Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Covidové vakcíny 25-násobne zvyšujú riziko skorého nástupu demencie


Print Friendly, PDF & Email

Covidové vakcíny 25-násobne zvyšujú riziko skorého nástupu demencie

(Ethan Huff, Natural News) Investigatívec Steve Kirsch vypustil ďalšiu bombu týkajúcu sa „vakcín proti koronavírusu Covid-19“, ktoré sú podľa neho spojené s 25-násobným zvýšením rizika skorého nástupu demencie.

Kirsch sa rozprával so zdravotnou sestrou v rehabilitačnom zariadení pre dlhodobý pobyt seniorov, ktorá pracuje v ošetrovateľstve 32 rokov. Povedala mu, že nikdy nevidela nič podobné tomu, čo vidí teraz, pokiaľ ide o obrovské množstvo nových prípadov demencie, ktoré sa objavujú všade okolo nej.

Pred covidom zdravotná sestra len zriedka videla, že by niekto náhle bez zjavného dôvodu prejavoval správanie podobné demencii, akým sú napríklad náhle vznikajúce halucinácie. Boli to nanajvýš dva prípady za rok, no pravdepodobnejšie to bola skôr nula – až do príchodu covidu.

Len za posledných 12 mesiacov zaznamenala zdravotná sestra skorý nástup symptómov demencie takmer 50-krát, čo predstavuje 25-násobné zvýšenie miery demencie v dôsledku masového očkovania proti covidu.

Miera úmrtnosti v zariadeniach starostlivosti o seniorov rovnako explodovala. V normálnom júli by v zariadení, kde pracuje zdravotná sestra, zomrelo možno sedem klientov. Tento rok došlo už k 150 úmrtiam, čo malo za následok mimoriadne rušnú sezónu v miestnom pohrebnom ústave.

„Vidieť to môžu hlavne ľudia, ktorí pracujú v domovoch dôchodcov, ale väčšina z nich nie je schopná o tom hovoriť bez rizika straty zamestnania,“ píše Kirsch. „Konečne som našiel niekoho, kto je ochotný hovoriť na kameru. Zostaňte naladení.“

(Súvisiace: Vedeli ste, že podľa vládnych údajov sú covidové vakcíny najmenej osemkrát smrteľnejšie ako samotný vírus SARS-CoV-2?)

V roku 2023 sa očakáva, že bude zaznamenaných najviac úmrtí súvisiacich s očkovaním proti covidu

Majte na pamäti, že už u mladých 18 ročných ľudí sa momentálne prejavujú príznaky demencie.

Pred masovým očkovaním ​​toto nikdy nebolo. Teraz, keď sa covidové vakcíny nachádzajú v telách miliárd ľudí na celom svete, prípady demencie prudko stúpajú ako nikdy predtým v histórii.

„Žiadna iná vakcína v 33-ročnej histórii amerického systému na zaznamenávanie nežiaducich účinkov očkovania VAERS nevykazuje nič podobné súčasným druhom poškodenia zdravia,“ píše Kirsch.

Možno si spomínate, že Kirsch nedávno vykonal svoj vlastný prieskum o úmrtnosti v zariadeniach starostlivosti o seniorov a geriatrických ústavoch. Špecificky navrhol prieskum tak, aby hľadal úmrtia súvisiace s očkovaním proti covidu, pričom zistil, že každý rok od zavedenia „vakcín proti Covid-19“ sa celková úmrtnosť naďalej zvyšuje.

Stop Candida

Zatiaľ sa zdá, že v roku 2023 bude zaznamenaná najvyššia úmrtnosť, ktorá prekoná aj úmrtnosť v pandemických rokoch 2021 a 2022, pričom rok 2022 je posledný, v ktorom väčšina ľudí dostala vakcínu (posilňujúcu dávku).

