Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Teraz je ten správny čas udrieť na základy covidového režimu


Print Friendly, PDF & Email

(Tom Luongo, tomluongo.me) – Vláda je v podstate hra na dôveru. Jej moc vychádza z predstavy, že presadzovanie vydávaných dekrétov (vyhlášok) prostredníctvom verejného tlaku a kontroly silových zložiek je nespochybniteľné…

Tá moc však taká vôbec nie je. Kontrola je bluf, a to nebezpečný. Ten bluf je udržiavaný prostredníctvom racionálneho posudzovania rizika, ktoré robíme všetci, keď sa rozhodujeme, či sa vzoprieť požiadavkám policajta.

Toto napätie spočíva priamo v jadre všetkých vládnych systémov, bez ohľadu na to, či sú represívne alebo konštruktívne.

Tí, čo sú pri moci, tam nakoniec zostávajú len so súhlasom tých, ktorým vládnu. A keď raz zlyhá dôvera v konštruktívne aspekty vlády (nech sú akékoľvek), tak nastupuje chaos.

Vo svojom článku pre Real Clear Politics Charles Lipson konečne kategorizoval mieru, do akej ľudia stratili dôveru v naše inštitúcie. Úprimne povedané, trochu mešká, nikdy však neohŕňam nos nad nikým, kto je ochotný pridať sa k tomuto večierku.

Problém, ktorému čelíme, okrem špecifík zločinu, covidu, duplicity a spoločenského rozkolu, je hmatateľný kolaps verejného poriadku, zároveň s tým, že verejnosť statila dôveru v predstaviteľov vlády a inštitúcie, ktoré vedú.

Tie dva metaproblémy – kolaps poriadku a erózia dôvery verejnosti – sú navzájom hlboko prepletené, pretože sa spoliehame na to, že naši lídri a inštitúcie nám budú podávať spoľahlivé informácie, že nám zabezpečia stabilné prostredie (aby sa každý z nás mohol venovať svojmu životu) a že sa budú riadiť rovnakými pravidlami, ako my všetci.

Sú to základné prvky pokojnej, liberálnej, demokratickej spoločnosti. Ich opotrebenie tú spoločnosť a jej vládnu moc ohrozuje.

Lipson má pravdu. A to, že ho publikujú na režimu naklonenej stránke ako RCP napovedá, že na vrchole hierarchie dominancie existuje skutočná obava.

Dlhodobí čitatelia vedia, že zaznamenávanie tohto poklesu dôveru je svojím spôsobom raison d’etre, cieľom tohto blogu, preto je dobré vidieť, že tieto myšlienky prenikajú do „reálneho sveta“.

4 fázy smútku

Tiež to ale napovedá, že keď o tom teraz môžeme hovoriť našimi vonkajšími hlasmi, oprávňuje to práve teraz k podniknutiu krokov na uzavretie slučky, zamknutie dverí a vytlačenie ich moci nad nami do jej kritického bodu.

To oprávnenie je však krehké, vytvárané len tými, ktorí sú natoľko nasiaknutí pokrytectvom, že odmietajú brať do úvahy niečie neriadenie sa zákonmi.

Narazil som na tvít, ktorý stručne vyjadril súčasný stav vecí ohľadom ochorenia COVID-19 a strašiaka variantu delta.

Práve sme vstúpili do oka hurikánu. Zrýchľujeme v ústrety budúcnosti, ktorá pri pohľade zvonka vyzerá ako Brazília od Terryho Gilliama, no zvnútra vyvoláva pocit ako Spielbergova interpretácia knihy Philipa K. Dicka Minority Report.

Davos, čiže svetová parazitická elita stojaca za covidovým podvodom, a jeho agenti sa dostali do 4. fázy. A 4. fáza môže trvať dlhšie, než je mnohým ľuďom príjemné.

Veci by nikdy nedospeli do 4. fázy, keby naši lídri konali čestne.

Veci by sa nikdy nedostali do 4. fázy, keby sa neangažovali v najväčšej operácii psychologickej vojny v dejinách ľudstva.

Veci by sa nikdy nedostali do 4. fázy, keby boli naši lídri konali čestne.

Veci by sa nikdy nedostalo do 4. fázy, keby si skutočne robili svoju prácu, ktorú sme im dali a keby rešpektovali vzťah medzi vládou a tými, ktorým by mali slúžiť.

Vstupovať dnes do 4. fázy znamená nabádať k chaosu, keď by mali obnovovať poriadok. Problémom davoskej kliky je, že v minulosti mali z nabádania k malému chaosu vždy prospech.

Pretože v minulosti tam stále bol konsenzuálny prelud vlády.

