Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Rudolf Steiner (1861-1925): „Jedného dňa vyvinú vakcínu, čo oddelí ľudí od ich duše“


Print Friendly, PDF & Email

Rudolf Steiner (1861-1925): „Jedného dňa vyvinú vakcínu, čo oddelí ľudí od ich duše“

Rudolf Steiner bol rakúsky filozof, sociálny reformátor, architekt, ezoterik a vizionár. Často o sebe tvrdil, že je aj jasnovidec.

Prvé uznanie získal na konci 19. storočia ako literárny kritik. Jedným z jeho známych diel je Filozofia slobody. Na začiatku 20. storočia vytvoril ezoterické antropozofické duchovné hnutie založené na germánskej idealistickej filozofii.

Vízie Rudolfa Steinera o vakcínach

Pred viac ako storočím raz Rudolf Steiner napísal ohľadne vakcín nasledovné:

V budúcnosti pomocou medicíny eliminujeme dušu. Pod zámienkou zdravia vytvoria vakcínu, ktorú budú ľuďom podávať tak skoro, ako je to len možné, ideálne hneď po narodení.

Jej cieľom bude zabrániť, aby si ľudská bytosť vyvinula myšlienky o existencii duše a ducha.

Materialistickým lekárom zveria úlohu, aby ľudstvu odstránili dušu.

Tak, ako sa dnes ľudia očkujú proti chorobám, tak sa v budúcnosti budú deti očkovať látkou, ktorú vyrobia presne takým spôsobom, aby boli ľudia imúnni voči „šialenstvu“ spirituálneho života.

Takto zaočkovaný človek sa síce stane veľmi inteligentným, no nevyvinie si vedomie. A presne to je cieľom istých materialistických kruhov.

S takouto vakcínou potom ľahko dokážete uvoľniť väzbu medzi éterickým a fyzickým telom.

Keď sa éterické telo oddelí od fyzického, tak spojenie medzi vesmírom a éterickým telom bude extrémne nestabilné.

Človek sa stane robotom.

Totižto, aby bol človek človekom, musí byť jeho fyzické telo na tejto Zemi „naleštené“ duchovnou vôľou.

Týmto spôsobom sa z vakcíny stane arymanická sila, človek sa po nej už nebude schopný zbaviť materialistických pocitov.

Podstatou jeho bytia bude materializmus a už viac nedokáže byť schopný duchovného rozvoja.

Odkaz Rudolfa Steinera v angličtine

Tu si môžete pozrieť uvedené vizionárske slová Rudolfa Steinera v angličtine:

Záver

Čo si myslíte o týchto slovách?

Za posledných sto rokov sme tu mali množstvo vakcín, no až teraz idú na nás s vakcínou, ktorá funguje na tej najnákladnejšej, teda genetickej úrovni.

Je možné že sa napĺňajú jasnovidné vízie Rudolfa Steinera?

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroje: en.wikipedia.org, davidicke.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Presne o tom to je – bez filozofie /svetonázoru/ nie je vízia, bez vízie nie sú strategické ciele, bez stratégie nie sú taktické prostriedky! O tom je aj Germánska nová medicína, filozofia, vízia, stratégia a prostriedky Dr.Hamera!

  „Ryke Geerd Hamer (17. mája 1935 – 2. júla 2017 [1] ), nemecký bývalý lekár a pôvodca germánskej novej medicíny ( GNM ), tiež predtým známej ako nemecká nová medicína a nová medicína , systém pseudoliečby, ktorý údajne dokáže liečiť rakovinu . [2] Švajčiarska liga proti rakovine označila Hamerov prístup za „nebezpečný, najmä preto, že pacientov zbavuje falošného pocitu bezpečia, takže sú zbavení ďalších účinných spôsobov liečby.“ [2]

  Hamer bol držiteľom licencie na výkon lekárskej praxe od roku 1963 do roku 1986, kedy bola odobratá pre zneužitie . Jeho systém sa dostal do povedomia verejnosti v roku 1995, keď rodičia dieťaťa trpiaceho rakovinou odmietli lekárske ošetrenie v prospech Hamerových metód. Hamer bol obvinený z priestupku a uväznený vo viacerých európskych krajinách.

