Chystajú sa protesty pred domami farmalobistov Krčméryho, Jarčušku a ďalších


Print Friendly, PDF & Email

Chystajú sa protesty pred domami farmalobistov Krčméryho, Jarčušku a ďalších

Možno ste v posledné dni zachytili, ako nikým nevolené „konzílium odborníkov“ (teda skôr konzílium odporníkov) chystá na leto sprísňovanie obmedzení pre cestovanie a zároveň tvrdú diskriminináciu neočkovaných.

Takéto kroky sú absolútne nepochopiteľné, nakoľko v súčasnosti má Slovensko jednoznačne najnižšie čísla „nových prípadov covidu“ (rozumej nových falošne pozitívnych prípadov na základe podvodných PCR testov) za posledných 10 mesiacov.

Prečo chcú sprísňovať opatrenia, keď je situácia priaznivá?

Toto sprísňovanie opatrení oficiálne zdôvodňujú obavou z 3. vlny pandémie v dôsledku šírenia takzvaného „Delta variantu“ koronavírusu, ktorý sa momentálne údajne šíri vo Veľkej Británii a Portugalsku.

Ak by sme aj pripustili existenciu takéhoto variantu (v skutočnosti sú varianty nezmysel, nakoľko vierohodne nedokázali ešte ani len existenciu pôvodného koronavírusu z Wuhanu), tak podľa údajov z Veľkej Británie sa tento variant síce viac šíri, no smrtnosť má 10-násobne nižšiu než pôvodný Alfa variant.

Pozrite si v nasledujúcej tabuľke čísla v poslednom stĺpci – Alfa (britský) variant má smrtnosť 1,1% a Delta variant iba 0,1%, čiže 10-násobne menej:

Sami odporníci z konzília priznávajú, že Delta variant má príznaky v podstate ako bežná nádcha. Šialené, už sa máme báť aj „smrteľnej“ nádchy! Za chvíľu budú odporníci strašiť aj tým, keď si niekto kýchne.

Takže, takáto panika absolútne nie je na mieste!

Skutočným dôvodom tohto úbohého strašenia nikým nevoleným konzíliom odporníkov je, že sa snažia zvrátiť očkovacie fiasko.

Čakáreň je takmer prázdna a zaočkovaných prvou dávkou je len zhruba 35% obyvateľov Slovenska. No a keďže nevedia do očkovania prinútiť zvyšných 65% triezvo uvažujúcich ľudí, tak sa podujali na tento zavrhnutiahodný nátlak a vydieranie.

To je celé – prachy z vakcín. Nič viac, nič menej za tým nehľadajte.

Okrem toho, vo Veľkej Británii zatiaľ zomrelo na údajný Detla variant k 21. júnu 2021 viac očkovaných ľudí (37) ako neočkovaných (34).

No a čo sa týka pomerovej úmrtnosti, tak u očkovaných je priam katastrofálna – až 0,63% oproti 0,09% u neočkovaných. Tak sa zdá, že pre Delta variant je očkovanie úplne kontraproduktívne. (zdroj)

Lekár MUDr. Radoslav Čičala vyzýva k protestom pred domami farmalobistov

Ohľadne tejto poburujúcej situácie, ktorú na nás chystá nikým nevolené konzílium farmalobistov typu Krčméry, Jarčuška, Kalavská a ďalší, vyzval na Facebooku MUDr. Radoslav Čičala k organizovaniu protestov.

Protesty by sa však mali konať priamo pred domami uvedených bezškrupulóznych farmalobistov združených v spomínanom konzíliu odporníkov.

Na niektorých z nich už boli dokonca podané aj trestné oznámenia, ako napríklad na pediatričku Prokopovú za jej výzvy k diskriminácii neočkovaných detí.

Status k protestom

Tuto uvádzame facebookový status MUDr. Radoslava Čičalu k protestom:

Farma lobisti ako Krčméry, Jarčuška, Kalavská a ľudia blízki jej mužovi v ŠÚKL, na Slovensku idú porušovať vedu, medzinárodne vedecké dohovory a diskriminovať občanov vrátane tých, čo COVID prekonali. Práve tí sú najlepšie chránení voči aj novým mutáciam, nie očkovaní ako nám tieto bábky farma firiem a zapredaní zločinci chcú nahovoriť.

