Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Našli už „chorobu X“? Vedci varujú, že hrozí pandémia vtáčej chrípky 100-krát horšia než covid


Print Friendly, PDF & Email

Našli už „chorobu X“? Vedci varujú, že hrozí pandémia vtáčej chrípky 100-krát horšia než covid

(Niamh Harrisová, The People’s Voice) Po tom, čo bola u dobytka prvýkrát nájdená vtáčia chrípka a po kontakte s infikovanou kravou bol nahlásený aj jeden prípad diagnózy u človeka, odborníci varujú pred pandémiou „100-krát horšou“, ako bol Covid-19.

Podľa amerických federálnych a štátnych úradníkov už bol diagnostikovaný nový kmeň vtáčej chrípky u hovädzieho dobytka z 13 stád v šiestich rôznych štátoch USA.

Biely dom tvrdí, že „monitoruje situáciu“

Príde toto prepuknutie vírusu včas, aby narušilo voľby v USA?

Portál The Mail Online uvádza, že na brífingu virológovia uviedli, že kmeň vtáčej chrípky H5N1 sa teraz „nebezpečne blíži“ k spusteniu pandémie. Viaceré prípady infekcie u rôznych cicavcov, vrátane kráv, mačiek a nedávno aj ľudí zvyšujú riziko, že vírus zmutuje a stane sa prenosnejším.

Iní virológovia, ktorí sa zúčastnili brífingu, však povedali, že je príliš skoro na paniku, pretože okolo nedávnych prípadov je stále príliš veľa neznámych, aby bolo možné spustiť poplach.

Zástupca Bieleho domu povedal, že vtáčiu chrípku v USA pozorne sledujú a že zdravie a bezpečnosť Američanov berú vážne.

Na základe správ, že pracovník jednej mliečnej farmy v Texase mal pozitívny test na vírus vtáčej chrípky spolu s kravami z 12 stád v šiestich štátoch a tromi mačkami v Texase, ktoré následne uhynuli, bol narýchlo zvolaný panel odborníkov.

Testovanie vykonané na spomínanom pracovníkovi ukázalo, že vírus nájdený u tohto pacienta už zmutoval spôsobom, aby sa ľahšie šíril. Americké Centrum pre kontrolu a prevenciu ochorení (CDC) uviedlo, že táto mutácia bola zaznamenaná už predtým, riziko je nízke a že neexistujú žiadne známky prenosu z človeka na človeka.

Brífingu sa zúčastnili výskumníci vtáčej chrípky, lekári a úradníci vládnych agentúr, ktorých znepokojil prípad vtáčej chrípky u človeka.

John Fulton, konzultant farmaceutického priemyslu pre vakcíny a zakladateľ kanadskej farmaceutickej spoločnosti BioNiagara, zorganizoval brífing po tom, čo dostal otázky od médií.

Na brífingu Dr. Suresh Kuchipudi, výskumník vtáčej chrípky z Pittsburghu, varoval, že tento vírus sa nachádza na vrchole zoznamu potenciálnych pandemických patogénnov už mnoho, mnoho rokov a pravdepodobne aj desaťročia:

„A teraz sa nebezpečne blížime k bodu, kedy by tento vírus mohol spôsobiť pandémiu. Vírusy H5N1 už preukázali niekoľko dôležitých vlastností potenciálneho pandemického vírusu.

Tento vírus je už globálne rozšírený a najmä, tento vírus, ktorý je často vnímaný ako vtáčí vírus, má schopnosť infikovať celý rad cicavčích hostiteľov, vrátane ľudí. V skutočnosti nehovoríme o víruse, ktorý ešte neurobil skok. Hovoríme o víruse, ktorý je globálne prítomný, infikuje už celý rad cicavcov a je v obehu.

Takže, podľa môjho názoru toto je vírus, ktorý predstavuje najväčšiu pandemicku hrozbu, ktorá sa nám pred očami rozvíja a je globálne prítomná. Je naozaj najvyšší čas, aby sme boli pripravení.“

Jeho obavy zopakoval aj Fulton, ktorý varoval, že kmeň chrípky A, typu H5N1 môže vyvolať horšiu pandémiu ako covid. Uviedol nasledovné:

„Zdá sa, že je to 100-krát horšie ako covid, respektíve by to mohlo byť, keby zmutoval a udržal si vysokú smrtnosť. Keď tento vírus zmutuje, aby infikoval ľudí, môžeme len dúfať, že jeho smrtnosť klesne.“

Poznámka redakcie: V súčasnosti má vtáčia chrípka u ľudí smrtnosť zhruba 50%, čo je 100-krát viac ako covid, ktorý mal údajne smrtnosť v rozmedzí 0,1 až 1%, teda v priemere 0,5%. Prenos vtáčej chrípky z človeka na človeka však zatiaľ zaznamenaný nebol.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Snažia sa elity oprášiť starý osvedčený covidový scenár?

Ako poznamenáva stránka Infowars:

Máme scenár nápadne podobný začiatku pandémie Covidu-19, kedy vlády USA a Číny spolupracovali na výskume pridávania nových funkcií vírusom, vďaka ktorým sú vírusy pre ľudí infekčnejšie.

Americký kongresman Thomas Massie z Kentucky zdieľal snímku obrazovky článku v novinách Daily Mail z februára 2024 s titulkom: „ODHADENÉ: USA spolupracujú s čínskymi vedcami na tom, aby kmene vtáčej chrípky boli nákazlivejšie a smrteľnejšie v rámci projektu v hodnote 1 milión dolárov – napriek obavám z podobných testov, ktoré rozpútali covid.“

„Kde sme to už len videli? USA spolupracujú s Čínou na tom, aby bola vtáčia chrípka nákazlivejšia a prenosnejšia na cicavce. Práve tá vtáčia chrípka, ktorá sa teraz objavila u dobytka v USA a preniesla sa aspoň na jednu ľudskú bytosť. Už to odštartovali!“ napísal Massie.

Článok tiež poukázal na viacero spojení medzi americko-čínskym výskumom vtáčej chrípky a neslávne známym laboratóriom vo Wu-chane, kde Covid-19 vznikol.

„Hlavnými spolupracovníkmi na projekte sú americké ministerstvo poľnohospodárstva (USDA), Juhovýchodné laboratórium pre výskum hydiny (Southeast Poultry Research Laboratory), Čínska akadémia vied a Roslinov inštitút na Edinburskej univerzite, partner laboratória vo Wuhane,“ napísal Daily Mail.

„Okrem toho jedným z výskumníkov podieľajúcich sa na projekte je Wenju Liu, spolupracovník Wuhanského virologického inštitútu, o ktorom sa predpokladá, že vyvolal pandémiu covidu a tiež člen rady vedeckého časopisu spolupracujúceho so Zheng-Li Shiovou, ktorá je známa ako „netopieria dáma“ pre jej rozsiahlu prácu v oblasti netopierích koronavírusov.“

Stopa výskumu vtáčej chrípky s pandemickým potenciálom vedie aj na Ukrajinu

Ako informovala stránka Infowars v máji 2023, podľa ruskej vlády sa tajný americký výskum vtáčej chrípky robil aj v neslávne známych amerických biolaboratóriách na Ukrajine.

Pracovná skupina ruského ministerstva obrany spolu s dôstojníkmi Federálnej bezpečnostnej služby (FSB) a Rosselchoznadzorom potvrdili zber a certifikáciu kmeňov vírusu vtáčej chrípky s vysokým pandemickým potenciálom šírenia a schopnosťou prekročiť druhovú bariéru.

Šlo najmä o kmeň H5N8, ktorého letalita (smrtnosť) pri prenose na človeka môže dosiahnuť 40%. Pamätajte, že údajná smrtnosť pri koronavíruse bola len 0,1 až 1%.

Ruské ministerstvo obrany tiež tvrdilo, že Ukrajinci sa pokúsili zničiť biolaboratórium v ​​snahe zakryť americký výskum vtáčej chrípky a zahladiť stopy.

„Podľa zamestnancov, ktorí v zariadení pôsobili, im ukrajinská strana ponúkla veľkú peňažnú odmenu za odstránenie alebo zničenie výsledkov výskumu,“ uviedlo ruské ministerstvo.

