Je súčasná vláda horšia ako tá za socialistickej „totality“?


Print Friendly, PDF & Email

Je súčasná vláda horšia ako tá za socialistickej „totality“?

Obdobie pred rokom 1989 mnohí ľudia (hlavné tí, čo vtedy ešte nežili) dnes vnímajú ako časy neslobody, útlaku a diktatúry proletariátu. Bolo tomu naozaj tak? Je súčasná vláda lepšia ako tá pred desaťročiami?

Na Facebooku sme natrafili na vskutku zaujímavý príspevok. Autor sa v ňom zamýšľa a porovnáva dnešnú „demokratickú“ vládu s vládou minulou, údajne „totalitnou“. Poďme sa teda bližšie pozrieť na jeho príspevok.

„Totalitná“ verzus „demokratická“ vláda

Dnes nejaký občan napísal, že tato vláda bude za chvíľu horšia ako tá pred rokom 1989. Podľa mňa veľmi zlé porovnanie.

Nepamätám sa totiž, že by socialistická vláda vyhlásila núdzový alebo výnimočný stav, a to ani vtedy, keď papalášom horelo pod vlastnými zadkami.

Nepamätám sa, že by socialistická vláda z akéhokoľvek dôvodu alebo zámienky zakázala navštevovať cintoríny počas Sviatku zosnulých.

Nepamätám sa, že by socialistická vláda bránila ľuďom navštevovať svoje rodiny počas Vianoc, keď najmä Vianoce boli jediná príležitosť v roku, kedy sa rodina stretáva pokope.

Nepamätám sa, že by socialistická vláda ľuďom zákerne, pár dni pred Vianocami, pozatvárala obchody a zakázala nakupovať darčeky pre najbližších.

Nepamätám sa, že by nejakého bývalého papaláša vôbec napadlo zakázať návštevu svojho chorého dieťaťa alebo seniora v nemocnici.

Nepamätám sa, že by socialistická vláda zakázala lekárom ošetriť chorého (poznámka redakcie: bez preukázania sa negatívnym testom či zrušenie plánovanej operácie). Nepamätám si lekára, ktorý by taký príkaz vôbec rešpektoval.

Nepamätám sa, že by vláda znemožnila ľuďom chodiť do práce, zatvorila ich doma a nechala ich bez príjmu a kompenzácií napospas vlastnému osudu.

Nepamätám sa, že by socialistická vláda nútila deti sedieť v školách alebo behať po ihriskách v mokrých handrách na svojich detských tvárach. A to ani vtedy, keď vybuchol Černobyľ a zamoril polovicu Európy.

A hlavne sa nepamätám, aby socialistická vláda nútila národ nechať si do tela pichať vakcínu bez riadnych klinických testov, za ktorú sa aj výrobca vzdal zodpovednosti.

Práve naopak. Ak by sa niekto pokúsil takýmto závažným spôsobom ohrozovať životy a zdravie obyvateľstva vrátane detí, celkom určite by zodpovedný už čakal na Pankráci alebo v Justičáku na povraz.

Áno, socializmus určite nebol dokonalý systém, ale čo sa ľudskosti týka, tento súčasný sa k nemu nemôže ani len priblížiť, nie ešte nebodaj porovnať.

Dozrel čas na zvrhnutie zločinného režimu

Čo si o tom myslíte? Žijeme dnes v demokracii? Alebo je dnešný režim skutočnou nefalšovanou totalitou a fašistickou diktatúrou?

Nedozrel už čas povstať proti tyranii a súčasný zločinecký režim poslať tam, kam zaslúžene patrí – na smetisko dejín?

Čoskoro sa zrejme bude konať referendum o predčasných voľbách. Otázka je, či predčasné voľby neprídu neskoro? Nestihne súčasný režim dovtedy celkom zdevastovať našu krajinu a jej obyvateľov?

Referendum je istá nádej, no nemali by sme dovtedy len pasívne čakať. Pre minimalizáciu škôd je nutné zločinecký režim zvrhnúť čím skôr. Už včera bolo neskoro!

Ako? Tejto téme sme sa začali nedávno podrobnejšie venovať a budeme v tom vo zvýšenej miere pokračovať aj v budúcnosti. Chceme vám prinášať námety, ako bojovať proti súčasnému utláčateľskému režimu.

Začať s odbojom však môžete už aj dnes. Napríklad jazdami slobody, o ktorých sme písali v našom predošlom článku. Dokonca, na tieto jazdy slobody nepotrebujete byť skupinou. Dajú sa robiť aj vtedy, keď ste čo i len jedno auto.

A pamätajte na jednu zásadnú vec: Slobodu je ľahké stratiť, no veľmi ťažké je si ju vybojovať späť. Preto konajme teraz, kým ešte nie je úplne neskoro!

Stop Candida

Zdroj: facebook.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. keď sa otvárala motivačná otázka, čím podmieniť účasť na očkovaní, tak som si tu nedávno robila srandu, že nech sľúbia pivo .. no a je to TU, niekto to zobral vážne !!

  „Pivom zdarma by nepohrdol nejeden Slovák, avšak čo sa týka vakcíny, až tak jasné to nie je. Čo ak by ti však niekto povedal, že ti jedno veľké zaplatí, pokiaľ sa pôjdeš dať zaočkovať? Presne takúto stratégiu použil výrobca piva Budweiser, ktorý tak chce ľudí motivovať k vakcinácii.“
  https://noizz.aktuality.sk/zaujimavosti/obubene-pivo-slovakov-chce-motivovat-k-ockovaniu/p53v5bh?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok3&utm_campaign=HP-azet-new

 2. totiz ti marketeri su vymleti, a kradnu napady po internete…

  • Presne Dušan, v Amerike to už dávnejšie „fičí“. Ponúkajú rôzne nenormálnosti zdarma od donut (chemické sladké buchtičky)…po ďalšie nenormálnosti za to ak sa niekto dal zaštepiť.
   Len sme to odkopírovali. Včera na banned.video – bolo o tom video.

 3. K článku – autor si nepamätá, čo si pamätať nechce. To – čo sa deje dnes je dôsledkom dôslednej prípravy marxistov na stav spoločnosti v súčasnosti. Komunizmus = okultizmus! To – čo sa pieklo v najvyšších kruhoch – o tom nemali potuchy práve médiá! Napr. interné plány s vyvlastnením dnes – kolektívne-družstevné vlastníctvo bolo v interných spisoch doslova PRECHODNOU FORMOU vlastníctva! Tých tém je veľa – spoločnou črtou manipulácie boli a sú sociálne „istoty“ – vtedy také – dnes je to istota plného nákupného košíka – ak máte začo! Ľudia vtedy rovnako srali na maniere papalášov ako serú na ne dodnes! Dnes nám vládnu deti týchto zmrdov – ktorí vychovali z týchto detí drzejších zlodejov a zasvätili ich do do budúcich schém vládnutia a kradnutia bielymi goliermi – štátnou mafiou. Komunistickí grázli len vychovali sofistikovanejších grázlov – rovnako totalitného systému! „Kto nekradne – okráda svoju rodinu!“ Áno – komunisti naučili ľudí kradnúť a podvádzať! A pracovať – „budovať“ za zlomkové mzdy! „Stavali sa byty“ – za aké mzdy! Detaily porovnávania sú úplne infantilné!