Čakal som, že začnú raziť tvrdú farmalobistickú agentu, ale že si dovolia obchádzať aj medzinárodne dohovory, to už je vrchol.

Otázne je, čo teraz s nimi.

Mal by niekto záujem protestovať pred domami týchto farmalobistov, s plagátom – Bábky farma firiem odstúpte? Ak áno, napíšte do komentára.

Poprípade je na zváženie hromadné trestné oznámenie s dokladovaním ich financovania v minulosti farma firmami a pre vysoké riziko podozrenia z korupcie, porušovania základných ľudských, medzinárodných práv a neakceptáciu vedeckého poznania.

Táto farmaceutická mafia v rámci svojich narcistických pohnútok a deviantných predstáv o svojej výnimočnosti neberie ohľad na nikoho, len na tých, ktorí ich platia…

Ako jediný krok, prečo toto robia, je získanie ďalších ľudí na očkovanie. Vakcíny im stoja v skladoch a hlad po peniazoch stále rastie…

Záver

Ak by ste mali aj vy chuť sa zúčastniť protestov pred domami členov nikým nevoleného konzília odporníkov, kontaktujte prosím MUDr. Radoslava Čičalu cez Facebook.

Musíme týchto šialencov spoločnými silami zastaviť, inak nám tu čoskoro zavedú vakcinačný apartheid a covidový fašizmus!

Zdroje

V tomto článku boli použité nasledovné zdroje:

1. FB profil MUDr. Radoslav Čičala

2. FB status o smrtnosti Delta variantu

3. FB status k protestom pred domami členov konzília

4. FB status o trestnom oznámení na Prokopovú

Liečba osteoporózy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za ďalší článok. Veru je to veľmi smutné, že provízie od farmaceutických firiem majú väčšiu hodnotu ako ľudský život. Pre peniaze urobia všetko.
  Aj dnes na obed hovoril na Rádio Slovensko Krčméry, dlho vysvetľoval dôležitosť očkovania (počúvala som a v sebe pridala „dôležitosť peňazí od farma firiem“).
  Na internete je presne napísané ako im „tečú peniažky“ od farma firiem.
  Pýtam sa koľko ľudí u nás muselo zomrieť, že nedovolili liečbu Ivermektínom? Budú títo ľudia raz súdení?

 2. https://www.naturalnews.com/2021-06-22-permanent-lethargy-loss-of-motor-skills-common-side-effects-covid-19-vaccines.html
  Permanent “lethargy syndrome” and long-term loss of motor skills now common “side-effects” of Covid-19 vaccines
  Trvalý „letargický syndróm“ a dlhodobá strata motorických schopností sú dnes bežnými „vedľajšími účinkami“ vakcín Covid-19.

  Some people have gone deaf and blind too after getting these toxic Covid jabs
  Niektorí ľudia po tom, ako dostali tieto toxické injekcie Covid, tiež ohluchli a oslepli

 3. Sputnik stojí v sklade..čo s ním?
  Komu zosobnia nákup?
  Ďalšiu vlnu už ostro plánujú od 15.9.21.. niektoré inštitúcie to už vedia.

  • ano,bude to do 31 marca,2025 a potom bude Spars pandemic,od John Hopkins University a za par mesiacov,alebo zaciatkom roku uz budu nutit BUSTER,od Moderny a Pfizeru,aby tych ludi dorazili,ako postrielanu zver

  • senecké vrabce čvirikajú dátum 17/7/2021 a o nejakých tvrdých opatreniach. nie až jeseň. o jeseni sa vie už od minulej jari a prvej vlne, keď oznamovali, že príde druhá vlna. už vtedy konšpirátori 🙂 hovorili o tretej a štvrtej vlne.
   nuž nakoniec aj chrípka útočí spravidla 2 x za rok :-)))

   • Redaktorka Markízi v bežných správach tiež hovorila, že v polovici júla budú zavedené opatrenia proti 3 vlne.
    Na Ta3 som zazrela Krčmeriho, ktorý doporučoval ľuďom ísť na dovolenku koncom augusta – začiatkom septembra, smiešne, bude to nemožné lebo už tu bude lowdavn.

