Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Študenti v rúškach kolabujú. Gymnázium sa už nemieni prizerať a posiela list ministrom


Print Friendly, PDF & Email

Študenti v rúškach kolabujú. Gymnázium sa už nemieni prizerať a posiela list ministrom

Nosenie rúšok znamená pre niekoho ochranu, pre iných len rozčuľujúci a nevyhnutný doplnok, ktorý na poslednú chvíľu pred vstupom do obchodu ťahá z dna kabelky či vrecka.

Vonku sa noseniu rúšok môžeme ešte vyhnúť. O poznanie horšie sú však na tom školy, žiaci i pedagógovia. Rúško sa dokonca nesmie skladať dole z tváre ani v spoločných priestoroch, keď sa žiaci z hodiny na hodinu presúvajú medzi triedami, do jedálne, na toaletu, do zborovne a tak ďalej.

Nosenie rúšok má aj svoju tienistú stránku. Na negatívne dopady upozorňujú českí pedagógovia domažlického Gymnázia Henricha Šimona Baara, kde kvôli noseniu ochranných prostriedkov už niekoľkokrát zasahoval lekár.

Učitelia si povedali „A dosť!“

Učitelia aj vedenie školy sa už ďalej nemienia tomuto stavu len tak nečinne prizerať.

Pedagógovia preto napísali otvorený list o škodlivosti nosenia rúšok adresovaný priamo ministrom – ministrovi zdravotníctva a ministrovi školstva. Nižšie uvádzame celé znenie listu, vrátane mien pedagógov pod ním podpísaných.

Dočkajú sa odpovede?

„S obsahom otvoreného listu – ako potvrdzuje môj podpis – súhlasím. Čo sa ale týka toho, či očakávam odpoveď, som skôr skeptická,“ komentuje situáciu sama riaditeľka domažlického gymnázia Jána Štenglová.

Otvorený list ale nie je jediným a prvým krokom, ktorý škola v tejto veci podnikla.

„Po dvoch neúspešných pokusoch osloviť pána ministra telefonicky, som využila odporúčania jeho sekretárky, ktorá mi oznámila, že sa mám na pána ministra a hygieničku J. Rázovú obrátiť e-mailom,“ dopĺňa riaditeľka Štenglová.

Na Jarmilu Rázovú a Romana Prymulu (český minister zdravotníctva) bol smerovaný jasný a zrozumiteľný dotaz:

„Je naozaj neprípustné používať počas vyučovania ochranný štít ako ochranný prostriedok horných dýchacích ciest?“

Tak začína e-mail adresovaný vyššie uvedeným osobám od riaditeľky domažlického gymnázia. Škola samozrejme hygienicko-bezpečnostné nariadenia a príslušné opatrenia dodržiava.

„Neznášam nerešpektovanie pravidiel a odmietam viesť žiakov k tomu istému. Tento postoj však mňa, a tým aj našu školu, stavia do úplne neudržateľné situácie,“ pokračuje riaditeľka v e-maile adresovaný Prymulovi a Rázovej.

Lenže následky spôsobené nosením ochranných prostriedkov nemožno ignorovať.

„V minulom týždni 3 žiačky skolabovali, dnes jednu žiačku v bezvedomí odviezla rýchla zdravotná pomoc do nemocnice, druhú po poskytnutí prvej pomoci ošetrila privolaná lekárka,“ vypichla Štenglová ako prvý z bodov.

Tu sú ďalšie fakty, ktoré nemožno opomenúť, a ktoré boli zaslané riaditeľkou na najvyššie miesta:

„V okolitých školách (a po republike v mnohých ďalších) sa celkom samozrejme povinnosť nosiť rúško pri výučbe nerešpektuje, sme pre smiech – na webových stránkach juhočeskej Krajskej hygienickej stanice je oficiálne uvedené, že štít možno za stanovených (pre nás veľmi prijateľných) podmienok používať.

Na internete (naposledy dnes v Prachaticiach) sú pochvalné komentáre, ktoré oceňujú pohotovosť škôl / zriaďovateľov, ktorí pochopili, že štíty sú veľkou úľavou pre žiakov i učiteľov. Treba poznamenať, že to bolo dokonca po dohode s hygienou.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Sme okresom (Domažlice) s najmenším rozšírením nákazy (svoje peklo sme si už prešli na jar), napriek tomu sľubovaný Semafor pre nás nemá žiadny zmysel.