  Redakciu žiadam, aby vymenila obrázok vlády!
  https://ulozto.net/file/Ro01yOI8lvYM/vlada-satanistov-jpg#!ZGqzAwR2AGOyZ2EyMJWxMGDmLGEzA01MqzkvEJ03IwECLzH0Zt==

  Niečo sa zmenilo na genocídach komunizmu?!
  Čísla v článku pod týmto textom vôbec nezodpovedajú skutočnej realite – sú veľmi mierne, pretože napr. len na Ukrajine v rokoch 1833-34 zomrelo na hladomor 11 miliónov ľudí! Autor článku – propagátor boľševikov – sa „vyhol“ stíhaniu za propagáciu zločinného komunizmu tým, že ho premenoval na socializmus! Klasické odrbávanie! A kto permanentne odrbáva?! Odrbáva tých, ktorí nemajú pojem o histórii jednej-dvoch generácii pred? No – mňa odrbať nemôže! Lebo ja som história 3 generácií!

  Komunizmus je len etapa – sociálny experiment toho istého illuminátskeho plánu, ktorý od samého začiatku smeruje k totalitnej svetovláde! Niekto si zobstaral ovce, aby ich najprv dojil a strihal, avšak od samého začiatku mu je jasné – že ich nenechá šťastne dožiť v košiari! Začína fáza brakovania – a nič na tom nezmení spomínanie oviec na zlaté časy – keď ich len dojili a strihali! Ide sa pod nôž! Zdupkaj alebo bojuj!

  Komunizmu padlo vo svete za obeť 85 až 100 miliónov ľudí …
  [Prehľadávať doménu http://www.sme.sk/c/2049283/komunizmu-padlo-vo-svete-za-obet-85-az-100-milionov-ludi.html%5D https://www.sme.sk/c/2049283/komunizmu-padlo-vo-svete-za-obet-85-az-100-milionov-ludi.html
  Najviac obetí si vyžiadal komunizmus v Číne (okolo 60 miliónov), v Sovietskom zväze (asi 15 miliónov) a v Kambodži a severnej Kórei, kde zahynuli asi dva milióny ľudí. Počet obetí represálií Červených Khmérov v rokoch 1975 až 1979 v Kambodži sa môže zdať na prvý pohľad „menší“ ako napríklad v ZSSR, Kambodža mala však v tom čase iba 7,5 milióna obyvateľov.

  Čo sa zmenilo po roku 1989?!
  „Jaroslav Svěchota vstúpil do sveta spravodajských služieb v prvej polovici 60. rokov minulého storočia ako príslušník ŠtB. Hlavnou náplňou jeho činnosti bolo spravodajské rozpracovávanie slovenskej (prevažne ľudáckej) emigrácie v Rakúsku a Spolkovej republike Nemecko. Pri tejto príležitosti si dôkladne naštudoval spisy z 50. rokov, v ktorých boli dopodrobna zachytené únosy emigrantov z Viedne do ČSSR. Tento študijný materiál neskôr využil pri plánovaní a realizácii zavlečenia Michala Kováča mladšieho.

  Po Pražskej jari bol Svěchota vylúčený zo strany a tým sa skončila aj jeho kariéra v ŠtB. Zamestnal sa ako podnikový právnik a keď sa neskôr zaplietol do krádeže plynových kotlov, dostal na výber: buď trestný postih, alebo spolupráca s normalizačnou ŠtB ako tajný spolupracovník v kategórii agent. Jaroslav Svěchota si vybral druhú možnosť.

  V roku 1990 boli rozpustené orgány ŠtB. Jej nástupníckymi entitami sa stali Úrad na ochranu ústavy a demokracie (ÚOÚD, neskôr premenovaný na Federálnu bezpečnostnú a informačnú službu – FBIS) a Úrad pre zahraničné styky a informácie (ÚZSI). ÚOÚD plnil úlohy na úseku vnútorného spravodajstva (kontrašpionáž, boj proti organizovanému zločinu a terorizmu, ochrana ekonomických záujmov a podobne). ÚZSI plnil funkciu rozviedky.

  Jaroslav Svěchota sa v roku 1990 stal šéfom slovenskej časti ÚOÚD so sídlom v Bratislave. V tom čase sa stal slovenským ministrom vnútra Vladimír Mečiar vo svojom novom úrade sa zoznámil s istým Deziderom Kóňom, šéfom kádrového útvaru a bývalým bossom základnej organizácie Komunistickej strany Slovenska na ministerstve vnútra. Pán Kóňa odporučil do pozornosti ministra Mečiara funkcionára ÚOÚD Jaroslava Svěchotu. A tak sa čoskoro zo Svěchotu stal námestník ministra vnútra pre bezpečnostný úsek. Teda druhý človek bezpečnostného aparátu na Slovensku.“ – okrem iných figúrok – niečo nové?
  https://www.datel.sk/clanok/kauza-remias-v-objasnovani-tragickej-smrti-nesmu-mat-hlavne-slovo-vasne-hlas-ulice-ale-dokazy

  POROVNÁVANIE VLÁD JE FACEBOOKOVÁ DEBILIZÁCIA PÍSANÁ NA OBJEDNÁVKU!

  Už mi ku tomu chýba len obligátne poďakovanie Jean redakcii za prevzatie článku.

  Zákon o popieraní zločinov komunizmu – ďalší pomník nášho …
  [Prehľadávať doménu karolondrias.blog.pravda.sk/2011/08/24/3/] https://karolondrias.blog.pravda.sk/2011/08/24/3/
  Novelizovaný trestný zákon s účinnosťou od 1.9.2011 hovorí, že popieranie, spochybňovanie, schvaľovanie alebo snaha o ospravedlňovanie zločinov režimov založených na komunistickej či fašistickej ideológii sa bude trestať uväznením na šesť mesiacov až tri roky.

  IDE O TO – že eštebákom a členom verchušky minulého režimu sa chystajú akože po desiatkach rokov znížiť dôchodky!

 4. Potom škoda, že ste neporovnali „iné“ zločiny za komunizmu s tými súčasnými zločinmi za neomarxizmu. Už keď niekto začína s „nepamätám“ – tak je to kriminálne skúsený človek. Ten článok je závadový – ja nie som povinný poznať pointu „čo s tým chcel básnik povedať“ – ja reagujem tak, ako to vidím ja.

  „Nepamätám sa, že by vláda znemožnila ľuďom chodiť do práce“ – sa spýtajte preživších súčasníkov z 50-tych rokov – keď niekto označený ako nespoľahlivý mohol ísť akurát tak do bane a roky prežíval len vďaka podpore blízkych ľudí, alebo prácu nakoniec dostal ozaj vďaka iným odporcom na riadiacej pozícii a rôznym kľúčovým známostiam. Bod po bode vám to rozoberiem a spochybním.

  Vôbec – prečo ste to uchopili takýmto spôsobom – porovnávaním „neporovnateľného“? Lebo! Umenšovanie zločinov minulých bude mať pokračovanie v umenšovaní zločinov súčasných v blízkej budúcnosti! Bodka! To je moja pointa vnímania tohto článku – ktorý smrdí slobodomurárskou „toleranciou“ k minulosti! Owertonove okno!

  • Autorom tohto článku nie sme my, prebrali sme to z facebooku. Autor mal na mysli zrejme 80. roky, nie 50.

   • Smejdi tovar ktorý predávajú – tiež nevyrábajú. Celý „socializmus“ sa delí na etapy, keď jedna klika likvidovala druhú kliku. 50-te roky sú charakteristické tým, že sa budoval hlavne ťažký priemysel, takže pracovných miest v ľahšom priemysle a v službách bolo málo, a teda po 68-mom to s nezamestnanosťou to nebolo až také zlé – ľudia „len“ prichádzali o tie lepšie miesta. Ale príklad ešte z 80-tych – keďže komunisti zlikvidovali slobodný stav lodníkov – a vyzliekli ich z uniforiem a šmelinárske trasy obsadili svojimi denuciantmi a špicľami – ešte do r. 80 platilo, že kto chcel pracovať na lodi – musel ísť najprv pracovať do bane.
    Dnes poškodzujú zdravie ľuďom vakcíny – v ČR sa za posledný týždeň zdvojnásobil počet nežiadúcich účinkov /SVCS/ – za socíku bez problému utajovali dôsledky Černobyľu, resp. havárie na našom jadre.

