Obrovský objav: Vyššia hladina CO2 robí plodiny výživnejšími a bylinky liečivejšími


Print Friendly, PDF & Email

Obrovský objav: Vyššia hladina CO2 robí plodiny výživnejšími a bylinky liečivejšími

(Lance D. Johnson, Natural News) Vojna o uhlík je vojnou proti samotnému životu. Je to vojna o zdravie rastlín, zdravie zvierat a samotný ľudský život. Oxid uhličitý je potrebný nielen pre fotosyntézu, ale tiež robí rastliny výživnejšími, čím znásobuje ich liečivú hodnotu.

Početné štúdie ukazujú, že vyššie hladiny oxidu uhličitého zvyšujú produkciu vitamínov a minerálov v rastlinách. Štúdie tiež ukazujú, že vyššie hladiny uhlíka zvyšujú produkciu flavonoidov, fenolov, esenciálnych olejov, tanínov, antioxidantov, aminokyselín a iných fytochemikálií v rastlinách.

Ľudia a zvieratá závisia od vitamínov, minerálov a fytochemikálií, ktoré poskytuje rastlinná ríša. Keď rastliny nemajú dostatok základných prvkov, ako je uhlík, nedokážu poskytnúť výživu, ktorú ľudia potrebujú, aby prosperovali.

Keďže svetová populácia sa už blíži k ôsmym miliardám ľudí, bude celosvetovo väčšia potreba vyšších teplôt, dlhších vegetačných období a vyšších úrovní oxidu uhličitého na vybudovanie ekosystému, ktorý podporuje vysoko liečivé plodiny, bylinky a super potraviny.

Obohacovanie o CO2 výrazne zvyšuje liečivé vlastnosti bylín

Výskumný tím (AbdElgawad et al.) vykonal štúdiu obohatenia rasce v závislosti od hladiny CO2 vo vzduchu, v ktorom rastlinka vyrastala.

Táto bylina sa pestuje celosvetovo a používa sa na liečbu rôznych ľudských ochorení, od hnačky a cholery až po astmu a vysoký krvný tlak.

Rasca má dlhú históriu medicínskeho využitia s antibakteriálnymi, antihelmintickými (protiparazitickými), antifungálnymi, antialergickými a bronchodilatačnými účinkami. Keďže ide o celosvetovo cenenú liečivú bylinku, vedci hľadajú spôsoby, ako podporiť jej rast a zvýšiť jej liečivé vlastnosti.

Vedci pestovali rascu v dvoch kontrolovaných prostrediach. Jedno prostredie obsahovalo 400 ppm (častíc na milión) CO2 a druhé bolo obohatené zvýšenou hladinou CO2 na úrovni 620 ppm CO2.

Rastliny sa zbierali ako klíčky po deviatich dňoch rastu a ako zrelé rastliny po 45 dňoch rastu. Následne vedci hodnotili rozdiely v ich liečivej hodnote.

Prostredie s vysokým obsahom CO2 zlepšilo fotosyntézu, obsah chlorofylu, ako aj čerstvú a suchú hmotnosť rastlín. V klíčkoch pri vyššej úrovni CO2 namerali vedci zvýšenie liečivej hodnoty o 66%, 50%, 64% a 120%. U dospelých rastlín boli tieto zvýšenia 40%, 44%, 48% a 29%.

Tieto zvýšenia však boli len začiatkom. Obohatenie prostredia o CO2 tiež zvýšilo obsah uhľohydrátov, bielkovín, tukov a hrubej vlákniny v rastlinách.

Rasca vypestovaná s obohateným CO2 tiež poskytovala viac minerálov, vitamínov, aminokyselín, fenolových látok a antioxidantov. V konečnom dôsledku produkovala silnejšie antibakteriálne účinky.

Tieto zvýšenia liečivej kvality boli pozorované u klíčkoch aj u zrelých rastlín. Obohacovanie o CO2 tak dokáže premeniť bylinky na vysoko účinný liek, ktorý bojuje proti infekčným chorobám, chronickým ochoreniam a rakovine.

Liečba osteoporózy

Obohatenie o CO2 zvyšuje antibakteriálne, antivírusové a protirakovinové vlastnosti rastlín

V inej štúdii vedci obohatili o CO2 vzduch, v ktorom rástla spirulina. Táto morská sinica pochádza z alkalických vôd bohatých na minerály a pre svoje liečivé vlastnosti sa používa po celom svete.