Stále sme verili, mylne, že majú na srdci naše najlepšie záujmy. A tak by sa akýkoľvek chaos, vložený do matrixu, dal využiť ako príležitosť na podporu ich plánov, pretože tam nebolo kritické množstvo skepticizmu.

Teraz to tak ale nie je. Nabádanie k chaosu, keď nám všetko vzali a odhalili svoju nenásytnosť, je nabádanie k niečomu, čo nikdy predtým nevideli.

Zbohom vysoký krvný tlak

Hoci USA ešte nepadli na úplné dno, skutočné povstanie nevidíme. Vo Francúzsku, Taliansku a teraz už aj v Poľsku tí, čo nemajú čo stratiť, to teraz stratili. Chce niekto vidieť, čo sa stane, keď korporácia BlackRock vyhodí ďalších 6 miliónov Američanov z ich domovov?

(Poznámka redakcie: Jeden z najväčších investičných fondov BlackRock momentálne vo veľkom skupuje nehnuteľnosti v USA.)

Nečudo, že sa Biden tak usiloval dosiahnuť predĺženie moratória na vysťahovanie, bez ohľadu na jeho neústavnosť.

Keď ale túto úroveň spoločenskej a finančnej represie zmiešate s úplným nedostatkom dôvery v inštitúcie, ako poukázal Lipson, dostanete niečo skutočne výbušné.

To je aj dôvod, prečo Taliani minulý víkend pálili svoje očkovacie pasy.

To je dôvod, prečo francúzski hasiči a predstavitelia verejného zdravotníctva štrajkujú proti nariadenam prezidenta Macrona.

A to je dôvod, prečo bez ohľadu na to, ako veľmi sa nám vyhrážajú naše médiá, vláda a covidoví fašisti, tým pravdepodobnejšie sa niekto postaví a povie „Nie“ a celé sa to zrúti.

Vitajte v 5. fáze

Z dôvodu tejto nestability, tejto krehkosti, je povinnosťou nás všetkých, aby sme práve teraz všade povedali „Nie“ a odopreli poslušnosť systému. Hrozba straty zamestnania kvôli očkovaniu? Nie, donúťte ich, aby vás vyhodili. Právnici budú stáť v dvadsaťstupoch, aby dostali váš prípad na súd.

Reštaurácie v Moskve prišli cez noc o 80% svojich tržieb po tom, čo mesto zaviedlo pre gastro prevádzky očkovacie pasy. Reakcia? Rusi povedali len „Nie“ a varili. Toto je váš model.

Počas celej „pandémie“ v mojom meste som sa vyhýbal miestam, ktoré nariaďovali nosenie rúška a ignoroval tam nariadenia, ktoré sa ma snažili donútiť k jeho noseniu.

Vošiel som dovnútra, bol som zdvorilý, vybavil, čo bolo treba a odišiel som.

Mimo svojho mesta som pred miestnymi zo zdvorilosti rúška nosil. Ale už stačilo.

Dnes nás nútia k prijatiu druhotriedneho občianstva pre nezaočkovaných, aj keď vakcíny šírenie vírusu nijako nezastavujú. Rámcuje sa to ako nezodpovednosť, hoci zaočkovaní nesú väčšie vírusové nálože, čo z nich robí potenciálnych superšíriteľov, ohrozujúcich všetkých ostatných.

Nepotrebujem dostať nejakú experimentálnu génovú terapiu, aby som potvrdil vaše životné voľby.

Potrebujem, aby ste videli, že život je viac, než riadenie sa nariadeniami psychopatov a patologických klamárov, aby ste boli opatrní.

Nečudo, že stále narastá skupina ľudí, presúvajúca sa do 5. fázy len tým, že hovoria „Nie“. Čas pretvárky sa skončil. Skončil sa čas klamania o rúškach, štatistikách úmrtí a základoch virológie. Toto je politická operácia a tak k nej aj musíme pristupovať.

Ak ste sa dali zaočkovať, v poriadku. Ak ste nemali vedľajšie účinky, skvelé!

Ak ste potom dostali covid, mali mierne symptómy a uzdravili sa, ešte lepšie. Som rád, že ste prežili.

Ale tu sa to končí. Kvôli mne sa netrápte. Teraz je na vás pochopiť, čo je naozaj v stávke a nájsť budúcnosť, ktorá nekončí chaosom, trvalou chudobou a hromadnou smrťou.

Prestaňte teda predstierať, že niečo z tohto je o verejnom zdraví. A nie je to tak už viac než rok. Ak niečo, bolo to vždy o vašom osobnom zdraví a dať sa zaočkovať by teda malo byť osobnou voľbou.