Iniciatívou učiteľského zboru sme sa na Vás, pán minister, a na rezortného ministra Plagu obrátili formou otvoreného listu, ktorý reflektuje vyššie popísaný stav a veríme, že pochopíte vážnosť celej situácie.“

Celé znenie listu od pedagógov ministrom

Tu je potom celé znenie listu obsahujúce aj údaje o pôsobení určitej koncentrácie CO2 vo vzduchu na ľudský organizmus:

Vec: Nesúhlas s plošným nosením rúšok pri výučbe

Vážený pán minister,

my, dolu podpísaní, rešpektujeme vládne nariadenia ohľadom použitia ochrany dýchacích ciest proti šíreniu koronavírusu. Avšak považujeme používanie rúšok pri výučbe v málo nakazených regiónoch za neadekvátne.

Osobne sme mali možnosť overiť si, že dlhodobé nosenie rúšok komplikuje vyučovací proces na strane učiteľov i žiakov (zhoršenie zrozumiteľnosti spôsobujúce možnosť mylného výkladu informácií, nemožnosť sledovať pri výučbe cudzích jazykov artikuláciu učiteľa kvôli správnej výslovnosti).

Navyše, vzhľadom na často nesprávnu manipuláciu s rúškami, sa znižuje efektivita ich použitia.

Za zďaleka najväčší problém však považujeme vysokú koncentráciu CO2 vo vdychovanom vzduchu pod rúškom. Vyhláška č. 20/2012 sb. stanovuje limit koncentrácie CO2 vo vzduchu vnútorných priestorov na 1500 ppm.

Pokusným meraním pri laboratórnych prácach sme spoločne so študentmi pod rúškom opakovane namerali hodnoty vysoko presahujúce 50 000 ppm, pričom uvádzaná bezpečná hranica neohrozujúca zdravie je 5 000 ppm.

V nižšie priloženej tabuľke (viď tab. č. 1) uvádzame možné zdravotné dôsledky zvýšenej koncentrácie CO2.

Vzdelávací proces vyžaduje sústredenie a mozgovú činnosť, ktorá bez dostatočného prísunu kyslíka nie je fyziologicky možná, preto i hodnotenie výkonu žiakov je znevýhodňujúce. Ak vynecháme možné zdravotné riziká, vyhlasujeme, že za týchto podmienok nemôžeme s plnou zodpovednosťou ručiť za výsledky vzdelania žiakov.

Chápeme nutnosť nosenia rúšok v regiónoch, kde hrozí komunitný prenos choroby Covid-19, ale v málo infikovaných regiónoch sa nám to javí ako zbytočné hazardovanie so zdravím nenakazených.

Preto Vás naliehavo žiadame o opätovné posúdenie plošného zavedenia rúšok so zohľadnením situácie podľa vládou navrhnutého epidemiologického semaforu, prípadne podľa rozhodnutia oblastných hygienikov.

Účinky CO2 na ľudský organizmus

Podľa zdroja www.enectiva.cz má koncentrácia oxidu uhličitého v ppm (častíc na milión) nasledovné zdravotné účinky:

 • 1000-2000 nastávajú príznaky únavy a znižovanie koncentrácie
 • 2000-5000 nastávajú možné bolesti hlavy
 • 5000 maximálna bezpečná koncentrácia bez zdravotných rizík
 • nad 5000 nevoľnosť a zvýšený tep
 • nad 15000 dýchacie ťažkosti
 • nad 40000 možná strata vedomia

V Domažliciach 24. septembera 2020

S pozdravom a prianím pevného zdravia,

Mgr. Tomáš Javorský, Mgr. Petra Šlajsová, Mgr. Eva Machová, Mgr. Sylva Vágnerová, Mgr. Dana Fraňková, Mgr. Marina Mrázová, Mgr. Blanka Zelenková, Mgr. Hana Jano, Mgr. Jaroslava Vondrašová, Mgr. Jana Váchalová, Nikola Váchalová, Ing. Josef Šerlovský, Mgr. František Novák, Mgr. Radka Kortusová, Mgr. Jaroslava Žáková, Mgr. Pavlína Martincová, Mgr. Zdeňka Němečková, Mgr. Jana Štenglová, Ing. Hana šľachové, Mgr. Jaroslav cnelo, Mgr. Petr Diviš, Mgr. Martina Svobodová, Mgr. Petra Váchalová, Mgr. Petra Černá, Mgr. Jaroslava véčkovej, Mgr. Josef sheckler, Mgr. Kamil Henrich, RNDr .. Michala Králíčková, PhDr.Patricie Wischenbart, Jan Pek

