500 nemeckých lekárov spochybňuje pandémiu: „Nastal čas vziať veci do vlastných rúk!“


Print Friendly, PDF & Email

500 nemeckých lekárov spochybňuje pandémiu: „Nastal čas vziať veci do vlastných rúk!“

Viac ako 500 nemeckých vedcov a lekárov vytvorili oficiálnu organizáciu pod názvom „Mimoparlamentná komisia pre vyšetrenie korony“ (ACU), ktorej úlohou bude preskúmať globálnu odozvu na pandémiu COVID-19.

Urobili tak preto, lebo došli k záveru, že protipandemické opatrenia obmedzujúce občianske slobody, ktoré boli zavedené naprieč celým svetom, sú neprimerané v porovnaní so skutočným rozsahom a závažnosťou pandémie.

Čo tvrdia vedci a lekári

Jeden zo signatárov iniciatívy kritizujúci nedostatok vedeckej debaty ohľadne pandémie uvádza:

„Je načase vziať veci do vlastných rúk. Do našej komisie pozveme a vypočujeme množstvo expertov. Pôjde o expertov z rôznych oblastí spoločenského života: medicíny, sociálnych vecí, práva, ekonómie a mnohých ďalších.

Ako mimoparlamentná komisia budeme vyšetrovať, prečo vláda uvalila pre pandémiu COVID-19 na ľudí nadmerné reštrikčné opatrenia, prečo teraz ľudia trpia a či existuje proporcionalita opatrení proti ochoreniu spôsobeného novým koronavírusom SARS-CoV-2.

Máme totiž vážne pochybnosti, že tieto opatrenia sú neprimerané.“

Jeden z členov iniciatívy údajne priznal, že disponujú množstvom dôkazov. Podľa nich je to všade na svete ten istý príbeh, v každej krajine je pandémia iba obyčajný podvod.

Netvrdí, že samotný vírus neexistuje, ale že nebezpečenstvo, ktoré predstavuje, je vysoko nadsadené.

Video, v ktorom vedci a lekári prezentovali svoj postoj k pandémii bolo spoločnosťou YouTube pomerne rýchlo vymazané s odôvodnením, že prezentuje názory, ktoré sa nestotožňujú s názormi Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO).

Našťastie, existujú aj iné slobodné a necenzurované platformy, kde sa toto video zachovalo. Krátku ukážku si môžete pozrieť napríklad na platforme BitChute (v angličtine).

Celé video v nemčine s anglickými titulkami nájdete TU.

Cenzúra informácií o COVID-19 na YouTube

Cenzúra faktických informácií na YouTube už má pomerne dlhú históriu od začiatku tejto pandémie, a to vrátane videí od lekárov, vedcov či novinárov.

Napríklad v apríli vymazali video zobrazujúce tlačovú konferenciu lokálnej stanice NBC, na ktorej vystúpili dvaja kalifornskí lekári Dr. Dan Erickson a Dr. Artin Massihi len pre ich vyjadrenia, že rozsah pandémie nie je taký obrovský ako to tvrdia úrady.

Ďalšej novinárke Sharyl Attkinson tiež YouTube vymazal jedno z jej videí iba preto, že v ňom hovorila o hydroxychlorochíne ako jednom z možných liekov na ochorenie COVID-19.

Dr. Wolfgang Wodarg bol jedným z prvých nemeckých lekárov, ktorý sa začal ozývať proti mediálnej hystérii obklopujúcej nový koronavírus, hlavne v súvislosti s drakonickými obmedzeniami, ktoré väčšina krajín zavádza od marca tohto roku.

Švédsko ako príklad iného prístupu k pandémii

Švédsko je jednou z mála výnimiek, ktoré po imunitnej stránke zvláda pandémiu omnoho lepšie než väčšina ostatných krajín.