„Úmrtia sa v rokoch 2021, 2022, 2023 každý rok viac ako zdvojnásobili v porovnaní s východiskovým stavom pred covidom, pričom rok 2023 vyzerá ako rok s najvyššou zaznamenanou úmrtnosťou,“ poznamenáva Kirsch.

„Nepovažujem to za prekvapujúce.“

Zamestnanci ošetrovateľských zariadení spontánne potvrdzujú trend rozvoja demencie

Kirsch do svojho prieskumu zahrnul aj sekciu komentárov, v ktorej sa respondentov pýta na ďalšie podrobnosti, ktoré sú ochotní poskytnúť.

Jeden z piatich respondentov sa spontánne vyjadril, že zaznamenal obrovský nárast prípadov demencie vo svojom zariadení po tom, čo boli zavedené covidové vakcíny prostredníctvom masovej očkovacej kampane.

„Najmä nové prípady boli vysoké, ale aj vek nástupu demencie bol oveľa nižší ako normálne,“ vysvetľuje Kirsch.

„Pretože tieto komentáre boli úplne spontánne (v prieskume nebola nikde zmienka o demencii), mám podozrenie, že sa to deje v každom ošetrovateľskom zariadení a ľudia len predpokladajú, že je to zvláštne a myslia si, že je to len náhoda a hlbšie sa nad tým ďalej nezamýšľajú. Nie. Nie je to žiadna náhoda.“

Stručne povedané, covidové vakcíny ničia mozgy starších ľudí a dokonca aj mozgy niektorých mladých ľudí. A vyvrcholenie toho, čo sa nakoniec stane s „plne zaočkovanými“, sa ešte len začalo.

Nikdy nie je dobrý dôvod dať sa zaočkovať proti covidu. Viac sa dozviete na stránke ChemicalViolence.com.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Martin Koller komentuje události minulého týdne, kdy došlo ke dvěma násilným incidentům Ukrajinců je na čase pochopit, že za skokové snížení bezpečnosti v naší republice jsou odpovědni nikým nekontrolovaní ukrajinští migranti. Média dlouho tajila totožnost násilníků a všude psala, že jde o „cizince“. Jak dlouho se nechají občané manipulovat?

  O tom, jaké skupiny ukrajinských obyvatel naše země hostí a o kořenech těchto brutálních činů Ukrajinců udělal krátkou analýzu přední vojenský analytik Martin Koller.

  https://paralelne.cz/2023/08/14/neni-ukrajinec-jako-ukrajinec-muze-za-to-fasismus-nase-vlada-to-kryje/

  • Mne stačilo keď csom 20 rokov nazad pracoval v UK – keď sa večer túlali po uliciach mesta doslova tlupy ožratých agresívnych ľudoopov – poliakov a okrajincov. Každý iný či už čierny či šikmooký pôsobil pri nich ako baránok a mierumilovný, kultivovaný a civilizovaný jedinec. Vtedy som si povedal, že ešte že je takáto zver za hranicami Slovenska a Česka a je rozlezená inde po svete. A prešlo 20 rokov a už ich vidím aj u nás, najmä tých okrajinských pubertiakov 100 krát vymastenejších ako „naši“ cigáni – cigáni, ktorí sa ako-tak držia stranou – síce ako kde ale nieje to expanzia ako u tých okrajincov ktorí si myslia, že sme tu nastavení ako na západe – že sme vítači multikulti… ale Slovák dobre škrípe zubami keď vidí ako sa tu rozťahujú, najmä zbohatlíci.