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) varovala pred možným prepuknutím vtáčej chrípky už vo februári 2023 a USA začali pracovať na výrobe vakcín pre vtáky aj ľudí.

Je mimoriadne bizarné, že potenciálne prepuknutie vtáčej chrípky sa odohráva počas volebného roka (rovnako ako covid) a že establišment už ľudí odrádza od konzumácie kravského mäsa a mlieka, ako aj kuracieho mäsa a vajec.

Záver

Navyše, Ukrajina čelí vo vojne bezprostrednej porážke a západný finančný systém je tesne pred bankrotom. Elitám by určite prišla vhod nejaká ďalšia významná udalosť, ktorou by zamestnali pozornosť más a sebe zachránili vlastné krky pred hroziacou stratou moci.

Rozpútanie novej pandémie „choroby X“, o ktorej už dlhodobo hovoria, by mohla byť práve tou vytúženou udalosťou.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Niamh Harrisová, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Už s tým choďte do pi.e!

  • Marek Košice

   SÚHLAS.

  • Nemyslíte si, že ľudia by mali byť informovaní a vedieť, o čo v skutočnosti ide, ak k tomu príde, že to bude ďalšia psychologická operácia?

   • Marek Košice

    Ti coto nevedia doteraz o covide, ti by redakciu nemali zaujimat…. Ci si redakcia mysli, ze Badatela citaju studenti strednych skol ktori prave otvaraju svoje oci a vpripade covidu boli este len detmi (bez nazoru) ? Taki mladasi sem ani nepachnu…

    • Bádateľ nie je nejaká uzavretá sekta, ktorá káže len svojim ovečkám. Aj keď niekto vie o covide, aj ten potrebuje vedieť, aký bude vývoj a mať o tom prehľad.

     • „Jak sami autoři zdůrazňují, nejde přitom o to, dokázat neexistenci onemocnění, nesoucí názvy covid-19, SARS, AIDS nebo žloutenka typu C. Žádný seriózní kritik aktuálně platné teorie o virech nepochybuje o tom, že lidé či zvířata jsou nemocní, nebo mohou onemocnět (jako např. u ptačí chřipky). Přičemž mnozí z nich nejsou skutečně nemocní, ale jsou na základě výsledků moderních laboratorních postupů (např. antigenní nebo PCR testy) za nemocné pouze prohlášeni a onemocní teprve v důsledku medikace toxickými léčivy. Případně jsou zvířata, která byla označena za nakažená, poražena, jak tomu bylo již u bezpočtu hovězího dobytka, ovcí a kuřat.

      V tomto ohledu jsou mnohem důležitější následující otázky: Jaká je skutečná příčina onemocnění, nazývaných covid-19, SARS, AIDS nebo žloutenka typu C? Jaké důkazy existují pro tvrzení, že tato onemocnění způsobuje (především) virus? Nejsou příčinou onemocnění spíše toxiny nebo špatná, nedostatečná výživa?“
      https://resetheus.org/obchod/VIROVA-MANIE-p446438783
      ————-
      židovská korporátna alopatia – ájurvéda a čínska medicína s týmto nepracuje

     • Badatel – reálne čísla – ranking.
      https://www.semrush.com/website/badatel.net/overview/
      —————
      Išlo to dole – nie? Nepodceňoval by som onálepkovanie – hoaxy, konšpirační teoretici. Druhá strana má tiež svoje zbrane. Čo je základom kreditu média? No – dôveryhodnosť! Vy – pokiaľ sem budete vešať sračky – mám na mysli tie neurčitkové polopravdy – tak to pôjde do kytek! Zo 160 tisíc už ste na 100!

     • Rank ide opačne. 100-tisíca stránka na svete je lepšia ako 160-tisíca, rovnako ako prvé miesto je lepšie ako tretie, hoci numericky je 3 viac ako 1.

     • Tam nie je ranking 160-te miesto, ale 160 tisíc sledovanosť – ktorá klesla na 100 tisíc! Keby ste boli na 160.-tisícovom mieste sledovateľnosti vo svete – to by ste boli esquadra!

   • Objektívne

    Myslím, že pre väčšinu ľudí nie je potrebné aby vedeli o čo v skutočnosti ide. Nikde na alternatíve sa človek nedozvie najväčšie tajomstvo tohoto sveta, ktoré najvyššia vládnúca trieda vie. Pravda je dobre skrytá. Na jej odhalenie je potrebné štúdium dávnejšej histórie, archeológie, astronómie, záhadologie, veci okolo svätých textov, mytológie, legiend atp. Tieto veci sa nikde na alternatíve nepreberajú v súvislostiach, preto dochádza k chybnému názoru, že elita chce vyhubiť 90% ľudstva. Nie je to tak, aj keď robí určité kroky k znižovaniu populácie. Ani celosvetový hladomor nie je cielom elity o ktorom vedia, že nastane.

    • Asi tak nejak plus mínus autobus ako je naznačené od Objektívne.

    • preto dochádza k chybnému názoru, že elita chce vyhubiť 90% ľudstva. Nie je to tak, aj keď robí určité kroky k znižovaniu populácie.

     prosím vysvetli, podľa teba, koľko percent (keďže to nie je 90%) chce elita zahubiť.
     Ako ty vidíš čo oni chcú a prečo toľko chcú?
     Prečo nechcú depopulovať 90% ale chcú menej?
     O koľko menej ako 90 a prečo?
     Daj teóriu, argumenty, vysvetli

     • Hovorí sa, že mimozemšťania by zasiahli do každej udalosti, pri ktorej by malo dôjsť k vyhubeniu viac ako 75% populácie. Takže tá hranica, pokiaľ nezasiahnu je 75%. Aká je miera svetovej zaočkovanosti proti covidu? Aspoň jednu dávku dostalo 72,3% populácie. Takže tých 75% sa zdá byť pravdivý údaj.

     • Objektívne

      Pozri, ak sa začneš zaujímať o obory, ktoré som vymenoval budeš to vedieť aj ty. Pravda nie je pre každého a je to ešte horšie. Keď budeš vedieť pravdu môže sa ľahko stať, že budeš z toho na prášky, pretože pre tým niet úniku.

     • redakcia
      Aspoň jednu dávku dostalo 72,3% populácie.

      no ja, a asi ani vy nemáme v sebe žiadnu dávku nie preto, že zasiahli mimozemšťania, ale preto, že máme vlastné myslenie, vlastné S-VEDOMIE / Spoločné VEDOMIE (kanál k nášmu vyššiemu JA) a odmietli sme to. Bez zásahu mimoňov.
      Takže Váš argument mi neštimuje.
      Plus Gates sa otvorene vyjadril, že čakali vyššiu mieru očkovaných.
      Čiže asi neplatí Vašich 75%, lebo Gates neráta so zásahom po 75-tch percantách, lebo chcel/chceli aj čakali podstatne viac ako 72,3%.
      Skúste inú teóriu s inými „argumentami“ (ani ja nemám argumenty, ale niečím podložiť to treba/skúsiť)

     • Objektívne

      tvoju odpoveď neberiem, ušiel si od nej.
      Dávaš exaktnú cifru, ktorú absolútne ani nejakou teóriou nevieš podporiť, len takým všeobecným okecom ako ja mám chápať všetko okolo, aby som pochopil tvoju exaktnú cifru.
      Špatný/zavádzajúci postup, poprosím ťa skús sa takému tu v diskusii vyhnúť.
      Cifru si dal TY, tak vysvetli TY.
      Ja môžem nechápať, TY mi musíš vysvetliť tvoj postup k cifre (lebo to TY tvrdíš).

     • Objektívne

      jop:
      Ty nemusíš chápať nič, ty si to máš naštudovať. Nikto to za teba nespraví.