Prírodná liečba osteoartritídy

Johan Giesecke, ktorý pracuje ako Senior epidemiológ a poradca riaditeľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), k tomu dodáva:

„Švédska vláda sa začiatkom januára 2020 rozhodla, že proti pandémii bude prijímať iba opatrenia striktne založené na vedeckých dôkazoch.

Keď sa dnes pozriete na rôzne krajiny a opatrenia, ktoré prijímajú, tak len málo z nich sú naozaj vedecky podložené.“

Dr. Sucharit Bhakdi, ďalší nemecký vedec špecializujúci sa na mikrobiológiu a člen založenej mimoparlamentnej komisie ACU, si myslí, že pandemické opatrenia prijímané od samého začiatku pandémie sú autoritárske a prehnané.

Ako uvádza:

„Implementácia súčasných drakonických opatrení, ktoré extrémne obmedzujú základné ľudské práva, by mohli byť ospravedlniteľné iba vtedy, ak by naozaj šlo o výnimočne smrteľný vírus.

Existujú vedecky podložené dáta, ktoré by podporovali tieto snahy o absolútne zamedzenie šírenia COVID-19? Podľa mňa je odpoveď jednoduchá – nie.“

Možné lieky na ochorenie COVID-19

V našich predchádzajúcich článkoch sme možné lieky na COVID-19 už viackrát rozoberali, napríklad tu, tutu. Na tomto mieste ich len v krátkosti zopakujeme.

Ide napríklad o zinok brániaci rozmnožovaniu koronavírusu a hydroxychlorochín, ktorý zinok pomáha dostať do buniek. Ak neviete zohnať hydroxychlorochín, ktorý je na predpis, tak jeho prírodné náhrady sú kvercetín alebo zelený čaj.

Pri už prebiehajúcom ochorení COVID-19 je vhodný tiež vitamín C a vitamíny skupiny B. Ukázalo sa, že na zabíjanie vírusu dobre funguje aj koloidné striebro.

No a na prevenciu je vhodné zabezpečiť si dostatočnú hladinu vitamínu D v tele, či už prirodzeným slnením alebo doplnkami. Najlepšia doplnková forma je D3, čiže cholekalciferol.

Jedna španielska štúdia ukázala, že pacienti s dostatočnými hladinami vitamínu D v tele mali miernejší priebeh ochorenia a dokázali sa vyhnúť napojeniu na pľúcne ventilátory.

Záver

Napriek týmto známym informáciám sa vlády sveta a s nimi spriaznené médiá stále orientujú iba na vakcíny, slobody obmedzujúce nariadenia a rúška.

Je zrejmé, že úrady nechcú, aby ľudia vedeli o alternatívnych informáciách o tomto víruse a spôsoboch jeho liečby.

V časoch aké sú tieto by sme sa mali pýtať, či ľuďom, ktorí sú aktuálne pri moci, skutočne záleží na našom zdraví alebo či len využívajú pandémiu k tomu, aby nám stále viac a viac ukrajovali z našich slobôd.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: wakingtimes.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie ďalšieho potrebného článku. Lenže ja dôchodkyňa vidím, že medzi dôchodcami je obrovská nevedomosť. Nechcem rozpisovať aké nenormálnosti, útoky som si už zažila. A je veľmi rozšírené, že keď niekto povie pravdu tak ho nazvú, že konšpiruje, že nie je pozitívny…
  Keď chcem niekomu pomôcť ohľadne naturál. medicíny ako napr. prírodne odstrániť vysoký tlak tak som napadnutá: Ja na to nemám čas (radšej užívajú lieky z petrochémie).
  Atď., atď.