   • SVĚT: Francii v posledních srpnových dnech otřásá nebývalý politický skandál. 12. srpna se totiž provalilo, že 18-letý tuniský uprchlík, mnohočetný pachatel trestných činů ve Francii, včetně předchozího znásilnění, spáchal i na poměry současné Francie mimořádně ohavný zločin. Vpadl do domu 29-leté Francouzsky, bil ji, mučil, a celé hodiny znásilňoval obzvláště sadistickými způsoby, třeba koštětem. Dívka musela být po záchraně uvedena do umělého spánku, a chirurgové jí museli operovat perforovaná střeva a zmasakrované pohlavní orgány. Pachateli trestného činu znásilnění doprovázeného mučením nebo barbarskými činy hrozí ve Francii až doživotí. Zda dívka útok tuniského uprchlíka přežije, je zatím nejisté. Jisté ovšem je, že tento brutální útok, který v posledních dnech svorně v médiích odsuzovali všichni francouzští politici, i zelení, se do českých médií, až na jedinou výjimku, nijak nedostal. Proč, zdá se jasné. Česká média měla plné ruce práce, aby vyžehlila důsledky řádění imigrantů v Plzni, Praze i jinde. A Rakušan, a všichni fialoví se bojí, že si občané uvědomí, že takovéto odporné činy se dnes a denně dějí po celé Evropě právě díky neřízené pro-imigrační politice, a přestanou její fialové stoupence volit!
    https://cz24.news/proc-washington-brusel-i-nato-uz-14-dni-srdceryvne-placou-a-proc-o-tom-ceska-media-zaryte-mlci-co-to-zase-putin-zapadu-provedl/

    • Riešenie je jednoduché: za žiadnu cenu ich tu nepustiť! Každého, kto tu príde a má podľa našich zákonov akože nárok na azyl treba poriadne preveriť! V prípade, že sa takáto osoba dopustí trestného činu, tak bez milosti vyhostiť! Za nezákonné prekročenie hraníc poputuje do väzenia, potom vyhostenie bez možnosti neskoršieho poskytnutia azylu! Osobám, ktorí už dostali občianstvo v prípade spáchania trestného činu, toto občianstvo odobrať!
     Dôvetok: bude vhodné referendom dohodnúť parlamentu zavedenie trestu smrti v prípade ohavných zločinov! Na takých ľudí sa nedá pozerať ako na človeka, ale ako na škodnú zver, ktorú treba utratiť!

     • referendum má jednu nevíhodu, a to tu, že se sčítají hlasy – viz referendum o odchodu UK z EU, přímo před kamerama prohazovali štočky s hlasama….
      *****
      řešením jsou tzv. občanské hlídky, které na západě a jihu začínají existovat….
      https://cz24.news/nizozemsti-obcane-organizuji-hlidky-se-sledovanim-pomoci-aplikace-a-zatykaji-kriminalni-invazisty-video/

     • Jirik – o čom bolo PSVB – Pomocná stráž Verejnej bezpečnosti – za akého systému, za akých okolností. Ja stále tvrdím – preč zo Šengenu, preč z EU, uzavrieť to tu na 2 generácie! Ja nepotrebujem holandský jogurt ani albánske drogy! Kto chce žiť dnes v trazintnej dedine?!

      Dnešný totalitný korporátny fašizmus ti nedovolí zakladať domobrany – ktoré by bránili globálnemu pohybu tovarov, služieb a financií. A ľudia sú tovar – to je demokracia – právo vlastniť otrokov! Komunistom stačili tí ich otroci – a hlavne stabilný systém riadenia. O tom bola predsa normalizácia. Dnes niekto potrebuje chaos – a potom nový normál ₋ zakonzervovanie stavu, ktorý bude vyhovovať globalistom.

      Za normálnych okolností nepotrebujeme vládu Ďalších 20 rokov! Dnes vláda presadzuje agendy proti nám. Detto nepotrebujeme ani parlament – mimo situ Damage Control, pretože stabilita zákonov bola nastavená dlhodobo a každý výkonný úradnik vie – odkiaľ pokiaľ. Tomu sa hovorí zotrvačnosť sociálneho systému – ktorý, ten náš začali systematicky rozkladať! Napríklad prijímanim nejednoznačných zýkonov a podmieňovacích slovíčok podľa Protokolov – môže – musí – mal by. No a tak si sudcovia začali veci vysvetľovať po svojom a dnes máte absolútnu zvôľu v justičnej moci, v polícii. Potrebujeme stabilizovať krajinu nacionálnou totalitou /Veličko – Európa má na výber – buď zánik v multikulty, alebo záchrana v nacionalizme – čo si nepleťte s nacizmom!/. A Brejvik je záložný plán B. Lenže zase treba chápať, že tu nejde o konceptuálnu zmenu plánov a myslenia globalistov – tu ide len o to, aby im to celé nevybuchlo práve teraz. Takže to je len Damage Control – odklad genocídy o pár generácií.

