Nová správa dospela k záveru, že lekári zabíjajú viac ľudí ako rakovina


Print Friendly, PDF & Email

Nová správa dospela k záveru, že lekári zabíjajú viac ľudí ako rakovina

(Ethan Huff, Natural News) Nová správa dospela k záveru, že jednou z hlavných príčin úmrtí v krajinách na Západe sú dnes lekári, presnejšie západná medicína.

Aj keď vezmeme do úvahy úmrtia súvisiace s očkovaním a ďalšie faktory, lekári každoročne zabijú viac ľudí ako rakovina a srdcové choroby, ktoré sú ďalšou hlavnou príčinou úmrtí, o ktorých neustále počúvame v médiách.

Existuje už pomerne veľa „osvetových“ kampaní o rakovine a srdcových chorobách, ale čo riziko predstavované samotnou západnou medicínou?

Nie je načase, aby sme my ľudia začali nosiť malé farebné náramky a organizovať pochody a špeciálne slávnostné dni, kde budeme informovať verejnosť o vražedných nástrahách známych ako západný systém zdravotnej starostlivosti?

Štátom riadená „zdravotná starostlivosť“, tak ako v súčasnosti existuje, sa by sa mala premenovať na „smrtiaca starostlivosť“.

Známy lekár Dr. Vernon Coleman raz povedal, že v tomto systéme „smrtiacej starostlivosti“ teraz zomiera viac ľudí, ako sa ich zachraňuje – takto veľmi sa veci zhoršili odkedy sme sa odklonili od prírody a dostali sa do pazúrov farmaceutických firiem.

„Zdravotná starostlivosť sa mení fenomenálnym tempom,“ varoval Dr. Coleman.

„Vlády zatvárajú malé nemocnice a pohotovostné oddelenia a sústreďujú služby do stále väčších a väčších nemocníc. (Deje sa to preto, aby sme potešili EÚ, ktorej byrokrati veria, že veľké je krásne a väčšie je ešte krajšie).

Pacientom, ktorí potrebujú praktického lekára, sa odporúča, aby radšej zatelefonovali o radu, než aby navštívili ordináciu. (Ospravedlnenie pre to je, že to zachráni planétu znížením spotreby benzínu).

Pacientom, ktorí sa zrania pri nehodách, sa odporúča, aby zatelefonovali a vopred sa objednali, ak si myslia, že budú potrebovať pomoc na pohotovostnom oddelení. Toto všetko môže znieť bizarne. Ale je to pravda.“

(Súvisiace: Pred desiatimi rokmi sme vás varovali, že lekári aj v tom čase zabíjali o 2 450% viac ľudí ako všetky úmrtia súvisiace so zbraňami dohromady.)

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Moderná“ medicína je o peniazoch, nie o liečení

Boli časy, keď medicína bola o pomáhaní ľuďom liečiť sa. Dnes sa z toho stal zisk, z ktorého profituje farmaceutický priemysel a veľké korporácie na úkor starostlivosti o pacienta a samotného zdravia.

Dokonca aj v údajne súkromných systémoch zdravotnej starostlivosti, ako je to v Spojených štátoch amerických, farmaceutický priemysel kontroluje spôsob, akým sa pristupuje k chorobe a čo sa predpisuje. Bol vytvorený systém, v ktorom je dnes smrť bežnejšia ako život.

„Veľké problémy sú ignorované a potláčané a tí, ktorí na nich upozorňujú, sú odmietaní ako šialenci, heretici alebo fanatici,“ povedal Dr. Coleman o tom, čo sa stane každému, kto spochybňuje systém zdravotnej starostlivosti v jeho súčasnej zvrátenej podobe.

„Každý, kto sa odváži šíriť pravdu alebo klásť otázky, bude vystavený očierňujúcim kampaniam. Naše ľudské práva a sloboda prejavu boli udusené konsenzom medzi politickými stranami a poslušnými médiami.

Politici a novinárski komentátori sústreďujú svoje úsilie na úzke, špecifické otázky. Veľké otázky, dôležité otázky sa nikdy nekladú. A tak nie je prekvapujúce, že neprichádzajú ani žiadne odpovede.“

Aj keď určite existujú niektoré prvky modernej medicíny, ktoré stále fungujú, najmä vďaka niekoľkým čestným lekárom, ktorí pokračujú v statočnom a svedomitom vzdorovaní systému, čoraz viac ho bránia špeciálne záujmy, ktoré sa viac starajú o peniaze ako o uzdravenie pacientov.