Autor: Petra Kůtová

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: domazlicky.denik.cz, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Konečne im (tým politikom a ich neodborným a bezcitným pochlebovačom zo strany tzv. Verejného zdravotníctv) naznačili aspoň pedagógovia, keď už aj ich vlastní rodičia sú egoisti a ďávajú prednosť debilným opatreniam … poškodzujúcim ich zdravotnú budúcnosť sú ticho… a ich psychopatických ministrom bezcitne a kolenačky podporujú

  • „S pozdravom a prianím pevného zdravia,“ – to určite!

   Otázka – ak odstránime dôsledok = rúška, a príčina ostane – čím vôbec nemyslím nejaký vírus, ale tento zločinecký systém a jeho služobníkov – čo potom? Akože poďakovanie – im – za to, že nám dovolili s putami ísť na záchod? Pedagógovia boli, sú a aj naďalej budú servilnou súčasťou globálnej debilizácie!

   “ za týchto podmienok nemôžeme s plnou zodpovednosťou ručiť za výsledky vzdelania žiakov“ – akože maturita so zárukou, že to ten debil do roka nezabudne všetko, čo sa „namemoroval“, ale vôbec nie naučil – a už vôbec sa to nenaučil využívať?! Ani ako korporátne vzdelanie?

   Existuje aforizmus – „Prvá povinnosť človeka po jeho narodení je – naučiť sa rozprávať!“ ???

   Prvá povinnosť žiaka v škole je držať hubu a počúvať! Nie dýchať! Nie vyjadrovať svoje myšlienky – svoj pohľad na učivo – svoje skúmanie veci!
   Ale byť papagájom!

   Takže náhubky na žiakoch sú pokračovaním prirodzeného vývoja = uvedomelej disciplíny sebakontroly a poslušnosti otrokov v otrokárskom systéme! Kto choval papagáje vie, že títo vtáci sa po čase cítia najbezpečnejšie vo vlastnej klietke – až tak, že si za sebou dokážu zatvoriť dvierka!

   Niečo podstatné vám v tomto pedagogickom shite uniklo! Nulový apel na humanizmus! Podstatou tohoto článku je len reptanie – „kto prevezme za nás zodpovednosť“! Žiadna ľútosť a súcit s týmito deťmi!
   Žiadne „Dosť bolo tyranie!“

   Naučte sa konečne to, čo vás v škole nenaučili, a to – čítať medzi riadkami!

   „S pozdravom a prianím pevného zdravia,“ – váš služobníček dobroprajný… Fuj!!!

   • Základom pedagogiky z podstaty veci je – naučiť iných učiť tých po sebe! Ergo – ak ste vyštudovali – ste schopní dokázať to, čo ovláda každý Krovák z buša – odovzdať všetko naučené svojím potomkom – svojej komunite?! Dokáže rodič učiť svoje dieťa – dostať ho na rovnakú vzdelanostnú úroveň? Nie! Pretože toto nie je účel školy, pretože inak by nás štát nemohol debilizovať a ovládať!

    Čiže z podstaty veci – ani jeden jediný pedagóg mňa nenaučil učiť tých po mne – toto som sa musel naučiť sám – a zároveň učiť iných nie to, čo som sa v škole „naučil“ – ale to, čo ma naučil život. Lenže pokiaľ človeka učí život – je to spôsob pokus – omyl, a toto je veľmi veľmi neefektívne, pretože platí – nevymýšľaj už raz vymyslené – lenže kde to vziať – že! Keď to v škole nenájdeš! „Každý sa učí na vlastných chybách!“ – toto je hlavný debilizačný ovládač! V buši urobíte jedinú chybu – a je po vás – a teda aj po učení!