    Ad „Obdobie pred rokom 1989 mnohí ľudia (hlavné tí, čo vtedy ešte nežili) dnes vnímajú ako časy neslobody, útlaku a diktatúry proletariátu.“ – do prdele! Pojem o histórii má byť ohraničený len svojím narodením?! Ale veď to je veta, ktorá jednoznačne potvrdzuje účel tohto článku! DEBILIZÁCIU!!!
    —————————————–
    Je utorok 27.04.2021 cca 8 hodín = 4 dni do 1. mája!
    Otázka – kde uviazla diskusia o organizovaní protestov 1., 8., 9., mája?!
    Nulová aktivita Badatela?!

    No lebo ľudia stále nasledujú autority! Vy už nie ste autorita – len šmejdi, ktorí sa mienia vyhovárať na preberanie debilizačných článkov z po.ebaného Facebooku?! Facebook organizuje- ako autorita – protest slniečkárov proti slniečkárskej vláde?! V prdeli!

    • My protest organizovať nebudeme, ale môžeme dať ten váš plán protestu na máj, ktorý ste nám poslali. Ono paradoxne, na organizovanie protestov je najlepší ten slniečkarsky Facebook, lebo facebookový status sa dokáže šíriť medzi ľuďmi lepšie ako článok. Aj napriek tomu to ako článok dať môžeme.

     • OK – opravte tam to i za l. Ďakujem. Ono je to – aj z mojej strany – skúška geometrického radu – ak má Badatel 2000 návštev denne – ako sa to dokáže rozšíriť. Ja som to svojej skupine /aj niektorým politikom/ a alternatívnym médiám už poslal. Aj na NWOO.org. Tiež ide o to – aby sa toho zase neujali ambiciózni „nosatí východniari“, chystajúci sa vstúpiť do politiky ako organizátori protestov. Toto má byť akcia zo spodu – každý za seba a podľa svojich možností.

     • Bádateľ má viac ako 2000 návštev denne. Podstatne viac. Ale nebudeme špecifikovať presne, aby nepriateľ nemal informácie 🙂

     • Z môjho pohľadu ide o technicky najjednoduchší protest ale zároveň na úrovni PSY-OP! Žiaden bordel, žiadne násilie, žiadne fyzické strety, žiadne IQ davu na úrovni baranidla, žiadne rušenie nočného kľudu – a perfektné načasovanie cez víkendy! A vyzerá to na krásne májové počko! A ten BZUKOT!!! Ešte sem zavesím matroš, aby ste mali pojem, aký psycho bordel dokáže narobiť HAARP!

      V minulom režime som bol na čiernej listine NORBERTa – kto je raz na tejto čiernej listine – je na nej furt! FUCK!

     • Redakcia – „Aj napriek tomu to ako článok dať môžeme.“ Kam?

      Ehm, ehm… Facebook je ešte váš kamarát? Potom to môžete zavesiť aj Psychovi ako status – či?

      Ja nechodím ani na váš F. profil. Inak – jezuiti majú pravidlo „Účel svätí prostriedky“. My to pripomína grotesku, ako sa Charlie Chaplin s veľkým magnetom nechával ťahať za autami.

     • Na Facebooku momentálne vôbec neoperujeme. Teda prístup máme, sledujeme, čo sa tam deje na iných stránkach, ale vlastné príspevky tam nedávame.

 5. Režimy sa striedajú, no protagonisti zostávajú. Jediné, čo sa mení, je taktika ich boja.

 6. No ale zas neprehanajme. Soc. vlada nemusela vyhlasovat nudzovy stav, lebo ten platil v podstate permanentne len v trosku inej podobe. Permanentne si mal zavrete hranice a cenzuru atd. A to prirovnanie k cernobylu… No ano ked buchol cernobyl tak soc. vlada neriesila ze ludia su vystaveny nebezpecnemu ziareniu a v Kyjeve na prveho maja spravila pochod ako kazdy rok, politik na cele pochodu kratko na to spachal samovrazdu. Takze pekne porovnanie, ale v niektorych veciach neobjektivne…

  • Ono sa to myslelo zrejme tak, že keď už bolo známe, že nad nami vanie rádioaktívny mrak, tak vláda nezačala ľudí šikanovať. Každý potom mohol nevychádzať z domu (v rámci možností – do práce ísť stále musel), mohol sa chrániť šatkami či maskami, no vláda to nestanovila ako povinnosť. Kto chcel mohol, kto nechcel nemusel. Ľudia mali v tomto slobodnú vôľu.

   • dobra odpoved,dakujem,janko

   • Teraz je akurat vyrocie. Vlada nie ze nechala ludom slobodnu volu, ale ututlavala to a kaslala uplne na zdravie ludi, len aby nebola panika a aby si vlada neuskodila a aby nemali protesty… Podobne ako teraz sa kasle na ludi a ide hlavne o biznis a vyssi zaujem. A likvidatorov tam posielali na tak dlho ako sa dalo aby neumierali hned potom ako opustia cernobyl. Ale tazko povedat ci bolo lepsie ohrozit viacej mensie mnozstvo ludi, alebo menej vacsie mnozstvo… A asi ani nemali dostatok ludi, vozili tam ludi z celeho ruska na to likvidovanie… Teda ano, je tam ista podobnost… Ale taka, ze vtedy aj teraz vlada na ludi kaslala a primarne jej islo o jej zaujem.

    • “ Fakticky byla postižena celá severní polokoule planety a postupně se radioaktivní kontaminace rozšířila na celou planetu. Lékaři zjišťují prudký nárůst rakovinových onemocnění v důsledku radioaktivní kontaminace oblastí.
     Kdo je tímto teroristickým činem / sabotáží vinen?

     Obvykle není tato otázka zařazena do seznamu těch vyřešených forenzním vyšetřováním, ale je problémem právním. V praxi vyšetřování trestných činů v Rusku mají soudní experti-kriminalisté právo poskytovat na základě zjištěných faktů doporučení právním zástupcům, aby mohli vypracovat verze vyšetřování a označit podezřelé osoby pro trestní řízení. V tomto případě to udělá autor článku.
     Před soudem stanulo pouze několik pracovníků elektrárny. Na základě výše uvedených skutečností je však zřejmé, že pravé viníky je třeba hledat výš, protože z uvedeného vyplývá, že událost nebyla nehodou, ale plánovanou a delší dobu připravovanou sabotáží, při níž mělo dojít k maximálnímu poškozením obyvatelstva. Obvinit je tedy třeba i tyto osoby:

     – V. K. Čebrikova, KGB SSSR – (skupina Andropov – USA);

     – M. S. Gorbačova, Politbyro Ústředního výboru KSSS – (USA-Anglie);

     – A. T. Altunina, Civilní obrana SSSR, – odvolán z funkce a zemřel na infarkt v roce 1989;

     – S. L. Sokolov, ministra obrany SSSR, – řádně odměněného třemi Řády Lenina (30. června 1971, 28. dubna 1980, 30. června 1986); zemřel v roce 2012;

     – S. N. Muhu, náčelníka KGB na Ukrajině;

     – V. N. Kločka, náčelníka pobočky Pripjat KGB ukrajinské SSR; otevřeně přiznal, že blokoval komunikaci a skrýval informace před veřejností: „Na klinice nás vyšetřil významný lékaře ze Spojených států a řekl, že více jak 10 let se nedožijeme.“

     – A. N. Aksjonova, Státní rozhlas a televize SSSR, (neprofesionál);

     – S. A. Loseva, ITAR-TASS, (profesionála – úmyslně skrývané informace);

     – J. A. Izraele, předsedu Státního výboru SSSR – ministra SSSR pro hydrometeorologii a kontrolu životního prostředí; osobně se účastnil výzkumů prováděných na atomových polygonech (1954 – 1970) po různých haváriích. Materiály vztahující se ke studiu radioaktivity v přírodním prostředí od 50. let 20. století publikoval v monografii „Radioaktivní spad během jaderných výbuchů a havárií“. Je to tedy odborník, který informace záměrně skrýval.