Vedci zistili, že vyšší atmosférický CO2 spôsobil zvýšenie pomeru uhlíka k dusíku, čo „spúšťa syntézu sekundárnych metabolitov prideľovaním uhlíka do sekundárneho metabolizmu“. Podstatné zvýšenie obsahu polyfenolov zvýšilo liečivé vlastnosti spiruliny, vrátane protizápalových, antivírusových, antioxidačných, antitrombotických, vazodilatačných a antikarcinogénnych účinkov.

Vzorky vyrastajúce v prostredí obohatenom o CO2 posilnili svoje antibakteriálne vlastnosti proti patogénnym baktériám ako sú Salmonella enterica, Escherichia coli a Klebisella pneumoniae.

Tiež preukázali „najsilnejšie cytotoxické aktivity voči rakovinovým bunkám“, čím posilnili schopnosť rastliny „zastavovať šírenie rakoviny ľudského hrubého čreva (HCT-116), prsníka (MCF-7) a vaječníkov (OVCAR).

Množstvo štúdií dokazuje, že obohatenie prostredia o CO2 spôsobuje zvýšenie protirakovinových, antibakteriálnych a antivírusových biologických aktivít rastlín. Zvýšené CO2 vo vzduchu zvyšuje liečivú hodnotu tymiánu, brazílskeho ženšenu, zeleného čaju, bazalky, mäty piepornej, guavy, kavy (nie kávy), ibišteka, valeriány lekárskej atď.

Ako prosperovať počas ďalšej pandémie

Toto môže byť spôsob, ako globálna populácia prežije nadchádzajúce epidémie alebo pandémie…

Ľudia musia opustiť paradigmu strachu, ktorá im bola vnútená do myslí. Musia ukončiť svoju vernosť teórii choroboplodných zárodkov (v prospech teórie terénu) a lekárskej diktatúre, ktorú táto mylná teória spôsobila.

Musia hľadať spôsoby, ako zvýšiť biodiverzitu a posilniť liečivé vlastnosti rastlín. Je to práve rastlinná výživa, ktorá buduje ľudský imunitný systém. Lieky syntetizované v rastlinách sú potrebné na vytvorenie vnútorného bunkového terénu, ktorý zabraňuje chorobám a buduje imunitu u ľudí i zvierat.

S tým, ako globalisti stupňujú svoju vojnu proti uhlíku, ľudia si musia vziať späť svoje komunity a prijať princípy permakultúry. Je nanajvýš dôležité obnoviť kvalitu živín v pôde a vytvoriť atmosférické podmienky, ktoré prinášajú biodiverzitu plodín.

Je iróniou, že tí istí „experti“, ktorí chcú „zabrániť ďalšej pandémii“, notoricky volali po odstránení ľudí aj uhlíka (Bill Gates).

Títo takzvaní filantropi veľa investujú do glyfosátových (toxický herbicíd) monokultúrnych poľnohospodárskych postupov, ktoré ničia kvalitu pôdy, biodiverzitu a liečivú hodnotu rastlín.

Títo „filantropi“ chcú pokračovať v rozprašovaní toxínov na potraviny a upravovať genómy rastlín pre svoju moc a zisk. Chcú zachytiť uhlík v podzemí a vyhladovať rastlinstvo, aby ľudia boli zbavení výživy a cenných liekov.

Stručne povedané, títo globalisti robia z prírody zbrane na každej úrovni, keď sa snažia vyhladovať ľudí a profitovať z ľudských chorôb.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. treba to nazvať pravým menom – boj proti CO2 ako základnej potraviny nielen pre rastliny, je boj temných v spojení s reptiliánmi o životné prostredie Zeme tak, aby vyhovovalo im, a aby zlikvidovali všetky základné nielen trofické = výživové, ale aj ostatné systémy podieľajúce sa na rovnovážnom stave všetkého života na Zemi. Toto nie je Green Deal – Zelený údel – aké zavádzajúce – aké symbolické asociačné spojenie slov – akože zelená je dobrá, zelený je náš cieľ – ale ako už sme zvyknutí u židosatanistov – znamená to presný opak! Dokonca aj ten technicky relatívne relevantný názov – terraformovanie, ktorý sa používa v zmysle znovuosídlenia Marsu – je zavádzajúci, pretože sa netýka Zeme ako nosiča – týka sa to života NA Zemi ako nosiči – teda by sa to malo volať – DENATURÁCIA ZEME!