    • Ešte dodám, že predstavte si, že by sa deti od prvej triedy učili, ako sa učiť a používali by sa pritom rovnaké asociačné – príbehové metodiky, ako ich poznajú tzv. primitívne národy v ústnom podaní. Dnes takýmto spôsobom asociačne ľudí „vzdeláva“ = programuje televízia a marketing!
     Čiže základná otázka – prečo pedagójimovia neodovzdávajú deťom aj pedagógiu? Lebo to ani pedagógia nie je! To je len blbý referát /aj v zmysle referát – úrad/! Tak nechcite od referentov, aby sa postavili za Vyšší Princíp!

     Celá tento článok je zavádzajúci od podstaty!

     • Chlapec v škole má 20 poznamok za september.
      Ruško pod nosom, potom pod bradou, podo na pol žrde a dookola.
      Učitelľky tupane su nervné jak pred splnom, syn 6-tak je sarkatisticky, papuľuje, má k tomu poznámky, kladie otázky – ako že 1 stupeň iný vesmír? A ako odpoveď od učiteľa kde by človek čkal kritické myslenie dostane dieta hubovej poievky: „Tichooo, neodvráááávaj, takééé suu nariaadeniaaa, a všetci muííííme poslúúúchať, …… váááááááááá ….“
      komplet mešuge.

      Aj keď je Vas pohlad od podlahy vecný a suhlasim s nim … vííítam aktivitu týchto učiteľov, lebo nam ukazuje že pozoruju, roznýslaju a konaju. Paraaada. Len tak dalej….

  • problem je ze bude depopulacia ludstva,vlastne uz bezi ,nariadena zo svetovejho Wermachtu,vsak maju aj stranku:;unnwo.org

 2. vydychovaný oxid uhličitý sa zachytáva v rúškach a vlastne sa koncentruje v pľúcach. Človek sa pomaly likviduje. Myslíte si, že nemám pravdu? Triedy a výučba by mali fungovať tak, že na vyučovanie by mali byť pripustené osoby bez nákazy a teda výučba musí prebiehať bez rúšok. Ďalej by ma zaujímalo, kto vyrába testy a či sú tie testy bezpečné. Ći tam náhodou vírus nezablúdil, čo poviete?

  • Vladimír – odpovedal som včera večer, ale keďže v linku bolo nutne kľúčové slovo „Plandxxxx II“ – komentár bol zrejme cenzurovaný plug in-om – redakcia vie o čom hovorím. Skrátim – PCR testy môžu vyrábať a realizovať len patentovo zazmluvnené subjekty, čo až na pár nemenovaných, si myslím, že je ďalší podvod, ktorý – aj keď je to mimo biznis plánu Fauciho a Gatesa a spol. – udržiava korona divadlo ako nástroj riadenia pri živote – pripodobím – aj domáce pálenie – hoci obchádza dane – udržiava miestny alkoholizmus, závislosti a tým aj tento trh aj autogenocídu. V komentári boli linky na kontaminované testy, falošné testy, aj na genocídu indiánov v Brazílii – vrátane covidom – ktorú realizuje sám brazílsky prezident.

   Alkohol-kovid na Slovensku!
   „Nadmerné pitie skracuje život, každý piaty muž na Slovensku zomiera v dôsledku nadmerného pitia. Ako ďalej Okruhlica informoval, celkovo sa k pravidelnému či občasnému užívaniu alkoholu priznalo 77 percent Slovákov. Celková spotreba alkoholu v poslednom desaťročí stúpa.“
   https://domov.sme.sk/c/6427967/na-slovensku-je-400-tisic-ludi-zavislych-od-alkoholu.html

   A všetci vieme, čo urobí alkoholizmus so ženskou – a jej rodinou! Nie náhodou už 200 rokov nám ho ponúkajú a celý trh s ním ovládajú Vyvolení!
   „Výrobcovia alkoholu cielia na ženy. Reklamy sľubujú priateľstvo, zábavu a posilnenie postavenia“
   https://noizz.aktuality.sk/zaujimavosti/vyrobcovia-alkoholu-maju-zacielene-na-zeny/g2esh6h?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-azet-new

   Takže ďalší vtipný sion ovládač – „Alkohol je největší nepřítel lidstva! Alkoholu se nelakejte – a na množství nehleďte!“ – rabi Kóšer Jelínek

  • To sa pýtam aj ja – akú záruku máme, že tie testy sú spoľahlivé?!