     Ale obvinění jdou ještě dál.

     Jaderná elektrárna Černobyl byla přímo podřízena ministerstvu energetiky SSSR. Tam také bylo stanoveno datum „zkoušky“, což se stalo i datem jejího výbuchu. To vše bylo pod dohledem Anatolije Ivanoviče Majorce, který se v roce 1986 stal součástí ÚV KSSS. Co je na tomto datu zajímavé a čeho si v SSSR-Rusku okamžitě všimli? Jsou to přece židovské Velikonoce – Pesach.

     Dnes už je všeobecně známo, že Spojené státy, Británie a Izrael (Rothschild & Co.) plánují útoky a války na data židovských svátků. A nejenže se tak plánují samotné teroristické útoky, ale provádějí se tak, aby na židovský svátek připadly i pohřby jejich obětí. Kriminalisté si jsou dobře vědomi toho, že symbolika je stabilním kriminálním rukopisem. Je tedy vysoce pravděpodobné, že tu konala mezinárodní zločinecká organizace.

     Obyvatelé Ruska jsou přesvědčeni, že havárie v Černobylu byla teroristickým útokem provedeným Spojenými státy a určitého židovského uskupení za účelem zničení SSSR. Někteří židé podporují své autorství výbuchu v Černobylu a jsou přesvědčeni, že to byli právě jejich lidé, kteří to udělali, aby zničili SSSR. Hovoří o tom i charkovský rabín Eduard Chodos, který směřuje podezření na údajnou sektu Chabat. “
     https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/cernobylska-havarie-byl-teroristicky-utok-tak-trochu-jiny-pribeh-nez-dokumentarni-serie-hbo/

     Radiační mrak_výbuch v Černobylu duben 1986.mp4
     https://ulozto.net/file/z6ABJFJJxTO1/radiacni-mrak-vybuch-v-cernobylu-duben-1986-mp4#!ZGVkMQR2ZmL4ZmuvAwOuBTEwBJLjZQSCIUu6FH9sLHunqQZ0Aj==

     HAARP vs Černobyľské DUGA 1986_Самое мощное оружие СССР. Секретная разработка.mp4
     https://ulozto.net/file/AdjpqC2TmLVc/haarp-vs-cernobylske-duga-1986-samoe-mosnoe-oruzie-sssr-sekretnaya-razrabotka-mp4#!ZGV0AGR2AGAuMzWvZzD0MwWwLGVmZ2AJGT1UEJ9kYJ1noJR4AD==
     ———————————————————-
     Keďže európske vlády a médiá vyslovene odignorovali 35. výročie teroristického aktu v Černobyle /odkiaľ „historicky“ – podľa anglosaskej a nemeckej neochronológie vyliezli Slovania v 6. storočí z Pripjaťských močiarov/ – hoci ruskí vedci predpovedali kulmináciu rakovinových ochorení a poškodenia DNA práve 35 rokov po – a ja oslavujem 20-ročné výročie rakoviny kože – zopár poznámok pre generáciu tých neskôr narodených.

     1/ Americký prezident Reagan – v spojení s drakoniánskou rasou – ohlásil projekt satelitných Hviezdnych vojen. Odpoveďou ZSSR bol v roku 1976 projekt DUGA /Ďateľ/ – zariadenie, z ktorého „vďaka“ emigrácii-úteku podplatených sovietskych vedcov do USA vznikol neskôr projekt HAARP /je ich minimálne 16 na planéte/. Zariadenie Duga je-bolo – prototypom dnešných mobilných protiraketových a protibalistických systémov typu S 300, S 400, atď., avšak s extrémne veľkým výkonom – „Duga škvarilo mozgy miestnym obyvateľom“. Teda – existuje lokalita atómovej elektrárne, ktorej úlohou bolo o. i. práve napájanie obranného zariadenia Duga – t. j. lokalita Cernobyľ 1, a Duga umiestnené v lokalite Černobyľ 2.

     2/ ZSSR mal na každom jadrovom zariadení /aj v ponorkách/ špeciálne vedecky vyštudovaných príslušníkov KGB, ktorí mali jedinú úlohu – odborne kontrolovať správne používanie technológie a akýkoľvek pokus o jej sabotáž ELIMINOVAŤ! Takže – „Inžinier, ktorý zavinil jadrovú haváriu“. Poďme to rozobrať.
     a/ Hlavný inžinier – obetný baránok – ktorý akože svojím rozhodnutím vykonať záťažový test nad technologický limit spôsobil haváriu – ju spôsobiť nemohol, pokiaľ mal nad sebou technologický dozor jompetentných zabijakov z KGB. Ale!

     b/ Keďže za perestrojkou bol Gorbačov /glasnosť 1985, perestrojka 1986/, ktorý prevzal po odstránenom Andropovi /ten po prevrate v Maďarsku 1956 na bulharskom konzuláte osobne zastrelil Imre Nagya/ a predskokanovi Černenkovi /aby nomenklatúrny prozápadný prevrat ZSSR nesmeroval priamo ku Gorbačovovi/ KGB – inštrukcie príslušníkov KGB mohli byť pozmenené!

     Otázka – áno – existuje možnosť samovražednej sabotáže. Ale – do akej miery by bol takýto človek /skupina/ schopný spôsobiť takúto spúšť – napr. kvôli vydieraniu a ochrane svojej rodiny, keď by musel počítať s tým, že ak sa to prevalí – jeho rodinu potom vykorenia z povrchu zemského rodiny tých pozostalých!

     Otázka – qui bono? No určite americkým jastrabom maximálne vyhovovalo odstavenie Duga! Nepochybne! A čo vyľudnenie „kolísky Slovanov“? No – to už sme pri symbolike a záujmoch svetových sionistov a satanistov! Skrátim.

     Osobne si myslím – podľa toho čo o tom v súvislostiach viem, že išlo o špinavú spravodajskú hru s prozápadnými aparátčikmi ZSSR na likvidácii ZSSR a následne Ruska – bez ohľadu na obete /Pozor – dnes sme v tej istej situácii!/. Teda – dopredu bol vytvorený scenár technologického chaosu na jadrovej elektrárni Černobyľ 1 – aby tento chaos zakryl skutočný útok na Černobyľ 1 – tak ako bol o desaťročia realizovaný útok proti Fukušime!
     Zariadením HAARP – schopným vyvolať zemetrasenie kdekoľvek na svete!
     Väčšina verejnosti totiž nevie, že 20 sekúnd pred výbuchom zasiahlo jadrovú elektráreň Černobyľ 1 silné zemetrasenie, ktoré sa v tejto oblasti ani nemohlo vyskytnúť, a ktoré spôsobilo v kritickom momente záťaže /manipulácie s tyčami a chladením/ celú katastrofu! Odbočím!