     • Objektívne

      Môžem k tomu dodať len toľko, že podľa toho, ako to vyzerá v súčasnej spoločnosti, ktorá nevie o čo sa hrá, tak percento populácie, ktoré bude odstránené zo zeme by som tipoval až na 99%. Takmer každý z aletrantívy vie, že depopulácia je konečným riešením „Veľkého resetu“. Čo ale takmer nikto nevie, je to, ako bude prebiehať ten Veľký reset. Mnohí si myslia, že to je tá kniha K.Shcwába rovnakého názvu a to čo je v nej napísané. Kroky, ktoré robia sú len krycí manévrom pre niečo, čo sa nazýva „udalosť“ a tá je prírodného charakteru. Elita nebude odstraňovať 90% obyvateľstva z planéty, táto vec to urobí.
      Je to zhodné s tým čo kresťania nazývajú II.príchod Krista. Tí čo veria na mimozemšťanov sa mohli stretnúť s iným názvom pre túto vec a tým je „Slnečný záblesk“. Všetky tieto názvy znamenajú rovnakú udalosť na zemi.
      ONI vedia, že to nastane a vedia to už dobrých 50 rokov. Panuje len polemika o tom kedy sa to stane. To nevedia presne. Existuje pesimistický a optimistický odhad, ktorý sa čiste „náhodou“ kryje s termínom agendy 2030 a 2050. Na udalosť sú pripravení. Podzemné bunkre a kryty majú dávno postavené, to len opozdilci ako Zuckerberg ich stavajú až teraz.

   • Redakcia, ako je to s tým vírusom – nevirusom to už nech si každý preberie sám – aj tak inú možnosť nemá.
    Každopádne však veľké množstvo ľudí v budúcich rokoch zomrie a bude sa to prezentovať ako vírus. Ide o to, že veľa ľudí je príliš pripútaných – napojených svojimi činmi, myslením a cítením na nízke úrovne astrálu keďže v ich vnútri nad tým dobrým čo v nich ešte zostalo prevláda hnev voči životným okolnostiam, ktoré ich stíhajú. Tou príčinou ich úmrtí nebude teda nejaký vírus ale ich vlastná závislosť na hmotnom – napríklad nenávisť, hnev – podráždenosť – zúfalstvo, závislosť na alkohole či drogách, sklony k násiliu, pomstychtivosť, egoizmus, neúcta k dobru v ľuďoch, vypočítavosť, prílišná mozgová činnosť bez nadvlády Ducha – citu – márna snaha uchopiť – porozumieť všetkému v živote prostredníctvom rozumu (hlavne posvätným veciach), zaťatosť, klamanie, zvierackosť – pre svoje prežitie urobím všetko – všetko je dovolené – JA si všetko dovolím, holdovanie plytkým zabávam atď.
    Áno, doslova na to zomrie obrovské množstvo ľudí nech sú dnes akokoľvek múdri, chytrí a fyzicky odolní – všetko sa zrýchľuje – nezachráni ich to – príliš sa pripútali k hmote. Nieje to človek, ktorý planétu Zem stvoril či vytvoril a tiež sa nijako nezaslúžil o jej jestvovanie, udržiavanie a dokonca ani to vlastné. Všetko to dostal ako Dar, ktorý nepochopil, nevyužil a ešte naviac to všetko ničí. Na svoj vývoj mal vo vesmíre – hmote času nadbytok, teraz už nieje nutné ho predlžovať – ľudia sú dnes svojimi činmi za tisícročia už vytriedení do dvoch táborov, tretí tábor neexistuje.
    Preto ten vírus ktorý má prísť nebude žiadnym vírusom ale prejavom Očisty Zeme vrátane všetkých jej obalov a to aj tých úrovní kde sa nachádzajú nízkoenergetické útvary vytvorené ľudským chcením na ktoré sú mnohí ľudia napojení NEZNIČITEĽNÝM POJIVOM – VLÁKNOM. Jednoducho nastáva doba kedy bude Zem očistená od všetkého nízkoenergetického – falošného – v ľudskom ponímaní „zlého“.
    Na žiadneho človeka, ktorý o tom nič nevie aj k nízkym egregorom pripútaný sa ohľad brať nebude – mal na to more času zistiť si kde žije a prečo žije.
    Zmeny pôsobením Svetla v jemnejších telách planéty – navyšovanie frekvencie spôsobia obrovský pohyb v temných štruktúrach kvôli zvýšenej spotrebe a nedostatku energie a to mimoriadne ovplyvní aj ľudí žijúcich vo fyzických telách na Zemi – teda hlavne tých, ktorí sú vnútri napojení na nízkoenergetické astrálne štruktúry – nízke egregory. Postupne sa ocitnú až v neznesiteľom vnútornom tlaku – v boji, ktorý buď prehrajú podľahnú mu alebo zvíťazia – odpútajú sa od nízkych energií…. očistia sa …vlastne od hmoty – prestanú na nej lipnúť.
    A ako to súvisí s elitami Zeme a ich plánmi? Tí o tomto dobre vedia pretože vďaka svojej vyššej duchovnej podstate veľmi dobre až dokonale poznajú ako fungujú Vesmírne Zákony – vedia, že každý kto sa DO ICH FREKVENCIÍ SVOJIM ŽIVOTOM NEVPRAVÍ bude nakoniec navždy zničený – Z BYTIA VYLÚČENÝ.
    Preto nás elity a ich sluhovia udržujú v nízkych energiách a neustále nám rozvirujú duševnú rovnováhu aby sme ľahšie podľahli nízkym vplyvom. Elity Zeme nás s vedomím, že všetko nízkoenergetické bude v rámci Očisty Zeme zničené ženú do obrovského mlyna – hrobu. A nejedná sa len o fyzickú smrť ale hrozí aj smrť na všetkých úrovniach existencie ľudskej bytosti.
    A vakcinácia? Elity nedokážu navždy zničiť človeka v jeho duchu, vedia zničiť telo a dušu – teda hmotné telá ale ducha, ktorý sa dokáže časom vždy obrodiť toho navždy zničiť nedokážu.
    Preto ľudského ducha napojením na nízke egregory – hmotu smerujú do očistného „mlyna“ – pod očistné, neúplatné pôsobenie Kozmických Zákonov (Vôle Boha). Oni sami vedia, že tam pôjdu – že budú navždy zničení a tak vo svojom hneve vykonávajú pomstu voči Bohu – ničia Jeho dielo – ľudské bytosťi.
    Jediná možnosť ako sa zachrániť pred „vírusom“ je teda jasná – odpútať sa od všetkého nízkeho. Preto by sa ľudia nemali nachytať na hruškách pretože napríklad aj taká nenávisť či pocit krivdy voči svojmu dieťaťu, rodičovi alebo blízkej osobe ho môže stáť život pretože ho viaže na nízke egregory a tam sa sám po fyzickej smrti, ktorá ho môže zaskočiť kedykoľvek aj dostane – do nízkych úrovní, ktoré budú v Očiste Zeme zničené. To ako elity Zeme pracujú s ich „vírusmi“ zahŕňa oveľa viac diania než sa môže človeku zdať.

    • Zaujímavý termín – mentálna imunita!
     „VIDEO: Prečo lekársky a vládny režim vnucoval svetu anticovidovú vakcínu, aj keď vedel, že nefunguje? Dr. Michael Nehls hovorí, že tu nejde o zdravie alebo peniaze, ale o ovládnutie ľudskej mysle: „Cez strach a následný neurotoxický efekt, ktorý napáda hipokampus, zničiť mentálny imunitný systém. Človeku sa potom znižuje psychická odolnosť, upadá do depresie a dochádza k vypínaniu mnohých funkcií, vrátane zvedavosti a schopnosti premýšľať“
     https://www.infovojna.bz/article/video-preco-lekarsky-a-vladny-rezim-vnucoval-svetu-anticovidovu-vakcinu-aj-ked-vedel-ze-nefunguje-dr-michael-nehls-hovori-ze-tu-nejde-o-zdravie-alebo-peniaze-ale-o-ovladnutie-ludskej-mysle
     ————————
     Kamarát ma vždy kritizoval, že príliš rozmýšľam. Už je 7 rokov nebohý. Zveril sa do rúk zdochtorom – vraj snáď vedia, čo činia.

     Ja myslím, že tá mentálna imunita je v prvom rade celková integrita. Vychádzajúc z knihy Virová mánie – väčšina diagnostiky vychádza z nepriamych dôkazov. Tak som zvedavý, ako nás donútia k hladomoru nepriamymi dôkazmi nejakej podvodníckej vtáčej chrípky. Ono – každá gazdiná by mala vedieť uvariť sliepku – lebo tu vždy ide o život – salmonelóza a pod.

