Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Dáta z mobilných telefónov ukazujú, že mestá ako Chicago a Boston sú po pandémii prázdnejšie. Kam zmizli ľudia?


Print Friendly, PDF & Email

Dáta z mobilných telefónov ukazujú, že mestá ako Chicago a Boston sú po pandémii prázdnejšie. Kam zmizli ľudia?

(Ethan Huff, Natural News) Centrá mnohých amerických miest sa vďaka koronavírusu a ochoreniu Covid-19 stali doslova mestami duchov. Nová analýza dát od mobilných operátorov ukazuje, že aktivita v centre miest ako San Francisco, Chicago alebo Boston od pandemického podvodu prudko klesla.

Podľa údajov, ktoré zozbierala Mestská fakulta pri Univerzite v Toronte, od jesene 2022 sú mnohé centrá veľkých miest oveľa menej rušné ako pred pandémiou.

Napríklad do Los Angeles sa na základe meraní aktivity mobilných telefónov vrátili iba dve tretiny bývalého života – a toto je jeden z najlepších výsledkov.

Iné mestské centrá ako Chicago, Vancouver v Britskej Kolumbii (Kanada), Seattle a San Francisco sotva obnovili polovicu svojej predpandemickej aktivity.

„Ten pokoj tiež ovplyvňuje mestá bývalého rozkvetu ako Denver, Atlanta a Houston,“ uviedol portál Statista.

(Súvisiace: Niektoré odhady naznačujú, že v dôsledku „covidu“ a „vakcín“ zomrela až jedna miliarda ľudí.)

Umierajú mestá, pretože umierajú ľudia, alebo len v dnešnej dobe všetci zostávajú doma?

Podľa denníka San Francisco Chronicle to všetko začalo so zamestnancami, ktorí pokračovali v práci z domu ešte dlho po skončení lockdownov.

Ukázalo sa, že lockdowny viedli u mnohých ľudí k vzniku úplne novej paradigmy práce z domu, ktorá bude pokračovať aj v budúcnosti.

Trend smerom k práci na diaľku však len čiastočne vysvetľuje pád amerických miest a najmä ich centier. Ako môže mesto typu Seattle stratiť polovicu svojej aktivity v priebehu troch rokov?

Vieme, že mnoho ľudí utieklo z miest ovládaných Demokratmi (progresívnymi extrémistami) ako Seattle a San Francisco po tom, čo ich nepokoje okolo Georga Floyda a hnutia „Black Lives Matter“ roztrhali na kusy a zanechali za sebou skazu v podobe prázdnych budov, stanových mestečiek a rastúcej populácie bezdomovcov.

Ale čo mestá ako Atlanta a Houston? Tieto dve rozkvitajúce mestá stratili neuveriteľné množstvo aktivity vo svojich centrách, a to aj napriek prílevu nováčikov, ktorí tam utiekli z iných štátov počas alebo po pandémii.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Potom tu máme zlyhávajúce mestá ako Portland, ktoré po Georgovi Floydovi a covide zahltili stanové mestečká, bezdomovectvo a kriminalita ako nikdy predtým.

Portland obnovil len 37% svojej predpandemickej aktivity v centre mesta, čo čiastočne vysvetľuje, prečo firmy ako Walmart, Cracker Barrel, REI a mnohé iné odtiaľ húfne odchádzajú.

Najhorším mestom zo všetkých v analýze je San Francisco, ktoré má v súčasnosti len 31% z pôvodnej predpandemickej aktivity v centre mesta. Podľa všetkého je San Francisco skutočne umierajúcim mestom, spolu s Portlandom a Seattlom, ktoré za ním príliš nezaostávajú.

Spolu s eskalujúcou mierou kriminality sa najmä mestá pozdĺž západného pobrežia rozpadajú ako nikdy predtým. V niektorých prípadoch dokonca obmedzujú mestské služby ako je odvoz komunálneho odpadu a pouličné osvetlenie, čo situáciu len ďalej zhoršuje.

Podľa údajov iba 4 zo 62 miest analyzovaných v rámci výskumu v súčasnosti dosahujú úroveň predpandemickej aktivity z roku 2019. Patrí medzi ne Salt Lake City (Utah), Bakersfield (Kalifornia), Fresno (Kalifornia) a El Paso (Texas).