  Hamer tvrdil, že jeho metóda je „germánskou“ alternatívou k bežnej klinickej medicíne, o ktorej tvrdil, že je súčasťou židovského sprisahania s cieľom zdecimovať nežidov.“
  https://en.wikipedia.org/wiki/Ryke_Geerd_Hamer

  https://www.infovojna.sk/article/fauci-pripustil-ze-klamal-o-imunite-stada-aby-prinutil-verejnost-k-ockovaniu

  O tom je aj chtonický svetonázor sekty židov, o tom je nám podsúvaný žido-boľševický, komunistický, a dnes aj liberálno-fašistický MATERIALISTICKÝ svetonázor – na oddelenie nás od našich duší a duchovných hodnôt, na rozvrátenie ľudstva, so židovskou stratégiou „vyvolených“ – byť na vrchole predátorského a parazitického systému, o tom je aj celá materialistická „patentovateľná“, a teda obchodovateľná medicína, o tom je aj zneužívanie tejto „patentovateľnej“ medicíny! Otázka patentu – inšpiráciu máte VY ku.vy od koho? Podstata je od koho? Zákonitosti sú od koho? Patentovateľné zbrane hromadného ničenia – máte od Stvoriteľa stvorenia na to, aby ste zničili jeho stvorenie?! Ale to sa vám bez trestu – VY GLOBÁLNI ZLODEJI, PODVODNÍCI, ZLOČINCI A DNA PSYCHOPATI BEZ DUŠE – NEPODARÍ!!!

  Preto stále tvrdím – buď oni, alebo my!

  • Definitiva

   Malá knižočka od VK, EXO, tušení budoucnosti, vydavateľstvo: knihy ABB.
   Technológie a systémy riadenia spoločnosti dodnes utajené. Všetky procesy na Zemi smerujú ku hviezdam. Všetko, čo ste sa učili o Zemi, Marse, o našej civilzácii je klam a podvod. Ak chce človek prežiť, má tri možnosti, cesta ku hviezdam, do podzemia, alebo intelekt na pamäťovom nosiči, ktorý prežije bez človeka. Projektor, Archa úmluvy, vládnuca rasa, mimozemské entity.
   Obrazy ako chemtrails, otepľovanie, migrácia, LGBTI, ekonomický reset, vakcinácia…poukazujú na jeden proces, ktorý je plánovaný, nutný a je riadený niekým, niečím, čo tušíme, ale nevieme tp pomenovať. Tí čo majú myseľ blokovanú biblickými náboženstvami, budú mať problém pochopiť túto knihu, musíte potlačiť všetko doteraz naučené, preniesť sa na zelenú lúku a začať stavať poznanie od nuly.

 2. Definitiva

  Video o zdraví, s humorom, poučné a veselé užitie sviatkov:
  https://www.youtube.com/watch?v=xEq0R_73RrU

 3. Vladimír Jurišta MSc

  Doba temna nenastala, je prítomná veky. Ošiaľ svetla chce podmaniť poznanie, no púta na duši a tele to nedovolia.Cesta je vzdor a vytrvalosť, , cesta je nehovoriť áno, keď ti to nediktuje srdce. Načo ho nosiť, aby si ublížil svojim blízkym a tým, čo prídu. Ukončí svoj trápny, malicherný sen. Homo Sapiens, nesapaj sa po vlastnom odsúdení…cesta je nedať sa podmaniť

 4. Vladimír Jurišta

  To bol môj odkaz Vám, čo chcete žiť!!!

 5. S názorom R. Steinera nemôžem súhlasiť. ?Dovod: poznám mnohých, v mladosti viackrát očkovaných osôb, výborných ľudí, vyznávajúcich duchovné hodnoty (medzi nimi aj zopár duchovných). Viem, že väčšina biskupov, arcibiskupov ako aj pápež boli očkovaní. Čiže tvrdenia R. Steinera sú iba jeho subjektívnymi negatívnymi predstavami ?(výmyslami), ktoré sa nepotvrdili (pretože ani nemali logické opodstatnenie).

  • Ano, ale to neboli RNA vakciny. Tato proti kovidu je, RNA, bude prepisovat DNA a moze teda uvolnit etericke telo z fyzickeho tela.