  • covid-19 je platforma na comunisticke zotrocenie celeho sveta,vcetne massivej depopulacie,tie PCR testy sa podla vynalezcu,co je nositel nobelovej ceny,nemozu pouzivat na testovanie infekcnych chorob,lebo testuju na EXOSOMES

 3. Vladimír – „Ďalej by ma zaujímalo, kto vyrába testy a či sú tie testy bezpečné. Ći tam náhodou vírus nezablúdil“
  1/ Testy môžu – je to v totálne cenzurovanom a mazanom dokumente
  https://ulozto.net/file/zJCdvBvB396T/plandemic-2-indoctrination-cze-titulky-documentary-bill-gates-otevrisvoumysl-covid19-coronavirus-koronavirus-reduct-population-hoax-vaccination-mp4

  vyrábať a vykonávať výhradne len autorizované laboratóriá, zazmluvnené podľa patentovaného práva držiteľmi patentu – teda Fauci a spol.!
  Celý biznis s Covid 19 stojí a padá práve na tom patentovaní, teda – o Covid 19 ako o víruse umelého pôvodu hovoria všetci, ktorí sú zainteresovaní v tomto biznise – napr. MUDr.Soňa Peková.
  Tí, ktorí toto rozporujú v biznise zainteresovaní nie sú, resp. len okrajovo využívajú situáciu.

  2/ To, že testy sú kontaminované – samozrejme z výroby – priniesli noviny už v apríli

  „Testovacie súpravy na zisťovanie prípadov koronavírusu v Spojených štátoch zlyhali z dôvodu možnej kontaminácie v Centrách pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC), ktorých vedci a zamestnanci nepreskúmali testy dôkladne napriek „anomáliám“ počas výroby. Hovorí o tom nová správa federálneho vyšetrovania.“
  https://pravdive.eu/news/223109/washington-post-testy-na-covid-19-boli-pravdepodobne-kontaminovane-mohli-prinasat-falosne-pozitivne-vysledky

  „Zaistili tiež 17 000 falošných súprav na testovanie pacientov s ochorením COVID-19. Informovala o tom v stredu agentúra AFP s odvolaním sa na správu Interpolu. “ = akože zaistili 2 kilá kokaínu aby prešli 3 tony!
  https://www.cas.sk/clanok/1006099/interpol-a-europol-zaistili-tisice-ton-kontaminovanych-potravin-neuveritelny-nalez-suvisiaci-s-covidom-19/

  Brazilští domorodí indiáni volají o pomoc. Zatímco je pozornost světa jinde, fundamentalisticky „křesťanský“ brazilský prezident podporuje tichou genocidu

  Kromě toho, že vydal nezvyklý prezidentský dekret ZAKAZUJÍCÍ poskytování lékařské infrastruktury a dokonce i pitné vody domorodým indiánským kmenům (kterýžto dekret Nejvyšší soud zrušil s kritikou, že jde o opatření, jehož cílem je vyhlazení původního obyvatelstva Brazílie), nyní posílá Bolsonaro indiánům kontaminované matrace. “
  „Sonia Guajajara, který zastupuje domorové brazilské národy na mezinárodních fórech, uvedla, že kmen byl šokován, když viděl ty matrace, a požádal o jejich analýzu. Z laboratorních testů vyplynulo, že jsou ty matrace silně kontaminovány hepatitidou, různými kožními plísněmi a 9 matrací bylo nakaženo koronavirem.“
  https://blisty.cz/art/100971-bolsonaro-posila-domorodym-indianum-kontaminovane-matrace.html

 4. TA TAKA VEC JE, ZE ŠVIŇA ŠVIŇU NEZAKĽAJE
  A MY SPROSTE OTRUBY DAME RUŠKA NA HUBY?
  BUDZEME SLUCHAC SPROSTOSCI A ŽRAC ŠE VO VNUTRI OD ZLOSCI?
  ALEBO ZDVIHNEME HLAVY SPOD STOLA
  A VYŽENEME ŠVINE OD VALOVA?

  • Perfekna pravda a aj sa to rymuje,gratulujem

  • Tak transparentom s touto delikatesou by isto nepohrdol Miňo Mazurek, ak sa mu opäť pošťastí vyštartovať s davom pridusených občanov do ulíc za naše právo „dýchať“.