„Táto situácia má vážne dôsledky pre maloobchod, reštaurácie a kancelárske prierstory,“ povedal jeden z výskumníkov o zúfalej situácii pre americkú ekonomiku.

„Ide o kultúru ‚práce z domu‘, rovnako ako trend utekania ľudí z veľkých miest,“ napísal niekto na Twitteri a ponúkol svoj pohľad na vec.

„Utiekli sme z Kalifornie v roku 2018, v ideálnom čase. Nikdy som nebol šťastnejší.“

„Zdá sa, že aktivita mobilných telefónov je takmer plošne znížená. Zároveň sa to deje v dobe, keď celosvetová populácia je náhle na ústupe a priemerná dĺžka života sa prvýkrát za storočie znížila,“ zdôraznil ďalší komentujúci.

Najnovšie správy o následkoch podvodnej pandémie covidu nájdete na stránke Depopulation.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Teoreticky – ak by sa ľudia zdržiavali viac doma – telekom aktivita by mala byť vyššia.

  Ale – môj prípad – kvôli tzv. spárovaniu mobilov cez bluethoot s ľuďmi, ktorí boli akože pozitívni na covid – viď Čína – zásadne so sebou nenosím mobil – aj keď už asi 3 roky pred kovid podvodom, takže je možné, že ľudia už pochopili, na čo slúži ten ich mobilný čip a mobily tiež odkladajú. Lebo v najväčšej koncentrácii obyvateľstva ste mali najväčšiu pravdepodobnosť spárovania a problémov z toho vyplávajúcich. Samozrejme – mŕtvemu je mobil na hovno a pozostalým ak nevedia pin, tak ťiež. a to vraj majú ľudia priemerne až 4-6 mobilov na hlavu.

  V mestách sa najviac koncentrujú služby, ale aj duševná práca. Zaujímalo by ma – úroveň služieb obyvateľstvu – napr. aj pre tých domasedov. ???

 2. Tak čo sa týka Chicaga, tam je to jasné. Starostka Lori Lightfoot prezývaná Beetlejuice, lezba, progresívna škatedá nasratá černoška, doviedla mesto k úpadku.
  Kriminalita obrovská, nič tam nefunguje. Určite vela ludi mesto opustilo.
  Bohužial zvolili si tam snáď ešte horšieho starostu, takže exodus bude pokračovať.
  Čo sa týka Bostonu, to neviem.

 3. „V dějinách neexistuje doba, kdy by lidé, kteří cenzurovali projev, byli ti dobří“

  + Perlička:
  https://i.postimg.cc/66FPX82v/Clipboard01.jpg

  • Čerešnička na torte je to české pekárstvo, ktoré po uverejnení oznamu – v dobrom a v záujme kvality a na upokojenie zákazníkov – že nepečie z ukrajinskej múky – schytalo ten správny naci banderovský český revanš a vyhrážky smrťou! Každý dobrý skutok MUSÍ byť potrestaný! Tak funuje rovnováha vo vesmíre! A preto treba ľuďom nasrať – aby sa to človeku v dobrom vrátilo! Fašizmus spoľahlivo ylieči aj ten najzarytejší altruizmus! Klin klinom – proti zlu zlom! Ja byť majiteľom toho pekárstva – už by som nedokázal upiecť jediný rohlík bez toho, aby som naň nenapľul!

   Reportáž z čiech. „Nepečieš z ukrajinskej múky“ ?! Tak si ruský kolaborant!
   https://www.facebook.com/slobodneslovenskoo/videos/report%C3%A1%C5%BE-z-%C4%8Diech-nepe%C4%8Die%C5%A1-zo-z%C3%A1vadnej-ukrajinskej-m%C3%BAky-tak-si-rusk%C3%BD-kolaborant/793826639085129/

   • Na Facebooku, ale kupříkladu i na Twitteru proletěl dotaz jednoho ze zákazníků, který chtěl vědět, proč Lidl píše k vajíčkům, která prodává, že jsou česká, když jsou dovezená z Polska.

    Lidl nabídl odpověď.