  • O pár dni vakcíny Sputnik expirujú a tisíce vakcín skončí v odpade. Zase sa to nikomu nezosobní a zaplatíme to my – platitelia daní. 🙁

  • Anastazia Szegedy

   Je to kriminalita na ľudoch !!! Už vobec nie Vacciny deťom !!! Nikdy si to svinstvo do seba napichať nedám. Kto dobrovoľne chce , nech si dá aj 5.x ! To je moje telo a v žiadnom pripade nemožu nútit´ a vydierať !!!

 4. VIDEO: Zapnuté mikrofóny nahrali členov krízového štábu, ako budú strašiť Slovákov!
  (Náhoda je blbec ?)
  https://www.eurorespekt.sk/video-zapnute-mikrofony-nahrali-clenov-krizoveho-stabu-ako-budu-strasit-slovakov/

  • Odporúčam…
   Tri billboardy kúsok za Ebbingom / Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)
   https://www.freefilm.to/film/tri-billboardy-kusok-za-ebbingom

  • Debata predstaviteľov ústredného krízového štábu pred začiatkom tlačovej konferencie odhalila, že strašenie ľudí je hlavným nástrojom v rámci vládno-mediálneho korona-naratívu.

   Na tlačovej konferencii zrejme nemysleli na to, že mikrofóny sú zapnuté a ľudia všetko počujú. Počas rokovania krízového štábu sa na tlačovej konferencii stretli minister vnútra Mikas, minister zdravotníctva Lengvarský a profesor Krčméry.

  • Ale veď tam nebol Mikas, ale Mikulec, táto chyba znižuje dôveryhodnosť záznamu.

   • Mikas priamo na zázname nebol, ale ten má toho na rováši až požehnane. Vie prečo sa neukazuje verejnosti na oči – nechce zbytočne dráždiť.

 5. Teraz skolaboval na chodníku muž , niečo cez 30r.odhadujem. Rýchlejšie ako sanitka prišli policajti. Okoloidúca pani zrejme zdravotníčka bolo prvé čo sa ho pýtala „ste očkovaný?“…“a čo si picháte?“ ..“ trombex?“…“aj niečo iné?“
  Jeho odpovede som nepočula ale podľa otázok si môžeme domyslieť…

 6. Jednoduchá

  …milá Jean, je to veľmi smutné, že ,,niečo iné“ má väčšiu hodnotu ako život človeka….
  a presne o týchto zapn.mikrofónoch mi spomínala dcéra, čo bola akurát u mňa….veru, takáto ,,náhoda“ už nie je náhodná….je to úmyselné a naisto cielené…..

 7. „Delta“ variant je podprahovka = Delta Force!
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fd/Delta-schwarzkopf-hires.jpg

  Potom záleží len na akom filme a s kým – Chuck Norris?
  Ale ja som myslel, že on je ten dobrý!
  http://www.mondo-digital.com/deltaforce3big.jpg

  Takže „Delta“ variant by mal byť ten dobrý Cuck virus, ktorý – ak to neurobia horúčavy – zmetie tých vakcinačných zmrdov do čiernych vriec! Ups!

  Teraz mi napadlo – keďže vláčiť so sebou šibenice na protesty „nie je in“ – čo tak vrecia na mŕtvoly pred ich barákmi? A potichu – bezhlasne – len hrozivo mlčiaci dav. ???
  https://i1.wp.com/magazin1.sk/wp-content/uploads/2020/04/crime-scenes-bodybags-02.jpg?resize=1260%2C710&ssl=1

  • A ešte transparent s nápisom: Kto vám ma zvláčať tých očkovaných v tých vreciach? My neočkovaní?

   čierny humor

 8. https://www.naturalblaze.com/2021/06/world-health-organization-says-do-not-give-children-experimental-coronavirus-vaccine-shots.html
  World Health Organization Says Do Not Give Children Experimental Coronavirus Vaccine Shots
  Svetová zdravotnícka organizácia prehlásila, že nedávajte deťom experimentálne vakcíny proti koronavírusom

 9. https://tadesco.org/united-airlines-podepsaly-smlouvu-s-pilotnimi-odbory-piloti-jiz-nebudou-mit-dalsi-povinne-ockovani/
  United Airlines podepsaly smlouvu s pilotními odbory. Piloti již nebudou mít další povinné očkování

  Zatímco soukromé americké společnosti mohou požadovat, aby jejich zaměstnanci byli očkováni proti COVID-19, odborníci uvedli, že pokud tak učiní, riskují právní a kulturní odpor.