Vo Veľkej Británii, kde žije Dr. Coleman, už neexistuje Národná zdravotná služba (NHS), vládny systém zdravotnej starostlivosti, aby pomáhal pacientom, ale aby sa chránil korupciou a spreneverou financií a degradáciu priorít.

„NHS riadia nekompetentní ľudia, ktorí nikdy nespochybňujú svoje schopnosti, a tak neuznávajú svoje nedostatky,“ napísal.

„Diskusie o zdravotnej starostlivosti sa nikdy nedotýkajú skutočných problémov.“

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si celý článok od Dr. Colemana (v angličtine). Najnovšie správy o západnej medicíne nájdete na stránke BadMedicine.news.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Takze kurkuma a zltka z vajicok vycistia organizmus ockovanrho od spoke proteinov a nielen ! Dobri su ti Japonci! 🤣
  https://www.infovojna.bz/article/video-profesor-stanek-o-pozitivnych-dopadoch-prelomovych-zmien-odohravajucich-sa-na-planete-svet-sa-radikalne-meni-zmena-pride-skor-ako-si-myslite

 2. slyovka – jobovy slzy

  „Řada výzkumných týmů v Číně analyzovala účinky slzovky obecné na rakovinu tlustého střeva, slinivky břišní, plic, jater, prsu a také na leukémii spolu se slibnými výsledky. Jeden výzkum, publikovaný v Journal of Ethnopharmacology v září 2008, zjistil, že extrakty z Jobových slz značně inhibovaly aktivitu syntézy mastných kyselin v játrech,“ informuje healthbenefitstimes.com.
  https://www.jimeto.cz/jobovy-slzy-zdravotni-benefity-slzovky-obecne-potesi-alergiky-i-ty-kteri-se-snazi-zhubnout/

 3. Stručne povedané, dnešná alopatická medicína sa riadi princípom „liečiť ale neuzdraviť“ (netreba predsa strácať pacientov a konzumentov liekov). Žiadna alternatíva v liečbe sa nepripúšťa a smernice EK (EÚ) dokonca zakazujú uvádzať aj liečivé vlastnosti bylín.

  • Alopatia = židovina!

   • Alopatia je liečebná metóda snažiaca sa v tele vyvolať obranný proces liekmi opačného účinku, pôsobiacimi proti prejavom choroby. Opakom alopatie je homeopatia. Názov alopatia ako prvý použil Samuel Hahnemann, zakladateľ homeopatie, pre označenie „klasickej” medicíny. Definícia pojmu je stále predmetom dohadov.
    https://sk.wikipedia.org/wiki/Alopatia

    • úryvok z knihy : František Bardon – Brána k opravdovemu zasvěcení.
     Rozumná životospráva udržuje harmonii živlů v těle. Dojde-li k disharmonii činnosti živlů
     tím, že jeden nebo druhý živel buď převládá, nebo byl zeslaben, musíme učinit v přijímání potravy
     zvláštní opatření, aby živly byly opět uvedeny do normálních kolejí či aby byly alespoň v tomto
     směru příznivě ovlivněny. Z tohoto důvodu se pro zvláštní případy předepisují nejrůznější diety. Již
     odedávna dospěl průměrný člověk k tomuto názoru, aniž by byl pochopil jeho pravou příčinu.
     Je-li živlová porucha takového rozsahu, že se disharmonie projevuje již viditelně, nejedná se
     jen o pouhou disharmonii, nýbrž o skutečné onemocnění. Nezbývá pak než sáhnout k drastičtějším
     prostředkům, aby opět došlo k žádoucí harmonii, má-li být dosaženo úplného uzdravení a tělo
     uvedeno do normálního chodu. Na této základně byly vybudovány všechny dosud známé léčebné
     soustavy. Blíže je popsat nepovažuji za nutné, protože jsou všeobecně známy.
     Přírodní léčba doporučuje termické prostředky, jako: lázně, zábaly, obklady, bylinky, masáže
     apod. Alopatický lékař užívá koncentrovaných léčebných prostředků, které mají vyvolat účinek
     odpovídající živlům a přispět k uzdravení. Homeopat zvyšuje pomocí svých léčebných prostředků
     similia similibus curantur činnost opačného živlu, aby ohrožený živel uvedl se zřetelem k jeho
     polaritě do rovnováhy. Elektrohomeopat působí uplatněním svých prostředků přímo na elektrické amagnetické fluidum, aby podle povahy onemocnění vyrovnal náležitým zesílením těchto fluid
     rovněž živel, který se stal disharmonickým.
     A tak sleduje každá léčebná soustava jeden a týž cíl tj. porušenou živlovou rovnováhu opět
     napravit. Znalost působení živlů v těle dává magnetopatoyi čili magnetizérovi mnohem větší
     možnost zasáhnout svými silami zejména tehdy, když je s to probudit v sobě vědomě elektrické
     nebo magnetické fluidum, zesílit je a dle analogických zákonů přenést na onemocnělou část těla.
     Praktické stránce této léčebné metody věnuji v této knize zvláštní kapitolu.