Všetko mimo toho je čistou politikou, slúžiacou záujmom tých, ktorí boli prichytení pri klamaní o tomto všetkom a pozoruhodnom profitovaní z nášho spoločného utrpenia.

Je o desaťročiach zlyhaní štátu plniť svoje základné sľuby a čestne sa s tým vyrovnať. Teraz Štát klame o covide a vakcíny majú odviesť pozornosť od jeho zlyhaní, rozdeľujúc nás nielen preto, aby si tú moc udržal, ale aj aby ju exponenciálne zväčšoval.

Záver

Naša dôvera v nich pominula. To je úplne jasné. Mnohým však nie je jasné, že pominula aj ich dôvera v našu ochotu nasledovať ich. Preto sa tak rýchlo presúvajú do 4. fázy.

Pretože to je pre nich ďaleko desivejšia herná situácia.

Čím viac budeme jednoducho prechádzať do 5. fázy a hovoriť „Nie“, tým rýchlejšie sa celá táto operácia zrúti a my budeme môcť pokračovať 6. fázou, naprávajúc to, čo bolo pokazené.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Tom Luongo, Zdroj: tomluongo.me, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Čas hrá v náš prospech! Zákon času ich zomelie! Timing – časovanie má význam len vtedy, ak sa podarí dosiahnuť ciele VČAS! Lebo všetko je v pohybe – všetko má svoje protipóly – nehovorím o dualite. Hovorí sa, že globalisti majú čas, že oni naplnia všetky ciele, aj keď s oneskorením! Nie je to pravda! Už vám to nejaký globalista-satanista POTVRDIL?! Akože Satan – pán Času? Hovno!

  Fenomén Vyššieho muža ich desí! Annunaki prichádzajú účtovať – zatiaľ je tu len ich prieskumný predvoj – ale sú tu! Aj prieskumníci Húnov tu boli 20 rokov pred hlavným nájazdom!To je jeden aspekt. Ďalší je fenomén Prozreteľnosti! Nehovorím o Spasiteľovi – hovorím o inom aspekte z pohľadu Univerza – na zničenie toľkej TVORIVEJ životnej sily! Lebo mi hovno vieme, ako život ľudstva na tejto planéte alebo v Petriho miske – ako energia, informácia, fenomén, semeno života – jedinečne ovplyvňuje život aj mimo nás! Hovorím o jedinom jednotnom informačnom objekte Univerza.

  A to môže Prozreteľnosť jednoducho nasrať – lebo aj Stvoriteľ má svoje plány a nehrá v kocky!

  Ad „Problém, ktorému čelíme, okrem špecifík zločinu, covidu, duplicity a spoločenského rozkolu, je hmatateľný kolaps verejného poriadku, zároveň s tým, že verejnosť statila dôveru v predstaviteľov vlády a inštitúcie, ktoré vedú. “ – he! Ale to tak má byť, pretože z bludiska vojen a chaosu má nás vyviesť do „normálu“ jedine jediná Svetovláda NWO!
  ———————————————–
  Na tričká, čelenky, „štartovné čísla“ – zásterky!!! – odteraz jediný nápis!

  Vakcinačný NÁTLAK
  = § 192
  Trestného zákona!
  /Alebo občianska vojna?!/
  ————————————–
  To si dokáže urobiť každý fixkou na kus zástery na hruď a zavesenej na krk a zaviazanej za chrbtom – aj keď sa budú nosiť zimné veci!! Budeme praví slobodníci „so zásterou“!

  Treba začať likvidovať trestným postihom a nekompromisne nátlak tých, ktorí v bežnom živote preberajú delegovaný nátlak od svojich šéfov a prenášajú ho na iných! Preto nedovolím ani susedovi susedovi či predavačovi, aby si dovolil preberať nejaké televízne fašistické pokyny na „legalizovaný“ delegovaný teror proti nevakcinovaným – proti mne! Nie! Kladiem odpor!

  • Z jednej starej plachty 150×200 cm sa dá vyrobiť 12 ks zásterok 50×50 cm. Kto má trpezlivosť, môže si z výkresu A3 vyrezať text a celé to potom nastriekať sprejom. Ideálne – aby to nevyzeralo zúfalo, ale sofistikovane = cielene – nechať si matricu textu urobiť v hocijakom grafickom štúdiu – tam vám to za 15 minút vyseknú do fólie na plottri.

  • „Einstein sa mýlil, keď povedal „Boh nehrá kocky.““ — Stephen Hawking
   Uvažovanie o čiernych dierach nasvedčuje, že Boh nielenže hrá kocky, ale občas ich hádže aj tam, kde ich nikto nemôže vidieť.