  Áno – globalistické temné prasatá a ich kamaráti reptiliáni chcú denaturovať našu Zem! Sa pozrite do toho tupého ksichtu všetkéhoschopnej Lajnovej a viete, ktorá bije! Buď oni, alebo my! Treba denaturovať týchto zmrdov – toto je boj o planétu a život ako stvorenie na nej!

  • 👍👍👍

  • Miroslav Čižmár

   Žiadna denaturácia tu nehrozí. Čína je najväčší producent CO2. Keby sa aj priemysel sveta zastavil, kravy budú stále prdieť a lesy horieť. CO2 bude stále dosť. Green deal je politický marketing na prekrytie kolapsu dolára.

   • Denaturácia nie je len otázkou CO2 – „zabudol si na sopky“! Aj tie budú produkovať CO2, ale tak ako pri atómovom smogu – aj výbuch Yelowstonu alebo v Európe zatieni oblohu tak, že vegetácia vyhynie – a oni dnes vegetáciu zatieňujú geoinžinierstvom! Musím sa zase zdržať. jednoduchý človek je vždy optimista – „nejako už bude“. „Kravy budú prdieť“ – na Sahare! Ty budeš prdieť z červov ku.va! Keby išlo v Green Deal len o prekrytie Great Reset – zdržal by som sa komentára! Chemtrails tu sú dávno pred Green Deal doboha! Jáj – ja mám takú šťavnatú nadávku – redakcia môžem?!

    • Miroslav Čižmár

     Chemtrails, 5G, fluoridovanie vody, hliník, to zaslepuje epifýzu. Nejde o vyhubenie života.

     • Iste – vtáky lietajú nahltané od rána hliníka – ich kosti sa menia na dural, čím sa zlepšujú ich letové schopnosti – to odkukaii od Rusov. Fluorid zase spevňuje krovky – a tie spevňujú vtákom zobáky. ešte tak spevniť tie pesticídové papierová vajíčka. Zalepená epifíza? Naznačuješ, že nejde o vyhubenie života – len o vyhubenie ľudí? ČI SI ŠIŠI?!

      https://www.podtatransky-kurier.sk › za-zrkadlom › epifyza-a-cakra-tretieho-oka
      Epifýza a čakra tretieho oka – Podtatranský-kuriér.sk | Noviny Poprad a …
      11. 4. 2021Epifýza nie je len u ľudí Väčšina zvierat má epifýzu. Descartes vo svojich slávnych štúdiách o epifýze falošne tvrdil, že tento posvätný orgán nesie iba človek. To sa ukázalo ako nepravdivé a v súčasnosti existuje podozrenie, že epifýza zvieraťa im dáva inštinkt. V skutočnosti je šišinka zvieraťa často oveľa väčšia ako u ľudí.

      https://www.cez-okno.net › clanok › preco-su-epifyza-a-mentalne-zdravie-v-tejto-dobe-najdolezitejsie-2
      Prečo sú epifýza a mentálne zdravie v tejto dobe … – CEZ OKNO
      Melatonín je veľmi staroveký hormón, ktorý sa nachádza i v ríši zvierat. U plazov a vtákov je epifýza blízko pokožky a nepotrebuje žiadnu interakciu s okom, aby registrovala denné/nočné cykly (odtiaľ predstava „tretieho oka“). U týchto zvierat je epifýza hlavnými hodinami. U cicavcov je však epifýza podriadenou oku/SCN systému.
      ———————————————–
      Knihy majú aj preto očíslované stránky, aby ten, kto vie aj počítať, mohol hneď vedieť, že v nich chýbajú stránky – vieš?

  • Presne vystihnute

  • Vlastimil Nejedlý

   Máte maximálnu pravdu. Kolobeh, my vydýchneme, rastlinstvo spotrebuje a vráti nám kyslík. Prečo si títo globalisti, a iní, myslia, že sú múdrejší ako príroda. Príroda si poradí so všetkým sama, nato nepotrebuje takých, čo si zmyslia opravovať naše mRNA, čo príroda tvorila milióny rokov. A keby sme potrebovali nejaké rúška, tak nám ich príroda dotvorí tak, ako ťavám, proti piesku. Nechápem prečo sa snažia narúšať prirodzenú nerovnováhu v prírode. Premnožia sa myši? premnožia sa jastraby, premnožia sa žaby? Vidíme viac bocianov. A keď tieto snahy neprestanú, tak nás príroda sprace ako škodnú. Bez elementárnych znalostí sa púšťajú do vecí, ktorým vôbec nerozumejú. Pochybuje školstvo.
   Učí o nezmysloch, ale deti nepoznajú malú násobilku, nepoznajú dejiny …

  • Tá nazišpina Lajnová, vyzerá ako bacharka v koncentračnom tábore…hnus.