   • Vidí sa mi, že to bude tak °°°°°°

 4. Európska komisia a americký farmaceutický gigant Pfizer opätovne prerokovali rozsiahlu zmluvu na dávky vakcíny COVID-19, ktorú EÚ uzavrela na vrchole pandémie.

  Komisia oznámila, že obe strany sa dohodli, že spoločnosť Pfizer rozloží dodávky na nasledujúce štyri roky až do roku 2027 a zníži celkové množstvo dávok zo 450 miliónov, ktoré mali byť dodané tento rok. Komisia však vo svojom oznámení nezverejnila novú celkovú sumu. Keď sa POLITICO opýtal na revidovaný počet dodávok, hovorca Komisie pre zdravotníctvo Stefan de Keersmaecker odkázal POLITICO na odpoveď členských štátov EÚ.
  https://www.hlavnespravy.sk/eu-a-spolocnost-pfizer-opatovne-prerokovali-kontroverznu-zmluvu-o-vakcinach-na-com-sa-dohodli/3152686

  i diskuze je zajímavá!
  *****
  Prý se bankrotující USA dohodla s bankou na další finanční podpoře……pouze jsem toto zaslechl….

 5. Nedávno WHO provedla studii o tom, jak přesvědčit lidi, aby se nechali očkovat proti Covidu. Chce tak poskytnout hotové argumenty, posílit sebevědomí zdravotníků – a znovu získat ztracenou důvěru mezi lidmi.

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/who-skoli-zdravotniky-jak-donutit-obcany-aby-si-nechali-aplikovat-genove-injekce/

  odkaz na studii
  https://www.who.int/europe/news/item/24-05-2023-new-who-study-shows-health-workers-feel-more-confident-to-recommend-covid-19-vaccination-following-a-training-on-patient-communication

 6. Súčasná medicína lieči symptómy ochorení nie príčiny, najmä nie primárnu celostnú príčinu – patogenézu deficitu zdravia a starnutia človeka ako
  samotnú podstatu
  existencie ľudskej bytosti v širokospektrálnom poňatí……niečo o tomto viem, ako človek, ktorý v mladosti prežil klinickú smrť 3.stupňa s NDE fenoménom ….
  a VŠ štúdiami „Ľudský potenciál“ so špecializáciou na gerontológiu a thanatológiu….., na serióznu diskusiu s individuálnou mailovou komunikáciou a prípadne rady „ako nato“ som pripravený

  • Čínská medicína je v tomhle mnohem lepší.Pracuje s organismem jako celku.Asi tam neměli inkvizici.

   • Fandím Tvojmu názoru, mám to všestranne odskúšané podľa tajomstiev čínskeho filozofa „Konfucius“ – tradičná čínska a alternatívna terapia najmä na spomalenia starnutia

  • Nemám záujem o mailovú komunikáciu, ale ocenil by som ako aj mnoho iných, keby si popísal svoju klinickú smrť a svoje zážitky.
   Náš systém zdravotníctva funguje len na odporúčaných protokoloch, čo je na nič-ničí to vývoj medicíny a nových postupov liečby. V podstate sa nezačne liečiť inak, kým sa nezmení protokol- centralistický absurdistan, ktorý by mohol byť funkčný, ak by ho tvorili ľudia z praxe a výskumu, ktorí sú informovaní a neustále pracujú na nových systémoch liečby. Tak to ale nie je, a všetko podlieha diktatúre a peniazom- viď Covid. Doc, Torok a jeho 99% úspešná liečba a idioti s ventilátormi /zabijaci ľudí/.

