Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Takto som porazil štvrté štádium rakoviny


Print Friendly, PDF & Email

Ako poraziť štvrté štádium rakoviny: Vegánska strava a skoncovanie s chemoterapiou mu zachránili život

Po tom, čo mu lekári oznámili, že mu ostáva niekoľko týždňov života, muž sa vzoprel osudu a zmenou životosprávy porazil štvrté štádium rakoviny.

V článku uverejnenom v Daily Mail Rob Mooberry vyrozprával, ako ho v júli 2012 priviezli do nemocnice s perforovaným hrubým črevom. Neskoršie testy odhalili kolorektálnu rakovinu, ktorá už metastázovala do iných častí tela, ako sú črevá, lymfatické uzliny a pečeň.

Vtedy lekári dvojnásobnému oteckovi oznámili, že mu budú musieť pripevniť kolostomický sáčok a podstúpi aj operáciu čreva a dve série rádioterapie a chemoterapie.

Konvenčná liečba rakoviny ho oslabovala

Prvá séria liečby mu pomohla rakovinu zredukovať až na úroveň tretieho štádia 3A. Na druhej strane ho tak oslabila a vyčerpala, že sa to „už nedalo vystáť“. Začal hľadať spôsoby, ako dostať z tela všetky chemikálie ešte pred zahájením druhej série liečby.

Vtedy sa rozhodol zmeniť celú životosprávu. Keď sa z výskumov dozvedel, že cukor a spracovávané potraviny môžu zväčšovať nádory, spolu s manželkou Amandou, vtedy vegetariánkou, začal jesť rastlinnú, zásaditú stravu.

Výsledky ďalších testov jednoznačne preukázali pozitívne zmeny v stravovaní – rakovina ustúpila o 80%.

Piaty rok bez rakoviny

Momentálne je to už piaty rok, čo je Rob bez rakoviny a môže sa venovať výchove svojich 20 mesačných dvojičiek a popri svojej práci aj vedeniu malej charity na pomoc ďalším pacientom v boji proti rakovine.

V rozhovore pre Daily Mail Mooberry pripúšťa, že pozornosť, ktorú mu prinieslo zverejnenie jeho príbehu, je preňho novinkou. Prekvapuje ho najmä to, ako ho ľudia vnímajú – ako akéhosi „vegánskeho advokáta“.

„Nesnažím sa povedať, že teraz má byť každý vegán a jesť len rastlinnú stravu,“ hovorí Rob. „Ale ak sa opýtate, čo pomohlo mne, tak vám odpoviem: Takáto strava.“

Spomína si aj na šok, ktorý zažil, keď sa dozvedel svoju diagnózu, nakoľko v jeho rodinnej anamnéze sa rakovina nevyskytuje. Okrem toho pravidelne cvičil a konzumoval proteíny v potrave s nízkym obsahom tuku.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Ignoroval príznaky

Mooberry uviedol, že príznaky choroby vo svojom tele pociťoval ešte pred jej diagnostikovaním. Trpel nafukovaním, v stolici mával prímes krvi a spozoroval i zmenu práce čriev. Rozhodol sa však príznaky ignorovať.

Situácia pretrvávala až do júla 2012, kedy ho hospitalizovali pre „prenikavú bolesť v bruchu.” Doktori zistili, že to spôsobila mikroperforácia (malý otvor) v hrubom čreve a že v jeho tele vypukla rakovina, ktorá tam pravdepodobne už pretrvávala asi dva roky.

Napriek tomu sa Mooberry nevzdal a rozhodol sa s chorobou bojovať. Nastúpil na náročnú liečbu chemoterapiou a rádioterapiou.

„Bolo to príšerné,” spomína. „V práci som si musel brávať voľno, bol som bez energie, cítil som sa zle. Táto liečba zaplaví vaše telo obrovským množstvom chemikálií.”

Keď mu diagnostikovali chorobu, rozhodol sa žiť najzdravšie, ako to pôjde. Veľkou motiváciou v jeho odhodlaní bol aj vyvíjajúci sa vzťah s novou manželkou Amandou. Zatiaľ čo Amanda už bola v tom čase vegetariánka, Mooberry sa rozhodol stať sa rovno vegánom.

Vegánstvo mu zachránilo život

Pred prvou chemoterapiou začínal ako vegetarián. Pre ťažkosti, ktoré liečba prinášala, sa rozhodol stať vegánom a zachrániť si život surovou rastlinnou stravou.

Výsledky hovoria samy za seba. Keď Mooberry podstúpil CT vyšetrenie v roku 2013, rakovina bola eliminovaná o 80%. V chemoterapii odmietol pokračovať.

V roku 2014 už po rakovine nebolo ani stopy.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Hercovi a režisérovi Jozefovi Adamovičovi / manželovi Božidary Turzonovovej / na začiatku 90-tych rokov tiež diagnostikovali pokročilé štádium rakoviny hrubého čreva a chceli ho operovať, nedávali mu veľkú nádej. Adamovič však operáciu aj chemoterapiu odmietol a liečil sa iba Gerssonovou kúrou a kozím mliekom. Dostal sa z rakoviny celkom sám a žil ešte 25 rokov, do 75 rokov ako aktívny a pracujúci človek – učil na VŠ. Nezomrel na rakovinu, ale nečakane na infarkt, asi preto, lebo neprestal fajčiť ani občas piť tvrdý alkohol.
  Dôležité však bolo, že mu 25 rokov predtým rakovinu vôbec zistili, lebo často ju tupí doktori nenájdu ani v poslednom štádiu.

 2. Definitiva

  Všetky civilizačné ochorenia sú liečiteľné a dá sa im predchádzať. V škole vás to neučia, rodičia to nevedia, musíte sa k poznaniu dopracovať vlastnou prácou.ň

  Campbell, Čínska štúdia
  Kushi, Makrobiotikou ke skutečnému zdraví
  Sú to fakty overené v praxi a funguje to!

Pridajte komentár

*