  • Maroš, vera tak, zaslúžia si denaturak, po ňom skape každý vták, aj veľký aj malý, bodaj by tie kurvy pokapali, aleba odvisli, vieš koho mám na myslí.

 2. Tieto „bytosti“ nenávidia ľudstvo a chcú zničiť svet.

  • Pretože zapreli a nenávidia Boha
   Boh všetko stvotil a satan má túžbu všetko zničiť …. lebo nenávidí Boha
   Každý globalista eliminat slobodomurár …. prijali satana ,svoju myseľ srdce dušu odovzdali satanovi ….. a preto podporujú všetko čo je proti Bohu napr :: homosexualita , nenávidieť človeka , zabiť človeka , klamstvo , opíjanie sa , neodpustenie …………
   Nikto nemá pravo nad životom človeka pretože :: -dieťa je Božím darom —a Pan Ježiš prišiel aby sme poznali Boha Jeho vôlu ,aby človek nezahynul ……-a šiel z lásky na kríž za každého ………. Boh dal nám ľahučký prístup k Nemu a dokonale poznanie Boha
   a to skrze PJezisa len otvoriť srdce Bohu a prijať Ho za Pána skrze PJezisa
   Zacal už očividne vládnuť svetu satan ktorý bude ešte viac zúriť a nenávidieť človeka , prírodu , nebesá , a všetko

   • Tam kde je Pán, tam sú aj otroci. Nato nezabúdajte. Potrebujú vás držať v matrici. Skutočný stvoriteľ nepotrebuje otrokov a preto sa ani nevyhlasuje za Pána. Nepotrebuje dávať ľuďom prikázania, aby uctievali iba jeho. Stvoriteľ nám dal slobodnú vôľu a Ves-Mir, kde každý čin, každá myšlienka má dôsledky na všetkých a všetko v ňom. A preto je Ves-Mir samoregulačný organizmus a vždy v rovnováhe. Každá nerovnováha bude zničená. Paraziti budú zničení.

 3. VIDEO: Protilidská agenda spolku Iluminátů: „Národní a mezinárodní zákony by měly být použity ke zničení civilizace. Mluví se o redukci populace na 500 milionů“
  https://www.informacnavojna.tk/article/video-protilidska-agenda-spolku-iluminat-narodni-a-mezinarodni-zakony-by-mely-byt-pouzity-ke-zniceni-civilizace-mluvi-se-o-redukci-populace-na-500-milion

 4. Zaroven vyssie CO2 umoznuje rastlinam lepsie bojovat proti suchu (mozu nacerpat dostatok CO2 cez menej otvorenych prieduchov). To prispievak zmensovaniu pusti, co aj pozorovala NASA – tzv. Greenhouse effect.

 5. KOVIDBARÓN!

  ,,,,bádate desaťročia čo ako funguje a čo ako vylepšiť pri tom vašom devastovaní,znečisťovaní a vyždímavaní,,,,táto planéta jednoducho povedané nieje až taká dokonalá,ako sa zdá,či mnohí očakávajú,,,,jednoducho-je tu už veľa ľudí a tí ľudia majú peniaze a tými peniazmi tvoria ničenie všetkého,,,,robošom s hlavami aké máte aj vy tu,by spokojne postačovali prídelové potravinové a energetické kredity namiesto výplaty,ktoré nemá nikto pod úplnou kontrolou,,,,tento momentálny ľudský svet sa nedá ku ničomu prirovnať-iba ku chaosu,,,,

  • Uz dlhsie citajuc tvoje uletene nazory sa presviedcam, ze na tejto stranke kopes za tych zvratenych primitovnych narcistickych globalistilov ci slobodomurarov !

 6. Až tolko by bolo toho CO2?Vieme že milionári klamú a podvádzajú svet. Ak máte záujem mám svoj vlastný včelí med na predaj.Som z okresu NZ. V ponuke mám repkový 1kg 5,5 eura-agátový 1kg-6,5 eura a slnečnicový 1kg-5,5 eura.Objednávky môžete posielať na [email protected]

  • Slnko svieti – mám včelí med! Tráva je zelená – mám včelí med! Milionári podvádzajú – mám včelí med! Zaujímavo premosťuješ. Po všetkom je hovno – len po včelách je med!