   • „Uvažovanie o čiernych dierach nasvedčuje, že Boh“ – byť tak „v hlave“ Boha – čo?

    „že Boh nielenže hrá kocky“ = pokus-omyl – aké ľudské, že?

    Takže základná filozofická otázka veriaceho nie je, či Boh existuje, alebo nie, ale či Boh tiež serie – alebo nie.
    http://www.toonsup.com/users/v/volkertoons/genesis_081209_0425.jpg

    Prosto – kto chce obsiahnuť Boha – musí to urobiť „skrzevá seba“, keďže ho Boh stvoril na svoj obraz – či?

    Lebo celá vaša /všeobecne/ blbá paradigma „svetonázoru“ vychádza z postulátov jedného knižného židobiblického podvrhu!
    Ešte raz – ste si naozaj istí, že vás Boh stvoril na svoj obraz?! Tak to je potom riadny dacan – či?!

    • tento článok sa mi v tom množstve informácií celkom páči …, cítim z neho kus pokory …,
     Vyznávam pred ľuďmi ktorí mudrujú nad terajšou svetovou situáciou, mnohí majú pravdu, že v tejto dobe nám nikto nepomôže , iba sám Pán Boh. Nespolieham sa na politikov, lekárov, inteligenciu a vôbec na ľudí , len a len na Pána Boha. Moja viera ma to učí, mnohí svätci to zažili a toho dôkazom a to aj v tejto dobe. Ale neznamená to , že Pán Boh toto všetko nedopustí – ľudom dal slobodnú vôľu – tak si vyberáme . Ale nikoho neminie zodpovednosť a aj trest za to čo vykonal aj s dôsledkami svojho konania . Človek napácha mnoho zlého pre svoje vlastnosti aj keď nechtiac, ale to navyše , čo robí človek vedome so zlým zámerom bude mať vážne následky .

 2. Pozastavila som sa dnes nad výrokom MUDr. Sabaku „Neočkovaní si už len vyberajú medzi vakcínou a covidom. Delte sa totiž nedá vyhnúť.“

  Stiahla som si z webu jeho životopis… nar. r. 1984 , 6r. študoval vnútorné lekárstvo, rok sa snažil študovať gastroenterológiu, ale asi to bolo mooooooooooc nad jeho sily tak to vzdal.
  Od r. 1.9.2010 robil PEDAGOGICKÚ činnosť !!! a tak dosiahol titul PhD.
  od 1.6.2017 odborný ASISTENT na infektológi !!!

  čiže? … neviem, ale tuším sa tomu hovorí „doktor Teoretik“

 3. Hlavná vedecká pracovníčka WHO, ktorá tam pôsobí od marca 2019 Soumya Swaminathan Yadav pripustila, že neexistujú žiadne dôkazy o žiadnej z COVID vakcín, ktoré by boli presvedčivé o tom, že ľuďom zabránia v skutočnej infekcii, a preto ju budú môcť prenášať ďalej.
  (Soumya je indická pediatrička a klinická vedkyňa známa pre svoj výskum tuberkulózy a HIV )
  https://www.globalresearch.ca/10-things-you-need-know-about-experimental-covid-vaccines/5734303

 4. Chci poděkovat za skvělou práci, kterou pro lidi děláte, já se zde ještě podělím mimo toto téma o zasvěcení „těch co neví“ ohledně geoinženýrství, malej základ..:

  Manipulace s počasím, odvysíláno na TV PRIMA (2min CZ dabing):
  https://rumble.com/vl6ihl-haarp-vysln-z-tv-prima.html

  Televize Prima informuje o chemtrails (2009 – ale pořád aktuální, 2min CZ dabing):
  https://rumble.com/vl1y6b-televize-prima-informuje-o-chemtrails-2009.html

  Magnetické částice nalezené na zahradě (3min CZ dabing):
  https://rumble.com/vl6irb-magnetick-stice-nalezen-na-zahrad.html

 5. Včera som čítala, že už sú pripravené testy na jeseň, ktoré budú falošne vykazovať väčšiu pozitivitu aby ľudia viac naleteli na depopulačnú vakcínočku. Ale chcú to krivo zvaliť na ľudí čo cestovali, že vďaka ním sa rozširuje covid a pochopiteľne takto chcú pretlačiť ďalší lockdown.
  Vieme, že očkovania, lockdowny do nekonečna sú naplánované Rockefellerovou nadáciou.