 7. zapredana SR

  Treba robiť pochody na linčovanie vrahov v bielych plášťoch. Dnes žiadna prísaha, alebo čestné slovo nič neznamená. A to im treba vybiť z hláv. Každý bude niesť zodpovednosť za svoje kroky. Od prezidenta až po posledného bezdomovca.
  A Hypokratova prísaha? Tak o tej už ani nehovorím. Stačí že vám odporúčali dať vakcíny. To je na trest smrti, a každý si to musí vyriešiť sám

  • „“Vakcinačné stratégie alebo vakcinačné programy navrhujú a realizujú členské štáty,” povedal de Keersmaecker.“ – to je blbý vtip, či?

   • to bude styl – ping pong; jeden to bude házet na druhého, stejně tak jako to bylo COVIDpodvodem, kdy vlády státu tlumočily royhodnutí soukromáých společností WHO, CDC,…….

 8. Aj CO2 je zamienkou a nastrojom na depopulaciu! Najvacsi genocidni zlocinci su nam predstavovani ako ochrancovia, spojenci a siritelia dobra! A staty ich povode rovnako!
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/zemedelci-musi-prestat-pestovat-potraviny-vyzval-kerry/

  • Dá se s Kerrym souhlasit, že zemědělci mají přestat pěstovat potraviny, ale je to z důvodu toho, že současná hnojiva a postřiky tyto potraviny znehodnocují ještě dříve než se dostanou do obchodů nebo ke spotřebiteli. A protože zemědělci fungujou převážně na dotace……

   Třeba se začnou lidi ještě více probouzet a zajímat se o vlastní pěstování plodin…

   • Už vidím, ako drvivá väčšina populácue z panelákov pestuje vlastné potraviny na sídlisku za požehnania vlád! Čo tu splietaš? Čítaš niekedy po sebe? Nemiešaj dedinu s mestami ! Okrem toho článok je nepriamo o likvidácií úplného pestovania a chove, aby jediným zdrovom potravín boli syntetické rakovinotvorné gebuziny a chrobáky! O tom to je, čiže pokračovanie depopulácie aj inými prostriedkami ako je mRNA !

 9. Dr. Michael Yeadon, bývalý šéf výzkumného oddělení ve Pfizeru, nedávno promluvil na demonstraci v Londýně. Skvěle shrnuje vše, čím jsme si prošli ohledně covidu, jaké lži se nám říkali, a kam to vše podle něj směřuje.

  https://otevrisvoumysl.cz/dr-michael-yeadon-zadna-pandemie-tu-nebyla-chteji-naprostou-kontrolu/

  • P.s.: Zisli by sa rady, ako sa pripravit, liecit a pod. vtaciu chripku, proti kt vraj nie je este ziadny efektivny liek. Priroda a bylinky vsak nemozeme ani teraz podcenovat, a to sa tyka aj prevencie a posilnovania imunity. Zisiel by sa teda dobry VECNY clanok k tejto problematike, aby sme sa mohli pripravit… Myslim si, ze by nas to vela ocenilo. Co na to redakcia? 😉👍

   • Patogény sú buď vysoko infekčné s malou úmrtnosťou, alebo slabo infekčné s vysokou úmrtnosťou. A tie málo infekčné s vysokou úmrtnosťou sa časom menia na vysoko infekčné s malou úmrtnosťou. To sú proste prírodné zákony. Ak by bolo opačne, život na Zemi by už dávno vyhynul.

    Takže, aj keby sa im podarilo vyrobiť vysoko infekčný patogén s vysokou úmrtnosťou, tak časom jeho sila zoslabne. Preto stačí len počkať a dovtedy si posiňovať imunitu klasickými vecmi – zdravá strava, dostatok spánku, vitamín D, C, zinok, selén. Môžete aj ďalšie vitamíny a minerály, ak chcete.