     Bratislava sa nachádza na tektonickom zlome Komárno-Pálkovičovo-Jur pri Bratislave-Bratislava, a v roku 1993 vyšla neoficiálna seizmická predpoveď pre Bratislavu, že v horizonte 25 rokov ju čaká silné zemetrasenie tzv. dlhodobého cyklu /inak každých 12 rokov, známe sú deštruktívne zemetrasenia v Komárne 1763 a 1783 „keď v Dunaji voda vrela a rozpadla sa pevnosť“ – príznakovo cca 9 st. Richtera/, s pravdepodobnosťou 70%, o sile cca 7-8 st. Richtera, t. j. deštruktívne pre 2/3 hlavného mesta. Táto predpoveď teda kulminovala pre rok 2018. Zatiaľ nič. Ale! Je tu zariadenie HAARP, Slovensko nemá uzavretú mierovú zmluvu s USA – odkedy Vojtech Tuka svojvoľne vyhlásil USA vojnu 12.12.1941 – a nikto to nemieni dať do poriadku, lebo USA tento stav vyhovuje – a – Bratislava stále leží na tektonickom zlome a oblasť Rače stále klesá! Čiže?! Sme chytení USA za gule minimálne HAARPom! Ktorý o. i. slúži aj na kontrolu mysle, a teda ktorým sa dajú manipulovať aj voľby! Až tak komplexné to je! Však pani Čaputová! Však pán Lajčiak! Však pán Korčok! Však vy všetci zmrdi!

     3/ Moje vlastné skúsenosti po havárii v Černobyle aj s vtedajším režimom sú negatívne! Keďže som vtedy slúžil na Dunaji mimo dosahu médií a nemali sme ani komunikačné vybavenie s dosahom na centrálu – nikto nás nevaroval! Prvé striedanie posádky bolo 2. mája 1986 – a to na nás pozerali kolegovia ako na idiotov – ja som nebol opálený – ja som bol fialový! Samozrejme hneď očista plavidla. Doma som cez známeho lekára nafasoval ampulky jodidu draselného – pred ktorým médiá varovali. Pamätám si to komunistické zatĺkanie. Neskôr to pustili von – že nič vážne – len nekonzumovať ryby, huby a ríbezle – kvôli rádioaktívnemu céziu. Sám som rok dva po nachádzal v prírode rôzne zmutované rastliny.

     A teraz irónia osudu a opäť potvrdenie zákona rovnováhy! Že tam, kde je choroba – je aj na ňu liek /súvisí s objavom acylpirínu a aspirínu – liek na žltú bahennú zimnicu bol cielene objavený-vyhľadaný podľa tohoto pravidla v kôre vŕb/.

     Černobyľ – je pomenovanie podľa charakteristickej rastliny-„buriny“ v tejto oblasti – paliny /pelyněk/ čiernej! A palina čierna a palina dračia sú hlavné antidotá proti chorobe z ožiarenia, vďaka ktorým – celoživotne pitým čajom – prežili chorobu z ožiarenia mnohí Japonci po výbuchoch v Hirošime a Nagasaki, ktorých liečili ľudoví liečitelia!

     Tak – milé deťúrence! Sex, lži a video! To je váš pojem o histórii.

     • Oprava – malý seizmický cyklus pre Bratislavu je 15 rokov /12 preklep/, cca 2 až 4 st. Rictera – teda nie skokom /veľký naposledy myslím 1611 – padli kostoly /Dvořák?//.

     • Ešte ad „po odstránenom Andropovi /ten po prevrate v Maďarsku 1956 na bulharskom konzuláte osobne zastrelil Imre Nagya/ “

      Imre Nagy bol ako mladý trockista členom komanda, ktoré zavraždilo rodinu cára Mikuláša II. /Pjakin/

   • Ja to presne tak vnímam – načo sa mi štát stará do života, či JA ochoriem, či JA niekoho nakazím v saune apod., keďže nemajú dôkaz o tom, že som nositeľom vírusu? A naopak, ak sa niekto bojí, že sa v saune, obchode nakazí odo mňa, nech tam nechodí! A že zdravotný systém kolabuje, keď je veľa chorých? Kurva, čo je ma do toho? Veď platím poistenie!!!! Tak nech celá Európa zruší verejné zdravotné poistenie, vráti mi peniaze za 40 rokov (samozrejme, prepočtom na dnešné ceny a hodnoty), čo som tam platil a zavedie americký zdravotný systém! Budem si to platiť zo svojho! Ak to nebude stačiť, mám smolu….
    Trochu ideológie. Pozrite sa na to, kam to speje? Treba sa búriť? Vyvolať voľby, referendum, revolúciu? Priatelia – nepomôže. Viete prečo? Pretože koncentrácia moci dospela do štádia, keď jej moc je vyššia, ako všetka revolučná sila sveta. A tak sa zrútila aj Leninova teória, že všetko speje k proletárskej revolúci. Žiaľ, nespeje…..Tak, ako svet nespeje k ďalšej vojne. Iba k poslednej….

    • Elita nemá žiadnu moc, iba tú, ktorú jej my dáme. Ak by sa všetci prestali podriaďovať, v tom momente by sa odhalilo, že cisár je nahý.

     • Veru – „elita“ práve preto potrebuje vyhubiť 6 mld ľudí – aby si moc znovu obnovila!

      Milo – pokiaľ skolabuje celý sociálny systém vrátane zdravotníctva „kvôli ochrane kritickej infraštruktúry vakcínami“ – genocídnymi – môžeš si svoje lówe strčiť – nebude fungovať nič – len alternatívne vedomosti – a celá alopatia pôjde do prdele! Už z podstaty veci a tzv. emergentných /naliehavých/ vzťahov v medicíne – vakcinácia nie je emergentne nutná, pokiaľ vnímame alopatiou ako emergentne nutnú = chirurgia, lieky, antibiotiká – ivermektín ako alopatický emergentný nástroj proti covidu napr.

      Teda – zmrdi porušujú aj „svoje“ pravidlá alopatie – ako nástroj akútnej liečby! Existuje globálna lož o kolektívnej imunite vakcináciou – teda popieranie prirodzenej imunity a budovanie imunity systémom „fyzickej, psychickej a sociálnej pohody“ – v čom si do huby serie aj WHO!

      Tento zdravotnícky systém – okrem toho, že je cielene rozkrádaný – je finančne podhodnotený práve preto, lebo sociálni demokrati /SDĽ kryptokomunisti a neoszmáci-ficoboľševici dohodli so svetovou mafiou vo veľkom plechovom hangári budúcej montovne naše mzdy na úrovni 1/3 miezd v západnej Európe! Veď o to išlo od začiatku v perestrojke a v prevrate 1989. Teda – nikto nemusí mať smolu – a o to presne ide – v riadne zabezpečenom ľudskom sociálnom-zdravotnom systéme. Zločinecký systém zabezpečuje len sociopatických zločincov. A zločinci vládnu len terorom! To nie je systém založený na dôvere a sociálnej samozrejmosti.

      Ešte otázka – prečo tí, ktorí organizujú referendum za predčasné voľby neorganizujú zároveň aj protesty? Pretože sa boja tých budúcich protestov, pretože chcú rovnako odstrániť inštitút protestu, ako ho momentálne odstraňuje táto sku.vená sebranka núdzovým stavom a lockdownami! Kto znovu dá hlas masónom alebo smerákom – je proste úplný idiot, ktorý nechápe svetovládu marxizmu a ich podlé lživé spôsoby ako sa dostať k moci!