   • Ked by si sa zamyslel tak by si možno pochopil prečo som to tak napísal.Má to svôj dôvod i ked to tak hlúpo zneje.A ja neponúkam panč ale skutočnú kvalitu.

    • Ty ani zaboha nechceš pochopiť, že nikto odtiaľto ti nebude vypisovať zo svojej e-mailovej schránky! Každá obec má svojho včelára – tak prečo práve z NZ? Ja mám od teba u nás lacnejšieho a tiež nepančuje. Už ti bolo naznačené, že toto nie sú inzertné stránky – aj kvôli diskrétnosti. Si trapný v tom, že sem umiestniš akože komentár, na ktorý si zavesíš inzerát! Skús ponúknuť svoj kóšer med do židovskej reštaurácie Chez David v Bratislave – mňa odtiaľ pred rokmi poslali do p.če – síce som ponúkal ako obchodný zástupca potraviny od iného žida deklarované ako kóšer – ale chápem ich nedôveru – „to“ kóšer nestačí – musí to byť priamo od-z rúk žida – lebo čo keby a ľudia sú chamtiví, takže kto nie je z ich sekty, tomu neveria. Ale možno sa dohodnete, keď presvedčíš rabína a on ti tú prevádzku osvedčí ako kóšer – napr. preto, že v NZ nestriekajú polia pesticídmi, že. To si potom môžeš zaviesť do Blavy aj medové potrubie.
     https://www.papanica.sk/restauracia/chez-david

     https://torden.sk/vcely-a-med-v-nabozenstvach-sveta-med-je-darom-od-bohov/

     https://www.jewish-eshop.cz/koser-potraviny/med-kvetovy-pastovy-100–kosher/

     https://tech.sme.sk › c › 2657899 › v-izraeli-zacali-vyrabat-koser-mobily.html
     V Izraeli začali vyrábať kóšer mobily – Tech SME
     Nielen jedlo a nápoje podľa židovských rituálnych predpisov sú v Izraeli kóšer. Najnovšie sa predávajú aj kóšer mobilné telefóny, určené predovšetkým pre ultraortodoxných židov. Chránia od svetských pokušení. Výrobcovia obmedzili funkcie telefónu na …

     • Maroš keď už tak, badatel mi čo to už predal ked by si chcel vedieť.Lenže neni teraz medové obdobie to bude až na jesen zimu a jar,mám to odskúšané.Ozvalo sa mi hodne ludí ktorý kúpili.

     • Maroš, komu šibe více, čo tak košer šibenice??

   • Mali by sme podporovat domacich vyrobcov…:)

  • Vytrvalec… ten agatovy by som brala… NR

 7. zapredana SR

  To je strašný objav, my ktorý sme sa učili za čias kedy východný blok bol vedený k tomu, aby bol pripravený brániť sa západným nepriateľom, vzdelaním, imunitou, kondíciou, nás naučili, že človek výdychuje oxid uhličitý a rastliny ho zas fotosintezou premení na kyslík. Prírodné perpetum mobile. Pre dnešnú generáciu je to novinka a to najpodstatnejsie je, že dnes sa robí všetko, aby tato symbioza nefungovala. Globalisti dosadili na to svojich ľudí ako Gretka ktorej nabulikali veci o krajských prdoch atď. Deštrukcia zdravého rozumu v globálnom merítku je v plnom prúde.

  • ano, je to přesně tak , jak píšete. Už na základce nás učili tyto základní věci, že CO2 je potřebný pro rostliny i lidi a zvířata. Tím, že dnešní elity chtějí omezovat uhlík, ví přesně, že lidé budou více nemocní a na ty nemoce rychleji umřou. To jim nahrává do koncepce depopulace.