 10. Před týdnem dostal 13letý syn mého bratra druhou injekci vakcíny proti Covidu. O necelé tři dny později zemřel.

  Podle prvních výsledků pitvy (provedené v pátek) bylo jeho srdce zvětšené a byla kolem něj tekutina. Neměl žádné známé zdravotní problémy. Nebral žádné léky.

  https://gab.com/disclosetv/posts/106447351898663538

  • To je strašné, chúďatá deti ???

   • Sú to deti bielych degenerátov – ako mohol „dostať“ druhú injekciu vakcíny?!

    • Je to irónia. Títo ľudia stoja s deťmi prví v rade na vakcínu, no keď sa niečo „pokazí“, tak tiež prví najviac bedákajú. Pričom na vine sú sprostí rodičia, ktorí toto dopustili na svoje deti.

 11. https://www.banned.video/watch?id=60d287765200ee2194fb1e78
  Leaked Documents Revealed Fauci And China Had COVID-19 Vaccine In 2019
  Uniknuté dokumenty odhalili Fauciho a Čínu, že už v roku 2019 mali vakcínu COVID-19

  Owen reads a leaked document exposing the true COVID-19 origin story.
  Owen číta uniknutý dokument odhaľujúci skutočný príbeh o pôvode COVID-19.

  • Jedna z prídavných látok vo vakcíne Moderna je Luciferaza.
   Kto vie angl. by mal vypočuť toto video ako táto pandémia bola vopred naplánovaná. Teraz sme uprostred vojny. „Elity“ sveta si myslia, že vlastnia túto zemeguľu so všetkým svojim „dobytkom“. Robí sa masové vraždenie. Fauci by mal byť prvý zatvorený on je vrchol tohto ľadovca…

   https://www.banned.video/watch?id=60d287765200ee2194fb1e78

 12. Hromadnu zalobu na nich

  • Chcete žalobu?
   A prečo si myslíte, že spravodlivosť (či skôr, v tomto prípade Justíciu) zobrazujú so šatkou na očiach, či slepú, s mečom a vystretou rukou v ktorej sú váhy….?
   Nie náhodou preto aby sa naklonila na stranu toho, čo na tie váhy, ploží väčší mešec penazí?

   • Ak moderná spravodlivosť zlyhá, potom zostanú už len stredoveké metódy vysporiadania sa so zločinom.

 13. Základom pri tomto „pandemickom“výmysle je nepristúpiť na ich hru.Nesledovať korporátne médiá a nečítať hnus ako Aktuality,SME a pod.Hlavne nenechať si nahnať strach ktorý oni potom neustále prikrmujú čo vedie k strate imunity.Proste žiť si svoj život,stretávať sa len s normálnymi ľuďmi papať dostatok vitamínkov a nič vám nehrozí.A určite ani nepomyslieť na nejakú vakcínu,lebo vtedy je to už nezvratné a nezostáva nič iné len čakať…..Toto všetko raz skončí a je to tu na to,aby sa vytriedilo zrno od pliev.Nech sa trasú takí ako Mikas,Jarčuška,Krčméry,Sabaka lebo pre nich na Slovensku miesto nebude „ak vôbec niekde“.A to isté platí pre vládu.

 14. https://otevrisvoumysl.cz/dr-mccullough-souhrn-kratkych-videi-o-covid-injekci-bioterorismu-a-cenzure/
  Dr. McCullough – Souhrn krátkých videí o covid injekci, bioterorismu a cenzuře

  Ve zkratce…
  Uvidíte zde soubor pěti krátkých útržků z rozhovoru s dr. McCulloughem v rámci Korona komise, kterou vede německý právník Reiner Fuellmich. Dr. McCullough mluví o osobních útocích na jeho osobu a ostatní odborníky, o bioterorismu a riziku covid injekcí. Více v článku.

  • Keď vypočujeme toto video (resp. prečítame preklad) treba dať pozor, sú tam ďalšie videa (treba ísť kurzorom dole).

