Profesor Stránský tvrdo kritizuje mediálne manipulácie okolo pandémie


Print Friendly, PDF & Email

Profesor Stránský tvrdo kritizuje mediálne manipulácie okolo pandémie

Slávny český lekár a asistujúci profesor na americkej Univerzite v Yale, Martin J. Stránský, sa nedávno mimoriadne ostro ohradil voči manipuláciám médií a politikov okolo pandémie nového koronavírusu.

Vyzýva médiá, vládu a jej ministrov k ukončeniu šírenia hystérie a k zamysleniu sa nad psychikou národa.

Príklad

„Najviac nakazených na milión. Česká republika má za minulý týždeň najhoršie čísla na svete.“ (Zdroj: Mladá Fronta Dnes 4.1.2020)

Vo článku evidujú „rekordných“ 932 nakazených na milión obyvateľov. To znamená 93 na 100 000, 9,3 na 10 000, a teda 0,9 na 1000 obyvateľov.

Teda v meste s 10 000 občanmi je nakazených deväť z nich.

Takže, pán šéfredaktor Plesl, tu máte správny titulok: „Hoci momentálne vedieme v počte nakazených Covidom-19 vo svete, stále to vychádza na jednu osobu z tisíc.“

Ďalší príklad

„Krematórium Ostrava nestíha spopolniť všetkých zomrelých, ich počet kvôli koronavírusu narastá.“ (Lidové noviny 4. 1. 2021)

Až po dočítaní prvého odseku sa dozvieme to podstatné: „V Ostrave je jediné krematórium v ​​kraji, ktorý je jedným z najľudnatejších regiónov Českej republiky.“

Kto chce, ľahko zistí, že v Moravskosliezskom kraji žije 1,2 milióna občanov, kým v susednom Olomouckom kraji, (kde majú tiež jediné krematórium), žije 632 000 občanov. Tam všetko stíhajú.

O tom, že krematória nie sú alikvótne umiestnené podľa počtu občanov, nenájdete v článku ani slovo.

Takže, pán šéfredaktor Leko, tu máte správny titulok: „Spomalenie pri spopolňovaní zomrelých v Ostrave odhalilo, že v regióne (oproti ostatným) chýbajú krematória.“

Ďalší príklad

Vo všetkých novinách: „Krajina sa stále drží v piatom, teda najhoršom stupni PES.“

Keď sa pozriete na stránky Ministerstva zdravotníctva ČR, tak zistíte, že sa ku dnešku Covidom-19 nakazilo 746 714 občanov, teda 7% populácie, a že dnes (4.1.2021) je 119 561 občanov aktívne nakazených.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Jedná sa teda o 1% nakazených z celej populácie (rozumie sa jedno percento, teda jeden zo sto ľudí). Ďalej tam tiež zistíte, že ku dnešku (4.1.2021) zomrelo 12 070 ľudí, teda 0,1% (rozumie sa jeden človek z tisícky).

Keď delíme počet nakazených Covidom-19 počtom zomrelých, tak šanca, že niekto nakazený s Covid-19 zomrie, je 1,6%.

Takže, dámy a páni, ktorí toto šírite, tu máte správny titulok: „Hoci sme v najhoršom stupni PES, je úmrtnosť nakazených stále pod 2%.“

Vybral som iba dva denníky, považované za „seriózne“. Vo všetkých ostatných médiách to ale nie je o nič lepšie, o televíznom spravodajstve ani nehovoriac.

Poznámka k politikom

A čo sa týka politikov, tak si stačí vypočuť vystupovanie odborníkov, striedajúcich sa ministrov a dnes samozvaného „hlavného vakcinológa“ Andreja Babiša – každodenne s urputnou análnosťou taktizujú, modifikujú vyhlášky tak, že zo všetkého zostáva mačkoPES.

Ako lekár sa pýtam: Koľko ľudí zomrelo a zomrie následkom mediálnej a vládnej hystérie?

Sme svedkami rekordného nárastu úzkosti a depresie, čo zhoršuje všetky rizikové faktory pre tzv. „rýchlu“ smrť, ako sú mozgové mŕtvice a srdcové infarkty.

Počet samovrážd sa strojnásobil (9.11.2020 Medical Tribune).

Ďalej je tu obmedzenie lekárskej starostlivosti „bežných“ chorôb, ako je cukrovka, zvýšený krvný tlak atď. Ďalej je tu odloženie vopred objednanej starostlivosti, napríklad vybavenie ortézy či operácie bedra, takže pacienti žijú ďalej v bolestiach.