 6. https://www.naturalnews.com/2021-08-24-covid-vaccines-killed-32000-people-brazil.html
  Covid vaccines killed 32,000 people in Brazil, sources say
  Covidové vakcíny zavraždili 32 000 ľudí v Brazílii, uvádzajú zdroje

  Millions in the U.S. have been injured or even killed by covid shots
  Milióny Američanov boli zranení alebo dokonca zavraždení covid vakcínami

 7. https://www.naturalnews.com/2021-08-24-covid-vaccination-program-most-deadly-in-history.html
  Top doctor: Mass vaccination program for COVID will be ‘one of the most deadly’ in history
  Špičkový lekár: Program hromadného očkovania proti COVIDu bude „jedným z najsmrteľnejších“ v histórii

 8. https://zemavek.sk/menstruacne-problemy-po-ockovani-proti-covid-19-hlasi-30-000-britskych-zien/
  Menštruačné problémy po očkovaní proti Covid-19 hlási 30 000 britských žien

 9. https://www.banned.video/watch?id=6125927f92e112699e489350
  The Globalist Depopulation Plan Is Now LIVE! You Are In A War For Your Very Life – FULL SHOW 8/24/21
  Globalistický plán vyľudnenia teraz IDE NAŽIVO! Ste vo vojne o svoj život – CELÁ SHOW 24/8/21

  Today’s EXPLOSIVE broadcast packs special guests and cutting-edge insight on how to prepare for collapse! The world is fighting back and awakening against medical tyranny! Share this broadcast to learn what globalists DO NOT want you to hear & share!
  Dnešné EXPLOZÍVNE vysielanie má špeciálnych hostí a špičkový prehľad o tom, ako sa pripraviť na kolaps! Svet bojuje proti lekárskej tyranii a prebúdza sa! Zdieľajte toto vysielanie, aby ste sa dozvedeli, čo globalisti nechcú, aby ste počuli a zdieľali!

 10. nařízení v české zemičce

  Hygienici kvůli nakažlivější variantě koronaviru delta zpřísnili parametry rizikového kontaktu. Při trasování nakažených za rizikový považují i takový kontakt, který byl kratší než 15 minut a na větší vzdálenost než dva metry.

  Článek
  Už také úplně neberou v potaz, zda měli lidé respirátor. Uvedl to dnes Český rozhlas Radiožurnál. Nařizované karantény se ovšem netýkají očkovaných.

  Varianta delta podle dat Státního zdravotního ústavu (SZÚ) v Česku v posledních týdnech dominuje. Podle hlavní hygieničky Pavly Svrčinové se při trasování zvažuje, že delta se snáze šíří vzduchem. „Kontakty jsou vyhodnocovány trošku přísněji. Pokud je kontakt v uzavřené místnosti, tak už se opravdu neptáme, jestli to byl metr a půl, dva metry, a samozřejmě dáváme čtrnáctidenní karanténu,“ uvedla. Karanténa pak musí být ukončena negativním testem PCR.
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/dva-metry-a-patnact-minut-uz-nestaci-hygienici-kvuli-delte-zprisnuji-173033#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=Oz6T7yJaqNa-202108250754&dop_id=173033&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 11. 4 štádium manipulácie – Násilie
  Urob toto, inak ponesieš následky
  Dnes som v medzirezortnom pripomienkovom konaní našiel toto:
  LP/2021/466 Zákon, ktorým sa mení a dopĺňa zákon Národnej rady Slovenskej republiky č. 171/1993 Z. z. o Policajnom zbore v znení neskorších predpisov a ktorým sa menia dopĺňajú niektoré zákony
  https://www.slov-lex.sk/legislativne-procesy/SK/LP/2021/466
  Navrhovaná úprava – policajti sa dostávajú do anonymity – budú mať len čísielko
  V § 13 ods. 2 písm. a) sa vypúšťajú slová „a pri výkone služobnej činnosti aj s menovkou policajta, ktorá obsahuje jeho meno a priezvisko, prípadne akademický7a) titul policajta“.
  Navrhovaná úprava
  V § 13 ods. 3 a § 14 ods. 1 sa vypúšťajú slová „a pri výkone služobnej činnosti aj s menovkou policajta“.

  Perlička na záver:
  V § 52 sa odsek 1 dopĺňa písmenom e), ktoré znie:
  „e) na spútanie osoby, ktorá má byť na základe rozhodnutia lekára umiestnená v zdravotníckom zariadení a kladie aktívny odpor alebo napáda iné osoby, alebo ohrozuje svoj život alebo zdravie alebo poškodzuje majetok.“.

  Výklad spojenia slov „KLADIE AKTÍVNY ODPOR“ v čase kovidu nechám na Vašu fantáziu.