  • Ahoj ja by som mala zaujem o liecbu vysokeho tlaku prirodne. Dakujem. Danka

   • Milá Danka, ja osobne mám tlak v poriadku ale okrem mňa v mojom okolí každý dôchodca berie na to lieky. Ja by som začala asi takto: dať do vyhľadávača: vysoký krvný tlak, cievy, na týchto weboch:
    na webe bádateľa, http://www.domacaliecba.sk http://www.celostnimedicina.cz http://www.vylectetese.cz
    Z angl. http://www.mercola.com http://www.naturalnews.com http://www.naturalblaze.com
    Neskutočné videa na túto tému má Dr. Eric Berg, Dr. John Bergman …
    V skratke: treba zvýšiť príjem magnézia, draslíka v prirodzenej forme, používať kvalitnú soľ (ja používam Himalajskú ružovú z Pakistanu – treba soliť ale primerane)
    Dobré sú na to čaje: Hloch obyčajný, ibištek, arjuna…Čaje treba kupovať sypané, v čo najvyššej kvalite
    Dostatok spánku, cvičiť, vedieť ovládať stres, znížiť príjem cukru, nepiť žiadne umelé vody, hotové džúsy (je to samá chémia, samý nebezpečný zväčša umelý cukor) Dobré je vodu si filtrovať. Mnohým nerobí dobre chlór. Ja používam filtrovanú vodu na pitie, na čaj, na kávu, na prípravu polievky.
    Držím palce, robte krok za krokom.
    Aj ja som neskoro zobudená, ani ja som to voľakedy nevedela.
    Piť šťavy v Bio kvalite (arónia, čučoriedky, čierne ríbezle…) Dostať ich drogéria DM, bio obchody…

   • Danka – vysoký tlak súvisí s potláčaným stresom – spazma ciev – to je základný príčina.

    V ruských zdrojoch som našiel autorku teórie, že vysoký tlak súvisí so zlou cirkuláciou vody v tele – jej faktickým nedostatkom, a preto srdce sa snaží tlak krvi na membrány zvýšiť – čiže treba urobiť pokus – dobre zavodniť organizmus. Kofeín, teín blokujú vstrebávanie vody!

    Ženy často zadržiavajú moč, čím viazne cirkulácia. A nechodiť cikať znamená radšej nepiť. Moč, ktorý už prešiel obličkami – nie je súčasťou bunečnej cytoplazmy, krvnej plazmy. Pi a cikaj! Nápoj je radosť – cikanie tiež! Deti pijú, cikajú a radujú sa!

    Vysoký tlak je následok – nie príčina. Odstráň príčinu. Snažíš sa len potlačiť následok – hľadáš liek. Nebudem ti preto radiť medvedí cesnak. Cibuľky sa vykopú začiatkom decembra a narezané naložia do 96%-ného lekáreňského liehu – zhruba na mesiac. 1 – 2 kvapky tinktúry sa užívajú s cca 1 dcl vody 1 – 2 krát denne. Ale stále to nie je odstránenie príčiny – len potlačenie následku. Zo stravy zásadne odstráň rafinovaný cukor a pšeničnú múku – spôsobujú zápaly ciev, tie následne pláta cholesterol. Daj si 2-dňový pôst na vode, pive, zriedenom džuse z červeného grepu. Po 48 hodinách pečeň vyčerpá zásoby glykogénu a začne uvoľňovať energiu z tukového väziva. V ňom sú však „odložené“ toxické látky z prostredia a stravy, ktoré sa uvoľňujú a táto autointoxikácia spôsobuje nevoľnosť – teda nie nedostatok cukru! Keďže ide o látky rozpustné v tuku – nie vo vode – obličky ich nevedia vodou vylúčiť. Treba ich zmeňiť na vo vode rozpustné, a to jedine dostatočným prísunom rýchlo stráviteľných bielkovín – vyber si medzi ortuťovými rybami, alebo vajíčkami GMO sójou chovaných sliepok. Prísun vitamínov tu hrá negatívnu úlohu – vitamíny neutralizujú toxické radikály a pečeň sa ich snaží uložiť opäť „bezpečne“ v tuku. Keď ovocie, tak ako celé plody aj s vlákninou – fruktóza sa viaže na ňu a preto ju pečeň núdzovo neukladá v sebe. Detox bielkovinami – jeho dĺžka závisí na množstve starého rukového väziva. Toto väzivo vzniká v tzv. panickom režime – keď organizmu chýba prísun totožnej tukovej bázy – teda tuku zloženého z glycerolu a príslušných vyšších mastných kyselín. Človek, osípané, ovce a kravy majú TOTOŽNÚ tukovú bázu! Pokiaľ budete pravidelne konzumovať bravčové mäso /dôležitý zdroj protirakovinového lyzínu/, bravčový tuk – organizmus nebude v panike vyrábať tuk z cukrov, škrobov, resp. z alkoholu.