     • Maroš, v česku domobranu zlikvidovali už za AL-Hamáčka; a plno lidí je stále přesvědčeno, že když se změní vláda, že bude líp…není potřeba prezident, vláda, parlament, senát – potřeba je, aby lidi vzájemně spolupracovali, komunikovali spolu,…
      dneska jsou taky PSVBáci, akorát se jim říká jinak, ale jedná se o obyčejné udavače, kteří toto udávání dělají z rozličných důvodů…
      *****
      Zdeněk jandejsek o tom co se chystá od srpna 2023 v českých firmách
      https://www.youtube.com/watch?v=W1rCMDfpwtM

    • Marek Košice

     „Vpadl do domu 29-leté Francouzsky, bil ji, mučil, a celé hodiny znásilňoval obzvláště sadistickými způsoby, třeba koštětem. Dívka musela být po záchraně uvedena do umělého spánku, a chirurgové jí museli operovat perforovaná střeva a zmasakrované pohlavní orgány.“ ……….. Toto je jedna z najohavnejších vecí, o akých som kedy čítal… AKO NÁRAMNE BY SOM SI UŽIL, KEBY SOM SI HO ZA TO MOHOL PODAŤ!!!!!!!!!! Zbil by som ho do nemoty (ale aby prežil, dúfam, že by prežil) a potom by som ho priviazal reťazou o obvod stromu, niekde kde by ho na 100% nikto nenašiel. Tam by zgegol o hlade a smäde (skôr teda o smäde)… Nešpinil by som si ruky a „karmu“ jeho mučením (ani by som to totiž nedokázal spraviť)…Ale priviazať ho reťazami o obvod stromu a opustiť ho s tým, že na 100% tam zgegne, to by som zvládol! ………. NENÁÁÁÁVIDÍÍÍÍM mučenie, a už dupľom mučenie dolných telesných otvorov….NENÁVIDÍM sado-maso a podobné nízkovibračné satanistické kktiny…….. PRAJEM TEJ ŽENE, NECH SA Z TOHO DOSTANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

     • Presne tak ako píšeš ja by som ho dala zožrat besným zverom aby už nikdy nemohol robit také zverstvá °°°°°°°°°°!!!!!!!!!!!!!

 2. Galaxia andromeda

  Konecne potvrdene preco je tolko populacie demntnej a preco opickam chyba kongitivne myslenie. Vskutku stretavam hlupakov omnoho viac konecne viem preco. Idiokracia alias absurdistan. Festival hlupakov dementov a dusevnych mrzakov. Nikdy nepochopim ako moze niekto nakupovat zbrane a posielat ich na zabijanie ludi. Tito bioroboti s nastupom demencie stratili svedomie a empatiu!!! Ostala len zlost a nenavist. Prichadza ocista!!!

  • Marek Košice

   „Prichádza očista“….. LEN ABY NIE OČISTA OD ROZUMNÝCH ĽUDÍ!!!!!!!!! Lebo ak budú čistiť „elity“, tak to vyčistia od rozumných a tupcov tu ponechajú, pretože vládnuť tupcom je omnoho jednoduchšie…….

 3. Jednoduchá

  …vďaka za inf. ….