 12. https://tadesco.org/nova-recenzovana-studie-ockovani-proti-koronaviru-by-mohla-vazne-poskodit-imunitni-system/
  Nová recenzovaná studie: Očkování proti koronaviru by mohla vážně poškodit imunitní systém

  Nežádoucí protilátky zvyšující infekci

  Každý, kdo je očkován, bude mít krevní sraženiny

 13. https://www.hlavnespravy.sk/bill-gates-ma-zainvestovane-do-pfizer-vakciny-a-financuje-aj-britsky-urad-ktory-ju-odobril-pre-deti-od-12-rokov/2652502
  Bill Gates má zainvestované do Pfizer vakcíny a financuje aj britský úrad, ktorý ju odobril pre deti od 12 rokov

  • Prekopírovala som zaujímavý blog:
   Trochu investigatívneho pátrania a možno zistíme, že Gatesova nadácia poskytla grant „na spoluprácu“ aj „svätej stolici“.

 14. Zaujímavý blog kto je Dr. Fauci:

  Tak ještě …Ako riaditeľ Národného ústavu pre alergiu a infekčné choroby (NIAID) Dr. Anthony Fauci každoročne vydáva 6,1 miliardy dolárov na financovanie vedeckého výskumu poskytovaného daňovými poplatníkmi.

  Výskum, ktorý som vykonal pre svoju novú knihu, odhaľuje, ako mu Fauciho obrovské ročné platby umožňujú diktovať predmet, obsah a výsledky vedeckého výskumu zdravia na celom svete.

  Tieto ročné platby tiež umožňujú Faucimu vykonávať diktátorskú kontrolu nad armádou lídrov „znalostí a inovácií“, ktorí obývajú „nezávislé“ federálne panely, ktoré schvaľujú a predpisujú lieky a očkovacie látky-vrátane výborov, ktoré povoľovali núdzové použitie povolenia na COVID- 19 vakcín.

  Fauci využíva finančný vplyv, ktorý má k dispozícii, na mimoriadny vplyv na nemocnice, univerzity, časopisy a tisíce vplyvných lekárov a vedcov – ktorých kariéru a inštitúcie má moc zničiť, napredovať alebo odmeňovať.

  Sú to tí istí lekári, ktorí sa objavujú v spravodajských reláciách siete, publikujú na upravených stránkach vplyvných médií a vyrábajú a obhajujú oficiálne príbehy farmaceutického kartelu…ANO,FAUCI je ten, který v tom hraje VELKOU roli !I takovou ..Fauci zorganizoval podvodné štúdie a potom tlačil na americké úrady pre kontrolu potravín a liečiv (FDA), aby schválili smrtiacu chemoterapiu, o ktorej vedel, že je proti AIDS bezcenná.

 15. https://www.hlavnespravy.sk/odporcovia-opatreni-planuju-v-berline-dalsie-demonstracie/2652736
  Odporcovia opatrení plánujú v Berlíne ďalšie demonštrácie

 16. https://www.infovojna.sk/article/advokat-weis-rozobral-trencianskeho-primatora-rybnicka-ktory-sa-chce-pozerat-do-oci-vsetkym-nezaockovanym-zamestnancom-a-garantuje-im-znasanie-zodpovednosti
  Advokát Weis „rozobral“ trenčianskeho primátora Rybníčka, ktorý sa chce pozerať do očí všetkým nezaočkovaným zamestnancom a garantuje im znášanie zodpovednosti

 17. Fáza 2. a 3. – lichotenie a podplácanie:
  „Zákazníci v režime OTP sa majú preukazovať potvrdením o očkovaní, o prekonaní COVID-19 alebo negatívnym výsledkom testu na COVID-19, a to v papierovej alebo elektronickej forme. Tieto potvrdenia je možné nahradiť digitálnym COVID preukazom EÚ. Z pohľadu testov platí negatívny výsledok PCR alebo LAMP testu nie starší ako 72 hodín od odberu, alebo negatívny výsledok antigénového testu nie starší ako 48 hodín od odberu.

  ÚVZ zároveň zdôraznil, že vyhláška ustanovuje právo prevádzkovateľom zariadení a organizátorom podujatí tieto doklady od návštevníkov žiadať a aj právo do týchto dokladov nahliadnuť.

  V súčasnosti podľa ÚVZ stačí kontrolovať potvrdenia v papierovej forme alebo stiahnuté v mobile. Kým nebude dostupná slovenská aplikácia, môžu si tiež prevádzkovatelia stiahnuť a používať verejne dostupné aplikácie členských štátov, ktoré dokážu „čítať“ digitálne COVID preukazy EÚ.