Ďalej sú tu poškodenia detí, ktoré sú ponorené do toxického prostredia digitálnej výučby na diaľku, obmedzenie príjmov matiek, ktoré s nimi musia zostávať doma, a rozklad podnikateľského prostredia a všetkého s tým spojeného.

Netvrdím, že sa nemáme epidémii venovať. Ale páni a dámy, takto nie.

MUDr. Martin J. Stránský MD FACP
Asistujúci klinický profesor neurológie, Yale
Riaditeľ, Poliklinika Na Národní

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: parlamentnilisty.cz, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Držím vám palce, robíte svoju prácu skvele. Ani si neviem predstaviť, že by ste neboli…
  https://www.hlavnespravy.sk/minister-zdravotnictva-sa-tesi-voci-portalu-badatel-bolo-zacate-trestne-stihanie/2399470

 2. „sa nedávno mimoriadne ostro ohradil voči manipuláciám médií a politikov okolo pandémie nového koronavírusu.

  Vyzýva médiá, vládu a jej ministrov k ukončeniu šírenia hystérie a k zamysleniu sa nad psychikou národa.“ = systém bŕzd a protiváh. Univerzita v Yale je vyslovená liaheň slobodomurárov – toto môže byť priamy pokyn záster smerom k akademickej pôde!

  • Tuna sa nejedna o scamdemiu,ale o program,co su vacciny, kontrolovat vsetky financie ,via cloud,vytvorit absolutne otroctvo,lebo otroctvo je najziskovejsi business na svete

   • Tento program sa musi obnovovat kazdych 6 mesiacov

   • Chcel si povedať OTROKÁRSTVO. Aj občianska vojna v USA – pod zámienkou boja proti otroctvu – bola len manéver, ako prevexlovať pracovnú silu z juhu na sever pod zámienkou sofistikovanej „slobody“. Tu treba mať neustále pod kontrolou socialistov – ficovcov – to je tá otrokárska banda „odborárov“, ktorá nás zotročuje dohodami o bielom mäse v plechových hangároch. Pevne dúfam, že sa onedlho zopakuje „Deň Svätého Valentína“!

 3. Ministerstvo zdravotnictví (ČR) nemá důkaz o tom, že virus SARS-CoV-2 existuje

  https://www.resetheus.org/2021/01/13/ministerstvo-zdravotnictvi-nema-dukaz-o-tom-ze-virus-sars-cov-2-realne-existuje/

 4. Definitiva

  Náhodné stretnutie, povedal som mu, že v Bielorusku Lukašenko lieči Covid pol deci vodkou a hokejom a nerobí žiadne rúškové manévre. Odpoveď: Dobre, ale to sú Bielorusi, diktatúra.
  A čo má diktatúra spoločné s Covidom, hádam sa Covid diktatúre vyhýba /aj Sev. Kórea, Juž. Amerika, Afrika/, alebo žijú v Bielorusku Marťania odolní proti biologickým zbraniam?

  Švédsko nikdy nerobilo žiadne opatrenia a nikto tam, nechce zomrieť na Covid, Švédsko nie je ani diktatúra a nežijú tam ani Marťania. Alebo žeby áno? čo na to náš najsuprovejší super Vantajm superissimo Psychopatovič?

  https://www.czechfreepress.cz/evropa/svedsko-ma-otevrene-skoly-s-2-miliony-deti-zadne-umrti.html

  A ešte jedna drobnosť, konštruktéri EM zbraní hovoria o konečnom riešení:

  https://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/kratky-film-5g-apokalypsa-od-sasi-stonea-odbornici-se-dostavaji-ke-slovu.html

  Ľudstvo sa ženie do záhuby DOBROVOĽNE, prijalo rúška, masové nezmyselné testovanie, ktoré má nulovú výpovednú hodnotu, bude si pýtať vakcínu ako ochranu pred smrťou, prijíma elektronické hračky na „uľahčenie“ života, bude kupovať antény na 5G siete za vlastné, bude voliť nastrčených politikov, ktorých úlohou je likvidácia vlastného národa, autogenocída.