 8. A na podzim se chystá silná propagace “očkování” a to možná včetně “očkování”, které nikdy nebylo testováno, vše bez klinických testů.. Je velká šance, že se vrátí výluky a masky, protože zavádějící, zbytečné a prolhané PCR testy umožní konspirátorům (vlády, média, nemocnice – jedoucí podle protokolu kovid) tvrdit, že hrozba ko*kovid je zpět.
  Podle serveru expose-news.com přibližně 800 lidí, kteří se zúčastnili “testování vakcíny” nikdy testování nedokončilo – někteří zemřeli, někteří svůj souhlas odvolali a někteří byli zraněni!
  Společnost Pfizer samozřejmě zveřejňuje údaje o bezpečnosti “vakcíny” po částech – poté, co jí to povolil takto soudce.
  Největším vtipem po celá léta bylo i tvrzení, že “očkování vakcínou” zachránilo v prvním roce miliony životů. Stejně tak mohli tvrdit, že to bylo 200 miliard životů v prvním týdnu..
  Pokud budou školy (a rodiče) v této šílené věci pokračovat, budou vychovávat psychopaty. Děti se nerodí s empatií nebo laskavostí – učí se to!
  Informace o nebezpečnosti “očkování” jsou k dispozici již více než 18 měsíců!! Nemám už žádný soucit s těmi, kteří se stále rozhodují nechat ohrozit své zdraví tím, že přijmou toxické experimentální “očkování” a doufám, že lékaři a sestry, kteří toxickou injekci podali, budou souzeni jako váleční zločinci.

  A daňové zatížení české republiky a všech výdajů je nejvyšší od druhé světové války. Jedná se o záměr. Potřebujeme rozvíjet ekonomiku, povzbuzovat lidi k práci, tlačit na růst výroby a pomáhat společnostem růst. Daňové zatížení všechny tyto věci zastaví a urychlí rozvoj velké hospodářské krize..
  EU vyhlásila, že je ve válce s Ruskem. A politici se neustále chlubí, že válka bude trvat dlouho. Výsledkem bude stále větší hladomor a další války všude na světě. Přesně to chtějí konspirátoři, kteří nás vedou k Velkému resetu. EU udělila Ukrajině status “kandidátské země” na členství v EU. To zaručuje delší a krutější válku a mnohem více mrtvých jak v Evropě, tak v Africe a Asii. EU samozřejmě dělá přesně to, co jí nařídí.

  A potlačování pravdy je stále horší. Dovedete si představit, jaký povyk by se strhl, kdyby byl umlčen, zablokován a hacknut lékař podporující očkování nebo protestující proti klimatickým změnám a bylo mu zabráněno promluvit v rozhlasovém pořadu? Ne! Musí jim být dovoleno říkat nekonečné lži…

  • Predsa len vám odpíšem na to čo píšete o o lekároch a sestrách ktorí podávajú toxické injekcie ľudom pritom vedia, že je to experiment neotestovaný a neúčinný tento zločin by mal byt odsúdený ako zločin na ľudoch .Všímam si ľudí ktorí boli zaočkovaní na jejich chovaní , zdravotný stav sa im zhoršuje …

   • Ale lekári a zdravotné sestry, ktoré toto vykonávali sa tvária , že je to v poriadku. Verím, že musí niečo prísť čo ľudstvo ale veľmi už tvrdo postaví pred voľbu len už toto nie je ľudstvo my sme opice a elity s vyloženými nohami sa smejú aki sme hlúpi. Veď nemajú s nami žiadnu nadprácu
    Aj cez alternatívy vymývaju mozgy, podajte informáciu im čo robíme,My to berieme ako super niekto je na strane ľudstva, ale je to len ich spôsob ako manipulovať.

    • Podla toho sa momentalne deje v Australii a v Novom Zelande, kde vrcholi jesen, podobny kolaps a pohromu moze ocakavat cela EU, vratane nasej gubernie!
     https://necenzurovanapravda.cz/2022/06/geert-vanden-bossche-predpovida-totalni-chaos-to-by-mohlo-znamenat-konec-zapadni-civilizace/
     Potom bude este viac aktualne to, o com pises. Obavam sa, ze ti zodpovedni zdravotnici ani vtedy nepripustia nejaku suvislost s ockovanim. Asi budu zase vyrabat falosne statistiky o hospitalizacii a umrtiach neockovanych. Hoci treba pozriet, kto uz podla nich po urcitom case „nie je“ ockovanym. Tym co maju vsak mnamku v sebe tieto statistiky nijako nepomozu…