     Existuje metóda a metodika. Metóda priamo súvisí so svetonázorom – Boh je – Boh nie je. Metodika je potom odvodená z paradigmy. Základom vedeckej metodiky by mala byť neustála pochybnosť. Takže tieto „bohorovné“ NEVEDECKÉ tvrdenia „vedcov“ zožerú naozaj len idioti. Globalistom vyšiel prvý sociálny experiment s kovid terorom – tak prečo by – to čo funguje – nezopakovali? Navyše Čína už zažila „ani zrnko na zmar“ – keď sa kompletne snažili vyzabíjať všetko drobné vtáctvo – výsledkom bolo porušenie rovnováhy, premnoženie hmyzu a hladomor miliónov ľudí. No – tak si teraz predstavte, ako budú na vidieku prenasledovať každého, kto má 5 sliepok. Ha há – a ľudia sa ešte budú aj udávať! Potom, keď im budú od hladu liezť oči z jamok – „Sused – nemáš vajíčko?!

     • Takto. Podľa knihy Virová mánie – za choroby môžu 4 faktory – strach, stres /priamo vyvolávajú nútenú apoptózu buniiek a produkciu toxínov, toxické prostredie, a podvýživa /agenda Codex Alimentarius – cielene degradované potraviny./ Takže – keď si vybijeme zdroje kvalitných živočíšnych bielkovín – nastúpi stresor podvýživy. Nebude to priamo hladomor, ale kvalitatívna podvýživa. Vegetariáni – držte huby!

     • Ešte som nestretol vegetariána. Iba nadšencov ktorí to nejaký čas vydržali.

      Stres spôsobuje zrýchlenú spotrebu energie a iných látok.

     • Israismael

      Vedeli ste napriklad toto ? https://www.poznanie.sk/biblia/dedicny-hriech.php
      Dedičný hriech o ktorom sa píše v biblii je úplne iná záležitosť ako ju vysvetľujú podľa tradície v kostoloch ..Treba sa nad ním zamyslieť a otvoriť sa ,pochopiť …Ale opäť ..kto chce nech prečíta ,porozmýšľa..Kto nie a neporozumel tomu ,alebo vôbec nečítal nech sa radšej ani neozýva a nekomentuje ..Zvlášť nie tí, ktorí by boli učencami Vatikánu ,lebo oni majú svoje predpisy ,inštrukcie v tradíciách a nepripustia nič nové čo by mohlo pomôcť ľudstvu

    • Israismael

     Pre predstavu …..že ako to vyzerá s oblasťami druhého sveta ,iného sveta alebo teda aj astrálneho a vyššieho jemnohmotneho sveta nad planétou Zem (život ľudskej duše -cloveka v oblastiach po pozemskom odlúčení sa z hrubej hmoty =pozemského tela )..Dávam sem tento link :
     https://www.poznanie.sk/knihy/sfery-medzi-slnkom-a-zemou.php
     Putovanie duší keď opustia tento pozemský svet ..Existuje sedem úrovni a vo vnútri každej je sedem sfér pre bytie ..Pre niekoho scifi ,pre niekoho je to poznanie …Nech si to každý vezme ako chce ,bez toho aby ma ktosi zbytočne hlúpo komentoval ..Trebárs nech to niekto vezme ako zábavu na nedeľný večer ,ak chce …

     • Israismael

      Tento príspevok je reakcia k Achnatonovy ..Na link však môže kľudne hocikto ..Ak si to prečíta niekto ok ,ak nie tiež ok..Svet pôjde ďalej…Aj vesmír sa bude točiť ďalej …

     • Vďaka, Israismael.
      Inak je je zaujímavé aj to ako sa u ľudí – na ich zdraví prejaví strach a obavy. Všimol som si,. že ak je pôsobenie silného strachu a obáv krátkodobé a človek má ešte ako – také vyhliadky a akúkokvek víziu tak ho to môže „nakopnúť“ a prebudiť ale ak je to dlhodobé tak ho to prežívanie strachu a obáv doslova fyzicky zlikviduje – od istého času či bodu človek začne chorlavieť. A môžem povedať, že u každého človeka je ten bod kedy ho obavy a strach zlomia inde. Ono potom väčšinou v tom človeku zaznieva otázka „pre čo žiť?“. Ak človek stratí zmyslel – aj keď i klamný alebo dokonca mániu, ktorá mu umelo napĺňa zmysel života tak tam začínajú choroby naberať na rýchlosti a človeka úplne zožerú. Ak zistí – cíti, že už nemá pre čo žiť tak sa tie choroby so zlým koncom dostavia veľmi rýchlo – to som odsledoval z môjho okolia.
      No a v súvislosti so zmenami v spoločnosti – s totálnym zamiešaním všetkých farieb života do jednej jedinej ŠEDEJ, v ktorej sa strácajú všetky čisté a svetlé ideály sa ten strach v ľuďoch ešte ľahšie udržuje.
      V podstate v dobe podvodu a tyranie c19 sa človek nemal ani o koho oprieť a nemohol nájsť jednu jedinú početnejšiu skupinku ktorá by mu dodala odvahu a pocit spolupatričnosti a úľavy. Jedni mali strach z „vírusu“ a druhí mali obavy kam až satanisti zájdu a dokedy to bude trvať. Ak by lokdowny trvali 5 či 10 rokov tak by na nemoci vyvolané strachom a obavami zomrelo oveľa viac ľudí – myslím kvôli enormnej psychickej záťaži.
      No a keď si zoberiem kam chcú elity zájsť tak je to na zbláznenie …a jediná záchrana človeka je jeho ukotvenie vo svetlejších úrovniach.

     • Israismael

      Chcem len podotknúť Achnaton ohľadne toho strachu..To bol totiž len covid a aký to bol silný strach u ľudí …Čo sa však bude diať až prídu konečné a silné deje a účinky na Zemi v rámci Veľkej Očisty? ..A to všetko je pred dverami a ľudia sú totálne nepripravení.. a veru mal pravdu aj Objektívny ,že prídu prírodné katastrofy a mega silné zemetrasenia ..A áno elity a všetky ,,divé zvery“ ako sa píše v biblii = to sú všetci ,,lichvari “ sveta od Schwaba po Gatesa ,Macrona ,atď o týchto veciach vedia ..Určite to vedia tie elity ,ktoré pôsobia spoza opony sveta ,tzv Deep State ,ale vie to aj Vatikánske prostredie a oni sa pripravujú na to všetko čo má prísť (každý deň sledujú oblohu v astronomickom observatóriu na Mt Graham v Arizone cez obrovský teleskop s názvom Lucifer)..

    • 👍

  • cha, vraj vedci

 2. Takže vymlátíme slepice a krávy abychom pomřeli hlady. A nebo nás zachrání cvrčci a červi z farem od Gatese? Jaký scénář té blamáže bude tentokrát? Je to fascinující představení. Zajímavé sledovat, kolik blbců zase podlehne.

 3. Nuž primitívy z mainstreamu už začali šíriť prvé lastovičky novej plandémie ! Po kvapkách: https://www.cas.sk/clanok/2914741/100-krat-horsie-ako-covid-mrazive-varovanie-prichadza-dalsia-pandemia/ !
  Očkovaní majú imunitu na dve veci, takže by mali spozornie, zvyšok vie čo robiť a ako sa zachovať. Očkovacie patoky sa už vyrábajú predsa a ani mRNA covidové nezakázali, naopak právnička Dolinová ich už odporúča aj deťom !!! Čo za stoka !

  • Marek Košice

   Takze cakajme koniec vojny na Ukrajine a v pasme Gazy na konci tohto roka…a o mesiac na to vyhlasia novu plandemiu… Boha, mna tak nebavi tato j*bnuta hra menom „zivot na Zemi“… Asponze uz nebudem musiet pocuvat Korcokov hlas a vidiet jeho tupy ksicht….

   • zítra 8.4. má být opět po cca dvouleté odstávce spuštěn CERN….třeba se něco stane v CERNu…

    • holistický prístup

     Tých „urýchľovačov“ je po celej „Zemi“ viac (aj keď menších) – pravdepodobne budú“spustené“ synchrónne – kvôli „stabilizácii. Prečo práve „švajčiarsko – francúzsko“ – to je veľmi dôležité.