  • Súhlasím s Grirgom! Zamysli sa – o čom je čipovanie psov-miláčikov – členov rodiny, ak nie prípravou na čipovanie človeka!

   „poznám mnohých, v mladosti viackrát očkovaných osôb, výborných ľudí, vyznávajúcich duchovné hodnoty (medzi nimi aj zopár duchovných). Viem, že väčšina biskupov, arcibiskupov ako aj pápež boli očkovaní.“ – teší ma, že medzi ľuďmi vyznávajúcimi duchovné hodnoty je aj pár duchovných.

   mRNA vakcína je ten prielom! Nepleť sem predchádzajúce očkovanie napr. proti obrne – a tuším, že už sa proti nej, ani proti TBC neočkuje – ako kde.

 6. R.Steiner predikoval raz a to raz nastava s prichodom mRNA vakciny…v tomto kontexte su doterajsie vakcinacie smerom k oddeleniu duchovneho tela irrelevantne…

 7. Zit chce vela ludi nasvete sle co ak budeme nuteni sa dat ockovat a pritom vediet zenam to nepomoze skvor uskodi.

 8. Steiner bol o.i. aj zakladateľ antropozofickej spoločnosti, okultista zasvätenec … mal dar jasnovidectva, takže je možné, že niečo také vyriekol.

 9. Pokiaľ niektorí máte obavy z očkovacej látky na báze RNA, mali by ste sa vyjadrovať k tomuto druhu vakcíny a nie všeobecne. Brojiť proti očkovaniu je totiž prejavom medicínskej nevedomosti a neznalosti histórie…
  Vakcína od Astra Zeneca je na inej báze, je tzv. klasická a teda (pre vás i mňa) bezpečná.
  Podobne aj ruská ci čínska vakcína. Tieto obsahujú oslabený vírus, čo je ich výhodou je (vyvolávajú silnú imunitnú odpoveď, preto stačí jedno za očkovanie, na rozdiel od spomínaných predošlých dvoch, ktoré vyžadujú dve očkovania). Má však aj nevýhodu – početnejšie a silnejšie reakcie citlivejších jedincov.

  A s tým čipovanim by ste už mohli prestať. Je to úplný nezmysel! Nikto doteraz totiž nepredložil hodnoverný dôkaz, že by sa pri očkovaní ľudia čipovali. Ak mi neveríte:
  a) choďte za veterinárom, ktorý čipuje psov, ten vám to vysvetlí;
  b) pozrite si video, ako sa očkuje proti koronavírusu. Nie pod kožu, ale do svalu a nie vakcínou z malej zatavenej sklenej ampulky s jednou dávkou, ale vakcínou, ktorá je vo fľaštičke uchovávaná pri -70 st. C, potom sa v chladničke zohreje na cca 5 st. C, rozriedi na 6 dávok a do injekcie sa naberie jedna dávka, ktorá sa aplikuje. Viete si predstaviť, ako by sa dalo zabrániť tomu, aby sa do injekcie nedostali tri, päť či viac čipov (keby tam boli) , ale iba jeden (neviditeľný!) čip? Ja totiž nie.

  Záverom:
  – Ani ja sa nenechám očkovať vakcínou od f. Pfizer, Moderna a pod., ale počkám si na vakcínu od f. Astra Zeneca (alebo ešte lepšiu, od slovenskej f. Axon Neuroscience, ktorá je na úplne inej báze, a preto je úplne bezpečná a vysoko účinná – ibaže príde na trh až cca o rok ☹️).

  – Čipovania sa nebojte, je to výmysel a blud. Nedajte sa balamutiť… Z

  • Ide o to, či Covid-19 je nejaký vírus…
   …a či vôbec tu dáky rýchlo sa šíriaci a smrtiaci neduh bol. Že o epidémii či dokonca celosvetovej pandémii nemôže byť na Zemi ani reči, to sme už dávno pochopili hádam všetci. A to aj bez toho, aby sme do „preplnených“ nemocníc vďaka kvantu covidpacientov nazreli.

  • heheheheheehejejejej heh

Pridajte komentár

*