneho a je ceka ten nejhorsi osud ktery jen muze byt predsatvitelny, 7x horsi nez nam oni tropi??

  OCKOVAT ALE NEVIME A SNAD SAMI NEVI PROTI JAKEMU mutacnimu DNA/RNA …, JEN vse chteji k humbuku, K 95% SILENEMU jejich silenstvi PLANU DEPOPULACE,
  kdyz pri rozvoji novych uplatneni, nase Zeme muze zajistit komfort az 20 miliardam lidi, ale ve sporadanosti a prosperite. …,? Nac a k cemu oni maji pres 90% veskereho bohatstvi a nemaji jeste dosti? $Billionu si nezajistis stesti, a vse… ne a zivot na veky … ze?

  Kdyz uplatnime, vysokou produktivitu supertechnologii, bez Parazitovani a parazitu, k nicemu… a stridmost k radostnemu kvalitnim zivotech v AGAPE … se skutecnymi hodnotama, tak nase pracovni doba muze byt jen 3.5 den v tydnu, nenechme se jiz okradat a hnat na jatka, vakcinacema, lzema, korupcema, az krveproliti!

  Julian Huxley doporucuje Recyklovani jiz nepotrebnych lidi? Tedy optejme se etch kteri nam vse doporucuji …
  Proto tak vsichni ultraliberalove da smrt nenavidi D J Trump ktery chce svet bez valek, a USA grate again and ….
  Znate atke Pyramidy pod vodou na Krymu? Davna … ale aj to studoval po desetileti ….

 13. Jednoduchá

  P.S.p.Emily aj Vám patrí veľká vďaka, ste zlatá, taká pozitívna osôbka ! :-)…….

 14. Jaroslav D M

  Neco co nam s tema nahubky Terroristickymi akcema pro Goje a COVID 19 dumyslne naplanovanymi snad nejvetsima Satanistama, Reptilians a se svetovym terrorismem ? A snad stale vse jeste nedoslo a nedochazi, ….nac 720 Koncentraku a plne vybavenyma? Pro koho? Co kdyz se neco opet odvrati… nez planovano? Tak k zamysleni a snad dalsim studiu a merenim, ne jen CO a CO2:
  Pred intenzivnim dlouhodobym vycvikem hloubkovemu Potapeni DAN / PADI centra Jack Custoau – jsme dostali studijni materialy mimo jine vcetne spravneho nauceni dychani do podvedomi a cviku na posileni dychaciho systemu. Proc se tak nestava alespon u skolni mladeze? My to meli jako soucast ve Sportovnich tymech a telocviku !
  A cele nauceni zdravotni, nebezpeci a 1. pomoci … casove limity pobytu v hloubkach a tlaku, dosti slozite a s casy az N / Disiku odstraneni saturaci v tele! atd.

  Vse jsem nechal kdyz jsem si uvedomil ze tento „sport“ znacne snizuje dlouhovekpost a dalsi vuykony …
  Pred cestovanim letadlem jsme jiz nesmeli den predem se potapet. Proc? Aby se dostaly veskere „stopy N – z tela, hlavne z mozku! “ Tak to trva dlouho ne jen par minut !
  Mam za to, ze jestli lide maji nejake Dychaci Omezeni – Obstrukce s mnoha duvodu od ochablych svalstev, jeste zpozdeneho vyvinuti, infekci, SEPSIS… az zraneni vcetne mozkovych a paternich center dychani … tak mohou mit nedostatecne vydechy a nadechy tezssich plynu tedy nadmernemu hromadeni vcetne Dusiku / Nitrogen a prebytek v mozku, nervovych center muze zapricinovat vazne Neuro-svalove a podobne poruchy nektere asi nenavratne poruchy. A to muze byt dalsi manipulace k dalsimu vylhanemu pokrouceni.

  Pri vynoreni z hloubky pres 35m jsme museli zustat v hloubce min 5m po minimalni doby k odstraenni dusiku/ Nitrogenu z tela. Pak teprve vynorit a pri „nehodach“ se slo do tlakovych kyslikovych zarizenbich ktere se pouziva take na dobre doleceni „jinak tezce vylecitelnych chorob az infekci“ Tedy pro vsechny kazdy den nekolikrate „zintenzivnejsi system dychzni, my tomu veskole rikali PROVETRANI PLIC A MOZKU k odstraneni unavy a zbystrerni ano otevrit okno… a dychast zhluboka!
  Kdyz se nepodarilo zatim nas krizit s Africany, tak alespon snizit IOQ metodou omezeni Kysliku v tele a to muze byt dlouhodoba az dedicna ujma na zdravi vseho druhu… + snizeni inteligence, vcetne nedosattecnemu socialniho souziti…
  Prace z domova pry prinasi jiz vazne poruchy hlavne u svobodnych matek!