      A pamätajte základnú vec – to, že títo zmrdi momentálne krvavo nepopravujú ľudí – neznamená, že ich nezabíjajú! Zabíjajú ich sociálnym inžinierstvom, jedmi a teraz vakcínami! Čistá robota! „Nemajú krv na rukách“ – ku.va!

      Tu máte predikciu likvidácie kritických infraštruktúr vakcínami.
      https://ulozto.net/file/pwASnvYiezC7/dr-mikovitsova-vakcinacna-genocida-mp4#!ZGt4ZGR2ZGp4MGIuBJEuLzZ1MwL4ZwqQrzH3oKx2ATt5JJR0Aj==

      https://ulozto.net/file/PHbQ4tqrvGZg/kool-and-the-gang-emergency-mp3#!ZGOxZGR2AmyvBGH0MJIwAGSzLGN3MTqnE3MyEIcuBRyQpzV2ZN==

 7. Hlavne sa za socíku niečo vybudovalo, z čoho sa žije dodnes. Mladí kupujú byty v „králikárńach“ – ako sa vysmieval židák Havel. Za 30 rokov od 1989 , resp. 1993 sa vybudovalo čo ? Nič, len sa rozpredalo a rozkradlo .

  • Po WW2 budovali všetci – po každej vojne budujú všetci. Dôležité vedieť, že podstatou budovania tzv. sociálneho štátu – zvyšovanie počtu obyvateľov, zdrojového zázemia – bola príprava na ďalšiu vojnu – násilné nastolenie marxizmu v západnej Európe vojenskou cestou! Dnes to dosiahli subverziou. Marxistom sa stal ešte aj posledný potomok Habsburgov! EU parlament totálne ovládli marxisti! Proti ním stoja kremeľskí kresťania – o tom to celé je.

   Viem priamo z Úradu hlavného architekta Bratislavy z 80-tych rokov – Petržalka je tzv. Husákovo mesto – doslova fyzická bariéra proti Maďarom – akože definitívne zaujatie tohto pravobrežného priestoru, z ktorého vždy niekto ohrozoval Bratislavu. Teda – to množstvo betónu a tých 130 tisíc obyvateľov boli naplánovaní ako živá bariéra, na ktorú by podľa Ženevskej konvencie „nemal“ nepriateľ napadnúť bez obvinenia z vojnových zločinov proti civilnému obyvateľstvu. Nemal. Chybný predpoklad – základ fatálneho omylu! Žiadne NATO – žiadneho krpatého židocigáňa Dzurindu nesralo humanitárne bombardovanie „králikární“ v Juhoslávii. Teda – ľudské mäso zhnije a betón sa rozdrví a použije ako podsyp pod diaľnice. A vybavené.

   Len ukazujem tú skrytú vrstvu pozadia „budovania blahobytu“ za „socializmu“.
   Dnes sociálny štát nebudujeme, pretože nesmieme hrať aktívnu rolu v mocenských ambíciách mocností.

   • Maroš, skús napísať rok narodenia. Ak si prežil v socializme 30 rokov, vyštudoval si a nezaplatil ani deravý groš, si obyčajný smrad, pretože niekto musel na teba robiť. Ak si nežil v socializme, nemáš nárok odsudzovať. Tak či onak hlúposť ti trčí z čižiem a ty sa ňou chváliš.
    A k Petržalke. Skús dnes kúpiť byt v prepočte za 1000€. Toľko vtedy stál a ostatné si splácal 30 rokov po 100.-korún mesačne. Aj preto sme boli potravinovo sebestační že sme stavali byty na sídliskách a nie haciendy na ornej pôde s vysokým betónovým plotom, aby som sa odlíšil od toho plebsu.
    Pochváľ sa, čo si v živote dokázal, okrem hlúpeho opovrhovania histórie, ktorú možno aj tvoji rodičia, alebo prarodičia žili. A asi dobre, keď si tam, kde si

    • Dedo jojo – do môjho roku narodenia ťa je hovno, ale sú to roky 50-te. Svoje štúdium som si odrobil ako väčšina z tých. ktorí sme nezdrhli na západ ty hlupák!

     „Aj preto sme boli potravinovo sebestační že sme stavali byty na sídliskách a nie haciendy na ornej pôde s vysokým betónovým plotom, aby som sa odlíšil od toho plebsu.“ – toto povedz starým Petržalčanom, na ktorých marhuľovom sade stojí tvoj činžák! Ko.ot! Komunisti vyľudnili vidiek, aby pripravili pôdu pre nadnárodné korporácie dnes! Komunisti vyľudnili vidiek, aby dostali ľudí do závislosti od fabrík a dnešných montovní! Komunisti vyľudnili vydiek, aby ľudí skoncentrovali do aglomerácií, v ktorých budú onedlho podliehať totálnej kontrole“ komunisti zmenili dedičký zákon, aby rozbili rodiny a ich pôdu a pozemky rozdelili pre takých chamtivých „spravodlivých“ idiotov, ako ty! Ja som rodený Bratislavčan a momentálne som šťastný, že mi z riti trčí slama! Tebe trčí z hlavy! Len idiot môže porovnať 30 tisíc Kčs + 4 tisíc členstvo – za vklad do bytového družstva vtedy – čo nebolo vlastnenie bytu!

     Ku dnešnej inflácii – kto pripravil prevrat 1989?! S kým sa dohodli komunisti?! Dnes je vtedajších 30 tisíc kaček to, čo dnes 30 tisíc éčiek! Za to môžem ja?! Tých 30 tisíc kaček splácali ľudia 20 rokov – tých 30 tisíc éčiek dnes detto. A?

     Kde si nechal menovú reformu v roku 1953 – ktorou komunisti obrali ľudí o všetko! Môjho deda konkrétne o 400 tisíc – lebo ho týždeň predtým prinútili predať dom jednému pohlavárovi – inak by mu ho zabrali pre MNV!

     Pre teba história sú len dejiny MRH – ešte aj boj za sociálnu spravodlivosť si privlastnili komunisti! Čo myslíš – prečo Slováci nevolili v roku 1946 komunistov? Pretože neboli všetci ako ty – lúza v očakávaní – pretože vedeli, že blahobyt nespadne nikomu do huby bez snaženia a práce – a na to nepotrebuješ parazitov, ich ideológiu, ich úrady, ich vedúcu úlohu strany!

     Však – za chvíľu budú čerešne – daj si ich v činžáku za to tvoje komunistické ucho! 40 rokov budovania socializmu bol ojeb! 40 budovania hodnôt za minimálne mzdy preto – aby to mohla celé rozkradnú ďalšia generácia postkomunistov! O tom je celý parazitizmus na Slovensku!

     Jojo je jedno kolečko na špagáte – nomen omen.

    • správne

  • Ad budovanie zdrojového zázemia /sebestačnosti/ socializmu pre budúcu vojnu.

   Najpresnejšie označenie Kotlebu? Sympatizant … – SME
   [Prehľadávať doménu http://www.sme.sk/diskusie/2220251/1/najpresnejsie-oznacenie-kotlebu-sympatizant-fasizmu.html%5D https://www.sme.sk/diskusie/2220251/1/najpresnejsie-oznacenie-kotlebu-sympatizant-fasizmu.html
   V SR väčšia časť veliacich dôstojníkov na MO SR absolvovala Vojenskú akadémiu Generálneho štábu ozbrojených síl ZSSR v Moskve, ktorá ich pripravovala na útok na Západnú Európu a zničenie amerického imperializmu.