    • Každého lekára či sestru čo vedome podávali jed ihlou potrestať spravodlivo – nechať ich hnevu poškodených, pozostalých nech sa im osobne poďakujú. Ešte radi budú utekať do basy pred ľudovými súdmi.
     A tiež všetkých zmr.dov čo vydierali ľudí kvôli fašistickým modrým papierikom.
     A tiež nadšených špáračov v nose/mozgu.
     Ale treba dať pozor aby sa systém nezosypal, aby tá ľudová spravodlivosť neprerástla v živnú pôdu ktorej sa ujmú ďalší, síce protikovidoví ale rovnako zákerní mesiáši. Ono z toho rozkladu, chaosu, nedostatku a vybavovania si účtov ktorý zrejme nastane sa určite budú vynárať akoby náhodou nový mesiáši, ktorí budú mať ponuky ako zachrániť celú planétu. Budú prehlasovať: vzdajte sa všetkého a vaše utrpenie – stradanie sa skončí. Tí už nebudú kopať za rozkladajúci sa západ ale za tých ktorý celý ten svetový scenár zotročenia ľudstva pred tisícročiami naprojektovali.

     • V jednej epizóde seriálu Star Trek bolo, že na jednej planéte, ktorú posádka lode navštívila, mali taký zvláštny právny systém. V tom systéme rodina poškodených (pozostalých) rozhodovala o treste pre páchateľa. Mohli mu dať milosť, alebo toľko rokov basy, koľko chceli, alebo ho dať aj popraviť. Výber trestu bol plne v rukách rodiny.

     • Redakcia,29.06.2022: takto sa netrestá na inej planéte, ale v moslimských krajinách, napríklad v Iráne! Takže nevzdelanost, ignorancia a arogancia= redakcia….

  • muž s mačetou

   tomu fialovému kokotovi dajte kravatu

 9. Dnešní „klimatologové“, vraťte diplomy!

  Dnešní zastánci Green deal z EU mnoho lidí manipuluje a to vlivem údajné lidské činnosti – špatně. Je to jen a jen jako záminka pro povolenky, tahat z obyvatel peníze a ničit infrastruktury jak zemědělské, tak energetické a jiná odvětví. Jak to opravdu je, se podívejte na toto video níže.

  Neoslovuji tím systémovce, ti padnou stejně na nos a budou neustále poslouchat mainstrém jako farářa v kostele, takže nějaká debata zbytečná. Náš systém není uzavřený, ale je pod vlivem i nebeských těles a Vesmíru je u zadku nějaká lidská činnost, pokud by Vesmíru jeho činnost vadila, tak nás smete stejně jako smetí. Jen blbci se staví nad Boha (Univerzum).
  Zdroj videa: http://energieupramene.blogspot.com/2022/06/dnesni-klimatologove-vratte-diplomy.html

  • Donald Trump

   Radím knihu: HEAVEN’S MIRROR- ZRKADLO NEBIES – Graham Hancock a Santha Faiia,1998 o cykloch Zeme a klimatických zmenách, Precesii a viac… A Klimatické katastrofy v histórii zeme, AllatRa.cz, youtube( ty rúra)… Týchto “ zeleních a co2 diablov sveta“ treba začať fyzicky likvidovať!

 10. však ona je len má opušták.aby nabrala síl a mala lepšie udery
  n

  • Bluesman mal nedávno dobrý koment o – Zodpovednosti k tomu, čo robíme..
   Ja to možno doplním – o zodpovednosť – k tomu, čo rozprávame, ale pozor – stále ide o viac – ide o zodpovednosť k tomu – čo Myslíme! Z hľadiska toho Najvyššieho!
   Božena, neviem, komu patrí Tvoj koment vyššie, odpovedáš pod mojím komentom, ale zároveň neodpovedáš – mne!
   Čiže – otázka: Čo si prosím Ťa chcela povedať – neukončenou vetou, končiacou nejakým – n?

   P.S. Dúfam, že Tvoje zastavené vetry sú už O.K a budeš môcť zdieľať svoje komenty tak, aby to Ćloveku i niečo dalo – ergo – obohatilo ho to.. Vďaka za pochopenie!
   P.S. Inak sa mi nedalo, sory..

 11. …ďakujem moc za kopec informač.príspevkov aj článku, kiež by si to mohlo a malo záujem pozrieť čo najviac ľudí…nech by sa ,,prebudili“ a pochopili, o čo tu vlastne ide…

 12. KLIMATICKÉ KATASTROFY V HISTÓRII ZEME- Allatra.cz dabing alebo Allatra Česko-Slovensko…
  Stojí to zato a raz a navždy dáva odpoveď židomurárom otravujúcim s CO2 emisiami či globálnym oteplovaním….Radím každé u si pozrieť ich videá!

Pridajte komentár

*