  • Jaroslav D M – no veď už za komančov sa tradoval nielen na vojenčine výraz „ubrať niekomu kyslík“! A máme to tu – neomarxistická banda nám bude chcieť stále uberať kyslík . Preto hovorím – tých, ktorí nás tu chcú zabíjať pomaly /aby sme o tom ani netušili/ – MY musíme zabiť RÝCHLO! Je to osobné – svoj vojenský výcvik mi dala vlastná psychopatická matka, ktorá ma chcela v mojich 9 rokoch zadusiť vankúšom. Vykopal som sa!

   Výhoda priameho brutálneho útoku spočíva v tom, že si ho uvedomujete. Tie ku.vy sionistické nás chcú dať dole tak, že si to ani neuvedomíme. O tom to je!

   • Tu v Bratislave, v Ružinove už 02 vraj pustilo 5 G systém. Vieme, že pri 5 G sa bunka dusí, nemá dostatok kyslíka. Môžu tu začať vo veľkom testovať, každému podvodne zistia, že má Covid-19 lebo pri 5 G bunka uvoľňuje exosomes. No comment

 15. Jaroslav D M

  Tak tot je zakerne, hubeni obyvatel. Kdo to zavinil, povesit bez milosti s kompletnimi konfiskacema jako za nahrady a utrpenbi nas vsech, at oni jdou prikladem k vlastni depopulaci, recyklovani ne? ~
  Mota se toto kolem znalosti a vyvoji systemu o krevnich cestach take v mozku ktere jsou zablokovany ? Take asi Lymphaticke! Srazeniny, ucpani, otekliny, pridusovani …. a k tomu mutace?
  Po 80-ti tuto mlhu muze mit skoro každý kdo ma senilitni sklony ….podívej se kolem sebe a i na sebe a zacnete okamzite s prevenci ….. Ve Zdravem Tele zdravy Duch.
  POUZIVEJTE REGENERACI metody a SUPLEMENTY ktere mohou take omlazovat, navratit „mladi“?!

  https://blisty.cz/art/101431-mam-pocit-ze-mam-demenci-tzv-mozkova-mlha-je-problemem-pro-tisice-lidi-kteri-prezili-covid.html?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  Ztrata pameti po vyleceni v umele laboratorne vyvinute nemoci z Covid-19 (nebo CIVID -18?). Nejak utrpel take mozek, zilky, asi zanety, inflamace, ucpani odumirani neuro-svalove postizeni? Projevuje se toto na celem svete, viz ukazky…

  Poznamka: Pro mne, Jar. po opakovanych vaznych mozkovych urazech – diky opakovanym napadenim (horsi nez BLM) s kritickymi mozkovymi krevnimi vyrony az mnohonasobnych dlouhotrvajicich Coma, … mam tedy zkusenosti velke, vcetne jiz na ceste do Tunelu k Bohu, potkal jsem se parkrate Tvari v Tvar s Prekrasnou Disraeli, ….

  Ucinili ze mne dodatecne jako Zombie, … s deperzonalizaci diky nasilnym madikamentu, injekcim, brutalnim buzeni nas kazdou hodinu, mucenim a dalsi ano v nasilnych Nemocnicich ne v Koncentracich za Holokaustu … Tak zadne iluze, ze neco neni mozne!