  Procesy už bežia, už nemáme žiaden čas, ľudstvo nedokáže zmyslami vnímať realitu prekrytú nosatou ideológiu svetovládnych elít.
  Škola debilizuje deti, vyrástla nám generácia detí, ktoré nevedia prijímať fakty a používať rozum, logiku. Garantom školských osnov je štát.
  Ľudia nepoznajú zásadu predbežnej opatrnosti, kým nie je dôkaz, dovtedy odmietam. Ženú sa blahobytom a konzumom ako rok vyhladovaná myš do pasce so syrom.
  Blahobyt a nekonečný konzum sú prekliatím ľudstva..

 5. Ďakujeme redakcii za ďalší článok, ktorý nám otvára oči. Aj pán Definitíva to zase veľmi dobre zhrnul.
  V januárovom čísle Zem a vek sú veľmi dobré články.
  Pred sebou má otvorený článok – rozhovor s profesorom MUDr. Viliamom Fischerom. Niečo prepíšem:
  „Mnohí lekári sa stali len dílermi produktov farmaceutický spoločností.
  Zo starostlivosti o zdravie sa stalo mimoriadne ziskové priemyselné odvetvie, a pri tom všetkom sa zabúda na to podstatné – na človeka.
  Poznám nemálo prípadov, keď sa lekár za celý čas na pacienta ani nepozrel“.

  • velky suhlas,tuna v Los Angeles je nariadene ockovat vsetkych studentov,inac,nemozu ist do skoli, sef je zzid,takze vsetky deti budu neplodne,momentalne zomiera asi 3% ockovanych,aspon oficialne,o paralyze,atd sa nehovori,CNN sa vyjadrilo ze je dobre ked zomieraju ludia ,ze tie vacciny pracuju a je to maly problem,atd.cauko

 6. https://www.naturalnews.com/2021-01-12-fauci-admits-coronavirus-vaccines-dont-prevent-infection.html#
  Fauci admits coronavirus vaccines don’t prevent infection
  Fauci pripúšťa, že koronavírusová vakcína nechráni pred infekciou

 7. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/01/12/four-persons-die-days-after-covid19-vaccinations.aspx
  Four Persons Die Days After COVID-19 Vaccinations
  Štyri osoby zomreli po prijatí COVID-19 vakcíny

 8. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/01/13/coronavirus-pcr-testing.aspx
  Astonishing COVID-19 Testing Fraud Revealed
  Ohromujúci podvod COVID-19 testovania je odhalený

  Veľmi dobrý článok aj s videami kde MUDr. Mercola odhaľuje tento podvod, účel tohto podvodu…

 9. Zdravím, je aj príčina nachladnutí a ochorení v tomto počasí, ked ľudia čakajú pred obchodmi lebo su limitované počtom ľudí a……. Nech si tú ich politickú pandémiu strčila za klobúk slušne povedané. Nech radšej všetci politici, novinári a lekári ktorý sú za túto drzú stupiditu idú radšej ovce pásť aby boli konečne užitočný…!!! Neverím im nič už od marca 2020!!! Ja si urobím čo uznam za prirodzené nech si nastuduju mikrobilogiua netrepu tým chudákom naivnym

 10. Presne tak, precitala som aj clanok na Hlavne spravy: minister podal…
  Je to tak, ze jemu a celej vlade nevyhovuje, aby ludia citali nieco ine, ako oni hovoria…, Nebodaaaaj snad este o tom rozmyslali!
  Kazdy kto o tom rozmysla, musi vidiet, ze nieco nie je normalne na tejto situacii.
  Spravy v Tv a radiu uz nie je mozne pre zachovanie psych. zdravia sledovat!
  Najhorsie je, ze niektorym veciam sa clovek pre ucast na zivote, praci – musi, aj ked nerad, podriadit.
  Vela stastia a entuziazmu vo vasej dalsej praci…
  Potrebujeme vas..:)

 11. Toto je

  VÝZVA NA GENERÁLNY ŠTRAJK!!!

  Začiatok – 15.1.2021 od 22,00 h – do odstúpenia vlády Igora Matoviča!

  Ten Satan sa vyhráža, že nepustí do práce žiadneho covid veriaceho a covid masochistu, ktorý sa nenechá po 3 hodinách na mraze testovať?! A že nám zakáže ozdravný pobyt v prírode?! Nech to hovädo skape! Amen!