   Neutrónová bomba mala zastaviť tankový útok na západnú …
   [Prehľadávať doménu http://www.sme.sk/c/92591/neutronova-bomba-mala-zastavit-tankovy-utok-na-zapadnu-europu.html%5D https://www.sme.sk/c/92591/neutronova-bomba-mala-zastavit-tankovy-utok-na-zapadnu-europu.html
   Neutrónová bomba mala zastaviť tankový útok na západnú Európu Keď 8. augusta v roku 1981 schválil americký prezident Ronald Reagan výrobu neutrónovej bomby, spustila sovietska propaganda nebývalý protiamerický útok.

   Na You Tube sú o tom videá aj s dobovými mapami útoku. Takže si nerobte ilúzie o zlatej ére nevinného socializmu. „Heil Marx!“

 8. Každá totalita si nájde dôvod na obhajobu svojich mocenských záujmov. Za socializmu ako i teraz boli presvedčení agitátori a aparátčici, vždy je to však najmä otázka moci a výhod. Za tieto bonusy sa len málokto odhodlá dať prednosť pravde a úprimnosti.
  Je smutné, že aj kresťanská garnitúra politikov sa dala do spolku s elitármi a pre svoje výhody je ochotná odsúhlasiť takmer čokoľvek. Zapriahli Slovensko do závesu Titanicu. Nech si však pamätajú, že Boh dáva človeku slobodu, nie zotročenie na základe pochybných zdravotných dôvodov. Raz bude zúčtovanie za ich činnosť. Minimálne v nasledujúcich voľbách.

 9. ? za vedecky dokaz viru, ktory sposobuje c.vid 19 ponuka tato stranka UZ JEDEN A POL MILIONA EURO‼️??
  https://www.samueleckert.net/isolat-truth-fund/

 10. Aby sa mladí muži nevyhli vojne, ak k nej dôjde? Kvôli minutiu testov a distribúcii vakcín? Bude sa núdzový stav predlžovať, až kým sa neschváli pandemický zákon? Právnik naznačil, čo všetko za tým môže byť

  Slovensko údajne potrebuje predĺženie núdzového stavu. Prečo? Napríklad kvôli potrebe minutia nekvalitných až bezcenných antigénových testov, lebo núdzový stav treba na používanie a distribúciu GMO „vakcín“ na kovid, ktoré sú mimochodom stále v tretej fáze klinického testovania (áno, ste zase súčasťou pokusu a zas o tom vyjde štúdia ako pri celoplošnom testovaní a zase budete viacerí nariekať, že ste o tom nevedeli), a ktorých použitie by inak nebolo možné a v rozpore s európskou legislatívou minimálne na úseku geneticky modifikovaných látok, píše advokát Peter Weis na svojich stránkach/ článok pokračuje/…..

  Aj niečo iné:
  Desiatky pacientov vo Francúzsku „zaočkovaných“ fyziologickým roztokom
  Omylom boli desiatky pacientov vo Francúzsku „zaočkovaní“ fyziologickým roztokom namiesto vakcíny proti korone od Biontech/Pfizer./článok tiež pokračuje/

  1. mája sa v Bratislave uskutoční veľký protivládny protest. Organizátor protestu Peter Marček: Ľudia prichádzajú o prácu. V žiadnom inom štáte EÚ netrvá núdzový stav tak dlho ako na Slovensku

  Na sviatok práce, 1. mája (sobota), sa v Bratislave na námestí Slobody (pred úradom vlády) o 13.00 hodine uskutoční veľký protivládny protest, ktorý bude zameraný proti núdzovému stavu, proti vládnym obmedzujúcim opatreniam a s tým spojenou stratou práce mnohých ľudí. Organizátor protestu, exposlanec Peter Marček, nám v rozhovore ozrejmil, že má aj plán B v prípade, ak vláda predĺži núdzový stav a protest zakáže. V rozhovore sa dozviete tiež o tom, ako tvrdo ide po Marčekovi polícia za organizovanie predchádzajúcich protestov.

  A vraj núdzový stav nie je k vôli protestom. To len Igor mohol stvárať vo Francúzsku, pred Bonaparte v Národnej rade apod. Ale iným nie je dovolené.

  Zabudol vôl, že teľaťom bol.“ – Slovenské príslovie.
  Tak Heger netraumatizuj národ výzvou cez obrazovku TA3 o núdzovom stave. Jednoducho sa bojíte!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Marček je po Kńažkovi druhý najväčší podnikateľ v zakladaní a predaji strán organizovaným zmrdom!

 11. A ešte by ma zaujímalo, či bola americká armáda prechádzajúca cez naše územie v karanténe a či boli riadne otestovaní a či sa testuje aj na inom cudzom území , veď pandémia.

  • My, domorodí obyvatelia, sme boli v karanténe (pod zákazom vychádzania), aby sme im náhodou na cestách nezavadzali, príliš ich nefotili a následne nedávali na sociálne siete kde, koľko a kam sa presúvajú.

 12. https://www.infovojna.sk/article/davka-astrazenecy-zlozila-adelu-velke-bolesti-ruky-teplota-a-triasky
  Dávka AstraZenecy zložila Adelu: Veľké bolesti ruky, teplota a triašky

 13. Bohužiaľ toto video neviem prekopírovať
  Bill Gates admits on CNBC TV he’s making 200 BILLION US$ on his Vaccinations.
  Bill Gates priznáva na televíznej stanici CNBC že zarobí 200 miliárd USD na svojich vakcínach.

 14. https://www.hlavnespravy.sk/nevhodne-pre-slabsie-povahy-po-ockovani-sa-u-zeny-objavili-obrovske-pluzgiere/2516404
  Nevhodné pre slabšie povahy. Po očkovaní sa u ženy objavili „obrovské pľuzgiere“

  • Vakcína je pôvodne vyvinutá pre reptiliánov na pohodlnejšie zvliekanie sa z kože. Zvlečie sa a bude.

 15. https://www.protiproud.cz/politika/5768-projekt-pandemie-zlocin-proti-lidskosti-fakta-o-gm-vakcinach-proti-koronaviru-z-lidi-se-stala-pokusna-morcata-jako-za-nacistu-vakciny-nebrani-nakaze-presto-se-zavadeji-covidove-pasy-vnuti-nam-novou-normalitu-navzdy.htm
  Projekt pandemie: Zločin proti lidskosti. Fakta o GM vakcínách proti koronaviru. Z lidí se stala pokusná morčata jako za nacistů. Vakcíny nebrání nákaze, přesto se zavádějí covidové pasy. Vnutí nám „novou normalitu“ navždy?

 16. https://otevrisvoumysl.cz/dr-palevsky-mohou-ockovani-lide-zpusobit-onemocneni-u-neockovanych-lidi/
  Dr. Palevsky – Mohou očkovaní lidé způsobit onemocnění u neočkovaných lidí?
  Ve zkratce…
  Dr. Palevsky vysvětluje nebezpečí spike proteinu ve „vakcínách” proti covidu, jak může poškodit nejen ty očkované, ale nepřímo i neočkované.

 17. https://www.naturalnews.com/2021-04-26-5800-fully-vaccinated-test-positive-of-covid-vaccinated.html
  5,800 test positive, 74 die of coronavirus at least 14 days after getting fully vaccinated
  5800 je testovaných pozitívne, 74 zomiera na korona vírus najmenej 14 dní po plnej vakcinácii.