  Vim jedno, vse je mozne pro ty kdo Veri a nevzdaji se! A stale studuji, poznavam nutim se do cinnosti.
  Nevzdavat se, take MOZEK ma dle nejnovejsich objevech vyjimecnou schopnost neuveritelne regenerace. Tedy asi take po COVID-18/19 obetem se to bude uplatnovat!
  Musi se ale uzivat suplementy hlavne prevence a zamezeni vseho negativniho, a hodne, hodne kysliku, hlubokeho dychani – pouzivam specialni dechove techniky a suplementy ktere vylucuji z tela ale hlavne z Mozku „neaktivni bunky / mrtve“ toxiny, ktere zabranuji tvoreni novych bunek – tedy regeneraci jakmile jsou vylouceny dochazi k nove tvorbe bunek a funkcema ktere ale provazi neuveritelny teror bolesti az Nocni desive mury s nekontrolovatelnymi ….
  Senolytic Activator beru 2 tablety 1x za tyden a pred 2 mesici jsem opet po 2.5 roku od opetneho 7x tezkeho TBI’s s GSC < 7 zacal fungovat vice v realite, je to strasne, pourazove ztracet sluch, zrak, bytost a v terrorizing bolestech paralyzach, duseni, nedostatku spanku, a k tomu stalemu LYNCOVANI s lzemi kolem ale poznavam, ze asi mame 3 systemy – tezko vysvetlit, neznam vyrazy snad Dusi – Spirit v jinych castech tela? … dalsi centrum kolem jater, ktery zacinal jsem si uvedomovat kdyz mozek jiz odmital a nechtel dal…. ???
  Pak NDA+ 350mg regenerator denne.. a dalsich kolem 40 denne…
  Z SK mam super Ascorutin 5x denne ktery dela doslova zazraky s Enelbin 100. Na imperialistickem Pharma ovsem neni!

  Dnes se vi kdo, co, kde a kolik dal, $millionu kam a mnozi odmitli investovat a mit zisky na techto vysoce nemoralnich "investicnich trikech".
  Pro vsechny prosim mam za sebvou leceni take v pretlakovych kyslikovych komorach a nyni objevuji neco jeste lepsiho. Dle meho muze se tam take projevovat neco jako Kesonove nemoci.
  Prosim nevzdavame se ZVITEZIME a neznici nas; ale sami sebe oni snad musi zalest do svych mnohopatrovych prepychovcych der se zasobama na 100 roku a jiz nikdy odtud nevylezti! Zacali jiz utikat an ostrovy do hor koncem Ledna 2020 takze presne vi o co jde?
  A opet bude prosperita, klid a mir na nasem svete Bozim. Vim, ze Buh, Kristus, NEBE az Strasne to Peklo-Haity 1. tridy je pro mne naprostou realitou a jejich OSUDEM !
  Nemenil bych za nic S NIMA, $ BILLIONU SE NENAZERES ANI STESTI NEKOUPIS JEN SAD ZIVOT MRZKY s transplantacema deti SI PRODLOUZIS? …
  A pamatujte, vyzivaji se oni v utrpeniuch vsech a cim vice tim lepe snad "stesti pro ty perverty za vsim …" A nejhorsi vse za, vykradene po staleti a NASE snad krev a nyni jiz jen prosta budoucnost prosteho preziti?! Jak je psano. v Bibli Svate, 4 Konicci Acopalics, 7 Peceti … Bily Trun … – Koranu a jinde!

  Kdo jim slouzi dnes dostava mrzky peniz, a je placen na toho se dostane ale snad v horsi mire v dalsich fazich kekich retezu zla!

 16. Jaroslav D M

  We have produced the special video, “Top 10 Urgent Prophecies About President Trump” for you.

  You’ll hear the following messages from respected prophetic voices:

  1. Jonathan Cahn—America’s Jehu
  2. Kynan Bridges—Protector of Ancient Foundations
  3. Tracy Cooke—The Wounded Eagle
  4. Mario Murillo—The Party of Perversion
  5. Kevin Zadai—Children’s Blood is Crying Out
  6. Johnny Enlow—Victory by 51%, 57% or 71%
  7. Kerry Kirkwood—God’s in Charge of the Media
  8. Jeff Jansen—George Washington’s Angelic Visitation
  9. Jon Hamill—The Resurrection of Donald John Trump
  10. Jeremiah Johnson—Three Principalities on the White House Lawn

  We are at a critical moment for America and the world.

  Turbulent, yes, but God is in charge.

  I urge you to watch the video now!

  Yours for the Salvation of Israel,

  Sid Israel Roth

 17. Jednoduchá

  P-Maroš vďaka za vysvetlenie,,,,,,
  p.Jaroslav D M ….uviedol ste zaujímavé príspevky, sú na dlhšie čítanie ………

  Želám pekný deň všetkým slobodne zmýšľajúcim :-)………..

Pridajte komentár

*