     • Swiss Octagon…

     • holistický prístup

      Maroš,

      je to jedno z výnimočných energetických miest SILY – rovnako tak všetky tie „kostoly“, „chrámy“, kaplnky, synagógy, mešity, …, sú postavené na energeticky najsilnejších miestach – preto sa v nich upaľovali a inak vraždili celé „dediny“, … – sionisti (chazari) si toto miesto sily privlastnili a spoliehajú sa naň – chyba lávky – to, čo je už tu, to nie je v ich moci zmeniť – čas na ich ZÁNIK je už tu.

 4. NWO-reality

  Jak může někdo vědět, co bude?

  • Presne na tomto princípe je založená biblia.
   „Boh“ sionu „predpovedal“ budúce dianie na Zemi – a krok za krokom si svoj plán aj napĺňa. Dopracoval sa až k záveru dejín ľudstva: celosvetové čipovanie. Poslednou bodkou jeho tyranie za pomoci bielych „anjelov“ mala byť zdĺhavá, trýznivá smrť nezačipovaných, ktorí „nebudú môcť kupovať, ani predávať…a živí budú závidieť mŕtvym“. Ibaže zomierajú práve začipovaní. Navyše, stalo sa niečo, s čím asi „boh“ sionu nepočítal: jeho čipovacia tyrania je na celej Zemi odhalená! (Aj keď mnohým veriacim ešte nedochádza, kto v skutočnosti spôsobil to, čo sa tu práve deje, a ako to súvisí s bibliou a hlavne so Stvoriteľom.)
   Stvoriteľ menom Otec so svojím synom Ježišom včas zastavili vraždiacu ruku boha Sionu – a to odhalením jeho dávno naplánovanej, čipovacej, smrtiacej zbrane vstrekovanej do organizmu ľudí. Chcel celému svetu dokázať, akú má moc? Tešil sa z toho, že „živí budú závidieť mŕtvym“? To mala byť jeho výhra? Prepočítal sa. Je skrz-naskrz „nahý“ – možno už na celej Zemi. NAD jeho pýchou, narcizmom, nenávisťou, lžami a sadizmom začína klíčiť (a verme, že aj zvíťazí) Ježišova Pravda a Láska, ktoré boli rukou poskokov „boha“ sionu pribité na kríž. Ježiš aj týmto vrahom (ešte na kríži) odpustil. A odpustí im aj Stvoriteľ Otec (teda aspoň tak to vyplýva z kresťanskej biblie).

   …no žiť s pečaťou vraha a pozerať sa svojim obetiam po celú večnosť do očí… myslím, že niet tejto sionistickej zvrátenej partii čo závidieť…

   • Marek Košice

    Pecat vraha nebude vidiet… takze nebudu mat problem pozerat sa zivym obetiam do oci…. Tvoj „Stvoritel Otec“ stvoril len dusu, nie tela a Zem. Kedy to konecne pochopis? INAK BY BOL ROVNAKYM TYRANOM AKO BOH SIONU. Stvorit starnuce tela so vsetkymi neduhmi starnutia, stvorit smrt a z toho vyplyvajuci obrovsky smutok ked zomru (väcsinou) milovani rodicia, surodenci, partneri, deti… Stvorit zavislost na vode a jedle a teda zivot kde otrocime na telo….NESTVORIL TOTO TYRAN? JASNE, ZE ANO… Preco to odmietas pochopit?…

    • Vladimír Megre – Anastasia, celkem 10 dílů – informačně velmi zajímavé. Při čtení je vhodné dělat výpisky podle tématických okruhů, včetně poznámek, kde jsou v knihách napsány…

     • Už sú tie knihy tu 25 rokov a sú tam vskutku zaujímavé info a myšlienky.

    • holistický prístup

     Marek Košice,

     žiaden „boh“ nikdy nemal žiadnu moc stvoriť dušu – takže … ako inak – stále štíš mimo misu – a „Emily“ je je úplne v zajatí toho jej „boha sionu“ a robí sťa správny OTROK pre svojho pána nadprácu.

     • Čo je to duša?

     • Rumcajz
      duša:

      ja Predpokladám niečo ako tvoj harddisk s osobnosťou tvojho vyššieho JA s tvojou pamäťou zo všetkých doterajších vtelení, prevtelení, skúseností existujúci/prejavujúci sa/uložený na vyššej úrovni REALITY.
      Predpokladám, že ak sa v nejakom tvojom vtelení/prevtelení v takýchto nižších školách/simuláciách ako je „Planéta ZEM“ vytvorí nová osobnosť, dostatočne kvalitná a MORÁLNA (teda ty ako súčasný Rumcajz), tak sa jej (Rumcajzovi) dá šanca na vlastnú „dušu“ (ak ty Rumcajz vyhovuješ vyšším KONom).
      Lebo keď duša smrťou tela vystúpi z tejto simulácie/školy/reality, tak tvoje vyššie JA získa skúsenosti, ale osobnosť bude (asi bude/vysoko pravdepodobne bude) pohltená tvojim vlastným vyšším JA.
      Ale ak si tu a teraz – kvalitný a MORÁLNY a zodpovedáš parametrom vyššieho celku, tak sa tvoja súčasná osobnosť – tvoje JA prejavené ako samostatná entita v tejto simulácii – čiže súčasný Rumcajz – môže zachovať ako samostatná budúca bytosť/budúca „duša“. Rumcajz môže ostať, môže byť pohltený, môže byť zničený a len jeho skúsenosti ostanú pre vyššie JA.

      Jednoduchšie to vysvetliť neviem, je to pravdepodobnostná logika vychádzajúca z môjho pozorovania, z mojich pocitov aj mojich odhadov toho, aká je asi „vyššia spravodlivosť“ z pohľadu vyššieho celku.

      A možno len trepem bludy, ale to by bolo smutné, ak sme všetci len jednorázové NPC v čejsi simulácii pre čiusi „zábavu“.

     • jop: Na definovanie neznáme pojmu duša si použil ďalšie neznáme pojmy: vyššie ja, vyššia úroveň reality, vyššia… Ešte pridaj druhý príchod Krista, časovo zahmlený, a môžeš mať z toho náboženský biznys. Nazvi to svedkovia vyššieho ja.

   • holistický prístup

    Emily,

    ten Tvoj „boh sionu“ nič nenapĺňa – napĺňaš a Tvoríš to, čomu venuješ pozornosť, svoju životnú energiu – ale Ty si hluchá a slepá sama k sebe a k tomu, čo činíš – si jednou z tých bytostí, ktoré napĺňajú tzv. „proroctvá“. Stále sa pohybuješ len a len v egregore = energetickom poli toho, čomu sa venuješ a ako inak, ako správny OTROK toho Tvojho „boha“ takmer každým príspevkom šíriš túto myšlienku = ideu = naratív …

    • Maroš, ty stále nechápeš, kto je tu, na tejto prehnitej Zemi, akože „boh“ sionu?? Tie jeho „proroctvá“, ktoré má zaznamenané v svojej hrôzostrašnej biblii, si napĺňa on sám. Ja neviem, či je to jeden a ten istý netvor, ktorý má živiny a poznatky o ich recyklačnom pôsobení zaručujúce mu dlhovekosť, alebo podáva štafetu ďalšiemu takému „bohu“, ako je on – a tyrania ľudstva pokračuje. Nevidíš, že jeho predpovede zaznamenané v biblii sa čipovaním naplnili a sme na konci tohto jeho nemilosrdného, zvráteného systému? Chyť to jeho „sväté písmo“ do ruky, prečítaj si ho a porovnaj ho so skutočnosťou – až potom sa vyjadruj. Alebo nekomentuj.
     Biblia je prepis poskladaný zo starých zvitkov, no obohatený o nadprirodzené sily a cielené lži.
     Pravda býva taká priamočiara a jasná, že by sa dala vyjadriť jedinou vetou…tak potom načo taká hrubikánska kniha, od ktorej sa odvíja kvantum náboženstiev, pričom Pravdu z nich nemá ani jedno? No lebo „Rozdeľ, a panuj!“

     • holistický prístup

      Emily,

      Síce nie som Maroš, ale reaguješ na mňa, tak odpovedám.