    Úvodné slová prednášky doc. Vacka na hodine biochémie na brnenskej hnojarine – „Študenti – viete čo je najlepšia odtučňovacia kúra na svete?! Chlieb s masťou a cibuľou!“
    Poslucháreň – “ Há há!“
    On na to – „Veď sa pozrite na seba! Aby vám zostalo na pivo – presne toto žeriete celé dni! A tak aj vyzeráte! Preto sa vás doma mamy snažia napchať ako to ide!“ A začal vysvetľovať.

    Dnes je to vlastne pricíp ketodiéty – ten chlieb by som vyradil kvôli prešľachtenej pšenici, ktorá spôsobuje kardiovaskulárne problémy. Lekári nenávidia ketodiétu – lebo ny nemali koho liečiť.

    Z psychosomaticky – stresom vyvolanej a zlou stravou – múka a kvantá cukru – cukrovky typu 2 /a tlak 140/90/ som sa dostal z pazúrov diabetologičky hneď na ďalšej kontrole – a kvôli tomu, že som odmietol aj jej Siofor, ma chcela vyhodiť – tak bola zúrivá. Ešte som tam bol dvakrát kvôli potvrdeniu stavu – a Hasta la vista! Eseročka! Už len samotná návšteva jej ambulancie vám môže spôsobiť cukrovku – nikde inde som nevidel toľko frustrovaných pacošov. Keď vám niekto berie chuť do života – berie vám život samotný.

    Zhrniem v skratke – 48 hodinový hladový pôst, potom prísun bielkoví kvôli detoxu, postupne pridávať tuky – kokosový olej, bravčová masť, „riedke“ tuky – chias semiačka, ľanové semiačka, hroznový olej. úplne vylúčiť slnečnicový prozápalový olej. Stravu upraviť do normálu bez prísunu rafinovaného cukru a pšeničnej múky. Keď múka, tak trochu špaldovej – na zahustenie, na vyprážanie v cestíčku, na halušky. Zvýšiť množstvo luskovín, zelenej zeleniny, ovocie podľa chuti. Červené víno a iné zdroje resveratrolu.

    No a stále likvidovať stres – analýzou jeho príčin. Prejsť sa po lese je fajn, ale problém zostáva v gebuli stále. A lekárom nedelegovať zodpovednosť za svoje zdravie! Nejaké preklepy ma momentálne netankujú.

    • A veľmi dôležitý nápoj pre črevnú mikroflóru – inulín – cigorková káva bez sladidiel! Ja si kvôli chuti miešam 500 g Melty /30% cigorky/ s 200 g čistej cigorky. Toto až po pôste a krátkom detoxe.
     Netreba to preháňať s množstvom kávoviny – 2 polievkové lyžice na 1,5 litra vriacej vody. 3 litre denne.

     • Na črevnú mikrobiotu sú veľmi dôležité aj fermentové veci (kefir, kyslá smotana, acidofilné mlieko…) fermentovaná zelenina (ozajstná kyslá kapusta, Kimchi, kombucha, fermentovaná zelenina…)

    • Pán Maroš, roky počúvam videa od Dr. Eric Berg – on hlása „zdravé“ Keto, prerušovanú hladovku….
     Vidím, vy sa k tomu približujete.