  Tieto režimy sa pritom týkajú len zákazníkov prevádzok, nie zamestnancov. „Zamestnanci musia dodržiavať protipandemické opatrenia stanovené vo vyhláškach – prekrytie horných dýchacích ciest, dezinfekcia plôch a podobne,“ priblížil Eliáš.“

  REPLAY – „Tieto režimy sa pritom týkajú len zákazníkov prevádzok, nie zamestnancov.“ = privil=gium nebyť očkovaný, pokiaľ sa bude podieľať na tomto terore!
  https://www.infovojna.sk/article/mikasov-urad-prevadzky-musia-vyznacit-ci-pustia-dnu-aj-nezaockovanych

  Čiže – ak malé ryby živia veľké ryby – treba začať likvidáciou týchto malých „rýb“ a pokračovať až k likvidácii tých veľkých „rýb“, ktoré iniciujú tento teror!

  Čiže – každý nech likviduje to, na čo vie dosiahnuť! Niekto na chápadla – iný rovno na hlavu!
  —————————————–
  Na Infovojne – Rostas, ako predseda združenia Archa vysvetľuje kauzu 50-eurového členského – dnes tými „dobrými“ navrhované na 10 eur, hoci to schválili jednomyseľne na 50. Tiež hovorí o míňaní peňazí bez účtovných podkladov a bez súhlasu štatutára. Potom pokračuje veľmi chabou obhajobou „dobrú“ myšlienku zrodu hnutia – podľa mňa už len preto, aby v tejto fáze nevyzeral ako užitočný idiot a zachoval si renomé ako hlava Zem a Vek. Myslím, že to celé bola dobre naplánovaná sion provokácia na diskreditáciu konkrétnych osobností, ktorá sa im podarila!

  Rostas pokračuje – ako spormi vytlačili osobnosti zo stretnutí /stratili záujem/ – v podstate je to vďaka iniciatívnym „včeličkám“ – Michalíková, Burdyová /dnes si nárokujú 500 eur za komunikáciu, hoci pôvodne mala byť všetka práca dobrovoľnícka/ v rozkole a v prdeli – Rostas končí ako predseda Archy – vyzerá to ako nepriamy diskreditačný útok na Zem a Vek – genéza Archy začínala mapovaním komunít, ktoré sa dokázali aspoň čiastočne odtrhli od systému – vypočujte si celé z archívu Dopoludnie s Adrianom 25.5.2021

  Touto cestou – Norbert Lichtner – ospravedlň sa človeku, na ktorého si ziapal, keď položil telefonickú otázku – čo budú robiť proti infiltrácii Archy!

 18. http://www.zvedavec.org/vezkratce/18036/
  Chcete ochrnout na všechny končetiny? Nechte se očkovat!

 19. Toto plánujú urobiť „elity“ sveta s nezaočkovanými – dnešný článok Dr. Mercolu:

  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/08/25/noncompliance-designated-terrorism.aspx

  Get tested daily at their own expense – aby sme sa denne museli testovať na svoje náklady

  Docking people’s paychecks – zastaviť ľuďom výplaty

  Charging students nonrefundable quarantine fees – Účtovanie nevratných poplatkov za karanténu študentom

  Denying medical care at hospitals – Odmietnutie lekárskej starostlivosti v nemocniciach

  Canceling private insurance or raising premiums by thousands of dollars a year – Zrušenie súkromného poistenia alebo zvýšenie poistného o tisíce dolárov ročne

  Suspending gun permits and driver’s licenses – Pozastavenie platnosti zbrojných preukazov a vodičských preukazov

  Denying access to loans – Odmietnutie prístupu k pôžičkám

  Withholding government assistance and federal benefits like Social Security, VA benefits, subsidized housing and pensions – Zadržanie vládnej pomoci a federálnych výhod, ako sú sociálne zabezpečenie, dávky VA (asi veteránom), dotované bývanie a dôchodky

  • To je len ich zbožné želanie, nikdy sa to nenaplní. Už sa im to rozpadá pod rukami, očkovanie za chvíľu skolabuje – nakoľko nie je ani účinné ani bezpečné. Informácie o tom už prenikajú aj do médií hlavného prúdu.

 20. https://www.infovojna.sk/article/video-proti-povinnemu-ockovaniu-sa-buria-zdravotnici-aj-v-usa-a-podavaju-vypovede-vy-prave-vyrabate-krizu-v-zdravotnictve-uz-teraz-mame-v-usa-nedostatok-sestier-odkazala-covid-byru-zdravotna-sestra
  VIDEO: Proti povinnému očkovaniu sa búria zdravotníci aj v USA a podávajú výpovede. „Vy práve vyrábate krízu v zdravotníctve! Už teraz máme v USA nedostatok sestier,“ odkázala covid-byru zdravotná sestra

 21. https://www.infovojna.sk/article/paul-craig-roberts-mohlo-by-to-byt-nakonec-spiknuti-pro-snizeni-populace
  Paul Craig Roberts: Mohlo by to být nakonec spiknutí pro snížení populace?