      Ty absolútne odmietaš pochopiť KTO je KTO – to je Tvoja vizitka – si len absolútne verný – hluchý a slepý – modloslužobník – OTROK „boha sionu“. Tvoríš to, čomu sa venuješ – odovzdávaš mu tým životnú energiu – si „bibliou“ toho Tvojho „boha sionu“ úplne pohltená a šíriš jeho bludy každým príspevkom.

      Koniec.

     • Ty si tu už mal pseudonymov niekoľko desiatok; teraz ich máš podstatne menej a nemysli si, že iní to nevidia.
      Ja nie som pohltená nikým a ničím, len ty si pohltený svojou potrebou nielen mňa, ale väčšiny tu navôkol (vrátane redakcie) opakovane osočovať a ponižovať. Ty si komu odovzdal svoju životnú energiu? Si posadnutý útokmi a vyjadreniami sa ešte aj ku knihe, ktorú si evidentne nečítal. Aj ja bojujem tu, na tejto investigatívnej stránke, proti ohlupovaniu ľudí niektorými (nie všetkými) cirkevnými hodnostármi a rovnako aj nečestnými – tiež nie všetkými – lekármi. Aj keď, žiaľ, tých zapredaných „bohu“ sionu je z nich väčšina. Ty nevidíš to prepojenie medzi nimi? Asi nie. „Boh sionu“ je dlhodobo pred nami utajovaná partia čipovavačov!
      V kostole som jakživ nebola, no verím, že kážu tam aj čestní a úprimní duchovní (napr. na Roberta Bezáka a – žiaľ – umlčaného teológa Reného Baláka aj niekoľkých ďalších) nedopustím. Ale to teba nezaujíma. Ty hľadáš dôvod útočiť.

     • Emily – Róbert Bezák je predovšetkým liberál v sutane! Tak ho nehádž do jedného vreca s nebohým Balákom! Ja som stále ja nick Maroš! S Holistickým prístupom sme sa kedysi chytili – a potom mi otvoril oči démonkraciou. Začal som ho rešpektovať – že je na našej strane. To je všetko. K tej hrubej knihe – tak funguje Chmelár – že ťa zahltí siahodlhým komentárom. Aby ti predal svoju lož! Ja nemám absolútne nič proti Kristovmu učeniu – naopak – ale biblia nie je Kristove učenie! Ja nepotrebujem čítať Mein Kamf! Lebo to nieje môj boj! Sa nauč – čo je to tzv. toxický obsah – to nikdy z nádoby zvanej podvedomie – neodstrániš! Tak ako zo žumpy neurobíš znovu rezervoár pitnej vody!

      Veď už len – v USA – prisahať na bibliu! Čo to je! Prečo neprisahajú na svoje svedomie! Že budú hovoriť pravdu a nič iné ako pravdu! Môžem potom rovno prisahať na Maovu červenú knižku! Ty udržiavaš toho „boha“ sionu pri živote! Ošti tú hrubú knihu! Z jej papiera si ušúlaj cigarety!

     • DNEŠNÍ ZATMĚNÍ SLUNCE V USA JE VELICE ZÁHADNÁ ZÁLEŽITOST. NĚCO ZDE NESEDÍ. VESMÍR REAGUJE, ZJEVÍ SE ĎÁBLOVA KOMETA … A CERN I IZRAEL DO TOHO NĚCO CHYSTÁ… NAPLŇUJE SE SNAD PROROCTVÍ?
      https://cz24.news/dnesni-zatmeni-slunce-v-usa-je-velice-zahadna-zalezitost-neco-zde-nesedi-vesmir-reaguje-zjevi-se-dablova-kometa-a-cern-i-izrael-do-toho-neco-chysta-naplnuje-se-snad-proroctvi/

      Tento článok stojí za to preštudovať.

     • Maroš, ja, na rozdiel od teba, MÁM výhrady – aj voči zmotanej biblii, aj voči kristovmu učeniu.
      Kristus mal židovský pôvod (židovku matku Máriu) a židovské učenie, vrátane desatoro tzv. „božích prikázaní“ (resp. nariadení).
      Pravý Ježiš nebol Pozemšťan, matku nemal; nenarodil sa, bol „odpočiatku“ (aj vesmír, hmota, voda, vzduch…museli byť vždy; toto sa pripustiť hádam dá).
      Ježiš nemal apoštolov; mal iba niekoľkých učeníkov a boli systémom prenasledovaní (preto sa neustále skrývali v Gatsemanskej záhrade). Nakoniec bol Rímom odsúdený na smrť, hoci Pilát nenašiel na ňom žiadnej viny. Po Ježišovej smrti zavládla Tma.

      Na tretí deň po pribití Pravdy na kríž v Ježišovom mene povstala Lož. Ježišov UČENÍK (nie apoštol) Tomáš hneď odhalil falošnú náhradu Ježiša židovským kristom – slovami: „To nie je náš Pán.“ (Tomáš nebol apoštol; opakujem – Ježiš apoštolov nemal).
      Ježiš kostoly „búral“ svojím učením a zrušil aj všetkých „desatoro“ židovského boha sionu. Preto ho zavraždili. V Jeho mene potom prišiel falošný židovský kristus, na ktorého Pravý Ježiš včas upozorňoval. Tento Ježišov „náhradník“ – (žido)kristus – aké učenie priniesol? Kostoly, poplatky, odpustky… (zatiaľ čo Ježiš svojim učeníkom kázal, aby nechali svoje mešce doma).
      Opakujem – Ježiš mal iba učeníkov; nemal apoštolov. Počas svojho pobytu na Zemi všetkých desatoro prikázaní židovského boha sionu zrušil a nahradil ich jedinou vetou: „Milujte sa navzájom.“ Po Jeho násilnej smrti zavládla Tma. A evidentne je tu dodnes. Lebo splietať slová aj skutky Ježišove s kristovými do jedného celku svedčí o absencii duchovnej rozlišovacej schopnosti.

      Nie som členkou žiadnej cirkvi a nie som ani pokrstená – za čo som mojim rodičom vďačná. Každý človek má právo sám sa slobodne rozhodnúť, komu a čomu chce veriť. Ja si vážim rovnako veriacich aj neveriacich. Nikto nemá právo ponižovať nikoho, pretože my pešiaci zatiaľ všetci viac nevieme, ako vieme.

      Opýtam sa: Aké príkazy potrebuje milujúci rodič vzhľadom k svojmu dieťaťu? Ak je normálny, s nenaočkovanou agresivitou, tak žiadne. Miluje dieťa celou svojou bytosťou a odpustí mu úplne všetko!

      S Róbertom Bezákom som sa v dávnej minulosti rozprávala osobne. Bol prístupný, príjemný, nemala som z neho zlý pocit; práve naopak. No v dnešnom čase, plnom dezinformácií a lží, je už ťažké čokoľvek s istotou posúdiť a správne vyhodnotiť.

  • „Neviem, či som prvý človek, alebo posledný pes!“ – Jurij Gagarin

  • Spro stosť. Vyššie ako 100 km sa lietať nedá. Medzikontinentálna raketa nepotrebuje posádku.

   • A navyše Van Allenov radiačný pás. Prečo asi Rusi neposlali na mesiac človeka ? A amíci stále lietajú na ruských raketových motoroch. Keby Rus chce, tak zajtra má amerika problém jak sviňa. Ale to by zase klakol celý svet následne a nie kvôli hríbom.

    Je to všetko ešte inak a tak zapletené, že niekedy lepšie ani nevedieť, pokiaľ nemá človek určité poznanie a vhľad.

    • Ten s vhledem se s tím nějak srovná,ale běda pokud chce šířit osvětu nebo jen diskutovat.Tak je za úplnýho blba.
     Neházet perly sviním.

     • Pohoda

      pohoda, ja dám info, nech si s tým spraví, kto chce, čo chce, verí komu a čomu len chce. Nikoho nepotrebujem evanielizovať. Pred 35. rokmi keby mi niekto rozpráva o čom mám dnes známosť ? Idem podobne, ako ma naučili „moji múdrejší“ odo mňa, a že vedeli všelijaké „psie“ kúsky a srandy ? Márnosť šedivá ! To ešte aj Strovolovský mág bolo oproti tomu ništ.