   …kto dá objektívnu odpoveď na to, čo všetko v skutočnosti definuje „fašizmus“?

 5. o chvilu sa to cele rozsype

 6. Tak zarúškovaný svet ešte nikdy nebol ako teraz.Napriek tomu sa vírus šíri?Kde je chyba?Fašisti radšej budú týrať deti v školách.Prečo netýrajú opilcov v krmčách a baroch?Asi z krčiem je večší profit ako zo škôl.Už to je podozrivé že tam kde Krajčí vymenil riaditeľov nemocníc,naraz sa začala šíriť nákaza medzi zdravotníkmi?Oni nám hovoria že sme konšpirátori a šírime hoaxi ale to môžme povedať mi o nich.Ten nezmyselný núdzový stav je asi súkromná akcia.Stále nevidím aktivitu v tomto smere zo strany najvyšších ústavných činitelov.

 7. Definitiva

  Korona pandémia patrí do globalistického /= spoločný záujem USA, EÚ, Číny aj Ruska/ krízového riadenia ľudských spoločenstiev. Cieľom globalistov je:
  -riešiť finančný bankrot svetovej ekonomiky a súčasne aj nedostatok zdrojov Zeme na prežitie ľudstva = depopulácia,
  -novým dlhom ešte viac zotročiť ľudstvo,
  -genocída bielej rasy kultúrna aj fyzická /migranti/, lebo tá je prekážkou v plánoch globalistov,
  -zbohatnúť a posilniť svoju moc, vakcíny a 5G siete, 5G je súčasťou opatrení na zotročenie ľudstva.

  Je to vojna globalistov proti ľudstvu o zdroje na prežitie.
  Moc globalistov je len taká veľká, ako im to volič dovolí a uzákoní, potvrdí ich vo voľbách.
  Čiže ak by vzdelané ľudstvo odmietlo nekonečný konzum, biblické zadlžovanie štátov, firiem a občanov, odmietlo ničenie zdravia stravou zo supermarketov, prestalo by chodiť k doktorom a kupovať lieky, žilo by zdravým spôsobom života /holistický prístup/ v súlade s prírodnými zákonmi, pracovalo pre seba a svoju rodinu a neotročilo pre korporácie, tak moc globalistov sa bez boja zrúti!

  Učitelia a rodičia /v minulosti aj farár a doktor/ musia byť tí, ktorí vzdelajú deti, naučia ich hrdosti, slobode a slobodnému mysleniu, vysvetlia im dôležitosť rodiny a národa pre úspešný život jedinca, vysvetlia im riadenie ľudských spoločenstiev a prírodné zákonitosti. Nič z toho sa nedeje, všetci sa klaňajú cudzej moci a učitelia sú, ako vždy, na chvoste diania. A deti každým rokom v škole viac debilnejú.

  Bádateľ zverejnil všetko o korona a právnej stránke. Ostáva iba posledná možnosť, postaviť sa na odpor, podávať žalobu za porušenie zákonov a za poškodenie zdravia v súvislosti s korona „pandémiou“.

  Postaviť sa na odpor znamená rýchlo si doštudovať riadnie ľudských spoločenstiev /DVTR a KSB na levanet.cz, Pjakin otázky odpovede/ a súčasne zdravý spôsob života, nezadlžovať sa, zdravo žiť, nechodiť k doktorom a nekupovať lieky, bezbrehý konzum nahradiť spotrebou vecí nutných k životu. A vo voľbách voliť národne mysliacich politikov zo svojich radov, ktorí presadia priamu demokraciu, referendum na zákony z parlamentu, odvolateľnosť a trestná zodpovednosť politikov, vládu zákona bez výnimiek. Dnes volič volí politikov, ktorých si do kandidátky menovala politická strana, to nie je voľba, ale legalizovanie mafie pri moci. To je lepšie nevoliť nikoho, nedať politickej mafii právo vládnuť v tomto štáte, inak je to ukrajinská cesta, volia menšie zlo, ktoré sa ukáže ako to horšie.