 4. Nelegální migrace prudce roste. Nejvíce přestupků páchají Ukrajinci.
  Víte, že za Fialovy vlády vzrostla loni nelegální migrace o 161 %? Víte, že počet nelegálních migrantů, kteří Českou republikou projížděli, vzrostl o neuvěřitelných 1600 %? A víte, že nejvíce přestupků se dopouštěli Ukrajinci? To neříkáme my, ale oficiální zpráva z Rakušanova ministerstva vnitra. Pojďme na to.
  https://www.youtube.com/watch?v=jYmgsFDI3bo

 5. Je to velmi prosté a jednoduché – patřičně zfanatizovat dav a je vymalováno. Je všeobecně známý fakt, že se vakcíny produkují v mnoha šaržích a tím je určeno jejich směrování a použití. Od placeba až po smrtelnou dávku a to včetně přeprogramování pomocí nanočipů.

  Jde jen o to komu je chemie vnucena – tedy je s tím svolný – a tím jde o akt dobrovolnosti. Toto je karmická pojistka globálního predátora odpovědného za depopulaci. K tomuto účelu se dnes používá technologie MInd control a všeobecná a všelidová dobrovolnost je tím zaručena.

  Je opět známý a smutný fakt, že jde o řízenou depopulaci. Navíc každá bytost je autonomní mikrokosmos, zde jsou šablonovitá řešení neúčinná.

  Neříká se nadarmo – Svatého nelze otrávit.

 6. Typická mainstreamová podprahovka Nového Času – spor o „úspešné a bezpečné mňamky“!

  „Spoločnosť BioNTech, taktiež z Nemecka, dosiahla počas covidovej pandémie vďaka svojej vakcíne miliardové tržby, zatiaľ čo spoločnosť CureVac po nádejnom začiatku nedokázala vakcínu uviesť na trh včas, píše DPA. CureVac však tvrdí, že vyvinula technológie, ktoré boli kľúčovými pri vývoji bezpečných a účinných vakcín proti COVIDu-19.

  CureVac preto v júli minulého roka podala na BioNTech žalobu, v ktorej požadovala „spravodlivú náhradu“ za porušenie viacerých svojich práv duševného vlastníctva. Tie podľa nej BioNTech spoločne s americkou farmaceutickou firmou Pfizer použili pri výrobe svojej úspešnej vakcíny.“
  https://www.cas.sk/clanok/2832565/firma-ktora-vyrabala-vakciny-proti-covid-19-stoji-pred-sudom-dovod-vas-sokuje-ako-si-to-mohli-dovolit/

 7. Dnes mi prišla „zoznamka“ – kandidátske listiny. Hotová katastrofa! Podľa toho, kto je odkiaľ viete ako „vlastenci“ pokrývajú Slovákov na južnom Slovensku – serú na nás!

  By som zákonom zakázal povinnosť si vybrať jednu stranu a 4 kandidátov. Ja kvôli jednému kandidátovi nechcem legalizovať ostatnú stranícku bandu! Ďalšia vec – zrušiť vôbec verejnú volebnú kampaň v masmédiách! Jednak tým ovplyvňovanie a korupciu a nech pekne chodia 4 roky medzi občanov a diskutujú. Kedysi boli kortešačky na rebriňákoch – varili sa guláše a organizovali zábavy – tiež matovičovská korupcia klobásou za 500 – akurát tých 500 zaplatíme všetci zo svojho – nie jeho Pavlínka investorka. Už za toto by mal byť v base! Ale pri kortešaškách ste toho kandidáta aspoň poznali osobne a mohli ste mu dať po papuli!