    „Dobrý den, jedná se o české slepice, které jsou v Polsku, kde pro ně jsou lepší podmínky. Děkujeme za pochopení,“ napsal řetězec.
    „Jezděte nakupovat do Polska, vaše slepice tam už jsou,“ padlo v debatě. „České slepice jezdí na wellness do Polska,“ zaznělo dále. „A jezděj domů do ČR aspoň na víkendy?“ padla také otázka.
    https://cz24.news/slepice-jsou-ceske-jenom-sedi-v-polsku-lidl-ohromil-zakazniky/
    *****
    ČESKO: Spor kolem importu jedovatého obilí z UKrajiny nabírá bizarních podob. Hlavní protagonisté z řad vládnoucí ODS vymýšlejí jednu perlu za druhou. Jednou halasně s kumpány ze SPOLU trvdí, že obilí je testováno, aby je následně usvědšila zpráva kontrolního orgánu, že se na výsledky testu teprve čeká. Jindy zase tvrdí, že je ho jen „trochu“ a nic se tedy neděje. Vždyť se přece může poškodit zdraví jen pár Čechům, že?! Čechů a ostatních nevyvolených národů je přece dost. Oni sami a jejich samozvaní vyvolení páni ho přece jíst nebudou, chce se mi dodat! Stejně jako na Ukrajině.
    https://cz24.news/jedovateho-obili-z-ukrainy-je-jen-trochu-politici-v-ods-klidni-cesky-narod-sami-ho-jiste-nejedi-pod-vedenim-cizich-panu-k-sebedestrukci/

    • Čerešničky sú dobré na našich stromoch budú dozrievat v júni v plnom prúde ,s marhulami to nebude také isté takmer všetky zmrzli , doporučujem všetkym ktorí si ešte navypočuli liečivú hudnu rapture môžu si ju naladit na youttube muzikoterapiu odporúčam je to liek na dušu, srdce nou poookrieva +++

    • V dnešnej dobe zakonnik prace už umožnuje majitelom firiem požičiavat svojich zamestnancov inym firmam,tak prečo nie aj sliepky,z ludi urobili spotrebny tovar-otrokov.

     • Lízing sliepok je hovadina – pretože trvá 3/4 roku, neš začnú sliepky znášať a to nesmú prísť do odbdoba s krátkym a chladným dňom. V prvom roku znesú 100% svojho potenciálu, v druhom 70% a v treťom roku 40%. Takže s tými českými sliepkami na welnes v Poľsku to bol improvizovaný vtip.

 4. Neviem ako je to v Chicagu a Bostone, ale zo San Francisca nikto nezmizol. Akurát je tam čoraz viac bezdomovcov, ktorí tomuto peknému, kopcovitému mestu robia zlú reklamu. Počas pandémie bolo mnohým ľuďom v San Francisku a neďalekom Silicon Valley umožnené pracovať z domu (homeoffice) a tento stav do určitej miery dodnes pretrváva.

  • Podľa všetkého je San Francisco skutočne umierajúcim mestom: samozrejme že je a ani sa nečudujem, keď je to mesto poväčšine bukvičiarov a tak to dopadne aj u nás, pokiaľ budeme preferovať psychicky chorých ľudí

 5. mimo téma!!!

  pavel zítko o rozdělení československa a aktuálních aktivitách LVČR (legitimní věřitelé české republiky), vyšlo 1.5.2023
  skoro hodinové video, které je veřejně přístupné
  https://www.facebook.com/100084617054786/videos/15-dopoledn%C3%ADk-953jsme-%C4%8Desk%C3%A1-republika-ltd-jako-firma-nebo-%C4%8Deskoslovensko-jako-st/598777202223351

 6. Světová zdravotnická organizace (WHO) si chce připsat ještě větší pravomoce nad členskými státy. Co chystá a proč bychom si to neměli nechat líbit? O tom je tohle video.
  https://otevrisvoumysl.cz/globalni-pandemicka-smlouva-who-je-hrozbou-pro-nas-vsechny/

  • Bezskrupulózní WHO podrážející nohy všem zdravotníkům, kteří zůstali věrni Hippokratově slibu a nezradili své pacienty, zpronevěřila svůj léta pěstovaný mravní kapitál tak odporným způsobem, že může chtít maximálně prostorný splaškový kanál, z kterého by už nikdy nevylezla ven mezi slušné lidi.