   • Vladimír

    Predovšetkým treba prestať soliť (NaCl). Prestať používať kupované potraviny polotovary, syry, údeniny, konzervy…

 2. Dnešný článok pána Dr. Mercolu:
  https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2020/10/09/who-accidentally-confirms-covid-is-no-more-dangerous-than-flu.aspx
  Prekladám názov:
  WHO náhodne (neúmyselne) potvrdzuje, že COVID nie je viac nebezpečný ako chrípka.

  • Jean,

   vďaka Vám za blog. Citujem z neho: „Centrom síl dobra je Moskva – metropola Slovanov a budúceho Kráľovstva Božieho.“

   Teraz citát z Roháčkovho prekladu biblie: „A pobití od Hospodina budú toho dňa od konca zeme až po koniec zeme.“ (…takže Zem má koniec?)
   „Nebudú oplakávaní ani nebudú sprataní ani nebudú pochovaní; budú za hnojivo na tvári zeme.“ (Jeremiáš 25:33)
   Môže takýto nereálny, neetický, chorý, šialený plán vymyslieť inteligentná, láskyplná, dokonalá bytosť?
   Mám pocit, že ľudia, ktorí hovoria o bohu ako o láske, jakživ bibliu ani len nedržali v ruke.

   No, Stvoriteľovi musí byť smutno z toho, aké sme my, tu na Zemi, ovce. Totálna nevedomosť, v hlavách dokonalý bordel a chaos…

   • Ad „…takže Zem má koniec?“ – naši predkovia chodili až na kraj sveta. Ruský výraz pre zlý je plochoj = planina, pustatina. Existujú svedectvá ponorkárov, ktorí narazili na neviditeľné bariéry – ako rybičky do skla v akváriu. Terra convexa.

    • Však používaniu trópov sa nevyhýbame ani my na tomto portáli… no od literatúry faktu a od „knihy kníh“ by som očakávala informatívny štýl s výberom vecných, a hlavne prijateľnejších, dôstojnejšie ladených výrazových jazykových prostriedkov – a nie „metaforických“ prirovnaní na úrovni morbídneho akčného hororu či Sci-Fi.

 3. Jednoduchá

  P.Jean, ako vždy, ,,posunula“ ste nám všetkým OPAŤ Výboborné rady, no Váš predposled.príspevok dnes ráno o 8:37 ich všetky PREKONAL !!! :-)…….ĎAKUJEM Vám MOC za infor.o Združení slovens.inteligencie – ,,KORENE“, sú tam úžasné články a informácie o živote a celkov.histórii Slovákov, ako 1 národa Slovanov, síce malič., ale s vlast.históriou, kultúrou, duchov.bohatstvom, národ.uvedomením. ……proste so všet . ,čo má mať každý národ ! …….ďakujem Vám pekne, veľmi ma to zaujalo, sú tam aj známe citáty našich vlastencov, som veľmi rada, že ste nám dala možnosť sa k nej dostať ! :-)))….. a konkrétne Vami uved.článok – vynikajúce vysvetlenie k súčasnej situácii, kiežby sa takýto článok ,,prezentoval“ v dennej tlači !…….
  Želám Vám p.Jean aj ostat.slobodne zmýšľajúcim peknú pohod.sobotu! :-)……………

 4. MUDr. Peter Lipták, praktický lekár:
  https://www.youtube.com/watch?v=_5gOWfBMgqg

 5. Niečo som prekopírovala:
  Marek Krajčí dosadil do dozornej rady VŠZP svoju sesternicu, ktorú prepustili z inej firmy, lebo jej spôsobila svojou nevedomosťou miliónovú stratu !