   Správne sa vyjadrili, že táto vakcína je bioteroristická zbraň.

 15. Jozef Jozefovič

  Tabuľka je v angličtine. Ak naozaj máte záujem, aby sme pochopili o čo ide (pretože nie každý vie po anglicky), mohli by ste si dať aspoň tú námahu a tabuľku preložiť do Slovenčiny.

 16. https://www.naturalnews.com/2021-06-22-vaccine-injections-have-already-killed-50000-americans.html
  Behind the vaccine veil: Doctor cites ‘whistleblowers’ inside CDC who claim injections have already killed 50,000 Americans
  Za závojom vakcíny: Doktor cituje „informátorov“ vo vnútri CDC, ktorí tvrdia, že injekcie už zabili 50 000 Američanov

  He said the suppression of early COVID treatments, such as hydroxychloroquine and especially Ivermectin, “was tightly linked to the development of a vaccine.”
  Povedal, že potlačenie (nedovolenie) včasnej liečby COVIDu, ako je hydroxychlorochín a najmä Ivermectin, „úzko súvisí s vývojom vakcíny“.

 17. https://vaccinedeaths.com/

  Preklad názvu tejto web stránky: Úmrtia z vakcíny

 18. https://www.hlavnespravy.sk/trnavska-firmicka-eurolab-lambda-blizka-igorovi-matovicovi-ziskala-zahadnu-pozicku-niekto-asi-dopredu-vedel-ze-bude-vysoko-ziskova-mysli-si-juraj-draxler/2586270
  Trnavská firmička Eurolab Lambda, blízka Igorovi Matovičovi, získala záhadnú pôžičku. Niekto asi dopredu vedel, že bude vysoko zisková, myslí si Juraj Draxler

 19. Pavelkovych Milan

  Podľa mňa treba podať hromadné trestné oznámenie na menovaných, aj keď úspech toho je otázny, lebo títo zapredanci sú chránení…. Tento hnoj ako Krčméry, Jarcuska a K?l?vska nemajú právo na existenciu. Mali vy byť odsúdení na doživotné tresty /nakoľko trest smrti prehumanizovana Európa zrušila /. Takže hromadné trestné oznámenie a pokiaľ je to možné /myslím že je /podať žalobu na ten odpad k medzinárodnemu súdu a Norimbergskemu tribunálu. Už konečne treba začať konať.

 20. Toto sa oplatí prečítať:
  https://blog.hlavnespravy.sk/27102/1-stoja-globalisti-za-problemami-s-vodou-v-kalifornii-hroziaca-katastrofa-v-zasobovani-potravinami-2-velke-farmaceuticke-spolocnosti-a-media-vlastnia-rovnaki-pochybni-ludia/
  1. Stoja globalisti za problémami s vodou v Kalifornii ? Hroziaca katastrofa v zásobovaní potravinami 2. Veľké farmaceutické spoločnosti a médiá vlastnia rovnakí pochybní ľudia

  Systematická demontáž jedného z najproduktívnejších poľnohospodárskych regiónov na svete s využitím zvodnej mantry „ochrany životného prostredia“ zapadá do väčšej agendy veľkého resetu v Davose a jeho plánov radikálne premeniť svetové poľnohospodárstvo na to, čo Agenda 2030 OSN nazýva „udržateľné“ poľnohospodárstvo – už žiadne mäsové bielkoviny.
  Namiesto toho by sme mali jesť laboratórne vyrobené falošné mäso ako geneticky zmanipulovaný Impossible Burger Billa Gatesa.
  2.
  Čo má The New York Times a väčšina médií spoločné s Big Pharma ? Odpoveď: Primárne ich vlastní spoločnosť BlackRock a skupina Vanguard Group, dve z najväčších spoločností na správu aktív na svete. Navyše sa ukazuje, že obe spoločnosti tvoria tajný monopol, ktorý vlastní takmer všetko ostatné, na čo si len spomeniete. ,,Správa agentúry Bloomberg uvádza, že obe tieto spoločnosti budú mať v roku 2028 kombinovanú investíciu vo výške 20 biliónov dolárov. To znamená, že budú vlastniť takmer všetko.
  Elita, ktorá vlastní Vanguard, sa zjavne nepáči byť v centre pozornosti, ale samozrejme sa nemôže schovať pred tými, ktorí sú ochotní ,,kopať“. Oxfam a Bloomberg uvádzajú, že 1% svetovej populácie vlastní viac peňazí ako ostatných 99%. Čo je ešte horšie, Oxfam tvrdí, že 82% všetkých peňazí zarobených v roku 2017 išlo pre toto 1%.
  Aj keď bude treba prejsť všetky fondy spoločnosti Vanguard, aby bolo možné identifikovať jednotlivých akcionárov, a teda vlastníkov spoločnosti Vanguard, rýchly pohľad naznačuje, že Rothschild Investment Corp. a Edmond De Rothschild Holding sú dve také zúčastnené strany. Pri čítaní majte na pamäti meno Rothschild, pretože o niečo neskôr zase vyskočí.
  Patrí sem tiež identifikovaná talianska rodina Orsini, americká rodina Bush, britská kráľovská rodina, rodiny Dupont, Morgan, Vanderbilt a Rockefeller ako vlastníci Vanguardu.