  • Ad „bezbrehý konzum nahradiť spotrebou vecí nutných k životu“ – keďže bezbrehý konzum je len saturáciou frustrácie zo zlých vzťahov a život je o vzťahoch – nie o peniazoch a vlastnení čohosi – treba preladiť na tie správne hodnoty tak, aby sme vlastne nechceli čo nepotrebujeme. Potrebujeme čo? Lebo chcieť v zmysle bažiť a potrebovať sú zásadne rozdielne – nie zase „veci“ /tiež ovládať/ – motivácie.
   https://ulozto.net/file/RJV6y5oZu/general-petrov-koncept-socialnej-bezpecnosti-odt

  • Redakcia – odpovedal som normálne ako nick Maroš – možno preklep, takže mi to pridalo iný štempel, ale už podľa štýlu by ste mali vedieť, že som to ja. Inak – moja skúsenosť – nie všetky písmená majú rovnakú prioritu v internet protokole, takže občas sa tu prehádžu písmenká a vznikajú tu syntaxové nezmysly. Beriem to ako technický problém.

 8. Práve som vypočula video od David Icke s názvom: Boj o kyslík – čo naozaj je Covid-19:
  https://banned.video/watch?id=5f771b5e65a65e0d6b1134ca
  Rýchle napíšem obsah tohto videa:
  Odkedy je povinné nosenie rúšok pozitivita na Covid-19 stúpa.
  Vysvetľuje aký podvod je PCR test.
  Vysvetľuje prepojenie 5 G s Covidom. Bunky sa dusia a krivo sme obvinení, že je to vírus Covid.
  Deti v Anglicku v školách, kde už je 5 G nainštalované, veľmi trpia, plus musia mať aj rúška.
  Vo veľkom sa vystavujú úmrtné listy na Covid, hoci ani sa len nezisťuje, či ten človek mal Covid.
  Od 5 G nemáme dostatok vzduchu, pľúca nemajú dostatok vzduchu ako keby sme boli v obrovskej nadmorskej výške a ak týchto ľudí dajú na umelú ventiláciu je to ešte horšie, mnohých zavraždia vďaka ventilátorom.
  Od 5 G je nedostatok kyslíka v krvi, nie je to infekcia Covidu, ale nedostatok kyslíka. Naša pokožka funguje ako anténa.
  Je tu vymenované ako veľa chorôb spôsobuje 5 G.
  Satelity sa vo veľkom umiestňujú na obežnú dráhu (cez Elon Musk) čo odrážajú 5 G žiarenie napäť na zem.
  Budú sa robiť ďalšie Lockdown (uzávery krajín).
  Má nás kontrolovať vojsko. Budeme musieť prijať vakcínu aby sme mohli cestovať. Očkovať sa bude pomocou armády (pod ich násilím). Je to celosvetový projekt, bude použitá armáda proti nám.
  Je tu vysvetlené aké hrozné vedľajšie účinky bude mať vakcína proti Covidu…

  • Jean – a kto bude v tej armáde potom? Neber to osobne, ale v prípade skutočnej vojny by som ťa ako panikárku nechal zastreliť medzi prvými! Už ma s tým fakt serieš!
   Ty tu systematickým preberaním scenárov tých úchylákov vyslovene rozkladáš morálku! Čo bude! Čo bude! No čo bude!

 9. Jednoduchá

  Vďaka za všetky uved.komentáre – od p.Definitívu, P.Vladimíra, p.Maroša, p.Emily, p.Jean, p.Slav – všetky veľmi pekne ,,ukazujú na momentál.stav“- verím tomu, že ľudia sa ,,uvedomia“ a budú ,,konať čo najlepšie“ pre svoje zdravie ! :-)………….
  Želám pekný večer všetk.slobodne zmýšľajúcim :-)………………

  • Zoznam obcí na Slovensku je, ich e-adresy tiež, článok na zdieľanie tiež – stačí ak ho redakcia prevezme a uverejní – stačí len linkovať „spam“. VZN obce o miestnom zastavení výstavby 5G základní. A je to! Lenže čo s debilmi v zastupiteľstvách.