  Zde jsou známé informace, které jsou potlačeny:

  • Vakcína proti Covid nechrání před nakažením Covid, ani nebrání očkovaným lidem v šíření viru.
  • Vakcína proti Covid má obrovské nežádoucí účinky a je na cestě způsobit více nemocí a úmrtí než Covid. Mezi nežádoucí účinky patří neplodnost a spontánní potrat.
  • Vakcína trénuje virus, aby vyvinul varianty, které uniknou imunitní odpovědi.
  • Smrtelnost viru Covid byla masivně nadhodnocena.
  • Počet případů Covid byl masivně nadhodnocen defektním testem PCR.
  • Vypuknutí nových případů připisovaných variantě Delta je nejhorší v zemích s nejvíce silně očkovanou populací.
  • Známé léky, jako je HCQ a Ivermectin, jsou záměrně blokovány před použitím oficiálním protokolem.
  • Velké množství špičkových vědců a lékařů volá po zastavení očkování proti Covid. Tyto hovory potlačují zmocněnci a oficiální orgány je ignorují.

 22. https://www.infowars.com/posts/trust-the-science-cdc-counts-people-dying-within-14-days-of-jab-as-unvaccinated/
  Trust The Science? CDC Counts People Dying Within 14 Days Of Jab As “Unvaccinated”
  Dôverujete vede? CDC považuje ľudí, ktorí zomrú do 14 dní po zaočkovaní, za „neočkovaných“

 23. https://www.naturalnews.com/2021-08-25-restaurant-owners-refuse-ask-proof-of-vaccination.html
  NOT THE VAX POLICE: Restaurant owners are refusing to ask diners for proof of vaccination
  Nie vakcinačná polícia: Majitelia reštaurácií odmietajú požiadať stravníkov o dôkaz o očkovaní

 24. https://www.naturalnews.com/2021-08-25-astrazeneca-covid-vaccine-devastating-blood-clots-study.html
  AstraZeneca vaccines cause DEVASTATING blood clots, peer-reviewed study confirms
  Vakcíny AstraZeneca spôsobujú DEVASTAČNÉ krvné zrazeniny, potvrdzuje to recenzovaná štúdia

 25. Jednoduchá

  …tak sa to ,,koleso prebúdzania roztáča“…zdravotníci odmietajú povinné očkovanie, majitelia reštaurácii nechcú zisťovať ,,očkovanosť“ zákazníkov, aj u nás v mnohých našich obchodíkoch ,kvetinárstvach a pod.ako informovali na infovojne nenosia vôbec rúška…som si istá, že tých aj takto protestujúcich ľudí bude čoraz viac a naopak, že bude ubúdať ľudí, kt.budú veriť tým skutočne neprimer.a úplne škodiacim nariad,,,zdravotníc.“opatreniam…teraz Fauci ,,hrá“ veľkú rolu, no aj tá raz skončí a on ponesie následky za svoju ,,účasť v tejto hre“….aj keď najskôr ,,pochytajú“ malé ryby, až potom príde rada na tie ,,fauciovské“, vždy to tak je…. žiadna vakcína nie je pre náš život vhodná, ani sputnik…však nikto bez nich len tak bez príčíny neumiera, všetci dokážeme bez nich fungovať….všetko má svoju príčinu, nič sa nedeje náhodou….a tiež všetko má svoj čas…a pre nás je tento čas ukazovateľom, že čím ďalej sa ,,posúvame“, tým si to viac a viac ľudí všetko dáva ,,dokopy“ a uvedomuje….

 26. No bola som dnes veľmi prekvapená, že v oficiálnych médiách som počula o tom, ako Izrael a Island najzaočkovanejšie krajiny trpia ďalšou veľkou vlnou nakazení covidom. Myslím si, čo je za tým? To sa isto nestalo, žeby tí ľudia zmúdreli a začali hlásať pravdu. No a vykľulo sa šidlo z vreca, urýchlene sa ide zahájiť celoplanetárne očkovanie treťou vakcínou aj náš Lendgvarský tam povedal, že už zahajujú o tom poradu.

 27. Ľudia sú naštvaní, dnes som chodila kade-tade bez rúška a každý kašlal na mňa. Nikto ma nešikanoval.

Pridajte komentár

*