 18. https://www.naturalnews.com/2021-04-26-pfizer-vaccine-higher-risk-coronavirus-variants-concern.html
  Study finds Pfizer coronavirus vaccine puts people at HIGHER risk of covid “variants”
  Štúdia zistila, že Pfizer corona vírusová vakcína dáva ľudí do väčšieho nebezpečenstva pre kovidové „varianty“

 19. https://www.naturalnews.com/2021-04-27-ibm-organized-holocaust-now-creating-vaccine-passports.html
  IBM, which provided punch card computing systems to power the Holocaust, now in charge of “vaccine passports”
  Voľný preklad:
  IBM, ktorá zabezpečovala diernoštítkové computerové systémy pre vznik Holokaustu, teraz má na starosti „vakcinačné pasy“

  Existuje aj takáto web stránka:
  https://vaccineholocaust.org/ slov. vakcinačný holokaust

 20. https://www.banned.video/watch?id=608748cccd7ef60d6be860c9
  Bill Gates Fights to Keep Vaccine Ingredients Secret
  Bill Gates bojuje za to aby prísady vo vakcínach ostali utajované

  • Kto vie angl. nech istotne vypočuje toto video, čo s nami robia „elity sveta“, čo s nami plánujú urobiť. Ak sa nevzbúrime proti nim je koniec nášho života.

 21. Je to az na smoech kolko hluposti vytvorili diskutujuci. Skutocnost je velmi jednoduch az prosta. V socializme vzdy islo o pracujuceho , tovaren sa postavila tam kde ludia zili, v kapitalizme ide vzdy o kapital a tovaren sa postavi tam , kde je zisô a ludia pracovna sila sa sami stahuju, preto I ten najhorsi socializmus je pre pracujucich lepsi ako ten najlepsi kapitalizmus. Sucasny stav je dosledok kaspitalizmu a vyzera to tak , ze diskutujuci radsej budu mat kapitalisticku diktaturu pod zamienkou covidu ako socializmus , le bo to je jedina moznost ako zastavit velkokapital, ktori sa uplne utrhol v hombe za majetkom. Je to nasmiech , keby to nebolo tak hrozne.

  • Typické podsúvanie len výberu z dvoch možností pre typických hlupákov – že! Všetci sme idioti že!

   „Sú to:
   1. Kartel Rockefellerovcov
   2. Boľševicko-Sionistická os
   3. Noví vládcovia v Kremli – Pôvodní Ruskí Kresťania

   Tieto frakcie ako také existovali už v minulom storočí, a vzťahy medzi sebou vždy boli v ustavičnom pohybe. Hoci ich korene siahajú oveľa ďalej do minulosti až niekoľko storočí.“
   https://www.peterdavidbeter.com/docs/pb.html

   METASTÁZY
   https://www.mojevideo.sk/video/1a238/vysoke_hry_ruskej_mafie_cast2_(dokument).html

   §
   79
   (1)
   Vlastníctvo má sociálnu funkciu a za
   väzuje majiteľa narábať s
   ním v
   záujme všeobecného dobra.
   (2)
   Súkromné vlastníc
   tvo možno obmedziť len zákonom.
   §
   80
   Občania sú povinní starať sa o výchovu a školenie svojich detí, aby sa
   staly z nich dobrí občania
   štátu.
   §
   81
   (1)
   Všetci obyvatelia bez ro
   zdielu pôvodu, národnosti, náboženstva a
   povolania požívajú och
   ranu života, slobody a majetku.
   (2)
   Obmedzenie týchto práv je prípustné len
   na základe ustanovení
   zákonov.

   §
   85
   Sloboda vierovyznania, prejavu mienky, vedeckého bádania a umenia sa
   zabezpečuje, nakoľko nenaráža na ustanovenia zákonov, verejného
   poria
   dku a kresťanských mravov.
   §
   86
   Manželstvo, rodina a ma
   terstvo sú pod zvýše
   nou ochranou právneho
   poriadku.
   §
   87
   (1)
   Práca je chránená.
   (2)
   Vykorisťovanie sociál
   ne slabých občanov sa zakazuje.
   (3)
   Výška mzdy má byť primeraná pracovnému výkonu so zre
   teľom na
   rodinné pomery.
   (
   4
   )
   Rušenie a organizov
   anie rušenia p
   ráce sa zakazuje.
   (5)
   Pod
   robnosti určuje osobitný zákon.
   http://www.nobilitas.sk/HTML%20Nobilitas/Legislativa%20sk/01%20Ustava/185_1939%20sk.pdf

   Neviem ku.va kedy začnete chápať náš tradičný kultúrny občinový – stavovský sociálny systém bez všade prítomného žido-boľševizmu! Aký najhorší „socializmus“ máš na mysli ty indoktrinovaný idiot?!

 22. Michal Zemba

  Pamätám si tie doby. Myslím že rozdiel je veľmi malý. Veď týmto sa hovorí neomarxisti . A tým je asi povedané všetko. Aha ešte niečo, čo by dali komunisti za 5G siete. Je to obrovský tok informácií hlavne o nás. Tomu sa už povie kontrola.

 23. Ak nemienite zvrhnúť nejaky režim krvavou revolúciou, tak ináč to ani neskušajte. Tieto jazdy slobody v autách sú len na posmech. Treba sadnúť do tankov a obrnených transporterov, len tak sa začne rodiť sloboda a mnohým zmiznú z tých slizkých ksichtov ignoranské úškľabky. Verte mi, toto je jediná cesta k slobode. Toto budú tie skutočné jazdy slobody. A treba to začať od tých Sorošovských bastardov veď dúfam viete o koho sa jedná. Nedovoľte, aby sa do vaších radov infiltrovali ich agenti, ktorí tú vašu revolúciu budú chcieť nežnú a zamatovú, to by zase bolo len o hovne. To môžu zvládnuť len tvrdí ,odvážni a dobre cvičení muži, ktorí už zažili a prežili v nejakych tých nekresťanských misiach. Svoju zbabelosť neskrývajte za slušnosť. Sami vidíte, že sa už v dnešnej dobe nenosí. Jednu revolúciu sme už zbabrali…a preto „Hoj, mor ho! detvo môjho rodu…“

  • Ideme spolu založiť partizánsku jednotku? Problém je, že by nás zrejme rozložili skôr, ako by sme ju zložili.

   Jediná šanca je asi, podobne ako počas Druhej svetovej vojny, sformovať brigádu niekde v Rusku a potom prísť našu krajinu znova oslobodiť spolu s Červenou armádou.

   • Najprv treba sformovať spoločnú Ideu – myšlienku ZA! Strategický cieľ – strategický plán. Potom nastupujú taktika a taktické prostriedky. Musia byť zadefinované priority a etapy – na všetkých úrovniach – teda aj na úrovni morálky. Zásadne horizontálna organizácia – infiltrujú a ovládnu len vertikálnu organizáciu. Musíme byť ako MOR! Naša Idea musí byť vysoko nákazlivá! Musí prekonať niekoľko generácií našej sústavnej indoktrinácie sebadeštrukciou! Gerilový boj na všetkých úrovniach – náš imunitný systém musí zlikvidovať zárodky Zla aj v kostiach! Mor ho! Ako jeden Muž – jeden Duch! Jeden Protokol! Jedna Prísaha! Amen!

 24. provokater

  od r. 1948 do roku 1989 je 41 rokov. To, čo dokázali komunisti táto vláda nedokáže ani za tisíc rokov. Že boli kontingenty, nuž bolo to nutné, aby národ prežil ako celok. Že tam boli nejaké deformácie, oooooooooooooooo o o o a USA nerobí nijaké, všakže.
  Ja sa nechcem nikoho zastavať, ale mám 75 rokov, kadečo pamätám a dob tzv. socíku vysoko hodnotím. A, mám dojem, že už nič také nebude…

Pridajte komentár

*