  ANTROPOID SK2

  • „Do odstúpenia vlády Igora Matoviča“ môže byť pre niekoho zmätočný pojem, a je z toho zdanlivo vynechaný ten kolaborantský – kolaborantský so zločineckým nadnárodným Syndikátom – „slovenský“ parlament – knesset, ktorý by mohol túto vládu odvolať, ktorá určite odstúpiť nebude chcieť, pretože má záväzok voči Syndikátu, a ten jej odstúpenie nedovolí, o čom sú uzrozumení vojaci Syndikátu sediaci v parlamente – takže túto vládu samozrejme neodvolajú, takže je to zdanlivo patová situácia, keďže občania sú zhypnotizovaní zaklínadlom „demokracie“. Teda – do odstúpenia vlády IM – inak začne operácia Antropoid 2 a tentoraz nám nikto žiadne dediny z pomsty nevypáli! S pozdravom – jozef Gabčík. Boh ochraňuj slovenský národ a všetkých milých jeho srdcu! Amen!

   • Antropoid 2 – treba chápať ako riadiaci manéver na odvrátenie občianskej vojny na Slovensku! Je to odpustenie ventilu na „papiňáku“! My sa nesmieme dostať do polohy „bojujúcich za konkrétne marionety“! Osobne seriem na delenie sa na „matovičovcov a antimatovičovcov“ – je to manipulačné KYVADLO! Vysvetlím – na stenu v svojej izbe si vylepte plagát svojho vzoru! Spustíte KYVADLO! Bude vás to ku tomuto vzoru priťahovať ako magnet. Teda – odstráňte vzor – odstránite kyvadlo! Pokiaľ bude Matovič existovať – existuje kyvadlo – bez ohľadu na to, či je vám sympatický, alebo nie – je to magnet! No – a ten treba odstrániť! Je super, že Matovič sa v našich mysliach stotožnil – ako hovorí Definitíva – Vantajm – ako Kovid najtýn! Odstránime Matoviča – odstránime magnet kyvadla! Prestane existovať! A kto je taký debil, aby sa stal novým magnetom?! Odstránime aj jeho!

    Sme stred Európy! Sme jeden z najtvorivejších národov! My vždy nájdeme riešenie!

    • Ešte to dotiahnem. Kto vytvára projekciu magnetov kyvadiel – tie vzory? No sú to médiá. Chcete odstrániť médiá? Chyba! Netreba odstrániť projektor – treba odstrániť len ten diapozitív, resp. toho – tú ruku, ktorá daný obrázok do projektoru vkladá. O tom je definovaná mediálna moc! kto ju má v rukách?! Štát, ako MY – alebo Syndikát?!

     Viem si predstaviť projekciu skutočných tvorivých a pozitívnych osobností na Slovensku! Vy – nie?

  • Pan Maros, budete vysielat primy prenos z manifestacii musite udat presne mista ve bvsech mestech ? Uvedte references, prosim.
   Jsem potesen, ze jste v mem rodnem Brne dostal takovou skvelou vybavu do zivota. Navstevoval jste take studentske Diska, Vinarny jako Tramin, U kola, Neptun, Pavilon, Belveder, Seljepku, a dalsi, kde jste byval ubytovan. Kdy jste ukoncil studium… Par mych pratelu byvali profesori trake na VUT’s Brno… Treba jsme se nekde setkali, dokonce znali ja jsem odjel do USA 1980. Take v Blave disko a kde hrali priatelia, „dlhy “ Jano / kytarista, Mikes (bubenik hovorici madarsky… ) moji kamosi zde v USA. A“ Medulienka je moje laska….“ Take s Jurajom Jakubiskom (Cachticka Pani.. poslete ji tam Matovicovce a jejioch rodiny do te Mucirny Cachtickeho hradu? – treba take deti), Baronka si s nima jiz by mela poradit… Tam se vladam a jejich rodinam mohou CEREMONIALNE NAVAT VAKCINY!!! stale jeji pokrevni ziji v Cachticich… skvela, prijemne rodina! a dalsima…

  • Vesat,vesat

   • Netreba vešať! Stačí znehybniť a prehodiť kus drôtu s kameňom na vysoké napätie. No – len treba mať už dopredu uvarený obed.

 12. https://ac24.cz/en/-/zena-zverejnila-video-jak-dostala-krece-po-podani-vakciny-od-spolecnosti-moderna?redirect=%2Fen%2Fweb%2Fac24%2Fuvod
  Žena zveřejnila video, jak dostala křeče po podání vakcíny od společnosti Moderna
  Žena z města Oakland v Indianě varovala ostatní, aby si nevzali experimentální vakcínu COVID od společnosti Moderna poté, co utrpěla křeče jazyka a celého těla. (Foto: Facebook)

 13. http://www.zvedavec.org/vezkratce/17509/
  Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci

 14. Niečo aj na pobavenie:
  https://banned.video/watch?id=5ffe509f0d763c3dca0e8ad7
  Australian Government Says No Sex During COVID And Wear A Mask While You Masturbate
  Austrálska vláda hovorí žiaden sex počas COVIDU a noste rúško keď masturbujete.
  Redaktor v tomto videu sa pýta: A ako sa to bude kontrolovať?