      Lebo, keď má človek to „šťastie“ a stretne učiteľov a začne sám „zažívať“ a „vidieť“, to má nezmerateľnú hodnotu.

      To, že sú tu ešte iné bytosti na planéte a rôzne civilizácie a rôzne „energetické“ a informačné bariéry ? A aj Antarktída má svoje tajomstvá a zem je „dutá“ a v oceáne kopec nepoznaného a kopec miest na zemi s technológiami s pred miliónov rokov ?

      A to sme ešte len na zemi ! A či je zem „plochá, dutá“, to je absolútne nepodstatné. Toto tu je také Sci-Fi, že to rozum nepobere ani zďaleka všetko.

      To je všetko tak úžasné, že kým „Brahma“ akože zavre oči ?

      Jednoducho také WAU…

      https://www.youtube.com/watch?v=c9DtLUv5Hrc

      …ale trocha väčšie…

     • holistický prístup

      seneca

      „Keď je žiak pripravený – prichádza učiteľ:“

      Učiteľom môže byť ktokoľvek a čokoľvek – aj malé dieťa, aj úhlavný „nepriateľ“, …, aj kameň na ceste.

     • h. prístup:

      V blízkej minulosti na Zemi prevládalo priemyselné školstvo. Efektívnym spôsobom sa veľkému množstvu ľudí sprístupnili potrebné vedomosti. Celá spoločnosť bola orientovaná masovo-priemyselne. Priemyselná výroba, priemyselné poľnohospodárstvo… Lebo je to efektívne. Tak dosiahol Stalin rýchly rozvoj spoločnosti.

      Nepriateľ ťa skôr oklame ako niečo naučí.

     • Rumcajz – poopravím ťa – celé školstvo smeruje k exploatácii „žiakov“ v prospech korporáciíí. Systém je živený daňami a najviac štátu platia – z ich pohľadu – korporácie. Tým, že korporácie preto ulievajú dane v daňových rajoch – školstvo je podvýživené. Zober si príklad – debilizácia nerastne zdrojových krajín – Afrika, Ázia. Kto tam potrebuje múdrych ľudí – aby sa vedeli brániť? Preto idú židáci po nás – po bielych! Pretože v určitom období potrebovali našu tvorivosť, vynálezovstvo. Teraz sa toho boja!

     • Maroš: Asi máš pravdu. Celý štát je plánovane ničený.

    • Marek Košice

     Ziaden radiacny pas neexistuje. Barierou je kupola….Ale netvrdim, ze kupola ma tvar dutej pologule. Zem je omnoho väcsia nez nam znamy svet….Mnoho inych civilizacii sa nachadza za prisne strazenou kruhovou Antarktidou. V oblasti jej vnutrajska sa nachadza nam znamy svet.

    • seneca: Sú teórie, že vo výške 100 km je pevný kupol pokrytý modrým ľadom. Občas sa z neho odlomí ľad a zasvieti ako meteor. Alebo je tam radiačný pás ako v mikrovlnke. Bolo by zaujímavé to overiť.

     • Teórie sú všelijaké. Overiť sa to dá ako ? Buď budete niekomu musieť iba veriť, alebo sa naučíte sa na to „pozrieť“ (akože astrálne cestovanie) alebo sa naučíte „načítať sa do databázy info poľa“ (akože akáša, alebo ako to už nazvať).
      A či mi to už potom niekto uverí, neriešim. (málo kto, takmer nikto

      Ja netvrdím, že to tak nemôže byť. Je veľa info a sa ukázalo, že áno, je to tak nejak. A veľa informácií sa ukázalo, že nie, alebo, že inak.

      Netvrdím, že vedeli všetko, ale vedeli dosť a nepotrebovali, aby som im veril ani ja a ani nikto iný. Bolo im to jedno. Dali info, naučili, čo vedeli oni sami a čo si s tým spravím ja sám, nechali na mňa.

      A stále nám opakovali, naučte sa To, lebo príde doba, keď nebudete už ani vedieť, čo je akože „pravda“ a ako sa veci majú. A mali pravdu. A nie len v tom, temer vo všetkom.

      Niekto verí tomu, že je hore plachta a sú v nej narobené diery a za nimi žiarovka.

      Najlepšie je človeka naučiť chytať ryby, ako ho stále len kŕmiť rybami.

      Keď sa naučíte „vedieť“ ako vedieť, tak vtedy Poznanie „oslobodzuje“.
      Komu jak je libo…

     • Seneca:

      Riešenia: Existujú domácke radary, ďalekohľady, mobily, héliové balóny. Vzdelaný človek niečo vymyslí.

      Výhovorky: Ku kupolu sa dnes balónom lietať nedá kvôli nízkemu tlaku atmosféry. Domáce rakety nevyletia tak vysoko.

    • Seneca tie havárie – katastrofy keď sa zrútilo tu44, Concord, Columbia..a..
     prečo USA)Západ neusiloval o druhé pristátie na Mesiaci veď za tie desaťročia by to malo ísť oveľa ľahšie a tým by navyše potvrdili svoje postavenie hegemona a veľmoci č1 – ak by pristávací modul pri druhom pristátí vítala na Mesiaci zapichnutá vlajka USA. Lenže tá bola zapichnutá na Zemi a nie na Mesiaci.
     Prečo technológia displejov IPS sa zdá ako výdobytok nedávnej doby pričom podľa mojich informácií je technológiou 60 tych rokov?
     Jak to, že drvivá väčšina technológií z 20 storočia je stále používaných a nepreválcivali ich nové? Akokeby sa technológický vývoj zastavil v 70 rokov a odvtedy je ticho … až doteraz keď sa začalo zlovestne šaškovať s ekektroblbosťami, ktoré nikoho neprekvapia. Neprekvapí ani digitálne ovládanie čohokoľvek.
     A to dokonca aj obyčajného burana z dediny už nič neprekvapí a nezaujme pretože sa na Zemi pre ľudstvo technologický vývoj zastavil. Umelo zastavil. To vidí každý, že to čo je nám prezentované ako technológický vývoj nieje žiadny vývoj. To ako píšeš „zapletené“ nieje až tak zapletené.
     Tej zápalke, ktorá by rozhorela ďalší technologický požiar- pokrok tak tú vždy niekto okamžite zháša. Zámerne zháša.

     • Na mesiaci nikdy ani neboli američania. To je jasné.

      A to „zapletenie“ patrilo k všeobecnému pohľadu na všetko to tu, čo sa deje naokolo a nie k téme mesiaca, tam je to jasné, že im to normálne uvažujúci človek nezožere. Tak ako nebol ani Gagarin prvý vo vesmíre, ale Koroľjov. Alebo ešte aj niekto pred ním.

      Zase ide len o to, že sa zavádza a účelovo manipuluje všade a každý, keď to akože treba.

      Tak ako aj teraz s kandidátmi na prezidenta. Je to tragédia a hanba, aký boli kandidáti a kto sa stal prezidentom. Ale je to len odraz väčšinovej spoločnosti. Ako dole, tak aj hore. Ľudia si volili akože to najmenšie zlo. A aj si ho zvolili…

      Ešte budú všeličím prekvapení ľudkovia…

      Sľuby sa sľubujú a blázni sa radujú.

     • seneca:

      „Na mesiaci nikdy ani neboli američania. To je jasné.“
      Neexistencia dôkazu nie je dôkaz neexistencie.

      „Tak ako aj teraz s kandidátmi na prezidenta. Je to tragédia a hanba“
      Koho by si chcel za prezidenta?

     • Rum-Zeiss
      Ja by som chcel byť prezident – minimálne kvôli „bojovať za národ“, ale nemôžem, pretože moja ex bola taká ku.va, že by sa mi smialo pol Slovenska. Slovensko od čias Dr.Jozefa Tisa – ktorý spával na železnej posteli – ešte „nenašlo“ svojho skutočného vodcu – ktorý by musel byť zároveň duchovným vodcom /potenciálny prezident ThDr.René Balák je mŕvy/ – ktorý by svoj národ skutočne miloval, a my jeho. Prof.Staňek je síce múdry človek – ale chýba mu „byť otcom národa“. Možno je to tým, že žijeme v mieri, resp. prebieha tajná nevyhlásená vojna. Lebo národ dokáže prirodzene zjednotiť práve ten vonkajší nepriateľ. O tom sú západní Slovania – teda my. Ale nás rozkladá vnútorný nepriateľ – a navyše zo zákona má zostať neviditeľný.