   • Zkus se podívat na knihy od Cingroše a Partykové o urinoterapii.

    • Pokud jedinec není nacpaný vakcínou,tak je to 100% ochrana.Chtělo by to nějaký výzkum,zda po očkování nemůže být urinoterapie škodlivá

     • Pokud je jediinec nacpaný vakcínou, tak v jeho moči se nachází spike protein; nejvhodnější řešení pro dotyčného:
      1/ detoxikace od vakcíny a spikeproteinu – byliny, žloutek,…
      2/ používat urinu někoho, kdo nebyl očkován; vhodný „kandidát“ viy kniha MUDr Partykové
      3/ udělat testy vlastní uriny na spike protein a látky od COVID vakcíny; dle zjištění spike protein vydrží v těle více jak dva roky.
      V jedné diskuzi jsem našel příspěvek, že za pomoci uriny doktor vyléčil HIV/AIDS, ale jestli to byla pacientova urina nevím..

     • no ty vole křen na rozložení grafenu 🙂 proboha lidi vám drbe ? než fetujete !
      přestante šířít hovadiny ! a lží a nesmysly ! protože grafen nelze z těla vyloučít a zatím není žadný běžný spusob jak ho dostat z těla ven ! jedině co pomáhá je několikrát vymněnít krev pacinta ! ale to vede ke snižení obsahu grafenu v krvi , pokud se dostane po kočkovaní do krve !
      co se týký spike proteinu ! tak ten už je na pořád ! protože po kokočvaní ho bunky produkují ! tak že ne že za dva roky zmizí 🙂 nezmizí !
      vyrojila se spousta placaču nesmyslu ! čajiček vás zbyvi spike jiný čajiček vas zbavy grafenu atd ! nabo jsou taci co vám radí „zadarmo“ prodaji navod na jak se zbavit grafenu a spike !nebudu psát kdo se takhle přiživoje ale asi ji všíchni znáte 🙂 ! což je samozřejmně jen tahani peněz z lidi ! prostě si uvědomte jednu věc grafe je zaprvé velikostně tak maly ! další věc je to defkato uhlik navíc je ostry ako břitva ! tohel vše vylučuje možnost ho běžně dostat z těla ! časem se díky vymněna buněk atd jeho oběm v těle zmenší ale jak dloho to bude trvat nikdo neví 🙁 co se týká spike protejinu ten po kokočkovaní vyrabí bunky v těla samy ! takže by jste musly ty bunky kterého vyrabi mechanicky na vdyž odstranit což je problem že 🙁
      navíc u každého kokočvaného je jen otazka času kdy skonči 🙁 mnoho mých znamých a lidi co sem znál zemřelo po očkovani 🙁 šly se naočkovat do tedy bum infarkt jiný zase mrtvice atd atd atd !

    • Já bych měla největší strach z toho vrácení.Ten je v krvi a z té se v ledvinách filtruje moč.Takže tam bude též.Ale asi se z těla za čas vyloučí.

     • Já bych měla největší strach z toho grafenu.

     • Na rozložení grafenu je dobrý křen….
      na spike protein – žloutek, pampeliška, rostliny a plody obsahující qvercetin – cibule,…. https://www.epivyziva.cz/quercetin/
      bromelain – ananas, nutno zpracovat včetně dužiny, která ho obsahuje nejvíce

 10. Chcu nas vybit ako kraliky a za to ich mame este uctievat ako spojencov! Druha pandemia naplanovana na obdobie po schvaleni pandemickej dohody bude skutocne o vtacej chripke a o ludoch s nizkou imunitou! Co nestihli ockovanim a covidom, dokonci a uprace vtacia chripka spolu s dalsim ockovanim. Psychopati hraju vabank!
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/rusko-tvrdi-ze-v-americke-biolaboratori-na-ukrajine-shromazdilo-dukazy-o-patogenech-ptaci-chripky-s-umrtnosti-u-lidi-az-40/

  • bohužel máte pravdu 🙁 ale lidi to stale nepochopily ! že jím všem jde o krk ! a dělaji jako by nic se nedělo 🙁 je to fakt smutné kolik lidí nevidí neslyší 🙁 a nai nechce znát pravdu 🙁

 11. …v´daka za infor. …

Pridajte komentár

*