  • VY JSETE JSTE TAK NAJIVNI, ZE JESTE NECHAPETE JAK SE TO BUDE KONTROLOVAT, TO NEVITE, ZE VASE tv, POCITACOVA OBRAZOVKA VAS CELL – VSE ODEBIRA ZABERY A VESKERE HOVORY Z VASEHO BYTU, I KDYZ JE VSE VYPNUTO, MUSITE SI UDELAT PRES VASI tv OBRAZOVKY ROLETY KTERE SPUSTITE KDYZ PRESTANETE POSLOUCHAT/ POUZIVAT Cell jakmiloe ho nepouzivam tak ho supsnu do sacku kde ani 5Gnemuze monitporovat to znamena ztraci moznost mne monitorovat kde jsem co jsem navstivil… Dale na kamere na pocitaci mam clonu visualni a akustickou , ze nic neni videt ani slyset … prosim Vas bratja v Kristu udelejte sio totez … neb lepsi.
   V mibulem tuydnu Polsko zakazalo jakekoliv cenzury, to znamena ze je mozne v budoucnosti budeme nuceni pouzivat Polske Sdelobvaci site…
   Kde se podela chripka pamatuji si rok zkazy kde z mnnas 42 deti ve tyride onemocnelo chripkou 17 a nebyla to zadna pandemie. Davali nam zlicku rybiho tuku, staloi9 v rade ze stribrjene zlicky…

   PANDEMIE nebo FAN_DEMIOE, neboli hradky s Certem pro ty superelity vrazdeni a vsech ejjich pohunku? ? …

   V USA ma byt osbrojenych obcanu manifestace? ANTIFA jiz sponzorovana Sorosem se pripravuje ale muze byt odhalena a znaskodnena. Co se satne kdyz v USA se konjecne mocal vysusi a chobotnice zdechne nebo jeji chapadla budou navzdy odsekniuty?

   At zije FAN-DEMIE, neboli Zabavam Pandemie pro zbohatliky a jejich urcenych k bvykynozeni a zotroceni s rouskama GOJIMU? ? A stale tarate a neprijimate jen fakta, ze kdyz pandemie je to ZHN a tedy kriminalni akt jak v 1946 Norimberku vsichni byli odsouzeni k trestum smrti? Mate njiz sestavene listiny jako za Francouske Revo;liuce, R=obespiera, podivejte se na celovecerni film at vite jak se atm tocilo take s nevinnyma? Ti kdo vymysleli a pouzivali Gilottine nakonec pod ni take skoncily! a at se stane take dnes!

  • Bude sa to kontrolovat dronmy,atd

 15. https://www.eiwellspring.org/emc/SolarEMFHazard.htm
  https://www.eiwellspring.org/emc/SolarEMFHazard.htm:
  Dalsi utajene svinstva solarni energie, prostredek pro nase zkracene ziti a ujmy na zdavi? Co nam rikaly Faradajove klece, odstineni mame jiz podobne vybudovane mistnosti doma…
  Pobedime, sudruhovja Vtip Jano: preco tem aj Cehunom ozaj vse to najlapsie? „Preco My Slovaci im dame opet tpo vse najlapsi, – pic“!

 16. Ľubomír Betuš

  Môže štatistika za asi “ nekvalitné “ testy, ktoré reagujú na dopredu stanovené hodnoty. Sused športovec bol na lekárskej prehliadke komplexnej ( interné, gastro, kolono, dýchacie cesty, rozbor krvi, zrak, sluch, ORL, a podobne pred športovými súťažami. Test na “ covid “ , ktorý absolvoval , vo vedľajšej ambulancii mu ukázal, že je ! pozitívny ! . Čo vlastne ukazuje test vieme to ? Akú pozitivitu ? Nakazil sa niečím ? a kde ? Keď po teste nemal žiadne príznaky a dokonca nebol ani nosič prechladnutia, kašľa, bez teploty a podobne . Čo sú to za testy ? na prítomnosť čoho ? štatistických údajov ?