     • Maroš: Chceš mať osud Kenedyho alebo sa dáš kúpiť ako každý?

 5. Ti idioti ještě zjevně nepochopili, že jsou průhlední jak včerejší noviny.

 6. svatoslav butora

  Hlavnou nevyslovenou myšlienkou komentovaného článku, ktorý vychádza z koncepcie WEF a WHO a OSN je: Buďte environmentálni a zdochnite, prosím! Nepriatelia Sveta Ľudí urobili zo slova „environment“ sprosté slovo. Všetko, čím nás mediálne kŕmia títo barbari z WEF a WHO a OSN je veľmi spúrosté a veľmi „environmentálne“.

 7. WEF vyzývá vlády, aby vyhlásily stanné právo kvůli „hrozící pandemii ptačí chřipky“, která má zachvátit celý svět

  https://aktax.cz/wef-vyzyva-vlady-aby-vyhlasily-stanne-pravo-kvuli-hrozici-pandemii-ptaci-chripky-ktera-ma-zachvatit-cely-svet/

 8. Přední světový analytik dat spojuje globální explozi turbo rakoviny s mRNA vakcínami

  https://aktax.cz/predni-svetovy-analytik-dat-spojuje-globalni-explozi-turbo-rakoviny-s-mrna-vakcinami/

 9. Israismael

  Grohling je jeden z najnebezpečnejších politikov na Slovensku ..Človek ktorý má veľmi nebezpečny systém myšlienok a rozostavava ľudí na Slovensku a štve proti vláde .Uplne účelovo a chrapunsky..

 10. Israismael

  Oprava: * rozoštvava

  • Pred chvíľou s Grohlingom skončila debata, vykľul sa z neho farizej a hlupák, ktorý tvrdí po polroku vládnutia novej vlády že toto obdobie temna už musí skončiť. Ano, z vyjadrení Grohlinga sa dá očakávať ďalšie štvanie. Matovičovské zlo pokračuje a bude pokračovať v rôznych podobách.

   • Israismael

    Áno kukal som tu debatu s Grohlinghom na RTVS .On bol take tiche nič ..nič neznamenajúca tichá voda ,keď bol minister školstva ..Vystrkuje rožky po voľbách a hlavne ako je predseda SAS..Zákerne útočí

    • Podľa Protokolov sionských mudrcov nie je rozdrbanie školstva také nič! Toto sú exponované rozvratné hovädá!

 11. Z ineho sudka, o tom politici samozrejme mlcia… a NBS samozrejme tiez, len kremnicka mincovna tisko a nenapadne dviha ceny produktov pre svojich klientov/zberatelov…
  https://kryptomagazin.sk/popularny-investor-varuje-deje-sa-nieco-velke-a-nikto-na-to-nie-je-pripraveny/

  • Tiež odrb – investovanie do nehnuteľností. Keďže je plánovaná záťaž nehnuteľností v zmysle trhovej ceny. Plús splácanie hypotéky. Investovať sa dá len do ľudí – tí vytvárajú hodnoty. Problém je, keď ti niekto zruší túto investíciu napr. lockdownom, alebo inou prekážkou.

   Investovať do vzdelania. Budiš. Ale pokiaľ niekto chce, aby si si vyoperoval polovicu mozgu – je ti „prevzdelanie“ tiež nahovno. Investovať do stromov? A keď ti ich niekto sype jedmi? Keďže sme v permanentnej vojne – investovať do zbraní sa stále vyplatí. Lebo investícia smeruje do prežitia – nie do zisku.

  • Hodnota zlata nestúpa. Klesá hodnota peňazí.

 12. V závere svojho príhovoru Ján Baránek opäť pripomína slová Jána Pavla II., že Slovensko má výnimočné postavenie. Z dobových info si pamätám „verziu“, že pápež sa vyjadril, že „Slovensko má privilégium, o ktorom ani netuší!“. Je to divné z úsť Poliaka – nacionalistu, ktorý v učitom svojom období na hranici brojil proti Slovákom. Vis major?
  https://www.infovojna.bz/article/video-slovakov-a-obcanov-slovenska-nam-moze-zavidiet-cela-europa

  • Miroslav Čižmár

   Je to pravda. Slovensko má privilégium, o ktorom netuší.

  • Maroš + Miroslav

   akú privilégium?
   poprosím viac info

   • To je okultná záležitosť – tiež neviem. Problém – v prospech koho. V roku 2100 nás má byť len 2,56 miliona.

   • Nahrávka p. Baránka – na konci povedal vetu ktorú povedal pápež Ján Pavol pri prvej návšteve našej krajiny, že Slovensko má výnimočné poslanie a že možno prichádza tušenie, čo tým J.Pavol na mysli. To tušenie môže súvisieť so súčasnou situáciou vo svete, vojna na Ukrajine, voľby na Slovensku. Ján Pavol si veľmi uctieval pannu Máriu. Sedembolestná panna Mária je patrónkou Slovenska a v súčasnej dobe je zo Slovenska najviac počuť o mieri, takže Slovensko sa môže stať poslom mieru.
    Tušenie? Každý si môže utvoriť svoj názor.

    • Oprava -čo tým J.Pavol mal na mysli.

    • takže Slovensko sa môže stať poslom mieru

     úplne nepodstatné

     ak skončí Ukrajina, začne Irán Izrael
     a hlavne bude choroba X a nová fakcína proti X a total control a CBDC a masová depopulácia
     WEF už vyzýva aby sa vyhlásila pandémia proti vtáčej chrípke ktorá preskakuje na cicavcov včítane človeka

     V máji príjmu pandemickú zmluvu.
     začne X, tak pochopíš
     budú nás kynožiť kým tu nebude revolúcia (ak bude)

     celá Ukrajina je len bezvýznamné divadlo

     • Vypočul si si tú nahrávku? Nie je tam nič o žiadnom privilégiu, ani o žiadnom výnimočnom postavení. Poslanie, privilégium a postavenie – každý výraz, slovo má úplne iný význam. Prekrúti sa ešte aj to čo povedal p. Baránek. Treba sa naučiť počúvať, čítať a vnímať. Spýtaj sa teda p. Baránka ako to myslel a natrep mu tie svoje nezmysly o revolúcii. Možno by ťa poslal do r…ti, a ja tiež. Ukrajina je podľa teba bezvýznamné divadlo? Ty chumaj, veď tam umierajú ľudia, čo si vôbec zač?
      Hraješ si tu svoje otrepané divadielko, najprv sa naivne spýtaš, čakáš odpoveď a potom vyplodíš svoje žvásty. A nezabudni si ich pochváliť!

   • Miroslav Čižmár

    Existuje dôvod na to, prečo to pápež tajil. Keď vám na dvore vyrastie ruža, nevykričíte to celému svetu, aby ju nejaký zvedavý dobrák nepošliapal. Niektoré tajomstvá sú tu kvôli krehksti ruží.

    • https://blog.sme.sk › kleban › spolocnost › slovaci-najstarsie-etnikum-v-europe
     Slováci – najstaršie etnikum v Európe! – Pavol Kleban – (blog.sme.sk)
     Pomaly 85% Slovákov zdedilo gény, ktoré sa vyskytovali v strednej Európe a na našom území už pred 8000 rokmi. Sme teda pôvodní obyvatelia Slovenska, vždy sme pod Tatrami žili. Patríme medzi najstaršie etnikum v Európe. Gény, ktoré máme, sa v Európe vyskytovali už pred 20 až 50 tisíc rokmi!!!
     ———————-
     Pôvodný článok bol na stránke už nebohého Chelemendika – ruského slovákofila.

 13. Ukrajina vstoupí do NATO, oznámil Blinken a naznačil blížící se třetí světovou válku s Ruskem

  https://aktax.cz/ukrajina-vstoupi-do-nato-oznamil-blinken-a-naznacil-blizici-se-treti-svetovou-valku-s-ruskem/

Pridajte komentár

*