 7. Israismael

  Táto šialená vláda technokratov WHO, pre zdravie tohto nezdravého globálneho sveta ,ale nikým nevolena, podobne ako je tomu aj s lichvarmi z WEF ,ktorý sa snažia ako satanasi o naše duše cez AI technológie a snažia sa vybudovať ekonomicky a digitálny svetovy koncentrák pre ludi ,tak tieto obe temné inštitúcie, ktoré sa robia za svetlo ,by mali byť ľuďmi vypozorovane a navždy poslane do pekiel ..podobne ako aj tretia organizácia do partie s týmito dvomi a to je OSN..Všetky tri WHO ,WEF ako aj OSN sú nástrojom pre ciele globalistov a tým aj pre ciele Lucifera..Je to preto ,že človek sa úplne opustil od Boha …nemôžem pochopiť ľudí že ako to nemôžu vidieť túto skutočnosť ,napr aj toto:
  1 % ľudí ovládá svet.
  4 % sú ich lutky .
  90% ľudi spí.
  5 % ľudí sa prebudilo a snaží sa tych 90 % prebudit.
  1 % použije 4 % lutkovodicov, aby zabránili 5 % v prebudení tých zbývajucích 90 %…
  A takto si mi tu na tejto Zemi žijeme bez Boha ..A este sa tu budeme zlostit ,keď niekto píše o pojme Boh… lebo niekto neznesie že taký názor si dovolí človek, pretoze ho hneď berú za sektara alebo náboženského fanatika a pod ..musí mu to prísť ,,povedať,, Boh sám v osobe jeho Najvyššieho vyslanca aby uveril ..Ale v tom okamihu keď to príde,keď príde ten čas a naozaj sa to stane ,tak nebude vedieť kam skočiť, kam sa obrátiť ,kde nájsť mysaciu dieru .Človeku napr ako som ja neveria dnes ,no budú musieť priamo Tomu kto ich príde súdiť za všetky ciny skutky ,myšlienky na ktoré neplatí clo ,a to čoskoro…udalosti vo svete budú také ,že každý pochopí ..Až potom pochopí človek že sa mal učiť Pravde a Slovu, ktore jedine ho malo zachránit pred temnotami ,ktoré sa snažia každého jedného ľudského ducha strhnúť do rozkladu navždy..
  Bez Pravdy z Najvyšších miest niet záchrany …Bez znalosti Slova z Najvyšších miest človek prepadá,lebo nestačí byť iba poľahčujúcu okolnosťou dobrým clovekom,ale musí byť aj znalym Najvyššieho Slova a Najvyššej Pravdy..Lebo inak nespozná človek ani cestu ,domov,, ani Boha ..Už sa bude čoskoro človek musieť naučiť vnímať to slovo Boh ,čo to je ,odkiaľ to je ..Ale Kto to je, to sa človek nikdy nedozvie ..Tak je to chcene a môže to byť len vycitene ľudským duchom!

  • Israesmael som jednoduchá , primitívna žena aby som dostatočne dala odpoveď na tvoje slová ktoré su vhodne napísané tvojim slovom fundovaného sčítaného človeka je škoda že unikáš pozornosi ľudom na rovni tvojho postavenia +++

   • Israismael

    Boba… Dnes je dôležité aby sa prebral ten živý ľudský duch, ten hlavný človek-duch, ktorý by dodával životné ,, palivo,, človeku -z rozumu.. Ľudský duch ma byt nadradený rozumu..On duch – ako citova božia iskra – nedokáže tvoriť vojny a temnotu ako rozum- bezcitny chladný počítač- v človeku, ktorý sa podriadil temným vplyvom Lucifera…u každého pozemského človeka ma vládnuť ľudský duch a nie opačne, že rozum .. Preto som napísal ze duchovne je neprebratych na tejto Zemi veľmi veľa ľudí,až tých 90%, aj keď na úrovni hmoty a rozumu sa prebralo chvalabohu veľa ľudí,možno aj 50%, aby chápali, že čo sa deje na planéte , a co sa bude diat… Ale už aj to je dobre, keď sa človek preberie zo,, spánku“ hmotného rozumu… lebo to je základ toho, ze by sa mohol človek prebrať aj na úrovni ducha… Mnohokrát som už aj tu písal, že nie rozum bude súdený ale ľudský duch… Keby mal byť súdený rozum človeka, tak by nik neprešiel božím súdom , lebo ľudský rozum vyrobí zo zmýšľania toľko hlúposti a zmätku, vojen, vrážd, závisti, nenávisti, a malo dobra, ako to /do/nedokáže žiadny iný tvor vo vesmíre!!

Pridajte komentár

*