  BlackRock / Vanguard vlastnia Big Pharma
  Ako sa uvádza v správe Global Justice Now z decembra 2020,,,Hrozná história Big Pharma“, jednoducho nemôžeme dovoliť, aby farmaceutické spoločnosti „s dlhoročnými skúsenosťami uprednostňovali firemný zisk pred ľudským zdravím“ naďalej diktovali reakcie na COVID-19.
  Okrem The New York Times sú Vanguard a BlackRock tiež dvoma najväčšími vlastníkmi spoločností Time Warner, Comcast, Disney a News Corp, štyroch zo šiestich mediálnych spoločností, ktoré ovládajú viac ako 90 % amerického mediálneho prostredia.
  BlackRock a Vanguard vlastnia svet !
  BlackRock/Vanguard tiež vlastnia podiely v dlhom zozname ďalších spoločností, vrátane Microsoft, Apple, Amazon, Facebook a Alphabet Inc. Globálny monopol, o ktorom vie len málo ľudí !
  Ako som napísal v mnohých predchádzajúcich článkoch, zdá sa celkom zrejmé, že pandémia COVID-19 bola organizovaná tak, aby viedla k tomuto novému svetovému poriadku, Veľkému reštartu.
  A v srdci všetkého, je duo, ktoré sa o všetky svetové prúdy bohatstva usiluje : BlackRock a Vanguard.

  • jozef redeky

   Toto vsetko mi je zname uz mnoho rokov.Prevaznu cast sveta vlastni chazarska zidosionistickoiluminatska satanisticka mafia ROTHSCHILD a spol.Tu uz pomoze,iba aktivny odpor obrovskych mas ludi spolu s armadou a policiou.

 21. mali by sme ich nechat nech opatrenia sprisnia, a potom im ist po krku, ze vdaka opatreniam znicili vsetko, a aj tak prisiel delta eta penta variant
  ale to je bzytocne, lebo nech sa stan ecokolvek, tato vlad je ako severna korea
  a to takto:
  strelime raketu kdesi do mora, uplne mimo cohokolvek a potom povieme, presne tam sme to chceli strelit.
  jednoducho, kluckuju ako svaby, nech sa stane cokolvek, vzdy mali pravdu, lebo bud varovali, alebo sme nepocuvali
  cize, horsa a von, na cesrtvy vzduch, pre vitamin D

 22. MUDr. Radoslava Čičala STE BOREC! NA HRAD!

 23. Marta Koscová

  Nenašla som vo vašich príspevkoch ani jeden postreh, že ekonomiku na Slovensku zrujnovali, teda mám na mysli naše reštaurácie, hotely, liečebné komplexy a tď. a teraz propagandou, že sa šíri nebezpečný vírus a budú sprísnené podmienky pre dovolenkárov v zahraničí by chceli zabiť jednou ranou dve muchy a to jest, aby slovenskí dovolenkári dovolenkovali doma v našich zariadeniach a keď nebudú dovolenkovať na Slovensku, tak nech sa aspoň zvýši zaočkovanosť Slovákov, to je celý ich plán.

  • Ale ten plán im nevyjde. Ak sa ľudia nedali zaočkovať doteraz, nezaočkujú sa ani pre ich vydieranie. Možno pár zúfalcov, ale nijako štatisticky významne.