  Ja som zúrivý ako je to podvodnícky všetko nastavené! Neustály výber len medzi zlom a rovnakými bandami! Tie ich neurčitkové programy, ktorými sa aj tak riadiť nebudú – lebo budú zase len pretláčať agendu globalistov. Svokra mi spomínala, ako v 50. rokoch chodil Husák na nákladiaku po južnom Slovensku s nápisom „Maďari za Dunaj!“ Za to ho vlastne aj internacionálni komunisti zabásli za buržuázny nacionalizmus. A potom Dubčekom prepustený kajúcnik Husák prešiel na internacionalizmus a o. i. v jeho!!! sídlisku v Petržalke /nehovorím o rodisku Dúbravke/ nechal pomenovať jednu z ulíc podľa trockistického okupanta Slovenska v roku 1919 Bélu Kohna-Kúna. Súdruhovia sa vždy dohodnú a médiá vám nič nepovedia o ich zákulisných rozhovoroch už teraz.

  Inak toto už dávno vyriešil ten tzv. nenávidený Slovenský stát – prvá Slovenská republika ústavným zákonom č.185 z júla 1939, kedy každú národnosť mohla zastupovať len jedna strana a konkrétne stavovstvo – profesné záujmy detto.
  Čiže slovákov sa dá zjednotiť ústavným zákonom! Čiže – ak značka napr. SNS – tam musíte byť všetci a tam sa požerte! Alebo budú za vami pronárodné výsledky – alebo pôjdete do p.e!

  Kto financuje extrémizmus na Slovensku
  https://www.youtube.com/watch?v=S-WUzTz7CIA

  „HLAVA ŠIESTA. Politické strany. § 58. (1) Slovenský národ zúčastní sa štátnej moci prostredníctvom Hlinkovej slovenskej ľudovej strany (strany slovenskej národnej jednoty). (2) Podrobnosti o vzniku, složení a právomocí orgánov strany určuje osobitný zákon. § 59. (1) Národnostná skupina sa zúčastní štátnej moci prostredníctvom svojej registrovanej politickej strany, ak ona môže byť pokladaná za predstaviteľku politickej vôle celej národnostnej skupiny. (2) Podrobnosti určuje zákon. HLAVA SIEDMA. Stavovské zriadenie. § 60. (1) Občania podľa svojho povolania sa soskupujú do týchto stavov: a) poľnohospodárstva, b) priemyslu, c) obchodu a živností, d) peňažníctva a poisťovníctva, e) slobodných povolaní, f) verejných zamestnancov a osvetových pracovníkov. (2) Každý stav sa skladá z osobitnej skupiny zamestnávateľov a zamestnancov. § 61. (1) Každý občan musí byť organizovaný v niektorom stave, ale funkciu môže mať len organizovaný príslušník politickej strany. (2) Výnimky určuje zákon. § 62. Stavy sa starajú o hospodárske, sociálne a kultúrne záujmy svojich složiek, najmä o zvýšenie ich výkonností a životnej úrovne, o úpravu pracovných pomerov, o vyrovnanie a usmerňovanie záujmov medzi stavmi, medzi výrobcami a spotrebiteľmi a o riešenie prípadných sporov medzi zamestnávateľmi a zamestnancami. § 63. (1) Stavy sa organizujú na princípe samosprávnom. (2) Otázky organizácie, činnosti, právomocí stavov a štátneho dozoru nad nimi určuje osobitný zákon. “
  https://www.upn.gov.sk/data/pdf/ustava1939.pdf

  • Koľkí by už mali byť v base a chodia si po oslobode veselo dokonca aj kandidujú hrdo (°°

  • Jednoducho to Západná civilizácie nevie, česky „neumí“. Vždy po „búrkach“ v minulosti to chvíľu drží a zasa sa rozpadne.

   Mne sa páči návrat Indického premiéra Moodi-ho k overeným hodnotám, posledných pár rokov (stále ešte)rieši všetky veľké problémy dnešnej civilizácie. Viď, napr. anglický mesačník https://uloz.to/file/QUuLQjgwbfmh

   Má tu Západe vôbec niekto mentálnu silu (a kapacitu) takéto témy nie len otvoriť ale aj pre budúce generácie vyriešiť? Každý môže nahliadnúť dovnútra, či ich on sám má vyriešené a TO je odpoveď.

Pridajte komentár

*