  Zdroj: Infovojna 9.10.2020

 6. Samozrejme že čísla pozitívnych stúpajú, pretože stúpajú aj počty testovaných, a vždy to predstavuje len okolo 10%, teda keď sa v priemysle zvýši výroba zvýši sa aj riziko „nepodarkov“ v prenesenom význame. Tak načo sa vedie táto hystéria, ľudia budú chorí na nervy a nie na nejaký vírus na ktorý nie je liek a väčšina sa vylieči. Už aj o ebole je ticho,lebo covid má prednosť. Len je zaujímavé, že ak je na svadbe 100 ľudí, hneď je problém, ale v parlamente a na ministerstvách,kde sú stovky ľudí je všetko OK, to je ako možné nech mi to niekto vysvetlí,lebo ja tomu nerozumiem.

  • Technická otázka – kde urobili 11 tisíc testov tak, aby dostali tisíc deväťsto nakazených? V 110 obciach mestách odchytili po 100 ľudí? Alebo v 11 mestách odchytili 1.000 ľudí?

   Prisám bohu – keby som vedel, že môžu urobiť naraz 5 miliónov testov – tak sa prihlásim ako pozitívny a „v strachu o svoj život“ – že sa nedostanem do preplnenej nemocnice – niekomu konečne zlomím väz!
   https://www.aktuality.sk/clanok/829432/koronavirus-pribudlo-1887-pozitivnych-zasadne-pandemicka-komisia/

   Ak stojí jeden test 70 eur a musia platiť aj tých, čo to vykonávajú – tak si zrátajte tie prachy! Lepší biznis ako za prohibície!

 7. Toto sa veľmi oplatí prečítať:
  https://zemavek.sk/doba-ruskova-v-cechach-uz-dostala-do-nemocnice-mladez-s-narusenou-psychikou/
  A jednu vetu z tohto článku som prekopírovala:
  PĽÚCNA LEKÁRKA: DÝCHAJÚ SI SPÄŤ VLASTNÉ BAKTÉRIE.

 8. Čo sa týka nadštandardných opatrení, ani Slovensko nezaostáva: https://www.napalete.sk/nad-posiela-na-oravu-armadu-bude-bojovat-s-koronavirusom/

  • „Konkrétne miesto a čas použitia, počet vyčleňovaných profesionálnych vojakov, ako aj a ich materiálno-technické vybavenie sa budú odvíjať od aktuálnej požiadavky zo strany Ministerstva zdravotníctva SR, uvádza rezort obrany.“ – neviem, či tu niekomu neuniká jurisdikcia armády, ktorú bude riadiť banda z ministerstva zdravoochranénia. Ide o tú istú analógiu zneužitia právomoci – opatrenia za núdzového stavu je oprávnený vyhlasovať štáb civilnej ochrany a nie úrad verejného zdravia. Tak tomuto sa hovorí rozklad štátu! Armádu treba zamestnať a rozptýliť, aby niekomu nenapadlo prevziať vládu na Slovensku organizovaným vojenským pučom!

   Povedané slušne po oravsky – od tohto okamihu je slovenská „armáda“ v PUČI! A Naď je po maďarsky /slovenská transkripcia/ „ojan naď“ = veľký KO.OT!
   A Čaputová – ako „vrchný veliteľ zdravotných síl“ je… po oravsky tiež.

   • Keď už som pri tej Orave – na ktorej si Matovič a tá jeho banda vyláme udavačské ďasná – odporúčam zhliadnuť film z americkej „Oravy“ – príbeh „sedmnáctileté Ree, vydávající se hledat nezvěstného otce v drsném prostředí missourské vysočiny Ozark“. Myslím, že to osloví aj slovenské ženy – čím nemyslím Kollárove gupky-zlatokopky. Silný drsný príbeh so silnými povahami.
    https://www.freefilm.to/film/zmrznuta-kost

 9. Dnes na webe http://www.mercola.com nabehli 4 nové články, ktoré nám otvárajú oči.
  Aj októbrové vydanie časopisu Zem a vek otvorí oči.

 10. Jednoduchá

  toľko vecí som napísala a ono to neprešlo: :-(…

Pridajte komentár

*