 24. https://www.hlavnespravy.sk/slovaci-podpisuju-peticiu-za-dobrovolnost-ockovania-proti-covid-19/2586026
  Slováci podpisujú petíciu za dobrovoľnosť očkovania proti CoViD-19

  • Ono to očkovanie legálne ani spraviť povinným nateraz nemôžu, lebo stále prebieha klinické skúšanie až do roku 2023. Ak úrady vyslovujú slovo „povinné“, tak je to iba strašenie a oni to veľmi dobre vedia.

   Podpisovanie takejto petície môže byť doslova kontraproduktívne, lebo jej podpísaním človek hovorí „očkovanie môže byť povinné, ale ja chcem, aby bolo dobrovoľné“. V podstate tým podpisujúci človek nepriamo pripúšťa, že očkovanie môže byť povinné.

   Ono však povinné byť nemôže, preto je podľa nášho názoru takáto petícia zbytočná. Dáva totiž moc do rúk zločinným politikom, že oni o nás veľavážene rozhodnú. No holt nerozhodnú. Teda môžu skúsiť, ale dobre potom nedopadnú.

 25. https://otevrisvoumysl.cz/reiner-fuellmich-covid-ockovani-je-globalni-casovana-bomba/
  Reiner Fuellmich – Covid očkování je globální časovaná bomba

  Ve zkratce…
  Německý právník Reiner Fuellmich mluví o covid očkování a zmiňuje tvrzení lékaře v rámci své Korona komise. Z němčiny přeložila divačka, děkujeme.

 26. https://www.banned.video/watch?id=60d26d34ec813220f50e5ec7
  Čas na oslavu: Vakcína COVID je oficiálne najsmrteľnejšia vakcína v histórii ľudstva

 27. Jednoduchá

  …po prečítaní týchto príspevkov musí byť každému jasné, čo sa vlastne deje a tiež ako
  sa k tomu ,,postaviť“…….vďaka za informácie….

 28. https://www.youtube.com/watch?v=_zjvDnnB_Wk
  MZ SR podporuje dezinformácie, neistotu, frustráciu a vzdor!

  Dr. Igor Bukovský – AKV

 29. https://www.naturalnews.com/2021-06-23-bill-gates-killed-indian-girls-path-vaccines.html#
  Bill Gates killed poor tribal Indian girls through PATH “vaccine” initiative
  Bill Gates zavraždil chudobné kmeňové indické dievčatá prostredníctvom „očkovacej“ iniciatívy PATH

  Bill & Melinda Gates purchased stock in Merck right before mass administering its HPV injection to Indian girls
  Spoločnosť Bill & Melinda Gates kúpila akcie v spoločnosti Merck tesne pred hromadným podaním injekcie HPV indickým dievčatám

  Bill and Melinda Gates partially own Pfizer, BioNTech, and CureVac
  Bill a Melinda Gatesovci čiastočne vlastnia spoločnosti Pfizer, BioNTech a CureVac

  More of the latest news about what Bill and Melinda Gates are up to these days can be found at Evil.news.
  Viac najnovších správ o tom, čo Bill a Melinda Gatesové doteraz urobili nájdete na stránke Evil.news.

  Evil slovensky zlo

 30. https://www.naturalnews.com/2021-06-23-hundreds-of-doctors-get-covid19-after-vaccinated.html
  Hundreds of DOCTORS get covid-19 AFTER being vaccinated, with dozens hospitalized
  Stovky LEKÁROV dostávajú po očkovaní covid-19 a desiatky hospitalizovaných

  Mass vaccination campaigns are pressuring new variants into existence, causing new fatalities
  Kampane hromadného očkovania tlačia (vytvárajú) nové varianty, ktoré spôsobujú nové úmrtia

 31. Ludevit Masaryk

  Ludia by mali zablokovat hlavne vsetky klamarske media, tie maju najvatsi podiel na tychto nechutnych klamstvach a zbedaceni naroda

 32. Zlatica Jurišová

  Pridávam sa k podpisu na trestné oznámenie kľudne i do Haagu proti slovenskej zločineckej vládnej garnitúre.
  Zlatica Jurišová

Pridajte komentár

*