 17. Kráčel Ježíš po Zemi, když v tom uzřel plačícího muže. I optal se Ježíš muže, proč pláče. „Oheň mi vzal dům a já teď s rodinou nemám kde žit.“ „Hle muži, Tvůj novy dům!“ řekl Ježíš a před jejich zraky se objevil nádherný dům.
  Šel Ježíš dál a spatřil plačící ženu. „Zemřel mi můj maličký syn!“, hořekuje žena. I vztáhl Ježíš ruce na dítě a řekl: „Hle ženo, Tvůj syn žije!“.
  Procházel Ježíš dál Zemi, když v tom uviděl sedět v Praze/ Bratislave na Smíchově / u Mandelaku
  plačícího mladíka. „Proč pláčeš mladý muži?!“, zeptal se ho Ježíš. Mladík k Ježíši zvedl své uplakané oči a odvětil: Jdu poprvé k volbám a nevím koho volit. Ježíš si prohlédl volební lístky, přisedl a zacal plakal s ním.“ “ “ “
  „““““““ A dost zacinam s praci…

 18. Každá vakcína má na webe sukl.sk Súhrn charakteristických vlastností lieku (pre zdravotníckych pracovníkov) ..a tam sa píše:
  – Tento liek je predmetom ďalšieho monitorovania. To umožní rýchle získanie nových informácií o bezpečnosti.

  Trvanie ochrany
  – Trvanie ochrany vyvolanej očkovacou látkou nie je známe, keďže sa ešte stále stanovuje v prebiehajúcich klinických skúšaniach.
  (to isté aj pri vakcíne Pfizer)

  Obmedzenia účinnosti vakcíny
  Osoby nemusia byť úplne chránené, kým neuplynie 14 dní po podaní druhej dávky. Rovnako ako u všetkých vakcín, ani očkovanie COVID-19 vakcínou Moderna nemusí chrániť každého kto ju dostane.

  No a tu je u vakcíny Pfizer rozdiel:
  Tak ako každá očkovacia látka, ani očkovanie očkovacou látkou Comirnaty nemusí chrániť každého, kto ju dostane. Jednotlivci nemusia byť chránení, kým neuplynie minimálne 7 dní po podaní druhej dávky očkovacej látky.

  takže sme stále len testovacie biely myši s cieľom „však to nejako dopadne“

 19. na ta3 ide dolu správa: „ruský prezident V. Putin nariadil hromadné očkovanie občanov krajiny proti koronavírusu“ … však som z toho zamrzla na pol hodinu !!

  tak som našla na hlavnychspravach presnejšiu info:
  „Ruský prezident Vladimir Putin nariadil vláde, aby posilnila svoje vakcinačné úsilie. V stredu na stretnutí s najvyššími predstaviteľmi vlády im nariadil, aby zväčšili rozsah očkovania, ktoré bolo dosiaľ obmedzené na vybrané sociálne skupiny a profesie..“

  kto tu šíri hoaxy???!!!

 20. takže.. chystá sa „novela zákona o poskytovaní zdravotnej starostlivosti, ktorá by umožnila vykonávať odbery žiakmi tretieho a štvrtého ročníka odboru zdravotnícky asistent. “ uviedol Blanár zo Smer-u

  taktiež uviedol na hlavnychspravachj:“ Pripomenul, že dvojstránkový materiál meniaci až osem zákonov predložený v stredu (13. 1.) do parlamentu len 43 minút pred rokovaním vytvára podmienky, ktoré majú umožniť premiérovi Matovičovi presadiť si jeho návrh realizovať celoplošné testovanie. „

 21. Všetko nasvedčuje tomu,že toto infekčne ochorenie surovym sposobom zneužili skoro všetky media vo svoj prospech.Vytvaraju dojem ako ludia zomieraju len vdaka covidu.Samozrejme že vychcani politici sa priživuju na tomto šialenstve.Asi fakt ma niekto zaujem zmeniť socialne,ekonomicke a politicke usporiadanie sveta.To je podla liberalneho fašizmu,lepši sposob ako ludí hromadne strielať.TA3 je zločinecka stanica.Už začali davať reportaž s pohrebnictiev.Takto to bolo pred rokom v ČIne ako ludia odpadavaju a zomieraju na uliciach a potom v Taliansku a masove hroby v Usa ktore mimochodom z medii zmizli.Človeku je z tohoto fašizmu zle.Kedy sa budu zodpovedať covidovî šialenci?

Pridajte komentár

*