 10. Toto by mal každý prečítať aby pochopil prečo bol Covid vytvorený:
  https://zemavek.sk/dych-je-duch-spiritum-pneuma-aj-ruach/

 11. Jednoduchá

  Pre p.Jean -ďakujeme za skvelé infor., ako vždy ! :-)………..
  Pre p.Maroša – my ľudia sme rôzni :-(…..tak preto to nejde tak rýchlo, ako by ste si to Vy vedel predstaviť………
  Želám pekný večer všetkým slobodne zmýšľajúcim ! :-)……

 12. Zatial som diskusiu necital, tak len poviem osobnu skusenost na zakladnej skole, kde mame jedno dieta na druhom stupni. Jedna ucitelka z asi 8-mich dovoli detom mat ruska pod nosom, upozornila ich, aby si okamzite ako niekto dalsi cudzi vstupi do triedy pocas vyucovania rusky nasadili. Ostatni su nechutne sproste ovce, vratane triednej ucitelky, ktora deti nuti mat ruska aj na nose. Nikto z ucitelov nekontroluje, ci si deti ruska menia, a ako s nim dalej nakladaju. Mam z toho strasne nervy, pretoze vsetci ktorych poznam, aj doktorov na ruska dlabu, doktory vsetci off record povedia, ze je to zverstvo. Nasi ucitelia chcu vyssie platy a neustale sa stazuju, ale su to brutalne ovce, 50% z nich by som dal lopatu do ruky a vyhadzal ich zo skol, nemaju tam co robit aby po profesnej stranke. Teraz sa zhovadili niektori z nich ale ze uz uplne. K teme mam este 2 pikosky. Skola sa rozhodla zameskanu skolu v prirode z minuleho roka dohnat na konci druheho tyzdna v septembri, pricom ziaci uz nosili samozrejme ruska, nikoho ani len napadlo, ze tam idu 3-4 triedy dohromady, a ked sa uz teda bavime o tom, ze je to vsetko tak straasne nakazlive, tak nebol problem tie decka dat dokopy. 2/3 rodicov v triede sme sa dohodli, ze im do toho hodime vydli, aj sa tak stalo, oni proste aj tak vyrazili zo zvysok prec. V skole chodia triedy samostatne na obed, na prestavku vobec nevychadzaju deti z tried, maju zakazane spievat, telesna zrusena. Napriek tomu, poobede su deti opatovne premiesane v skolskej druzine. Proste absolutna absencia rozumu zo strany vedenia, ked teda sa uz ideme hrat na nakazlivu chorobu. Sialena doba, zijeme uz teraz na planete opic.

 13. Dnes s aktívnou asistenciou polície bolo mojmu synovi umoznene vstupit do skoly bez akehokolvek prekrytia dychacich ciest a riadne sa zucastnit v jeho triede vyucovacieho procesu. / nie inde v separovanej karantene /

  Najprv ho skola / ludia pri vstupe odmietali pustit bez ruska ci ineho prekrytia dychacich ciest / . Doslo aj vedenie v osobe zastupcu riaditela. Nuie nepustia drzia sa nariadeni UVZ. Tych nariadeni ktore vcera GP nalezom oznacil za PROTIZAKONNE.
  Privolal som 158 policiu. Zavolal p. Judr Karknikovej a po jej 5 min rozhovore s policajtom ten vosiel do skoly upovedomit riaditela, ze ziak ma pravo na vzdelanie s ruskom ci bez ruska.

  v zmysle clanku 42 Ustavy SR ods 1.
  Kazdy ma pravo na vzdelanie.
  Skolska dochadzka je povinna,

  Cl 2 ods3 Ustavy SR
  Kazdy moze konat co nie je zakonom zakazane a nikoho nemozno nutit konat nieco co zakon neuklada

  Dohovor o ochrane ľudských práv a základných slobôd
  Cl 3 Zákaz mučenia
  Nikoho nemožno mučiť alebo podrobovať neľudskému alebo ponižujúcemu zaobchádzaniu alebo trestaniu.

  na zaver
  Velka vdaka Policii SR- lebo prave s jej pomocoua za asistencie pani Judr Krajnikovej a vedenia skoly, je syn v skole bez ruska
  —-
  Co bude dalej neriesim

  Az to ku mne pristupi tomo k tomu zaujmem postoj

  Ptajem Vam pekny
  ——
  Musime drztaT SPOLU
  AK BUDEME DRZAT SPOLU ? NECH NA NAS VYPUSTIA COKOLVEK – PREZIJME

 14. oprava – p. Judr Karknikovej
  spravne – Judr Adriane Krajnikovej

Pridajte komentár

*